Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-25, 22:33   #1
Perseverantia
Przyczajenie
 
Avatar Perseverantia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomo¶ci: 5
Thumbs up

Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?


Sprawa ma siê tak, i¿ bardzo mêczy mnie samotno¶æ. Naprawdê chcia³abym znale¼æ "tego kogo¶", z kim bêdzie mi po prostu dobrze. Nie zamierzam rozpisywaæ siê tu nad jego charakterem czy wygl±dem, bo nie o to chodzi. Jak mo¿na takiego mê¿czyznê "znale¼æ"? Miejsca, sposoby?
Od razu muszê uprzedziæ, ¿e nie imprezujê, nie za bardzo mnie to krêci, preferujê mniejsze spotkania w zaufanym gronie.
Nie chcê te¿ zacz±æ narzekam, ale nie nale¿ê do najpiêkniejszych dziewczyn i w±tpiê, bym potrafi³a w³a¶nie urod± kogokolwiek do siebie zbli¿yæ.
W ka¿dym razie, jestem pewna, ze gdzie¶ na ¶wiecie znajduje siê ta jedna osoba. Pytanie: gdzie?
Perseverantia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-25, 22:46   #2
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 605
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Przestaæ siê spinaæ i zacz±æ cieszyæ ¿yciem - za³o¿yæ piêkny i nowy profil online.

Rzucaj± siê na niego mê¿czy¼ni niczym g³odni na jedzenie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-25, 22:49   #3
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Ja swojego T¯ pozna³am bli¿ej na imprezie (wcze¶niej znali¶my siê z widzenia ze szko³y) - na któr± mia³am nie pój¶æ, bo by³am nieimprezowa, a on te¿ planowa³ nie przyj¶æ, z tego samego powodu. Nie mia³am wtedy spiny, bo by³am w trakcie koñczenia znajomo¶ci z innym ch³opakiem.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-25, 22:55   #4
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 2 073
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Po pierwsze przestaæ ci±gle o tym my¶leæ. Po drugie dowarto¶ciowaæ siê troche. Po trzecie zacz±æ gdzie¶ wychodziæ, nie tylko na imprezy, s± jeszcze puby, kina, kawiarnie, parki (choæ zim± z tym ostatnim mo¿e byæ trudno), muzea, galerie sztuki, restauracje, koncerty, teatry. Do wyboru w zale¿no¶ci co lubisz i co Ciê interesuje.
__________________
,,Jestem Pani± swojego ¿ycia i sumienia....
Twojego te¿ bêdê..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-25, 23:23   #5
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 19 328
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

