dobry fryzjer Rumia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 22:39   #1
biedrona 83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Smile

dobry fryzjer Rumia


dziewczyny czemu piszecie tak zle o fryzjerach w Rumi?????!!!!!!!!! ja sie nie zgadzam z tym ze wrumi nie ma dobrego fryzera ja chodze do rumi do pani Wioli super babka potrafi wyczarowac z niczego nic kolotek zrobi niezle strzyrzonko terz super nic dodac nic ujac zawsze polecam wszystkim bo warto ja znam wiele os.co jest zawsze zadowolona jak do niej pujdzie pozdrawiam a jesli ktos by sie zdecydowal to salonik znajduje sie na ul.Dębogórska 16(obok jest solarium super lampy 1 zl.min. i krawcowa)
biedrona 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:44   #2
biedrona 83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer Rumia

jesli ktoś by chcial to podaje nr.tel .do fryzjera do Rumi do pani wioli 510-036-429 polecam naprawde warto zarezykowac
biedrona 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:01   #3
babezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Thumbs up dobry fryzjer Rumia

ja polecam pania fryzjerke w Rumi na ul.Dębogórskiej (studio fryzjerskie "wiola") salonik prowadzi młoda dziewczyna b.sympatyczna zna sie na rzeczy potrafi ladnie zrobic pasemka sćiać wł. bylam u wielu fryzjerów w rumi ale ta pani jest najleprza i niedroga jest za śćięćie płace 20 zl bylam u fryzjera na janowie i wiecej tam nie pujde jakiś łepek mnie śćinal ile to dyplomów na śianie wiśi masakra wyćiachał mi tak wł. ze pużniej sie poplakałam jak by tego bylo malo to szlam na wesele przyjaiólki i wygladalam strasznie naszczęsćie kolerzanka poleiła mi ta pania wiole no to poszlam jak ta pani mnie zobaczyla to sie spytala czy sama se włosy podcinalam (bo tak wygladaly) naszczęsćie zakończenie bylo super fryzurka szalowa a tak sie balam ze nic sie nie da z nim i zrobic!!!i od tamtej pory nie chodze nigdzie indziej bo nie mam zaufania do innych fryzjerów wrazie gdyby ktoś sie zdeydował to podaje nr.do super fryzjera w Rumi 510-036-429
babezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:09   #4
babezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Thumbs down fatalny fryzjer w rumi!!!!!:(

nie polecam fryzjerów w Rumi podaje liste gdzie bylam i wiecej bym tam nie poszla np.na derdowskiego (ceny z kosmosu panie nie sa zbytnio mile) nie potrzfia ladnie obcinac wl. na dębogórskiej na 1 pietrze i wiele os.u tej pani bylo i nie zadowolone wyszly kobita nie mila nie stara sie robi na odpierdziel (to widac!!!) w tak szybkim tempie nie zrobisz fajnej fryzurki . nie poszla bym napewno na kosynierów nowy blok salon zrobiony super ale fryzjerka jak wyglada masssakrra ponoć tylko po kursach jest nie po szkole a eny nie wiem dla kogo szkoda gadac zreszta wystaczy spojrzec jak fryzjerka ma wł.doczepione masakra wstyd pozdrawiam!!!!
babezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:19   #5
lawola
Raczkowanie
 
Avatar lawola
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 135
Dot.: dobry fryzjer Rumia

