Pomysł Na Własny Biznes - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 17:10   #211
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

z tego co wiem, to każda księgowa ma prenumeratę Gazety Prawnej i na INFOR.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:07   #212
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez MaksiuAlergik Pokaż wiadomość
WŁAŚnie - od sierpnia 2014 nie ma już obowiązku posiadania certyfikatu. Nadal myslę nad biurem śni mi się to po nocy podświadomie zawsze o tym mażyłam nawet parę dni temu znalazłam list który pisałam do koleżanki w ameryce (ale go nie wysłałam) jak jeszcze chodziłam do liceum ekonomicznego że mażę o takiej firmie, ale później choroba jakoś sprawiła że zapomniałam o tych planach.
Wiesz, tak czytam i czytam i wiadomo, że z jednej strony może być ciężko na początku, że poszukiwanie klientów, papiery, organizacja itd ale... jeśli tak cholernie marzysz o tej firmie i tak mocno chciałabyś ją mieć, to wejdź w to i po prostu spełniaj swoje marzenia.
Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale będzie Warto!
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 22:47   #213
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez MaksiuAlergik Pokaż wiadomość
Wita Was mama 3 dzieci z czego najmłodsze za parę dni kończy rok. Pomysłów na firmę poszukuję od 4 lat jak zrezygnowałam z pracy aby zaopiekować się najstarszym ciężko chorym dzieckiem. Od paru dni myślę że jednak to co podpowiadają mi inni może okażać się najlepszym rozwiązaniem potrzebuję jednak bezstronnej oceny. Chciałam otwożyć małe biuro świadćzące usługi księgowe i doradcze tzn ryczałt zus i KPiR moraz pomoć w zakładaniu firmy. Nie wiem czy to nie za mało i czy to ma sens jak firm świadczących takie usługi jest wiele, ale potrzebuję pieniedzy i muszę coś zrobić. LUBIE PAPIERKI CYFERKI I ZAŁATWIANIE W URZEDACH RÓŻNYCH SPRAW. jak myslicie czy dobrze inni myśla?aha jetem po liceum ekonomicznym i studiach z zakresu finansów oraz matematyki
Pomysł ok, bo przede wszystkim wymaga małych nakładów finansowych. Biur rachunkowych jest co prawda dużo, ale jest tez dużo ludzi, którzy mają swoje firmy i korzystają z pomocy biur. Jak lubisz cyferki to spróbuj. Możesz się postarać też o dofinansowanie z PUP.
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 08:10   #214
MaksiuAlergik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

dzieki dziewczyny!!! na razie duzo czytam szukam informacji o dotacjach tez poszukam. Bardzo dziekuje za wsparcie
MaksiuAlergik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 09:49   #215
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez MaksiuAlergik Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny!!! na razie duzo czytam szukam informacji o dotacjach tez poszukam. Bardzo dziekuje za wsparcie
Idź do PUPu, tam Ci wszystko dokładnie powiedzą co i jak. Z dotacjami z Uni jest więcej zamieszania, łatwiej i szybciej dostać z PUP.
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 09:43   #216
Daguska21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Pomysłów na biznes może być wiele. Możesz się zastanowić nad marketingiem sieciowym. To też jest dobra opcja. Sama z niej korzystam. Jeśli myślisz, że to wciskanie produktów i nagabywanie ludzi to jesteś w błędzie. Jeśli się poważnie zaangażujesz, możesz wiele ugrać dla siebie i cieszyć się wolnością finansową. Polecam Ci stronę o <link> gdzie możesz dowiedzieć się czegoś więcej. Pozdrawiam!

