Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 20:04   #3241
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez 6sweetextreme9 Pokaż wiadomość
Ten wątek już przeczytałam...
Jestem zszokowana :O Czy to w ogóle możliwe żebym, aż tak się pomyliła?70C dobrze na mnie leży, w miseczce mieści się cała pierś, nic się nie ''wylewa'', ani nie uciska, ramiączka nie wpijają mi się w ramiona, również dobrze leżą, a obwód stanika jest prostopadły do mojej sylwetki. Jak to zweryfikować? Czy fakt, że jestem przed okresem i piersi są z lekka ''większe'', może mieć na to wpływ?
a założyłaś według instrukcji? wklej zdjęcia to ocenimy nic nie szkodzi przymierzyć nowy rozmiar następnym razem

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Witam! Postanowiłam pójść w wasze ślady i dobrać sobie odpowiedni stanik. Dotąd nosiłam 70 C. Przed chwilą zmierzyłam się i moje wymiary to 72 cm pod i 88 cm w biuście. Wg. bra-fittera powinnam nosić 65E. Mam jednak wątpliwości czy to nie za duża miska. Co ja do takiego E włożę? Możecie mi polecić jakiś stanik do przetestowania czy to lepszy rozmiar? Dotąd nosiłam same push-up żeby trochę nabrać kształtów. Słyszałam jednak, że lepiej zacząć od miękkiego stanika.
z tabelki wychodzi 65E brytyjskie czyli inaczej 30E i polskie 65F noo to od pushupów nabrałaś kształtów spłaszczonych niestety..
to wcale nie jest taki duży rozmiar, zobacz tu:
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/30e

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-12-10 o 21:19
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:36   #3242
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dziewczyny - jesli ktoras z was ma konto na bao.pl too sa od dzisiaj pojedyncze sztuki roznych modeli Chantele. niestety rozmiarowka slaba (najbardziej 'nietypowy' z rozmiarow to 70E, ale przeceny sa kolo 50%. moze komus podpasuje.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:01   #3243
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a założyłaś według instrukcji? wklej zdjęcia to ocenimy nic nie szkodzi przymierzyć nowy rozmiar następnym razem


z tabelki wychodzi 65E brytyjskie czyli inaczej 32E i polskie 65F noo to od pushupów nabrałaś kształtów spłaszczonych niestety..
to wcale nie jest taki duży rozmiar, zobacz tu:
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/30e
Simeri, 65E to raczej 30E, nie 32

a pusiapki potrafią zrobić niezłą masakrę z biustu:/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:22   #3244
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Simeri, 65E to raczej 30E, nie 32

a pusiapki potrafią zrobić niezłą masakrę z biustu:/
ups, już poprawiłam ale linka dobrego dałam
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:51   #3245
msk3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdzieś
Wiadomości: 1 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Niesamowicie gniotą fiszbiny w mostek.I ten fason raczej nie dla mnie.Postaram się wrzucić fotki.Pomóżcie coś dobrać.Marzę o uwypukleniu i dołeczku,żeby pod bluzkami coś było widać(takie jabłuszka).Ten jedynie spłaszcza a pod bluzką jakbym nic nie miała.Nie wiem czy mam co wygarniać czy nie.Za chuda jestem.
msk3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:58   #3246
msk3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdzieś
Wiadomości: 1 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

La Senza 65F
msk3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:45   #3247
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez msk3 Pokaż wiadomość
La Senza 65F
a jakie masz wymiary? jeśli te fiszbiny zostawiają Ci takie mocne czerwone ślady to chyba jest za ciasny. na trzecim zdjęciu wygarnęłaś biust? bo widać że bułkuje, czyli jest za mały. trochę za duże te zdjęcia i złe ujęcia, popatrz na balkonetke jak powinny wyglądać.

