Cilest/Elin - wątek zbiorczy! - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 15:37   #1711
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

No więc jestem w czarnej bo Femipol został wycofany przez producenta

Dzień dobry Pani,
odpowiadając na Pani e-maila informuję, iż zakończyliśmy już produkcję i sprzedaż preparatu Femipol tabl. Stąd, jak sadzę, Pani kłopoty z zakupem tego produktu. Proszę podpowiedzieć aptece, w której Pani kupuje leki, aby sprawdzili jeszcze w hurtowni Polska Grupa Farmaceutyczna, ponieważ ta hurtownia jako ostatnia dokonywała zakupu tego leku od nas. Może jeszcze dysponują jakimiś opakowaniami. W dłuższej perspektywie niestety pozostanie Pani kontakt z lekarzem w celu zarekomendowania innego leku.



Z poważaniem
Kamila Graczyk

----------------------------------------------------------------
Kamila Graczyk
Kierownik Działu Obsługi Klienta

Grupa Adamed
Pabianickie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A.
ul. Marszalka Jozefa Pilsudskiego 5, 95-200 Pabianice, Polska
Tel. 0048 42 2250 128, Kom. 0048 609 202 958
email: Kamila.Graczyk@adamed.com .pl
www.adamed.com.pl

P.S. Femodenu też nie ma w hurtowniach
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)



Edytowane przez thecla
Czas edycji: 2014-01-29 o 15:38 Powód: dodanie ps
thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 22:04   #1712
mariolab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

kobitki proszę o poradę

wiem ze forum nie dotyczy tabletek które biorę teraz ale niestety żadnego innego nie mogę znaleźć a tu jesteście naprawde bardzo aktywne od sierpnia biorę madinette wcześniej brałam cilest ale go wycofali wiec lipa :/ kilka tygodni temu dostałam od lekarza tabletki otrex ; niby zapytałam lekarza czy mogę brać otrex i tabletki anty i powiedział że raczej tak wstrzymywałam się z tym otrex bo niby dolegliwości ustąpiły ale teraz znowu są :/ proszę powiedzcie czy któraś z was tak miała że miała łączyć to i to

i jakie jest wasze zdanie
mariolab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 18:38   #1713
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Będąc ostatnio u ginekologa zmieniałam tabletki Madinette na inne. No i pani doktor przepisała mi Elin. Jak się okazało, mają taki sam skład jak wycofany Cilest, jednakże różnią się składnikami pomocniczymi i oczywiście producentem (wytwarza je Polpharma). Czy któraś z Was miała do czynienia z Elin? Bo przejrzałam zarówno Wizaż jak i inne fora i mało kto słyszał o tych pigułkach.
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 21:06   #1714
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Możliwe, że to nowy wyrób i dlatego jeszcze są mało popularne.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 13:02   #1715
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 805
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Ja też ostatnio zmieniłam tabletki z Microgynon 21 na Elin i nic w internecie o tym nie znalazłam, dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Ja zmieniłam tabletki ze względu na powrót bólów miesiączkowych, zobaczymy jak będzie teraz.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 20:31   #1716
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio zmieniłam tabletki z Microgynon 21 na Elin i nic w internecie o tym nie znalazłam, dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Ja zmieniłam tabletki ze względu na powrót bólów miesiączkowych, zobaczymy jak będzie teraz.

