Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-14, 23:53   #841
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Mahdab, hahaha, aż tak intrygujące? Już dawno bym Wam tutaj napisała, ale niestety branża mała i specyficzna, a na wizażu jednak dużo różnych rzeczy pisze (m. in. o niepłodności) i boję się rozpoznania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyślij chociaż nam PW, jest mało prawdopodobne, że się kiedykolwiek poznamy na żywo
Też się boję zawsze pisać na forum szczegółów.
Moglibyśmy założyć klub dla stale poszukujących.
Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
To miło, że tak sobie dają cynk obecnemu pracodawcy na to bym się najbardziej wkruwiła, nienawidzę takich praktych
Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Kontaktowanie się potencjalnego pracodawcy z obecnym pracodawcą kandydata jest słabe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podejrzewam, że mogli pytać o mnie mojego poprzedniego pracodawcę (koleś się pod jakimś pretekstem pytał o nazwisko mojego przełożonego z tamtej firmy, a ja jestem z nimi w niezgodzie) Rozmowa poszła naprawdę super i nie przyjęli mnie (chociaż równie dobrze mógł się trafić ktoś bardziej super/tańszy itd.). I przeciek mógł pójść stamtąd, bo tu się wszyscy znają.
A z drugiej strony tamta firma gdzie byłam też nie jest na końcu świata, więc ktoś mógł kogoś znać i też dac cynk do mojej jeszcze obecnej firmy. Nigdy się nie dowiem.
Jestem przerażona jak się wiele wokół nas dzieje rzeczy nas dotyczących, o których nigdy się nie dowiemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:03   #842
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Widzę co piszecie o imprezach integracyjnych. Ja się chyba na takową nie nadaję , bo nie wypiję, nie zapalę, bo nie lubię.
U mnie bez zmian. Dwa miesiące minęło ! I nadal brak dostępu. Bywa, ż pół dnia siedzę i bawię się excelem (jak ktoś uprzejmie mi się zaloguje na kompa), trochę siedzę, na fejsie w telefonie, trochę na necie . W programie księgowo-kadrowym bywam rzadko. (bo tu zwłaszcza dostępu brak, nawet jak ktoś się zaloguje to nie znaczy że ta osoba ma dostęp do potrzebnego modułu i znów nie mogę nic zrobić, więc robią inni) . Za to stałam się mistrzynią dziurkowania i układania prosto dokumentów oraz biegania do ksero.
Przez tą sytuację zaczęły mnie męczyć dojazdy i wszystko delikatnie mówiąc wkur....
I nie wiem jak to wszystko długo potrwa bo księgowa robi jakieś dziwne podchody, zadaje pytania czy mi się podoba , co lubię w życiu robić, co sprawia największą trudność, itp.
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 22:43   #843
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja też się nie nadaję na imprezy integracyjne. Wróciłam dzisiaj przed 23. Jestem skonana, ale musiałam usiąść przy kompie, żeby wysłać CV niech wreszcie coś się ruszy!

Na imprezie wyszło nie tylko, jaki poziom reprezentują sobą co poniektórzy, ale też jak "zarząd" traktuje część pracowników a jak inną część, generalnie lepszy i gorszy sort jedni są godni zjeść coś lepszego z szefową a inni nie i takie tam.
Ludzi, których lubiłam już wcześniej lubię jeszcze bardziej, poznałam się bliżej z kilkoma innymi osobami, które okazały się fajne, a tych za którymi nie przepadałam, nie lubię jeszcze bardziej

Koralina bardzo Ci współczuję, wiem, co to znaczy czuć, że Twoja praca i osoba jest niepotrzebna.
Myślę, że musisz księgowej powiedzieć, że obecna sytuacja Ci nie odpowiada, że chcesz robić rzeczy, co do których masz kompetencje, na których się znasz. Że męczy Cię, że ciągle nie masz dostępów i że dziurkowanie dokumentów to trochę mało dla Ciebie