hmmmm... jak patrze na te bledy ortograficzne to zdecydowanie nie nabieram ochoty na udanie sie do tego fryzjera.. cokolwiek bys o nim nie napisala.
lawola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:34   #6
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Cytat:
Napisane przez babezka Pokaż wiadomość
ja polecam pania fryzjerke w Rumi na ul.Dębogórskiej (studio fryzjerskie "wiola") salonik prowadzi młoda dziewczyna b.sympatyczna zna sie na rzeczy potrafi ladnie zrobic pasemka sćiać wł. bylam u wielu fryzjerów w rumi ale ta pani jest najleprza i niedroga jest za śćięćie płace 20 zl bylam u fryzjera na janowie i wiecej tam nie pujde jakiś łepek mnie śćinal ile to dyplomów na śianie wiśi masakra wyćiachał mi tak wł. ze pużniej sie poplakałam jak by tego bylo malo to szlam na wesele przyjaiólki i wygladalam strasznie naszczęsćie kolerzanka poleiła mi ta pania wiole no to poszlam jak ta pani mnie zobaczyla to sie spytala czy sama se włosy podcinalam (bo tak wygladaly) naszczęsćie zakończenie bylo super fryzurka szalowa a tak sie balam ze nic sie nie da z nim i zrobic!!!i od tamtej pory nie chodze nigdzie indziej bo nie mam zaufania do innych fryzjerów wrazie gdyby ktoś sie zdeydował to podaje nr.do super fryzjera w Rumi 510-036-429




dziwnie zachwalasz ten zakład fryzjerski. W każdej twojej wypowiedzi (których masz aż 10) albo zachwalasz tą bardzo sympatyczną fryzjerkę albo krytykujesz zakłady, które znajdują się blisko salonu Wiola.
Czy ty przypadkiem nie jesteś właścicielką tego zakładu fryzjerskiego?

A z tego co słyszałam, ta dziewczyna ma niewielkie doświadczenie, a ja takim fryzjerom nie ufam.
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:40   #7
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: fatalny fryzjer w rumi!!!!!:(

no tak.....te zakłady mieszczą się niedaleko wspaniałego salonu "Wiola", który tak polecasz...
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 18:55   #8
asiula114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: fatalny fryzjer w rumi!!!!!:(

Ja odwiedziłam też już chyba wszystkich fryzjerów w Rumi tragedia, jeżdże więc do Gdyni, choć u Wioli jeszcze nie byłam
asiula114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:24   #9
botekslawek
Raczkowanie
 
Avatar botekslawek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry fryzjer Rumia

a ja polecam panią Iwonkę, na przeciwko zoologicznego Nigdy nie wychodziłam tak zadowolona od żadnego fryzjera
botekslawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:37   #10
paulah88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
GG do paulah88 Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88 Send a message via Skype™ to paulah88
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Cytat:
Napisane przez basienka:) Pokaż wiadomość
dziwnie zachwalasz ten zakład fryzjerski. W każdej twojej wypowiedzi (których masz aż 10) albo zachwalasz tą bardzo sympatyczną fryzjerkę albo krytykujesz zakłady, które znajdują się blisko salonu Wiola.
Czy ty przypadkiem nie jesteś właścicielką tego zakładu fryzjerskiego?

A z tego co słyszałam, ta dziewczyna ma niewielkie doświadczenie, a ja takim fryzjerom nie ufam.
jezeli to jest ta pani i sama siebie wychwala to niestety jej ortografia mnie odstrasza.. na janowie jest dobry salon ale nie pamietam nazwy i pracuja tam sami wyszkoleni ludzie ktorzy w zawodzie pracuja od lat i zawsze dobrze wszystko robia.. wiec nie wiem o kim ta laska mowila ale chyba robi komus anyreklame!!
paulah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:46   #11
zozole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: dobry fryzjer Rumia

byłam w zeszłym tygodniu w tym saloniku fryzur u pani wioletki polecanego na forum ul.Dębogórska moge naprawde polecic ta panią farbowałam wloski na ciemny brąz i strzyrzenie włosy do ramion zapłaciłam 90zł. za jakis czas wybiore sie napewno ponownie , a w sobote sie wybieram na paznokcie żelowe i czesac sie na wesele loki ,jestem ciekawa efektu

