Efektowny look - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-23, 17:30   #1
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51

Efektowny look


Wybieram się w piątek na disco do pubu z koleżanką. Ona jest taka super extra laska, jak modelka, nogi ma takie, że faceci padają, zresztą nie tylko nogi, a ja do modelki mam dalej niż daleko. Nie wiem w co się ubrać, z pewnością wysokie obcasy, bo ona ma 176cm wzrostu. Nie chcę wyglądać przy niej ble, może macie jakąś fajną fryzurkę (mam długie włosy, tak do połowy pleców) i makijażyk (mam brązowe oczka i raczej ciemną karnację), chciałabym wyglądać innaczej niż zwykle...
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:52   #2
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: Efektowny look

Hej, tylko nie za wysokie te obcasy, bo bedziesz miała zepsutą zabawę, jak będą niewygodne. Moja rada - bądź sobą, nie staraj się na siłę dorównać koleżance. Innej rady nie dam, bo nie jestem specjalistką od "looku". Jak chcesz, zeby inne dziewczyny sypnęły radami (co na pewno z radością zrobią), to daj swoje zdjątko ! Trudno poradzić cokolwiek, nie wiedząc dokładnie jak wyglądasz
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 15:52   #3
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51
Re: Efektowny look

Szkoda, ale nie mam swojego aktualnego zdjęcia. Ostatnio unikam aparatu fotograficznego jak ognia
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 17:14   #4
nastolatkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 5
Re: Efektowny look

hejka! moim zdaniem wysokie obcasy to podstawa! jeśli jednak bardziej zależy ci na zabawie,a nie na wyglądzie i poznaniu kogos,to zawsze zostaja super modne ostatnio koturny,takie jakby z korka...sa wygodne i wysokie,wiec 2 w jednym.osobiscie jednak polecam obcasiki co do ubrania to koniecznie cos blyszczącego,zrezygnuj z czerni! nie bedzie cie widac w tłumie i pólmroku! jesli nie lubisz zbytnio blyszczec to moze jakis jasniutki zestaw? jesli jest tam ultrafiolet to biel bedzie super! krótka bluzecza i mini jak masz figurke,jesli wolałabys cos spokojniejszego to jakies biodrówki i topik z fajnym nadrukiem [najlepiej z brokatem] no a co do makijazu,to trudno mi powiedziec nie widzialam zdjecia twojego. mysle ze pod kolor ubrania,obowiązkowo blyszczący perłowy cien pod łukiem brwiowym i duuzo brokatu i lepiej blyszczyk niz szminke! fryzurka gofrownica pofalowane afro,jelsi nie pasuje ci to moze loczki? a moze jakis efektowny kok? pomysl nad tym!
nastolatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:08   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Efektowny look

Tutaj kilka makijaży, może coś cię zainspiruje i pamiętaj, najważniejsza jest dobra zabawa i świetny nastrój, nie przejmuj się za bardzo urodą koleżanki i dobrze się baw
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 12:34   #6
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Efektowny look

ja też dołańczam kilka fotek z makijażem
Zgadzam się z Szaradą... bądz sobą i sie świetnie baw
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 17:52   #7
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51
Re: Efektowny look

Dzięki za prorady. Doszłam do wniosku, że chyba lepiej być sobą i dobrze się bawić, a nie psuć sobie nastrój porównaniami z koleżanką, bo nic nie zmieni tego, że ona jest super laka a ja nie hi hi hi

Fajniutki jest ten ostatni makijażyk
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-25, 18:44   #8
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 127
Re: Efektowny look

Witam
Świat jest właśnie między innymi taki piękny, kolorowy i intrygujący, że każdemu znas podoba się, fascynuje coś innego. To z całą mocą przejawia się też tu, na Wizażu W wielu dyskusjach uwidaczniają się różnorodne gusta, odczucia i wrażenia.
Iwonko głowę dam( a ma jedną, to tak na marginesie ), że wielu facetów nie zaintrygowałaby twoja koleżanka, bo super-idealnych-działających na każdego, jednym słowem UNIWERSALNYCH dziewcząt, po prostu nie ma
Najważniejsze to być sobą, dobrze się czuć w swojej "skórze". Dobry nastrój i UŚMIECH, to gwarant nie tylko dobrej zabawy, ale i intrygujący element "przyciągający" innych ludzi do nas jak magnes
Tak więc koniecznie( oprócz ładnego, gustownego stroju, najlepiej wypróbowanego, takiego, w którym czujesz się dobrze) zabierz ze sobą dobry nastrój i pogodę ducha, a wtedy świetna zabawa gwarantowana
Pozdrawiam słonecznie i życzę fantastycznej zabawy
Beza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.