Co daje wam szczęście w życiu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 20:54   #1
SugarCube21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Smile

Co daje wam szczęście w życiu?


Hej wizażanki
chciałabym podyskutować na pewien temat, ponieważ zebrało mnie na przemyślenia

Co tak właściwie daje wam szczęście w życiu? Sprawia, że czujecie się spełnione?


Czy jest to ukochany facet, rodzina albo niezawodni przyjaciele? Może praca, rozwijająca się kariera? Albo samotnie spędzone wieczory przy herbacie i ulubionej książce?

Ja niestety nie czuję się w pełni szczęśliwa, czuje jakieś niedosycenie, mimo, że mam TŻ, przyjaciół to czuję, że czegoś mi brakuje tylko nie mogę dojść czego - nie wiem też jak tego szukać
SugarCube21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:03   #2
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Ludzie, którzy mnie lubią i rozumieją, bo bez kontaktu z ludźmi popadłabym w marazm oraz pieniądze, które sprawiają, że żyje się łatwiej i bez stresu.
Pozatym poczucie wewnętrznej samorealizacji daje mi szczęście.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:14   #3
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

najwięcej szczęścia dają mi podróże i ich planowanie, czytanie książek i oglądanie programów o miejscach które chciałabym odwiedzić. nic mnie tak nie nakręca, nie motywuje i nie poprawia nastroju jak myśl o kolejnej przygodzie
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:33   #4
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

ja jestem szczęśliwa jak widzę uśmiech dziecka.. zawsze i wszędzie

a tak poza tym to pewnie jakieś poczucie że jestem dla kogoś ważna.. że jestem kochana i sama kocham..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:41   #5
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

największe szczęście- mój Tż.
I oddawanie się moim pasjom.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:42   #6
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Nie jestem spełniona, ale bywam

Szczęście czuję, gdy mam jakiś konkretny cel i rozpoczęłam już dążenia do niego. I wtedy gdy wiem, że moje starania nie idą na marne, coś osiągam i mogę iść dalej. Ogólnie jestem osobą która nigdy nie będzie na stałe spełniona, bo mam tyle planów i marzeń, że nigdy ich wszystkich nie zrealizuję. Szczęście daje mi to, że próbuję

Jednak mimo wszystko najważniejsze jest dla mnie to, że mam przyjaciół, TŻ i rodzinę - oni są dla mnie najważniejsi i nawet z zawrotną karierą, spełniając po kolei wszystkie z założonych celów, nie mogłabym się w pełni tym cieszyć.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:56   #7
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Mi szczęście w życiu daję to gdy rano budzę się a przed moimi oczyma ukazuję się uśmiech mojej córeczki stojącej w łóżku. Wtedy wiem, że ma dla kogo żyć i daję mi to siłę by wstać i zmagać się z trudami codzienności.
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 21:59   #8
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Realizacja zawodowa i sukcesy na tej płaszczyźnie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:59   #9
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Trudny temat, trudne pytanie, na które właściwie samej mi trudno odpowiedzieć.
Dla mnie najszczęśliwsze i najprzyjemniejsze chwile to te, kiedy nie muszę myśleć o niczym przyziemnym, leżę sobie przytulona do męża, oglądamy jakiś film albo po prostu rozmawiamy. Po prostu taki moment ucieczki od codziennej bieganiny, od myślenia "co na obiad", "do kiedy mam zapłacić za tą fakturę", "o której muszę wstać" itp itd.
Szczęśliwa też jestem wtedy, kiedy oddaję się swoim pasjom - coś wyklejam, szyję, składam, maluję, a ostatnio też wyplatam. Wtedy też nic innego się nie liczy, jestem ja, papier i pomysł. No i zwykle jakiś mój ulubiony serial w tle
Ostatnio natomiast odkryłam taki mój nowy, mały powód, który sprawia, że jestem szczęśliwa, że mi się micha cieszy od ucha do ucha, o którym nigdy wcześniej bym nie pomyślała - kiedy jedziemy gdzieś we dwójkę, ja jako plecaczek, przytulona do męża (znów to przytulanie ), wiatr świszczy w uszach, a motocykl przyjemnie mruczy pod nami
Tak podsumowując - wydaje mi się, że niestety ale "na codzień" nie należę do zbytnich szczęśliwców, dlatego czasem lubię sobie tak od tej codzienności uciec. I to daje mi najwięcej szczęścia.
Podejrzewam, że kiedy pojawią się dom, dzieci, piesokot - moje priorytety i postrzeganie świata się zmienią. Na razie te tematy raczej prowadzą do smutnych rozmyślań.

