Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 11:29   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?


Natchniona wątkiem o byciu/niebyciu z facetem dla pieniędzy, zapytuję, czy zdarzyło wam się zacząć spotykać z mężczyzną, chłopakiem, który najpierw nie do końca wam pasował fizycznie, ale za to miał charakter, sposób bycia taki, że aż was skręcało z przyjemności? Czy byłyście w sytuacji, że wygląd przestawał mieć jakiekolwiek znaczenie?

Uprzedzając pytania, nie odnoszę tego do swojej sytuacji Ot, taka ciekawość.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:31   #2
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Owszem byłam kiedyś w takim związku.Chłopak zachwycił mnie swoim staraniem,charakterem ale z wyglądu nie podobał mi się za bardzo.
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:55   #3
Hest
Raczkowanie
 
Avatar Hest
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 131
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

W moim przypadku ten mechanizm działa następująco:
Nie umiałabym być z mężczyzną , który nie odpowiada mi fizycznie ale są wyjątki.
jeżeli facet jest nie do końca atrakcyjny, za to ma charatker , jest duszą towarzystwa i zaczynam uwielbiać jego wnętrze, wtedy jego zewnętrzne wady automatycznie stają się dla mnie niewidoczne.Więc tylko tyczyłoby się to takich przypadków.

Niestety jestem strasznym wzrokowcem i jeżeli ktoś nie odpowiada mi fizycznie , nie umiem się przełamać, ew. przyp. powyżej.

(a dokładnie powinnam pisać w czasie przeszłym :P )
Hest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:57   #4
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

no jasne a jak ma fajny charakter to i wyglad zaczyna sie podobac
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:58   #5
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Cytat:
Napisane przez Hest Pokaż wiadomość
W moim przypadku ten mechanizm działa następująco:
Nie umiałabym być z mężczyzną , który nie odpowiada mi fizycznie ale są wyjątki.
jeżeli facet jest nie do końca atrakcyjny, za to ma charatker , jest duszą towarzystwa i zaczynam uwielbiać jego wnętrze, wtedy jego zewnętrzne wady automatycznie stają się dla mnie niewidoczne.Więc tylko tyczyłoby się to takich przypadków.

Niestety jestem strasznym wzrokowcem i jeżeli ktoś nie odpowiada mi fizycznie , nie umiem się przełamać, ew. przyp. powyżej.

(a dokładnie powinnam pisać w czasie przeszłym :P )
Podpisuje się pod tym, u mnie jest dokładnie tak samo
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:59   #6
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Ja jestem strasznie krytyczna i nawet w ideale widzę wady Ale miłości to nic nie powstrzyma
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:13   #7
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
no jasne a jak ma fajny charakter to i wyglad zaczyna sie podobac

znam to z własnego doświadczenia, na początku mój tż w ogóle mi sie nie podobał i nie pociągał mnie a teraz......... jest cudowny i nigdy przenigdy nie zamienie go na "lepszy model"
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 13:44   #8
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Mój TŻ na początku fizycznie nie poodbał mi się ale to ze względu na styl ubioru a nie urode itp.. Po prostu jesteśmy z innych subkultur...(?) No w każdym razie słuchamy innej muzyki i widac to po naszym stylu ubioru...Ja raczej jestem szamanką, słucham metalu, rocka a on typowym technoboyem
Ale szybko mi przeszło, choć znajomi nadal nie dowierzają a ludzie na ulicach dziwnie na nas patrzą
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:53   #9
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

jeśli ktoś jest ciekawym i fajnym czlowiekiem to wyglad nie ma dla mnei znaczenia, no chyba ze wygladalby juz jakos naprawde strasznie albo bylby nie zadbany to juz inna bajka
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 14:04   #10
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Zaczelam taki zwiazek kiedys i biegiem czasu ta osoba zaczela mi sie podobac mimo, ze wczesniej nawet bym na niego nie spojrzala

Jednak wydaje mi sie, ze atrakcyjnosc jest bardzo wazna - w koncu to slynne pierwsze wrazenie.

Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 14:43   #11
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

jeżeli do fizyczności zaliczamy uśmiech i oczy, to nie potrafię nie zwracać na to uwagi.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 15:30   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Wydaje mi sie, ze pociag fizyczny jest niezbedny w funkcjonowaniu szczegliwego dlugotrwalego zwiazku.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:42   #13
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

No ok, ale pytam raczej o sytuację, kiedy na pierwszy rzut oka kompletnie nie zwrócicie na kogoś uwagi, nie weźmiecie go pod uwagę przy wyborze partnera, a dopiero potem, poznając, okazuje się, że dzięki charakterowi dana osoba i z wyglądu wam się zaczyna podobać
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:48   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9152853]No ok, ale pytam raczej o sytuację, kiedy na pierwszy rzut oka kompletnie nie zwrócicie na kogoś uwagi, nie weźmiecie go pod uwagę przy wyborze partnera, a dopiero potem, poznając, okazuje się, że dzięki charakterowi dana osoba i z wyglądu wam się zaczyna podobać [/quote]

Tak to sie chyba moze zdarzyc
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:51   #15
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9152853]No ok, ale pytam raczej o sytuację, kiedy na pierwszy rzut oka kompletnie nie zwrócicie na kogoś uwagi, nie weźmiecie go pod uwagę przy wyborze partnera, a dopiero potem, poznając, okazuje się, że dzięki charakterowi dana osoba i z wyglądu wam się zaczyna podobać [/quote]

U mnie jest tak zawsze
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:11   #16
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Mój eks mi się wogóle nie podobał, a nawet jak dla mnie był okropny. Ja lubie dużych facetów, a on jest malutki i drobny. W sumie był niewiele wyższy ode mnie i nawet wyglądał na szczuplejeszego:/ Ale gdy go poznałam to mi zaczął szalenie imponować (był trenerem koni wyścigowych, a ja koniara) , więc od razu wypiękniał w moich oczach
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:29   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9152853]No ok, ale pytam raczej o sytuację, kiedy na pierwszy rzut oka kompletnie nie zwrócicie na kogoś uwagi, nie weźmiecie go pod uwagę przy wyborze partnera, a dopiero potem, poznając, okazuje się, że dzięki charakterowi dana osoba i z wyglądu wam się zaczyna podobać [/quote]

Tak to chyba bywa dość często, zresztą może z 5 razy w życiu trafiłam na faceta, który mnie z miejsca poraził swą urodą , może mam zbyt duże wymagania? No ale większość mieści się dla mnie w przedziale "zwyczajny", każdy z tej grupy ma szanse stać się "kandydatem" przy odpowiednich cechach charakteru.

Oczywiście jest też grupa pod tytułem "odpycha mnie", wtedy to raczej nie ma szans i koniec
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:40   #18
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Tak to chyba bywa dość często, zresztą może z 5 razy w życiu trafiłam na faceta, który mnie z miejsca poraził swą urodą , może mam zbyt duże wymagania? No ale większość mieści się dla mnie w przedziale "zwyczajny", każdy z tej grupy ma szanse stać się "kandydatem" przy odpowiednich cechach charakteru.

Oczywiście jest też grupa pod tytułem "odpycha mnie", wtedy to raczej nie ma szans i koniec

myślę dokładnie tak samo
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:41   #19
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9152853]No ok, ale pytam raczej o sytuację, kiedy na pierwszy rzut oka kompletnie nie zwrócicie na kogoś uwagi, nie weźmiecie go pod uwagę przy wyborze partnera, a dopiero potem, poznając, okazuje się, że dzięki charakterowi dana osoba i z wyglądu wam się zaczyna podobać [/quote]

U mnie to nawet dłużej trwało, niż pierwszy rzut oka, facet podrywał mnie wytrwale i z premedytacją, a ja myślałam "Jaki miły chłopak, z takim podejściem do dziewczyn pewnie ma mnóstwo koleżanek, które za nim przepadają" i żadnych "A może on..." poza tym Totalne przeciwieństwo mojego typu, jeśli chodzi o wygląd, jasnowłosi, przypakowani i na domiar tego młodsi zdecydowanie nigdy nie pojawiali się w moich skrytych marzeniach Wygląd absolutnie ma na plus, po prostu w życiu nie wzięłabym go pod uwagę, gdybym nie miała szansy poznać lepiej. Potem już poszło z górki, patrzeć lubię jak w obrazek, ale na pewno nie to miało na początku znaczenie.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 16:49   #20
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Tak
I tu się sprawdza powiedzenie, że liczy się wnętrze
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:55   #21
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

