Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-22, 14:19   #151
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Nigdy tak o tym nie myślałam, ale coś w tym jest. Uważam swoje życie za raczej nudne, szczególnie od pewnego czasu, a różne historie z facetami rzeczywiście dawały mi emocje, "coś się działo".
Ale nie jestem przecież egzaltowana, egzaltacja mnie wręcz śmieszy. Wydawało mi się, że raczej racjonalnie do tego podchodzę. Przecież piszę wprost, że zdaję sobie sprawę z tego, że moje fantazje nie są racjonalne i że to tylko fantazje. Nie uważam też ani trochę, że w tej sytuacji jest coś wyjątkowego ani że to są jakieś wielkie wow przezycia. W normalnym okresie staram się o tym nie myśleć, jak pisałam, płakałam tylko raz. To już niesprawiedliwa ocena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, chyba każdy to robi dlatego, że jest nudno. Niczego obiektywnie przyjemnego w tym nie ma.

No i masz trochę racji, Ty akurat jesteś jednym z tych mniej egzaltowanych przypadków które widziałam xd Niemniej jednak masz problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:20   #152
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

No ale nie wiem, czemu nie założysz sobie konta na jakiś portalu randkowym i nie popiszesz teraz; w samych fantazjach nie widzę nic złego, sama jestem osobą bujającą w obłokach, ale tutaj szkoda po prostu czas marnować na rozmyślania o takim typie. Już chyba lepiej fantazjować o fikcyjnych postaciach/ aktorach/ wstaw tutaj, co chcesz.

Za dużo czasu minęło i wszyscy Ci raczej piszą nie żeby się z Ciebie nabijać, ale żeby Ci doradzić, że już pora powiedzieć "pas". Kobiety po długoletnich związkach tyle przeżywają rozstania, a tutaj nie zbudowaliście po prostu żadnej znajomości, tylko trzy razy się spotkaliście.

Mnie dzisiaj jakiś facet polubił zdjęcie, z którym się umawiałam chyba trzy lata temu (nie pamiętam), zakończyliśmy znajomość w nieprzyjemnej atmosferze i podkreśliłam, że nie chcę mieć kontaktu.
Według mnie to jest żałosne i tyle, podchody jak w szkole podstawowej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:23   #153
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Wiem, chyba każdy to robi dlatego, że jest nudno. Niczego obiektywnie przyjemnego w tym nie ma.

No i masz trochę racji, Ty akurat jesteś jednym z tych mniej egzaltowanych przypadków które widziałam xd Niemniej jednak masz problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no nie ma. I chyba każdy lubi te emocje, kiedy się kogoś poznaje, spotyka, więc już nie wierzę, że trzeba aż jakiegoś specjalnego typu osobowości.
Miałam podobną do mnie koleżankę. Też uwielbiała dramy z facetami i kazała mi analizować zachowanie kompletnie niezainteresowanych nią facetów. Tyle że potem weszła w szczęśliwy i związek i się skończyło. No coz, mnie się to jakoś nie udaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:25   #154
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
A no nie ma. I chyba każdy lubi te emocje, kiedy się kogoś poznaje, spotyka, więc już nie wierzę, że trzeba aż jakiegoś specjalnego typu osobowości.
Miałam podobną do mnie koleżankę. Też uwielbiała dramy z facetami i kazała mi analizować zachowanie kompletnie niezainteresowanych nią facetów. Tyle że potem weszła w szczęśliwy i związek i się skończyło. No coz, mnie się to jakoś nie udaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nienienie, ja mówię o wkręcaniu się w znajomości w ogóle nie rokujące. Uwierz mi, potrzeba. Takie osoby jaraja sie, co tu dużo mówić, patologicznymi ukladami, natomiast relacje pozbawione tej nutki wydają im się nudne. Z tym że niekiedy faktycznie wystarczy poznać kogoś spoko, żeby to minęło. Ale nie zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:33   #155
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ale nie wiem, czemu nie założysz sobie konta na jakiś portalu randkowym i nie popiszesz teraz; w samych fantazjach nie widzę nic złego, sama jestem osobą bujającą w obłokach, ale tutaj szkoda po prostu czas marnować na rozmyślania o takim typie. Już chyba lepiej fantazjować o fikcyjnych postaciach/ aktorach/ wstaw tutaj, co chcesz.

