Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki disarrays - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 10:56   #31
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Letnie stópki. Frenczos i srebrny holograficzny brokat + kwiatki akrylowe.

__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:59   #32
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Stópki bardzo ładne, kwiatuchy wychodzą Ci super
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:55   #33
Ilonka90
Raczkowanie
 
Avatar Ilonka90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice:)
Wiadomości: 242
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Świetne te stupki wyszły barzdzo ciekawie
__________________
Mój wątek

Mój blog:

www.ilona-paznokcie.blogspot.com
Ilonka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:12   #34
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Dziękuje wam za miłe słowa Niebawem kolejne zdjęcia, a do tego czasu zapraszam do komentowania również poprzednich wpisów, jak i zdjęć zamieszczonych na blogu (adres w stopce)
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:27   #35
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Bardzo ładne pazurki
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:28   #36
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

jak na Amatorkę i to świeżą - wg mnie super! Całkiem ładne Ci wychodzą te pazurki, starasz się - to widać, pomysły ciekawe, podjęłas trudne tematy: siatki, koronki, kwiaty akrylowe....
Tylko tak dalej...
Będzie z Ciebie Stylistka !
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 17:51   #37
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

bardzo ladnie ci to wychodzi
na paznokciach - nie wazne czy u rak czy u nog - jak i na tipsikach
jeeeeszczeee
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:11   #38
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
jak na Amatorkę i to świeżą - wg mnie super! Całkiem ładne Ci wychodzą te pazurki, starasz się - to widać, pomysły ciekawe, podjęłas trudne tematy: siatki, koronki, kwiaty akrylowe....
Tylko tak dalej...
Będzie z Ciebie Stylistka !
Dziękuje Ci Dobrarado za miłe słowa. Cenie Twoją opinię, bo zdarzyło mi się i Twoje początki oglądać , a widzę co teraz wyczyniasz!
Staram się robić takie pazury, które będą się podobać, zaczynam od tych które podobają się mi, stąd pomysł koronki ( i tak nie do końca wyszła taka jak powinna) i akrylowych kwiatków... Gdzieś tu przewertowałam wątek z kwiatuchami i postanowiłam spróbować. Tak jak wszystkiego w życiu Oglądając filmiki i gotowe kwiatki wydaje się to banalnie proste... Okazuje się, że wcale takie nie jest
Dążę więc do perfekcji, taka moja natura... Oby do przodu i oby rączek do praktyki nie zabrakło
Pozdrawiam!
Dziękuje również innym komentującym, wasze rady są równie cenne
potty
Paati89
Ilonka90
purple
StokrotkaS
edit7715
Monika748
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:05   #39
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Witaj! Błędy sama widzisz i inni wskazali, więc ja tylko o pozytywach - pięknie wtopiona koronka - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1246008622
sympatyczne, śliczne kwiatuchy - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1246053275
I te ostatnie stópki z frenczem i kwiatuszkami... Piękne początki...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 10:12   #40
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

jestem w szoku że bez kursu takie paznokcie robisz
od razu powiem ze nie znam się na akrylach, żelach itp.
Jak dla mnie pazurki które robisz (oprócz tych pierwszych - chodzi mi o kształt) są ładniutkie
A zdobienia rewelacyjne, masz super pomysły
Jestem pewna że w niedługim czasie będziesz robić mega pazurki
Trzymam kciuki
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!




Edytowane przez wiewioora1
Czas edycji: 2009-07-07 o 10:13
wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 10:27   #41
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

stópki przepiękne!
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 13:02   #42
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 12:36 Powód: :P
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 13:57   #43
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