generalnie mo¿na spotkaæ WSZÊDZIE - wiem, ¿e to wy¶wiechtany frazes i ka¿dy chce jakich¶ konkretów, ale mi dwa razy zdarzy³o siê poznaæ facetów (ca³kiem fajnych) w autobusie, wiêc nic ju¿ mnie nie zdziwi
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-25, 23:33   #6
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Naj³atwiej to zacz±æ siê rozgl±daæ w swoim otoczeniu - w szkole, na uczelni, w klubie sportowym. Mo¿e siê to wydawaæ ¶mieszne, przecie¿ ,,ci faceci tacy nieogarniêci, nic ciekawego" - te¿ tak powiedzia³am mojej przyjació³ce przed klas± maturaln±, gdy narzeka³am, ¿e nie mam gdzie poznaæ ch³opaka, a ona powiedzia³a, ¿ebym siê przyjrza³a kolegom z klas równoleg³ych. Mojego T¯ - zanim zosta³ T¯tem - lubi³am, ale by³ trochê dziki i nie¶mia³y, czasem nawet nie mówi³ mi cze¶æ, a na jakiekolwiek pytanie odpowiada³ jednym s³owem. Podoba³ mi siê wizualnie, ale NIGDY bym nie przypuszcza³a, ¿e zostaniemy par±. Dlatego zamiast wystawaæ samej po muzeach, galeriach i kawiarniach (nie wiem, do mnie w kawiarni/fast foodzie zwykle siê tacy panowie 30+ dosiadaj±, najgorzej ) to trzeba zmniejszyæ spinê ale te¿ siê uwa¿nie rozgl±daæ i wykorzystywaæ okazje do wyj¶cia zorganizowanego, typu 18stki, studniówki z kuzynem, wesela u kuzynki któr± siê widzia³o dwa razy w ¿yciu i tak dalej, ba, nawet wyjazd z rodzicami, ich znajomymi i dzieæmi owych znajomych czêsto dobrze wychodzi Znam parê, która w³a¶nie tak siê ,,pozna³a" - nie cierpieli siê jako dzieciaki, nie widzieli siê kilka lat, potem we dwie rodziny pojechali na wakacje.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-25, 23:37   #7
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Wystarczy byæ otwartym na ¶wiat Nie oznacza to poznawania ka¿dej osoby jaka idzie ulic±, wystarczy odrobina luzu i brak parcia na jak najszybsze z³apanie portek;p Wszêdzie jest masa ciekawych ludzi, wystarczy z nimi porozmawiaæ i daæ im siê poznaæ.
Hibiku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 01:01   #8
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 21 825
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Cytat:
Napisane przez Perseverantia Poka¿ wiadomo¶æ
Sprawa ma siê tak, i¿ bardzo mêczy mnie samotno¶æ. Naprawdê chcia³abym znale¼æ "tego kogo¶", z kim bêdzie mi po prostu dobrze. Nie zamierzam rozpisywaæ siê tu nad jego charakterem czy wygl±dem, bo nie o to chodzi. Jak mo¿na takiego mê¿czyznê "znale¼æ"? Miejsca, sposoby?
Od razu muszê uprzedziæ, ¿e nie imprezujê, nie za bardzo mnie to krêci, preferujê mniejsze spotkania w zaufanym gronie.
Nie chcê te¿ zacz±æ narzekam, ale nie nale¿ê do najpiêkniejszych dziewczyn i w±tpiê, bym potrafi³a w³a¶nie urod± kogokolwiek do siebie zbli¿yæ.
W ka¿dym razie, jestem pewna, ze gdzie¶ na ¶wiecie znajduje siê ta jedna osoba. Pytanie: gdzie?
Pozytywnie zabrzmia³o Wiêc ¿yj sobie spokojnie i b±d¼ uwa¿na, aby tego kogo¶ nie przeoczyæ
Nie zamykaj siê tylko zupe³nie w domu i nie izoluj, nawi±zuj znajomo¶ci po prostu dla przyjemno¶ci, bez ci¶nienia.
laisla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 01:29   #9
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 923
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Cytat:
Napisane przez Perseverantia Poka¿ wiadomo¶æ
Sprawa ma siê tak, i¿ bardzo mêczy mnie samotno¶æ. Naprawdê chcia³abym znale¼æ "tego kogo¶", z kim bêdzie mi po prostu dobrze. Nie zamierzam rozpisywaæ siê tu nad jego charakterem czy wygl±dem, bo nie o to chodzi. Jak mo¿na takiego mê¿czyznê "znale¼æ"? Miejsca, sposoby?
Od razu muszê uprzedziæ, ¿e nie imprezujê, nie za bardzo mnie to krêci, preferujê mniejsze spotkania w zaufanym gronie.
Nie chcê te¿ zacz±æ narzekam, ale nie nale¿ê do najpiêkniejszych dziewczyn i w±tpiê, bym potrafi³a w³a¶nie urod± kogokolwiek do siebie zbli¿yæ.
W ka¿dym razie, jestem pewna, ze gdzie¶ na ¶wiecie znajduje siê ta jedna osoba. Pytanie: gdzie?
A)przestaæ siê spinaæ
B)dowarto¶ciowaæ siê
C)W zale¿no¶ci od wieku i zainteresowañ: do³±czyæ do harcerstwa (zhp), klubu sportowego, zapisaæ siê na kurs teatralny/ceramiczny, etc. Mo¿e akurat faceta nie znajdziesz, ale zaszkodziæ nie zaszkodzi.
nosferatku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 09:09   #10
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 214
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

