Fakty o nas samych - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 22:44   #61
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Fakty o nas samych

1. Często, gdy gdzieś idę, nagle przypomina mi się jakaś śmieszna sytuacja (czasami nawet z przed roku), po czym potrafię kucnąć na środku chodnika ze śmiechu i kucać tak przez co najmniej 5 minut.
2. W nocy, jeżeli jestem zmuszona wstać do łazienki, to zapalam w każdym pomieszczeniu po kolei światło.
3. Gdy jestem sama w domu, zawsze mam opuszczone rolety - boję się, że ktoś będzie do mnie zaglądał przez okno.
4. Mam świra na punkcje Adolfa Dymszy i międzywojnia.
5. Uwielbiam spać. A jeszcze bardziej lubię, gdy ktoś mnie rano obudzi godzinę wcześniej niż mam wstać i mogę sobie jeszcze przysnąć - wtedy mam wrażenie darowanej godziny i budzę się wypoczęta.
6. Nie znoszę, gdy jest gorąco.
7. Wstyd mi czasami za niektóre osoby z uczelni, mimo iż generalnie nie mam z nimi większego kontaktu - to już chyba ktoś wspominał.
8. Jestem nieśmiała, choć niektórym z mojego otoczenia trudno byłoby w to uwierzyć.
9. Zdarza się, że wychodząc z pokoju, przytrzaskuję sobie głowę drzwiami - nikt w domu nie potrafi tego pojąć. Ja sama także.
10. Nie chodzę praktycznie w ogóle w sukienkach i spódnicach - ostatni raz był chyba w podstawówce na balu przebierańców.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 19:56   #62
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
10. Nie chodzę praktycznie w ogóle w sukienkach i spódnicach - ostatni raz był chyba w podstawówce na balu przebierańców.

ja mam odwrotnie- w ogóle nie chodzę w spodniach
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 20:17   #63
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Fakty o nas samych

Ja jeszcze dopiszę:
- nie znoszę wstawać rano, mogłabym pracować ciągle na popołudniowej zmianie
- uwielbiam żaby i ślimaki
- boje się panicznie pająków
- jak wstaję w nocy po coś lub rano jak jest jeszcze ciemno zapalam światło we wszystkich pomieszczeniach
- mam swój ulubiony kubek do herbaty - pije w nim tylko ja i tylko herbatę, do kawy też - tylko ja i tylko kawa
- nie lubię dzieci
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 20:19   #64
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość

- nie znoszę wstawać rano, mogłabym pracować ciągle na popołudniowej zmianie

- nie lubię dzieci

też nie lubię dzieci.
Ale wolałabym wstawać bardzo wcześnie i wcześnie wracać do domu

potrafię wypić nawet do 8 mocnych kaw dziennie i iść spać o 20
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 20:43   #65
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
9. Zdarza się, że wychodząc z pokoju, przytrzaskuję sobie głowę drzwiami - nikt w domu nie potrafi tego pojąć. Ja sama także.
chciałabym to zobaczyć
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:29   #66
Janey
Raczkowanie
 
Avatar Janey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 38
Dot.: Fakty o nas samych

- jak widzę cocker spaniela, to zbiera mi się na płacz (ze szczęścia…ten pies to moje największe marzenie),
- nie potrafię utrzymywac kontaktu z ludźmi. Nie wpadnę na to, żeby do kogoś napisac, zadzwonic,
- raz jestem spokojna, nieśmiała, małomówna a następnego dnia pyskata, wybuchowa, narwana i się rządzę. Trochę mnie to drażni, bo mam wrażenie, jakbym była dwulicowa, miała dwie twarze, a ja taka po prostu już jestem,,,nic na to nie poradzę.
- nie lubię się stroic, malowac (mam tylko tusz do rzęs i eyeliner), nosić biżuterii- przytłacza mnie to,
- nigdy nie miałam swojego łóżka (pomijając okres niemowlęcy),
- boję się krów,
- jeśli miałabym do wyboru umrzec z głodu () albo zjeść chałwę, wybrałabym śmierć.
- jestem wściekła, kiedy w autobusie, tramwaju ktoś znajomy do mnie podchodzi i zagaduje (lubię zamulac, rozmyślac w czasie jazdy)
Janey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:49   #67
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Fakty o nas samych

1) Nie znoszę wina, za to jestem czymś na kształt smakosza piwa
2) Bardzo szybko się irytuję
3) Uwielbiam się przytulać i całować- mogłabym to robić cały czas
4) Nigdy nie chciałam mieć dzieci i tego się trzymam
5) Uważam, że seks nie jest zarezerwowany tylko dla drugiej połówki. Jestem za związkami otwartymi/swingerskimi itd ale szanuję tez osoby monogamiczne
6) Nie wiem czy w cokolwiek wierzę, ale myślę, że istnieje reinkarnacja i chce wierzyć, że mamy dusze i że każda dusza jest cząstką siły sprawczej powołaną do życia by się uczyć i poznawać świat materii
7) Nie znoszę różowego
8) Nie reguluję brwi, nie maluję się. Farbuje się tylko od paru lat na rudo
9) Kocham s-f, fantastykę, gry planszowe, RPG i gry komputerowe
10) Mam wiele fizycznych wad i dolegliwości ale uwielbiam sporty i mimo wszystko robię wszystko co mogę, w ramach swoich ograniczeń.
11) Jestem bisekusalna i mam jak na swój wiek dużo doświadczeń seksualnych i związkowych, w tym tez takich, których już nigdy więcej nie powtórzę
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 17:23   #68
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Fakty o nas samych