a żeby biust było widać pod bluzką to trzeba nosić specjalne bluzki najlepiej obcisłe, albo takie odcinane pod biustem, albo kopertowe, żadnych worków.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 22:51   #3248
msk3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdzieś
Wiadomości: 1 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Wymiary to 69/90.Takie czerwone ślady mam właśnie na mostku.Tylko tu mnie boli.Zdjęcia robione ekspresowo i w ukryciu.Tak-wygarnęłam biust ale moim zdaniem część zza pach wraca na poprzednie miejsce mimo ciasnoty.Hm...bluzki posiadam raczej obcisłe ale moje piersi są tak miękkie,że niemal każda bluzka je spłaszcza.Mogę z nimi robić co chcę,nawet podwijać-takie są miękkie.Pracuję już nad ujędrnieniem.I co ja mam na siebie włożyć?Tak bym chciała jabłuszka z przedziałkiem.Czy to realne?
msk3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 23:22   #3249
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez msk3 Pokaż wiadomość
Wymiary to 69/90.Takie czerwone ślady mam właśnie na mostku.Tylko tu mnie boli.Zdjęcia robione ekspresowo i w ukryciu.Tak-wygarnęłam biust ale moim zdaniem część zza pach wraca na poprzednie miejsce mimo ciasnoty.Hm...bluzki posiadam raczej obcisłe ale moje piersi są tak miękkie,że niemal każda bluzka je spłaszcza.Mogę z nimi robić co chcę,nawet podwijać-takie są miękkie.Pracuję już nad ujędrnieniem.I co ja mam na siebie włożyć?Tak bym chciała jabłuszka z przedziałkiem.Czy to realne?
jeśli masz 69 to nie musi być za ciasny, ale może. jeśli fiszbiny gniotą na mostku to można podłożyć płatek kosmetyczny albo odgiąć fiszbiny, ale ja bym się go pozbyła na Twoim miejscu, bo coś jest z nim nie tak.
staniki zbliżające piersi do siebie i robiące dolinkę to plunge czyli takie z niskim mostkiem. może Effuniak?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 08:45   #3250
msk3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdzieś
Wiadomości: 1 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A który model?Dla mnie zdecydowanie niższy mostek.Płatek zaraz podłożę.Fiszbiny są tak grube i twarde,że ani drgną.A może któraś z Was ma do sprzedania jakieś cudo na dobry początek moich poszukiwań?Dzięki za rady.
msk3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 08:47   #3251
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Hej! Ostatnio kupilam sobie za duzy stanik wiec postanowilam ze blizej sie przyjrze temu watkowi :P bo wczesniej podchodzilam sceptycznie, zawsze jeden rozmair mi pasowal..

No i weszlam na ten kalkulator, wyszlo mi ze powinnam miec 70C, wczoraj bylam w sklepie i mierzylam stanik, ale nie 70C, tylko 70DD, bo na oko wydal mi sie dobry i co? miseczka byla troszke za mala!!!

Zawsze nosilam ten typowy rozmiar 75B i miska mi odpowiadala, nic nie uciskalo, aczkolwiek pod biustem nie lubie miec ciasno (wiem, zle).

Dodatkowo w kalkulatorze wyszedl mi jeszcze brytyjski rozmiar 30E, to z kolei nie moglam sie dopiac pod biustem :-///

Ostatnio bylam w hipermarkecie i chcialam kupic stanik to same miseczki B i C są i obwody 75-80 :/ jakby kazdy nosil to samo. Masakra... Tak wiec tez musze metoda mierzenia, trafic na swoj rozmiar. TZ chce mi kupic bielizne, a ja nie wiem jaki rozmiar, szok :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 10:06   #3252
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Już od jakiegoś czasu jestem częsciowo uświadomiona stanikowo Ale z braku stacjonarnego sklepu jestem zmuszona kupować staniki w ciemno.

Staniki codzienne mam, ale brakuje mi czegoś z pazurem
Ciągle po głowie chodzą mi maskaradki Ale nie wiem jaki rozmiar zamówić.