Za dużo czasu minęło i wszyscy Ci raczej piszą nie żeby się z Ciebie nabijać, ale żeby Ci doradzić, że już pora powiedzieć "pas". Kobiety po długoletnich związkach tyle przeżywają rozstania, a tutaj nie zbudowaliście po prostu żadnej znajomości, tylko trzy razy się spotkaliście.
Nie chce zakładać konta, skoro teraz i tak nie można się spotykać, nie lubię pisać z nieznajomymi facetami dla samego pisania.
Nie fantazjuję już o nim, w takim sensie ze wyobrażam sobie z nim jakieś sytuacje - jak mnie kusi, to podstawiam sobie w jego miejsce właśnie jakiegoś aktora albo kogoś znajomego, kto mi się podoba. Chodzilo mi o "fantazję" pt. On się jeszcze obudzi i coś do mnie poczuje, zdaję sobie dokładnie sprawę z tego, że to science fiction.
Moze kiedy nie ma się na kocie związków tak jak ja, a tylko jeden, który nie wypalił, to nawet takie pseudorelacje zajmują głowę nienormalnie długo.
Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj jakiś facet polubił zdjęcie, z którym się umawiałam chyba trzy lata temu (nie pamiętam), zakończyliśmy znajomość w nieprzyjemnej atmosferze i podkreśliłam, że nie chcę mieć kontaktu.
Według mnie to jest żałosne i tyle, podchody jak w szkole podstawowej.
Rzeczywiście to dziwne, wtf.
Mnie też autentycznie śmieszą te jego lajki i w ogóle jego życie internetem. Niby czytając ten watek można dojść do wniosku, że sama żyję internetem, ale ja jednak prawie nigdy nie publikuje swoich zdjęć, a relacji w całej mojej karierze internetowej opublikowałam 3. On za to bardzo często coś wrzuca, jak jakiś nastolatek, i gdybym się już jakoś nie zaangażowała, to by mnie to odrzucało. Zawsze mnie trochę bawili tacy ludzie. I jak na to spojrzę z dystansem, to u niego też mnie to bawi i sama się sobie dziwię, że mi nie przechodzi mimo to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Nienienie, ja mówię o wkręcaniu się w znajomości w ogóle nie rokujące. Uwierz mi, potrzeba. Takie osoby jaraja sie, co tu dużo mówić, patologicznymi ukladami, natomiast relacje pozbawione tej nutki wydają im się nudne. Z tym że niekiedy faktycznie wystarczy poznać kogoś spoko, żeby to minęło. Ale nie zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tu się zgodzę, chyba faktycznie kręcą mnie takie dziwne układy i specyficzni faceci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:36   #156
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87778630]Wlasnie spojrzałam, że ty ten wątek założyłaś na początku stycznia. O MAJ GAD. Ja rozumiem, ze kazdy ma swoje tempo, emocje, wspomnienia... ale kurde. Wy sie w ogole nie znaliście.

Męczysz sie w imię "co by było gdyby". To są twoje fantazje i rzeczywistość nigdy nie miala mozliwosci sie z nimi pokryc.

Nie dopisuj tutaj zadnej ideologii, bo jej nie ma.

Myslisz, ze on o tobie mysli, przejmuje sie tak jak ty? Nieeeee! I nigdy nie miał takiego zamiaru.

Dasz radę, bo jak widzisz - nie ty jedna miałaś kiedyś takie bagno Ale to juz naprawdę trwa długo. nie mysl o nim. mysl o sobie[/QUOTE]

poprzedni watek na temat tego kolesia byl w czerwcu zeszlego roku
i juz wtedy znali sie jakies pol roku
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:41   #157
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
poprzedni watek na temat tego kolesia byl w czerwcu zeszlego roku
i juz wtedy znali sie jakies pol roku
... toż to zaraz będzie 1,5 roku.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 16:08   #158
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Gdyby dziewczyna go zablokowala, to nagle nic by jej nie zostalo. Normalność widzi prawdopodobnie jako nudę, coś co nie dostarcza Emocji (celowo rozpoczęte wielką literą), uwagi ze strony otoczenia, zadnych podstaw by czuć się "wyjątkowo". Znam takie typy osobowości i to w sumie też dzielące się na dwa różne podtypy - te, którym to minęło i które ogarnely, że jazda na rollercoasterze wcale nie jest taka super i te wydumane rozterki z których można się zwierzać innym i opisywać w Internecie z wielką egzaltacją to tak naprawdę jedno wielkie bagno, którym udało się stworzyć coś normalnego/zacząć czegoś takiego szukać. Ale też takie, które nigdy z tego nie wyrosły i nic jak na razie nie wskazuje żeby to się stalo (wśród nich kiedyś najbliższa mi osoba).