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-06-23 o 11:12
Daguska21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 15:09   #217
kmichalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Z przyjaciółką zastanawiałyśmy się nad otwarciem sklepu internetowego z obuwiem, jej znajomy polecił nam, żebyśmy importowały buty z Chin, ale nie jakieś podróbki bo oryginalne też można kupić, oczywiście taniej niż w Polsce. Znalazłyśmy pośrednika xxx który wyszukuje dla nas odpowiednie oferty i negocjuje dobre ceny. Póki co, sprzedajemy towar na portalach aukcyjnych, ale dalej planujemy otworzyć sklep internetowy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-24 o 14:18 Powód: Link.
kmichalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 09:59   #218
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez kmichalina Pokaż wiadomość
Z przyjaciółką zastanawiałyśmy się nad otwarciem sklepu internetowego z obuwiem, jej znajomy polecił nam, żebyśmy importowały buty z Chin, ale nie jakieś podróbki bo oryginalne też można kupić, oczywiście taniej niż w Polsce. Znalazłyśmy pośrednika [link] który wyszukuje dla nas odpowiednie oferty i negocjuje dobre ceny. Póki co, sprzedajemy towar na portalach aukcyjnych, ale dalej planujemy otworzyć sklep internetowy
Gratulacje, tak trzymać zawsze bardzo sie cieszę, jak sie komuś udaje otworzyć swój biznes. Sama tez bym chciała takowy mieć, jednakże na razie jeszcze nie wymyśliłam co by to dokładnie miało być.
Brawo dziewczyny
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-21 o 08:29 Powód: Link w cytacie.
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 07:00   #219
Moni_qka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Gratulacje, tak trzymać zawsze bardzo sie cieszę, jak sie komuś udaje otworzyć swój biznes. Sama tez bym chciała takowy mieć, jednakże na razie jeszcze nie wymyśliłam co by to dokładnie miało być.
Brawo dziewczyny
Ja również gratuluję . Kiedyś sama myślałam o podobnym biznesie, niestety nie udało mi się znaleźć dobrego pośrednika . Pomyślałam wtedy o inwestycji w akcje, sporo poczytałam i zdecydowałam się na tzw. emisję z prawem poboru. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi może o tym poczytać np. na tej stronce <link> Inwestycja była udana .

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-07-21 o 08:33
Moni_qka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 22:02   #220
biczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 27
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Myślę że salon fryzjerski zawsze wypali.
biczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 11:08   #221
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

ja od 3 misięcy prowadzę sklep on-line(wpadać zapraszam;p)
narazie 'dorywczo' poza pracą na etacie w zupełnie innej branży
ale mam nadzieję że się rozkręci i będę w końcu jedną z tych osób, które robią to co lubia i kochają swoją pracę
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 22:29   #222
aikola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Warto wykonać na początek rytuały finansowe przyciągające dobrobyt. Ja akurat polecam książkę Magia bogactwa i obfitości w której jest wiele pomocnych porad związanych z zarabianiem. xxx a cena to tylko 17zł

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-08-17 o 09:13 Powód: Link.
aikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 15:13   #223
Martyna_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Może załóż swój sklep internetowy, to nie jest aż tak ryzykowne. W tym artykule masz opisane jak zacząć <link>. Mam nadzieję, że Ci się przyda. Jeżeli dobrze wszystko zaplanujesz to sukces gwarantowany

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-11-05 o 06:46
Martyna_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 11:35   #224
Betty213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 40
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

ciężko powiedzieć jaki biznes sprawdzi się w takiej miejscowości. Moja koleanka niedawno otworzyła własny butik, ale ona ma tez wykszałcennie i doświadczenie jako krawcowa. Mi się bardzo podobaja jej chiucy bo są modne ale jednocześnie ,to jest coś innego niż możesz dostać w przeciętnej sieciówce . Tkaniny odzieżowe bierze z hurtowni xxx z łodzi i z tego co widze to maja tram spoty wybór. Maja nawet tkaniny drukowane cyfrowo.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-16 o 22:01 Powód: Reklama.
Betty213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 13:20   #225
Utrata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Wijacie!

Zastanawiam się nad założeniem callcenter, który będzie outsourcingował działy telemarketingu dużych firm. Z tego co się zorientowałam to przyda mi się ten program -xxx i jeszcze centrala telefoniczna i oczywiście komputery. Macie jeszcze jakieś sugestie?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-11-05 o 09:02 Powód: link
Utrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 13:24   #226
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

ja mam sugestie żeby zamknąć ten temat to tylko reklamy w nic lecą...
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 01:16   #227
KamiennaTwarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Temat nie został zamknięty więc raz jeszcze zasugeruję skorzystanie z usług tej firmy <link> myślę że wielu prowadzącym biznes przyda się taki system.

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-11-20 o 06:45
KamiennaTwarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 14:03   #228
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez Daguska21 Pokaż wiadomość
Pomysłów na biznes może być wiele. Możesz się zastanowić nad marketingiem sieciowym. To też jest dobra opcja. Sama z niej korzystam. Jeśli myślisz, że to wciskanie produktów i nagabywanie ludzi to jesteś w błędzie. Jeśli się poważnie zaangażujesz, możesz wiele ugrać dla siebie i cieszyć się wolnością finansową. Polecam Ci stronę o <link> gdzie możesz dowiedzieć się czegoś więcej. Pozdrawiam!
Zgodzę się, może być wiele, marketing sieciowy to też dobra opcja, sama z niej korzystam, jednak trzeba wiedzieć, jak to robić. Jednak tym postem przeczysz sama sobie, mówisz, że nie jest to nagabywanie ludzi, po czym podajesz od razu link, wątpię, żeby ktoś się w ciemno skusił Trzeba pamiętać, że biznes to przede wszystkim ludzie, oni go tworzą i nawet w najlepszej firmie, mając nieudolnie działającego lidera, nie będziesz w stanie zarobić ani zlotówki.
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 15:54   #229
Kokit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Dziewczyny pomóżcie!

