Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 17:20   #3121
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez deana Pokaż wiadomość
Witajcie, drogie Wizażanki Poszukuję dobrego fryzjera w Krakowie, który zrobiłby mi ładny, naturalny balejaż na długich włosach i delikatne podcięcie. Zaznaczam, iż nie chciałabym po raz kolejny spotkać się z szalonym fryzjerem, samowolnie obcinajacym 20 cm wlosow Dlatego proszę o odpowiedzi głównie dziewczyny zapuszczajace wlosy, ktore borykaja sie z podobnym problemem.
Czy salon AK KK byłby odpowiedni? Czy ktoras z Was realizowała tam podobną usługę? Jakie inne salony w centrum mogłybyście polecić? Cenowo chciałabym zmiescic sie w 300 zł. Z góry dziękuję za Wasze rady!
Trendy ul. Starowisla, Damian. Ja zapuszczalam u niego wlosy i z krotkiego boba wyszlam na bardzo dlugie wlosy, za lopatki. Za balejaz na takich wlosach powinnas zaplacic 200 zl.

Cytat:
Napisane przez madziareczka87 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
mam pytanko czy ktoś może polecić mi jakiegos dobrego fryjera w krakowie czeszącego koczki i nie przesadnie drogiego.Nie jestem miejscowa i dlatego mam z tym mały problem.Prosze o szybkie odp poniewaz wesele mam juz w ta sobote!!!!!!!!!!!
Basia z Trendow na starowislnej. Potrafi wyczarowac cudowne fryzury, wybieram sie do niej juz wkrotce na fryzure weselna
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:39   #3122
nitusia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 5
GG do nitusia69
Dot.: przedłużanie włosów Kraków

Kochana wejdz na stronke beautyforyou.com - Przedłużaniem zajmuje się Ewa - 15lat na rynku, kobbieta jest niesamowita Szkoliłam się u niej. Naprawde profesjonalne podejście polecam
nitusia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:26   #3123
berzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie włosów Kraków

justa024,a kto tobie przedłużał włoski w glamour hair studio?
Mi przedłuża zawsze Kamila.Jestem bezwarunkowo wierna tam wszystkim stylistkom i to już moje trzecie przedłużanie tam.No kocham poprostu tą atmosferę tam,jest tak fajnie i ładnie,a ceny jak zwykle takie że wreszcie pozwalają o siebie dbać na codzień a nie od świętakiedy się tam wybierasz? dodam że sama się kiedyś tym zajmowałam ale w katowicach więc wiem o co w tym chodzi i zwracam bardzo uwagę na szczegóły
hairxtend brzmi fajnie ale jednak to już za daleko by gdzieś jeździć,natomiast o beutyforyou to nieznam ale koleżanka była zobaczyć i ta pani młodziutka więc skąd to 15 lat najważniejsze jest zaufanie by nie iść w ciemno bo to święta prawda że włosy to nasz atut!

Edytowane przez berzet
Czas edycji: 2010-08-24 o 20:58
berzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:54   #3124
baskatata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie włosów Kraków

O jak fajnie jest nas wiecej!!! od dłuższego czasu śledziłam forum by znaleźć dobre miejsce do przedłużania w Krakowie i za namową wizażanek poszłam do Glamou Hair studio zgadzam sie co do swoich poprzedniczek jest tam super miła atmosfera a efekt przedłużania olśniewający cena faktycznie niesamowicie niska co wzbudzało moje wątpliwości ale jak się dowiedziałam od personelu to firma ogólnopolska będąca tez hurtownikiem fryzjerskim,wiec nic tylko korzystać!! pozdrawiam wszystkich miłośników przedłużania włosów
baskatata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:11   #3125
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Na ul. Borsuczej jest studio Małgorzaty Babicz. Nie byłam (jeszcze ), bo drogo tam jest, ale efekty czasem zdarza mi się podziwiać, gdyż moje 3 znajome tam chodzą
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:06   #3126
diunao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 7
GG do diunao
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dzisiaj bylam na Długiej 21 w eric stipa u Dawida, pierwszy raz oddalam sie w rece mezczyzny i to z premedytacja Jestem bardzo zadowolona. Mialam ze soba zdjecie dokladnie wytlumaczylam o co mi chodzi. W salonie wszyscy byli mili, a siedzialam na krzesle 1,5 godziny. Efekt powala, pierwszy raz w zyciu jestem tak zadowolona. Dawid bardzo sie mna interesowal, dokladnie pytal, dawal wskazowki, caly czas rozmawialismy. Istnieje promocja do konca sierpnia i za strzyzenie z modelowaniem zaplacilam 49 zł

