KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 12:15   #211
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeśli w KWC pojawia się nowa wersja, to dlatego, że różni się składem od poprzedniej. Działanie podstawowe może mieć takie samo, ale np. skład konserwantów lub składników potencjalnie drażniących / alergenów / wycofanych na terenie UE już powoduje odczuwalne różnice u osób wrażliwych na działanie danej substancji.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-04-08 o 12:57
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:41   #212
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Decyzja o zaangażowaniu społeczności została podjęta na długo przed moim przyjściem do firmy. Nikt dziewczyn nie zmuszał do pomocy, a do tych, które mimo deklaracji po moim pytaniu stwierdziły, że jednak nie chcą przenosić, nikt nie miał najmniejszych pretensji (bo i o co?). W trakcie przenoszenia kosmetyków.

Co do twoich pytań: poproszę link do recenzji lub produktu, sprawdzę to.

Statystyki na profilu - zgłaszam błąd. Nikt nie robi tego umyślnie.

edit. po konsultacjach z IT: notyfikacje odnośnie recenzji nie są usuwane, ale jak klikniesz w ten produkt, to już nie zobaczysz swojej recenzji - wyskoczy ci błąd. Podobnie jest ze wspomnianym przez Ciebie Truth - pojawił się on na feedzie, ale treści recenzji już nie znajdziesz.
Dalej licznik nie uwzględnił produktow usuniętych.
Tłumaczenie, że taka polityka firmy, że dziewczyny pracowały za darmo, a Ty biedna zostalaś postawiona przed faktem dokonanym jest...słaba. Książkowy przykład z kradzieżą, czy jak A przychodzi do firmy, gdzie wszyscy kradną to też kradnie? bo zgodnie z Twoim tłumaczeniem to nie kradnie, tylko działasz zgodnie z polityką firmy i jak zewnętrzny kooperant nie chce być okradany to może nie robić interesów.
Dalej wizaz bazuje na darmoszce-dziewczyny z wątku o usuwaniu recenzji pokornie za darmo czytają recenzje i zgłaszają, w tym wątku i w tym, ktróry usunęłaś, choc się na niego powołujesz ZA DARMO pokazujemy co jest nie tak, więc bądź na tyle szczera by nie pisać, że Ty na pracę za darmo kogokolwiek bys się nie zgodziła...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:51   #213
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Powinno, ale niestety nie zostało. Na to, w jakim stanie i dlaczego oddaliśmy Wam KWC też już odpowiedziałam w pierwszym wątku. Miał na to wpływ nie tylko postawiony deadline, ale również, a może nawet przede wszystkim, zmiany w firmie. Nigdy nie jest tak, że wymiana zespołu przebiega bez szwanku na projekt. Nie udało nam się uniknąć błędów, również tych poważnych, za co w imieniu zespołu przepraszam.
Czy "nigdy" to bym nie powiedziała - w tym przypadku na pewno stało się źle.
Wygląda to na wyjątkowo nieprofesjonalny zespół decyzyjny....
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 13:18   #214
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja nie ogarniam. To lepiej udostępnić totalnie rozpieprzony produkt niż wynegocjować inny deadline. Kijki macie w życiach? Zero elastyczność?
Okropne są te tłumaczenia.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 13:23   #215
Marta824
Przyczajenie
 
Avatar Marta824
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie widzę, aby do tej pory zmianie uległa funkcjonalność strony - moim zdaniem nie.
Skaczące reklamy (niektóre najwyraźniej silniejsze niż program je blokujący, bo nie daje rady ze wszystkimi).
Brak przejrzystości nie zostanie pewnie poprawiony skoro do tej pory nie zostało to zrobione.
Nadal ciężko cokolwiek znaleźć z pomocą wyszukiwarki.

Czy nie lepiej przywrócić starą wersję, a później po dopracowaniu obecnej (czyli z tego co widzę nie za szybko) zaproponować ją użytkowniczkom do wyboru ?