http://i39.tinypic.com/28qztc8.jpg

te podobaja mi sie bardzo moze sama sie skusze na kwiatuszki u nog?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:05   #44
KarinaMotylek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tarnów okolice
Wiadomości: 1 062
GG do KarinaMotylek
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Fajniutkie te złote pazurki
KarinaMotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:13   #45
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Autorko tematu - jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Jestem po kursie i od 3 miesięcy robię pazurki - gorzej niż Ty. Jak na osobę która jest amatorką teoretycznie, to robisz paznokcie bardziej fachowo niż niejedna tipserka po kursie. Sądzę że masz do tego wrodzony dryg... zazdroszczę umiejętności modelowania kwiatków z akrylu - ja próbuję je robić ale w ogóle mi nie wychodzą. Nie znalazłam nigdzie porad jak je wykonywać, a samodzielne pomysły spełzły na niczym. W każdym razie gratuluję talentu.
Myślę, że wzorki i zdobienia to każdy teoretycznie może sobie powymyślać. Moje zdobienia są oparte głównie o blogi dziewczyn, troche w nich mojej inwencji, ale wiele z tych zdobień poki co "zrzynam",lub chociaż podpatruje, dodając tylko conieco od siebie :P Pewnie będe musiała przebrnąć przez standardowe wzorki, przez które praktycznie każda stylistka przejść musi - cieniowanie brokatów, wtapianie kółeczek CD w "szachownice" itp , dopiero po jakimś czasie będe, że tak powiem - zdolna- do wypróbowania czegoś stuprocentowo swojego. Poki co pierwsze oczko wodne mam za sobą, koronkę i inne dziwności gdzieś podpatrzone, ale wiele jeszcze przede mną.

Problemem nie są same wzorki ile budowa paznokcia i odpowiednie wypiłowanie go. Np często zdarza mi się (ze strachu przed łopatami) tak przypiłować brzegi, że tips zaczyna pochodzić powietrzem z boku pazura. Staram się też ćwiczyć na formach tunel i kształt.. czasem zdarza się, że pazury lecą w dół.. w ogole mam jakieś kiepskie formy chyba, bo mi się w lampie rozklejają i wychodzi pozniej kazdy pazur inny :/ Metodą prób i błędów staram się eliminować poszczególne problemy walcząc na swoich łapkach. Gdybym miała kurs, zapewne wiedziałabym już te podstawowe rzeczy i nie musiałabym aż tak kombinować na własną rekę , chociaż czytając wypowiedzi innych i szukając odpowiedzi na jakies pytania, można czasem trafić na jakąś ciekawostke (np zaciskanie tunelu na żelu, czy zszywanie zszywaczem tych moich wiecznie rozklejających się form :P)

Zdobienia z akrylu czy malowanie farbkami to kwestia wprawy. Potrafie dziennie siedzieć przy tym bite pare godzin, również po nocach.. Gdzieś coś podpatrze i też chciałabym spróbować, np wczoraj ulepiłam dwie biedronki :P (Zdjęcia wkleje pozniej) Różyczki kilkuwarstwowe zupełnie mi nie wychodzą...
Wolałabym jednak mieć wprawę w budowaniu pazura, tak by po 2-3 tygodniach nie było widać zapowietrzeń... a to moim zdaniem dla samouka trudniejsze niż lepienie kwiatków

Poszukaj na stronie Ani Otkińskiej - ma na swoim blogu opis robienia kwiatków. Na youtube też mozna znalezc fajne rzeczy. Tu na forum tez gdzieś chyba widziałam jakieś porady dotyczące kwiatków akrylowych.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za miłe słowa

PS kiedyś myślałam ze dla chcącego - nic trudnego.... W przypadku stylizacji paznokci to powiedzenie jednak się nie sprawdza
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 08:38   #46
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Powinnaś biegusiem na kurs lecieć -(tylko nie myśl, że się wymądrzam- ja sama takiego nie mam) - po prostu za dobrze Ci idzie, żebyś teraz swoimi eksperymentami utrwalała może jakieś złe nawyki i traciła czas na dochodzenie do poprawnych rozwiązań. Masz potencjał, trzeba go wykorzystać i rozwinąć Ale o tym wiesz, i pisałaś już, że masz kurs w planach, tak?
Blog sympatyczny .
Czekam na następne dzieła...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:29   #47
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Dziękuje Aper - Pierwszej odważnej komentującej na blogu

Co do kursu.. No zóż, bardzo bym chciala, niestety środki finansowe mi na to w chwili obecnej zupełnie nie pozwalają.. Za ok tydzień będe zmuszona zapisać się w UP na niechcianą "kuroniówkę" Inna sprawa, że być może pieniążki na kurs uda mi się wyrzeźbić właśnie z UP, choć z ego co słyszałam w moim mieście jest właśnie spory problem dotyczący przyznawania dotacji...
Skrobie i skrobie na ten kurs, ale może byc taka sytuacja że inne wydatki będą o wiele ważniejsze niż kurs i zostanie mi jedynie ćwiczyć na swoich łapkach, bo nie zniose widoku leżącego odłogiem pędzla
Pozdrawiam!
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:28   #48
Neptyda
Przyczajenie
 
