Opalanie natryskowe - czy jest bezpieczne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 16:27   #1
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Cool

Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?


Witajcie

Czy opalanie natryskowe dostępne jest w Polsce? Na Zachodzie głównie w USA powoli wycofywane są solaria ze względu na ich szkodliwość. Ludzie "opalają się" tam "natryskowo" lub w Miami wychodzą sobie na słoneczko.

Czy to cudo ma szansę zrobić furorę w Polsce?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:07   #2
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

czytalam, ze wroclawiu podobno jest juz jedno solarium, ktora opala natryskowo. ale ja nie wiem, nie sprawdzalam.
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:09   #3
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

A nie znacie takich salonów w B-stoku?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:20   #4
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Witam, teraz opalanie natryskowe staje się coraz bardziej popularne, wiem że w lublinie jest takie centrum kosmetyczne (mam ulotke) i mają w ofercie Airbrush... ciekawe na czym to dokładnie polega...
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:35   #5
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Hehe, też jestem ciekawa na czym to polega.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:36   #6
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Na jakiejś stronie w internecie jest to słabo opisane, ponoć to mgiełka która opala ale chyba zabieg jest dość kosztowny, a efekt utrzymuje sie do tygodnia więc nie wiem czy to takie opłacalne no i co tydzień poprawka i ciekawe czy to nie zostawia plam skoro "schodzi "?
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 16:28   #7
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Na MTV oglądałam kiedyś program o takim jednym grubasku co poszedł się natryskowo opalać. :P Pani spryskała go pistoletem, hehe. ;]
Ale oglądałam też inny program, gdzie dziewczyna wchodziła do komory z zatkanym nosem i po jakimś czasie wychodziła. No i tak się opaliła.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 10:34   #8
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Post Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Hej,
opalanie natryskowe jest już dostępne w Polsce (przynajmniej w Poznaniu) prawie od 3 lat. Opisze krotko na czym to polega..
Wchodzicie do kabiny w bieliźnie (majtki najlepiej czarne) lub bez (jeśli któraś chce być spryskana cała) i jesteście spryskiwane samoopalaczem (wygląda to jak pistolet ), są (o ile się nie mylę) 3 odcienie opalenizny. Wchodzicie do kabiny natryskowej i powoli okręcacie się wkoło, podnosicie ręce żeby mgiełka dotarła w każde miejsce i nie było białych plam np. pod pachą , nawet jak spryskiwana jest tylnia część ciała to trzeba delikatnie wypiąć tyłeczek żeby nie mieć białych pasków pod pośladkami. W kabinie oczywiście jest z wami osoba, która kieruje strumień samoopalacza w Waszą stronę (przeważnie jest to kobieta). Cały zabieg na ciało i twarz kosztuje ok 70 zł, po "seansie" najlepiej ubrać ciemne ciuszki, bo "opalenizna" strasznie brudzi, przez 3 godziny trzeba unikać wody jak ognia, bo zostaną białe plamy (na własne oczy widziałam jak dziewczyna po opalaniu wyszła na deszcz i tak jak kilka kropelek deszczu spadło jej na rękę tak opalenizna się "zmyła"). Po kilkunastu godzinach od seansu można się wykąpać, ale nie wystarszcie się, woda w wannie będzie czekoladowa i opalenizna lekko się zmyje. Niestety schodzi bardzo szybko, brudzą się ciuszki więc moim zdaniem lepszą i tańszą metodą jest stosowanie samoopalacza (przy opalaniu natryskowym żeby opalenizna była widoczna trzeba byłoby chodzić na seans 2 razy w tygodniu)..... Mam nadzieje, że trochę przybliżyłam Wam na czym ta metoda polega... Pozdrawiam
W niektórych miastach w Polsce opalanie natryskowe jest juz robione w spacjalnych kabinach, do których wchodzicie same... poczytajcie np. na www.opalanienatryskowe.com, albo w wyszukiwarce wpiszcie "opalanie natryskowe"
mww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 10:49   #9
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Może to i zdrowsze ale na pewno nie dla naszych oszczędności. Jeden zabieg to koszt około 80-100 zł, a jeszcze trzeba powtarzać i utrzymuje się bardzo krótko... To już chyba lepiej przeznaczyć te pieniążki na naprawdę dobry samoopalacz lub balsam brązujący... i dochodzę do wniosku że już bardziej kalkuluje się opalanie w solarium (oczywiście nie do przesady !!!) ale wtedy mamy pewność, że opalenizna nic nam nie pobrudzi jest równomierna, zero plam, zacieków no i można cieszyć się nią naprawdę przez dłuższy czas, nie mówiąc już że taniej nas to wyniesie ... Nie hołduję w tej chwili solarce (sama nie chodzę i jestem bladziutka :P ) ale się tak zastanawiam czy by się lekko nie opalić, żeby nie straszyć bladością
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 11:01   #10
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Cytat:
Napisane przez kwiatek bratek Pokaż wiadomość
Witam, teraz opalanie natryskowe staje się coraz bardziej popularne, wiem że w lublinie jest takie centrum kosmetyczne (mam ulotke) i mają w ofercie Airbrush... ciekawe na czym to dokładnie polega...
A możesz przybliżyć gdzie? Jaka cena itp. albo zeskanować mi ulotkę i wysłać na meila?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:13   #11
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

