Odrastanie krótkich włosów ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 18:32   #1
Stupid Joke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3

Odrastanie krótkich włosów ;)


Cześć ;]
No więc, zbliżają się wakacje i chciałabym zmienić cos w swojej fryzurze.Mam zamiar pójść do fryzjera i obciąć włosy jakoś tak http://www.se.pl/media/pics/2009/01/...12_460x370.jpg
http://foto.kaliszczak.pl/images/200...5_foto-002.jpg
(Przepraszam, jeśli forum się rozjechało ;d) No dobra no, fryzura mi się podoba, mam nadzieje, że będzie do mnie pasowała i tak dalej ale...
Boję się odrastania włosów ;x Grzywki szczególnie.Nie wiem, będę miała biegac do fryzjera co jakiś czas (co szczerze mówiąc nie widzi mi się w najmiejszym stopniu -.-)? Nie wiem, nie wiem i jeszcze raz nie wiem.Przez te odrastanie możliwe, że zrezygnuje z tej fryzury;| No bo ej, to jest tak jakby fryzura krótkotrwała ;p Myślałam też, że może samemu w domu potem bym mogła je podcinac, przynajmniej grzywkę, ale nie sądze, że potem by był zadowalający efekt ;>
Kurde, no xd
Ma, lub miała któraś z Was taką fryzure lub podobną? Zresztą, osoby, które mają inną fryzure tez mogą się przecież wypowiadać ;] Najbardziej boję się tej grzywki, jak zresztą wcześniej już pisałam.
Stupid Joke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:21   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Odrastanie krótkich włosów ;)

To przecież logiczne, że włosy odrastają i trzeba je podcinać Jest to szczególnie widoczne na krótckich włosach, fryzura szybciej traci ,,fason,,. Nie chcesz biegać co miesiąc do fryzjera, to zrezygnuj z krótkiej fryzury Proste. Nie ma nic za darmo
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:28   #3
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Odrastanie krótkich włosów ;)

no coz...

albo krotkie albo zapuszczamy

ja mam o wiele wiele bardziej krotsze wlosy i moja fryzjerka (ktora doprowadzila mnie do chlopczycy) bierze 20 zl z myciem - takze w miare malutko w porowaniu do innych fryzjerow
bylam u niej w tym tygodniu po 2-tyg wizycie tylko zeby je przyciac krocej.

najblizsza wizyte planuje przynajmniej na 25 .07
mam nadzieje ze nie beda za dlugie i nie beda mnie denerwowac do tej pory
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.