Edytowane przez diunao
Czas edycji: 2010-08-27 o 08:54
diunao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:56   #3127
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie ma szans żeby promocja potrwała trochę dłużej? W Krakowie będę na początku września i też z chęcią bym odmieniła fryzurkę, ale patrząc na ich ceny standardowe to raczej się nie skuszę.
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 08:18   #3128
kasiak73
Raczkowanie
 
Avatar kasiak73
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Diuno czy umawiałas się do konktretnej osoby w salonie Eric stipe ?
Chce sie tam wybrac może w poniedzialek tylko nieiwem do kogo mam sie umówić.
kasiak73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 08:45   #3129
diunao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 7
GG do diunao
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Juz pisalam, poprosilam o jakiegos mezczyzne i zostalam zapisana do Dawida (swoja droga bardzo przystojny, mily i utalentowany)

Zalaczam moje zdjecia przed i po metamorfozie, moze nie widac ale mialam dosc dlugie wlosy na ktore juz nie mialam pomyslu. A poniewaz mam bardzo puszace sie wlosy chcialam miec mega gladkie i mniej ich do ukladania

Edytowane przez diunao
Czas edycji: 2010-08-27 o 09:08
diunao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 20:28   #3130
PelnaSkrajnosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam od dluzszego czasu szukam w internecie dobrego fryzjera. mam zamiar zrobic grzywke, przyciac koncowki i ewentualnie wycieniowac. mam zdjecie fryzurki, wiem jaki chce efekt . moglybyscie polecic odpowiedniego fryzjera? zalezy mi tez by ceny nie byly z kosmosu. :p tak do 70 zl moge zainwestowac .
PelnaSkrajnosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:53   #3131
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kasiak73 Pokaż wiadomość
preetamsingh czy umawiałaś się do konkretnej osoby w salonie Eric Stipa ?
Mam ochote tam iśc na strzyżenie.
Czxy długo czekalas na wizyte?
Przepraszam ze odpisuję dopiero teraz- nie umawiałam się do konkretnej osoby, ale jest taka możliwość.
Nie czekałam w ogóle- zadzowniłam i tego samego dnia miałam wizytę (był środek tygodnia- może dlatego mieli więcej wolnych terminów).
Pozdrawiam
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 23:05   #3132
okashii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Też odwiedziłam ostatnio Dawida w Eric Stipa na ul. Długiej zachęcona Waszymi opiniami i nie ukrywam- promocją sierpniową. Nauczona doświadczeniem nie spodziewałam się wiele po kolejnym fryzjerze i w sumie dobrze, bo bym się jeszcze tylko denerwowała . Mam specyficzne, "trudne" włosy i nie każdy sobie z ich ścięciem poradzi. Dawid sobie poradził średnio- trzeba było poprawiać samemu w domu Jako człowiek bardzo sympatyczny ( zagaduje, miło się z nim rozmawia), jako fryzjer: niby słucha a nie słucha, niby rozumie a nie rozumie (co widać było po efekcie końcowym).
Do tego promocja sierpniowa była dla wtajemniczonych. Gdybym o nią nie zapytała, to by w ogóle mi nie zaproponowano niższej ceny. OCB?