Edytowane przez zozole
Czas edycji: 2009-09-28 o 19:57
zozole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 21:41   #12
zozole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Cytat:
Napisane przez biedrona 83 Pokaż wiadomość
dziewczyny czemu piszecie tak zle o fryzjerach w Rumi?????!!!!!!!!! ja sie nie zgadzam z tym ze wrumi nie ma dobrego fryzera ja chodze do rumi do pani Wioli super babka potrafi wyczarowac z niczego nic kolotek zrobi niezle strzyrzonko terz super nic dodac nic ujac zawsze polecam wszystkim bo warto ja znam wiele os.co jest zawsze zadowolona jak do niej pujdzie pozdrawiam a jesli ktos by sie zdecydowal to salonik znajduje sie na ul.Dębogórska 16(obok jest solarium super lampy 1 zl.min. i krawcowa)
Dziwnie biedrona zareklamowała ten salon wioli hehheheh ale byłam u tej fryzjerki ( z ciekawosci ile w tym prawdy co o niej wypisuja ) farbowałam wł, kolorek ładny strzyrzenie ok. byłam tam też uczesac się na wesele (i pazurki robiłam) i też ładnie polecam.
zozole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 21:31   #13
zozole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer Rumia

dzisiaj była moja kuzynka w zakładzie fryzjerskim wiola robiła pasemka i podcinała koncówki i bardzo ładnie podobno tak sie podobało wszystkim ze koleżanki jej dwie sie zapisały na wizyte ale niewiem na co. Ale moja znajoma była czesac sie na wesele w zakładzie pink na kosynierów i podobno swietnie uczesana była tylko ceny ponoć wysokie :/
zozole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:02   #14
goya1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Fryzjer w Rumi

Dobry fryzjer w Rumi najlepiej facet ? Znacie takiego?
goya1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:59   #15
grochZfasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 68
Dot.: dobry fryzjer Rumia

odradzam wspomniany zakład WIOLA. tanio, bezgustownie. Miałam mieć pocieniowane włosy do ramion. Całkowicie je poszarpała, tworząc jakieś fantazyjne nierówne linie, z jednej strony miałam dłuższe z innej krótsze. Wstydem było nosić je rozpuszczone. Totalny brak profesjonalizmu. Po miesiącu poszłam do innego fryzjera. Musiała ściąć włosy i je wyrównać. Sama była zdziwiona kto mi taka krzywdę wyrządził.

Radziłabym ostrożność w doborze fryzjera. Pozdrawiam.
grochZfasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:45   #16
goya1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer Rumia

U WIOLI byla moja kolezanka i byla nie zadowolona. Tam na pewno nie trafie. Szukam dalej faceta fryzjera bo wczoraj slyszalam ze gdzies jest na Janowie ale gdzie to nie wiem
goya1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:41   #17
mandaryna30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Cytat:
Napisane przez grochZfasola Pokaż wiadomość
odradzam wspomniany zakład WIOLA. tanio, bezgustownie. Miałam mieć pocieniowane włosy do ramion. Całkowicie je poszarpała, tworząc jakieś fantazyjne nierówne linie, z jednej strony miałam dłuższe z innej krótsze. Wstydem było nosić je rozpuszczone. Totalny brak profesjonalizmu. Po miesiącu poszłam do innego fryzjera. Musiała ściąć włosy i je wyrównać. Sama była zdziwiona kto mi taka krzywdę wyrządził.

Radziłabym ostrożność w doborze fryzjera. Pozdrawiam.
Witam dziewczyny do salonu wioli chodzę od dłuższego dosyc czasu a dokładniej od 2 lat i zawsze jestem zadowolona , dosyć czesto zmieniam fryzurki raz jasne pasemeczka raz całe włoski na ciemniejszy braz i takie tam zmiany lubię eksperymenty na mojej głowie a włosy mam zawsze ładne .nigdy nie zdarzyło sie abym była nie zadowolona .Niezgodze sie z wypowiedza napisaną powyżej a między innymi o totalny brak profesjonalizmu . Uważam że dziewczyna co prowadzi ten mały salonik fryzerski przy ulicu Dębogórskiej jest bardzo zdolna i pełen profesjonalizm polecam bardzo ,pozatym zawsze znajdzie się ktos kto bedzie nie zadowolony tak to czasami jest niestety ale ten kto nie spróbuje ten się nie dowie ale z tego co wiem to Fryzjerka Wiola ma zawsze dużo klientów to chyba dobrze swiadczy .