Znam to. Ojeju jakie to było wowwowwow rozkminiac te duperele. Mnie się udało przypadkiem spotkac się z normalnością. I niektórym rzeczywiście wychodzi to w ten sposób. Inni przepracowują głębsze problemy na terapii. Jeszcze inni mają swoje sposoby.

Autorko mogę Ci powiedzieć obudz się ale to nic nie da dopoki sama nie znajdziesz jakiegoś sposobu, żeby być na to gotowa. Cóż na razie się nie zanosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Autorko, z jednej strony bawisz się w analityka i dzielisz włos na czworo – piszesz o nim, koncentrujesz swoją uwagę, że jest taki i sraki, a w internecie robi to i to. A z drugiej mańki zaprzeczasz, że jak to, przecież stąpasz mocno po ziemi i on Ci się tylko czasem przypomina, a poza tym płakałaś tylko dwa razy. To czemu tak trudno zrobić ciach?
Kiedy do Ciebie dotrze, że nie zależy mu na Tobie i nie masz czego u niego szukać? Nie stworzycie związku. Tu mogą pojawiać się iskierki, które będą łechtać jego ego, a w Tobie wzbudzać nadzieję, że jesteś dla niego kimś ważnym. A to bujda
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 16:22   #159
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość


Autorko, z jednej strony bawisz się w analityka i dzielisz włos na czworo – piszesz o nim, koncentrujesz swoją uwagę, że jest taki i sraki, a w internecie robi to i to. A z drugiej mańki zaprzeczasz, że jak to, przecież stąpasz mocno po ziemi i on Ci się tylko czasem przypomina, a poza tym płakałaś tylko dwa razy. To czemu tak trudno zrobić ciach?
Kiedy do Ciebie dotrze, że nie zależy mu na Tobie i nie masz czego u niego szukać? Nie stworzycie związku. Tu mogą pojawiać się iskierki, które będą łechtać jego ego, a w Tobie wzbudzać nadzieję, że jesteś dla niego kimś ważnym. A to bujda
To do mnie dociera na poziomie racjonalnym Naprawdę, ja to doskonale wiem.
Myślałam o nim już rzadko, naprawdę, tyle że w trakcie tej kwarantanny zebrało mi się analizę tego i ogólnie relacji jakie miałam, w dodatku on zaczął znowu dawać znaki życia.
Czemu trudno zrobic ciach - już napisałam, poza tym trzyrazypiec trafiła chyba w sedno, bo to by uznaczalo utratę namiastki jakichś emocji, jak bardzo by to nie brzmiało żałośnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 16:34   #160
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
To do mnie dociera na poziomie racjonalnym Naprawdę, ja to doskonale wiem.
Myślałam o nim już rzadko, naprawdę, tyle że w trakcie tej kwarantanny zebrało mi się analizę tego i ogólnie relacji jakie miałam, w dodatku on zaczął znowu dawać znaki życia.
Czemu trudno zrobic ciach - już napisałam, poza tym trzyrazypiec trafiła chyba w sedno, bo to by uznaczalo utratę namiastki jakichś emocji, jak bardzo by to nie brzmiało żałośnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to nie są znaki życia....
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 16:38   #161
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Ostro, ale dziękuję, bo dostałam odpowiedź na jedno z moich pytań. Tak jak mi się wydawało, nawet w niezobowiązującej relacji miałam prawo oczekiwać trochę więcej.
Cóż, pozostaje mi gdzieś znaleźć ten szacunek do siebie i się nie ośmieszać w jego oczach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ skąd.
Dlatego to się nazywa niezobowiązująca relacja.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 16:40   #162
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87779273]to nie są znaki życia....[/QUOTE]No wiem, ale już tłumaczyłam, jak to działa. Wcześniej nie lajkowal, nie interesował się moim profilem. Przecież ja nie uważam, że on w ten sposób daje mi znać o wielkim uczuciu do mnie tylko że pozwala mi to myśleć, że znowu będzie chciał się umówić na seks po tym całym zamknięciu, co dość logiczne, bo pewnie go brzydko mówiąc ciśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ależ skąd.
Dlatego to się nazywa niezobowiązująca relacja.
No ok, no to w takim razie wolałabym być kochanką, o jakiej pisze chacaos albo przyjaciółką z profitami, z naciskiem jednak na słowo _przyjaciółka_. A nie laską, do której można się odezwać raz na pół roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 16:43   #163
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
No wiem, ale już tłumaczyłam, jak to działa. Wcześniej nie lajkowal, nie interesował się moim profilem. Przecież ja nie uważam, że on w ten sposób daje mi znać o wielkim uczuciu do mnie tylko że pozwala mi to myśleć, że znowu będzie chciał się umówić na seks po tym całym zamknięciu, co dość logiczne, bo pewnie go brzydko mówiąc ciśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chryste, Zeusie i wszyscy święci.