witam jest to CK Scarlett a mieści się na Koncertowej 9 , opalanie całego ciałka 100 zł, hm... robią tam trwałą na rzęski ... a zresztą zobacz sobie dokładnie sama :P ------------>>>>>>>>>> http://www.scarlett.lublin.pl/ Pozdrowionka dla lublinianki
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 13:13   #12
Rija
Raczkowanie
 
Avatar Rija
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Opalanie Natryskowe W Kabinie

Postanowiłam poruszyć ten watek, gdyż większość ludzi chcących posiadać piękną opaleniznę przez cały rok obawia się sie solarium – i słusznie, gdyż bardzo niszczy nasza skore.
Za pomocą specjalnie skonstruowanej kabiny, opalenizna osiąga pełny efekt. Lotion rozpylany jest ze wszystkich stron przez rozpylacze natryskowe, pokrywając cale ciało cienką warstwą.
Opalenizna utrzymuje się od 10 do 14 dni
Lotion - jest zatwierdzony przez Europejską Komisję Zdrowia i zawiera jedynie naturalne produkty takie jak DHA (Dihydroxyaceton)- wyciąg z rzepaku, Aloe Vera, substancje nawilżające oraz witaminy A, C i E.
Nie zawiera beta karotenu, który daje pomarańczowy odcień ani wody kasztanowej, która daje natychmiastowy efekt, lecz zmywa się równie szybko przy pierwszym prysznicu.
Co Wy kochane forumki mylicie o tego typu ”opalaczu” ???
Cena jednorazowego seansu to ok 80zl.
__________________
Rija
Rija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:23   #13
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

hmmm chyba bym się bała spróbować... no i troszkę drogi jak na utrzymywanie się ponad 1 tydzień... a poza tym bałabym się że będzie nierególarnie schodził...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:43   #14
romsta2
Raczkowanie
 
Avatar romsta2
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

ja uwazam,że takie opalanie jest super. Niestety to nie dla mnie gdyż nie stać mnie na taki wydatek. Efekt utrzyma się tylko tydzień i kolejne 80 zł do wydania.. Za 80 złotych będe opalona przez miesiąc przy pomocy kremów, samoopalaczy i solarium.
__________________
; *
romsta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:36   #15
Rija
Raczkowanie
 
Avatar Rija
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

Rmsta2, napewno masz racje ze koszt moze takiego opalania 80zl to dosc sporo, ale wydaje mi sie, ze dla osob ktore dbaja o skore, i nie chca chodzic na solarium, lub poprostu nie moga, to swietne rozwiazanie.
Koszt solarium (wiadomo jedna wejscie nie wystarczy by byc opalonym) lub dobry samoopalacz (ktory nie pozostawia plam) to rowniez wydatek ok 50zl.
Wiec mysle ze warto wydac 80zl - ale to juz tylko moje zdanie.
Szkoda tylko, ze to nie jest jeszcze popularne w naszym kraju, i bardzo malo salonow w calej Polsce posiada kabiny opalajace.