Edytowane przez okashii
Czas edycji: 2010-09-02 o 23:06
okashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:03   #3133
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny a była któraś z was w salonie awangarda na ul. grzegórzeckiej?jak tam z koloryzacją?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 08:25   #3134
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

mam pytanie czy ktoś z was był w pracowni fryzjerskiej Pater?? na urzędniczej 48??
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 23:14   #3135
wiewiora03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Osobiście polecam Pana Andrzeja z Trendów na Karmelickiej Idąc do fryzjera zawsze jestem pełna obaw bardziej niż gdy idę do dentysty. Zależało mi na naturalnym rozjaśnieniu moich ciemnych, blond włosów tak by wyglądały jakby były rozjaśnione przez słońce. Przed wizytą u Pana Andrzeja miałam na głowie kilkucentymetrowe odrosty po ,,pasach startowych,, - pasemkach. Z efektu jestem bardzo zadowolona, włosy mam bardzo długie prawie do pasa do tego jest ich dużo i są cienkie. Pan Andrzej nieźle się nagimnastykował wybierając każde najmniejsze pasemko moich włosów i nadając im nowy naturalny nie biały i nie żółty kolor. Do tego mam wreszcie normalnie obciętą grzywkę o odpowiedniej długości i gęstości. Pan Andrzej jest raczej ostrożny i uważnie słucha, nie wydaje mi się żeby mógł przesadzić z doborem fryzury jesli się mu na to nie pozwoli...
wiewiora03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 20:49   #3136
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

nie chcecie żeby polecać panią Basie ( juz nie z kiss paris)
ale ona na prawdę jest dobra ;-)
dzisiaj zrobiła mi dekolor, a włosy i tak wyglądają fantastycznie.
już niedługo znowu będę blondi ceny jak ceny, jak na krk normalne;
dla zwyklej studentki jak ja pół roku odkładania do skarbonki :P
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:02   #3137
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja chodziłam do Pater. Wyszukaj posta pod moją sygnaturką. Gdzieś tu jest. Zależy czego oczekujesz. Nie miałam zastrzezeń do samej fryzury - raczej do wizji, jakoś nie czułam się najlepiej w tym uczesaniu.
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:52   #3138
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A może znacie kogoś kto zrobi mi farbowanie na piękny ciepły brąz. Sprawa o tyle trudna, że mam dość jasną farbę blond obecnie. Jestem stałą klientką Salonu Jaśko, ale martwi mnie dostępność terminowa... Może macie jakąś fajną alternatywę?
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 11:43   #3139
anulek74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A czy znacie FRYZJERNIE ARTYSTYCZNA z zielonek
anulek74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 20:57   #3140
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, a co sądzicie o ścinaniu się na różnego rodzaju szkoleniach? Ostatnio widziałam na rynku w Krakowie (nie pamiętam niestety nazwy salonu), że szukają modelek. Widziałyście może coś podobnego, gdzie warto iść, czy w ogóle warto?
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 06:44   #3141
sila3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny juz kiedys pytalam, ale sprobuje jeszcze raz.Szukam Grzegorza, ktory pracowal na Pilsudskiego a pozniej w la femme?
sila3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:38   #3142
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez no one Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o ścinaniu się na różnego rodzaju szkoleniach? Ostatnio widziałam na rynku w Krakowie (nie pamiętam niestety nazwy salonu), że szukają modelek. Widziałyście może coś podobnego, gdzie warto iść, czy w ogóle warto?

ja bym nie zaryzykowała - wolę klasykę i elegancję na głowie, a takie szukanie modelek na szkolenia kojarzy mi się w tworzeniem na ich głowach jakichś ekstrawaganckich form
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:44   #3143
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez no one Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o ścinaniu się na różnego rodzaju szkoleniach? Ostatnio widziałam na rynku w Krakowie (nie pamiętam niestety nazwy salonu), że szukają modelek. Widziałyście może coś podobnego, gdzie warto iść, czy w ogóle warto?