NIE.

Czasem wejdę do jakiegoś kolesia na insta/fb (tak, takiego z którym spałam i nie mam do niego totalnie żadnych uczuć) i mu coś zalajkuje, a czasem on mi. Czasami na pół roku w ogole o nim zapominam, a potem coś wstawia i nawet sie nie zastanawiam czy lajkowac czy nie. Jak mam ochotę to to robie. I NIC TO NIE ZNACZY. To jest pieprzony lajk na social media, a nie propozycja spotkania. Dziewczyno!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 16:57   #164
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87779336]Chryste, Zeusie i wszyscy święci.

NIE.

Czasem wejdę do jakiegoś kolesia na insta/fb (tak, takiego z którym spałam i nie mam do niego totalnie żadnych uczuć) i mu coś zalajkuje, a czasem on mi. Czasami na pół roku w ogole o nim zapominam, a potem coś wstawia i nawet sie nie zastanawiam czy lajkowac czy nie. Jak mam ochotę to to robie. I NIC TO NIE ZNACZY. To jest pieprzony lajk na social media, a nie propozycja spotkania. Dziewczyno![/QUOTE]

Boże. Dobrze. Nie napisałam, że to jest propozycja spotkania. Proszę przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem.
Mam intuicję w takich pseudorelacjach i uważam, że prawdopodobne jest, że po kwarantannie ni z gruszki ni z pietruszki dostanę wiadomość, co tam u mnie, bo już miałam z nim taka sytuację, więc wiem trochę, jak on postępuje. Jak nie, to nie, widocznie się pomyliłam.
Tylko tyle.
Ja tam nie lajkuje kolesi z którymi kiedyś spałam, po co? Nie interesuje mnie, co u nich. Odcinam się (oprócz obecnego, którego też nie lajkuje).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2020-04-22 o 16:59
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 17:01   #165
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Boże. Dobrze. Nie napisałam, że to jest propozycja spotkania. Proszę przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem.
Mam intuicję w takich pseudorelacjach i uważam, że prawdopodobne jest, że po kwarantannie ni z gruszki ni z pietruszki dostanę wiadomość, co tam u mnie, bo już miałam z nim taka sytuację, więc wiem trochę, jak on postępuje. Jak nie, to nie, widocznie się pomyliłam.
Tylko tyle.
Ja tam nie lajkuje kolesi z którymi kiedyś spałam, po co? Nie interesuje mnie, co u nich. Odcinam się (oprócz obecnego, którego też nie lajkuje).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz intuicję? To moze zacznij jej słuchać?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

