Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-22, 15:06   #2641
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczęta, a tak przy okazji: te rajstopy w sprayu Sally Hansen do bardzo bladej skóry i białej sukienki (nie ślubnej )mają sens? Może ktoś stosuje i się wypowie, a najlepiej gdyby był blady
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-22, 15:12   #2642
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie propozycje w AZS, zapisuję je i idę kupić wszystko po kolei, bo jestem załamana. Musiałam coś zjeść, bo od razu alergia wyskakuje mi na dłoniach. I muszę sobie kupić własne mydło do pracy, bo tamto to dramat... Jedno tylko pamiętam, że Linum było dla mnie za słabe.

Wykorzystywałam bon urodzinowym i chciałam olejek do ust z Rare- nie ma, bronzer- też wykupiłyście to wzięłam bazę pod makijaż i pomadkę do ust, oczywiście z Rare

I wracam do bana
Współczuję U mnie na dłoniach silna alergia była przy uczuleniu na leki
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-22, 17:17   #2643
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczęta, a tak przy okazji: te rajstopy w sprayu Sally Hansen do bardzo bladej skóry i białej sukienki (nie ślubnej )mają sens? Może ktoś stosuje i się wypowie, a najlepiej gdyby był blady
Hej, jeszcze w temacie brązowienia skóry. Ja od lat (tak mniej więcej 8 lat) używam tego masła:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-do-ciala.html
Nie zliczę ile opakowań zużyłam, można stopniować efekt i nigdy nie zrobiło mi krzywdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-22, 18:22   #2644
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Hej, jeszcze w temacie brązowienia skóry. Ja od lat (tak mniej więcej 8 lat) używam tego masła:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-do-ciala.html
Nie zliczę ile opakowań zużyłam, można stopniować efekt i nigdy nie zrobiło mi krzywdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję! dokupię, bo tanioszka, a nie mam skłonności do zapychania
Zakupiłam też St. Tropez w białej tubce

Raz jeszcze dziękuję! i dajcie proszę znać czy używacie tych rajstop Sally Hansen
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-22, 18:26   #2645
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89562815]Dla mnie niestety oba są słabe, żadnego nie kupiłabym ponownie. Jak na razie najlepiej wypadł Medik8 tetraluxe i był super wydajny (miałam to malutkie opakowanie), ale szukam dalej czegoś wow.

[/QUOTE]

Medika mialam klika probek i jestem bardzo na nie niestety.
No ale sprobuje na sobie ta sesderme vit.c 5. Noz widelec mi posluzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-22, 22:31   #2646
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
A ja nie lubię tego olejku z Rare, tego hitu nad hitami usta mi wysusza podobnie jak ten z REM.
Też zauważyłam mocne wysuszenie po kilku godzinach (po całym dniu). Taki przesusz z mocno opóźnionym zapłonem Na początku nie powiązałam suchych skórek na ustach z tym olejkiem, ale teraz mam pewność, że to po nim.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 09:15   #2647
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Chyba się skuszę na ten biały a możesz napisać gdzie kupiłaś?
Stacjonarnie. U mnie to popularna drogeryjna marka obecna w supermarketach.

Daj znac jak Ci podejdzie.

W sumie tez ciekawa jestem tych rajstop Sally Hansen, nigdy ich nie probowalam.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-23, 10:37   #2648
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dostałam newsletter od Lisy Eldridge. 23.04 ma się pojawić coś nowego. I teraz mam rozkmne, bo zdjęcie niewiele mówi. Jest tylko opakowanie pokazane od góry. Mam nadzieje, że to np. kremowy bronzer w sztyfcie albo jaki korektor? Tak sobie głośno marzę...
Czy jesteś równie zawiedziona jak ja?

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89562107]Też dostałam ten newsletter i też mam nadzieję, że to jakiś bronzer, bo wtedy go nie kupię Nie używam takich rzeczy.

Ogólnie irytuje mnie polityka tej firmy. Zrobili paletki cieni z wymienialnym wkładem i do tego pojedyncze cienie, które można kupować osobno i dowolnie komponować w paletkach. Tyle tylko, że to wszystko (no - prawie wszystko) jest od dawna niedostępne i nie pojawia się z powrotem Chciałam dokupić kilka cieni do paletek, które mam i chyba się nie doczekam.
Do kitu taki interes.
Temat z różami do policzków też był dziwny. Pojawiły się i zniknęły, miały wrócić i nie wróciły.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Dotarł do mnie dzisiaj ten zestaw Sun Ready Edit z Cultu (nawet szybko jak na nich) i kurde, już nigdy nie złamię swojej zasady dot. niekupowania takich setów.

