kłótnia z Tz ,co robic????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 08:06   #1
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Unhappy

kłótnia z Tz ,co robic?????


witam mam pewien problem. . .hmm...nie wiem od czego mam zacząc.Jestem z TZ juz okolo roku razem,wszystko nam sie wspaniale ukladało,chociaz mielismy czasami małe sprzeczki,ktore konczyly sie zawsze jego "wyciagnieciem reki ". zawsze rano dostawałam mile smsy od niego itd az do wczoraj. (napisze w skrocie co sie wydarzyło bo za długo by to trwało heh ) na poczatku naszej znaojomosci obiecał mi pewna rzecz,ze nie bedzie palił.. .kilka razy wiem,ze mnie oklamał z tym,ale zawsze sie dowiedzialam jakos a po jakims czasie sam sie przyznawał .a wczoraj widzialam jak palil (on mnie nei wiedział) to podeszlam to dniego jak wypalil zapytalam sie czy palil , a on prosto w oczy zaprzeczyl to odwrocilam sie i poszlam do domu.napisal zebym sie wrocila,ale tego nie zrobilam. . .wieczorem pisal do mnie ,ze to ja przesadzilam swoim zachowaniem ,ze wiecej nas rozni niz laczy i to chyba nie ma sensu nastepnego dnia takze dostalam kilka przykrzych smsow;( i nie wiem co mam robic czy to jzu koniec?a moze odezwac sie do niego i poprosic o spotkanie?jak myslicie wyciagnąc reke pierwsza do niego?
wiem ,ze dla niektorych bedzie to błachy powod do klotni ,ze przesadzam,ale postawcie sie w mojej sytuacji,jak klamie patrzac mi prosto w oczy z tym paleniem to mzoe klamac z innymi sprawami. tylko ciezko bedzie to zakonczyc bo go kurczę kocham....pozdrawiam.

Edytowane przez Anita 105
Czas edycji: 2009-09-20 o 08:21
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 08:20   #2
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
witam mam pewien problem. . .hmm...nie wiem od czego mam zacząc.Jestem z TZ juz okolo roku razem,wszystko nam sie wspaniale ukladało,chociaz mielismy czasami małe sprzeczki,ktore konczyly sie zawsze jego "wyciagnieciem reki ". zawsze rano dostawałam mile smsy od niego itd az do wczoraj. (napisze w skrocie co sie wydarzyło bo za długo by to trwało heh ) na poczatku naszej znaojomosci obiecał mi pewna rzecz,ze nie bedzie palił.. .kilka razy wiem,ze mnie oklamał z tym,ale zawsze sie dowiedzialam jakos a po jakims czasie sam sie przyznawał .a wczoraj widzialam jak palil (on mnie nei wiedział) to podeszlam to dniego jak wypalil zapytalam sie czy palil , a on prosto w oczy zaprzeczyl to odwrocilam sie i poszlam do domu.napisal zebym sie wrocila,ale tego nie zrobilam. . .wieczorem pisal do mnie ,ze to ja przesadzilam swoim zachowaniem ,ze wiecej nas rozni niz laczy i to chyba nie ma sensu nastepnego dnia takze dostalam kilka przykrzych smsow;( i nie wiem co mam robic czy to jzu koniec?a moze odezwac sie do niego i poprosic o spotkanie?jak myslicie
wiem ,ze dla niektorych bedzie to błachy powod do klotni ,ze przesadzam,ale postawcie sie w mojej sytuacji,jak klamie patrzac mi prosto w oczy z tym paleniem to mzoe klamac z innymi sprawami. tylko ciezko bedzie to zakonczyc bo go kurczę kocham....pozdrawiam.
Oboje nie zachowujecie się fair, ale chłopaka rozumiem bardziej niż Ciebie.