Ale mniejmy nadzieje, ze to sie zmieni...
__________________
Rija
Rija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:34   #16
buniaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

ja bym sie przeszła na to opalanie, ale boję się tego czy ta opalenizna równomiernie schodzi??? ktoś był???
buniaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:47   #17
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

opalenizna schodzi nie równomiernie już po 4-5 dniach przynajmniej u mojej kolezanki tak schodzila i i tak musiala iśc na solarium zeby to wygladało jakoś a u mnie w mieście nie ma takich maszyn- rozbierasz sie przed kosmetyczka i ona cie pryska koszto-75zł
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:41   #18
koma88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

mi gdzies po tygodniu zeszlo, nierownomiernie oczywiscie, ale bylam na opalaniu natryskowym przed studniowka i ladnie to wygladalo, bylam fajnie opalona,a placilam 100zl .Takie opalanie oplaca sie robic na jakies okazje typu wesele,100studniowka itp bo naprawdeto sie dlugo nie utrzymuje i za kazdym razem kiedy sie myjesz to to schodzi coraz bardziej jak samoopalacz czy balsam brazujacy. W przeciwienstwie jednak do balsamu i samoopalcza nie robi takich plam, opalenizna jest ladna i odrazu dosyc mocna
koma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 18:58   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

Chyba l'oreal mial/ma nadal taki samoopalacz co sie sprayem nakladalo na cialo. Dziewczyny pisaly o nim, ze bardzo brudzi cala lazienke. Ogolnie takie samoopalacze ciezko sie naklada, wiec jak rozumiem to ma pomoc.

Cena 80 zl to za drogo jak na taka usluge i czas utrzymania, aczkolwiek w wyjatkowych sytuacjach moze byc wydatkiem racjonalnym.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 13:58   #20
Mysia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

Czy mógłby mi ktos powiedziec gdzie w Warszawie znajduje sie taki salon kosmetyczny w którym jest taka kabina natryskowa? Poniewaz wszedzie gdzie patrze to uzywaja pistoletu a mi nie o to zbytnio chodzi
Prosze o pomoc....
Mysia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:26   #21
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

Cytat:
Napisane przez koma88 Pokaż wiadomość
mi gdzies po tygodniu zeszlo, nierownomiernie oczywiscie, ale bylam na opalaniu natryskowym przed studniowka i ladnie to wygladalo, bylam fajnie opalona,a placilam 100zl .Takie opalanie oplaca sie robic na jakies okazje typu wesele,100studniowka itp bo naprawdeto sie dlugo nie utrzymuje i za kazdym razem kiedy sie myjesz to to schodzi coraz bardziej jak samoopalacz czy balsam brazujacy. W przeciwienstwie jednak do balsamu i samoopalcza nie robi takich plam, opalenizna jest ladna i odrazu dosyc mocna
A czy takie opalanie nie pozostawia śladów na ubraniu? Zastanawiałam się, czy nie skorzystać z tego przed ślubem, ale boję się o efekt. Kiedy najlepiej pójść na opalanie, by efekt był najlepszy?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 12:47   #22
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

Dziewczyny czy któras wie gdzie znajde opalanie kabinowe na terenie trójmiasta lub okolicy?
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:59   #23
Nena1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

Ja nie mogę opalać się na słońcu ani w solarium. Więc zaczęłam dowiadywać się o "zdrowym opalaniu" i znalazłam opalanie natryskowe Airbrush w Poznaniu ( usługę oferuje salon www.slimlive.pl ), rzeczywiście efekt bardzo naturalny. Ale przedewszytkim dla mnie to bardzo pozytywna alternatywa
Nena1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:05   #24
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Opalanie natryskowe-kabina czy pistolet?