1. Lubie być jedynaczką
2. Jestem strasznie złośliwa, mam czarne poczucie humoru, a im bardziej kogoś lubię, tym więcej się z nim droczę
3. Jestem introwertyczką
4. Dobre jedzenie to dla mnie lek na wszelkie zło, wydam ostatnie pieniądze na przysmaczki, uwielbiam spędzać czas ze znajomymi przygotowując jedzenie. Mój nastrój jest uzależniony od jedzenia - jak jestem zła to smakołyczek od razu poprawia mi humor.
5. Kocham wszelkie ozdobne pudełka, wiklinowe koszyczki, kolorowe kartony
6. Mam pokaźną kolekcję wosków Yankee Candle i dobrze mi z tym
7. Maluję usta szminkami, mam ich sporo
8. Mam mnóstwo sukienek, uważam że są kobiece, uniwersalne, a poza tym na wyjazdy pakuję się wg zasady ile dni tyle sukienek plus ubrania na wszeli wypadek
9. Często kupuję torebkę, która mi się bardzo podoba, potem leży w szafie rok albo dłużej i wtedy ją 'odkrywam', jest wielkie wow i miłość do zdarcia
10. Nie lubię donaszania rzeczy, mam to chyba z dzieciństwa albo po mamie, bo zawsze słyszałam, że już zniszczone coś jest, ale jeszcze trochę trzeba ponosić/poużywać, bo szkoda wyrzucić
11. Mam włosy w naturalnym, bardzo jasnym blondzie, latem wręcz białym i nigdy ich nie farbowałam/rozjaśniałam
12. Z powodu bardzo jasne karnacji, włosów i praktycznie białej oprawy oczu nie raz jestem pytana czy jestem albinosem
13. Uważam, że wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny, szczególnie te złe rzeczy. Staram się wyciągnąć wnioski jak się da, a na wszelkie złe rzeczy które spotykają mnie i moją rodzinę patrzę jako coś, co ma nas czegoś nauczyć. Wszystko dzieje się po coś.
14. Jestem uzależniona od kawy
15. Mam swój ukochany kubek i mogę pić tylko z niego, inaczej nic mi nie smakuje. Obecnie mam 2 takie same: biały i czarny kwadratowy z Pepco
16. Lubię ładną pościel
17. Najlepiej odpoczywam spedzając wieczór w domu, pod kocem, dobrą kawą i zajmując się sobą
17. Oglądam namiętnie seriale, najlepiej takie które mają po kilka sezonów
18. Starsi bezbronni chorzy ludzie wywołują we mnie od razu smutek, opuszczenie, najchętniej bym wszystkim pomagała
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2012-12-14 o 17:25
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 18:06   #69
tais86
Raczkowanie
 
Avatar tais86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
5. Zawsze gdy jedziemy na wakacje (za dziecka) i urlop (teraz) gdzieś daleko (Chorwacja od kilku lat) mam wrażenie jakby coś mnie cisnęło w gardło - nie mogę się nacieszyć - innymi widokami za oknem, innymi roślinami na postojach, kolejnymi mijanymi miastami, chce mi się płakać z radości . A gdy już zajedziemy na miejsce nie pozwalam się nawet wypakowywać tylko od razu chcę biec nad wodę
Ale fajnie to opisałaś, mogłabym powiedzieć o sobie dokładnie to samo! ogromnie cieszy mnie każdy wyjazd, też mnie czasem tak ściska w gardle żeby zbytnio nie offtopować, podaję 9 pozostałych faktów:
- często oglądam sport w tv i strasznie to przeżywam, chociaż sama niczego nie trenuję
- mam bardzo realistyczne sny
- uwielbiam dotykać swoich włosów
- kiedy siedzę w internecie, co chwilę odruchowo odświeżam facebooka. aż mnie to czasem wkurza
- wpisywałam się już w identycznym temacie na innym forum
- od dzieciństwa mam bardzo słabe paznokcie i okropne skórki, ale czasem uda mi się doprowadzić je do porządku i wtedy maluję pazury we wszystkie kolory tęczy
- piję kawę bez mleka i cukru. zauważyłam, że wzbudza to powszechne zdziwienie
- gdybym teraz mogła cofnąć czas (o jakieś 10 lat), pokierowałabym swoim życiem zupełnie inaczej, zmieniłabym dosłownie wszystko
- kompletnie nie mam zdolności manualnych, nigdy niczego porządnego nie uszyłam, nie robiłam na drutach, nie umiem nawet przyzwoicie się umalować
tais86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 19:27   #70
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Fakty o nas samych

1. Boję się aparatów fotograficznych i robienia zdjęć. Naprawdę - mam lęk przed robieniem zdjęć. I lęk przed ich późniejszym oglądaniem. Wszystko przez to, że jestem strasznie niefotogeniczna i brzydko wychodze na zdjęciach. Wstydze się prawie wszystkich moich zdjęć.
2. Uwielbiam mocno podkreślać oczy.
3. Mam obsesję na punkcie swojej skóry i włosów. Obsesyjnie myslę o tym, w jakim są stanie.
4. Nie lubię, kiedy ktoś patrzy na mnie z bardzo bliska - mam wtedy wrażenie, że widzi wszystkie moje niedoskonałości. Bardzo mnie to peszy.
5. Często miewam czarne myśli, róznego rodzaju doły, cześciej jestem smutna niż wesoła.
6. Jestem absolutnie uzależniona od mojej muzyki. Nie potrafię bez niej żyć. Jest dla mnie lekiem na czarne mysli, ale też nie zawsze.
7. Jestem słaba we flirtowaniu. Nie potrafię pokazać facetowi, że jestem nim zainteresowana.
8. Kiedy wychodzę z domu - nie zobaczysz mnie bez szminki na ustach.
9. Mam OKROPNEGO pecha w miłości. Zawsze jestem zauroczona/bujam się beznadziejnie, nie chodzi o to, ze bez wzajemności, bo tak nie jest, ale dlatego, że albo moje obiekty westchnień sa dla mnie niedostępne albo zajęte albo dzieli nas duża odległośc albo facet okazuje się dupkiem. Ot, całe moje życie miłosne.
10. Nigdy nie interesuja mnie faceci, którzy nie są mną zainteresowani. Nawet największy przystojniak świata mnie soba nie zainteresuje, jesli nie pokaże mi, ze ON jest mną zainteresowany.
11. Uwielbiam jesć fast foody i bardzo się tego wstydzę.
12. Nienawidzę mojego nosa i zbieram na jego operacje plastyczną.
13. Resztę pieniedzy wydaję w Sephorze. Jestem uzalezniona od kupowania kosmetyków.
14. Lubię gadac z facetami o seksie. Nawet bardzo. Faceci często pytają mnie, czy jestem nimfomanką. Oczywiście nie jestem, po prostu lubię duzo i szczegółowo o tym rozmawiać.
15. Mam strasznie słaba głowę do alkoholu. Po jednym piwie mogę zasnąc.
16. Chciałabym zrobic wiele rzeczy, ale moje lenistwo mnie przytłacza i ciągle stoję w miejscu.
17. Czasami podczas rozmowy trochę się zacinam. Mam bardzo nerwowe usposobienie i pewnie wynika to z tego.
18. Jestem zbyt dobra dla facetów. Nie potrafie się z nimi kłócić albo dac do zrozumienia, że coś mi się nie podoba, czyms mnie ranią. Wolę siedzieć cicho. Nie potrafię tego w sobie zmienić, a bardzo bym chciała.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 20:46   #71
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Fakty o nas samych