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2012-11-02 o 22:02
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 22:00   #10
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Rodzice ,mój TŻ i moje psy -najlepsi przyjaciele Kocham ich ,moje szczęścia
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 22:30   #11
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

pomaganie tym, którzy nie mogą się zrewanżować, np. zwierzętom, ludziom chorym, osobom starszym, samotnym.
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 22:46   #12
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Tz i podróże, szczególnie góry oczywiście pokonując je razem. Jestem wtedy bardzo szczęśliwa. Razem sie wspieramy na szlakach i zachwycamy widokami
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 22:51   #13
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Szczęście daje mi rodzina ( rodzice, bracia, bratowe i mój mały chrześniak), przyjaciele, ludzie dzięki którym jest mi łatwiej wstać z łóżka, bo wiem że są tacy ludzie w moim życiu do których w ciężkich chwilach mogę zadzwonić o każdej porze. Szczęście dają mi studia i wszystko z nimi związane. Z takich błahych to chyba gorąca kawa, ciasto, długie spacery, podróże, fajna książka. Nie mam wszystkiego ... Brakuje mi mojej drugiej połówki, która nie chce dać się znaleźć. Kiedyś słyszałam takie słowa, że w życiu tylko bywa się szczęśliwym, tak jak i nie szczęśliwym się bywa ...
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 23:01   #14
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Primo - moja córcia, moje największe szczęście.
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 23:11   #15
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Rodzina, mój chłopak, znajomi, praca, pieniądze (chociaż mówi się, że szczęścia nie dają), perspektywy na przyszłość
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 06:06   #16
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Szczescie jest wszedzie wokol nas, wystarczy nauczyc sie na nie patrzec. Dosc czesto uwazamy, ze bedziemy szczesliwi jak zostana spelnione pewne nasze wymagania - bedziemy mieli dom, partnera, moze dobra prace, dziecko, psa itp. Warunkujemy szczescie. A to wcale nie dziala w ten sposob. Szczescie jest w nas samych, wystarczy sie na nie otworzyc i przestac oczekiwac.
Dla mnie szczescie to dobra kawa wypita w kawiarni w milym towarzystwie, aromatyczna zielona herbata, kawalek smacznego cista, partia Scrabble z Lubym, spacer, widok pieknych kolorowcych jesiennych lisci, widok motyli, teczy, pierwszego platka sniegu, wiewiorki przebiegajacej ulice, usmiech dziecka, zapach kawy, czekolady, wanilii, zapach swierzego prania, dobry obiad, mozliwosc leniuchowania w lozku, cieply prysznic, domowe SPA itp...

Zapraszam na inny watek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post37381070, moze cos odnajdziecie dla siebie...

Albo zapraszam na ten post - zdefiniuj swoje szczescie.
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie


Edytowane przez Jyotika
Czas edycji: 2012-11-03 o 06:28
Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 08:53   #17
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

1. Zwierzęta. Moje psy, koty, papugi, rybki, kiedyś chomiki i myszki.
Uwielbiam widok mojego psa, który nosi miskę w pyszczku, drugiego, kiedy powiem, że idziemy na spacer. Koty, kiedy głaszczę persa, Chama, kiedy daję mu nową zabawkę albo wyciągam smakołyk. Podobnie z papugami. Dla nich remontuję altanę, kupiłam kafelki, ojciec zrobił 1 wolierę na dworze i będzie druga w środku.

2. Pieniądze. W wieku 23/24 lat doceniłam ich wartość odkąd zaczęłam pracować. Największą radość sprawiają mi, kiedy wiem, że mogę kupić coś moim zwierzętom : dobrą karmę, witaminy, zabawki. Kiedy wiem, że w razie czegoś mogę z nimi jechać do weta , a nie patrzeć jak cierpią przez brak pieniędzy. Właściwie to zwierzęta są głównym powodem podjęcia przeze mnie pracy.

3. Język hiszpański Kocham go od 11 lat. Cieszę się, kiedy mogę słuchać filmów/piosenek w tym języku, czytać.

4. Fotografia. Uwielbiam robić zdjęcia. Telefonem, bo telefonem (robi dobre foty) , ale jednak. Fotografuję zwierzęta, krajobrazy, życie codzienne. A natrafiając na te foty po kilku latach...