Oczywiście, to może nie przynieść skutków, jak ja dałam do zrozumienia, że to co robię to jest trochę mało, to się dowiedziałam, że tak jest i już
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 09:29   #844
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dlatego ważne jest spędzać czas z ludźmi, którzy mają podobne podejście i priorytety. Na obozie sportowym dogadałam się na pokój z dziewczyną, której też nie ciągnęły nocne schadzki i picie alkoholu do późnych godzin - wolałyśmy pójść wieczorem do spa i się wyspać, żeby wypoczęte pójść na narty.
A lepszy i gorszy sort... jakoś mnie to nie dziwi. Też po takim zapoznaniu przy integracji nie lubię jeszcze bardziej osób, których nie lubiłam wcześniej.

Koralina - powiedz księgowej dokładnie tak, jak napisała Kafka. Rozmawiałaś na temat dostępu?

U mnie póki co cisza. Czekam na umowę i plan zajęć.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 09:38   #845
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja mam dzisiaj urlop, cudownie jest być w domu bez nikogo więcej

Ogarniam się po wyjazdach i mam nadzieję, że dostanę dzisiaj telefon z firmy warszawskiej albo z mojej poprzedniej, którą atakuję swoimi CV przez różne kanały
I na spokojnie będę sobie przeglądać pracuj
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:03   #846
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja rozważam czy bez względu na swój plan napisać im, że jednak tylko 3/4 etatu jestem w stanie zabrać + wyrównanie godzinówki do minimalnej. Najwyżej mnie nie wezmą.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:33   #847
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja miałam dostać odpowiedź z firmy, ale cisza. Bardzo liczyłam na tę pracę. Powiedziałam szefowi, że prawdopodobnie rozstaniemy się z początkiem października. Ale jak widzę, że po urlopie nadal żadna robota nie wpadła, to nie wiem czy nie zrezygnować wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 10:54   #848
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

U mnie też cisza z firmy na B. Również liczyłam po cichu na tą robotę ale najwidoczniej team leader uznał, że zanudzę się wprowadzając faktury do systemu.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:25   #849
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

A ja za to odbieramtelefony z zaproszeniami na rozmowę. Nie aplikowałam nigdzie od 3 tygodni.

Wiecie co? Po tych 3 miesiącach w domu nie chce mi się iść do pracy. Mam obawy, nie wiem czemu. Nigdy nie siedziałam tyle w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:39   #850
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

No to super, gratulacje Dolczi
Proszę, ledwo się wakacje skończyły

A Twoje obawy są normalne, każdy się obawia trochę powrotu do "normalności", kiedy wypadnie z rytmu. Nawet po urlopie Ja też się bałam a bez problemu weszłam w "tryb pracowy" po kilku miesiącach bezrobocia
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:48   #851
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Czyli już po sezonie ogórkowym.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 11:49   #852
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
A ja za to odbieramtelefony z zaproszeniami na rozmowę. Nie aplikowałam nigdzie od 3 tygodni.

Wiecie co? Po tych 3 miesiącach w domu nie chce mi się iść do pracy. Mam obawy, nie wiem czemu. Nigdy nie siedziałam tyle w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba tylko wrażenie. Ja słyszałam często o kobietach, które bały się wrócić do pracy po macierzyńskim. Ja wróciłam bez problemu, ale może to kwestia tego, że przy bliźniakach to miałam tyle roboty, że nawet powrót do wymagającej pracy był odpoczynkiem.


Ja się biorę za przeróbkę mojego CV, może jednak w nim tkwi problem. Oczywiście z dwóch pozostałych firm się kompletnie nie odzywają, szkoda słów.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:18   #853
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Mi właśnie przyszła odmowa i nie mam żadnej opcji zapasowej. Chyba zrezygnuje z pracy i znowu będę "tylko" studiować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:21   #854
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Mi właśnie przyszła odmowa i nie mam żadnej opcji zapasowej. Chyba zrezygnuje z pracy i znowu będę "tylko" studiować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro jedyny plus, że wiesz na czym stoisz, bo się odezwali.


