Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 11:23   #31
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Ja zastąpiłam podkładem mineralnym z Meow i nie potrzeba mi już niczego innego. Uwielbiam ten podkład Używałam odcienia 150.
Napisz proszę jakiego koloru z Meow używasz, ponieważ też używałam CS 150, ale chciałam przerzucić się na minerałki i właśnie przeglądam Meow, ale za duży wybór kolorów
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 19:23   #32
dagusia896
Przyczajenie
 
Avatar dagusia896
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Hej a co myślicie o podkładzie Bourjois 123 PERFECT ??słyszałam wiele dobrego na jego temat, czy któraś używała??
dagusia896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 01:34   #33
lulouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Moim zdaniem nie zastąpisz CS żadnym innym podkładem z tej półki cenowej (na allegro i w promocji za 35zł) nie mam za wielu niedoskonałości ale moja skóra wymaga wyrównania kolorytu.
Wypróbowałam w międzyczasie mnóstwo drogeryjnych podkładów ale w CS zakochałam się na nowo odkąd zaczęłam nakładać go pędzlem hakuro h50.

Jeśli masz problem z przesuszeniem na noc smaruj się Cetaphilem od czasu do czasu a na dzień używaj też kremu nawilżającego. Zresztą nie trzeba od razu zmieniać podkładu skoro jest rewelacyjny, trzeba zadbać o to co "bliżej" skóry a więc krem Pod wpływem różnych czynników nasza skóra może się na zmianę przesuszać i przetłuszczać, to normalne.
lulouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 00:02   #34
Lou Lou
Raczkowanie
 
Avatar Lou Lou
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Wykopałam jakiś stary wątek, ale że mam akurat podobny problem, to mam cichą nadzieję, że może w międzyczasie ktoś odkrył coś wartego uwagi... Tylko, że ja mam z kolei powód poszukiwań odwrotny- nic mnie nie wysusza, wręcz przeciwnie, mam cerę ekstremalnie tłustą, którą do tej pory matowił na dłużej, niż godzinę tylko duet CS & puder Kryolan Anti Shine. Nowa wersja CS nie sprawdza się u mnie już tak dobrze, i efekt matujący i kryjący są wyraźnie słabsze (choć ja i tak nie oczekuję krycia jak przy np Vichy Dermablend, czy innych tego typu specyfikach bardziej już w zasadzie kamuflujących).

Może któraś z Was ma taki właśnie kłopot z moooocno tłustą cerą z pewnymi niedoskonałościami, na której nowszy Revlon nie trzyma się już tak dobrze?
Lou Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 16:53   #35
blaskszminki
Raczkowanie
 
Avatar blaskszminki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 65
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Cytat:
Napisane przez Lou Lou Pokaż wiadomość
Wykopałam jakiś stary wątek, ale że mam akurat podobny problem, to mam cichą nadzieję, że może w międzyczasie ktoś odkrył coś wartego uwagi... Tylko, że ja mam z kolei powód poszukiwań odwrotny- nic mnie nie wysusza, wręcz przeciwnie, mam cerę ekstremalnie tłustą, którą do tej pory matowił na dłużej, niż godzinę tylko duet CS & puder Kryolan Anti Shine. Nowa wersja CS nie sprawdza się u mnie już tak dobrze, i efekt matujący i kryjący są wyraźnie słabsze (choć ja i tak nie oczekuję krycia jak przy np Vichy Dermablend, czy innych tego typu specyfikach bardziej już w zasadzie kamuflujących).

Może któraś z Was ma taki właśnie kłopot z moooocno tłustą cerą z pewnymi niedoskonałościami, na której nowszy Revlon nie trzyma się już tak dobrze?