5. Zespół RBD i film 'Zbuntowani'. Przypominają mi czasy gimnazjum, za którymi bardzo tęsknię A te piosenki...

6. Saga o Ludziach Lodu. Czytam obecnie 4 tom po raz nie wiem który.

7. Mój ogródek. Uwielbiam w nim przesiadywać, coś sadzić, zmieniać , ulepszać itd.


---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

************************

'Pewien człowiek zwrócił się do Buddy:
-Ja chcę szczęścia!
Budda odrzekł:
-Najpierw usuń "ja'' - to twoje ego. Potem pozbądź się "chcę" - to pożądanie. Zobacz, co zostało! Szczęście!'
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 08:59   #18
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Podróże
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 09:57   #19
Jesienna_
Raczkowanie
 
Avatar Jesienna_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 216
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

spedzanie aktywnie czasu z TŻ, utrzymywanie kontaktu ze znajomymi, sprawianie prezentów, brak problemów zdrowotnych i problemów rodzinnych. Podróże
__________________

Jesienna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 10:55   #20
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

rodzina
pies
podróże
zakupy
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:12   #21
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

-mój facet
-udane wypady z przyjaciółmi
-leżenie w łóżku późnym popołudniem w pidżamie z ciepłą herbatą przy zasuniętej rolecie i oglądając ulubiony film
-zakupy
-podróże te małe i te duże
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:14   #22
tais86
Raczkowanie
 
Avatar tais86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

W moim przypadku potwierdza się powiedzenie "happiness only real when shared". Moje życie ułożyło się tak, że w tej chwili nie mam koło siebie dużej grupy znajomych, najbliżsi przyjaciele siedzą w innych miastach lub krajach i bardzo mi doskwiera brak towarzystwa. W zasadzie nie mam żadnych poważniejszych kłopotów, ale osamotnienie jednak bardzo rzutuje na mój nastrój. Tak więc, odpowiadając na pytanie autorki wątku - szczęście w życiu dają mi ludzie, na których naprawdę mi zależy i którym zależy na mnie.

Jeśli chodzi o bardziej "przyziemne" sprawy - dużą przyjemność sprawiają mi podróże i ich planowanie (tu zgadzam się z katarzyna_szy) i intensywny wysiłek fizyczny - po ostrym wycisku na siłowni czuję się zmęczona, ale jednocześnie naładowana endorfinkami i przez chwilę wydaje mi się, że mogę wszystko
tais86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:57   #23
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Dla mnie szczęście to przede wszystkim stan braku problemów - zdrowotnych, finansowych, zawodowych, rodzinnych, w relacjach międzyludzkich itp. - dlatego się zgadzam, że "szczęśliwym się nie jest, szczęśliwym się bywa" (podobnie jak nieszczęśliwym). A poza tym:

- obecność osób, z którymi mogę pogadać i które mnie rozumieją (w tym mojej mamy), spotkania i długie rozmowy,
- koty głaskanie ich, słuchanie mruczenia (mam dwa kocie szczęścia w domu ),
- wypady do innych miast i ciekawych miejsc (w Polsce, bo za granicę jakoś boję się jeździć), oglądanie, zwiedzanie i robienie zdjęć,
- dni, kiedy jestem wolna od presji, obowiązków, ciągłego "muszę" i "trzeba", mogę chodzić spać i wstawać o której mi się podoba, nie gotuję, nie sprzątam, nigdzie się nie spieszę i nie wisi mi nad głową żadna robota,
- ciekawe książki i filmy,
- perfumy i kosmetyki (uwielbiam zwłaszcza kolorówkę i makijaże),
- wyszukiwanie różnych drobiazgów do mieszkania i urządzanie go tak, by było zgodnie z moim gustem,
- długa ciepła kąpiel w wannie z dodatkiem pachnącego olejku lub pieniącego płynu - precz z ekologicznymi kilkuminutowymi prysznicami
- dobra kawa, herbata i czekolada

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tais86 Pokaż wiadomość
W moim przypadku potwierdza się powiedzenie "happiness only real when shared". Moje życie ułożyło się tak, że w tej chwili nie mam koło siebie dużej grupy znajomych, najbliżsi przyjaciele siedzą w innych miastach lub krajach i bardzo mi doskwiera brak towarzystwa. W zasadzie nie mam żadnych poważniejszych kłopotów, ale osamotnienie jednak bardzo rzutuje na mój nastrój. Tak więc, odpowiadając na pytanie autorki wątku - szczęście w życiu dają mi ludzie, na których naprawdę mi zależy i którym zależy na mnie.
Całkowicie się z tym zgadzam, mam bardzo podobną sytuację i obecnie głównie tego brakuje mi do szczęścia.