Moje dopasowane staniki to:
Freya Polyanna biała 60g (bo to małomiseczkowec jest)
Panache Tango sky, czarny 60ff

Może ma ktoś porównanie tych modeli do maskaradek: Antoinette, Aragon, Hestia i Polka. Bo nie mam pojęcia jaki rozmiar zamówić
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 11:42   #3253
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No i weszlam na ten kalkulator, wyszlo mi ze powinnam miec 70C, wczoraj bylam w sklepie i mierzylam stanik, ale nie 70C, tylko 70DD, bo na oko wydal mi sie dobry i co? miseczka byla troszke za mala!!!
Niestety kalkulator wylicza tylko orientacyjny rozmiar, a wszystko trzeba sprawdzić nabiustnie Warto też zmierzyć się w pochyleniu (tzw. pomiar biustu w zwisie) i porównać wynik z obwodem mierzonym w pozycji wyprostowanej.
Jeśli 65tki są za ciasne, to nie wolno się w nie wciskać na siłę. Czasami jednak ta ciasność wynika z tego, że mierzyło się za małą miseczkę.

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Już od jakiegoś czasu jestem częsciowo uświadomiona stanikowo Ale z braku stacjonarnego sklepu jestem zmuszona kupować staniki w ciemno.

Staniki codzienne mam, ale brakuje mi czegoś z pazurem
Ciągle po głowie chodzą mi maskaradki Ale nie wiem jaki rozmiar zamówić.

Moje dopasowane staniki to:
Freya Polyanna biała 60g (bo to małomiseczkowec jest)
Panache Tango sky, czarny 60ff

Może ma ktoś porównanie tych modeli do maskaradek: Antoinette, Aragon, Hestia i Polka. Bo nie mam pojęcia jaki rozmiar zamówić
To, czy w halfcupach/plungach będziesz nosiła ten sam rozmiar co w balkonetkach dużo zależy od kształtu biustu. Trudno poradzić, który rozmiar będzie lepszy. Ja bym skłaniała się ku 60FF i 65F (bo jednak większość maskaradek jest produkowana od 65 w obwodzie), maskaradki najładniej wyglądają, jak są na styk

Poskarżę się na Maię i Shanghaia - mają okropne, sznurkowate obwody, którę latają mi po całych plecach, nie podtrzymują biustu, do tego przy głębszym oddychaniu czuję opór obwodu. Stanik musi mieć elastyczny, pracujący obwód, inaczej jest do niczego.

Za to coraz bardziej lubię Tiffany Fajnie wygląda jako top do głęboko wyciętych sweterków/żakietów. Coś jak u Ani Muchy, tylko bardziej topowo niż stanikowo .
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:19   #3254
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

pomoże ktos? w biuści mam 88 cm, a pod biustem 72, jaki rozmiar biustonosza powinnam nosić?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 13:14   #3255
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Poskarżę się na Maię i Shanghaia - mają okropne, sznurkowate obwody, którę latają mi po całych plecach, nie podtrzymują biustu, do tego przy głębszym oddychaniu czuję opór obwodu. Stanik musi mieć elastyczny, pracujący obwód, inaczej jest do niczego.
.
O, a jaki kolor Mai? Bo ja mam obie i fakt, że fioletowa jest chyba trochę ciaśniejsza, ale wygodnie mi się ją nosi, ani się nie wbija, ani nie jeździ.
A co do Tiffaniego - zgadzam się, jest bardzo wygodny Ja w nim bardzo lubię materiał - jest taki fajny w dotyku - jak go mam na sobie to się cały czas głaszczę po biuście

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
pomoże ktos? w biuści mam 88 cm, a pod biustem 72, jaki rozmiar biustonosza powinnam nosić?
Najprawdopodobniej będzie Ci pasować 65E/30E brytyjskie i 65F polskie.
__________________


Edytowane przez *kasieńka*
Czas edycji: 2009-12-11 o 13:15
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:26   #3256
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Niestety kalkulator wylicza tylko orientacyjny rozmiar, a wszystko trzeba sprawdzić nabiustnie Warto też zmierzyć się w pochyleniu (tzw. pomiar biustu w zwisie) i porównać wynik z obwodem mierzonym w pozycji wyprostowanej.
Jeśli 65tki są za ciasne, to nie wolno się w nie wciskać na siłę. Czasami jednak ta ciasność wynika z tego, że mierzyło się za małą miseczkę.