chodzisz na koncerty? Zazwyczaj na koncertach jest wielka szansa na spotkanie kogos , ale bez przesady nie rozgladajmy sie dookola w poszukiwaniu potencjalnego partnera i oddaj sie muzyce
lanalee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 09:45   #11
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.£odzi
Wiadomo¶ci: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Hmm wed³ug mnie warto¶ciowego faceta mo¿na spotkaæ wszêdzie, czêsto jest to nawet kwesti± jakiego¶ szczê¶liwego przypadku Sama aktualnie te¿ w³a¶nie przed t± kwesti± bo ju¿ od jakiego¶ czasu jestem sama i ju¿ mi troszkê smutno. Nawet ostatnio rozmawia³am z kole¿nkami gdzie pozna³y swoich T¯tów i potwierdzam- to czêsto JEST przypadek jedna pozna³a swojego na czacie- bo jej siê nudzi³o, wesz³a dla jaj, a pozna³a tam swojego T¬ta, te¿ ju¿ zd±¿y³am go trochê poznaæ i ca³kowicie odbiega od stereotypu starego zboczka z czatu druga pozna³a swojego na domówce- troszkê popi³a i zaczê³a siê zwierzaæ kole¿ance ¿e czuje siê samotna itp i ten ch³opak to us³ysza³, zagada³ i ju¿ 1,5 roku s± razem Ogólnie teraz zauwa¿y³am taki trend, ¿e sporo osób poznaje drug± po³ówkê przez Internet- na wspomnianym czacie, badoo, fotce, epulsie- to z tego co wiem od kole¿anek Ja te¿ mojego by³ego pozna³am przez net-na sympatii, a wcze¶niejszego ch³opaka na domówce. Tak¿e mo¿e warto w necie próbowaæ? Je¶li nie jakie¶ typowe portale randkowe to fora tematyczne?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed dzia³aniem wykluczy³ Ciê z gry

90agnieszka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 10:36   #12
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Nie szukaæ

sam siê znajdzie, a mo¿e raczej znajdziecie siê w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 10:51   #13
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Wystarczy byæ godn± uwagi i wychodziæ z domu
__________________

Oddaj g³os w ankiecie:
Mêska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz ¿e jest du¿o jednoczesnych PMSów i siê baby raz na jaki¶ czas pok³óc±
beznadziejny123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 15:39   #14
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Zima jest, na lodowisko id¼. Mo¿e zaliczysz efektownie glebê i jaki¶ ch³opak ciê pozbiera?
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 16:06   #15
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Zima jest, na lodowisko id¼. Mo¿e zaliczysz efektownie glebê i jaki¶ ch³opak ciê pozbiera?
Tak niech sie polamie aby faceta znalezc lol.

Omijaj autorko imprezy bo tam jest wielkie prawdopodobienstwo, ze trafisz na imprezowicza.

Godny uwagi tzn jaki? Sprecyzuj wymagania bo bez nich ciezko

Wys³ane z mojego GT-I9100 za pomoc± Tapatalk 2
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 16:41   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Zapewne chodzi o to, ¿eby nudnym dupkiem nie by³. To po pierwsze.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 16:53   #17
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Po 2 aby nie byl zarozumialy.

Wys³ane z mojego GT-I9100 za pomoc± Tapatalk 2
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 16:59   #18
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 854
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Warto zacz±æ chodziæ na ró¿ne spotkania i wydarzenia kulturalne. Wyk³ady na jaki¶ temat, spotkania z ciekawymi lud¼mi, jakie¶ zajêcia hobbystyczne, uprawianie sportu, kursy wszelakie. Ogólnie im wiêcej wyj¶æ, spotkañ z lud¼mi tym wiêksza szansa by poznaæ kogo¶ fajnego.
Lemmy is God jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 17:34   #19
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 451
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Ja kiedy¶ z nudów zrobi³am taki test mam konto na pewnym portalu spo³eczno¶ciowym, co¶ w stylu randkowym ale nie do koñca. Wchodz±c na profil danej osoby wy¶wietla jej siê powiadomienie ¿e odwiedzi³a¶ jej konto. Zaczê³am wchodziæ na wszystkich po kolei, z Polski i krajów zagranicznych. Ca³a masa facetów wtedy do mnie napisa³a, z ka¿dym zamienia³am po parê zdañ i od razu widzia³am czy ta osoba pasuje mi czy nie, poniewa¿ ja bardzo lubiê otwartych ludzi, wiêc kiedy rozmowa przestawa³a siê kleiæ po "hej, co tam" od razu rezygnowa³am. W ten sposób pozna³am paru baardzo fajnych facetów, z którymi ¶wietnie mi siê rozmawia³o, jak i równie¿ podobali¶my siê sobie wizualnie. Obydwaj panowie byli z zagranicy ja akurat wtedy nikogo nie szuka³am, kontakt pozosta³ na stopie kole¿eñskiej. Lubiê internet za to ¿e pozwala na szybkie zweryfikowanie rozmówcy- oczywi¶cie nikt nie zapewni ¿e Ci ludzie s± z Tob± szczerzy, ale na pierwszy rzut oka mo¿na sprawdziæ parê istotnych rzeczy, np. czy ta druga osoba jest kontaktowa, otwarta, czy interesujecie siê podobnymi rzeczami. Nie podoba Ci siê, to idziesz dalej. Je¿eli ciê¿ko jest Ci poznaæ kogo¶ w normalny sposób to naprawdê zachêcam do skorzystania z takich portali.
emma8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 17:54   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Po 3 - poczucie humoru. Ponurak odpada
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 21:50   #21
aaaagnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85
GG do aaaagnik
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Przede wszystkim nie zamykaæ siê w czterech ¶cianach, nie izolowaæ siê. Ale te¿, ¿eby znale¼æ, paradoksalnie, najlepiej przestaæ szukaæ. I jak ju¿ kto¶ wspomnia³, uwa¿aæ na imprezy. Aczkolwiek nie wykluczaæ ca³kowicie
W sumie w±tpiê, ¿e autorka takich odpowiedzi oczekiwa³a, ale nie ma z³otej rady typu "id¼ do teatru, parku, a tam, jako ¿e chadzaj±"godni uwagi" spotkasz mi³o¶æ swojego ¿ycia". Trza ¿yæ w³asnym ¿yciem, a ksi±¿ê na bia³ym koniu, albo jak kto woli na osio³ku siê znajdzie Taka kolej rzeczy. Im bardziej skupiamy siê na czym¶ innym, ni¿ znalezienie "tego jedynego", tym szybciej on siê pojawia.

