U by Ungaro dla Avon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 20:37   #1
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69

U by Ungaro dla Avon


Przed chwila wyczytalam, ze po Rouge Christiana Lacroix, nastepnym markowym zapachem w Avonie bedzie U by Ungaro. Moze ktos wachal? Znalazlam je na aukcji na all i wyglaja na typowy "rozowy" zapach. Butelka nie zbyt popisowa...

http://talkingperfume.com/news/reese...ngaro-perfume/
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 21:42   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: U by Ungaro dla Avon

Obawiam sie, ze firma Ungaro boryka sie z jakimis problemami natury finansowej i szefowstwo postanowilo podbudowac sytuacje materialna firmy produkujac lekki, latwy i przyjemny zapach dla firmy Avon obym sie mylila, gdyz perfumy tej firmy to dla mnie dotychczas prawdziwe arcydziela zapachowe

a co do reklamy - butelka nawet mi sie podoba, lubie rozowe, nieskomplikowane zapachy ale nie wydaje mi sie, zeby dla Avon jakakolwiek firma stworzyla jakas niezwykle wyszukana kompozycje czesto podobaja mi sie rowniez proste, slodkie, radosne zapachy, jednak wszystkie perfumy z "avonowskiej polki" maja niestety jak dla mnie "powiew tanich perfum", jakas plastykowa nute, ktora jest rowniez obecna we wszystkich podrobkach znanych zapachow. wiadomo, ze co by to nie bylo, to i tak sie sprzeda, bo bedzie mialo dobra cene i znana marke

ale z pewnoscia chetnie obwacham, jak tylko sie pojawia na naszym rynku moze tym razem bedzie megapozytywne zaskoczenie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:20   #3
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: U by Ungaro dla Avon

no wlasne, mnie tez sie wydaje, ze to bedzie kolejny typowy avonowski zapach, z tym ze drogi (podobno cena katalogowa to 160 zl), pewnie z typowa charakterystyczna nuta i zwyczajnie plaski. Jest tylko jeden zapach Avony, ktory uwazam za piekny, to far away. Jednak byc moze dlatego go lubie, ze moja mama kiedys kupila butelke i mi sie z nia kojarzy.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 12:46   #4
Matinne
Rozeznanie
 
Avatar Matinne
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 843
Dot.: U by Ungaro dla Avon

ja mam probki tej wody. jestem nawet mile zaskoczona
jak można sie domyślić po buteleczce - zapach jest różany.
taki niby pospolity wsrod perfum, ale taki bardziej stanowczy i intensywny.
mogłabym go porownać do Daring Isabelli Rosselini, jednak w tym minimalnie czuć słodkosci a w U by Ungaro nie, bo to taki jednolity zapach.

takie mam zdanie na ten temat
__________________
luty cash : 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100
luty gym : 1 2 3 4 5 6 7 8 ( 9 10 11 )
luty books : 1 2 3
Matinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 07:24   #5
virgin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 12
Dot.: U by Ungaro dla Avon

Jestem konsultantką firmy Avon, wiec z wyprzedzeniem mam próbki tej nowej perfumy. Moim zdaniem zapach jest lekki i przyjemny. Mam czesto z perfumami problemy bo po wielu boli mnie głowa od zbyt intensywnych zapachów, ale akurat U by Ungaro mnie miło zaskoczyło. Nie umiem opisywać zbyt dobrze zapachów wiec wam pewnie w ogole nie pomoge:P no ale.. u mnie jednym z ważniejszych kryteriów w doborze perfum jest to żeby nie bolała mnie po nich głowa i żeby były przyjemne dla otoczenie - wkońcu nie ma nic gorszego niż zbyt mocno wyperfumowana baba:P
virgin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.