Prawie nic mi się nie spodobało Krem z filtrem Medik8 strasznie ciężki i gęsty, nie dla mojej cery zupełnie. Ta mikro pierdółka - filtr z Zielens też jakaś dziwna, lepka, a miało to być dla problematycznej cery więc też odpada. Tak samo nie spodobał mi się silikonowy filtr z Supergoop, właśnie przez tą silikonowość jest nie dla mnie. Nie ma to jak stary dobry Cosrx, najlepszy krem z filtrem ever (dla mojej cery), już nigdy go nie zdradzę
Błyszczyk OK, krem-żel od Barbary Sturm też, tego czegoś na tłuste udka jeszcze nie próbowałam, a kapsułki z vitaminą D jak to kapsułki z witaminą D nic specjalnego, ale oczywiście zużyje się.

Eeee tam...[/QUOTE]

Lisa mnie bardzo rozczarowała, cienie są ok, bez szału, dużo chętniej sięgam po paletki Charlotte czy Too Faced born this way.. Te jej blaski są na prawdę mizerne, a brązowa paletka w której jest jasny cień za każdym razem, tego cienia nie da się nałożyć! w ogóle nie trzyma się skóry
Kupiłam też jej rozświetlacz i na jaki róż bym go nie położyła to zmienia jego kolor, ten rozświetlacz ma mocną bazę. Już lepiej sprawuje się rozświetlacz w płynie od sheglam za 20zł.
Szminki to nie moja bajka, mam kilka i wszystkie są na mnie dużo za ciemne, nijak mają się do zdjęc ze strony.
Już raczej nic od niej nie kupię, mega się zawiodłam.

SUN Edit z cultu
Jestem w szoku, zbieram zęby z podłogi! Że można od razu otwierać i użyć kosmetyki a nie spisać daty i do szafy
Na prawdę trochę to mną wstrząsnęło i dało do myślenia.
Liczę, że mi medik8 podpasuje A ten supergoop też silikonowy jest? Ja mam unseen sunscren i on rzeczywiście jest silikonowy, ten co był w boxie myślałam, że jak do twarzy i ciała to taki nie będzie. Mam też murad który od roku próbuje wykonczyc bo myslalam, że kupuje spf pielęgnację a okazało się że to baza z spf.... To jest dopiero silikon. Ale odpukać nie zapychał.
Miałam nadzieję, że to z witd to żelki będą, mam z boxów zelki na włosy, na detox i costam jeszcze i bardzo przypadła mi ta forma aż kupiłam sobie żelki z CBD
będę testowaś glow recipe spf30 z niacynamidem bo ten co zamówiłam ma datę ważności tylko do 3.2024 więc muszę się spinać

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2023-04-23 o 10:39
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 10:37   #2649
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Czy jesteś równie zawiedziona jak ja?
Tak . Lepiej dla portfela .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 10:50   #2650
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczęta, a tak przy okazji: te rajstopy w sprayu Sally Hansen do bardzo bladej skóry i białej sukienki (nie ślubnej )mają sens? Może ktoś stosuje i się wypowie, a najlepiej gdyby był blady
Mam je od 2 lat w szafie i boję się użyć - białe płytki w łazience mogłyby tego nie przeżyć

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mówiąc szczerze nie widzę potrzeby sięgania po marki high end w tej kategorii. Patrząc na skład czy marka z drogerii czy Dior będzie podobnie, jedyna roznica ze high end są często mocno perfumowane, co dla mnie akurat nie jest zaleta.
Mnie drogeryjne na żółto opalały. Barto lubię pianki vita liberatta i z rosmana pianka b.tan, w sumie poza ceną nie widze między nimi różnicy

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
O kurczę szkoda bo właśnie na niego czekam kliknęłam pare dni temu z kilkoma rzeczami i wskoczył jeszcze goody bag w sumie ani ten sun edit ani goody bag mnie jakoś nie ekscytował ale miałam uzbierane 30€ i stwierdziłam ze już takiej kumulacji nie będzie
Jaki był goody bag?