ale sympatyczny wątek

1. nienawidzę (!) pić herbaty ze szklanki. Kubek musi być i już! Jeśli któryś z domowników zrobi mi herbatę w szklance, OD RAZU ją przelewam
2. znam na pamięć niemal wszystkie kwestie z "Króla Lwa", piosenki etc. Jest to moja miłość po wsze czasy, najpiękniejsza bajka ever i jedyna produkcja, która zawsze wzbudza we mnie łzy.
3. mam swoje ulubione miejsce w tramwaju, którym dojeżdżam na uczelnię (drugi przedział, prawa strona, trzecie krzesełko od środkowego wejścia )
4. kocham kabarety, uwielbiam rzucać różnymi hasełkami ze skeczów, doceniam gdy ktoś od razu je "łapie" i również mi odpowiada czymś zabawnym
5. lubię absurdalną "Modę na Suknię", z koleżanką jako jedyne z naszego wspólnego otoczenia się z tego śmiejemy
6. za żelki Haribo zrobię niemal wszystko!
7. uwielbiam palić sziszę i próbować różnego rodzaju melasy
8. kocham psy, w moim domu zawsze było zwierzę, traktowane jak pełnoprawny członek rodziny
9. mam słabość do wysokich brunetów (a takich, co mają dodatkowo lekko umięśnione, żylaste ręce to... ochhhhhhhh )
10. ... ale jestem beznadziejna, jeśli chodzi o związki i ogółem, relacje damsko-męskie
11. nie lubię dzieci, aczkolwiek swoją chrześnicę stawiam na 1 miejscu i jestem zafascynowana tym małym człowieczkiem
12. lubię obracać się w międzynarodowym towarzystwie, poznawać ludzi z różnych miejsc świata, a następnie utrzymywać z nimi fajne kontakty - sprawia mi to mega frajdę
13. z lekkością tworzę różne wiersze, z reguły zabawne i opisujące "przywary" moich znajomych co jest dziwne, bo nie mam za grosz uzdolnień artystycznych/manualnych w innych kierunkach, a moja wyobraźnia przestrzenna woła o pomstę do nieba! (dlatego też nienawidziłam rysunku technicznego na studiach )
14. uwielbiam moje domowe dresiwo po przyjściu do domu zawsze się przebieram.
15. jestem okropnie wrażliwa na ból i różne dolegliwości, moja matka uważa mnie za hipochondryczkę a znajomi się ze mnie niekiedy śmieją przez to
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 21:03   #72
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
14. uwielbiam moje domowe dresiwo po przyjściu do domu zawsze się przebieram.

ja uwielbiam szwędać się po domu w piżamie
najchętniej zakładałabym ją od razu o 16 jak wracam z pracy
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 23:35   #73
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Fakty o nas samych

1. Nie umiem pocieszać ludzi.
2. Nie umiem czytać dłuższych liczb, mimo że dobrze sobie je wyobrażam. Np. 12564 przeczytam jako powiedzmy "tysiąc dwieście pięćset sześćdziesiąt cztery" albo poprzestawiam liczby czytając, mimo że dobrze wiem, że chodzi o 12564.
3. Nie umiem tańczyć i śpiewać, nie mam poczucia rytmu.
4. Chciałabym po studiach zamieszkać w mojej małej mieścinie
5.Marzę o profesjonalnej sesji zdjęciowej.
6.Uwielbiam "Jak poznałem waszą matkę" i "Teorię wielkiego podrywu" i filmy typu "Przyczajony tygrys, ukryty smok", "Hero".
7.Umiem rysować, ale nie podoba mi się mój styl. Niestety, bardzo to zaniedbałam.
8. Jestem uzależniona od Wizażu.
9.Chcę wziąć kiedyś ślub, mieć duże wesele a potem dzieci(i koniecznie psa, albo 2).
10. Nie mam kompleksów co do wyglądu, choć pewne części mnie mogłyby wyglądać inaczej.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 00:53   #74
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Fakty o nas samych

1. Okropnie boję się żab, porywistego wiatru i węży (nawet w TV, na obrazku czy w formie zabawki)
2. Dzień zaczynam od ogromnego kubka czarnej kawy bez cukru
3. Mam ponad 80 par kolczyków i mniej więcej tyle samo lakierów do paznokci.
4. Wszystkie sezony Seksu w wielkim mieście obejrzałam chyba z 20 razy i znam dialogi na pamięć
5. Uwielbiam Jasia Fasolę. Będąc małą dziewczynką nie oglądałam bajek tylko Fasolę
6. Jestem na wiecznej diecie
7. Lenistwo już nie raz pokrzyżowało mi plany czy marzenia
8. Jestem bardzo blada
9. Uwielbiam zimę, nie cierpię upałów
10. Marzę o wycieczce do Korei Północnej
11. Ogarnia mnie panika jak pomyślę, że mogłabym kiedykolwiek wziąć ślub
12. Jestem domatorką, nie lubię wychodzić, nie cierpię klubów, pubów itd.
13. Nie lubię poznawać nowych ludzi, dobrze czuję się tylko w swoim gronie
14. Jestem mocno związana z rodziną i kocham swoje miasto choć nic się w nim nie dzieje
15.Uwielbiam mocno podkreślać rzęsy, a że mam długie ludzie często podejrzewają mnie o doklejanie
16.Jestem bałaganiarą, ale jednocześnie mam obsesję na punkcie sprzątania. Jak wysprzątam dom to mucha nie siada
17. Kocham siatkówkę i oglądam kilka razy ten sam mecz żeby nacieszyć oko pięknymi akcjami
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"