No a ja lajkuje i to nie znaczy, ze sie zastanawiam co u nich XD Zrozum, zetak to często działa. U twojego kolegi pewnie tez.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 17:08   #166
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87779408]Masz intuicję? To moze zacznij jej słuchać?
[/QUOTE]
To już odrębna kwestia.
[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87779408]
No a ja lajkuje i to nie znaczy, ze sie zastanawiam co u nich XD Zrozum, zetak to często działa. U twojego kolegi pewnie tez.[/QUOTE]
Na podstawie doświadczenia akurat z tym facetem podejrzewam, że ma on podobne podejście do mojego, z tym, że on lubi manipulować takimi bzdurowatymi możliwościami internetu jak lajki. Mogę się mylić oczywiście, ale nie wiem, czemu akurat ta kwestia wzbudzila u ciebie (i chyba nie tylko) takie emocje, czy to takie nieprawdopodobne, że już nawet abstrahując od tych lajkow on może znowu się do mnie odezwać i chcieć seksu? Przecież według niego tak działa ta relacja, już jakiś czas temu tak właśnie zrobił.
Żeby potem nie było, że to ja kminie i robię sobie jakieś nadzieje, ja po prostu odpowiadam na "zarzuty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 21:21   #167
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
on lubi manipulować takimi bzdurowatymi możliwościami internetu jak lajki.
Co. XD
Przez Ciebie spojrzałam, kto mi zaserduszkował profilowe na Fejsie i nie wiem, czy szykować się na seksy z kumplem, z którym raz poszłam do łóżka, zajętym crushem sprzed 3 lat czy z moją wielką nieszczęśliwą miłością z podstawówki. Tak, brzmi to równie absurdalnie. Sama jesteś zafiksowana na punkcie instagrama, lajków i relacji i uważasz, że inni przypisują takim pierdołom taką samą wagę jak Ty. Nawet jeśli facet ma ten swój masterplan przelecenia Cię po kwarantannie... To miłego kolejnego 1,5 roku rozkminiania wszystkich jego fotek z innymi laskami, reakcji i lajków, na pewno przybliży Cię to do udanego związku.

Edytowane przez chacaos
Czas edycji: 2020-04-22 o 21:22
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 09:21   #168
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

A na czym polega manipulowanie lajkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 10:20   #169
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
To już odrębna kwestia.

Na podstawie doświadczenia akurat z tym facetem podejrzewam, że ma on podobne podejście do mojego, z tym, że on lubi manipulować takimi bzdurowatymi możliwościami internetu jak lajki. Mogę się mylić oczywiście, ale nie wiem, czemu akurat ta kwestia wzbudzila u ciebie (i chyba nie tylko) takie emocje, czy to takie nieprawdopodobne, że już nawet abstrahując od tych lajkow on może znowu się do mnie odezwać i chcieć seksu? Przecież według niego tak działa ta relacja, już jakiś czas temu tak właśnie zrobił.
Żeby potem nie było, że to ja kminie i robię sobie jakieś nadzieje, ja po prostu odpowiadam na "zarzuty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
twoja obsesja zaczyna mnie przerazac

idz na terapie

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
A na czym polega manipulowanie lajkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie wiem, ale przypomnial mi sie stary watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=676175
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-23, 10:29   #170
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
To już odrębna kwestia.

Na podstawie doświadczenia akurat z tym facetem podejrzewam, że ma on podobne podejście do mojego, z tym, że on lubi manipulować takimi bzdurowatymi możliwościami internetu jak lajki. Mogę się mylić oczywiście, ale nie wiem, czemu akurat ta kwestia wzbudzila u ciebie (i chyba nie tylko) takie emocje, czy to takie nieprawdopodobne, że już nawet abstrahując od tych lajkow on może znowu się do mnie odezwać i chcieć seksu? Przecież według niego tak działa ta relacja, już jakiś czas temu tak właśnie zrobił.
Żeby potem nie było, że to ja kminie i robię sobie jakieś nadzieje, ja po prostu odpowiadam na "zarzuty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jest bardzo prawdopodobne, że się może odezwać, gdy będzie miał ochotę na seks, chyba że znajdzie kogoś innego. Tylko co z tego, że będzie chciał seksu? Ty jestes za mocno wkrecona na takie zabawy, ale jeśli chcesz to brnij w to. Wszyscy tu dobrze radzą, żeby gościa olać, bo wasze oczekiwania się rozmijają. A Ty analizujesz czy Ci dał lajka, jak w liceum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 11:59   #171
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
No jest bardzo prawdopodobne, że się może odezwać, gdy będzie miał ochotę na seks, chyba że znajdzie kogoś innego. Tylko co z tego, że będzie chciał seksu? Ty jestes za mocno wkrecona na takie zabawy, ale jeśli chcesz to brnij w to. Wszyscy tu dobrze radzą, żeby gościa olać, bo wasze oczekiwania się rozmijają. A Ty analizujesz czy Ci dał lajka, jak w liceum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że autorka analizuje bo boi się że jednak ulegnie gdy absztyfikant będzie wystarczająco dobrze bajerował
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 12:01   #172
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Myślę że autorka analizuje bo boi się że jednak ulegnie gdy absztyfikant będzie wystarczająco dobrze bajerował
to tym bardziej powinna zablokować.