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Na insta widze, że jakiś szał jest ponoć to serum to nowość, testowałyście?
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...ml,421654,8634
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...ml,396592,8634
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...ml,421657,8633

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

I jeszcze do włosów - ponoć super zamiennik dla olapex (u mnie już czeka w kolejce)
https://www.rossmann.pl/Produkt/Szam...ml,418899,8657
https://www.rossmann.pl/Produkt/Szam...ml,418900,8657
https://www.rossmann.pl/Produkt/Odzy...ml,418901,8659

i jeśli ktoś ma problem w wypadaniem, osłabionymi włosami - ja choruję na łysienie i potwierdzam, że aminexil jest skuteczny (oczywiście z resztą leczenia)
https://www.rossmann.pl/Produkt/Seru...ml,420396,8661
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 11:11   #2651
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Lisa mnie bardzo rozczarowała, cienie są ok, bez szału, dużo chętniej sięgam po paletki Charlotte czy Too Faced born this way.. Te jej blaski są na prawdę mizerne, a brązowa paletka w której jest jasny cień za każdym razem, tego cienia nie da się nałożyć! w ogóle nie trzyma się skóry
Kupiłam też jej rozświetlacz i na jaki róż bym go nie położyła to zmienia jego kolor, ten rozświetlacz ma mocną bazę. Już lepiej sprawuje się rozświetlacz w płynie od sheglam za 20zł.
Szminki to nie moja bajka, mam kilka i wszystkie są na mnie dużo za ciemne, nijak mają się do zdjęc ze strony.
Już raczej nic od niej nie kupię, mega się zawiodłam.
Tak, te cienie to faktycznie nic nowatorskiego. Też mi się z niektórymi ciężko pracuje. Są lepsze na rynku, zgadzam się.

Dzisiaj u Lisy na stronie premiera kosmetyków do pielęgnacji - to jest to zapowiadane 'coś' w newsleterze. Bardzo dobrze, nie jestem zainteresowana

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
SUN Edit z cultu
Jestem w szoku, zbieram zęby z podłogi! Że można od razu otwierać i użyć kosmetyki a nie spisać daty i do szafy
Na prawdę trochę to mną wstrząsnęło i dało do myślenia.
Teraz mam za to filtrów do ciała skolka ugodna. Ale nic to, zużyje się. Nic w sumie nie miałam na lato; myślałm, że zużyję to do pyszczka, ale wyszło, że jednak nie.

Nie kupuję kosmetyków w zestawach dlatego nie mam zwalistych zapasów. To zgubne jest bardzo. Wyleczyłam się z tego jakiś czas temu i staram się nie gromadzić wszystkiego na zaś.

Teraz się obkupiłam w produkty na zapas, które będę zużywać latem żeby nie kupować w upalne miesiące i żeby mi się to nie gotowało w samochodach u kurierów (mam na tym punkcie lekkiego hopla ).
Do października spokój.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
A ten supergoop też silikonowy jest?
Nie, nie jest. Coś mi się popieprzyło wtedy jak to pisałam To lekki krem, bardzo dobrze się wchałania, ale za to bardzo intensywnie pachnie. Przynajmniej jak dla mnie, ale ja cierpię na nadwrażliwość węchową to może dla normalnego człowieka nie będzie to aż tak mocne. Dla mnie to katusze, aż mi łzy lecą. Mąż zużyje.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
aż kupiłam sobie żelki z CBD

A co to ? Proszę o linka
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-23, 11:51   #2652
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak już tak polecacie to co na dłonie z AZS? Jak mnie cos uczula to od razu na ręce... wczoraj smarowałam sterydem, ale to jeszcze gorzej... w zasadzie tylko lipidy jako tako mi to ogarniają, ale cudow nie ma
odszukałam w zapasach biodermę cicabio która polecił mi lekarz po usuwaniu znamion - cudownie ukoiła moja podrażnioną skórę i odpukac przestało swedzieć!

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89563313]
Dzisiaj u Lisy na stronie premiera kosmetyków do pielęgnacji - to jest to zapowiadane 'coś' w newsleterze. Bardzo dobrze, nie jestem zainteresowana

Nie kupuję kosmetyków w zestawach dlatego nie mam zwalistych zapasów. To zgubne jest bardzo. Wyleczyłam się z tego jakiś czas temu i staram się nie gromadzić wszystkiego na zaś.

A co to ? Proszę o linka [/QUOTE]

Lisa złamała moje serduszko i już nie kupię nic z jej marki.
A to co teraz zaprezentowała, cóż.. ma liczne grono fanów więc pewnie sprzeda się na pniu, nie sa to produkty które mnie interesują ani za które jestem skłonna zapłacić extra

Ja co jakiś czas staram się przystopować bo zapasy wylewają mi się z szaf ale bywa różnie... Wiem, że to spory problem, zwlaszcza jak człowiek pomyśli jakie grube tysiące są tam utopione czy tak jak ja mam frustrację, że przychodzi mi coś nowego ale musi poczekać z rok albo dwa zanim wg. listy przydatności będzie jego kolej. To chyba najgorsze, że kupuję nowości a zaczynam je używac dużo dużo później. To mnie wkurza najmocniej.
Jak udało Ci się okiełznać? Miałaś nadmiar pielegnacji czy kolorówki?