powiem ze sama sie nie raz nad taką możliwością zastanawiałam ale jednak troszke się boje...;/
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:05   #3144
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szkolenie szkoleniu nierówne
Ja często użyczałam moich włosów na szkoleniach w JLD - na strzyżeniu było kilka propozycji na nowy sezon i wybierało się jedną. Koloryzacje - też było kilka opcji do wyboru, od jednego koloru po bależaje i sunlighty. Lubię raczej klasykę i takie też były fryzury.
Warto iść do takiego salonu i zapytać, czy np. będziecie miały głos pod względem wyboru fryzury, czy cięcia. Wiem, że są szkolenia, gdzie stystlista narzuca fryzurę i strzyżenie, więc mogło się zdarzyć coś bardzo ekstrawaganckiego i ekstremalne cięcie ( np. z włosów do pasa na króciutkie).
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:09   #3145
petit
Przyczajenie
 
Avatar petit
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jestem dziś po wizycie u wysławianej Pani Basi i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Poszłam na próbę bo byłam ciekawa czy potrafi coś ciekawego na mojej głowie wyczarować ( od trzech lat ścinałam włosy tak samo). Pani Basia zaproponowała radykalne cięcie, dopasowane do kształtu twarzy. Z długich włosków (po piersi) zostało niewiele, włosy sięgają mi teraz do brody i ciekawie się układają.

Co do salonu Pani Babicz na ul. Borsuczej, to byłam tam kiedyś i mnie nic nie zachwyciło. Ścinała mnie taka blondynka, chyba miała na imię Ania, chociaż nie jestem pewna. Włosy były nijakie, podkręcone na szczotce. Za usługę zapłaciłam 200 zł. Jedyny plus to mycie włosów przez mężczyznę, ciekawa sprawa.
petit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:42   #3146
okon27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez no one Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o ścinaniu się na różnego rodzaju szkoleniach? Ostatnio widziałam na rynku w Krakowie (nie pamiętam niestety nazwy salonu), że szukają modelek. Widziałyście może coś podobnego, gdzie warto iść, czy w ogóle warto?
Ja raz bylam na takim szkoleniu, jako modelka. Mialam wtedy krotsze wlosy, tak do polowy szyi. Trafilam na fajnego fryzjera, scial mi wlosy jeszcze krocej ale bylam naprawde zadowolona. Jednak powiem szczerze, ze oprocz mnie (a bylo nas tam okolo 10 osob) malo bylo innych zadowolonych. Teraz mam dlugie wlosy i z dlugimi na pewno bym tam nie poszla.
okon27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:51   #3147
dinolka
Raczkowanie
 
Avatar dinolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 57
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam pana Jurka, który do niedawna pracował w salonie Eric Stipa. Zniknął po wakacjach.

Jest to jedyny fryzjer, który potrafi sobie poradzić z fryzurą mojego taty.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje!
__________________

dinolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 12:19   #3148
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja jestem po wizycie u polecanej na tym forum Pani Basi i niestety musze powiedziec ze nie jestem zadowolona. Wlosy mam sciete nierowno, jestem wkurzona bo faktycznie liczylam na fachowosc po tylu pozytywnych opiniach. Pomijam fakt ze obsluga tez jest nie najlepsza. Osobiscie lubie jak fryzjer umowiony czas poswieca mnie i mojej fryzurze a nie na rozmowach przez tel czy z inna klientka bez zadnego slowa 'przepraszam'.
Wczesniej bylam u Tomka Maruta i niestety tez bez rewelacji tzn tym razem wlosy rowno sciete ale za to kiepsko sie ukladaly po myciu.
Zastanawiam sie tym razem nad salonem Maniewskiego ale nie wiem do kogo sie wybrac. Slyszalam ze dobra jest tam pani Agnieszka, tylko nie wiem ktora bo akurat na stronie zobaczylam ze pracuja tam 2 Agnieszki. Kogo polecacie z tego salonu?
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 11:58   #3149
m8mmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dzisiaj ja sie podziele doswiadczeniami