Nie mam porównania ze starą wersją CS, ale ogólnie też słabo mi się trzyma. Skórę mam bardzo tłustą i również szukam czegoś, co pozwoliłoby chociaż przez te 8h wyglądać "jako-tako" podbijam wątek, może ktoś coś nowego odkrył

ps. na co dzień stosuję kobo matt make up - nie jest idealny ale 2-3h wygląda ok, potem wymaga poprawki
__________________
Mój blog z recenzjami, swatchami, paznokciami, makijażami
Sayonaramoose klik!

blaskszminki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 17:43   #36
Equum
Przyczajenie
 
Avatar Equum
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Ja używałam kiedyś starego CS i był genialny ! Stary niestety wysypywał mnie niemiłosiernie po kilku godzinach.. Więc poszukując ideału trafiłam na Studio fix fluid z MAC. Jest o wiele lżejszy, krycie ma mniejsze ale trzyma się cały dzień i o dziwo nie wysusza... Normalnie byłam w szoku bo naczytałam się, że to ciężka tapeta a tymczasem ta 'ciężka tapeta' wygląda u mnie na twarzy o niebo lepiej niż np bourjois healthy mix.. Więc coś w tym jest . Niestety nie pomogę jeżeli chodzi o drogeryjne produkty mogę tylko polecić to co znam i co u mnie się sprawdziło
__________________
27.10.11 R
Equum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:58   #37
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Cytat:
Napisane przez Equum Pokaż wiadomość
Ja używałam kiedyś starego CS i był genialny ! Stary niestety wysypywał mnie niemiłosiernie po kilku godzinach.. Więc poszukując ideału trafiłam na Studio fix fluid z MAC. Jest o wiele lżejszy, krycie ma mniejsze ale trzyma się cały dzień i o dziwo nie wysusza... Normalnie byłam w szoku bo naczytałam się, że to ciężka tapeta a tymczasem ta 'ciężka tapeta' wygląda u mnie na twarzy o niebo lepiej niż np bourjois healthy mix.. Więc coś w tym jest . Niestety nie pomogę jeżeli chodzi o drogeryjne produkty mogę tylko polecić to co znam i co u mnie się sprawdziło
Też zamieniłam Revlon CS na MAC Studio Fix i dobrze na tym wyszłam. Revlon jest jednak za ciężki. Przy samym Studio Fix cera jednak mi się przetłuszcza, używam więc go z taką emulsją z MAC'a Oil Controli jakoś daje radę. Na wyjście dochodzi jeszcze baza matująca obowiązkowo.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 01:18   #38
Lou Lou
Raczkowanie
 
Avatar Lou Lou
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Myślałam o Studio Fix, ale wszędzie czytam, że skóra szybko się po nim świeci nawet u osób, które nie mają wybitnie tłustej, więc już widzę oczyma wyobraźni ten "smalcowy" efekt na mojej Ale różnie bywa, więc chętnie bym spróbowała, wiecie może czy w Macu dają próbki? Bo zakupu w ciemno raczej się obawiam...

Wyczytałam gdzieś ostatnio, że przy takiej mocno tłustej skórze sprawdza się komuś albo EL Double Wear albo MF Facefinity (co mnie zaskoczyło, bo z moich doświadczeń wynika, że podkłady MF na tłustej cerze się nie sprawdzają, ale tego faktycznie nie miałam). Na EL jakoś nie mogę się zdecydować, głównie dlatego, że bardzo ciężko mi dobrać kolor, bo mam nieco oliwkową cerę, żeby było jeszcze ciekawiej z poszukiwaniem idealnego podkładu Więc jeśli już mam tyle płacić za podkład, to fajnie jakby pasował i kolorystycznie... Tańszym jakoś łatwiej mi wybaczyć tę niedoskonałość, co też czyniłam i w przypadku CS Zatem kupiłam najpierw MF i muszę przyznać, że chyba nie jest źle, choć na razie użyłam 2 razy, więc jeszcze go poobserwuję, ale póki co mam pozytywne wrażenia, o dziwo
Lou Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 09:01   #39
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Odświeżam temat. Firma Revlon ogłosiła bakructwo, nie wiadomo czy dalej będą dostępne kosmetyki. Stąd moje pytanie. Jakim podkładem można zastąpić Revlon? Co myślicie o Loreal infallible?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 21:25   #40
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Odświeżam temat. Firma Revlon ogłosiła bakructwo, nie wiadomo czy dalej będą dostępne kosmetyki. Stąd moje pytanie. Jakim podkładem można zastąpić Revlon? Co myślicie o Loreal infallible?
Są 2 wersje
w tubce matująca
w szklanyn słoiczku

O który pytasz ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 09:17   #41
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Czym zastępujecie Revlon Colorstay do cery mieszanej/tłustej?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Są 2 wersje
w tubce matująca
w szklanyn słoiczku

O który pytasz ?
o ten w słoiczku
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-01 10:17:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.