A takie żelki Pomagają się wyciszyć, bardzo fajne.
https://allegro.pl/oferta/zelki-kono...zt-12672792504
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 12:14   #2653
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jak udało Ci się okiełznać? Miałaś nadmiar pielegnacji czy kolorówki?
Opanowałam się z pielęgnacją, kolorówka to inny temat - tu taka mocna nie jestem Aczkolwiek i tutaj unikam tych wszystkich zestawów/dodatków do zakupów, kupuję (nałogowo) pojedyncze rzeczy.

Co do pielęgnacji, to po prostu zachorowałam i moja skóra zaczęła być bardzo kapryśna. Znalazłam - metodą prób i błędów - to, co jej najbardziej pasuje i dalej nie szukam, bo ryzyko wtopy jest zbyt duże.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
A takie żelki Pomagają się wyciszyć, bardzo fajne.
https://allegro.pl/oferta/zelki-kono...zt-12672792504
Wyciszenia to mi z całą pewnością trzeba, dzięki za linka
Poszukam olejku z konopii, już kiedyś słyszałam o tym wiele dobrego.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-04-23 o 12:34
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 15:31   #2654
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Macie cos od Make up by Mario?
Gdzie zamawiałyscie? Na stronie wychodzi 86 zl za wysyłke 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak kupowałam paletę Ethereal Eyes i wtedy za wysyłkę płaciłam 91,88 Ale nie żałuję. Jestem ciekawa czy nie ściągną jej np. Sephora bo po wpisaniu nazwy się wyszykuje ta marka tylko nic pod tym nie ma, ale samo to że się pokazuje na pasku jest zastanawiające.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Żeby tylko dzieci

Mnie te pomadki śmieszą lubię żarty z jajem oraz mam frywolne poczucie humoru i one się idealnie wstrzeliły




Tradycyjnie u mnie masło shea, ale tylko na noc, bo tłuste.



Czy możecie polecić jakiś balsam brązujący? Ale nie samoopalacz. Mam z Sensai, kończy mi się i wolałabym może coś innego, może nawet i tańszego

Ja miałam te i były oki:
https://www.notino.pl/palmers/hand-b...wego-opalania/
https://www.notino.pl/bondi-sands/ev...owo-brazujace/

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
odszukałam w zapasach biodermę cicabio która polecił mi lekarz po usuwaniu znamion - cudownie ukoiła moja podrażnioną skórę i odpukac przestało swedzieć!

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



Lisa złamała moje serduszko i już nie kupię nic z jej marki.
A to co teraz zaprezentowała, cóż.. ma liczne grono fanów więc pewnie sprzeda się na pniu, nie sa to produkty które mnie interesują ani za które jestem skłonna zapłacić extra

Ja co jakiś czas staram się przystopować bo zapasy wylewają mi się z szaf ale bywa różnie... Wiem, że to spory problem, zwlaszcza jak człowiek pomyśli jakie grube tysiące są tam utopione czy tak jak ja mam frustrację, że przychodzi mi coś nowego ale musi poczekać z rok albo dwa zanim wg. listy przydatności będzie jego kolej. To chyba najgorsze, że kupuję nowości a zaczynam je używac dużo dużo później. To mnie wkurza najmocniej.
Jak udało Ci się okiełznać? Miałaś nadmiar pielegnacji czy kolorówki?

A takie żelki Pomagają się wyciszyć, bardzo fajne.
https://allegro.pl/oferta/zelki-kono...zt-12672792504
Też musiałam przejrzeć zapasy i zabrać się za to co kupiłam z rok temu Muszę się pilnować, żeby nie kupować tego co już mam. Jeszcze coś droższego bo wiadomo inflacja i potem może być jeszcze droższe, ale te drogeryjne promki się tak powtarzają że nie ma sensu.

Ciekawe te żelki Ja do tej pory brałam tylko misie na włosy
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 15:40   #2655
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Stacjonarnie. U mnie to popularna drogeryjna marka obecna w supermarketach.

Daj znac jak Ci podejdzie.

W sumie tez ciekawa jestem tych rajstop Sally Hansen, nigdy ich nie probowalam.
Dziękuję! zamówiłam w necie, dam znać jak potestuję

Rajtki kupię na dniach tylko muszę podejść do Douglasa żeby zobaczyć czy kupić najjaśniejszy czy średni kolor. Ryzyk fizyk
Dziewczyny z zarowego są zadowolone, ale mają ciemniejsza karnację niż moja, ale jeśli chodzi o opinie to jestem zdecydowana


Dziękuję! zamówiłam teraz inne, ale te sobie też zapiszę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 16:15   #2656
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
odszukałam w zapasach biodermę cicabio która polecił mi lekarz po usuwaniu znamion - cudownie ukoiła moja podrażnioną skórę i odpukac przestało swedzieć!

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



Lisa złamała moje serduszko i już nie kupię nic z jej marki.
A to co teraz zaprezentowała, cóż.. ma liczne grono fanów więc pewnie sprzeda się na pniu, nie sa to produkty które mnie interesują ani za które jestem skłonna zapłacić extra

Ja co jakiś czas staram się przystopować bo zapasy wylewają mi się z szaf ale bywa różnie... Wiem, że to spory problem, zwlaszcza jak człowiek pomyśli jakie grube tysiące są tam utopione czy tak jak ja mam frustrację, że przychodzi mi coś nowego ale musi poczekać z rok albo dwa zanim wg. listy przydatności będzie jego kolej. To chyba najgorsze, że kupuję nowości a zaczynam je używac dużo dużo później. To mnie wkurza najmocniej.
Jak udało Ci się okiełznać? Miałaś nadmiar pielegnacji czy kolorówki?

A takie żelki Pomagają się wyciszyć, bardzo fajne.
https://allegro.pl/oferta/zelki-kono...zt-12672792504
Z tymi zapasami to brzmi jak historia mojego życia . Staram się z tym walczyć, bo mam taki FOMO zwłaszcza od oglądania youtube urodowego. Już pilnuje się z kupowaniem makeupu, ale jest bardzo ciężko. Jak chce ochłonąć to ogladam sobie moja szafkę z zapasami .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 17:24   #2657
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Widziałam na insta, że Lisa wypuszcza mgiełkę i żel do mycia twarzy
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 17:31   #2658
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Na insta widze, że jakiś szał jest ponoć to serum to nowość, testowałyście?
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...ml,421654,8634
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...ml,396592,8634
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...ml,421657,8633

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

I jeszcze do włosów - ponoć super zamiennik dla olapex (u mnie już czeka w kolejce)
https://www.rossmann.pl/Produkt/Szam...ml,418899,8657
https://www.rossmann.pl/Produkt/Szam...ml,418900,8657
https://www.rossmann.pl/Produkt/Odzy...ml,418901,8659

i jeśli ktoś ma problem w wypadaniem, osłabionymi włosami - ja choruję na łysienie i potwierdzam, że aminexil jest skuteczny (oczywiście z resztą leczenia)
https://www.rossmann.pl/Produkt/Seru...ml,420396,8661
Czuję się zachęcona tymi propozycjami
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 18:36   #2659
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
i jeśli ktoś ma problem w wypadaniem, osłabionymi włosami - ja choruję na łysienie i potwierdzam, że aminexil jest skuteczny (oczywiście z resztą leczenia)
https://www.rossmann.pl/Produkt/Seru...ml,420396,8661
Super, zapisze sobie. Wlosy mam tak liche, ze az szkoda gadac.

Co do zapasow, nie pamietam juz ktora z Was napisala tu jakis czas temu post o uzywaniu kosmetykow bez radosci, byle zuzyc i otworzyc kolejny. Zapadl mi w pamiec, bo niestety dlugi czas mialam podobnie. Obecnie w ciagu roku wpada mi moze jedna paleta, kilka szminek. Ostatnio dokupilam tylko pare konturowek, zeby uzywac ich ze szminkami, ktore juz mam. Jedynie SPFy, samopalacze i balsamy do ust przyjmuje w kazdej ilosci, bo zuzywam w ilosciach hurtowych.

SM nie ulatwiaja, czasami musze sie puknac w glowe, Diory i Chanele zalegaja w szufladach, a ja sie napalam na Maybelline, bo youtuberka mowi, ze super.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-24, 09:30   #2660
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Super, zapisze sobie. Wlosy mam tak liche, ze az szkoda gadac.

Co do zapasow, nie pamietam juz ktora z Was napisala tu jakis czas temu post o uzywaniu kosmetykow bez radosci, byle zuzyc i otworzyc kolejny. Zapadl mi w pamiec, bo niestety dlugi czas mialam podobnie. Obecnie w ciagu roku wpada mi moze jedna paleta, kilka szminek. Ostatnio dokupilam tylko pare konturowek, zeby uzywac ich ze szminkami, ktore juz mam. Jedynie SPFy, samopalacze i balsamy do ust przyjmuje w kazdej ilosci, bo zuzywam w ilosciach hurtowych.

SM nie ulatwiaja, czasami musze sie puknac w glowe, Diory i Chanele zalegaja w szufladach, a ja sie napalam na Maybelline, bo youtuberka mowi, ze super.
Ja się cieszę bo denkuje ostatnio trochę rzeczy np. eyeiner, tusze, żel do brwi, podkład, puder torebkowy i z pielęgnacji do ciała także zapasy minimalnie zmalały. Kupione pomadki i konturówki używam od razu. Nowa Nabla ta żelkowa bardzo fajna Bardzo przyjemna dla ust, kremowa kolor Luz w stylu my better lips. Opakowanie cudne jest czym się pochwalić ��

Wczoraj w nocy robiłam zamówienie na apce Douglasa i po płatności nie dostałam potwierdzenia zakupu, mailem tylko potwierdzenie płatności. Na koncie też nie ma po nim śladu �� Miał ktoś tak?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 06:44   #2661
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczęta, a tak przy okazji: te rajstopy w sprayu Sally Hansen do bardzo bladej skóry i białej sukienki (nie ślubnej )mają sens? Może ktoś stosuje i się wypowie, a najlepiej gdyby był blady
Ja uzywam i po wychnieciu nic nie brudza
Kolor matowy i kryjący, ale przez to dosc widoczne, ale kolor ładny-jestem nc20

Ale moze za duzo nakladałam
W kazdym razie super w sztucznym swietle, z daleka chyba, ze rowno sie komus udaje w mniejszej ilosci 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 07:06   #2662
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy nie ściągną jej np. Sephora bo po wpisaniu nazwy się wyszykuje ta marka tylko nic pod tym nie ma, ale samo to że się pokazuje na pasku jest zastanawiające.

Też musiałam przejrzeć zapasy i zabrać się za to co kupiłam z rok temu Muszę się pilnować, żeby nie kupować tego co już mam. Jeszcze coś droższego bo wiadomo inflacja i potem może być jeszcze droższe, ale te drogeryjne promki się tak powtarzają że nie ma sensu.

Ciekawe te żelki Ja do tej pory brałam tylko misie na włosy
Rzeczywiście pojawia się Makeup by Mario więc może się szykują Ale ta paleta wszędzie chyba wyprzedana więc marne szanse aby się u nas nagle pojawiła...

Ja mam listę w excelu, osobno kremy, sera itd. Dzielnie pilnuję dat

Mi forma żelków bardzo przypadła do gustu

Ekspresowo u nas:
https://www.sephora.pl/p/hy-glam-con...P10050439.html

I co ta sephora nagle loreal Professionnel taka zasypana? W nowościach same Loreale teraz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Super, zapisze sobie. Wlosy mam tak liche, ze az szkoda gadac.

Co do zapasow, nie pamietam juz ktora z Was napisala tu jakis czas temu post o uzywaniu kosmetykow bez radosci, byle zuzyc i otworzyc kolejny. Zapadl mi w pamiec, bo niestety dlugi czas mialam podobnie. Obecnie w ciagu roku wpada mi moze jedna paleta, kilka szminek. Ostatnio dokupilam tylko pare konturowek, zeby uzywac ich ze szminkami, ktore juz mam. Jedynie SPFy, samopalacze i balsamy do ust przyjmuje w kazdej ilosci, bo zuzywam w ilosciach hurtowych.

SM nie ulatwiaja, czasami musze sie puknac w glowe, Diory i Chanele zalegaja w szufladach, a ja sie napalam na Maybelline, bo youtuberka mowi, ze super.
Z dobroci serduszka radzę - jeśli Twoje włosy się przerzedziły, sa cienkie, jak piszesz "liche" idź do dobrego dermatologa. Mi po latach zbywania "taka pani uroda", "niech sie pani przestanie stresować to włosy przestaną wypadać" lekarz zdiagnozował łysienie androgenowe. Nigdy nie odzyskam moich włosów ale widzę znaczną poprawę. Żadne drogeryjne biotyny, wcierki nie pomogą. Niestety późna diagnoza oznacza gorsze rezultaty ale lepiej późno niż wcale. Może Ci nic nie być a może to początki zamykania się meszków włosowych... U mnie nie było żadnego nagłego wypadania ani nic, po prostu z biegiem lat miałam coraz ciensze włosy, było ich coraz mniej..