Pojawiło się dziś sporo nowych recenzji (w tym założycielki tego wątku), ale widać, że dominuje tu tylko kilka recenzentek. Na aktualnej liście nowych recenzji przy co drugiej/trzeciej jest ten sam nick.
Marta824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 14:51   #216
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Marta824 Pokaż wiadomość
Nie widzę, aby do tej pory zmianie uległa funkcjonalność strony - moim zdaniem nie.
Skaczące reklamy (niektóre najwyraźniej silniejsze niż program je blokujący, bo nie daje rady ze wszystkimi).
Brak przejrzystości nie zostanie pewnie poprawiony skoro do tej pory nie zostało to zrobione.
Nadal ciężko cokolwiek znaleźć z pomocą wyszukiwarki.

Czy nie lepiej przywrócić starą wersję, a później po dopracowaniu obecnej (czyli z tego co widzę nie za szybko) zaproponować ją użytkowniczkom do wyboru ?

Pojawiło się dziś sporo nowych recenzji (w tym założycielki tego wątku), ale widać, że dominuje tu tylko kilka recenzentek. Na aktualnej liście nowych recenzji przy co drugiej/trzeciej jest ten sam nick.
Zablokuj reklamy recznie uzywajac adbloka, dziala. Co nie zmienia faktu, ze strona i tak jest porazajaco nieczytelna i wiele brak reklam nie zmienia. Nie wiem, jak to mozliwe, ze ktos wypuscil serwis w takim stanie i zastanawia mnie kto to w ogole projektowal (jesli moznna uzyc tego slowa). Zenujace.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 10:38   #217
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Usunęłam wczoraj część moich recenzji, ale licznik na moim profilu się nie zmniejszył. Poza tym w zakładce recenzje te produkty nadal tam widnieją...
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 14:47   #218
To_tylko_Megilena
Przyczajenie
 
Avatar To_tylko_Megilena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Usunęłam wczoraj część moich recenzji, ale licznik na moim profilu się nie zmniejszył. Poza tym w zakładce recenzje te produkty nadal tam widnieją...
Nic nowego, od kilki dni usuwane recenzje wciąż widnieją na liście w profilu, a nawet powróciły na nią te , które zostały dawno temu usunięte.

A co do wątku o błędach:
Czytałam, że podobno powróciły zdjęcia z recenzji ze starego KWC- nie widzę ani jednego w swoich starych recenzjach, a przynajmniej w tych do których dokopałam się. W nowo dodanej wszystko na szczęście działa, tylko nie rozumiem dlaczego miniaturka ma miejsce przed tytułem recenzji? o.O Jak już nie pod recenzją, to czy nie lepiej by to wyglądała taka miniaturka po lewej, pod informacją o ponownym zakupie? I tak jest tam puste miejsce, więc wyglądałoby to o wiele ,,schludniej" niż takie wciskanie na samą górę...

Ktokolwiek zajmuje się projektowaniem wyglądu KWC niech się naprawdę nie przyznaje, bo robi sobie ładną antyreklamę

Edytowane przez To_tylko_Megilena
Czas edycji: 2016-04-09 o 14:48
To_tylko_Megilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 15:18   #219
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez To_tylko_Megilena Pokaż wiadomość
Czytałam, że podobno powróciły zdjęcia z recenzji ze starego KWC- nie widzę ani jednego w swoich starych recenzjach, a przynajmniej w tych do których dokopałam się.
U mnie również nie ma dodanych fotografii.

Ciekawa jestem czym kierowali się geniusze od nowego KWC likwidując konieczność wprowadzania bardziej rozbudowanych recenzji. Obecnie widać wysyp jednozdaniowych opinii produktów (widziałam nawet takie dwuwyrazowe). Kiedyś dodanie tak krótkiego tekstu nie było możliwe. No, ale kiedyś to w ogóle było lepiej...

A tak na marginesie to weszłam na nowe KWC i Adblock w ciągu dwóch pierwszych sekund (!) pobytu na stronie zablokował 6 reklam. Dobry wynik