Jeśli chcesz żeby rzucił palenie to go wesprzyj, poleć tabletki (np. tabax u mnie wszyscy na tym rzucili nawet mama palaczka od prawie 28 lat, są na receptę), poza tym wspieraj go. Jak widzisz, że się stara ogranicza, ale zdarza mu się wpaść to nie rzucaj focha jak stąd do Australii bo tym nic nie wskórasz. Rzucenie palenia nie jest łatwe (nie palę i nie paliłam, ale jestem w stanie to zrozumieć), więc to może nie być jego perfidne kłamstwo,a po prostu kwestia słabej woli.


A.... właśnie. Apropo tego kłamstwa. Jeśli chłopak faktycznie stara się rzucić, ale zdarzają mu się wpadki, a Ty po każdej zamiast chociażby z nim pogadać, postarać zmotywować walisz takiego focha, to ja mu się nie dziwię, że skłamał. Nie powinien, ale nie dziwi mnie to wcale.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 08:39   #3
Contina
Przyczajenie
 
Avatar Contina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
GG do Contina
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

powiem Ci, że ja też miałam trochę podobny problem... z moim lubym rozstałam się niedawno z powodu tego, że mnie okłamywał... byliśmy razem ponad 2,5 roku i też ciężko było mi się z nim rozstać, choćby dlatego, że przeżyliśmy ze sobą kawał czasu... ale uważam że facet nie powinien się do dziewczyny źle odnosić, czy pisać przykre smsy, bo wtedy można spokojnie powiedzieć, że ktoś taki na nią nie zasługuję... dlatego też ja rozstałam się ze swoim mimo, że bardzo go kochałam...
życzę Ci żeby się wszystko ułożyło...

Pozdrawiam
Contina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 08:51   #4
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

nie da sie ukryc ze chlopak zachował sie troche nie fair oszukujac cie ale taka samo jak zagubiona jestem w stanie go zrozumiec. W zdrowym zwaizku ludzie nie powinni sobie niczego zakazywac. Inna sprawa ze mogl ci nie obiecywac tego nie palenia ale pewnie bał sie twojego focha( jak sie okazalo slusznie). Uwazam ze powinnas wyluzowac....
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 09:07   #5
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Papierosy to jest taki nałog, ze oklamiesz wszystkich dookola bez zmróżenia oka, zeby tylko zapalic, wiem bo sama pale. A jeszcze jak sie komus zakaże palić, to wtedy czlowiek potrzebuje tego papierosa dwa razy bardziej, dlatego staraj sie go zrozumiec, tak zrobil zle ze Cie oklamal, ale Ty tez nie jestes fair strzelajac focha zamiast z nim porozmawiac i pomoc mu rzucic ( o ile on tego naprawdę chce) .
Powinnas z nim porozmawiac, bo jezeli on nie chce rzucic palenia, a obiecuje Ci to dla swietego spokoju ,to chyba lepiej wyluzować i dać mu spokoj, niech sobie pali.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 09:48   #6
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Papierosy to jest taki nałog, ze oklamiesz wszystkich dookola bez zmróżenia oka, zeby tylko zapalic, wiem bo sama pale. A jeszcze jak sie komus zakaże palić, to wtedy czlowiek potrzebuje tego papierosa dwa razy bardziej, dlatego staraj sie go zrozumiec, tak zrobil zle ze Cie oklamal, ale Ty tez nie jestes fair strzelajac focha zamiast z nim porozmawiac i pomoc mu rzucic ( o ile on tego naprawdę chce) .
Powinnas z nim porozmawiac, bo jezeli on nie chce rzucic palenia, a obiecuje Ci to dla swietego spokoju ,to chyba lepiej wyluzować i dać mu spokoj, niech sobie pali.
Dokładnie, to w koncu Jego zdrowie.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:05   #7
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

powiedz mu,że z popielniczką sie całowac nie będzieszMoże taki argument zadziała-faktycznie papierosy-to walka z wiatrakami, nic nie dadzą groźby i prosby...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 10:12   #8
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