Edytowane przez Dagusiac
Czas edycji: 2012-12-15 o 01:01
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 07:36   #75
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dopiszę:
- nie znoszę wstawać rano, mogłabym pracować ciągle na popołudniowej zmianie
- boje się panicznie pająków
Nienawidzę popołudniowej zmiany w pracy Zwykle sama budzę się koło 5, 5:30 nad ranem, praktycznie zawsze przed budzikiem. Dlatego zmiana popołudniowa to dla mnie mordęga - nie dość że rano nic nie mogę zrobić ani z nikim nigdzie wyjść bo i tak zaraz do pracy to potem jeszcze brakuje mi dnia, wieczór jest o wiele za krótki, a ja uwielbiam wieczory

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
18. Starsi bezbronni chorzy ludzie wywołują we mnie od razu smutek, opuszczenie, najchętniej bym wszystkim pomagała
Mam tak samo W ogóle bardzo lubię kontakt ze starszymi osobami, dla mnie starsi ludzie są dużo bardziej absorbujący i ciekawsi niż dzieci, gdybym miała do wyboru zajmować się przez cały dzień starszą schorowaną osiemdziesięciolatką i kilkumiesięcznym bobasem bez wahania wybrałąbym pierwszą opcję. Starsze osoby często są wg mnie bardziej urocze ni potrafią okazać wdzięczność i powiedzieć 'dziękuję'.

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
2. W nocy, jeżeli jestem zmuszona wstać do łazienki, to zapalam w każdym pomieszczeniu po kolei światło.
To ja z kolei odwrotnie Gdybym zapaliła światło to od razu bym się rozbudziła i nocka z głowy. W zasadzie chodzę do łazienki albo z ciągle zamkniętymi oczami albo jednym otwartym, tak dla pewności W ogóle nienawidzę mocnego światła w pomieszczeniach, często zapalam wieczorem małą lampkę albo świeczki żeby tylko nie musieć zapalać głównego światła w pokoju.

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;38085354]
8. Moją taktyką na podryw jest niepatrzenie w oczy, nieodzywanie się, a najlepiej ucieczka
[/QUOTE]

High five! Moja taktyka jest jeszcze mniej skomplikowana: udaję że nie istnieję i czekam aż on się domyśli że nie dość że JEDNAK istnieję to jeszcze on mi się podoba

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2012-12-15 o 07:48
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 08:49   #76
incredibile
Raczkowanie
 
Avatar incredibile
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 50
Dot.: Fakty o nas samych

Fajny wątek

1. Jestem jedyną naturalną blondynką w dość charakterystycznym, złotym odcieniu, jaką znam. Znajomi w tłumie często poznają mnie po włosach ...
2. ... których swoją drogą boję się farbować
3. Uwielbiam wieczory
4. Zimę lubię tylko w ustawieniu ja w domu/śnieg za oknem Inne pory roku lubię bardziej.
5. Uwielbiam psy, ale tylko małe i średnie, ogromnych się boję (wyjątek - nowofunlandy i wszystkie labradoropodobne)
6. Bardzo lubię słuchać opowieści ludzi, głównie z podróży. Cieszę się, kiedy ktoś miał udaną podróż, i podoba mi się, że ludzie potrafią się jeszcze tak cieszyć rzeczami, jak wyprawa w góry
7. Jestem wieczną planowaczką, marzycielką, mam ciągle głowę w chmurach.
8. mam pełno kolorowych lakierów do paznocki, których nigdy nie używam.
9. Kocham pastelowe kolory
10. Jestem niezwykle towarzyska, nie umialabym przeżyć dnia bez rozmowy z kimś spotkania, śmiechu.
11. Boję się ciemności, nienawidzę być sama w domu - zawsze wtedy się obawiam czegoś złego ... nie wiem, duchy, złodzieje? ;d wiem tylko, że się boję.
12. Bez mp4 ani rusz
13. Mam wielu zagranicznych znajomych, z różnych kultur. Satysfakcjonują mnie takie znajomości z różnych krajów, intryguje mnie to, jak różnorodny jest świat
14. Mam podobnie jak inne koleżanki z wątkiu - kiedy ktoś robi z siebie głupka przez przypadek, przełączam program i wstydzę się za niego.
15. mam kolekcję kubków
16. uwielbiam spacerować po mieście, wąskich uliczkach letnimi wieczorami ze znajomymi (perfect plan - florencja, znajomi i ja )
17. kocham latać samolotami
18. jestem ropztrzepana, bardzo
19. uwielbiam ćwiczenia, codziennie robię 150/100 brzuszków, "nożyc", rowerków
20. za to nienawidzę pływać i w ogóle woda jest ble (toleruję ją tylko w szklance wody i wannie )
__________________
po prostu Inka

Miła, piękna, uprzejma, wrażliwa, skromna. Cała ja
Otwarta na nowe, niezobowiązujące e-znajomości


zapraszam na nowo-powstający wątek o wszystkim, co francuskie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=658982

Edytowane przez incredibile
Czas edycji: 2012-12-15 o 08:54
incredibile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 09:05   #77
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez incredibile Pokaż wiadomość
20. za to nienawidzę pływać i w ogóle woda jest ble (toleruję ją tylko w szklance wody i wannie )
Ja też nienawidzę wody w innym wydaniu niż woda pitna i do mycia Mieszkam, gdzie jest pełno jezior, a od kilku lat nie pływałam (zresztą nawet za bardzo nie umiem) ani nie kąpałam się w jeziorze.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 09:06   #78
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Fakty o nas samych

1) potrafię językiem wykonywać akrobacje skręcać go w lewo i w prawo- nie znam nikogo kto tak potrafi
2) nie umiem pływać
3) lubię literaturę grozy połączoną z lekką erotyką
4) jestem bardzo uczuciowa i zmysłowa
5) pragnę mieć dwójkę dzieci
6) zawsze myślę i wypowiadam się w sposób obiektywny, nie potrafię słodzić
7) jestem racjonalistką i tradycjonalistą
8) lubię kawę inkę z mlekiem i cukrem, zwykła kawę sypaną piję bez dodatków
9) uwielbiam szampana innym alkoholem również nie pogardzę
10) nie lubię ludzi fałszywych, zaborczych, jeśli ktoś mnie oszuka jest skreślony
11) widząc czy oglądając tv gdzie kobieta robi z siebie kretynkę wstydzę się za nią
12) w chwili obecnej reaguję paniką na ciężarne kobiety (w 3 miesiącu ciąży miałam zabieg łyżeczkowania macicy, ciąża długo oczekiwana)
13) nie jestem maniaczką butów, torebek itp, mam kilka par czy sztuk i więcej mi do szczęścia nie potrzeba
14) doceniam zdrowie w każdym calu, kiedy zaczęłam się "sypać" dopiero zrozumiałam jakie to ważne
15) kocham męża i nie widzę świata po za nim (to powinno być na pierwszym miejscu )
16) przez 99% dni w roku noszę ze sobą składaną parasolkę w torbie, w razie "w" gdyby miała być zmiana pogody
17) nienawidzę swoich włosów po deszczu- zaczynają się kręcić, puszyć i całe moje ranne modelowanie idzie na marne
18) w zimie nie nosze czapki, kaptur ostatecznie, ale to musi być naprawdę jaka zawierucha czy śnieżyca.
19) nie palę papierosów
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2012-12-15 o 09:08
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 13:08   #79
incredibile
Raczkowanie
 
Avatar incredibile
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 50
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Ja też nienawidzę wody w innym wydaniu niż woda pitna i do mycia Mieszkam, gdzie jest pełno jezior, a od kilku lat nie pływałam (zresztą nawet za bardzo nie umiem) ani nie kąpałam się w jeziorze.
high five!


Jak woda, to tylko do picia, albo cieplutka w wannie. Żadnych pluskanech i zimnym i brudnym jeziorze pełnym mułu. CO to za frajda, wchodzisz na 3 minuty do wody, chlapanko, potem robi się zimno, wychodzisz i się zaczyna - przebieranie, uczesanie, suszenie, które u mnie trwa 40 minut

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
17) nienawidzę swoich włosów po deszczu- zaczynają się kręcić, puszyć i całe moje ranne modelowanie idzie na marne
I to też jeden z powodów dla których nie lubię się moczyć. Tak samo mam po basenie - potrzebuję swojej suszarki, swojej łazienki, swojej szczotki, żeby ułożyć włosy ;p
__________________
po prostu Inka

Miła, piękna, uprzejma, wrażliwa, skromna. Cała ja
Otwarta na nowe, niezobowiązujące e-znajomości


zapraszam na nowo-powstający wątek o wszystkim, co francuskie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=658982
incredibile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 15:18   #80
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Fakty o nas samych

Jeszcze mi się przypomniało.

1. Mimo, że mam już trzy dychy na karku, nie potrafię sobie wyobrazić, że mogłabym mieć kiedyś dziecko. Panicznie boję się porodu i wszystkiego, co z nim związane, a ten słynny instynkt macierzyński chyba w ogóle mi się nie włączył. Kiedyś stwierdziłam, że nie mam instynktu macierzyńskiego, tylko kocierzyński Dziwnie się czuję, gdy ktoś z góry zakłada, że mogłabym mieć już dziecko, tak jakby to mogło dotyczyć każdego innego, tylko nie mnie.

2. Nie jestem zwolenniczką powrotu do natury za wszelką cenę, nie uważam, ze wszystko powinno być eko i nie ulegam częstej obecnie niechęci do wszelkiej chemii. Jeśli kosmetyk subiektywnie dobrze mi służy, np. po szamponie moje włosy świetnie wyglądają, to nie dyskwalifikuję go tylko dlatego, że zawiera parabeny czy silikony. I z drugiej strony - nie potrafię się zachwycać ultraekologicznym szamponem tylko ze względu na skład, gdy moje włosy wyglądają po nim, jakby piorun w miotłę strzelił Wybieram to, co mi się sprawdza, zarówno z pólki bardziej eko, jak i kompletnie nie eko

3. Jestem uzależniona od żelków i chipsów i kompletnie mnie nie rusza, że są niezdrowe

4. Nigdy nie otwieram drzwi osobom, z którymi nie jestem umówiona bądź które nie uprzedziły, że będą np. sprawdzać w mieszkaniu jakieś liczniki itp. - przeważnie nawet nie podnoszę słuchawki domofonu, tylko udaję, że nie ma mnie w domu. Wyjątek - gdy spodziewam się kuriera lub listonosza z przesyłką.

5. Bez makijażu (choćby tuszu i podkładu) nie wyszłabym z domu, nawet po bułki do spożywczaka.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 15:50   #81
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Fakty o nas samych

1. Kocham seriale kryminalne albo te, w których pojawia się motyw zemsty
2. Boję się pająków. Jak widzę jakiegoś, to rzucam w niego wszystkim, co popadnie, a potem, jeśli jestem w domu - angażuję tatę jeśli w mieszkaniu - zakładam bluzę i biegnę do łazienki, biorę mopa i zabijam to okropne stworzenie.
3. Lubie sobie posłuchać starej muzyki xD ostatnio mam fazę na "Nothing gonna change my love for you" albo Savage Garden. I dowalam w międzyczasie klasykę (a tak poza tym - słucham wszystkiego, co popadnie).
4. Kocham pielęgnować moje kręcone włosy
5. Nie jestem w stanie przetrwać więcej niż 2 dni bez mięsa.
6. Śpię na wznak bo inaczej włosy mi się plaszczą po bokach. W ogóle... przyjmuję pozycję nieboszczyka w trumnie (moja współlokatorka, jak raz zobaczyła mnie, jak spałam na boku - obudziła mnie i spytała się, czy wszystko ok )
7. Wyjadam z musli papaję kandyzowaną, a potem nie chcę jeść tego musli.
8. Uwielbiam chodzić w sukienkach
9. Zdarza mi się flirtować z dużo starszymi mężczyznami (jeśli wiem, że są wolni ) (dużo starszy - tak po 40. ja mam 22).
10. Uwielbiam pić herbatę
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:49   #82
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Fakty o nas samych

ale sympatyczny wątek

1. nienawidzę (!) pić herbaty ze szklanki. Kubek musi być i już! Jeśli któryś z domowników zrobi mi herbatę w szklance, OD RAZU ją przelewam
2. znam na pamięć niemal wszystkie kwestie z "Króla Lwa", piosenki etc. Jest to moja miłość po wsze czasy, najpiękniejsza bajka ever i jedyna produkcja, która zawsze wzbudza we mnie łzy.
3. mam swoje ulubione miejsce w tramwaju, którym dojeżdżam na uczelnię (drugi przedział, prawa strona, trzecie krzesełko od środkowego wejścia )
4. kocham kabarety, uwielbiam rzucać różnymi hasełkami ze skeczów, doceniam gdy ktoś od razu je "łapie" i również mi odpowiada czymś zabawnym
5. lubię absurdalną "Modę na Suknię", z koleżanką jako jedyne z naszego wspólnego otoczenia się z tego śmiejemy
6. za żelki Haribo zrobię niemal wszystko!
7. uwielbiam palić sziszę i próbować różnego rodzaju melasy
8. kocham psy, w moim domu zawsze było zwierzę, traktowane jak pełnoprawny członek rodziny
9. mam słabość do wysokich brunetów (a takich, co mają dodatkowo lekko umięśnione, żylaste ręce to... ochhhhhhhh )
10. ... ale jestem beznadziejna, jeśli chodzi o związki i ogółem, relacje damsko-męskie
11. nie lubię dzieci, aczkolwiek swoją chrześnicę stawiam na 1 miejscu i jestem zafascynowana tym małym człowieczkiem
12. lubię obracać się w międzynarodowym towarzystwie, poznawać ludzi z różnych miejsc świata, a następnie utrzymywać z nimi fajne kontakty - sprawia mi to mega frajdę
13. z lekkością tworzę różne wiersze, z reguły zabawne i opisujące "przywary" moich znajomych co jest dziwne, bo nie mam za grosz uzdolnień artystycznych/manualnych w innych kierunkach, a moja wyobraźnia przestrzenna woła o pomstę do nieba! (dlatego też nienawidziłam rysunku technicznego na studiach )
14. uwielbiam moje domowe dresiwo po przyjściu do domu zawsze się przebieram.
15. jestem okropnie wrażliwa na ból i różne dolegliwości, moja matka uważa mnie za hipochondryczkę a znajomi się ze mnie niekiedy śmieją przez to


Tez mam swoje ulubione miejsce ,przedzial w metrze, siadam w tym miejscu aby na moim koncowym przystanku miec jak najblizej wyjscia,

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Diament83 Pokaż wiadomość
ale sympatyczny wątek

1. nienawidzę (!) pić herbaty ze szklanki. Kubek musi być i już! Jeśli któryś z domowników zrobi mi herbatę w szklance, OD RAZU ją przelewam
2. znam na pamięć niemal wszystkie kwestie z "Króla Lwa", piosenki etc. Jest to moja miłość po wsze czasy, najpiękniejsza bajka ever i jedyna produkcja, która zawsze wzbudza we mnie łzy.
3. mam swoje ulubione miejsce w tramwaju, którym dojeżdżam na uczelnię (drugi przedział, prawa strona, trzecie krzesełko od środkowego wejścia )
4. kocham kabarety, uwielbiam rzucać różnymi hasełkami ze skeczów, doceniam gdy ktoś od razu je "łapie" i również mi odpowiada czymś zabawnym
5. lubię absurdalną "Modę na Suknię", z koleżanką jako jedyne z naszego wspólnego otoczenia się z tego śmiejemy
6. za żelki Haribo zrobię niemal wszystko!
7. uwielbiam palić sziszę i próbować różnego rodzaju melasy
8. kocham psy, w moim domu zawsze było zwierzę, traktowane jak pełnoprawny członek rodziny
9. mam słabość do wysokich brunetów (a takich, co mają dodatkowo lekko umięśnione, żylaste ręce to... ochhhhhhhh )
10. ... ale jestem beznadziejna, jeśli chodzi o związki i ogółem, relacje damsko-męskie
11. nie lubię dzieci, aczkolwiek swoją chrześnicę stawiam na 1 miejscu i jestem zafascynowana tym małym człowieczkiem
12. lubię obracać się w międzynarodowym towarzystwie, poznawać ludzi z różnych miejsc świata, a następnie utrzymywać z nimi fajne kontakty - sprawia mi to mega frajdę
13. z lekkością tworzę różne wiersze, z reguły zabawne i opisujące "przywary" moich znajomych co jest dziwne, bo nie mam za grosz uzdolnień artystycznych/manualnych w innych kierunkach, a moja wyobraźnia przestrzenna woła o pomstę do nieba! (dlatego też nienawidziłam rysunku technicznego na studiach )
14. uwielbiam moje domowe dresiwo po przyjściu do domu zawsze się przebieram.
15. jestem okropnie wrażliwa na ból i różne dolegliwości, moja matka uważa mnie za hipochondryczkę a znajomi się ze mnie niekiedy śmieją przez to