Edytowane przez Laurelindorenan
Czas edycji: 2012-11-03 o 11:58
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:13   #24
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Osoby młode raczej nie docenią tego co napiszę bo wydaje się to banalne i i oczywiste ale z wiekiem zaczęłam doceniać zdrowie - gdy go nie ma raczej trudno być szczęśliwym ...
Dla mnie zdrowie to podstawa szczęścia.
soffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 15:49   #25
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

1. Sukcesy naukowe - każda publikacja, udane wystąpienie na konferencji, nawet błyskotliwa wypowiedź na ćwiczeniachsprawiają, że cieszę się jak dziecko.
2. Jazda na rowerze - mój ulubiony sposób na relaks i stresy, codziennie przez cały rok
3. Zakupy.
4. Poczucie kontroli.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:19   #26
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Cytat:
Napisane przez soffka Pokaż wiadomość
Osoby młode raczej nie docenią tego co napiszę bo wydaje się to banalne i i oczywiste ale z wiekiem zaczęłam doceniać zdrowie - gdy go nie ma raczej trudno być szczęśliwym ...
Dla mnie zdrowie to podstawa szczęścia.
Jestem młoda i się zgadzam w 100% Szczęśliwym można być tylko wtedy, gdy dopisuje zdrowie swoje i najbliższych. Właśnie taka jest moja odpowiedź na tytułowe pytanie - szczęście daje mi poczucie, że wszyscy wokół mnie cieszą się zdrowiem i nie brakuje im na życie. Proza codzienności...

A oprócz tego jestem szczęśliwa gdy mogę gdzieś pojechać i poznawać nowe miejsca (uwielbiam podróżować), gdy w pracy dobrze mi idzie, gdy ugotuję coś dobrego co smakuje mężowi i gdy kupię sobie coś ładnego
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:10   #27
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Zdecydowanie moja rodzina
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:35   #28
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Zdarzy się, że jestem szczęśliwa, gdy kładę się wieczorem spać i podsumowuję dzień jako udany czyli udało mi się załatwić ważną sprawę, udało się, że nie nawrzeszczałam na nikogo, pogadałam z przyjacielem. Ogólnie to nie jestem szczęśliwa... Czegoś mi brak.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:44   #29
katarzynka1978
Raczkowanie
 
Avatar katarzynka1978
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin/Malmö
Wiadomości: 282
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
Szczescie jest wszedzie wokol nas, wystarczy nauczyc sie na nie patrzec. Dosc czesto uwazamy, ze bedziemy szczesliwi jak zostana spelnione pewne nasze wymagania - bedziemy mieli dom, partnera, moze dobra prace, dziecko, psa itp. Warunkujemy szczescie. A to wcale nie dziala w ten sposob. Szczescie jest w nas samych, wystarczy sie na nie otworzyc i przestac oczekiwac.

Dla mnie szczescie to dobra kawa wypita w kawiarni w milym towarzystwie, aromatyczna zielona herbata, kawalek smacznego cista, partia Scrabble z Lubym, spacer, widok pieknych kolorowcych jesiennych lisci, widok motyli, teczy, pierwszego platka sniegu, wiewiorki przebiegajacej ulice, usmiech dziecka, zapach kawy, czekolady, wanilii, zapach swierzego prania, dobry obiad, mozliwosc leniuchowania w lozku, cieply prysznic, domowe SPA itp...

Zapraszam na inny watek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post37381070, moze cos odnajdziecie dla siebie...


Albo zapraszam na ten post - zdefiniuj swoje szczescie.
:roz a: i jeszcze dodam pierwszy poranny chaust swiezego powietrza, wiatr we wlosach i zapach kawy z cynamonem
katarzynka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:55   #30
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Co daje wam szczęście w życiu?

- spotkania z przyjaciółmi
- fotografowanie
- czekolada i Earl Grey
- spędzanie czasu z książką i kotem
- rodzina
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.