Czy moja dziewczyna to wariatka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2020-04-02, 11:24   #1
MateuszMak
BAN stały

Czy moja dziewczyna to wariatka?

Mam problem z dziewczyna a konkretnie z jej zachowaniem.Znamy się parę miesięcy i można powiedzieć że jestem zakochany ale co raz bardziej mi nie odpowiada jej styl bycia.Często chodzimy ze znajomymi do klubów i ostatnio np po alkoholu wygłupiała się jak nastolatka wyprawiając różne ceregiele.Do obcych ludzi odnosi się wulgarnie a nie trzeba dużo.Dziewczyna przechodząc koło niej na imprezie trochę się obiła o nią a ona od razy " patrz jak chodzisz kur.."
Mam wrażenie że uwodzi obcych facetów i sprawia jej frajdę jak się na nią gapią nie zważając na to jak ja się z tym czuje.Wiem że moi znajomi po ostatnich imprezach sobie myślą skąd ją wytrzasnąłem i nie mają dobrego zdania o niej.Odnoszę wrażenie że mentalnie zatrzymała się w gimnazjum.Podoba mi się i na początku było ok ale czym bardziej ją poznaje to mnie irytuje.

Myślicie że takie osoby się nie zmieniają i już taki charakter pozostaje na zawsze?
MateuszMak jest offline  
Stary 2020-04-02, 11:28   #2
tinkerver2
Zakorzenienie

Dot.: Czy moja dziewczyna to wariatka?

Jak to uwodzi innych? Co robi?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline  
Stary 2020-04-02, 11:30   #3
MateuszMak
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jak to uwodzi innych? Co robi?

Wzrokiem i w ogóle mam taki wrażenie że jest straszną kokietką lubiącą zwracać na siebie uwagę w grupie.
MateuszMak jest offline  
Stary 2020-04-02, 11:48   #4
I am Rock
lokalna gwiazda

Cytat:
Napisane przez MateuszMak Pokaż wiadomość
Mam problem z dziewczyna a konkretnie z jej zachowaniem.Znamy się parę miesięcy i można powiedzieć że jestem zakochany ale co raz bardziej mi nie odpowiada jej styl bycia.Często chodzimy ze znajomymi do klubów i ostatnio np po alkoholu wygłupiała się jak nastolatka wyprawiając różne ceregiele.Do obcych ludzi odnosi się wulgarnie a nie trzeba dużo.Dziewczyna przechodząc koło niej na imprezie trochę się obiła o nią a ona od razy " patrz jak chodzisz kur.."
Mam wrażenie że uwodzi obcych facetów i sprawia jej frajdę jak się na nią gapią nie zważając na to jak ja się z tym czuje.Wiem że moi znajomi po ostatnich imprezach sobie myślą skąd ją wytrzasnąłem i nie mają dobrego zdania o niej.Odnoszę wrażenie że mentalnie zatrzymała się w gimnazjum.Podoba mi się i na początku było ok ale czym bardziej ją poznaje to mnie irytuje.

Myślicie że takie osoby się nie zmieniają i już taki charakter pozostaje na zawsze?
Wstydziłabym się przyznać, że ją znam i pokazywać z nią.
Myślisz że chamstwo przejdzie jej z wiekiem? To czekaj.
I am Rock jest offline  
Stary 2020-04-02, 11:56   #5
tinkerver2
Zakorzenienie

Cytat:
Wzrokiem i w ogóle mam taki wrażenie że jest straszną kokietką lubiącą zwracać na siebie uwagę w grupie.
Jak można kogoś kusić wzrokiem?

tinkerver2 jest offline  
Stary 2020-04-02, 12:19   #6
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wyzywanie innych ludzi z powodu takich bzdetów rzeczywiście jest słabe, ale tym uwodzeniem to nieźle popłynąłeś.
Po pierwsze co to w ogóle jest "uwodzenie wzrokiem"? Po drugie każdemu wolno lubić być w centrum zainteresowania i podrywać innych ludzi niezależnie od statusu związku. Możesz nie chcieć takiej partnerki, ale wtedy możesz sobie szukać innej zamiast wyzywać od wariatek tę, którą masz i sam sobie wybrałeś.
Piszesz, że ona to wszystko robi nie zważając na to jak się czujesz - a mówiłeś jej chociaż jak się czujesz?
Lisbeth jest offline  
Stary 2020-04-02, 12:35   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:

Jeżeli jesteś Sebixem i meliniarzem, to taka dziewczyna super pasuje do wizerunku. Jeżeli jednak nie - a wskazuje na to Twój post, bo widzisz problem, chociaż troszkę nie tam, gdzie należy - to ewakuuj się, bo jak przestajesz z patologią, to Cię za patologię w końcu też uznają.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-04-02 o 12:38
Ellen_Ripley jest offline  
Stary 2020-04-02, 12:37   #8
MateuszMak
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Wyzywanie innych ludzi z powodu takich bzdetów rzeczywiście jest słabe, ale tym uwodzeniem to nieźle popłynąłeś.
Po pierwsze co to w ogóle jest "uwodzenie wzrokiem"? Po drugie każdemu wolno lubić być w centrum zainteresowania i podrywać innych ludzi niezależnie od statusu związku. Możesz nie chcieć takiej partnerki, ale wtedy możesz sobie szukać innej zamiast wyzywać od wariatek tę, którą masz i sam sobie wybrałeś.
Piszesz, że ona to wszystko robi nie zważając na to jak się czujesz - a mówiłeś jej chociaż jak się czujesz?
Jak to wolno o czym ty piszesz?Normalnie widać jak się gapi na facetów i uśmieszki flirtujące.D la mnie to nie fajne jak jesteśmy w związku a ona twierdzi że jest ok.Zachowanie jest dziecinne jak nastolatki takiej co ma jeszcze w głowie "psiu bziu.Jeszcze np taka sytuacja - wkłada mi ręce za koszulkę przy wszystkich za koszulkę i nie tylko za koszulką a jak jej mówię żeby się opanowała przy ludziach to foch.

Edytowane przez MateuszMak
Czas edycji: 2020-04-02 o 12:40
MateuszMak jest offline  
Stary 2020-04-02, 12:40   #9
margitta
Zakorzenienie

A ile ma lat? bo jak 15-17 to jest jeszcze nadzieja, że wyrośnie z tego, ale jak więcej to marna szansa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2020-04-02, 12:40   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Jak to wolno o czym ty piszesz?Normalnie widać jak się gapi na facetów i uśmieszki flirtujące.D la mnie to nie fajne jak jesteśmy w związku a ona twierdzi że jest ok.Zachowanie jest dziecinne jak nastolatki takiej co ma jeszcze w głowie "psiu bziu.
Generalnie ona ma do tego prawo. A Ty masz prawo nie chcieć mieć takiej dziewczyny. I tu jedynym wyjściem jest rozstanie. Nie jest Wam ze sobą po drodze. Dziwi mnie bardziej to, że największy problem widzisz w jakichś spojrzeniach, a nie w tym, że panna jest agresywna (słownie) w stosunku do innych.
Stary 2020-04-02, 12:41   #11
Celestine_M
Zakorzenienie

Dziewczyny, przecież to kolejne konto starego trolla nieumiejacego stawiać spacji po kropkach. Zgłaszam.

Celestine_M jest offline  
Stary 2020-04-02, 12:42   #12
MateuszMak
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Generalnie ona ma do tego prawo. A Ty masz prawo nie chcieć mieć takiej dziewczyny. I tu jedynym wyjściem jest rozstanie. Nie jest Wam ze sobą po drodze. Dziwi mnie bardziej to, że największy problem widzisz w jakichś spojrzeniach, a nie w tym, że panna jest agresywna (słownie) w stosunku do innych.
Wszytko mi przeszkadza a poza tym chyba normalka że się źle czuje jak widzę że moja laska uwodzi i flirtuje.
MateuszMak jest offline  
Stary 2020-04-02, 12:46   #13
Trzepotka
Uskrzydlona wieszczka

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przecież to kolejne konto starego trolla nieumiejacego stawiać spacji po kropkach. Zgłaszam.

Racja, tematyka ta sama.
Zamykam.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 16 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Trzepotka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości