Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-14, 19:49   #31
Seli251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Cool Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Ja również nie moge znaleźć wyników ,a w regulaminie pisze ze do dziś najpóźniej miały być ..
Seli251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 19:53   #32
Solvidka
Raczkowanie
 
Avatar Solvidka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez Simonea Pokaż wiadomość
exnext, nie mogę znaleźć tego konkursu a jeszcze tydzień temu go widziałam. Masz gdzieś link do niego? Brałam w nim udział a teraz słuch o nim zaginął albo ja źle szukam.
TUTAJ masz link do wszystkich konkursów na Wizażu - aktualnych, oczekujących na wyniki i zakończonych
__________________
Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny...
K. Bunsch
Solvidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 06:47   #33
exnext
Raczkowanie
 
Avatar exnext
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Konkurs-Braun-IPL



Prosze, tam pod tekstem jest regulamin



Swoja droga to ztymi wynikami, wszedzie jest zazwyczaj mniejsza lub wieksza nie punktualność. Nawet kiedys mialam ochote na pisanie krotszej pracy na temat ich organizacji. Konkurs, a loteria, kwestia podatku - zarowno od wygranej jak i w postaci odpisow (ma przeciez cechy reklamy), sam charakter, model rozstrzygania itp., tez kwestia tych facebookowych, ktore rosna jak grzyby po deszczu. Ale ostatnio nie mam nawrt czasu się porządnie wyspac
__________________
A jeżeli właśnie zgłodniałyście...
http://szczyptaslodyczy.bloog.pl
Wybieram grupę Black!
exnext jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 09:13   #34
Seli251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Już są wyniki. Mi się niestety nie udało
Seli251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 10:15   #35
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Fajnie. mam już pomysł na prezent dla swojej kobiety. Przestanie sie w koncu wkurzać odrastajacymi włoskami.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 22:48   #36
iza092
Przyczajenie
 
Avatar iza092
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Też już posiadam to cudo, mam ciemny włos i od 3 lat MĘCZE się z wrastającymi włoskami, po prostu tragedia nogi po każdym goleniu były pokaleczone. Już po 3 użyciu Brauna widzę DUUŻĄ różnicę. Pod pachami został malutki placek włosków, na bikini odrastają wolniej i są bardzo słabiutkie, na łydkach rosną bardzo wolno i też są gładkie miejsca po 5 dniach od depilacji. Co zauważyłam to zawsze po depilacji skóra strasznie mnie swędziała a tu no nic. Gdybym wiedziała, że będzie taki efekt nie zastanawiałabym się tak długo. Dodam też że mam jasną karnację także to jest duży atut przy IPLach.
Pozdrawiam i polecam Kobietki
__________________
Szczęście jest jak motyl
-ścigaj je- umknie Ci.
Usiądź spokojnie
-a spłynie na Twoje ramiona.
iza092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 22:18   #37
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

podobno przy regularnych zabiegach tym urządzeniem można wyeliminować też problem z wrastającymi włoskami, to prawda dziewczyny? jak u Was to wygląda? bo to moja zmora ostatnio kusi mnie, no bo jednak na takich zabiegach pojedynczych w salonach to można zbankrutować
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 20:51   #38
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

To sie nie zastanawiaj. Ja już mam prezent zapakowany i schowany. Poczytalem troche oczywiście przed zakupem i ma bardzo dobre opinie wśród kobiet. Napisać list do mikołaja. Aha dostałem jeszcze przy zakupie bon na zakup bielizny w esotiq. Ha to cos poniekkąd dla mnie
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 11:49   #39
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

3/4 opinii w tym poście jest napisanych przez marketingowców Brauna w dodatku kiepskich bo na pierwszy rzut oka widać, że to nie są opinie użytkowników.
Mam zatem pytanie do osób, które faktycznie kupiły Brauna i go używają- działa lepiej niż Philips czy Remington?
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 15:40   #40
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
Mam zatem pytanie do osób, które faktycznie kupiły Brauna i go używają- działa lepiej niż Philips czy Remington?
Z odpowiedzią na to pytanie myślę, że będzie ciężko, bo zwykle jak ktoś kupuje urządzenie to jedno i albo je używa, bo jest dobre, albo nie działa i już nie kupuje innej firmy.
Ja mam Brauna, używałam póki co 4 raz i w końcu widzę jakieś efekty, mam kilka łysych miejsc na nogach. Pisałam więcej w drugim wątku o ipl-ach.
Zapisz
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 19:25   #41
Stefunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cześć Dziewczyny,

czy możecie mi pomóc w wyborze IPL ? Zastanawiam się nad kupnem Remington IPL6780 albo Braun IPL BD5001.
Główna różnica to ilość impulsów 150 000 do 300 000 oraz ilość końcówek Remington ciało, twarz i bikini a w Braun tylko ciało.
Czy te końcówki są niezbędne do depilacji twarzy czy głębokiego bikini (brazylijskiego) jaka jest różnica?
Czy mogę depilować głębokie bikini końcówką do ciała?
Stefunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-05, 09:35   #42
Karmelek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Hej,

Posiadam model braun silk expert IPL 5008 i powiem tylko tyle, że absolutnie nie żałuję zakupu.

Jestem posiadaczką dość grubego owłosienia( niestety) i tak na prawdę nie wiem czy "tak po prostu mam z natury" czy to hormony. Robiłam badania na testosteron, który wyszedł w normie.
Skóra jasna, oliwkowa? Nie jestem typowym bladziochem. W okresie letnim opalam się na brązowo. Lećmy dalej bo przedłużam...

Gdybym nazwała się mamutem, wcale bym nie przesadziła. Włosy na nogach jak las... gruby, sztywny. Gdybym chciała je golić co drugi dzień miałabym ranki na nogach. Włoski były już na takim poziomie, że golenie aż bolało :/ brrr. Używałam depilatora ( ból ból i jeszcze raz ból) później wosku ( tutaj były najlepsze rezultaty do czasu gdy włoski nie zaczęły wrastać pod skórę...) O bikini nie wspomnę... na drugi dzień krostki, a ocierające majtki pogarszały tylko stan.
Włosów na rękach nigdy nie goliłam (aż do teraz) Były długie i ciemnie. Uważam, że za długie jak na włosy na rękach.... Wcześniej używałam wody utlenionej, która nic nie dawała, aż w końcu trafiłam na preparat sally hansen i byłam zadowolona ( trochę głupie było dla mnie golenie rąk w tamtym momencie i na prawdę się wzbraniałam...) Na koniec paszki.... cudowne ciemne paszki nic tylko nosić koszulki na ramiączkach prawda? Sztywne i czarne. Paszki najdłużej traktowałam depilatorem. Ból był znośny, a rezultat utrzymywał się powiedzmy dwa tygodnie. Linia od pępka w dół to samo...( być może, niepotrzebnie zgoliłam linię w młodości...ale czy to miało wpływ ? nie wiem...)

Dziwię się sobie, że wyjeżdżałam na wakacje...

O depilacji (laserowej) myślałam od kilku lat, ale liczyłam się też z kosztami. Trochę się bałam, że to nic nie da. Wydam pieniądze i będę żałować. Depilacja laserowa odeszła w niepamięć.

Pojawił się on braun silk expert IPL. Depilacja światłem ( nie, to nie jest laser). Pomyślałam sobie: "spróbuję, bo nie daję już rady". Nie dość, że człowiek ma jakieś inne, ważniejsze problemy to jeszcze to owłosienie...PO CO KOBIETOM OWŁOSIENIE...

Jestem po 5 zabiegach na nogi ( włoski jeszcze odrastają, ale bardziej w formie placków? trochę tu trochę tam. Delikatniejsze, jaśniejsze.... bez porównania. Biorąc pod uwagę to jak wyglądały po samym goleniu? nie mam pytań. Bikini, paszki poezja. Ręce i brzuch to dopiero 2 podejście, ale włosków nie widać jak na ten moment. I wcale nie czuję się jakoś dziwnie z ogolonymi rękami. Przynajmniej nie muszę ich chować i czuć skrępowania (właśnie przypomniałam sobie uszczypliwy komentarz od kolegi... jeszcze w podstawówce, ale pamiętam! )

Mam 26 lat i gdybym miała czekać na cud (ale jaki cud? włosy same nie znikną...) to pewnie nigdy nie włożyłabym spódnicy, chodziła z długim rękawem i spodniach w lecie ( do tej pory tak właśnie było) no ok ok przełom nastąpił z początkiem używania wosku haha ale na chwilę...

Teraz sobie siedzę i myślę, czy nie za szybko pisze tę "recenzję", ale dla mnie wyniki są zadowalające. Sam zabieg powinno się robić przez 12 tygodni? Chyba tak, a przynajmniej ja dałam sobie taki "czas".

Także nóżki "róbcie się!" bo wiosna/lato idzie, a ja już spódniczki kupuje!

Oda razu przepraszam za słabą składnię, chaotyczność tego tekstu. Jest to mój pierwszy wpis na tym portalu, ale musiałam się tym podzielić. Obiecuję poprawę by lepiej się czytało
Karmelek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:00   #43
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez Stefunia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

czy możecie mi pomóc w wyborze IPL ? Zastanawiam się nad kupnem Remington IPL6780 albo Braun IPL BD5001.
Główna różnica to ilość impulsów 150 000 do 300 000 oraz ilość końcówek Remington ciało, twarz i bikini a w Braun tylko ciało.
Czy te końcówki są niezbędne do depilacji twarzy czy głębokiego bikini (brazylijskiego) jaka jest różnica?
Czy mogę depilować głębokie bikini końcówką do ciała?
Na początku brałam pod uwagę zakup Remingtona, ale kiedy zobaczyłam powierzchnię lampy to zwątpiłam. Jest bardzo malutka przez co zabieg trwa dłużej niż przy Philipsie czy Braunie.
Dziś jadę po Brauna- tak na 99%- bo może sprzedawca przekona mnie do Phipipsa

Co do zmiennych nakładek to nie wiem czy są one, aż tak istotne- niech się wypowiedzą użytkowniczki
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 12:56   #44
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

No i co zakup sie udał? Odpowiedz co wybrałaś bo ja też sie zastanawiamnad tym samym philips czy Braun?A czy znasz parametry Brauna tzn. moc w dzulach na cm2. Będę wdzięczna jak napiszesz. W remingtonie okienko do ciała to 3cm a w braunie ile? 4 tak jak w Philipsie? Kto wie niech coś napisze.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Dlaczego też w sklapach piszą w specyfikacji o żywotności lampy: 120 000 bo pewnie te 300 000 błysków to na najniższej mocy? Ktoś rzetelnie odpowie?
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 14:51   #45
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez fokus321;71527361[COLOR=Silver
[/COLOR]Dlaczego też w sklapach piszą w specyfikacji o żywotności lampy: 120 000 bo pewnie te 300 000 błysków to na najniższej mocy? Ktoś rzetelnie odpowie?
Tutaj masz odpowiedź dlaczego raz jest 120 000 a raz 300 000 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=373

Moc 6J, okienko 3cm^2

W ogóle możesz przeglądnąć moje posty, już pisałam o Braunie, ogólnie jestem zadowolona.
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 06:56   #46
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

wielkie dzięki za odp. Wmiędzy czasie już przekopałam wspomniany przez Ciebie wątek i już wszystko niby wiem....chociaż dalej nic bo... Funkacja skanowania skóry w braunie jest dobra i nie z drugiej strony. Czasami może można by potraktować troszkę mocniejszym impulsem a tu się nie da. Myślę dalej i nie podjęłam decyzji.
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 10:54   #47
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez fokus321 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za odp. Wmiędzy czasie już przekopałam wspomniany przez Ciebie wątek i już wszystko niby wiem....chociaż dalej nic bo... Funkacja skanowania skóry w braunie jest dobra i nie z drugiej strony. Czasami może można by potraktować troszkę mocniejszym impulsem a tu się nie da. Myślę dalej i nie podjęłam decyzji.
No właśnie tu jest spory minus. Jeśli masz ciemniejszą skórę to nie ustawisz na max (albo ja nie umiem, ale wątpię). Efekty mogą być i tak, ale dużo później.
Zapisz
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 07:53   #48
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
No właśnie tu jest spory minus. Jeśli masz ciemniejszą skórę to nie ustawisz na max (albo ja nie umiem, ale wątpię). Efekty mogą być i tak, ale dużo później.
Zapisz

Nie ustawisz. Nie da sie bo nie da się oszukać tego urządzenia. Ono najpierw skanuje a dopiero strzela. dziewczyny piszą że okienkow braunie jest większe niż w remingtonie. W remingtonie ma 3cm a w braunie podobno też 3cm. ktoś pisze że jest takie jak w Philipsie a ten ma 4cm. To ja już nie wiem czy Braun ma 3 czy 4? Wydaje sie być większe niż w remingtonie ale na żywo nie widziałam.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Swoją drogą już gdzieś widziałam taką wzmiankę. Nie zwróciłyście uwagi, że braun jakby skopiował urządzenie , które juz było na rynku tylko nie polskim ale brytyjskim tzw laser IPL SmoothSkin gold? Ktoś w innym wątku już o tym wspominał. Jota w jotę ten sam sprzęt, taka sama moc, skanowanie, inny wygląd ( SS gold jest czarny).
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 08:35   #49
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

dziewczyny pytanie do tych, które używają? Jakim światłem przy depilcji błyskają wasze depilatory? Czy jest to jasny błsk czy czerwone swiatło?
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 10:44   #50
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
Z odpowiedzią na to pytanie myślę, że będzie ciężko, bo zwykle jak ktoś kupuje urządzenie to jedno i albo je używa, bo jest dobre, albo nie działa i już nie kupuje innej firmy.
Ja mam Brauna, używałam póki co 4 raz i w końcu widzę jakieś efekty, mam kilka łysych miejsc na nogach. Pisałam więcej w drugim wątku o ipl-ach.
Zapisz

mahna_mahna Ty wydajesz mi sie wiarygodna )) Napisz mi prosze czy uzywasz trybu ciągłego w swoim Braunie? Jeśłi tak to czy grzeje się i odczuwasz po jakimś czasie że jest gorący?

Drugie pytanie. Jakiego koloru błyski emituje Twój sprzęcik podczas uwalniania impulsu? jasne czy raczej jest to czerwony błysk?
będę wdzięczna za info.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

czy ktoś czyta jeszcze ten wątek czy tylko ja się tu dobijam...
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 15:26   #51
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez fokus321 Pokaż wiadomość
mahna_mahna Ty wydajesz mi sie wiarygodna )) Napisz mi prosze czy uzywasz trybu ciągłego w swoim Braunie? Jeśłi tak to czy grzeje się i odczuwasz po jakimś czasie że jest gorący?

Drugie pytanie. Jakiego koloru błyski emituje Twój sprzęcik podczas uwalniania impulsu? jasne czy raczej jest to czerwony błysk?
będę wdzięczna za info.
Kupiłam okulary i używam trybu ciągłego, ale nie strzela szybciej niż jakbym naciskała sama, przerwa między błyskami jest akurat tak na przesunięcie i ciut. Przy drugiej nodze (z przerwą ok. 10 min) jest bardziej gorący, ale nie na tyle żebym martwiła się o przegrzanie i musiała go wyłączyć.
Czerwony błysk raczej.
Zapisz
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 08:28   #52
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
Kupiłam okulary i używam trybu ciągłego, ale nie strzela szybciej niż jakbym naciskała sama, przerwa między błyskami jest akurat tak na przesunięcie i ciut. Przy drugiej nodze (z przerwą ok. 10 min) jest bardziej gorący, ale nie na tyle żebym martwiła się o przegrzanie i musiała go wyłączyć.
Czerwony błysk raczej.
Zapisz
U mnie też się tak mniej więcej nagrzewa po zrobieniu jedenj nogi. Moze bym tego nie poczuła gdybym nie przyłożyła do pachy ale wystarczy chwilę poczekać i można rozpoczynać pracę. Rozumiem, a własnie odnośnie okularów czy wystarczy założyć z filtrami 3 czy muszą być jakieś ciemniejsze? Gdzie ukupiłaś okulary i ile zainwestowałaś? Też myślę, że bardzo my mi to ułatwiło depilację.
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 10:19   #53
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Okulary mam te https://www.amazon.co.uk/gp/product/...?ie=UTF8&psc=1 nie wiem jak z ochroną, ale na pewno są za ciemne, nie widzę pieprzyków więc i tak co chwilę muszę je podnosić. Pewnie teraz wzięłabym te F2 (są niżej), mimo że ochrona mniejsza to jednak jaśniejsze i więcej widać (a ja i tak tylko czasami patrzę na błyski).
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 17:28   #54
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
Okulary mam te https://www.amazon.co.uk/gp/product/...?ie=UTF8&psc=1 nie wiem jak z ochroną, ale na pewno są za ciemne, nie widzę pieprzyków więc i tak co chwilę muszę je podnosić. Pewnie teraz wzięłabym te F2 (są niżej), mimo że ochrona mniejsza to jednak jaśniejsze i więcej widać (a ja i tak tylko czasami patrzę na błyski).
dzięki za link i poradę. Tez sobie chyba sprawię żeby było sprawniej i bezpieczniej. Po ilu jesteś zabiegach? Widzisz efekty?
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 11:35   #55
Stefunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
Na początku brałam pod uwagę zakup Remingtona, ale kiedy zobaczyłam powierzchnię lampy to zwątpiłam. Jest bardzo malutka przez co zabieg trwa dłużej niż przy Philipsie czy Braunie.
Dziś jadę po Brauna- tak na 99%- bo może sprzedawca przekona mnie do Phipipsa