Mój luby wymyślił sobie, że założy firmę świadczącą usługi cnc, coś ze spawaniem to jest - nie ważne. Problem w tym, że na rynku jest dużo takich firm a na dodatek sam początek będzie strasznie dużo kosztował, wiecie maszyny, pomieszczenia.

Jak go odwieść od tego pomysłu?!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-18 o 11:41 Powód: Link.
Kokit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 14:29   #230
krawczyk_mediamass
Przyczajenie
 
Avatar krawczyk_mediamass
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez bulka114 Pokaż wiadomość
Zgodzę się, może być wiele, marketing sieciowy to też dobra opcja, sama z niej korzystam, jednak trzeba wiedzieć, jak to robić. Jednak tym postem przeczysz sama sobie, mówisz, że nie jest to nagabywanie ludzi, po czym podajesz od razu link, wątpię, żeby ktoś się w ciemno skusił Trzeba pamiętać, że biznes to przede wszystkim ludzie, oni go tworzą i nawet w najlepszej firmie, mając nieudolnie działającego lidera, nie będziesz w stanie zarobić ani zlotówki.
Spodziewam się, że moderatorzy skutecznie walczą z taką formą reklamy. Marketing sieciowy jest fajnym pomysłem ale wymaga dużo pracy, bo to środowisko, w którym co chwilę coś się zmienia.
krawczyk_mediamass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 11:02   #231
gskjgd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 19
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez biczi Pokaż wiadomość
Myślę że salon fryzjerski zawsze wypali.
Czy ja wiem, czy zawsze? Na pewno każda z nas widziała, jak chociaż jeden salon fryzjerski w mieście się zamknął. Bo to trudny fach, a konurencja nie śpi. Ile osób teraz kończy technika fryzjerskie? Oczywiście, sama bym chciała i życzyła każdemu, żeby mu salon fryzjerski wypalił, alr cóż, szczerze, to trzeba być w tym naprawdę dobrym, mieć talent Nie wiem dlaczego każdej kobiecie, która myśli o założeniu własnego biznesu, przechodzi salon fryzjerski przez myśl. Mojej przyjaciółce tak samo. W końcu mąż jej to wybił z głowy, zainwestowali zamiast salonu w artykuły biurowe, urządzenia biurowe, wydruki i wyrabianie pieczątek Modico. Włożyli w ten biznes naprawdę dużo energii i czasu, więc trzymam za nich kciuki i osobiście myślę, że to lepszy pomysł, niż kolejny salon fryzjerski
gskjgd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 16:58   #232
aldona_nitka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

No a co myślicie o myjni przed supermarketem? Mąż się nad tym zastanawia i w sumie sama już zwątpiłam, a powiem szczerze, że byłam przeciwna, ale mnie powoli przekonuje. Widziałam jak jeden koleś mył auta w taki sposób i była to xxx jak się nie mylę. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-13 o 01:17 Powód: Reklama.
aldona_nitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 00:04   #233
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez aldona_nitka Pokaż wiadomość
No a co myślicie o myjni przed supermarketem? Mąż się nad tym zastanawia i w sumie sama już zwątpiłam, a powiem szczerze, że byłam przeciwna, ale mnie powoli przekonuje. Widziałam jak jeden koleś mył auta w taki sposób i była to xxx jak się nie mylę. Co o tym sądzicie?
To miałaby być myjnia ręczna czy automatyczna?
W sumie koło mojego miejsca zamieszkania są 3 myjnie - jedna na stacji benzynowej, jedna koło marketu (Stokrotka, myjnia automatyczna z sieciówki jakiejś) i jedna w takiej minigalerii . Na każdej jest zawsze ruch. Koło supermarketu to można przy okazji zawsze samochód umyć, więc to chyba ma sens. A duży jest ten supermarket?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-13 o 01:17 Powód: Reklama w cytacie.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 14:20   #234
Matylda112
Przyczajenie
 
