Wasza makijaże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-28, 16:29   #1
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145

Wasza makijaże


Kiedys malowalam dosc mocno oczy....przydymione oko, podklad plus blyszczyk to byla podstawa.....jednak podobno madrzeje sie z wiekiem.....z przepychy totalnie zmienilam swoj makijaz na podklad ,brazer, blyszczczyk i sam tusz......a glownie chodzi mi tu o oczy, poniewaz im zazwyczaj poswiecalam najwiecej czasu.....i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze wygladam duzo lepiej niz wczesniej.....takze dziewczyny czasami warto sie odzwyczaic.....naklaniam abyscie wklejaly tu fotki kontrastowe w mocnym i delikatnym makijazu podklad+tusz+blyszczyk... ...bo byc moze pod tonami wiesniackich cieni kresek itd ukrywacie swoje naturalniejsze piekno???? pozdrawiam i czekam na fotki
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 16:30   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Kiedys malowalam dosc mocno oczy....przydymione oko, podklad plus blyszczyk to byla podstawa.....jednak podobno madrzeje sie z wiekiem.....z przepychy totalnie zmienilam swoj makijaz na podklad ,brazer, blyszczczyk i sam tusz......a glownie chodzi mi tu o oczy, poniewaz im zazwyczaj poswiecalam najwiecej czasu.....i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze wygladam duzo lepiej niz wczesniej.....takze dziewczyny czasami warto sie odzwyczaic.....naklaniam abyscie wklejaly tu fotki kontrastowe w mocnym i delikatnym makijazu podklad+tusz+blyszczyk... ...bo byc moze pod tonami wiesniackich cieni kresek itd ukrywacie swoje naturalniejsze piekno???? pozdrawiam i czekam na fotki
to skoro zaczynasz taki temat ot może najpierw wrzucisz swoje?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 16:33   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Kiedys malowalam dosc mocno oczy....przydymione oko, podklad plus blyszczyk to byla podstawa.....jednak podobno madrzeje sie z wiekiem.....z przepychy totalnie zmienilam swoj makijaz na podklad ,brazer, blyszczczyk i sam tusz......a glownie chodzi mi tu o oczy, poniewaz im zazwyczaj poswiecalam najwiecej czasu.....i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze wygladam duzo lepiej niz wczesniej.....takze dziewczyny czasami warto sie odzwyczaic.....naklaniam abyscie wklejaly tu fotki kontrastowe w mocnym i delikatnym makijazu podklad+tusz+blyszczyk... ...bo byc moze pod tonami wiesniackich cieni kresek itd ukrywacie swoje naturalniejsze piekno???? pozdrawiam i czekam na fotki
przepraszam bardzo ale jakie to są wieśniackie cienie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 16:51   #4
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: Wasza makijaże

Napisalam wasze a nie nasze ...wiec swoich niewrzuce bo nie mam zdjec z mocnym makijazem-na szczescie..wiesniacki??? Zielony,zolty,czerwieniie ,granaty...fiolety..roze. ...dalej wymieniac??? Oryginalne cienie to brazy,czarne i szarosci
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 16:53   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Napisalam wasze a nie nasze ...wiec swoich niewrzuce bo nie mam zdjec z mocnym makijazem-na szczescie..wiesniacki??? Zielony,zolty,czerwieniie ,granaty...fiolety..roze. ...dalej wymieniac??? Oryginalne cienie to brazy,czarne i szarosci
czyli według Ciebie np ten makijaż:
https://wizaz.pl/makijaze/lekcja_rodrigues/
jest wieśniacki?
to w sumie chyba cale MM jest wieśniackie...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 16:57   #6
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Napisalam wasze a nie nasze ...wiec swoich niewrzuce bo nie mam zdjec z mocnym makijazem-na szczescie..wiesniacki??? Zielony,zolty,czerwieniie ,granaty...fiolety..roze. ...dalej wymieniac??? Oryginalne cienie to brazy,czarne i szarosci
nie sadze i nie zgodze sie ze zielone , zolte , czerwone , fioletowe i rozowe cienie sa jak to nazwalas "wiesniackie" bez wzgledu na to,co by to mialo znaczyc.... kazdy kolor jest piekny jesli sie go w umiejetny sposob uzywa!!!!
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:05   #7
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Wasza makijaże