Wlasnie.. dzis przeszlam sie po wiekszosci sklepow typowo bielizniarskich (raptem 4 w miescie) i nigdzie nie mieli obwodu 65, wszedzie twierdzili ze wogole obwody od 70 sie zaczynaja.. no lol po prostu.
Po drugie nie mieli 70DD/E zebym mogla zmierzyc. Najwiekszy jaki byl to 70C, a na oko widzialam juz ze stanowczo za mała.. I mas zbabo placek, nie bede jechac 100km do duzego miasta zeby sobie pomierzyc ;P
Mysle ze po prostu zamowie na allegro w ciemno 70E, tylko ze musze poczytac dokladnie, bo tam jakies kosmiczne rozmiary podaja.. rozmiary miseczek w cm (?) itp.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 15:58   #3257
evikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Poszukałam w Milenie tak jak radziłyście 60C lub 60B. Przyszły, okazały się za małe w miseczce i pod biustem ledwo się zapinam. Chcialabym wymienić, tylko jaki tym razem rozmiar mam wybrać?

Moje wymiary to
pod biustem 66
w biuscie 76/77

proszę o pomoc

Zakupione staniki wyglądają tak:
Cały czarny 60B Verona 20 Push up
Czarno biały 60C Baroque 536 Push up

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1260373486

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1260373486

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1260373486

Proszę doradzcie jaki mam teraz wybrać rozmiar? 60D? 65C? Czy może zupełnie inny? I jaki fason do wyboru, proszę o te tylko z Mileny bo jutro chcę odesłac i nie wiem na co wymienic.

Bardzo proszę o pomoc
evikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 16:02   #3258
nonsensical
Raczkowanie
 
Avatar nonsensical
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 195
GG do nonsensical Send a message via Skype™ to nonsensical
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

mam 70pod biustem i 85 w, wychodzi ze 65d. Czy taki rozmiar mogę znaleźć w jakiś sieciowka a`la h&m?bo w zwyklych bieliźnianych sklepach ciężko o obwodzie 65

Edytowane przez nonsensical
Czas edycji: 2009-12-11 o 16:09
nonsensical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 16:18   #3259
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Rany zakochalam sie w TYM biustonoszu, no ale nie ma rozmiarow

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nonsensical Pokaż wiadomość
mam 70pod biustem i 85 w, wychodzi ze 65d. Czy taki rozmiar mogę znaleźć w jakiś sieciowka a`la h&m?bo w zwyklych bieliźnianych sklepach ciężko o obwodzie 65
bYLAM DZIS W h&m I widzialam tylko 70 badz 75.. wiec lipa
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 17:02   #3260
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nonsensical Pokaż wiadomość
mam 70pod biustem i 85 w, wychodzi ze 65d. Czy taki rozmiar mogę znaleźć w jakiś sieciowka a`la h&m?bo w zwyklych bieliźnianych sklepach ciężko o obwodzie 65
HaM jest sto lat za Murzynami jeśli chodzi o rozmiarówkę, 70-85A-C przeważnie gąbkowane i z koszmarnie rozciągliwymi obwodami i ramiączkami...
już większa szansa, że dostaniesz w zwykłym bieliźniaku coś porządnego w miarę, bo sporo polskich firm szyje już w porządnej rozmiarówce (dalia, comexim, kostar, gorsenia... itd.) tylko często sprzedawcy nie chcą sprowadzać "dziwnych" rozmiarów i katują kobiety jedynym słusznym 75B. już lepiej upolować coś na allegro no i zakupy przez net - w pierwszym poście są podane godne zaufania sklepy, gdzie masz ok. tydzień na zwrot, jeśli rozmiar/fason nie pasuje.
a na prawdę lepiej wydać parę zł wiecej, tą różnicę się czuje. ja nigdy przenigdy nie wrócę do majtajacych się po ciele śmieci z HaMa
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 19:59   #3261
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

