Oszukać przeznaczenie 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 14:48   #1
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi

Oszukać przeznaczenie 4


właśnie dowiedziałam się, że w piątek (4 września) do kin wchodzi kolejna część filmu 'oszukać przeznaczenie' - to już czwarta część;
bardzo się cieszę i nie mogę się już doczekać;

właśnie oglądałam na kompie zwiastun - zapowiada się ... przerażająco .... najnowsza część jest w 3D, więc efekt zapewne będzie piorunujący
ciekawe tylko ile razy bedę krzyczeć ze strachu

czy są tu może jeszcze jac yś wielbiciele wszystkich części filmu 'oszukac przeznaczenie'?
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 14:59   #2
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Ja Ci powiem, że mnie te filmy nie przerażają......oglądaliś my je traktując je bardziej jako komedie. Nie mówię, że umieranie ludzi jest śmieszne ale ta nierealność, ta "dokładność" przeznaczenia jest zabawna.

Ale mnie mało który film przeraża (a jeśli już to nie jest to horror tylko dokument) więc się nie kłócę o horrory
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:12   #3
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Lubię "Oszukać przeznaczenie" wszystkie części, zobaczymy jak będzie z tą, ale sam film nie byl dla mnie przerażający.
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:34   #4
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

źle się wysłowiłam - film jako taki, przerażający faktycznie nie jest, chodzi mi o ten element zaskoczenia w tym filmie - w jaki sposób ta śmierć wkońcu ich dopada
efekt 3D zapewne nie raz podniesie mnie z kinowego fotela
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:38   #5
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

I ja się cieszę. Też nie wiedziałam, że wchodzi czwarta część. Nie mogę się doczekać. Film sam w sobie nie jest jakiś straszny, ale faktycznie-same elementy zaskoczenia czasem przyprawiają o dreszcze.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:41   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
właśnie dowiedziałam się, że w piątek (4 września) do kin wchodzi kolejna część filmu 'oszukać przeznaczenie' - to już czwarta część;
bardzo się cieszę i nie mogę się już doczekać;

właśnie oglądałam na kompie zwiastun - zapowiada się ... przerażająco .... najnowsza część jest w 3D, więc efekt zapewne będzie piorunujący
ciekawe tylko ile razy bedę krzyczeć ze strachu

czy są tu może jeszcze jac yś wielbiciele wszystkich części filmu 'oszukac przeznaczenie'?
Odgrzewane kotlety i tyle. Za pierwszym razem to bylo fajne i oryginalne, ale zeby czwarty raz przerabiac to samo Ile mozna ogladac wymyslanie przez tworcow filmu nieprawdopodobnych sposobow smierci ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:12   #7
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Odgrzewane kotlety i tyle. Za pierwszym razem to bylo fajne i oryginalne, ale zeby czwarty raz przerabiac to samo Ile mozna ogladac wymyslanie przez tworcow filmu nieprawdopodobnych sposobow smierci ?
to samo chciałam napisać

to tak jak z piłą.. pierwszą część jeszcze można było obejrzeć ale kolejne? toż to już na jedno kopyto robione
te czwarte,piąte,szóste części,to już ciągnięcie filmu na siłę i zazwyczaj nie równają się one części pierwszej,wszystko jest takie oczywiste i raczej nic cię już nie zaskoczy
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 16:25   #8
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
to samo chciałam napisać

to tak jak z piłą.. pierwszą część jeszcze można było obejrzeć ale kolejne? toż to już na jedno kopyto robione
te czwarte,piąte,szóste części,to już ciągnięcie filmu na siłę i zazwyczaj nie równają się one części pierwszej,wszystko jest takie oczywiste i raczej nic cię już nie zaskoczy
Czesc Lenin

Pila to swietny przyklad - pierwsza swietna, ale V czy VI

No bez lipy, juz 6 czesc Rockyego miala wiecej sensu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:40   #9
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

ja tam bym nie chciała tego oglądać, już "trójka" była taka naciągana, że szok




OFF TOPIC

Nasza koleżanka z wizażu chora na raka ma już swoje konto w fundacji-zajrzyjcie proszę (patrz: mój podpis) i pomóżcie!!!
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:40   #10
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Mi tam sie podobajaja te filmy, moze dlatego, ze lubie odgrzewane kotlety. Fajnie, nawet nie wiedziałam,ze nowa czesc wchodzi, jak dla mnie wszytskie sa przerazajace;D ale ja sie boje wszytskich horrorów jak leci
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:52   #11
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Odgrzewane kotlety i tyle. Za pierwszym razem to bylo fajne i oryginalne, ale zeby czwarty raz przerabiac to samo Ile mozna ogladac wymyslanie przez tworcow filmu nieprawdopodobnych sposobow smierci ?
Może i odgrzewany, ale tym razem w 3D. Nie wiem jak w innych krajach, ale w Polsce dopiero od maksymalnie 2 lat można oglądać filmy w tej technologii (i jak dotąd w przeważającej większości były to animacje), więc nie jest do końca tak, że to kolejna powtórka z rozrywki i kolejne kilkanaście motywów niespodziewanej śmierci .

Tym razem to wszystko będzie można zobaczyć w 3D, co moim zdaniem odróżni tę produkcję od np Piły, gdzie producenci faktycznie lecą na tym samym motywie od 5 lat. Śmiem nawet twierdzić, że sam motyw scen śmierci ma być tylko tłem do zaprezentowania efektów 3D.