Czy w kabinie uzyskamy taki sam efekt jak przy ręcznym natrysku przez kosmetyczkę ?Mam zamiar się popryskać cała , a nie chcę nago wypinać się przy obsłudze.Widziałam w Anglii kabiny nawet razem z przebieralnią więc chyba nie jestem ostatnia wstydliwa .Jak sobie radzicie z piętami kolanami i łokciami,bo mi nawet po dokładnym peelingu zawsze zostaje inna barwa,bez względu czy to samoopalacz czy natrysk.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 07:48   #25
Niki Mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 149
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
A czy takie opalanie nie pozostawia śladów na ubraniu? Zastanawiałam się, czy nie skorzystać z tego przed ślubem, ale boję się o efekt. Kiedy najlepiej pójść na opalanie, by efekt był najlepszy?
Ja zrobiłam sobie próbe przed ślubem. Ponieważ mam jasną karnację wybrałam odcień pośredni między 1 a dwa w 3 stopniowej skali. Efekt jest bardzo ładny i naturalny. Trochę brzydko wyglądają ręcę (plamy wewnątrz) i stopy ale należy chyba bardziej je zabezpieczyć przed natryskiem. Myśle, że opalanie trzeba wykonać ok. dwóch dni przed ślubem czyli jak ślub np. w sobotę to opalanie w czwartek. Skóra trochę się złuszczy i efekt będzie jeszcze bardziej naturalny. Co do plamienia to tuż po opalaniu raczej ubrać się w coś ciemnego i nie myć co najmniej 6 godzin a najlepiej dopiero następnego dnia rano
Niki Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:59   #26
haneczka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Opalanie Natryskowe W Kabinie

Akurat Unia Europejska jest bardzo śmiała w dopuszczaniu róznej maści preparatów do uzytku więc nie sugerowałabym sie tym. To co mnie by intreesowało to czy kolor jest bardziej naturalny i mysle ze to warto brac pod uwage.:/
haneczka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 12:40   #27
ewelciaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Unhappy Pomocyyyyyyyyyyyyyyy

witam was dziewczyny mam powazny problem wczoraj zdecydowalam sie isc na solarium natryskowe bo chcialam byc odrazu brazowa ale jakos to nie wyszlo i dzisiaj jak sie obudzilam ze cale moje cialo jest pomaranczowe a najbardziej rece prosze pomozcie co mam zrobic nie moge pokazac sie tak na ulicy a jeszcze za kilka dni lece do polski blagam pomozcie

Edytowane przez ewelciaxd
Czas edycji: 2010-06-06 o 12:42
ewelciaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 12:45   #28
ewelciaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Unhappy Pomocyyyyyyyyyyyyy

dziewczyny pomocy nie wiem co mam zrobic jestem cala pomaranczowa wczoraj wybralam sie na solarium natryskowe myslalam ze to takie fajne pojde i o 15 minut i bede brazowa ale dzisiaj rano zobaczylam ze jestem cala pomaranczowa i do tego za kilka dni lece do polski pomozcie jak sie tego pozbyc najgorsze mam dlonie
ewelciaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 13:37   #29
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: opalanie natryskowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427559

oraz wyszukiwarka. Polecam.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:35   #30
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Opalanie natryskowe

Mam pytanie, czy któraś z Wizażanek korzystała z zabiegu opalania natryskowego ? Chodzę regularnie do jednego ze SPA we Wrocławiu i tam właśnie ostatnio zobaczyłam w ofercie opalanie natryskowe. Jest to dosyć drogie, bo opalenie całego ciała kosztuje 90 zł. Dlatego przed zdecydowaniem się na takie opalanie chciałam poznać opinie kogoś kto korzystał z takiego zabiegu. Ile czasu utrzymuje się opalenizna? jak wygląda skóra po takim opalaniu? czy opalenizna jest naturalna czy brzydko wygląda? najbardziej się boję, że będę po takim opalaniu np. żółta albo pomarańczowa
bardzo proszę o opinie.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 13:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.