Avatar Neptyda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Widać, że masz do tego ręke a co najważniejsze sama widzisz ewentualnie niedociągnięcia. Jestem pod wrażeniem Podziwiam za cierpliwość przy zatapianiu koronki kwiatki akrylowe wyszły Ci piękne, nigdy bym nie pomyślała, że to pierwsze Oby tak dalej!
Neptyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:55   #49
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Cytat:
Napisane przez Neptyda Pokaż wiadomość
Widać, że masz do tego ręke a co najważniejsze sama widzisz ewentualnie niedociągnięcia. Jestem pod wrażeniem Podziwiam za cierpliwość przy zatapianiu koronki kwiatki akrylowe wyszły Ci piękne, nigdy bym nie pomyślała, że to pierwsze Oby tak dalej!

Całkiem pierwszych nie pokazałam.. to jakieś mazy były hehe :P ale pozniej już jakoś zaczęły wychodzić. To są zdjęcia z pierwszego i drugiego dnia lepienia kwiatków.. a to ze pierwszego dnia siedziałam kilka godzin i "lepiłam" to już inan bajka. Na szczęście moja mężczyzna jest wytrzymała i ścierpiała ten piękny zapach.. Codziennie wdycha go po kilka godzin, więc już chyba przywykł
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 14:57   #50
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 12:35 Powód: :P
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:29   #51
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

śliczne stopeczki , czym je robilas?
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:40   #52
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Szczerze i z ręką na sercu Ci powiem, że mój kurs 5 metod, miał być wypaśny a był tylko drogi i nie przygotował mnie wcale do robienia paznokci. Poznałam podstawy, ale było też wiele szalenie ważnych rzeczy których na kursie nie powiedziano (np zalewanie skórek masą, sposób używania kamuflażu itp) i dowiedziałam się o nich z internetu albo na własnych błędach. Kurs to jest tylko drogi papier, a umiejętności zdobywa się samemu, zresztą większość kursantek nie jest w stanie po kursie normalnie przyjąć klientki. A do Ciebie bym się na paznokcie pójść nie bała i spokojnie ze 120 zł za co poniektóre bym zapłaciła.
Co do Twoich form, to z pewnością są w porządku, wszystkie się rozklejają, chyba że użyjesz kółeczka które pozostaje na taśmie po odklejeniu formy. To kółeczko łapiesz w dwa palce i zaklejasz nim dolne sklejone już brzegi formy zginając je na pół. Nie wiem czy jasno wytłumaczyłam... ale zszywacz to też jakiś pomysł
Co do krzywego tunelu - muszą być idealnie równiutko sklejone dolne brzegi formy, a jeśli mimo to tunel jest nierówny i z jednej strony paznokieć leci w dół, to ja robię tak, że nabudowuję więcej paznokcia na górze, w miejscu w którym leci w dół, a spód wyrównuję frezarką, walcowym frezem o odpowiednim rozmiarze, który nadaje tunelowi idealny kształt. Trzeba sobie jakoś radzić

Pozdrawiam
Jeśli mi się uda zrobie na 7 metod :P Ale tylko w sytuacju jesli zasponsoruje mi go UP
Zawsze to będą jakiekolwiek podstawy, no i oczywiście papierek, który jest niezmiernie ważny - przynajmniej w moim mieście...
Jeśli nie uda mi się załatwić takiego kursu, to zapewne wybiore się na szkolenie indywidualne (podstawowy żelik) do Fruty, która jak dla mnie jest jedną z osób, której z zamkniętymi oczami oddałabym w ręce swoje pazury
Co do tych 120zł... Oj Oj, ja wiem ze na SPNach pracuje, ale w chwili obecnej kończę dopiero robienie za tzw "free" a przynajmniej rzez najblizsze 20 klientek nie będe brała więcej niż za materiał (40-60zł)
Pozniej to się zobaczy.. zapewne będziecie miały możliwość podziwiać moje postępy i doradzicie mi w kwestii finansów.. a pozniej zmontuje jakiś cennik, jednak nie zrobie teo z czystym sumieniem nie mając "papierka" na wykonywanie tej pracy. Znam nieco podstaw o chorobach paznokci, uzywam skinseptu i dezunfekuje sprzęcior, ale ciągle wydaje mi się za mało...