Mam krotkie wlosy, zwykle byly prawie biale, ale ostatnio zapuszczam wiec sa w kolorze miedzianego brazu.
Szukalam kilka miesiecy temu w Krakowie fryzjera ktory strzyze brzytwa (lub jak kto woli nozem chinskim, zyletka) - po Waszych opiniach wybralam sie do pana Romana na ul. Radzikowskiego. Wrazenia - bardzo pozytywne. Plusy sa takie ze pierwszy raz ktos strzygl mnie na stojaco!! Fajna fryzurka, dlugo sie ukladala tak jak powinna (bo byla strzyzona brzytwa a nie nozyczkami!), koszt strzyzenia krotkich wlosow to 70 zł, ale uwazam ze bylo warto. Jedyną wadą jest to ze pan Roman ma swoja wizje - na szczescie ja nie mialam jakos upodobanej jednej fryzury, oddalam sie w jego rece i jego wizje, ale ciezko bylo go przekonac do czegos innego niz on "widzial" (np. dluzsze wlosy nad uszami). Jesli ktos nie ma pomyslu na siebie to polecam, on ma "wizje" i strzyze naprawde ok.
W ostatnim czasie moje wlosy troszke odrosly, bo jak juz pisalam - przyciemnilam je i zapuszczam.. Wybralam sie wiec do salonu Dziedzic, chyba bardziej z ciekawosci niz przekonania. Strzygla mnie bardzo mila dziewczyna ktorej imienia nie znam ;/ (na stronie salonu nie ma jej zdjecia). Mialam zrobiony balejaz i strzyzenie, dodatkowo jakas ampulke odzywiajaca wlosy - za wszystko zaplacilam 250 zł. Jestem zadowolona i z koloru i strzyzenia, duzo doradzala, mowila co pasuje a co nie do mojej twarzy i wspolnie ustalilysmy jakas wersje fryzury. Zobaczymy jednak jak beda rosly, narazie jestem na swiezo wiec moge sie podzielic jedynie wrazeniami z samego pobytu w salonie. Podobalo mi sie tez ze przedstawila mi caly plan zapuszczania moich wlosow, jaki bedzie kolejny etap strzyzenia, kiedy mam sie na to zglosic, a jak potem je pofarbujemy, no i znalazlysmy w gazecie fryzure do ktorej bede dazyc, moze sie uda, trzymajcie kciuki - wazne zeby miec motywacje w zapuszczaniu wlosow
Jeden i drugi salon na dzien dzisiejszy - polecam. Wada jedynie sa ceny.

Pozdrawiam
m8mmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:29   #3150
alexandraz
Raczkowanie
 
Avatar alexandraz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Deana! Ja dziś byłam w AK. KK...i jestem tak zadowolona jak nigdy nie byłam a sprawa moich włosów nie była prosta, po któtce opowiem. 7 miesiecy temu sciągałam kolor z ciemnej czekolady chcialam zrobić "kawe z mlekiem" w zimnych odcieniach. Niestety wyglądałam po dekolorze jak wypłowiała blond marchewka:/ potem inna fryzjerka doprowadziła moje włosy do ładu, miałam ładny blond, który musiałam co jakiś czas oziębiać itd bo do dekoloru użyto jakiejś masakry i włosy po 3 myciach traciły kolor..niedawno postanowiłam jak zawsze poprawić już wypłuklany blond. Poprosiłam o zimny popielaty naturalny kolor żeby delikatnie podchodził pod bardzo jasny brąz(zawsze zaznaczałam żeby nie przyplątał się ani jeden refleks rudawy czy ciepły bo wyglądam w takim odcieniu masakrycznie) ku mojemy zdziwieniu na głowie miałam mahoń:/ który potem miał być naprawiony ciemnym blondem. Włosy po 2 myciach i wyciach(moich, że nie mają już nic z jasnego koloru po tylu przejściach) były do połowy jaśniejsze a na odrostach miałam ciemny kolor z rudawą poświata. Dziś wróciłam z salonu AK.KK od Pani Kasi, która sprawiła, że jestem znowu blondynką dzięki pięknie wykonanemu balejażowi. Zdjęcie koloru włosków, które pokazałam znalazło się na mojej głowie. Kolor jest piękny, natrualny i nie był ściągany! Bardzo polecam ten salon. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, pomoc przy doborze fryzury i chyba magia-myślałam, że nic się nie da zrobić. dodam, że mam długie włosy. Pozdrawiam!
alexandraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.