Tez mam swoje ulubione miejsce ,przedzial w metrze, siadam w tym miejscu aby na moim koncowym przystanku miec jak najblizej wyjscia,
sorki ,powyzsza wypowiedz nie jest moja, zamiast cytuj dalam kopiuj ,wypowiedz jest Pampallini

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
1. Okropnie boję się żab, porywistego wiatru i węży (nawet w TV, na obrazku czy w formie zabawki)
2. Dzień zaczynam od ogromnego kubka czarnej kawy bez cukru
3. Mam ponad 80 par kolczyków i mniej więcej tyle samo lakierów do paznokci.
4. Wszystkie sezony Seksu w wielkim mieście obejrzałam chyba z 20 razy i znam dialogi na pamięć
5. Uwielbiam Jasia Fasolę. Będąc małą dziewczynką nie oglądałam bajek tylko Fasolę
6. Jestem na wiecznej diecie
7. Lenistwo już nie raz pokrzyżowało mi plany czy marzenia
8. Jestem bardzo blada
9. Uwielbiam zimę, nie cierpię upałów
10. Marzę o wycieczce do Korei Północnej
11. Ogarnia mnie panika jak pomyślę, że mogłabym kiedykolwiek wziąć ślub
12. Jestem domatorką, nie lubię wychodzić, nie cierpię klubów, pubów itd.
13. Nie lubię poznawać nowych ludzi, dobrze czuję się tylko w swoim gronie
14. Jestem mocno związana z rodziną i kocham swoje miasto choć nic się w nim nie dzieje
15.Uwielbiam mocno podkreślać rzęsy, a że mam długie ludzie często podejrzewają mnie o doklejanie
16.Jestem bałaganiarą, ale jednocześnie mam obsesję na punkcie sprzątania. Jak wysprzątam dom to mucha nie siada
17. Kocham siatkówkę i oglądam kilka razy ten sam mecz żeby nacieszyć oko pięknymi akcjami
Tez uwielbiam ten serial,najlepszy na swiecie,dialogi Samanthy sa genialne
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:04   #83
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez incredibile Pokaż wiadomość
Fajny wątek


5. Uwielbiam psy, ale tylko małe i średnie, ogromnych się boję (wyjątek - nowofunlandy i wszystkie labradoropodobne)

7. Jestem wieczną planowaczką, marzycielką, mam ciągle głowę w chmurach.
18. jestem ropztrzepana, bardzo
Mam nowofunlanda
Ja też Pamiętam jak dwa lata temu planowałam wakacje w Chorwacji, pół roku wcześniej miałam już drogę wybraną, hotel i miejsca do zwiedzania
Też jestem, chciałabym w końcu zacząć ogarniać
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:12   #84
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Fakty o nas samych

Ach, i jeszcze jedno - mam swój kubek od herbaty, od soków / wody mineralnej i (uwaga uwaga) do gorących kubków
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 19:14   #85
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez isetta_ Pokaż wiadomość
Mam nowofunlanda
Ja też Boże, co za cudak Najkochańsze, najbardziej pocieszne stworzenie na świecie
A nie jestem psiarą, kociarą, dzieciarą, nie rozczulają mnie ani zwierzęta(poza grumpy catem<3) ani dzieci. No, ale mój pies-chodzące nieszczęście<3, kocham


I też mam oddzielne kubki do różnych napojów Dodatkowo mam kubki na zimę i na mecze. I w ogóle przeróżne dziwactwa. Bez mojego pozwolenia nikt inny nie może z nich pić
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 19:54   #86
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Fakty o nas samych

Fajnie się czyta ten wątek

1. Właśnie ścięłam moje długie włosy na krótkiego irokeza.
2. Kocham dogi niemieckie, mam pokaźny folder z ich zdjęciami, nie mogę doczekać się swojego.
3. Podejrzewam, że jestem jednym z najbardziej fałszujących ludzi świata.
4. Za to pięknie rysuję.
5. I mam ładne, zielone oczy.
6. Lubię, gdy się za mną odwracają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
7. Często, chcąc uzasadnić swoje zdanie (np. w kłótni) zastanawiając się, dochodzę do wniosku, iż to jest tak oczywiste i proste, że z tego wszystkiego nagle zabraknie mi słów i nie mówię nic, bo wkurza mnie to, że takie banalne rzeczy muszę opowiadać.
8. Ciężko ze mnie wydobyć cokolwiek.
9. Jestem oburęczna.
10. Literki typu o, a, i jakiekolwiek z "kółeczkiem" piszę w odwrotną stronę.
11. Pająków boję się do tego stopnia, że się nie kontroluję.
12. Boję się duchów (mama zawsze mi mówi, że duchów się nie mam bać, a żywych - nie działa).
13. Podobno chodzę jak słoń , w sensie, że na piętach.
14. Bardzo lubię niektóre Wizażanki, a one nawet sobie nie zdają z tego sprawy.
15. Marzę, aby w przyszłości osiedlić się w Australii.
16. Mam niesamowitego nosa do ludzi, czasem to przeklinam.
17. Mam bardzo czuły sen, wystarczy że ktoś bezszelestnie patrzyłby na mnie podczas mojego snu, a ja się obudzę.
18. Słucham dobrego rocka.
19. Uwielbiam kota Maru i on też niestety o tym nie wie.
20. Do tej pory szukam arbuzowej Milki, która była serią limitowaną kilka lat temu.
21. Aha. Lubię przechwytywać wzrok ludzi. To moja ulubiona rozrywka w autobusach, pociągach itp
22. Mój pies nazywa się Madzia, ma 11 lat i chyba umrę, gdy ona odejdzie.
23. Kocham surowe gołąbki. Kiedy mama je robi, zawsze odkłada 2 sztuki surowe dla mnie.
24. Moje ciało musi być w pełnej równowadze. Kiedy Tż da mi buzi w policzek jeden, to i drugi też musi dostać. Kiedy pocałuje mnie w dłoń, to w drugą też musi. Jeśli odwrócę się w prawo, to w lewo też itp.
25. Muszę mieć coś do popicia do każdej formy jedzenia, nawet do rosołu