Edytowane przez lolka80
Czas edycji: 2016-04-09 o 15:21
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 15:47   #220
gosiaczek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 29
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Jako wieloletnia wizażanka, która z przyjemnością od lat wchodziła na tę stronę i z przyjemnością z niej korzystała czytając świetne recenzje kosmetyków i sama dodając swoje z przykrością stwierdzam, że ta nowa odsłona jest jednym wielkim błędem, którego żadne drobne "udoskonalenia" nie naprawią. Co gorsza osoby, które odpowiadają za nowy kształt tej strony zupełnie nie liczą się ze zdaniem i opiniami użytkowniczek, które chyba najlepiej widzą co się stało i że nowa strona jest po prostu beznadziejna i niefunkcjonalna.
Wcześniej strona była naprawdę świetna a teraz ... szkoda słów. Nie chcę być złym prorokiem ale według mnie to początek końca KWC.
Kiedy weszłam tu pierwszy raz po zmianach przeżyłam szok. Dałam sobie trochę czasu - liczyłam, że coś się zmieni na lepsze. Ale niestety nie - nie , nie i jeszcze raz nie . Obecnie z KWC nie da się normalnie korzystać - przez obecny wygląd strony straciłam jakąkolwiek chęć na dodawanie recenzji i czytanie czegokolwiek.
Niestety ale chyba nastał dla mnie czas na pożegnanie się z KWC na zawsze.
gosiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 11:29   #221
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ani od jednego ani od drugiego
Zdaje się, że kiedyś była kategoria "higiena jamy ustnej".
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 11:58   #222
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Najlepiej bazować na stronie producenta / lub wiarygodnego sklepu internetowego. A najlepiej się tym nie przejmować - niech nowe KWC żyje swoim nowym marnym życiem.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 15:15   #223
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Wiecie co, ja nawet chciałam powypisywać błędy, które mi przeszkadzają, wypisać te wszystkie koszmarne niedoróbki, które drażnią jak ciort. Ale... no właśnie. Na KWC weszłam parę razy i za każdym razem dostawałam k*rwicy serca bo jest tak niedopracowane, tak naszpikowane błędnymi decyzjami twórców, tak byle jak zrobione, że aż niewiarygodne!

Pamiętam jak zmieniały się Filmweb czy LubimyCzytać, do użytku były oddane jednocześnie stara i nowa wersja, mimo, że niektóre opcje i zmiany mi się nie podobały to miałam szansę się przekonać i przyzwyczaić, ale najważniejsza rzecz - wszystko hulało bez zarzutu.

Więc chciałam zgłosić po prostu jeden poważny błąd: ktoś zepsuł KWC!!!
Nie będę z niego korzystać dopóki nie zostanie naprawione.

Moje pytanie brzmi: dlaczego na czas usilnego, jak można się domyślać, naprawiania serwisu nie możemy korzystać ze starej wersji???
Nie ogarniam tego swoim małym rozumkiem.
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 14:58   #224
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Szukam z poziomu forum w kwc, bo tak znajduje wszystko lub prawie wszystko, na frazę 'Rausch' znalazło to https://wizaz.pl/search?category=Root/KWC&query=rausch, ale jak klikam w markę, to przenosi tu https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prodid=5556 czyli błąd 505

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

dodałam recenzję, po czym dowiedziałam się, że:

Strona wizaz.pl nie działa

Serwer wizaz.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.
500
Przeglądarka ogólna wizazu ma duże problemy z kompatybilnością z bazami. W weekend był problem z serwerami, dlatego nie udało ci się w ten sposób znaleźć. Link, o którym wspomniałaś nie został zapięty.
Rausch w nowym KWC
marka: https://wizaz.pl/kosmetyki/marka,9281,rausch.html
producent: https://wizaz.pl/kosmetyki/producent,5556,rausch.html

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Usunęłam wczoraj część moich recenzji, ale licznik na moim profilu się nie zmniejszył. Poza tym w zakładce recenzje te produkty nadal tam widnieją...
Poprawa zliczania statystyk przy usuwaniu będzie naprawiana w tym tygodniu. To, co widzicie po kliknięciu w zakładkę recenzje to feed waszych aktywności, które nie mają zapiętego usuwania. Już to tłumaczyłam: działa to jak na facebooku. Pokazuje wykonaną akcję (polubiłam, napisałam komentarz), jednak jako aktywność nie wyświetla się odlubiła, usunęła z torebki. Kliknijcie proszę w link, który was przeniesie do usuniętej recenzji - wyrzuci Wam błąd, recenzji nie znajdzie, bo jej nie ma. Właściwe wyświetlanie liczby recenzji pojawi się niedługo.
Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Sugestia: jak się coś szuka w wyszukiwarce i to akurat jest w torebce, mogłoby się to od razu pokazywać, plus pod przyciskiem "dodaj recenzję" mogłoby być "dodaj do torebki".