Co do zmiennych nakładek to nie wiem czy są one, aż tak istotne- niech się wypowiedzą użytkowniczki


Jest Mam Zdecydowałam się na zakup Brauna, ale zajęło mi to dużo czasu poszukiwania opinii i porównywania do Remingtona. Stwierdziłam, że nakładki nie są mi potrzebne a u sprzedawcy dowiedziałam się, że Braun doskonale nadaje się do całego ciała więc depiluje nim i twarz i bikini. Mnie chyba przekonała ilość błysków oraz automatyczne skanowanie skóry.

Jestem po 4 zabiegach (ja robię teraz na początku raz na tydzień) i widzę efekty. Bikini ok. 50 % włosków mniej. Pachy 30% mniej włosów. Wąsik zostały dosłownie pojedyncze. Jak na razie nie widzę efektów tylko na brodzie. Nóg jeszcze nie zaczynałam Ale jak tylko będą po kilku zabiegach to dam znać.

Widzę, że dziewczyny piszą też o okularach też się zastanawiam czy w ogóle warto. Ktoś jeszcze ma okulary i może się wypowiedzieć w tej sprawie?
Stefunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 23:27   #56
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez fokus321 Pokaż wiadomość
dzięki za link i poradę. Tez sobie chyba sprawię żeby było sprawniej i bezpieczniej. Po ilu jesteś zabiegach? Widzisz efekty?
Jestem po 9 lub 10. Efekty widzę, na nogach zostało jakieś max 20%, pachy połowa.
A jeszcze co do tego błysku to jednak mam jasny, wydawało mi się, że czerwony przez to, że jak przykładam to skóry to jak każde światło robi się czerwony kolor, ale jak trochę odsunę urządzenie to jednak strzela jasnym błyskiem.
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:08   #57
dqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cześć wszystkim,

również dołączyłam do grona posiadaczek tego urządzenia.do Baruna przekonała mnie liczba błysków (300 tys) i ciągłe podpięcie do prądu , by nie musieć w połowie przerywać zabiegu bo trzeba naładować urządzenie. od 4 tygodni, co wtorek robię sesje na twarz, pachy i ręce. Nie zauważyłam widocznej różnicy na rękach. Pod pachami jest mniej włosków i powolnej odrastają. Na twarzy podobnie- mam pojedyncze włosy nas ustami, ale na rękach żadnej różnicy nie zobaczyłam. jeszcze nóg nie robiłam.

Dziewczyny, po ilu zabiegach widziałyście widoczną różnicę ?
dqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 07:46   #58
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez dqq Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,

również dołączyłam do grona posiadaczek tego urządzenia.do Baruna przekonała mnie liczba błysków (300 tys) i ciągłe podpięcie do prądu , by nie musieć w połowie przerywać zabiegu bo trzeba naładować urządzenie. od 4 tygodni, co wtorek robię sesje na twarz, pachy i ręce. Nie zauważyłam widocznej różnicy na rękach. Pod pachami jest mniej włosków i powolnej odrastają. Na twarzy podobnie- mam pojedyncze włosy nas ustami, ale na rękach żadnej różnicy nie zobaczyłam. jeszcze nóg nie robiłam.

Dziewczyny, po ilu zabiegach widziałyście widoczną różnicę ?
Co do efektów to sprawa jest podobno bardzo indywidualna. U jednych efekty są widoczne np dosyć szybko po drugim zabiegu , u innych po 7 czy 8. Ja się jeszcze nie wypowiadam bo w czw. robię dopiero drugi raz. Wydaje mi sie, że moc urządzenia jest tutaj dosyć istotna i tak np przy remingtonie dziewczyny widziały efekty jedna po drugim zabiegu ale inna po kilku dalej nic. Bądz mądry i pisz wiersze....Braun jak też mój, bo ja mam coś co sie nazywa SmoothSkin gold co wg mnie jest tym samym co braun z tą różnicą, że SS gold był pierwszy na rynku angielskim, nie mają regulacji mocy bo same je ustawiają. Po drugie ta moc jest do 6J/cm2 i kwestia teraz karnacji. U mnie wyraźnie widzę na jaką moc ustawia moje urządzenie bo jest z boku dziesięć diod, które zapalają sie po kolei i tak np gdyby zapaliła się jedna tzn, że urządzenie działając sobie w skali od 3 działa tylko na 3J/cm a to dosyć mało i nie spodziewała bym się wyników zbyt szybko. U mnie zazwyczaj błyska z mocą bez jednej kropeczki czyli na niepełne 6j/cm2 badz bez dwóch czyli coś koło 5,6. W braunie też jest jest ta podziałka ale działa chyba nieco inaczej. Zapala sie intensywniejszym światłem albo słabszym jeśli ustawia mniejszą moc bo skóra jest ciemniejsza. Czy sie mylę?