Edytowane przez aaaagnik
Czas edycji: 2014-01-26 o 21:55
aaaagnik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 21:55   #22
Victorian Flowers
Przyczajenie
 
Avatar Victorian Flowers
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Cytat:
Napisane przez Perseverantia Poka¿ wiadomo¶æ
Sprawa ma siê tak, i¿ bardzo mêczy mnie samotno¶æ. Naprawdê chcia³abym znale¼æ "tego kogo¶", z kim bêdzie mi po prostu dobrze. Nie zamierzam rozpisywaæ siê tu nad jego charakterem czy wygl±dem, bo nie o to chodzi. Jak mo¿na takiego mê¿czyznê "znale¼æ"? Miejsca, sposoby?
Od razu muszê uprzedziæ, ¿e nie imprezujê, nie za bardzo mnie to krêci, preferujê mniejsze spotkania w zaufanym gronie.
Nie chcê te¿ zacz±æ narzekam, ale nie nale¿ê do najpiêkniejszych dziewczyn i w±tpiê, bym potrafi³a w³a¶nie urod± kogokolwiek do siebie zbli¿yæ.
W ka¿dym razie, jestem pewna, ze gdzie¶ na ¶wiecie znajduje siê ta jedna osoba. Pytanie: gdzie?
Wygl±d nie ma znaczenia: ka¿dy mo¿e kogo¶ mieæ. Bo ka¿demu podoba siê co innego. Dla jednych dziewczyna bêdzie nieatrakcyjna, a dla kogo¶ mo¿e byæ najpiêkniejsza na ¶wiecie. Pamiêtaj, ¿e ³adny makija¿ + dobrane ubrania + dbanie o siebie = atrakcyjno¶æ. Pewno¶æ siebie te¿ jest wa¿na.

Jak to ,,gdzie"? Wszêdzie. Grunt, to nie szukaæ na si³ê - wiem z autopsji. Mojego pierwszego faceta pozna³am, gdy mia³am siedemna¶cie lat, a poznali¶my siê na koncercie, na który przyszed³ z moim kumplem. Warto dodaæ, ¿e kumpla pozna³am jakie¶ trzy miesi±ce wcze¶niej i bardzo go namawia³am, ¿eby przyszed³ na tamten koncert, bo w tamtym czasie siê przyja¼nili¶my. I tak siê zdarzy³o, ¿e przyprowadzi³ ze sob± mojego eksa.

Byli¶my razem trzy lata, w po³owie 2013 z nim zerwa³am i co? Po jakich¶ dwóch miesi±cach od zerwania zaczê³am odczuwaæ potrzebê blisko¶ci, zaczê³o mi brakowaæ faceta. Dodam, ¿e jestem osob± towarzysk±, uwielbiam nie tylko spotkania w kameralnym gronie, ale wszelkie domówki, kluby, puby, wypady na miasto etc., a weekend w mieszkaniu jest dla mnie weekendem straconym.