Przy okazji mam pytanie: w jaki sposób dziewczyny rozpisujecie listę obowiązków: analiza czy analizuję?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:53   #855
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Coś znajdziesz, zobaczysz. Jak z twoją dyspozycyjnością jako studentka?
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 14:29   #856
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Zmieniłam właśnie swoje CV, jak to nie pomoże i nie będę miała więcej zaproszeń na rozmowy to już nie wiem co zrobię.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:05   #857
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

1/2 lub 3/5 etatu to u mnie max. Szkoda, że tu się nie udało, bo to była praca zmianowa i może więcej godzin by wpadło. No nic, mam jeszcze jedną opcję na oku, ale muszę się trochę przygotować i zmienić CV.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:06   #858
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Wpadam w doła. Miało być pięknie, a idzie mi jak po grudzie. Dzis zrobilam kilka dokumentów i okazało się że wstawiłam źle daty , a nie bylo na wydruku nazw kont, itp.pierdoły. Zaczynam się zastanawiać czy tam się w ogóle nadaje. Tak się cieszyłam że w końcu jakieś zajęcie po tej bezczynności, a tu taka kicha... Koleżanka była na mnie zła, bo udostępniła mi swój komp na chwilę, a ja robię poprawki i wszystko trwa... Login dostanę jak przejdę na umowę na zastępstwo (teraz jest okres próbny) . Bożesz jak ja żałuję tej decyzji.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:11   #859
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez koralina3 Pokaż wiadomość
Wpadam w doła. Miało być pięknie, a idzie mi jak po grudzie. Dzis zrobilam kilka dokumentów i okazało się że wstawiłam źle daty , a nie bylo na wydruku nazw kont, itp.pierdoły. Zaczynam się zastanawiać czy tam się w ogóle nadaje. Tak się cieszyłam że w końcu jakieś zajęcie po tej bezczynności, a tu taka kicha... Koleżanka była na mnie zła, bo udostępniła mi swój komp na chwilę, a ja robię poprawki i wszystko trwa... Login dostanę jak przejdę na umowę na zastępstwo (teraz jest okres próbny) . Bożesz jak ja żałuję tej decyzji.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie od razu Kraków zbudowano, pomyłki zdarzają się każdemu. Teraz może Ci się tak wydaje, ale naprawdę chciałabyś wrócić do tak mobbingującej szefowej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 17:21   #860
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ta szefowa była niezrównoważona i to był jawny mobbing z jej strony. Kobieto, otrząśnij się. Tego żałujesz? Tych wyzwisk i rzucania mięsem jako codzienności? Pomyłka z datą i krzywe spojrzenie jest przecież niczym przy tym...
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:32   #861
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