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Pewna zaletą co jest dosyc fajne w tym zakladzie u wioli to oszczednosć czasu jesli czodzi o usługi 2 w 1 jak robię włoski (np.pani fryzjerka nakłada mi pasemka ) to w tym samym czasie pani manikurzystka robi mi pazurki. I zawsze jak sie umawiam do pani na włoski to sie pytam czy można to zgrac jakos razem i nie mam problemu nie musze bynajmniej drugi raz dodatkowo przychodzic np.na przedłużanie pazn.
mandaryna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:56   #18
goya1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Samo mowi przez siebie, jesli umawiasz sie na wlosy i jest miejsce na paznokcie od razu, to znaczy ze nie ma duzo klientek . Ja jednak wierze to co dziewczyny pisza i omijac bede ja z daleka. Zreszta tak jak pisalam widzialam wlosy kolezanki robione przez WIOLE.
goya1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 16:38   #19
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 264
Dot.: dobry fryzjer Rumia

zozole jeszcze jeden post na temat P.Wioli a otrzymasz bana za spamowanie forum.Prosze zapoznac sie z Regulaminem oraz zasadami forum fryzjerskiego.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-09 o 16:39
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 264 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 21:49   #20
mandaryna30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Cytat:
Napisane przez goya1 Pokaż wiadomość
Samo mowi przez siebie, jesli umawiasz sie na wlosy i jest miejsce na paznokcie od razu, to znaczy ze nie ma duzo klientek . Ja jednak wierze to co dziewczyny pisza i omijac bede ja z daleka. Zreszta tak jak pisalam widzialam wlosy kolezanki robione przez WIOLE.
możecie sobie sobie omijac ten zakład fryzjerski z daleka nikt nikogo nie zmusza aby tam chodził, ja tylko wyraziłam swoją opinie bo mam do tego prawo . napisałam poprostu że jestem zadowolona z usług tych pań co tam pracuja, oczywiscie jest wiele innych napewno wspaniałych fryzjerów w Rumi godnych polecenia. pozatym jak sie umawiam na włoski to umawiam sie odrazu na pazurki aby to zgrac razem ,nie zdarzylo mi sie jeszcze aby przyjsc tak sobie z biegu do fryzjera lub kosmetyczki i było miejsce tak odrazu np.na kolorek .lub pazurki pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Mogła bym polecic także gabinet fryzjersko kosmetyczny " Oasis" czy jakos tak. Miesći sie on przy ul.Cejnowej nr.niestety nieznam ale znajoma jest tam czestym bywalcem i chwali sobie dziewczyny włoski ma zrobione ładnie ceny maja ponoć przystepne
mandaryna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 08:36   #21
Karla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: dobry fryzjer Rumia

Byłam w salonie Wiola raz i wiecej sie nie wybieram!
Poszłam sobie w zeszłym roku na miesiąc przed porodem, żeby sobie poprawić humor, a efekt był zupełnie odwrotnyMiałam wsłosy do połowy pleców, długo je zapuszczałam,prosiłam o delikatne wycieniowanie i lekkie przycięcie max 2 cm,w efekcie końcowym włosy miałam do ramion Jakieś nierówne, postrzępione, każdy w inną stronę!Nawet nie spytała się czy ułożyć,chyba się spieszyłą do domu, już nie wspomnę o porządnym wysuszeniu, bo wyszłam z wilgotną głową
Dla mnie masakra i nie polecam.
Karla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:07   #22
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Dziewczyny...znajoma z pracy poleciła mi fryzjerkę z Rumii. Chyba jest to ulica Dąbrowskiego. Są tam dwie fryzjerki Justyna i Iwona. Czy któraś z Was korzystała z usług tych fryzjerek? Będę wdzięczna za opinie. Jak dzwoniłam to cena za baleyage 70 zł.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:30   #23
twistos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer Rumia