evicus- mogą cisnąć, bo są za małe. Ale z drugiej strony dziewczyny bez tłuszczyku nie muszą zaniżać obwodów lub zaniżają mało. Ja nie znam się niestety na tej części tabelki, więc ci nie doradzę:/ Ale na pewno ktoś ci pomoże
Anecka- chodzi ci o podawanie głębokości miseczek może? Pamiętaj, że w rozmiarówce brytyjskiej pomiędzy 70D i 70E jest jeszcze 70(32)DD- żebyś nie zamówiła zbyt dużego/małego stanika. I nie zamawiaj w ciemno, poradź się tutaj na temat modelu, który chcesz kupić- wtedy zmniejszysz ryzyko zakupu złego rozmiaru. Niestety producenci nie trzymają rozmiarówek i trzeba mieć naprawdę dużą wiedzę, żeby wiedzieć co zamawiać i w jakim rozmiarze. A i to nie daje 100 % pewności, że stanik będzie dobrze leżał, bo każda z nas ma inne piersi. Więc przed zamówieniem(zwłaszcza na allegro, gdzie nie ma zwrotów) poczytaj o danym modelu lub zapytaj tutaj. Z 70E możesz też szukać w sklepach-akurat to popularny rozmiar, jest duży wybór, zobacz może na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠, tam mają tanio(choć nie wiem jak z obsługą, bo dla mnie tam nic nie ma i nie zamawiałam).
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:26   #3262
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
evicus- mogą cisnąć, bo są za małe. Ale z drugiej strony dziewczyny bez tłuszczyku nie muszą zaniżać obwodów lub zaniżają mało. Ja nie znam się niestety na tej części tabelki, więc ci nie doradzę:/ Ale na pewno ktoś ci pomoże
Anecka- chodzi ci o podawanie głębokości miseczek może? Pamiętaj, że w rozmiarówce brytyjskiej pomiędzy 70D i 70E jest jeszcze 70(32)DD- żebyś nie zamówiła zbyt dużego/małego stanika. I nie zamawiaj w ciemno, poradź się tutaj na temat modelu, który chcesz kupić- wtedy zmniejszysz ryzyko zakupu złego rozmiaru. Niestety producenci nie trzymają rozmiarówek i trzeba mieć naprawdę dużą wiedzę, żeby wiedzieć co zamawiać i w jakim rozmiarze. A i to nie daje 100 % pewności, że stanik będzie dobrze leżał, bo każda z nas ma inne piersi. Więc przed zamówieniem(zwłaszcza na allegro, gdzie nie ma zwrotów) poczytaj o danym modelu lub zapytaj tutaj. Z 70E możesz też szukać w sklepach-akurat to popularny rozmiar, jest duży wybór, zobacz może na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠, tam mają tanio(choć nie wiem jak z obsługą, bo dla mnie tam nic nie ma i nie zamawiałam).
Jutro zmierze moze w M&S, bo tam maja rozmiary rozne. Wiem ze jest tez DD, dlugo mieszkalam w UK Kurcze ale to dla mnie magia jakies glebokosci miseczek, bo skad mam wiedziec jaka glebokosc musze miec.