Formy wytłumaczyłaś mega jasno niemniej ja zawsze tą okrągłą naklejkępodklejam pod spód, żeby forma nie zginała się za bardzo.. ale mam gdzieś jeszcze naklejki do cen to sprobuje i to przykleić hehe
Moje pazury są nieco dziwne, nawet gdy ładnie podłożę formę, to i tak na wskazujących jedna strona mi "zjeżdża", sam paznokieć leci w dół z jednej strony, no ale taka już moja budowa... i przez to cieżko mi też równo wyprofilować pazursona. Frezarki jeszcze nie mam... to będzie moj kolejny "większy zakup" - skłaniam się ku JD700.. ale bez kursu zabawa frezarką może się też skończyć niezbyt miło... chociaż jak przypomne sobie te dwugodzinne zdzieranie koronki to chciałam od razu ją zamawiać

A jak napisałaś ... Radzić sobie jakoś trzeba - i przyznaje 100% racji
Pozdrawiam!
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 06:28   #53
Neptyda
Przyczajenie
 
Avatar Neptyda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Z tymi formami to nie do końca tak, że wszystkie się rozklejają. Moje jak już się skleją to kaplica nic ich nie rozklei nigdy mi się nie zdarzyło żeby jakaś rozkleiła się w lampie.
Neptyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:11   #54
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Neptyda, Ja zużywam jeszcze te z "zestawu allegro", ale chyba w końcu kupie jakieś porządne Może polecacie jakieś?
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:31   #55
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Cytat:
Napisane przez LauraDi Pokaż wiadomość
śliczne stopeczki , czym je robilas?
Pazurki żelowe, frenczos również żelowy, na to jakiś tani brokatowy żel z allepaznokcie , wtapiany na linii uśmiechu srebrny brokat holo, oczywiście mega gloss gel na wierzch i akrylowe kwiatki



------------------------------------------------------------------------
A teraz pierwsze zabawy farbkowe, lipne i tandetne wzorki, ale wstawiam, bo takie właśnie zrobiłam



I zabawy z akrylem pod żelem.. proste - ale podobne z lekkimi udziwnieniami planuje zrobić w niedalekiej przyszłości



Jutro zamieszcze zapewne nowe pazury
Pozdrawiam!
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..

Edytowane przez disarrays
Czas edycji: 2009-07-10 o 21:36
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:40   #56
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Jak obiecałam - pazury mega odważnej Agnieszki - Kolory i wzór sama wybierała Zel na tipsie mlecznym, 3 kolory brokatu + plastry miodu opalizujące.. wszystko się pięknie błyszczy.. Niestety zdjęcie tego nie pokazało. Piłowałam i piłowałam... i łopat nie było.. A czemu lekkie wyszły na zdjęciach - tego nie wiem :P Może to zależy pod jakim kontem się te zdjecia robi? Nosz ZAŁAMKA W każdym razie idzie mi coraz lepiej / szybciej - jedyne 4,5h , Jakaś tam krzywa C powstała i powoli przestaje mi pilniczek z rąk wypadać :P



Pozdrawiam i czekam na wasze opinie

--------------------------------------------------
Edit.. Piszcie coś dziewczyny, bo zaczynam sobie sama wątek spamować hehe
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..

Edytowane przez disarrays
Czas edycji: 2009-07-12 o 11:41
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:10   #57
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Stópki są piękne, uwielbiam kwiatki akrylowe

Ale ale ... Jak na początki Twoje pazurki są świetne. Masz do tego rękę, ćwicz, ćwicz, może o kursie pomyśl Coś czuję, że będzie z Ciebie Stylistka
Będę zaglądać,
pozdrawiam
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:05   #58
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Niektóre wyszły Ci naprawdę ślicznie - zwłaszcza stópki i i ten https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1246053275
będą z Ciebie ludzie
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:24   #59
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

ostatnie pazury bardzo mi sie podobaja
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:45   #60
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Ładna ta palma z farbek, a ostatnie pazurki już mają poprawę w kształcie - z boku widać trochę lepszy łuk paznokcia... Zdjęcie okrutną prawdę zawsze powie (to nie złudzenie) i niestety pewne rzeczy widać dopiero na fotce - kształt przy wolnym brzegu na pewno do małej poprawki - no bo to jest tak, że nie tylko samo piłowanie załatwia sprawę - ważne jest np. ukształtowanie tunelu - im pazur (tips) bardziej płaski, tym bardziej wolny brzeg będzie rozjeżdżał się na boki. Takie moje przemyślenia
Co do zdobienia - ja akurat nie lubię takich pasków...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.