Od siebie dodam, że o wiele bardziej czekam na film Avatar .

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2009-08-31 o 16:55
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 17:08   #12
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

oj tam,3d czy 4f,nie kręci mnie to,tym bardziej w tym filmie.. sceny śmierci urozmaicone efektami trójwymiarowymi,no jakoś mi się to nie widzi. ale co kto lubi
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:16   #13
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

matko, dla mnie te filmy to koszmar...jak widzę te "biedne dzieci", które po kolei umierają w bardzo "wyrafinowany", to śmiać się zaczynam... a chyba powinnam reagować inaczej... seria oszukać przeznaczenie to jakaś tragedia... moim zdaniem oczywiście...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:55   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Może i odgrzewany, ale tym razem w 3D. Nie wiem jak w innych krajach, ale w Polsce dopiero od maksymalnie 2 lat można oglądać filmy w tej technologii (i jak dotąd w przeważającej większości były to animacje), więc nie jest do końca tak, że to kolejna powtórka z rozrywki i kolejne kilkanaście motywów niespodziewanej śmierci .

Tym razem to wszystko będzie można zobaczyć w 3D, co moim zdaniem odróżni tę produkcję od np Piły, gdzie producenci faktycznie lecą na tym samym motywie od 5 lat. Śmiem nawet twierdzić, że sam motyw scen śmierci ma być tylko tłem do zaprezentowania efektów 3D.

Od siebie dodam, że o wiele bardziej czekam na film Avatar .
Wesno, dla mnie forma przekazu nie zmienia wtornosci pomyslu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:09   #15
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

a ja tam pójdę do kina i zobaczę co tym razem wymyślili...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:26   #16
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
oj tam,3d czy 4f,nie kręci mnie to,tym bardziej w tym filmie.. sceny śmierci urozmaicone efektami trójwymiarowymi,no jakoś mi się to nie widzi. ale co kto lubi
Dokładnie: co kto lubi.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wesno, dla mnie forma przekazu nie zmienia wtornosci pomyslu
Ależ ja nie twierdzę, że to pomysł jest nowy . To po prostu ten sam "odgrzewany kotlet" ale niejako "podany na innym talerzu" . Bo przecież trudno oczekiwać, że z krwawej jatki, która tak dobrze się sprzedaje, zrobią nagle ambitną produkcję filozoficzną o sile śmierci nad życiem.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 22:40   #17
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

ale w serii tych filmów wcale nie ma krwawej jadki !!!!! i własnie to jest w nim najlepsze
niby wszyscy/prwie wszyscy giną, ale nie jest to przecież typowy horror; nie chodzi w nim o sam motyw krwi, tortur itp. tylko o samą smierć jak o naprzykład może zabić kamień, który dostał się pod kosiarkę (motyw z czwartej części);

piszecie 'odgrzewane kotlety' - dla mnie wcale tak nie jest - co prawda mysl przewodnia ta sama, ale pozostałe rzeczy sa zupełnie inne; piła - faktycznie - w każdej szęści to samo ....

jak już napisałam na początku, czekam na film z niecierpliwością już planuję wypad do kina chociaż mocno zastanawiam się, czy aby nie iśc na 2d zamiast 3d, ze względu na moje słabe nerwy i zanadto obgryzione paznokcie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 00:18   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ale w serii tych filmów wcale nie ma krwawej jadki !!!!! i własnie to jest w nim najlepsze
niby wszyscy/prwie wszyscy giną, ale nie jest to przecież typowy horror; nie chodzi w nim o sam motyw krwi, tortur itp. tylko o samą smierć jak o naprzykład może zabić kamień, który dostał się pod kosiarkę (motyw z czwartej części);

piszecie 'odgrzewane kotlety' - dla mnie wcale tak nie jest - co prawda mysl przewodnia ta sama, ale pozostałe rzeczy sa zupełnie inne; piła - faktycznie - w każdej szęści to samo ....

jak już napisałam na początku, czekam na film z niecierpliwością już planuję wypad do kina chociaż mocno zastanawiam się, czy aby nie iśc na 2d zamiast 3d, ze względu na moje słabe nerwy i zanadto obgryzione paznokcie
Jatka w sensie, ze te sposoby smierci sa krwawe i dziwne

Co tam niby jest innego Schemat toczka w toczke ten sam - grupa mlodych ludzi, jedna osoba ma przeczucie, do smierci nie dochodzi i pozniej gina jeden po drugim. Bez obrazy, ale trzeba byc bezkrytycznym fanem, zeby twierdzic, ze sie cos zmienia w tych filmach
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 00:37   #19
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jatka w sensie, ze te sposoby smierci sa krwawe i dziwne

Co tam niby jest innego Schemat toczka w toczke ten sam - grupa mlodych ludzi, jedna osoba ma przeczucie, do smierci nie dochodzi i pozniej gina jeden po drugim. Bez obrazy, ale trzeba byc bezkrytycznym fanem, zeby twierdzic, ze sie cos zmienia w tych filmach
no ale jak się nie zmienia jak się zmienia.. okoliczności śmierci inne i tym razem to wszystko w 3d!
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 01:07   #20
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Oszukać przeznaczenie 4

Dzisiaj w tv,widziałam zwiastun tego filmu i z tż-tem mamy chęć się na niego wybrać.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.