dziękuje za odpowiedzi. . To jak myslicie odezwac sie i poprosic o spotkanie,przeprosic za wszystko, czy poczekac az sam zatęskni i sie odezwie(wtedy bede wiedziała,ze na prawde mu zalezy)
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:24   #9
mw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 260
GG do mw86
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Papierosy to jest taki nałog, ze oklamiesz wszystkich dookola bez zmróżenia oka, zeby tylko zapalic, wiem bo sama pale. A jeszcze jak sie komus zakaże palić, to wtedy czlowiek potrzebuje tego papierosa dwa razy bardziej, dlatego staraj sie go zrozumiec, tak zrobil zle ze Cie oklamal, ale Ty tez nie jestes fair strzelajac focha zamiast z nim porozmawiac i pomoc mu rzucic ( o ile on tego naprawdę chce) .
Powinnas z nim porozmawiac, bo jezeli on nie chce rzucic palenia, a obiecuje Ci to dla swietego spokoju ,to chyba lepiej wyluzować i dać mu spokoj, niech sobie pali.
No oczywiście. On obiecał, okłamał a ona ma wyluzować. No super rozwiązanie. To po co obiecywał?? Swój rozum ma więc od razu mógł powiedzieć, że nie rzuci albo będzie się starać. Po 2 sama palisz więc nie wiesz jak to jest całować się z kimś komu daje z ust fajami. Aż na wymioty bierze.

Nie przepraszaj bo nie masz za co. Spróbuj pogadać i go wesprzeć w tej walce o ile on sam będzie chciał rzucić. A jeżeli nie to niech Ci obieca, że np. kilka godzin przed waszym spotkaniem nie będzie palił i dokładnie umyje zęby
__________________
"Każdy może żyć sam ale nie każdy się jeszcze o tym przekonał" - serial Glina

Wymianka

Edytowane przez mw86
Czas edycji: 2009-09-20 o 10:26
mw86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:38   #10
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Mnie się wydaje, że chłopakowi na Tobie zależy, stara się nie palić, stara się zrobić to w sumie dla Ciebie ... Rzucenie palenia to bardzo trudna sprawa. Wymaga naprawdę niesamowitej kontroli nad sobą, samozaparcia, to taka walka z samym sobą. Kłamstwa nie pochwalam, ale trochę się mu nie dziwie. Stara się. Ty go nie wspierasz, albo za mało mówisz mu, jaki jest dla Ciebie ważny, że nie chcesz, żeby psuł sobie zdrowie . Powiedział Ci, że więcej was dzieli, cóż, jestem w stanie uwierzyć, że zrobił to pod wpływem chwili, nie pomyślał, był zły. Troszku chyba za ostro go traktujesz... Sama napisałaś, że wiele razy on wyciągał rękę. Chyba on teraz potrzebuje Twojego ciepłego słowa i wsparcia. Czyli reasumując, ja bym się odezwała .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:45   #11
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Po pierwsze mógł Ci nie obiecywać, że rzuci, tylko ograniczy, z kolei Ty stosujesz złą taktykę - obrażanie się.

Tak, to jest jego zdrowie, ale jego własna dziewczyna chyba może się tym jego zdrowiem martwić.
Po drugie - całowanie popielniczki naprawdę nie jest przyjemne. A stan zębów i paznokci po wieloletnim okresie palenia przemilczę.
Naprawdę lepiej dla niego, że chcesz by rzucił, jednak nie tym sposobem.
Porozmawiaj z nim, wytłumacz, że to dla jego dobra, nie dlatego, że masz takie widzimisię. Spróbuj wyegzekwować stopniowe ograniczanie, bo dla osób ze słabą wolą (najwidoczniej taką jak jego), to jest niemożliwe, by w jeden dzień ot tak sobie rzucić.
Odezwij się do niego, zwłaszcza, że zawsze on to robił pierwszy.
Powodzenia.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 10:56   #12
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Mój mąż też wiele razy obiecywał, że rzuci, a potem wracał do papierosów..w końcu sam dojrzał do tego żeby rzucić...ja zawsze tylko żartem pytałam się czy palił, bo czułam..on, że nie i też z uśmiechem zawsze mówiłam mu, że jak nie rzuci, to mu kupie nikoret pod choinkę:P nie warto się kłócić o takie rzeczy..

najlepiej poproś o rozmowę żeby sobie wszystko wyjaśnić, bo zrywanie przez smsy jest bez sensu..jeżeli nie chce z Tobą być, to chyba zasługujesz na to żeby powiedział Ci to w oczy..a może akurat się dogadacie...