pigułki elin z pewnością sobie z tym poradzą, doskonale regulują cykl, są naprawdę skuteczne, a dodatkowo zmniejszają ryzyko choroby zakrzepowo-zatorowej, więc możesz być spokojna, bo to dobry wybór tabletek.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 20:38   #1717
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Darkana Pokaż wiadomość
pigułki elin z pewnością sobie z tym poradzą, doskonale regulują cykl, są naprawdę skuteczne, a dodatkowo zmniejszają ryzyko choroby zakrzepowo-zatorowej, więc możesz być spokojna, bo to dobry wybór tabletek.
O to dobrze, bo po Madinette, które właśnie kończę i zaczynam po nich Elin, bardzo czuję nogi, są opuchnięte i dość często mnie bolą. Mam nadzieję, że Elin będą mi dobrze służyły
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 20:55   #1718
aneczka4418
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Witajcie!
A mi lekarka właśnie je zapisana, bo mają taki sam skład co cilest - który brałam kiedyś baaaaardzo długo...i od momentu gdy wycofali go..chyba ze 4 razy zmieniałam metode/tabletki ciekawe jak będzie z tymi....a miała któraś z Was krążki - nouva ring? większości kobiet podobno pasuje....a ja mam wrażenie że spuchłam w brzuchu bardziej (nie, nie jestem w ciąży, ani więcej nie jem),a libido...co to jest?
jak będziecie miały już jakieś doświadczenie z tym Elin'em to podzielcie się spostrzeżeniami
aneczka4418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 08:07   #1719
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aneczka4418 Pokaż wiadomość
Witajcie!
jak będziecie miały już jakieś doświadczenie z tym Elin'em to podzielcie się spostrzeżeniami
Ja przeszłam z Madinette i czytając ulotkę Elin zdziwiło mnie, że przechodząc z innego złożonego preparatu antykoncepcyjnego najlepiej zacząć je brać bez przerwy 7- dniowej. No i tak zrobiłam. Póki co czuję się po nich dobrze, ale wiadomo, musi minąć jakiś czas, zanim się okaże, czy te pigułki mi służą
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 09:41   #1720
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 805
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Ja z Microgynon 21 na Elin tez przeszlam bez przerwy, tak mi nawet bylo lepiej. Ja juz za kilka dni koncze pierwsze opakowanie, chcialabym zeby te moje bole menstruacyjne byly chcociaz troche slabsze, ale zobaczymy.
W pierwszych dwoch tyg brania zdazaly mi sie lekkie bole glowy, narazie przeszly. Wydaje mi sie tez, ze zmniejszylo mi sie libido - przy mucrogynon moglam codziennie, a teraz to moglabym tylko raz na 3-4 dni, mam nadzieje ze to tez sie unormuje
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:04   #1721
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Ja mam nadzieje, że mi libido jeszcze bardziej nie spadnie
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 21:16   #1722
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

zapomniałam też wspomnieć, że elin poradził sobie u mnie z trądzikiem i nie wpływa źle na moje samopoczucie oraz libido
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 15:52   #1723
qrado
Raczkowanie
 
Avatar qrado
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 45
nowe tabletki antykoncepcyjne?

Dzień dobry
Od roku czasu zażywam tabletki Vibin Mini, jednak w trzecim tygodniu opakowania pobolewał mnie brzuch i krwawienie z odstawienia również stało się bolesne (coś w rodzaju bólu okresowego), dziś byłam u lekarza i zapisała mi tabletki ELIN (swoją drogą... jakieś niedobre? w żadnej aptece w moim mieście nie ma, musiałam zamówić...) Dziś wzięłam ostatnią różową tabletkę z Vibin mini, jednak w sobotę mam dużą imprezę i chciałabym przesunąć krawawienie z odstawienia. Lekarz zalecił, abym jutro zaczęła nowe opakowanie Elin, bez żadnej przerwy i tu nasuwa się moje pytanie, brał ktoś kiedyś te tabletki? Są skutki uboczne? I czy jeżeli zażyję jutro 1 tabletkę Elin czy skuteczność zostanie zachowana? Nie chciałabym się później stresować Z góry bardzo dziękuje
qrado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 18:44   #1724
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: nowe tabletki antykoncepcyjne?

To zamiennik wycofanego Cilestu
Tak, jeśli połączysz opakowania będziesz zabezpieczona. Możesz też zrobić przerwę, bo przechodzisz na tabletki mocniejsze, więc ochrona wciąż będzie zachowana.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:50   #1725
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Dzisiaj zaczynam brać właśnie Elin. Trochę się boję, bo od 4 lat nie brałam tabletek anty. Wtedy brałam Regulon i było wszystko ok. Niedawno testowałam NuvaRing, ale nie czułam się z nim komfortowo, ciągle sprawdzałam czy mi nie wypada :P Teraz lekarz przepisał mi Elin i powiedział, że przy nich jest mniejsze ryzyko zakrzepicy...ale w sumie dlaczego miałoby być mniejsze niż w innych? Mam nadzieję również, że nie przytyję po nich...
__________________
Wymianka