Ja tak miałam i mam - to co mnie cieszy co kupiłam musze odkładać a ja jestem w pogoni za kolejnymi nowościami.
Kolorówkę robię i na szczęście jak coś mi bardzo nie przypasuje odsprzedaje albo oddaję, jasne nadal mam 100x tyle co przeciętna kobieta ale ja lubię makijaż i maluję się codziennie, to moja mała przyjemnostka z której nie będę rezygnować, z czasem nauczyłam się co mi pasuje a co nie i rzadko miewam wtopy

Tez mam problem z drogeryjnymi, które sa bardzo przystępne cenowo ale staram się raz na jakiś czas tylko kupowac bo jednak bardziej ciągnie do kosmetyków "luksusowych"

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Z tymi zapasami to brzmi jak historia mojego życia . Staram się z tym walczyć, bo mam taki FOMO zwłaszcza od oglądania youtube urodowego. Już pilnuje się z kupowaniem makeupu, ale jest bardzo ciężko. Jak chce ochłonąć to ogladam sobie moja szafkę z zapasami .
Ja obecnie mam największy problem z pielegnacją ale to jakaś osobowośc kompulsywna.. jak się wkręciłam w mydła (4szpaki, mdm itd) to w pewnym momencie miałam ponad 100 kostek, nie wiem po co, zwłaszcza że teraz nadal sporo mi zostało a na mydło nie mogę patrzeć
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 07:09   #2663
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
(...)
Wczoraj w nocy robiłam zamówienie na apce Douglasa i po płatności nie dostałam potwierdzenia zakupu, mailem tylko potwierdzenie płatności. Na koncie też nie ma po nim śladu �� Miał ktoś tak?
Moje dwa ostatnie zamówienia tak wyglądały, brak maila o zamówieniu, potem juz nie sprawdzałam czy na maila coś wpadło-paczka doszła. Na koncie nie sprawdzałam kiedy się pojawiło ,ale też z opóźnieniem...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 07:37   #2664
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Nie mogę z opisu tego korektora

"zawiera aktywne składniki zaawansowane technologicznie, które działają natychmiast, a także w miarę upływu czasu, aby rozjaśnić przebarwienia, zmniejszyć wory i zamaskować widoczne zmarszczki".
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 07:38   #2665
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście pojawia się Makeup by Mario więc może się szykują Ale ta paleta wszędzie chyba wyprzedana więc marne szanse aby się u nas nagle pojawiła...

Ja mam listę w excelu, osobno kremy, sera itd. Dzielnie pilnuję dat

Mi forma żelków bardzo przypadła do gustu

Ekspresowo u nas:
https://www.sephora.pl/p/hy-glam-con...P10050439.html

I co ta sephora nagle loreal Professionnel taka zasypana? W nowościach same Loreale teraz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------



Z dobroci serduszka radzę - jeśli Twoje włosy się przerzedziły, sa cienkie, jak piszesz "liche" idź do dobrego dermatologa. Mi po latach zbywania "taka pani uroda", "niech sie pani przestanie stresować to włosy przestaną wypadać" lekarz zdiagnozował łysienie androgenowe. Nigdy nie odzyskam moich włosów ale widzę znaczną poprawę. Żadne drogeryjne biotyny, wcierki nie pomogą. Niestety późna diagnoza oznacza gorsze rezultaty ale lepiej późno niż wcale. Może Ci nic nie być a może to początki zamykania się meszków włosowych... U mnie nie było żadnego nagłego wypadania ani nic, po prostu z biegiem lat miałam coraz ciensze włosy, było ich coraz mniej..

Ja tak miałam i mam - to co mnie cieszy co kupiłam musze odkładać a ja jestem w pogoni za kolejnymi nowościami.
Kolorówkę robię i na szczęście jak coś mi bardzo nie przypasuje odsprzedaje albo oddaję, jasne nadal mam 100x tyle co przeciętna kobieta ale ja lubię makijaż i maluję się codziennie, to moja mała przyjemnostka z której nie będę rezygnować, z czasem nauczyłam się co mi pasuje a co nie i rzadko miewam wtopy

Tez mam problem z drogeryjnymi, które sa bardzo przystępne cenowo ale staram się raz na jakiś czas tylko kupowac bo jednak bardziej ciągnie do kosmetyków "luksusowych"

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------



Ja obecnie mam największy problem z pielegnacją ale to jakaś osobowośc kompulsywna.. jak się wkręciłam w mydła (4szpaki, mdm itd) to w pewnym momencie miałam ponad 100 kostek, nie wiem po co, zwłaszcza że teraz nadal sporo mi zostało a na mydło nie mogę patrzeć
U mnie jeszcze pielęgnacja jako tako zużywam w miarę na bieżąco (chociaż mam za dużo balsamów do ust i kremów do rąk ).
Kolorówkę też zużywam tylko idzie mi to bardzo wolno, np. w przyszłym miesiącu skończę ten duży puder z Laury Mercier, a w iluś cieniach i bronzerze mam denka. Kilka szminek też ze sporym zużyciem. Problemem jest, że kupuje więcej niż zużywam. I to dużo więcej. Większość moich koleżanek kupuje jak się im coś skończy. Moja siostra ma sporo kosmetyków, ale ona zużywa to w szokującym tempie. Nie wiem jak ona to robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 07:43   #2666
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
zwłaszcza że teraz nadal sporo mi zostało a na mydło nie mogę patrzeć
Spokojnie wykorzystasz do prania skarpet