Twoim błędem było jednak, że się nie wróciłaś..to było jednak dziecinne zachowanie..nie ma sensu tak fochów pokazywać...postaraj się to odkręcić, ale trzymaj nerwy na wodzy
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:59   #13
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
Mój mąż też wiele razy obiecywał, że rzuci, a potem wracał do papierosów..w końcu sam dojrzał do tego żeby rzucić...ja zawsze tylko żartem pytałam się czy palił, bo czułam..on, że nie i też z uśmiechem zawsze mówiłam mu, że jak nie rzuci, to mu kupie nikoret pod choinkę:P nie warto się kłócić o takie rzeczy..

najlepiej poproś o rozmowę żeby sobie wszystko wyjaśnić, bo zrywanie przez smsy jest bez sensu..jeżeli nie chce z Tobą być, to chyba zasługujesz na to żeby powiedział Ci to w oczy..a może akurat się dogadacie...

Twoim błędem było jednak, że się nie wróciłaś..to było jednak dziecinne zachowanie..nie ma sensu tak fochów pokazywać...postaraj się to odkręcić, ale trzymaj nerwy na wodzy


wiem,ze zle zrobilam nie wracajac sie . bardzo tego załuje.Szczerze mowiac boje sie strasznie rozmowy z nim, bo wiem,ze jest zawziety i uparty,zreszta tak jak ja ,wiec pewnie nie dojdziemy do zadego porozumienia tylko jeszcze gorzej sie poklocimy
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:06   #14
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

skądś znam ten upór ze mną jest tak samo..wierz mi czasem jak robi się gorąco, to warto spasować i nie dolewać oliwy do ognia..ciężko teraz określić jak to powinno wyglądać, ale wiadomo jedno-nie dopuść do wybuchu kłótni, bo wtedy to już bedzie raczej po wszystkim...spytaj go tylko czy jeszcze Cię kocha..na mojego to działajeżeli jest uczucie, to przecież nie powie Ci, że nie! no chyba, że między wami już na serio się wypaliło...
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:13   #15
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
skądś znam ten upór ze mną jest tak samo..wierz mi czasem jak robi się gorąco, to warto spasować i nie dolewać oliwy do ognia..ciężko teraz określić jak to powinno wyglądać, ale wiadomo jedno-nie dopuść do wybuchu kłótni, bo wtedy to już bedzie raczej po wszystkim...spytaj go tylko czy jeszcze Cię kocha..na mojego to działajeżeli jest uczucie, to przecież nie powie Ci, że nie! no chyba, że między wami już na serio się wypaliło...


dziękuje za radę hmm po waszych odpowiedziach doszlam do wniosku,ze chyba nie warto unosic sie dumą (mimo,ze tez napisalam wiele smsow o tresci nie za miłej i za kazdy załuje) wiec odezwe sie dzisiaj do niego tylko mam nadzieje,ze nie bedzie znowu zajety spotkaniem z kolegami a tak moze byc . . .niestety .wczoraj mi napisal,ze "koledzy przynajmniej szanuja...." hmm... jejciu komleptnie nie wiem od czego zaczac z nim rozmowe , co powiedziec!
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:21   #16
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

To moze po prostu idź do niego do domu..? Ty wiesz jak spędza czas, więc wybierz najlepszy moment..i faktycznie w związku dumę trzeba schować głęboko, bo z tego nic dobrego nie wynika

na początku chyba najlepiej zacząć od przeprosin za tą ignorancje..i od pytania czy te jego obraźliwe smsy to na serio, czy rzeczywiście tak o Tobie myśli