witam ja od niedawna odwiedzam salon fryzjerski wiola i jestem baardzo zachwycona obsługą,pracuja tam mlode miłe dziewczyny ,z tego co wiem to pracuja tam dwie fryzjerki.Dofryzjerki do której przychodzę są dosyc długie terminy ale moim zdaniem warto czekać. mam włoski długie blond do łopatek ,przychodzę do pani wiolety robic pasemka dosyc często co 1,5 mies. powiem szczerze ze jeszcze nie miałam tak dokładnie nałożonych pasemeczek ze dziewczyna bardzo sie przyklada do pracy .Jedyny minus to jest to ze trochędlugo trwa jej to nakladanie pasemek ,ale pasemek robie naprawde sporo i b.cieniutkie i efekt jest super . wiem ze tez ladnie obcina facetów bo chodzi do nich sporo znajomych i sobie chwalą .Zdziwiona byłam jakie podejscie mają do dzieći (cierpliwosci tyle ja bym nie miała ) heheheheh a one super naprawde zagaduja lizki cukierki itp. A dla nas tylko kawa i gazetki heheheheheh salon miesci sie przyul.Dębogórskiej 16 polecam !!!

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Pewna zaletą co jest dosyc fajne w tym zakladzie u wioli to oszczednosć czasu jesli czodzi o usługi 2 w 1 jak robię włoski (np.pani fryzjerka nakłada mi pasemka ) to w tym samym czasie pani manikurzystka robi mi pazurki. I zawsze jak sie umawiam do pani na włoski to sie pytam czy można to zgrac jakos razem i nie mam problemu nie musze bynajmniej drugi raz dodatkowo przychodzic np.na przedłużanie pazn.
[/QUOTE]
o pracuja tam
twistos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 10:58   #24
mamuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Dołanczam śię do pozytywnych opini o fryzjerkach z salonu wiola w Rumi. Trafiłam tam nie dawno przez te forum ( szukałam info o fryzj. z Rumi , nic nie wiedzialam o tutejszych fryzjerach gdzie warto sie udać niedawno sie wprowadziłam ). Byłam jak narazie dwa razy raz u jednej i raz u 2-giej pani i zadowolona bardzo jestem .
mamuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:57   #25
botekslawek
Raczkowanie
 
Avatar botekslawek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry fryzjer Rumia

ja polecę salon Calmia chodzę do pana, lecz nie wiem jak się nazywa niestety. Bardzo sympatyczny, umie doradzić i ścina jak się chce polecam
botekslawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:40   #26
Misiula30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Cytat:
Napisane przez mamuniek Pokaż wiadomość
Dołanczam śię do pozytywnych opini o fryzjerkach z salonu wiola w Rumi. Trafiłam tam nie dawno przez te forum ( szukałam info o fryzj. z Rumi , nic nie wiedzialam o tutejszych fryzjerach gdzie warto sie udać niedawno sie wprowadziłam ). Byłam jak narazie dwa razy raz u jednej i raz u 2-giej pani i zadowolona bardzo jestem .
Ja również przyłączam sie do pozytywnych opini o fryzjerkach z salonu Wiola . Trafiłam tam również przez te forum byłam kilka już razy i moim zdaniem warto sie udać do tych pań polecam.
Misiula30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:39   #27
aniagdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: dobry fryzjer Rumia