Edytowane przez kala__20
Czas edycji: 2016-01-17 o 09:41
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 10:22   #1726
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Dziewczyny biorę Elin od tygodnia i od początku brania mam w nocy napady gorąca, kołatanie serca, nerwowa jestem i nie mogę spać. W związku z tym nie pojechałam dzisiaj do pracy (zawróciłam z trasy), bo po kolejnej nieprzespanej nocy nie czułam się zbyt pewnie w aucie. A mam do przejechania 60 km w jedną stronę, więc muszę być trzeźwa za kierownicą. Mam odstawić te tabletki, prawda? Bo czekać 3 miesiące aż organizm być może się przystosuje to nie dam rady. Nie dam rady normalnie funkcjonować
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:30   #1727
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny biorę Elin od tygodnia i od początku brania mam w nocy napady gorąca, kołatanie serca, nerwowa jestem i nie mogę spać. W związku z tym nie pojechałam dzisiaj do pracy (zawróciłam z trasy), bo po kolejnej nieprzespanej nocy nie czułam się zbyt pewnie w aucie. A mam do przejechania 60 km w jedną stronę, więc muszę być trzeźwa za kierownicą. Mam odstawić te tabletki, prawda? Bo czekać 3 miesiące aż organizm być może się przystosuje to nie dam rady. Nie dam rady normalnie funkcjonować
Nawet się nie zastanawiaj i już ich nie bierz
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:35   #1728
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

A miał ktoś jeszcze po nich takie skutki uboczne? Czy jest szansa, że to minie?
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:40   #1729
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A miał ktoś jeszcze po nich takie skutki uboczne? Czy jest szansa, że to minie?
To nie chodzi o to, czy ktoś miał takie skutki akurat po tych tabletkach. Jeśli występują po jakichkolwiek tabletkach to powinno się je automatycznie odstawić dla swojego dobra. Odwiedź ginekologa, opowiedz o tym, niech przepisze Ci ewentualnie inne.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 14:59   #1730
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to, czy ktoś miał takie skutki akurat po tych tabletkach. Jeśli występują po jakichkolwiek tabletkach to powinno się je automatycznie odstawić dla swojego dobra. Odwiedź ginekologa, opowiedz o tym, niech przepisze Ci ewentualnie inne.
no właśnie dzwoniłam do mojej gin dzisiaj, powiedziała mi, że mogę odstawić i przepisze mi inne. Ale też powiedziała, że po okresie przystosowania organizmu może się wszystko unormować. Chociaż ja osobiście wolałabym, żeby moje tabletki nie skutkowały żadnymi niedogodnościami.
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:41   #1731
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
no właśnie dzwoniłam do mojej gin dzisiaj, powiedziała mi, że mogę odstawić i przepisze mi inne. Ale też powiedziała, że po okresie przystosowania organizmu może się wszystko unormować. Chociaż ja osobiście wolałabym, żeby moje tabletki nie skutkowały żadnymi niedogodnościami.
Niedogodności jak niedogodności, ale to jakiś Meksyk
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:50   #1732
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Niedogodności jak niedogodności, ale to jakiś Meksyk
no też mi się to trochę nie teges wydawało. Owszem, zwykle sypiałam gorzej w nocy przed pracą (jeżdżę raz lub 2 w tyg), ale jednak sypiałam. Do tego po jednej gorszej nocy kolejna była już dobra - ze zmęczenia padałam wieczorem razem z dzieckiem. I myślałam, że teraz też tak będzie a tu druga noc z rzędu praktycznie nieprzespana. Jutro nie jadę do pracy to zobaczę jeszcze jak to będzie, gdy w perspektywie mam spokojny dzień. Chociaż to kołatanie serca i napady gorąca mam od początku brania, czyli z pt na sob, więc też nie miałam powodów do stresu.