Edytowane przez Kasiek85
Czas edycji: 2009-09-20 o 11:23
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:28   #17
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
To moze po prostu idź do niego do domu..? Ty wiesz jak spędza czas, więc wybierz najlepszy moment..i faktycznie w związku dumę trzeba schować głęboko, bo z tego nic dobrego nie wynika

na początku chyba najlepiej zacząć od przeprosin za tą ignorancje..i od pytania czy te jego obraźliwe smsy to na serio, czy rzeczywiście tak o Tobie myśli


no to juz mnie nakierowałas na własciwy trop dzięki. no to teraz moja kolej. trzymajcie kciuki,zeby sie wszytsko ulozylo:0 po spotkaniu z nim napisze jak mi poszlo.
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:37   #18
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

trzymam kciuki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:01   #19
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Kopnąć w tyłek. tyle Ci powiem. Kochasz, czy nie kochasz, ja bym z kłamczuchem takim co klamie w żywe oczy nie chciała być.
Przysłał Ci przykre smsy? To też kolejny argument na porzucenie takiego typa...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 13:24   #20
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Kopnąć w tyłek. tyle Ci powiem. Kochasz, czy nie kochasz, ja bym z kłamczuchem takim co klamie w żywe oczy nie chciała być.
Przysłał Ci przykre smsy? To też kolejny argument na porzucenie takiego typa...
Chyba troszeczkę przesadziłaś ...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:22   #21
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

hmmm zalezy tez o palenie czego.....bo jesli papierosy to wg mnie niech sobie pali az pluca wyrzyga,ale jesli o trawke to juz nie bylabym taka dobroduszna....nie chcialabym aby moj facet kopcil zielsko,od tego niszczy mu sie mozg i moze nie miec dzieci...
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:28   #22
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Kopnąć w tyłek. tyle Ci powiem. Kochasz, czy nie kochasz, ja bym z kłamczuchem takim co klamie w żywe oczy nie chciała być.
Przysłał Ci przykre smsy? To też kolejny argument na porzucenie takiego typa...

Nie przesadzasz trochę? Faceta to od razu won i rzucić, ale dziewczyna to ma prawo cyrk odstawiać, fochy walić a facet ma jeszcze może na kolanach chodzić i przepraszać?

Źle zrobił, że skłamał, ale ja jestem w stanie zrozumieć dlaczego to zrobił. Ona źle zrobiła tym jak sie zachowała.

A co do esemesów istnieje różnica między przykre a chamskie. Jak jej napisał, że to chyba nie ma sensu i się zaczynają rozmijać, to napisał co myśli, i ok autorce było przykro, ale facet też człowiek ma chyba prawo czasami napisać co go boli?

P.s Zwykle stoję po stronie tych stanowczych, a nie wybaczających wszystko mysiowi pysiowi, ale już nie popadajmy w jakieś chore skrajności...
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:40   #23
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Nie, ja sie nie dziwie autorce, ze odeszła bez słowa. I sama osobiscie bym wyjasniła tż'towi swoje zachwanie, ktore w sumie było wynikiem jego kłamstwa i oszustwa. ok, moze troche przesadziłam, ale teraz doszłam do wniosku, ze konieczna jest rozmowa, a tuż po niej dałabym mu:
a) szanse, ale tym razem ostatnia
b) kopniaka w pupe
w zależności co on by podczas tej rozmowy odpowiedział...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:10   #24
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

niestety ale wszystko łatwe w słowach...nałogu nie jest tak łatwo się pozbyć...a kłótnia na pewno w tym nie pomoże
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:47   #25
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
niestety ale wszystko łatwe w słowach...nałogu nie jest tak łatwo się pozbyć...a kłótnia na pewno w tym nie pomoże
No właśnie. Warczenie na faceta w niczym nie pomoże, a wręcz zaszkodzi. Autorko, zanim zostaliście parą, wiedziałaś, że pali ? Jak tak to trochę Ci się dziwie ... Czy może zaczął palić w trakcie tego roku odkąd jesteście razem ?
Uczciwie się nie zachował, ale ja też nie wiem jak zachowałabym się pod lekką presją...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:41   #26
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