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

ale moze się mylę z tymi wyliczeniami mocy bo tak naprawdę sama sobie tak wydedukowałam ze skoro urządzenie działa od 3-6 J/cm2 i jest podziałka w liczbie 10diod to na każde mniej więcej 3 diody przypada około jeden J.
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 08:46   #59
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

domyślam się że jesteś zadowolona z efektów przynajmniej na nogach bo widzialam ostatni wpis. Co do koloru światła to dziwne że u Ciebie stzrela kiedy podniesiesz i odsuniesz od skóry. U mnie nie ma takiej możliwości . Pytałam producenta. Światło jest tez rzekomo jasne tylko po zblizeniu do skóry, zmienia się kolor błysku, w zasadzie to co z niego wydostaje się przy zblizeniu do skóry bo kolor skóry zmienia błysk. U mnie światło, którym świeci jest niebieskie, natomiast błyski w zalezności jeszcze od pory dnia bo jeśłi robię zabieg w ciągu dnia to błyski są mniej rażące ale jak spróbowałam wieczorem to błyski są intensywne czerwone bo kolor skóry sie odbija. Czy u Ciebie błysk jest jasny kiedy masz pżyłożne blisko skóry?

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
Jestem po 9 lub 10. Efekty widzę, na nogach zostało jakieś max 20%, pachy połowa.
A jeszcze co do tego błysku to jednak mam jasny, wydawało mi się, że czerwony przez to, że jak przykładam to skóry to jak każde światło robi się czerwony kolor, ale jak trochę odsunę urządzenie to jednak strzela jasnym błyskiem.

domyślam się że jesteś zadowolona z efektów przynajmniej na nogach bo widzialam ostatni wpis. Co do koloru światła to dziwne że u Ciebie stzrela kiedy podniesiesz i odsuniesz od skóry. U mnie nie ma takiej możliwości . Pytałam producenta. Światło jest tez rzekomo jasne tylko po zblizeniu do skóry, zmienia się kolor błysku, w zasadzie to co z niego wydostaje się przy zblizeniu do skóry bo kolor skóry zmienia błysk. U mnie światło, którym świeci jest niebieskie, natomiast błyski w zalezności jeszcze od pory dnia bo jeśłi robię zabieg w ciągu dnia to błyski są mniej rażące ale jak spróbowałam wieczorem to błyski są intensywne czerwone bo kolor skóry sie odbija. Czy u Ciebie błysk jest jasny kiedy masz pżyłożne blisko skóry?
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 10:15   #60
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez fokus321 Pokaż wiadomość
domyślam się że jesteś zadowolona z efektów przynajmniej na nogach bo widzialam ostatni wpis. Co do koloru światła to dziwne że u Ciebie stzrela kiedy podniesiesz i odsuniesz od skóry. U mnie nie ma takiej możliwości . Pytałam producenta. Światło jest tez rzekomo jasne tylko po zblizeniu do skóry, zmienia się kolor błysku, w zasadzie to co z niego wydostaje się przy zblizeniu do skóry bo kolor skóry zmienia błysk. U mnie światło, którym świeci jest niebieskie, natomiast błyski w zalezności jeszcze od pory dnia bo jeśłi robię zabieg w ciągu dnia to błyski są mniej rażące ale jak spróbowałam wieczorem to błyski są intensywne czerwone bo kolor skóry sie odbija. Czy u Ciebie błysk jest jasny kiedy masz pżyłożne blisko skóry?
To nie tak, że całkiem podnoszę i odsuwam, tylko podczas strzału lekko odchyliłam, żeby zobaczyć jaki faktycznie jest ten kolor, a jak jest przyłożony do skóry to widzę czerwony.
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 12:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.