Jak sie czegoś boisz, to tego unikasz... Co to za logika? Potrzymam rękę w ogniu z nadzieją, że MOŻE MNIE WYJĄTKOWO nie oparzy.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 12:03   #173
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Co. XD
Przez Ciebie spojrzałam, kto mi zaserduszkował profilowe na Fejsie i nie wiem, czy szykować się na seksy z kumplem, z którym raz poszłam do łóżka, zajętym crushem sprzed 3 lat czy z moją wielką nieszczęśliwą miłością z podstawówki. Tak, brzmi to równie absurdalnie. Sama jesteś zafiksowana na punkcie instagrama, lajków i relacji i uważasz, że inni przypisują takim pierdołom taką samą wagę jak Ty. Nawet jeśli facet ma ten swój masterplan przelecenia Cię po kwarantannie... To miłego kolejnego 1,5 roku rozkminiania wszystkich jego fotek z innymi laskami, reakcji i lajków, na pewno przybliży Cię to do udanego związku.
Mój niespełniony crush o którym tu pisałam obejrzał wczoraj moją relację!! Ponadto dał nowe zdjęcie profilowe (baardzo się postarzał), może ma Midlifecrisis i liczy na reaktywacje? Pech że na relacji jestem z mężem który wygląda na tym zdjęciu jak młody bóg

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87782001]to tym bardziej powinna zablokować.

Jak sie czegoś boisz, to tego unikasz... Co to za logika? Potrzymam rękę w ogniu z nadzieją, że MOŻE MNIE WYJĄTKOWO nie oparzy.[/QUOTE]

Taka właśnie logika "a nóż widelec tym razem pokocha" choć rozum temu przeczy. Dlatego nie blokuje.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 13:21   #174
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 13:36   #175
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Myślę, że to idealne podsumowanie.
Chyba wszystko już zostało napisane. Jak się zdobędę na to, żeby go wreszcie poblokować, to się odezwę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 13:52   #176
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Autorko, życzę Ci powodzenia. Jeśli zdecydujesz pozbyć się go ze swego życia, to życzę Ci wytrwałości. Obawa przed tym, że stracisz coś, czego nigdy nie miałaś i mieć nie będziesz, to fatalne uczucie. Mam nadzieję, że postawisz na nim krzyżyk, powiesz adieu i odetchniesz z ulgą.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".

Edytowane przez bujdanaresorach
Czas edycji: 2020-04-23 o 13:53
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 14:58   #177
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Autorko, życzę Ci powodzenia. Jeśli zdecydujesz pozbyć się go ze swego życia, to życzę Ci wytrwałości. Obawa przed tym, że stracisz coś, czego nigdy nie miałaś i mieć nie będziesz, to fatalne uczucie. Mam nadzieję, że postawisz na nim krzyżyk, powiesz adieu i odetchniesz z ulgą.
Dziękuję.
Jeśli go powyrzucam z wirtualnego świata, to na pewno ostatecznie, znam siebie. Wiem też, że tym razem nie dam mu się zbajerować w razie czego. Po prostu trudno mi ostatecznie powiedzieć "to koniec, nie chcę się już nawet karmić namiastkami".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:59   #178
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 15:35   #179
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 641
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Poblokowalam go wszędzie i usunęłam ze znajomych. Nie wiem jeszcze, jak się z tym czuję. Ale nie chcę, żeby do mnie pisał, ja go zbyję, a potem znowu będę widzieć jego zdjęcia z innymi dziewczynami.
Niepotrzebny mi ktoś taki w znajomych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 16:03   #180
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Poblokowalam go wszędzie i usunęłam ze znajomych. Nie wiem jeszcze, jak się z tym czuję. Ale nie chcę, żeby do mnie pisał, ja go zbyję, a potem znowu będę widzieć jego zdjęcia z innymi dziewczynami.
Niepotrzebny mi ktoś taki w znajomych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo. Tak 3 maj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-23 22:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.