ja myślę, że skoro palił no to nie bez powodu. może ma jakieś problemy w rodzinie/pracy ?
a jeśli ma problemy, to jest wściekły..i może tą złość wyładował na Ciebie. bo sobie sam nie radzi. czasami każdego ponoszą emocje.
skłamał..jesli z nim nie porozmawiasz nie dowiesz sie czemu. moze po prostu zależy mu na tobie, i nie chcial zebys go przez to zostawiła. . wspieraj go jakoś z tym rzucaniem palenia. Dawaj czekoladę czy coś. pocałuj go , niech mu przejdzie chęć.
jesli to bylo wczoraj, to hm . ja bym się odezwała dzis wieczorem np "Dobranoc", albo jutro pogadaj z nim . spokojnie.
bedzie dobrze
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 23:19   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Anita - nie daj sobie wmówić poczucia winy. Obiecał ci coś. To był warunek związku z tobą. Nie dotrzymuje obiectnicy. Masz prawo być wściekła, zwłaszcza ze traktuje ciebie jak kretynkę (kłamie, wypiera sie w żywe oczy).
Nie powinnaś łatwo odpuszczać. Niech wie, ze to nie tylko papieros ale złamana obietnica, nadszarpięte zaufanie psuje wasze relacje.

Brrrryyy... całowac kogoś o smaku popielniczki...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:52   #28
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
To jak myslicie odezwac sie i poprosic o spotkanie,przeprosic za wszystko, czy poczekac az sam zatęskni i sie odezwie(wtedy bede wiedziała,ze na prawde mu zalezy)
A może on też potrzebuje zapewnienia że Ci na nim zależy?może ma już dosyć fochów i zaczęło mu przeszkadzać to że zawsze jak jest jakiś problem albo się pokłócicie to Ty tylko czekasz aż on Cie przeprosi i nic nie robisz w tym kierunku żeby było lepiej...bardzo rzadko jest tak że wina lezy po jednej ze stron...zastanów się nad tym...
Fakt okłamał Cię przez co starciłaś do niego zaufanie, ale o takich rzeczach trzeba rozmawiać a nie odchodzić bez słowa i obrażac się...

Trzymam kciuki zeby się między Wami ułożyło
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 13:07   #29
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

A ja się nie dziwię, że się obraziła i odeszła. Facet obiecał, że nie będzie palił a potem okazało się, że przez cały czas ją oszukiwał a potem złapany na gorącym uczynku zaprzeczał.
Ale nie warto juz nad tym mysleć, autorka pewni go przeprosiła za to, mimo, że to on powienien przepraszać.
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:11   #30
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: kłótnia z Tz ,co robic?????

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
A ja się nie dziwię, że się obraziła i odeszła.
Tu się z Tobą nie zgadzam... obrażanie się jest dobre dla dzieci z podstawówki, a w dojrzałym związku "fochami" niczego się niewskóra.
Nie bronie absolutnie TŻ-ta autorki wątku, który niewątpliwie zawinił, ale tak jak dziewczyny pisały wyżej palenie to jest nałóg i nie tak łatwo jest rzucić...

dlatego moim zdaniem autorka powinna przede wszystkim porozmawiać z TŻ-tem o tym że ją zawiódł i wytłumaczyć mu że jeżeli on nie zamierza dotrzymywac jakiejś obietnicy to porostu nie powinien jej składać...
jezeli chcą być razem to powinni się dogadać i znaleźć jakiś kompromis(np. ze on nie bedzie palił podczas i tuż przed spotkaniami z nią...)a może z czasem uda mu się rzucić całkowicie palenie?kto wie...tylko na to potrzeba czasu i wsparcia...zakazy nic tu nie dadzą niestety

Szczęścia życzę
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.