dla mnie wygląd u faceta to zaledwie mały procent tego co składa się na seksapil (czy może być jakiś męski odpowiednik ). Pociąga mnie charakter, głos, poczucie humoru, inteligencja... nie lubię ładnych chłopców, a prawdziwy mężczyzna nie musi być przystojny aby mnie uwieść. Osobiście na pierwszym miejscu dla mnie musi być męski .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 19:27   #22
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Ja nie byłam ale jestem w takiej sytuacjii, że chciałabym. X poznałam już dawno ale dopiero kilka miesięcy temu poznałam jaki jest naprawdę. Tak naprawdę to on nie przypomina faceta o którym kiedyś marzyłam, jest on dokładnym przeciwieństwem. Jest on ugodowy, spokojny, nieśmiały, stroniący od imprez typu wielkie chlanie, słucha klasyki, nie ogląda F1 i jest zapalonym chemikiem. Ba nigdy nie zapomnę jego zdiwienia kiedy zapytał mnie czy wiem czym jest nadtlenek wodoru a ja nie wiedziałam (teraz już wiem że to woda utleniona). Jednak teraz czuję, że z tego może wyniknąć cośy większego i tak naprawdę nie przeszkadza mi wygląd. Ale może to dlatego, że to jest pierwsza faza zauroczenia co z tego, że trwa już któryś miesiąc z rzędu to może się wkrótce skończyć. Mimo iż tego nie chcę. Bo jeszcze nigdy nie czułam czegoś takiego.
Ale jednak moja siostra twierdzi iż jestem głupia, że zakochałam się w takim facecie. Ona sama stwierdziła że gdyby nie jego wygląd to by mi go zazdrościła ale skoro wygląda jak wygląda to mi tylko współczuje i mówi, że na szczęście pewnie mi przejdzie. Ale akurat w tym przypadku nie o nią tu chodzi
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:08   #23
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
dla mnie wygląd u faceta to zaledwie mały procent tego co składa się na seksapil (czy może być jakiś męski odpowiednik ). Pociąga mnie charakter, głos, poczucie humoru, inteligencja... nie lubię ładnych chłopców, a prawdziwy mężczyzna nie musi być przystojny aby mnie uwieść. Osobiście na pierwszym miejscu dla mnie musi być męski .
U mnie dokladnie tak samo Na stwierdzenie "wnętrze ważniejsze od wyglądu" wszyscy kiwają głowami z politowaniem, ale właśnie tak mam. Nie mówię że każdy mi się spodoba, ale jeśli już mnie coś przyciągnie, to właśnie inteligencja, charakter, to że czymś zaimponuje. I wtedy nagle zewnętrzne defekty schodzą na dalszy plan. Już tak miałam kilka razy, że ze zdumieniem odkrywałam w ukochanej osobie jakieś cudowne części ciała, mimo że wcześniej byla dla mnie zupełnie przeciętna
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:47   #24
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Tak to chyba bywa dość często, zresztą może z 5 razy w życiu trafiłam na faceta, który mnie z miejsca poraził swą urodą , może mam zbyt duże wymagania? No ale większość mieści się dla mnie w przedziale "zwyczajny", każdy z tej grupy ma szanse stać się "kandydatem" przy odpowiednich cechach charakteru.

Oczywiście jest też grupa pod tytułem "odpycha mnie", wtedy to raczej nie ma szans i koniec
O, ja dokładnie tak samo
Zwracam dużą uwagę na charakter, na wygląd mniej,( cześciej mnie zachwyci urodą kobieta niż facet ).Choć wiadomo-zdarza się,że ktos mimo super charakteru mnie nie pociąga i już.