I co? Po czterech miesi±cach od zerwania, gdy naprawdê BARDZO potrzebowa³am kogo¶ bliskiego (i nie, nie po to, by mieæ substytut eksa; zwi±zek by³ na tyle burzliwy, a facet nieodpowiedni, ¿e z zerwaniem poradzi³am sobie w bardzo krótkim czasie), ¿e wychodzi³am jeszcze czê¶ciej, ni¿ zwykle, ogólnie zaczyna³am dzia³aæ ju¿ trochê na si³ê. W którym¶ momencie odpu¶ci³am, uznawszy, ¿e jak mam kogo¶ spotkaæ, to spotkam i op³aci³o siê, bo teraz od czterech miesiêcy jestem w ¶wietnym zwi±zku, a faceta pozna³am... na uczelni.

Jaki z tego wniosek? Nic na si³ê, wyluzuj - fakt, warto trochê sobie pomóc i zacz±æ wychodziæ, ale gdy kobieta szuka faceta na si³ê, to tr±ci desperacj± na kilometr, co zamiast pomagaæ, jedynie odstrasza.

Tak¿e trzymam kciuki i ¿yczê powodzenia!

Edytowane przez Victorian Flowers
Czas edycji: 2014-01-26 o 21:56
Victorian Flowers jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 22:11   #23
Gazelka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Sam sie znajdzie, tylko wychod¼ z domu i nie szukaj na si³e


Wys³ane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Gazelki007 ju¿ tutaj nie ma Zmieniaj±c swoje ¿ycie zmieni³a te¿ konto na wizaz. pl
Gazelka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-27, 11:40   #24
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 343
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Nie szukaj na si³ê, ale b±d¼ aktywna. Spotykaj siê ze znajomymi i ich znajomymi, rozgl±daj siê na uczelni, bierz udzia³ w ró¿nych projektach, wydarzeniach i wyjazdach. Mo¿esz te¿ szukaæ w internecie, np. na forach tematycznych.
__________________


_chocolate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-27, 12:09   #25
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 764
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Cytat:
Napisane przez _chocolate Poka¿ wiadomo¶æ
Nie szukaj na si³ê, ale b±d¼ aktywna. Spotykaj siê ze znajomymi i ich znajomymi, rozgl±daj siê na uczelni, bierz udzia³ w ró¿nych projektach, wydarzeniach i wyjazdach. Mo¿esz te¿ szukaæ w internecie, np. na forach tematycznych.
Zgadzam siê. Po drugie zaj±æ siê sob± - wygl±dem, rozwojem osobistym, a fajny facet sam siê pojawi na drodze . Wychodziæ do ludzi i nie baæ siê odzywaæ .
__________________
"Chcia³abym wystarczyæ Ci na ca³e ¿ycie. ¯eby ca³y ¶wiat nam zazdro¶ci³, ¿e mamy w³a¶nie siebie."






luty 2014 - pocz±tkuj±ca w³osomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-27, 13:55   #26
201607040940
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 6 562
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Nie siedzieæ w domu, wychodziæ do ludzi, byæ pogodn±, nie nastawiaæ siê ¿e ka¿dy facet który do Ciebie zagada bêdzie Twoim mê¿em
201607040940 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-01, 18:06   #27
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 1 217
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Cytat:
Napisane przez anncrawfo Poka¿ wiadomo¶æ
Cierpliwo¶ci, a je¿eli chcesz najlepszy sposób, to mo¿e modlitwa... Brzmi dziwnie, ale zadzia³a³o. Moja by³a po naszym rozstaniu, bardzo siê za³ama³a, ale modli³a siê o dobrego ch³opaka i dzisiaj jest szczê¶liw± ¿on± i matk±.
Mo¿e przez ponad 6 lat autorka znalaz³a ch³opaka.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-02, 08:10   #28
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka¿ wiadomo¶æ
Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Nie szukaæ

sam siê znajdzie, a mo¿e raczej znajdziecie siê w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie
No ale ona musi Robiæ jaki¶ krok np. zarejestrowac siê na portalu randkowym. Z siedzenia w domu i nic nie zrobienia Ksi±¿ê nie przyleci. Chyba ¿e bêdzie pracowa³ jako listonosz lub kurier.
Po co kto¶ od¶wie¿a tak stare w±tki?

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-04-02 o 08:12
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-02, 22:10   #29
umysl_analityczny
Raczkowanie
 
Avatar umysl_analityczny
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 86
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Podanie + 3 zdjêcia i odezwij siê do mnie.
umysl_analityczny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-03, 13:12   #30
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 549
Dot.: Jak znale¼æ ch³opaka godnego uwagi?

Inwestowac w siebie i znaæ swoj± warto¶æ. Prêdzej czy pozniej przypa³êta sie sam jakis warto¶ciowy
DaisyMerollin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 14:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.