.

matipaula, po pierwsze łamiesz regulamin, po drugie nie zgadzam się z tobą w żadnym wypadku, po trzecie ręcę mi opadają i nie tylko....
a po czwarte pomyśl za nim coś napiszesz.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 17:08   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Napisalam wasze a nie nasze ...wiec swoich niewrzuce bo nie mam zdjec z mocnym makijazem-na szczescie..wiesniacki??? Zielony,zolty,czerwieniie ,granaty...fiolety..roze. ...dalej wymieniac??? Oryginalne cienie to brazy,czarne i szarosci
no popatrz, w takim razie połowa zawartości mojej toaletki jest wieśniacka
A przepraszam, co decyduje jaki kolor jest wieśniacki a jaki nie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:13   #9
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wasza makijaże

Zdrowo się uśmiałam, zwłaszcza z wieśniackich cieni i innych To w sumie cały przemysł kosmetyczny jest wieśniacki, namawiają nas na jakieś wieśniackie kolory i my głupie dajemy sie na to nabrać. Wiocha jakaś normalnie Może zamiast MM powinno być MWM - Moje Wieśniackie Makijaże ( tłumaczenie dla niewtajemniczonych ) Ale, wieśniacko odwracając kota ogonem powiem, że brązy, czernie i szarości są nuuudne koszmarnie, zero oryginalności i polotu , ja przy moich wieśniackich cieniach pod oczami wyglądałabym ciągle na niedospaną, a w ekstremalnych warunkach jakby mi ktoś, za przeproszeniem, przylutował Więc zostanę przy moich "wieśniackich" kolorach, nie wykluczając od czasu do czasu tych nudnych


Sorki, no nie wytrzymałam, pastisz lekki mi wyszedł, więc uprzedzam, że nie chciałam nikogo urazić
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:19   #10
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Wasza makijaże

Ale wiecie, matipaula ma wie lepiej...

porażka.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:42   #11
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wasza makijaże

bu, ale przecież brązowe cienie i czarne to jak brudne czyli wieśniackie ;pp

<plask>


swoja droga jak masz 21 lat to ile mialas lat jak sie tak mocno malowalas?

Kurde niby ten sam wiek (no ja z rocznikiem starszym chodzilam do szkoly, bo szybciej ja zaczelam) a ja jakos sobie nie przypominam, zeby dziewczyny sie mocno malowaly np w liceum - a'la young bitch
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 17:52   #12
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: Wasza makijaże

Sie czepiacie,nie to nie...zamykam watek
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:54   #13
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Wasza makijaże

Chyba liczyła na wzbudzenie jakiejś sensacji, a tu jakąś "wiochą" zaleciało. NUDA
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:00   #14
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wasza makijaże

patrzcie i ma moc zamykania wątków
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:00   #15
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wasza makijaże

A ja jeszcze mam pytanie do Matipauli. Czy określenie "wieśniackie" miało być obraźliwe dla mieszkańców "wielkich miast" i innych wszelakich miejscówek, gdzie wszyscy oczy malują oczy na brązowo, szaro i czarno? Uświadomię Cię. Na wsi też ludzie znają umiar i nie każdy wygląda jak przekupka z toną niebieskiego cienia, różowym plackiem na policzku i spływającą z ust wściekle różową szminką, czyli chyba stereotypowa dla Ciebie kobieta ze wsi. No ale wielkomiejska szlachta coś tandetnego lub brzydkiego (np. zielone cienie ) nazywa wieśniackim. Ja jako mieszkanka wsi (kiedyś miasta, żeby nie było że miast nie lubię ) uważam, że wieś nie jest jakoś bardzo do tyłu za miastem w kwestii makijażu lub stylu. Ludzie, mamy XXI wiek, to nie to co parę stuleci temu kiedy mieszkańcy wsi w workach chodzili

A co do tego tematu, to aż żal się wypowiadać na ten temat... "Dawajcie fotki z nude i kolorowym make up'em, ja Wam powiem, w jakim wyglądacie na człowieka z miasta a na jakim ze wsi. Ale ja swoich nie dam, przecież napisałam WASZE MAKIJAŻE więc nie ma nic do gadania, dawajcie i koniec " Ekhem. Może jakiś moderator zajmie się tym wątkiem?

