maseczka cynamonowa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 10:51   #61
Yoolija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: maseczka cynamonowa

Używam tej maseczki od ponad tygodnia, co 2-3 dni. Efekt jest widoczny! Zmniejszyła mi zapalne guzki trądzikowe, ogólnie jakby działała przeciwzapalnie. Delikatnie oczyszcza, choć to nie jest efekt długotrwały.

Ja robię ją z łyżki jogurtu naturalnego, dodaję 3 szczypty cynamonu. Nakładam na 15 minut. Twarz szybko robi się czerwona i zaczyna piec, nie jakoś bardzo, ale odczuwalnie. Po zmyciu nakładam zwyczajny krem nivea i w ciągu godziny koloryt powraca do normy

Osobiście polecam, godna wypróbowania

Kiedyś raz zrobiłam "pastę" z cynamonu i wody, ale to faktycznie bylo piekło xD
Yoolija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 11:36   #62
bogdanpurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: maseczka cynamonowa

A masz skórę normalną czy wrażliwą? Chodzi mi o to, czy można tego stosować jak się jest alergikiem?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
bogdanpurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 10:32   #63
Yoolija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: maseczka cynamonowa

Raczej rzadko, ale zdarzają mi się reakcje nadwrażliwości na twarzy, więc coś pomiędzy :p

Myśle, że mozna na początek spróbować po prostu z mniejszą ilością cynamonu i zobaczyć jak skóra zareaguje
Yoolija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:30   #64
Tysia_19
Przyczajenie
 
Avatar Tysia_19
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Maseczka cynamonowa- co jest? Pomocy!

Odnawiam post, zrobiłam właśnie maseczkę z cynamonem, śmietaną i olejem

Proprcje to jedna łyżeczka płaska cynamonu, jedna łyżka płaska śmietany, łyżeczka oleju lnianego.

Właśnie mam maseczkę na twarzy, po jakiś 3 minutach zaczęło piec, ale było znośnie.

Dam znać jak będzie po zmyciu.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Trzymałam maseczkę 15/20 minut po około 10 minutach przestało całkowicie piec.

Po zmyciu miałam jedynie lekko czerwone policzki (maska była na całej twarzy), zaczerwienienie zeszło po ok 10 minutach.

Po pierwszym razie jakiegoś efektu wow nie zauważyłam, spróbuję jeszcze kilka razy, może efekt będzie lepszy.
Tysia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 13:56   #65
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: maseczka cynamonowa

na moja cere za dobrze nie działaja takie maski, wole juz drogeryjne zelowe typu hydro booster z bielendy
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 14:39   #66
Tysia_19
Przyczajenie
 
Avatar Tysia_19
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Maseczka cynamonowa- co jest? Pomocy!

Możesz coś o niej więcej napisać?

Ile kosztuje, gdzie można ją kupić i najważniejsze do jakiej cery jest przeznaczona, oraz jakie były u Ciebie efekty i po jakim czasie.
Tysia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 15:15   #67
ElenaZa
Przyczajenie
 
Avatar ElenaZa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 29
Dot.: maseczka cynamonowa

ja nigdy nie stosowałam takiej maseczki. Ciekawa jestem jak działa taka maseczka. Jednak każda cera jest inna.
ElenaZa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-06, 08:23   #68
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: maseczka cynamonowa

Ja sie zawsze boje, nie wiem kto pisal jakis przepis na maseczke, czy odzywke do paznokci a nawet na plukanke, dlatego zawsze ale to zawsze kupuje w drogerii lub aptece gotowe. O wiele lepiej jest nalozyc gotowa maske na twarz niz taplac sie, a potem modlic zeby nie szczypalo, nie pieklo bo pewnie nikt takiej domowej mikstury nie zna :/ A z fajnych maseczek polecam szczerze metaliczne z bielendy, ja uzywam silver detox do cery tlustej i mieszanej. Aktywny wegiel i cynk doskonale oczyszczaja cere i wchlaniaja toksyny, a co za tym idzie problem z wypryskami sie zmniejsza.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:45   #69
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: maseczka cynamonowa

Do wszystkich "poparzonych"
Trochę jestem w szoku, że takie działanie, sama nie robiłam takiej maseczki, ale będę ją omijać szerokim łukiem.

Może to kwestia rodzaju cynamonu?
1. Cejloński to jest ten prawdziwy, droższy, jaśniejszy w barwie, mający też własciwości zdrowotne
2. Kasja - chiński mało wartościowy zamiennik szeroko dostępny w sklepach?

Ja z takich domowych maseczek, rozczarowałam się na maksa tą z kurkumą - dramat, nie można jej było zmyć z twarzy i rąk przez 2 dni, a efektu żadnego
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 11:40   #70
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: maseczka cynamonowa

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Ja sie zawsze boje, nie wiem kto pisal jakis przepis na maseczke, czy odzywke do paznokci a nawet na plukanke, dlatego zawsze ale to zawsze kupuje w drogerii lub aptece gotowe. O wiele lepiej jest nalozyc gotowa maske na twarz niz taplac sie, a potem modlic zeby nie szczypalo, nie pieklo bo pewnie nikt takiej domowej mikstury nie zna :/ A z fajnych maseczek polecam szczerze metaliczne z bielendy, ja uzywam silver detox do cery tlustej i mieszanej. Aktywny wegiel i cynk doskonale oczyszczaja cere i wchlaniaja toksyny, a co za tym idzie problem z wypryskami sie zmniejsza.
teraz na promocji w rossmanie zakupiłam wszytskie rodzaje tych masek metalicznych i bede testowała
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 16:47   #71
Zuziikkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: maseczka cynamonowa

Maseczka cynamonowa to porażka, ja zrobiłam akurat ze śmietaną, ktora powinna usmiezyc zaczerwienienie, a maseczka po prostu poparzyła mi twarz.. Jestem czerwona jak burak, a skóra po prostu piecze.. watpie aby był to normalny efekt..
Po zmyciu maseczki wodą nałożyłam od razu krem, mam nadzieje, że zaczerwienienie zniknie, a skora się uspokoi...(
Zuziikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 17:47:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.