A jaka jest szansa trafienia dobrze z tabletkami? Przecież rodzajów jest milion a ileż można testować...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:57   #1733
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Tabletki zazwyczaj dobiera się metodą prób i błędów Czasami udaje się od razu, a czasami za x podejściem. Mogę Ci powiedzieć, że przez ok. rok brałam 3 rodzaje, w sumie każde były w miarę, ale dopiero przy czwartej zmianie trafiłam na ideał, któremu jestem wierna już kilka lat
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:24   #1734
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Tabletki zazwyczaj dobiera się metodą prób i błędów Czasami udaje się od razu, a czasami za x podejściem. Mogę Ci powiedzieć, że przez ok. rok brałam 3 rodzaje, w sumie każde były w miarę, ale dopiero przy czwartej zmianie trafiłam na ideał, któremu jestem wierna już kilka lat
i przy tych obecnych żadnych skutków ubocznych nie miałaś od początku? Ja przed ciążą brałam Regulon i większych problemów nie było. Jedynie na początku momenty gorszego nastroju (zwłaszcza gdy łączyłam opakowania), ale przechodziło szybko. Stosowałam ponad 4 lata i było ok. Teraz zapisano mi Elin, w sumie nie wiem dlaczego nie uparłam się na ten Regulon skoro kiedyś mi służył. Chociaż różne opinie słyszałam - jeden ginekolog mi mówił, że skoro kiedyś służył to pewnie teraz też by służył. A inny mówił, że niekoniecznie musi teraz działać tak samo jak wtedy. Że z wiekiem może organizm gorzej niektóre tolerować. A młodziutka już nie jestem - 30 na karku.

A w jakie w ogóle celować tabletki? Jednofazowe, dwufazowe, trzyfazowe? Pewnie i tutaj co organizm to opinia...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:31   #1735
comanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A miał ktoś jeszcze po nich takie skutki uboczne? Czy jest szansa, że to minie?
Witam, od października biorę Elin, są to moje pierwsze tabletki i nie wiedziałam czego się spodziewać. Na początku było normalnie, z drugim i trzecim opakowaniem miałam coraz gorsze skutki uboczne, m.in. takie jak Pani, czyli bezsenność, kołatanie serca, duszności, ale też zawroty i bóle głowy, przesuszoną cerę i niedoskonałości (być może to przez zimę, chociaż nigdy tak nie miałam) i duże rozchwianie emocjonalne. Byłam przerażona, potrafiłam nagle śmiać się sama do siebie, albo płakać. Oczywiście poszłam z tym do ginekologa i poprosiłam o zmianę tabletek. Miałam jeszcze 2 recepty Elinu i postanowiłam je wykorzystać, lekarz dał mi wolną rękę. Dobrze zrobiłam, że je wykupiłam, bo wszystkie dolegliwości ustały. Widocznie organizm potrzebował tych 4 miesięcy na przyzwyczajenie się. Jestem zadowolona z tych tabletek, bo zanim zaczęłam je brać, miałam bardzo bolesne miesiączkowanie, musiałam brać Apo Napro i leżeć z termoforem, żeby nie zwijać się z bólu.

Zrobi Pani co zechce, myślę że objawy miną, tak jak mi Pozdrawiam
comanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:32   #1736
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Dziś gin przepisał mi Elin, pozwolę sobie przyłączyć się do dyskusji Miesiączka prawdopodobnie w środę, wiec mam jeszcze kilka dni na wykupienie. Pytałam o cenę 3 opakowań w jednej aptece i wyszło ok. 80 zł, poszukam, może uda się kupić taniej. Ile płacicie za Elin?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 15:51   #1737
Drin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Tereskaa jestem w identycznej sytuacji, dziś kupiłam jedno opakowanie na wypróbowanie i zapłaciłam 30zł z groszami. Opakowanie na 3 miesiące za 85zł ale farmaceuta mi powiedział, że jak to pierwszy kontakt z tabletkami anty to lepiej najpierw spróbować jedno
Drin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 19:19   #1738
Anna_Maria_Antonina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 52
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Ja za opakowanie płacę 24,90 ^^
Anna_Maria_Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:46   #1739
comanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Anna_Maria_Antonina Pokaż wiadomość
Ja za opakowanie płacę 24,90 ^^
Ja tak samo
comanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 07:22   #1740
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Cilest/Elin - wątek zbiorczy!

Ja za trójpak płacę między 79 a 83 zł (zależy czy akurat naliczają rabat) w najtańszej aptece.
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-14 10:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.