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Moja siostra ma sporo kosmetyków, ale ona zużywa to w szokującym tempie. Nie wiem jak ona to robi.
Mnie to też zawsze fascynuje u innych. Losie, u mnie to wszystko trwa miesiącami...ślimacze tempo zużycia. Nawet szampony i żele pod prysznic długo zużywam, o kremach do twarzy to już w ogóle nie ma co gadać.

Ja mam tony kolorówki, po prostu jestem zawalona tym wszystkim. Kurde, trzeba się ogarnąć i jakoś przystopować, bo to chore jest. Wszystko leży i traci termin przydatności do użycia. Używam oczywiście regularnie to co mam, ale przecież na jedną twarz to ile się tego zużyje
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 09:19   #2667
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89564656]Spokojnie wykorzystasz do prania skarpet

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------



Mnie to też zawsze fascynuje u innych. Losie, u mnie to wszystko trwa miesiącami...ślimacze tempo zużycia. Nawet szampony i żele pod prysznic długo zużywam, o kremach do twarzy to już w ogóle nie ma co gadać.

Ja mam tony kolorówki, po prostu jestem zawalona tym wszystkim. Kurde, trzeba się ogarnąć i jakoś przystopować, bo to chore jest. Wszystko leży i traci termin przydatności do użycia. Używam oczywiście regularnie to co mam, ale przecież na jedną twarz to ile się tego zużyje [/QUOTE]

kremy do twarzy używam tez na szyję i dekolt, od razu mi zużycie podskoczyło
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 11:31   #2668
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89564656]Spokojnie wykorzystasz do prania skarpet

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------



Mnie to też zawsze fascynuje u innych. Losie, u mnie to wszystko trwa miesiącami...ślimacze tempo zużycia. Nawet szampony i żele pod prysznic długo zużywam, o kremach do twarzy to już w ogóle nie ma co gadać.

Ja mam tony kolorówki, po prostu jestem zawalona tym wszystkim. Kurde, trzeba się ogarnąć i jakoś przystopować, bo to chore jest. Wszystko leży i traci termin przydatności do użycia. Używam oczywiście regularnie to co mam, ale przecież na jedną twarz to ile się tego zużyje [/QUOTE]Szampony i żele u mnie mają tempo ekspresowe, bo mąż mi pomaga zużywać
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
kremy do twarzy używam tez na szyję i dekolt, od razu mi zużycie podskoczyło
Taaak Ja jeszcze mężowi podstawiam, żeby się smarował🤣


Ale łączę się w bólu, jeśli chodzi o dużą ilość kolorówki. Udało mi się trochę porozdawać koleżankom, przestać aż tyle kupować, ale ciągle mnie coś kusi i ciągle mam za dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 16:38   #2669
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ja uzywam i po wychnieciu nic nie brudza
Kolor matowy i kryjący, ale przez to dosc widoczne, ale kolor ładny-jestem nc20

Ale moze za duzo nakladałam
W kazdym razie super w sztucznym swietle, z daleka chyba, ze rowno sie komus udaje w mniejszej ilosci 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a możesz mi napisać, jaki kolor wzięłaś z rajstop? bo mam podobną bladość. I jak to nakładasz? najpierw zwykły balsam, a potem rękoma te rajstopy? psikasz na nogę czy na dłoń czy stopy też? wybacz pytania
I jeszcze, serio nie zostawi mi śladów na białej sukience nawet w mega upał, gdzie się dosłownie wszystko klei do siebie?


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
kremy do twarzy używam tez na szyję i dekolt, od razu mi zużycie podskoczyło
I ja też, a na noc lecę też po biuście
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 19:20   #2670
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Moje dwa ostatnie zamówienia tak wyglądały, brak maila o zamówieniu, potem juz nie sprawdzałam czy na maila coś wpadło-paczka doszła. Na koncie nie sprawdzałam kiedy się pojawiło ,ale też z opóźnieniem...
Napisali mi że w wyniku błędu autoryzacji płatności, zamówienie nie utworzyło się poprawnie. Środki musieli mi zwrócić. Jak rabat 22% to akurat musiał być błąd No nic kupię później to tylko perfumy i kolejna pomadka do kolekcji
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.