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

na profile 43 wizażanek da się wejść, z 44 już nie https://wizaz.pl/kosmetyki/profil,69839,aniyam.html
Dzięki za sugestię Zapisuję do przedyskutowania.

Co do wejść na profile. Opisz proszę drogę, jaką wchodziłaś. Z jakiego poziomu? Z najaktywniejszych recenzentek?

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
to strasznie frustrujące, ale znowu nie mogę dodać produktu do torebki, za przeproszeniem do dupy takie wizażowanie, kiedy mam czas wolny, chęć i zapał, to mnie system ogranicza

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pod-oczy.html próbuję dodać i nic

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

czy podkategoria pasty i płyny do zębów nie powinny wychodzić od twarzy? na razie wychodzą od ciała
Torebka - dodawanie do niej naprawione. Błąd może powstać na przeglądarkach IE 11. Jeśli będziecie miały nadal problemy - napiszcie proszę, na jakiej przeglądarce występuje.

Kategorie jak już pisałam, są do poprawy, nie zostały dobrze rozplanowane.

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
uważam, że zgłaszanie nut zapachowych przy dodawaniu perfum to błąd, po pierwsze - mogę bazować tylko na opisie z internetu, bo np. jeszcze ich nie mam, po drugie - nie każdy potrafi sam określić je poprawnie
Każdy produkt dodawany do KWC przechodzi moderację. Sprawdzimy

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
skoro zmieniono wymiary wyświetlanego avatara w "najaktywniejszych recenzentkach", to można je także zmienić w profilu użytkownika, tam nadal rozciąga się avatar
Nie jest problemem sama zmiana, problemem jest czas IT. W pierwszym poście zaraz wrzucę zadania na ten tydzień.

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
sugestia: dobrze byłoby móc usuwać produkt z torebki z poziomu produktu, jak chcę coś usunąć, muszę grzebać w 300 produktach z torebki...
Można to robić. Klikasz w "Produkt jest w X przegródkach" (tak się zmienia, jeśli ten produkt jest już w twojej torebce), a potem odklikujesz checkboxy .

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja nawet chciałam powypisywać błędy, które mi przeszkadzają, wypisać te wszystkie koszmarne niedoróbki, które drażnią jak ciort. Ale... no właśnie. Na KWC weszłam parę razy i za każdym razem dostawałam k*rwicy serca bo jest tak niedopracowane, tak naszpikowane błędnymi decyzjami twórców, tak byle jak zrobione, że aż niewiarygodne!

Pamiętam jak zmieniały się Filmweb czy LubimyCzytać, do użytku były oddane jednocześnie stara i nowa wersja, mimo, że niektóre opcje i zmiany mi się nie podobały to miałam szansę się przekonać i przyzwyczaić, ale najważniejsza rzecz - wszystko hulało bez zarzutu.

Więc chciałam zgłosić po prostu jeden poważny błąd: ktoś zepsuł KWC!!!
Nie będę z niego korzystać dopóki nie zostanie naprawione.

Moje pytanie brzmi: dlaczego na czas usilnego, jak można się domyślać, naprawiania serwisu nie możemy korzystać ze starej wersji???
Nie ogarniam tego swoim małym rozumkiem.
Odpowiadam: inne struktury danych (bazy danych, systemu plików) uniemożliwiają taki powrót.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 21:58   #225
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dni mijają, licznik mimo usuwania recenzji nie drgnął. Sygnalizowalam to 8 kwietnia, sygnalizuję i dziś. Dalej mam pytanie dlaczego? przecież Rochelle powiedziala, że będzie ok i ...nic
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 08:16   #226
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja od kilku dni też, a wcześniej działała mi ta opcja...
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 15:51   #227
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziewczyny, to wszystko trwa. Pracujemy w sprincie - chłopaki mają wyznaczone zadania do poniedziałku i sprintu zerwać nie mogę. Jeśli nie będzie wielkiej awarii, to do poniedziałki statystyki będą się zliczały. Cierpliwości. Obserwujcie proszę pierwszy post.