Matipaula powodzenia z tym zamykaniem wątku...
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:06   #16
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Napisalam wasze a nie nasze ...wiec swoich niewrzuce bo nie mam zdjec z mocnym makijazem-na szczescie..wiesniacki??? Zielony,zolty,czerwieniie ,granaty...fiolety..roze. ...dalej wymieniac??? Oryginalne cienie to brazy,czarne i szarosci
a wg mnie brazy ,czernie ,szarosci w ogole nie sa oryginalne
Oryginalny cien dla mnie to np zolty , pomaranczowy,czerwony
A te trzy ,ktore wymienilas sa przecietne ,poza tym po co ograniczac sie tylko do tak marnej ilosci kolorow jesli ktos potrafi robic makijaz??Trzeba korzystac z calej palety barw
Dziwne ,ze nie masz ani jednego zdjecia kiedy to mocno sie malowalas
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:08   #17
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wasza makijaże

ale w innym watku za to ma ala dodzia z biustem na wierzchu )

oj, zarobie zaraz punkcik
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:41   #18
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zdrowo się uśmiałam, zwłaszcza z wieśniackich cieni i innych To w sumie cały przemysł kosmetyczny jest wieśniacki, namawiają nas na jakieś wieśniackie kolory i my głupie dajemy sie na to nabrać. Wiocha jakaś normalnie Może zamiast MM powinno być MWM - Moje Wieśniackie Makijaże ( tłumaczenie dla niewtajemniczonych ) Ale, wieśniacko odwracając kota ogonem powiem, że brązy, czernie i szarości są nuuudne koszmarnie, zero oryginalności i polotu , ja przy moich wieśniackich cieniach pod oczami wyglądałabym ciągle na niedospaną, a w ekstremalnych warunkach jakby mi ktoś, za przeproszeniem, przylutował Więc zostanę przy moich "wieśniackich" kolorach, nie wykluczając od czasu do czasu tych nudnych


Sorki, no nie wytrzymałam, pastisz lekki mi wyszedł, więc uprzedzam, że nie chciałam nikogo urazić
Teraz to ja sie usmialam
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:41   #19
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Wasza makijaże

Zgłasza sie kolejna wieśniara, dziś w fioletach, jutro w granatach

Jak ja uwielbiam, gdy ktoś próbuje nawracać innych na jedynie słuszne poczucie estetyki i zakłada, że tylko to, co sam uważa za ładne, jest eleganckie i z klasą, a reszta to bezguście, wiocha i tandeta. A już po prostu kocham, gdy ktoś każe innym coś udowadniać.

Radzę Ci, Matipaula, popracować nad sposobem wypowadania się, a szczególnie pozbyć się tego zaczepno-roszczeniowego stylu. Pamiętam, że już raz z czymś takim wyskoczyłaś, zdaje się, że w wątku o tuszu, gdy kazałaś sobie udowadniać, że nie jest kiepski, bo ktoś ośmielił się go pochwalić, podczas gdy Tobie się nie podobał. Widac jeden karniak Cię niczego nie nauczył.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 19:31   #20
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wasza makijaże

Prawda jest taka, że te według Ciebie "wieśniackie" kolory cieni robią z nas najbardziej kolorowe i najżywsze elementy szarych nieciekawych ulic. A zresztą, co tu dużo gadać, Dziewczyny na MM, nawet jeśli nie mają odpowiedniego wykształcenia robią makijaże zawodowe i nie zakrywają swojej urody, a jedynie je podkreślają
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:44   #21
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Wasza makijaże

Ciekawe, przejrzałam sobie wątki tej Pani i jedno co mi się w nich wybija to : jestem piękna, nawet za bardzo.