UWAGA NA TEN SALON, OMIJAĆ Z DALEKA!!!!
Wiem, że to wątek o fryzjerze ale muszę to opisać, salon niby kosmetyczny znajdujący się w tym miejscu gdzie jest fryzjer. Po pierwsze salon kosmetyczny to malutki pokoik, w którym pierwsze co zauważyłam brudną na maksa parafiniarkę i woskownicę, pare produktów bielendy brudnych na opakowaniach postawionych na krzyż za szklaną szafką, fotel na którym miałam się położyć miał od kolan w dół położony pognieciony papierowy ręcznik i na tym leżałam! Nie wiadomo czy był od wczoraj czy od przedwczoraj! Nie zostałam przykryta żadnym kocykiem, po prostu niczym. pani nawet czegoś takiego nie zaproponowała.
To pomieszczenie jest oddzielone od fryzjerskiego pokoju ścianka działową i drzwiami tylko do połowy sufitu, więc słychać suszarki, rozmowy fryzjerki z klientami, głośno grające radio (w miejscu kosmetyczki nie ma żadnej muzyki, wogóle żadnego radia, wieży itp) i do tego auta przejeżdżające i psy szczekające, gdyż drzwi zewnętrzne są otwarte i znajdują się przy samym małym pokoju kosmetyczki. Zero prywatności i swobody. I kompetencji do czego teraz przejdę.
Miałam mieć oczyszczanie pleców i twarzy, pierwsze co to miałam parę minut robioną kawitację a babka nawet nie spytała mnie o przeciwwskazania - a co jak bym była np.w ciąży lub miała rozrusznik?!, żadnej ampułki, żadnego masażu, maska położona na 11 minut, druga na 13 minut choć babka nałożyła i wyszła mówiąc, że wróci za 20 minut ale ja obserwowałam czas na swojej komórce, wszystko byle jak i na odpierdziel, żadnej porady, każde pytanie zbyte krótką prostą odpowiedzią-totalny brak podejścia i wiedzy, warunki beznadziejne ale meritum przebiło wszytko.
Pytam ile się należy i słyszę 260zł!!!! Jak żyję i chodzę po gabinetach to jeszcze nigdy nie spotkało mnie coś takiego, ludzie strzeżcie się tego miejsca!
aniagdansk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 23:52   #28
SuperMami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer Rumia

witam serdecznie ......... polecam fryzjer wiola korzystam z usług tych pań jestem zadowolona kolorek super cięcie również
(trafiłam tam zupełnie przypadkiem ale pozostanę ich klientką napewno na bardzo długo ) rewelacja ....
SuperMami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:22   #29
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Cytat:
Napisane przez biedrona 83 Pokaż wiadomość
dziewczyny czemu piszecie tak zle o fryzjerach w Rumi?????!!!!!!!!! ja sie nie zgadzam z tym ze wrumi nie ma dobrego fryzera ja chodze do rumi do pani Wioli super babka potrafi wyczarowac z niczego nic kolotek zrobi niezle strzyrzonko terz super nic dodac nic ujac zawsze polecam wszystkim bo warto ja znam wiele os.co jest zawsze zadowolona jak do niej pujdzie pozdrawiam a jesli ktos by sie zdecydowal to salonik znajduje sie na ul.Dębogórska 16(obok jest solarium super lampy 1 zl.min. i krawcowa)
Reklama jak złoto, szkoda, że mało przekonująca .
Popracuj nad językiem i marketingiem.
Wstyd dziewczyno, lepiej zamiast wydawać kasę na fryzjera zainwestuj w słownik.
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:34   #30
thynka
Przyczajenie
 
Avatar thynka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Kiedy jeszcze chodziłam na farby i cięcie do fryzjera, to zawsze zadowolona wychodziłam właśnie od Wioli.
Wcześniej chodziłam do różnych fryzjerów w Gdyni i z reguły kończyło się tak, że sama w domu poprawiałam ich dzieła, a farby spływały z włosów w ciągu max 2 tygodni. W miarę było jeszcze w Goldwell na ul. Wrocławskiej, ale ceny dość wysokie. Obecnie zainwestowałam w nożyczki i sama tnę włosy co jakiś czas. Przy długich nie jest to problemem. A farbuję henną raz na jakiś czas.
thynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-17 11:21:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.