Mam kolegę-na pierwszy rzut oka ot zwyczajny chłopak,nie w moim typie, ale po bliższym poznaniu całkowicie mnie zauroczył sobą-inteligencją,charakterem, sposobem bycia itd i zaczął mi się tez podobac z wyglądu Ale neistety-zajęty.
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:55   #25
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 143
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Ja tak miałam /mam z moim Tż-tem...poznałam go na imprezie...na początku nie zwrociłam na niego uwagi...pozniej rozmawialiśmy coraz częsciej i częsciej az jestesmy para...i nie zamieniłabym go na innego (bynajmniej narazie)
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:57   #26
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

jesli mam byc szczera to moj TZ nie podobal mi sie fizycznie tzn nie tak ze w ogole, nie szalalam na punkcie jego urody, wrecz cos mi w nim przeszkadzalo (jesli chodzi o wyglad), ale z biegiem czasu, kiedy charaker wyszedl na pierwszy plan, ta jego fizycznosc gdzies uleciala i nawet to cos przestalo mi przeszkadzac
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:54   #27
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9152853]No ok, ale pytam raczej o sytuację, kiedy na pierwszy rzut oka kompletnie nie zwrócicie na kogoś uwagi, nie weźmiecie go pod uwagę przy wyborze partnera, a dopiero potem, poznając, okazuje się, że dzięki charakterowi dana osoba i z wyglądu wam się zaczyna podobać [/quote]
Tak jasne,tym przykładem jest moj obecny tż.Napoczątku mi się nie podobał,twierdziłam że nie jest w moim typie,ale tak przyjeżdzał codziennie to mi się chcąc niechcąc zaczął coraz bardziej podobać i mnie ciągneło do niego,bo imponował mi swoją zaradnością,charakterem.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 23:20   #28
amelkagda
Raczkowanie
 
Avatar amelkagda
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 48
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Ja zakochałam w facecie, którego widywałam często w pracy ale przez prawie rok nie zwróciłam na niego uwagi, nawet na ulicy bym go pewnie nie poznała fizycznie też jakoś na początku mi się nie podobał... ale tak się starał, czekał i zaskakiwał, że był największą moją miłością dotychczas nawet początki łysinki pokochałam

za to kiedyś spotykałam się z facetem, który od początku mnie jakoś odpychał, charakter miał dziwny ale był po prostu śliczny i spotykałam się z nim jakoś tak pod wpływem koleżanek
i nic z tego nie wyszło, zresztą nigdy nie lubiłam takich wypacykowanych, lalkowatych facetów
amelkagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 23:31   #29
ksz23
Raczkowanie
 
Avatar ksz23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

mój tż na początku zupełnie mi się nie podobał. był strasznie szczupły, miał beznadziejną fryzurę, fatalny styl. ale tak bardzo go polubiłam, tak świetnie się przy nim czułam, że postanowiłam dać mu szansę. a przy okazji trochę nad nim popracować
zaczęłam od wspólnych zakupów, gdzie pomagałam wybrać mu fajne ciuszki, później zmienił fryzurę. poza tym przez pięć lat naszego związku bardzo zmężniał, no i przytył.
teraz mam faceta, który jest niesamowitym człowiekiem, moim największym przyjacielem, a jednocześnie bardzo mi się podoba i strasznie mnie kręci. a każdy, kto jest w dłuższym związku wie, jakie znaczenie ma seks. natomiast ciężko mieć udany seks z kimś, kto nas nie pociąga fizycznie, nie podoba nam się.

i jeszcze jedno, dla mnie przystojny facet to nie taki, który ma ładną buźkę, ale taki, który jest męski.
ksz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 23:52   #30
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Czy bylyście kiedyś z kimś, kto fizycznie nie do końca wam się podobał?

Spotykałam się dwa razy z facetami, którzy mi nie odpowiadali z wyglądu. Nie potrwało to długo. Po prostu jestem bardzo sceptyczna oraz wybredna. Uważam, że skoro kobieta ma niepisany obowiązek dbania o siebie (inaczej jest określana "pasztetem" itd.), to facet też ma się starać, aby być atrakcyjny. Nawet potencjalnie brzydki chłopak może o siebie zadbać, tak aby jego wygląd był "w miarę". Wracając do tematu, nawet jeśli podobał mi się charakter faceta itd. to z czasem jego wygląd zaczynał mi coraz bardziej doskwierać, aż w końcu małe wady zewnętrzne wydawały mi się przeolbrzymie i nie do zniesienia. Nigdy więcej nie wejdę w taki związek. Nie uważam, że facet ma być śliczny jak lalka, ale najzwyczajniej przystojny.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.