U mnie tez kryzys. Minęły 3 tygodnie mojej pracy a ja mam już jej dość. Oczywiście zapewnienia szefa się nie sprawdziły, miało być wprowadzenie a tu chwilę wytłumaczyl i radz sobie sama. Strasznie się stresują ta praca i mam ochotę zrezygnować. Wydaje mi się, że nie nadaje się na to stanowisko. Raczej rozwiąże umowę ale bardzo boje się znowu nie mieć pracy przeglądam ogłoszenia i dosłownie nic ciekawego nie widzę dla mnie. Nie wiem co robić, nie wytrzymam w tej pracy, stres od rana do wieczora.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:35   #862
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Screen Pokaż wiadomość
U mnie tez kryzys. Minęły 3 tygodnie mojej pracy a ja mam już jej dość. Oczywiście zapewnienia szefa się nie sprawdziły, miało być wprowadzenie a tu chwilę wytłumaczyl i radz sobie sama. Strasznie się stresują ta praca i mam ochotę zrezygnować. Wydaje mi się, że nie nadaje się na to stanowisko. Raczej rozwiąże umowę ale bardzo boje się znowu nie mieć pracy przeglądam ogłoszenia i dosłownie nic ciekawego nie widzę dla mnie. Nie wiem co robić, nie wytrzymam w tej pracy, stres od rana do wieczora.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po co się stresujesz, skoro i tak nie chcesz zostać w tej pracy? Nie rozumiem tego. Głowy ci nikt nie urwie, chyba, że masz jakąś odpowiedzialność finansową. Otrzasnij się zaciśnij zęby i do przodu, będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:44   #863
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Po co się stresujesz, skoro i tak nie chcesz zostać w tej pracy? Nie rozumiem tego. Głowy ci nikt nie urwie, chyba, że masz jakąś odpowiedzialność finansową. Otrzasnij się zaciśnij zęby i do przodu, będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wcześniej myślałam, że zostanę ale zobaczyłam, że kosztuje mnie to dużo stresu i dlatego chcę zrezygnować. Po prostu to taki charakter pracy, jest bardzo odpowiedzialna, ale nie finansowo, chociaż nie wiem co by było jakbym bardzo zawaliła czy szef by mnie nie obciążył jakimiś kosztami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 22:02   #864
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

A masz możliwość porzucenia pracy na rzecz szukania innej, nawet jeżeli będzie to dłuższy okres? Głównie chodzi mi o kwestię finansową.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:46   #865
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
A masz możliwość porzucenia pracy na rzecz szukania innej, nawet jeżeli będzie to dłuższy okres? Głównie chodzi mi o kwestię finansową.
Mam trochę oszczędności, na parę miesięcy spokojnie, tylko wiadomo nie chce wszystkiego stracić. Pracy szukałam 3 miesiące i teraz po 3 tygodniach chce rezygnować, nie wiem co robić. Narzeczony mówi żeby się nie męczyć i to skończyć, a rodzice niezadowoleni. Dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu? Zostały i się męczyły zeby tylko mieć pracę czy rezygnowały i szukały czegoś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 09:11   #866
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Jeśli ta praca Cię wykańcza w jakiś sposób i masz podstawy przypuszczać, że lepiej nie będzie oraz masz poduszkę finansową i wsparcie w narzeczonym to ja bym zrezygnowała. Aha no i też ważne jest wedlug mnie, jaką jest sytuacja w Twoim mieście, jeśli jest duże bezrobocie i ciężko znaleźć pracę to mimo wszystko bym się zastanowiła. Ale piszesz, że szukałaś 3 miesiące, a to bardzo krótko
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 10:13   #867
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Jeżeli nie widzisz siebie w tej branży/na takim stanowisku i masz wsparcie zarówno psychiczne jak i finansowe to bym zrezygnowała. I tak to zrobisz wcześniej i później, skoro praca ma na Ciebie taki zły wpływ i wywołuje u Ciebie zbyt duży stres. Chyba lepiej zrobić to wcześniej niż później?

Na pocieszenie - ja już się zastanawiam nad rezygnacją przed podpisaniem umowy więc... Chociaż u mnie to sprawa dyspozycyjności. Też szukałam 3 miesiące, nawet trochę krócej.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 10:38   #868
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

A ja się zastanawiam, czemu ze mną przedłużyli umowę, bo kompletnie nie jestem tu do niczego potrzebna. Po około półtora tygodnia nieobecności nie mam żadnych zaległości, nikt nic ode mnie nie potrzebuje.
I źle się z tym czuję.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 10:55   #869
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Pisałam Ci, że jesteś zbyt ambitną osobą na to stanowisko. Ktoś się odezwał z tych ostatnich CV?
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 11:07   #870
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Nie
Ale liczę na to, że wkrótce się rozdzwoni telefon nadzieja matką głupich
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 22:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.