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2012-12-15 o 19:57
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:22   #87
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Fakty o nas samych

1) Nie jem mięsa od około 10 lat
2) Jako jedyna z mojej grupy z angielskiego w liceum nie zdawałam matury z niego, bo go nie cierpię
3) Nigdy nie byłam nad morzem
4) W ciągu kilku lat z wielkiej bałaganiary przemieniłam się w pedantkę
5) Uwielbiam stare polskie piosenki, zwłaszcza Seweryna Krajewskiego
6) Nie wyobrażam sobie związku z młodszym facetem, mimo, że moja mama jest starsza od taty o 4 lata i są świetnym małżeństwem
7) Miałam kota przez 5 lat, po czym zniknął, po półtora roku wrócił, pobył w domu przez dwa miesiące i znowu zniknął
8) W dzieciństwie byłam leworęczna, ale rodzice oduczyli mnie tego i już nie potrafię pisać lewą ręką
9) Nie mam ani jednej pary jeansów
10) Zaczęłam siwieć w wieku 19 lat
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:26   #88
kotnaplocie
Raczkowanie
 
Avatar kotnaplocie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mondello
Wiadomości: 324
Dot.: Fakty o nas samych

Bardzo mi się wątek spodobał. A więc:

1. Mam włosy do ziemi. Bo tak urosły, wiele kobiet w mojej rodzinie takie ma, nie ścinamy ich tez na starość. A co!

2. Kocham śpiewać i dobrze mi to wychodzi. Uwielbiam też grać na pianinie.

3. Nie umiem zatańczyć najprostrzego kroku - walca, poloneza, nawet podstaw. I to jest ciekawe. Z jednej strony mam słuch absolutny, poczucie rytmu, zawsze byłam niezła w sporcie, a jeśli chodzi o taniec, to nie ma cudów, przewracam się o własne nogi. I tak niestety mam z wieloma rzeczami, albo jestem w czymś świetna, albo totalnie beznadziejna, rzadko pośrodku. Bywa to fajne, ale zazwyczaj po prostu strszliwie komplikuje życie.

4. Kocham większość filmów Disneya i mogę je oglądać setki razy - zwłaszcza, jeśli jestem chora.

5. Z Disneyowską Roszpunką łączą mnie nie tylko długie włosy ( chociaż moje są z natury czarne...). Aż znajomi dzwonili, żebym poszła, bo to o mnie. Chyba powinnam zacząć nosić przy sobie patelnię...

6. Robię sporo min, gestykuluję, podśpiewuję, podskakuję i piszczę, kiedy jestem podekscytowana. Albo mruczę, kiedy ktoś mnie wkurzy. Mój kolega uważa mnie za zaginione ogniwo między pwianem a człowiekiem.

7. Bywa, że piszę od prawej do lewej, lustrzanym odbiciem liter, jak mi sie nudzi.

8. Kocham upały, nawet te skrajne, powyżej 40 stopni. Mrozu nienawidzę.

9. Nie wyszłabym z domu bez książki w torbie.

10. Umiem się zabić nawet w trzycentymetrowych obcasach.

11. Kiedy byłam dzieckiem, uwielbiałam z bratem robić ludziom głupie dowcipy. Bardzo głupie dowcipy. Bardzo wredne dowcipy. Lepiej się nie przyznawać.

12. Jeśli chcesz mieć zepsuty komputer, pożycz mi go na dosłownie sekundkę.

13. Wolę sama szyć sobie ciuchy, niż kupować w sklepie. Nienawidzę ponurych kolorów.
kotnaplocie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:37   #89
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
2. Kocham dogi niemieckie, mam pokaźny folder z ich zdjęciami, nie mogę doczekać się swojego.
I do tego jeszcze bym dodała border collie i jestem w niebie

Od siebie mogę jeszcze napisać, żeee:
1. Przysuwanie krzesła do stołu wygląda u mnie następująco: staję koło krzesła, chwytam je z przodu i za oparcie, dźwigam, dosuwam do stołu i dopiero wtedy siadam. Wszyscy się ze mnie śmieją, że robię to jak przedszkolak.
2. Uwielbiam wręcz książkę "trupia farma", teraz zaczytuję się w "sztywniaku..." i ogólnie ubóstwiam serial "kości". Czasami mam wrażenie, że chyba pomyliłam kierunek studiów. I to bardzo.
3. Mam strasznie dziwny dar prosto z niebios. Każdy przedstawiciel płci męskiej do którego odważę się wzdychać i przyznać przed kimś, że "o matko! chyba to ten jedyny" od razu znajduje dziewczynę, a niedługo po tym biorą ślub.
4. Rozmawiam ze wszystkim. Od kwiatków do zwykłego paprocha, który nagle skądś mi spadnie czy przyczepi się do bluzki.
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:03   #90
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Diament83 Pokaż wiadomość


Tez mam swoje ulubione miejsce ,przedzial w metrze, siadam w tym miejscu aby na moim koncowym przystanku miec jak najblizej wyjscia,




Tez uwielbiam ten serial,najlepszy na swiecie,dialogi Samanthy sa genialne
Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość

3. Podejrzewam, że jestem jednym z najbardziej fałszujących ludzi świata.
7. Często, chcąc uzasadnić swoje zdanie (np. w kłótni) zastanawiając się, dochodzę do wniosku, iż to jest tak oczywiste i proste, że z tego wszystkiego nagle zabraknie mi słów i nie mówię nic, bo wkurza mnie to, że takie banalne rzeczy muszę opowiadać.
16. Mam niesamowitego nosa do ludzi, czasem to przeklinam.
21. Aha. Lubię przechwytywać wzrok ludzi. To moja ulubiona rozrywka w autobusach, pociągach itp
Cytat:
Napisane przez kotnaplocie Pokaż wiadomość

4. Kocham większość filmów Disneya i mogę je oglądać setki razy - zwłaszcza, jeśli jestem chora.
high five, dziewczyny!

co do pogrubionego - moja intuicja jeszcze mnie chyba nigdy nie zawiodła pod tym względem...
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 05:40:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.