Eh, szkoda gadać.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:49   #22
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Wasza makijaże

najpierw mnue zatkało jak zaczełam czytac pierwszy post,a pózniej zaczełam się już śmiac tylko

O gustach podobno się nie rozmawia ale określanie kogoś z kolorowym okiem "wieśniackim"jest nie na miejscu.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:58   #23
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
najpierw mnue zatkało jak zaczełam czytac pierwszy post,a pózniej zaczełam się już śmiac tylko

O gustach podobno się nie rozmawia ale określanie kogoś z kolorowym okiem "wieśniackim"jest nie na miejscu.
paula tu nie ma się z czego śmiać, wkońcu też jesteśmy wieśniarami
kurnaa chyba się zaczne tylko w brązy malować -> żart <-
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:59   #24
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Wasza makijaże

Mnie też dobiło określenie "wieśniackie" W sumie jestem ze wsi, a maluję się fioletami, różami, zieleniami... Więc wszystko się zgadza...


__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 20:22   #25
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Wasza makijaże

dziewczyny widziałyście zdjęcie założycielki wątku tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=280742

tyle tuszu na rzęsach to chyba nowy MIEJSKI styl
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 20:23   #26
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
paula tu nie ma się z czego śmiać, wkońcu też jesteśmy wieśniarami
kurnaa chyba się zaczne tylko w brązy malować -> żart <-

o nie nie moja droga ja dziś w brązach wystąpiłamto jestem chyba trendy





P.s.I tak nie do pojęcia dla mnie jest jak można obrażac w ten sposób jak robi to autorka wątku.Jeśli mi sie coś nie podoba to pisze to w sposób kulturalny bez zbednych określen.A jak ktoś się maluje w kolorach jakie wskazujesz to co mianem ''miastowego"się go określa czy jak?
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 20:35   #27
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Wasza makijaże

A co to znaczy "wieśniackie"?
Ja np lubię wieś.Lubię tamtejszy zapach,lubię krowy,świnki,kaczki i króliki.Kocham mleko prosto od krowy i zbierać jaja w kurniku.
W ogóle kocham cały klimat wsi.
Czyli rozumiem,że "wiesniackie" może też oznaczać,że coś jest klimatyczne i cudowne


A tak już trochę bardziej poważnie(chociaż wcześniej też było bardzo poważnie) to ja np wolę makijaże oczu w naturalnych barwach-brązy,szarości itd i wg mnie prawdziwą sztuką jest wykonanie dobrego makijażu właśnie w tych barwach.Ładnie przenikających się,dobranych,wycieniowan ych-niż makijaże w kolorach tęczy.
Ale nie przeczę,że i te i te mogą być tak samo ładne i tak samo mogą pasować do określonego typu urody.
Ja wolę siebie w naturalnych kolorach ale zdarza mi się mieć na całym oku wściekłą fuksję-bo fajnie gryzie się z moimi zielonymi oczami.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 20:37   #28
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Wasza makijaże

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny widziałyście zdjęcie założycielki wątku tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=280742

tyle tuszu na rzęsach to chyba nowy MIEJSKI styl
posklejane od łez? ile ona musiała płakać i jak, że zaraz potem uśmiechnięta od ucha do ucha

nieważne, tak naprawdę żal mi takich ludzi.. makijaż jest formą ekspresji i jeśli ktoś chce mieć "wieśniacki" makijaż [ja tam ostatnio to tylko kolory i to te najbardziej "wsiowe" ] to niech se ma. nikogo do chodzenia w nich nie zmusza, tak

poza tym. co to za określenie "wieśniacki"? to miało obrażać, albo coś w tym stylu? a co to ludzie z wioski lub sama wieś jest czymś obciachowym?
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 21:23   #29
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Wasza makijaże

No to dziś zaprezentowałam wioche jak cholera...Mam pytanie do założycielki wątku ile opakowań tuszu do rzęs trzeba zużyć aby wytuszować tak rzęsy?? jak w wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=280742 Takie rzęsiska to dopiero bajera
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 21:26   #30
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wasza makijaże

a bluzke ma jak doda na gali mtv gdy ja caly swiat wysmial ;p ;] oj doprosimy sie zaraz, ja juz EOT;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.