A tak z innej beczki. Kiedys jak kupowalam na bazarach takie za dyszke biustonosze, to zawsze 75B, miska byla dobra itd. ale zauwazalam wlasnie ze czasami te miski byly plytkie i mnie piersi bolaly nie chcialabym tego, ale mysle ze jednak te staniki za 50zl nie maja takich plytkich, tylko sa porzadne..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:44   #3263
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Wiesz, ja dobrze dobrane staniki noszę prawie 2 lata i nadal nie wiem, jaką głębokość miseczki powinnam mieć;D Opieram się raczej na własnym doświadczeniu i na opiniach innych dziewczyn. Miski są różne- występują i głębokie, i płytkie- niestety producenci różnie szyją. Każdy model jest inny i dlatego warto pytać.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:57   #3264
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
pomoże ktos? w biuści mam 88 cm, a pod biustem 72, jaki rozmiar biustonosza powinnam nosić?
Ja mam prawie identycznie (73/90) i wyzej wizazanka napiala ze miseczka 65F, musimy zmierzyc taki lub zamowic w ciemno W M&S nie maja u mnie obwodow 30(65), zaczynaja sie od 32. Mierzylam raz 32 i wogole sie nie dopielam, wiec to jest naprawde dziwne, jak mi wychodzi 30.. jutro bede mierzyc 34 :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:08   #3265
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja mam prawie identycznie (73/90) i wyzej wizazanka napiala ze miseczka 65F, musimy zmierzyc taki lub zamowic w ciemno W M&S nie maja u mnie obwodow 30(65), zaczynaja sie od 32. Mierzylam raz 32 i wogole sie nie dopielam, wiec to jest naprawde dziwne, jak mi wychodzi 30.. jutro bede mierzyc 34 :/
65F polskie, częściej znajdziecie brytyjczyka w tym rozmiarze czyli 30F. Polskie firmy niestety mają też często własną rozmiarówkę np. Effuniaki czy Millena to będą zupełnie inne rozmiary.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:08   #3266
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Musiałaś mieć za małą miskę- przy 73 cm pod biustem, obwód 70 jest odpowiedni, a w luźnych stanikach powinnaś brać 65. O 75 zapomnij
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:19   #3267
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Niestety kalkulator wylicza tylko orientacyjny rozmiar, a wszystko trzeba sprawdzić nabiustnie Warto też zmierzyć się w pochyleniu (tzw. pomiar biustu w zwisie) i porównać wynik z obwodem mierzonym w pozycji wyprostowanej.
Jeśli 65tki są za ciasne, to nie wolno się w nie wciskać na siłę. Czasami jednak ta ciasność wynika z tego, że mierzyło się za małą miseczkę.


To, czy w halfcupach/plungach będziesz nosiła ten sam rozmiar co w balkonetkach dużo zależy od kształtu biustu. Trudno poradzić, który rozmiar będzie lepszy. Ja bym skłaniała się ku 60FF i 65F (bo jednak większość maskaradek jest produkowana od 65 w obwodzie), maskaradki najładniej wyglądają, jak są na styk

Poskarżę się na Maię i Shanghaia - mają okropne, sznurkowate obwody, którę latają mi po całych plecach, nie podtrzymują biustu, do tego przy głębszym oddychaniu czuję opór obwodu. Stanik musi mieć elastyczny, pracujący obwód, inaczej jest do niczego.

Za to coraz bardziej lubię Tiffany Fajnie wygląda jako top do głęboko wyciętych sweterków/żakietów. Coś jak u Ani Muchy, tylko bardziej topowo niż stanikowo .
Też skłaniałam się ku 65 F Zamówiłam dzisiaj białą Hestie 65 F.
Już nie mogę się doczekać
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:27   #3268
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Też skłaniałam się ku 65 F Zamówiłam dzisiaj białą Hestie 65 F.
Już nie mogę się doczekać
Przymierzałam Hestię w tym rozmiarze (mam 71/90).
Leżała fajnie, ale jakoś nie jestem przekonana do "bardotek", ale staniczek jest przepiękny.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:39   #3269
msk3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdzieś
Wiadomości: 1 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

No i kupiłam dziś Freyę rio 28 F-60FF.Ponoć to dobry model na dobry początek.Czy się mylę.Jak myślicie-czy będzie pasował na 69/70 -(a po ponownym zmierzeniu iprzytyciu 2 kg. ukochane!!!) -71?Przymierzałam Lenę z One 65 F i też za mała.
msk3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 22:05   #3270
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Przymierzałam Hestię w tym rozmiarze (mam 71/90).
Leżała fajnie, ale jakoś nie jestem przekonana do "bardotek", ale staniczek jest przepiękny.
Hestia wpadła mi w oko po obejrzeniu zdjęć na balkonetce
W biuście mam 91, pod 68 więc powinna i na mnie być dobra.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.