Torebka nie działa. Wywaliło ją po porannym wdrożeniu - jutro powróci. Bardzo przepraszam - wiemy o błędzie.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 15:55   #228
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ale pamiętacie, że wprowadziliście nowe KWC z wielkim hukiem prawie miesiąc temu? I nadal więcej nie działa, niż działa?
Ręce opadają.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 16:44   #229
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie wiem co się stało.. Nie mogę się zalogować na kwc. Po wielu próbach, nacisnęłam przycisk "przypomnij hasło" i nic się nie zadziało..
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 11:48   #230
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Recenzje bez problemu mogę usuwać, licznik na bieżąco się zmienia, ale w zakładce "recenzje" nadal widnieją produkty których recenzje pousuwałam.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 14:39   #231
Nathaliee85
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliee85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 50
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Zgłaszam, że nowe KWC jest jednym wielkim błędem. Pozdrawiam.
__________________
"Nie jest jeden człowiek. Jest szereg kawałków czasu, nawleczonych na nitkę jednej pamięci.."
Nathaliee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 15:29   #232
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie mogę wejść we własną recenzję kosmetyku Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, System Professional, Acid Art, Maska łagodząco-regenerująca Sepicalm™ VG + Beta-Glukan
Foto 1 - produkt w widoku ogólnym Recenzje
Foto 2 - po kliknięciu w link, który ma prowadzić do recenzji.
Link KLIK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maska Farmona.jpg (89,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maska Farmona 2.jpg (66,9 KB, 11 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 06:08   #233
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Chimay, pierwszy link kieruje do ciuchów Zalando, a drugi faktycznie w ogóle nie wyświetla kosmetyków.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 08:56   #234
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Chimay, pierwszy link kieruje do ciuchów Zalando, a drugi faktycznie w ogóle nie wyświetla kosmetyków.
Genialne! Po co komu linki w przypadkowych słowach! Czas na przekierowania podpięte pod przypadkowe recenzje. Większa szansa, że ktoś w to kliknie.
A ja głupia myślałam, że nic mnie już tu nie zaskoczy.

Edytowane przez 201605110926
Czas edycji: 2016-04-17 o 08:57 Powód: zmniejszenie widoczności OT
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 09:17   #235
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Chimay, pierwszy link kieruje do ciuchów Zalando, a drugi faktycznie w ogóle nie wyświetla kosmetyków.
Wizażu, więcej reklam Wpieprzyliście tylko dwie w mój post, na pewno można jeszcze kilka
lolka, linki wstawione przeze mnie wstawiam pod słowo KLIK - patrz mój podpis.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 09:29   #236
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie no, minął miesiąc, a rozpierducha jak była, tak jest
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 10:20   #237
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Nie no, minął miesiąc, a rozpierducha jak była, tak jest
Bo też jak widać prawie nikt się jakoś specjalnie nie rwie do pomagania i zgłaszania błędów, a tych jest mnóstwo. Większość produktów, w które zdarzyło mi się do tej pory kliknąć miała błędy typu skopane składy, jakiś doczepiony SPF, konsystencja czy tam formuła zupełnie od czapy.


Czy może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem recenzja usunięta wczoraj przeze mnie, nadal wisi na karcie produktu, jeśli wchodzę przez google? KLIK
Nie chcę się nawet denerwować i wbijać w googla te 500 sztuk, które wczoraj usuwałam
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 11:12   #238
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bo też jak widać prawie nikt się jakoś specjalnie nie rwie do pomagania i zgłaszania błędów, a tych jest mnóstwo.
Jeśli wprowadzą "dobrą zmianę" też na forum, to IMO będzie po zawodach.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 12:04   #239
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Czy może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem recenzja usunięta wczoraj przeze mnie, nadal wisi na karcie produktu, jeśli wchodzę przez google? KLIK
Ja ją widzę jak klikam w link, może znowu jest obsuwa. Już tak ładnie schodziło i nawet licznik zmieniał się na bieżąco. Google będzie miało opóźnienie, bo pokazuje zindeksowane strony (pokazuje się tam nawet treść skutecznie usuniętych recenzj).
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 13:57   #240
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
lolka, linki wstawione przeze mnie wstawiam pod słowo KLIK - patrz mój podpis.
ok, racja
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.