Stojące włosy mężczyzna - szuka stylisty Zamośc Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-08, 16:42   #1
Slayer1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1

Stojące włosy mężczyzna - szuka stylisty Zamośc Lublin


Mam problem z włosami. Po umyciu stoją do góry. Włosy są sztywne. Zawsze je ścinałem, krótko. Nie pasuje ich ściąć maszynką (wtedy nie ma problemu), gdyż źle to wygląda - nie pasuje ścięcie na zero. Zapuszczanie włosy - to będzie za długo, a długie włosy mi się nie widzą.

Góra zawsze jest ścinana nożyczkami, a boki skracane maszynką 4. Wiem, że co dziwne ale po tygodniu włosy wyglądają już źle.

Jeżeli umyje głowę i włożę czapkę to włosy leżą, ale nie będą po każdym myciu wkładał czapki, zwlaszcza jak gorąco do włosy znowu stoją. Włosy się szybko przetłuszczają i trzeba je myć codziennie. Układanie włosów mi nie wychodzi. Fryzjerki u, których byłem mówiły, że taka ich natura, nic nie doradziły po prostu skracały. Chce zmienić fryzjera, który z nimi coś zrobi. Nie chce iść do "pierwszego lepszego" proszę o polecenie fryzury - 28 lat przedstawiciel handlowy, więc muszę jakoś wyglądać poważnie oraz proszę o polecenie salonu fryzjerskiego, który polecić fryzurę pokaże jak układać włosy jakich używać kosmetyków itp. Mam blisko do Zamościa więc może tam, może Lublin.
Proszę o pomoc
Slayer1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-08 17:42:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.