Avatar Matylda112
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

A ja polecam tak nietypowo spedycje lub transport. Wiem, że nie jest to typowa branża dla kobiet i jest dość ciężko, ale moja znajoma prowadzi firmę spedycyjną i bardzo sobie chwali. Oczywiście trzeba mieć na początku trochę gotówki i przede wszystkim głowę na karku. Jak to mówią, nie ma rzeczy niemożliwych. Na rynku jest mnóstwo produktów dedykowanych ułatwiających zarządzanie i minimalizujących koszty. Gdyby ktoś był zainteresowany, to polecam: <link>

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2016-04-08 o 06:47
Matylda112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:32   #235
amanda852
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Pomysł super, nie zapomnij o reklamie. Zanim otworzysz biznes możesz już pomyśleć na przykład o koncie na facebooku lub o blogu. Jak już zaczniesz prowadzić biznes wiele ludzi będzie już o Tobie wiedziało. W Twoim wypadku można pomyśleć na przykład o filmikach jak robić lub pielęgnowac paznokcie więcej znajdziesz na przykład tutaj xxx.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-14 o 12:33 Powód: Link.
amanda852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 14:07   #236
LaPuellaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Dobrym pomysłem na własny biznes jest salon fryzjerski lub kosmetyczny, szczególnie jak ma się do tego smykałkę lub wśród znajomych lub rodziny mamy jakiegoś fryzjera. Jest to działalność, która przy odrobinie wysiłku, z pewnością "pójdzie". Na usługi fryzjerskie i kosmetyczne zawsze będzie zapotrzebowanie, warto zauważyć ile nowych salonów powstaje i... każdy ma klientów. Ciekawe wyposażenie + wysoka jakość usług to klucz do sukcesu. Jakbyście mieli pytania odnośnie otwarcia lub wyposażenia salonu to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez LaPuellaPL
Czas edycji: 2016-06-21 o 14:09
LaPuellaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:42   #237
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

A ja polecam zastanowić się nad stworzeniem swojego własnego biznesu w sieci. Konkretnie nad sklepem internetowym. Obecnie bardzo wiele osób robi zakupy przez internet. Ten rynek powieksza się dwukrotnie z roku na rok. Moja siostra obecnie sprzedaje w sieci koszulki. Można załoyć sklep przez jedną z platform do sprzedawania koszulek. Dobry jest cupsell chociaż polecałabym na dzień dzisiejszy raczej sklep Selino.pl . Maja lepsze ceny podstawowe oraz o wiele łatwiej załozyć u nich stronę.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 13:17   #238
Madzialena901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Fotografia biznesowa to ciekawy pomysł. Mój znajomy Janusz Bieńko się tym zajmuje. Polecam odwiedzić jego stronę, pierwszą z brzegu

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Fotografia biznesowa to świetny pomysł na biznes. Polecam do odwiedzenia strony Janusza Bieńko, pierwszej z brzegu
Madzialena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 08:02   #239
oleo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Najlepiej będzie jak najpierw sprawdzisz na co jest zapotrzebowanie w Twoim mieście. Nie ma sensu otwierać np. salonu fryzjerskiego jeśli jest ich w Twoim mieście 10. Chyba, że jesteś świetną fryzjerką i Twoje umiejętności pozwolą Ci na "odbicie" klientów, ale z tego co widzę sama nie wiesz co chcesz otworzyć, więc może lepiej zająć się czymś co będziesz mogła sama ogarnąć. Np. kwiaciarnia? Fajny biznes, chociaż też wymaga sporo pracy. Możesz importować kwiaty np. w Holandii są dużo tańsze np. http://kwiatyzholandii.pl/podstrona_asortyment.html , wynająć jakiś mały lokal w centrum i może akurat Teraz akurat z tego co widzę coraz więcej osób zajmuje się sprowadzaniem kwiatów ciętych, które pakowane są do takich okrągłych pudełek i sprzedawane są w formie bukietu. (https://www.google.pl/search?q=kwiat...SrRSTi7clIM%3A) Moim zdaniem to też fajny pomysł zwłaszcza, że taki rodzaj sprzedaży kwiatów cieszy się coraz większą popularnością.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez oleo
Czas edycji: 2016-10-03 o 08:43
oleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 13:04   #240
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Fajny wątek Ja to bym chciała mieć kiedyś swoją szkołę jogi oraz jakieś elementy spa, masaż shiatsu itd. Na razie jednak jestem w Berlinie, i tu jedna szkoła na drugiej
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-04 09:01:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.