Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 15:51   #241
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Podkład dla porcelanowej cery ze skłonnością do trądziku

Dziewczyny miałyście może podkład MAYBELLINE SUPERSTAY albo ASTOR MATTITUDE? który według was jest lepszy do cery tłustej z trądzikiem i który ładniej kryje. Dziękuje za odpowiedz.

Edytowane przez Beatkacompl
Czas edycji: 2009-02-25 o 15:54
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:59   #242
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Podkład dla porcelanowej cery ze skłonnością do trądziku

Cytat:
Napisane przez Beatkacompl Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może podkład MAYBELLINE SUPERSTAY albo ASTOR MATTITUDE? który według was jest lepszy do cery tłustej z trądzikiem i który ładniej kryje. Dziękuje za odpowiedz.
podlaczam się do pytania ale jeszcze bym chciała wiedzieć, który ładniej matuje
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:56   #243
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Podkład dla porcelanowej cery ze skłonnością do trądziku

Cytat:
Napisane przez martajg Pokaż wiadomość
podlaczam się do pytania ale jeszcze bym chciała wiedzieć, który ładniej matuje
Do czego masz tą liste, poważnie szukasz takich rzeczy..?
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 21:47   #244
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Aby nie zakładać nowego wątku i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum,mam pytanko o podkład.

Jak dopasować podkład do typu cery???Chodzi mi w zasadzie o kolor

Nie mieszkam ma PL także dostępu do polskich firm na chwilę obecną nie mam .Widziałam ostatnio w pobliskim sklepie podkłady z firmy Maybelline mineralne,tak samo pudry w kamieniu i sypkie.Kupiłabym coś,ale nie wiem jak dobrać to kolorystycznie
Czy podkład powinien być ciemniejszy czy jaśniejszy od koloru skory,a może taki sam?
I czy lepiej kupić puder w kamieniu czy sypki i jak to się ma do podkładu,oczywiście pod względem koloru??
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 22:12   #245
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Aby nie zakładać nowego wątku i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum,mam pytanko o podkład.

Jak dopasować podkład do typu cery???Chodzi mi w zasadzie o kolor

Nie mieszkam ma PL także dostępu do polskich firm na chwilę obecną nie mam .Widziałam ostatnio w pobliskim sklepie podkłady z firmy Maybelline mineralne,tak samo pudry w kamieniu i sypkie.Kupiłabym coś,ale nie wiem jak dobrać to kolorystycznie
Czy podkład powinien być ciemniejszy czy jaśniejszy od koloru skory,a może taki sam?
I czy lepiej kupić puder w kamieniu czy sypki i jak to się ma do podkładu,oczywiście pod względem koloru??
Kosmetyk należy nakładać na żuchwę, wtedy widać, czy twarz nie będzie odcinać się od szyi. W miarę możliwości potem należy wypróbować go na całej buzi. Kolor powinien być identyczny jak skóra, ale czasem ciężko coś takiego dobrać. Wtedy lepiej wziąć kolor jaśniejszy od skóry, a potem go przyciemnić np. pudrem
A jeśli chodzi o puder, to już kwestia indywidualnych upodobań. Ja wolę puder w kamieniu, bo mogę go wszędzie wziąć ze sobą, jeśli chcę np. poprawić makijaż A kolor należy dobierać tak, jak podkład.
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-02-28 o 22:16
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:12   #246
eM.eS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam Wizażanki,
zwracam się z prośbą o radę odnośnie wyboru podkładu. Zawsze miałam cerę mieszaną, ze skłonnością do błyszczenia w strefie T. Teraz jednak zaczęla się ona przesuszać, więc jestem zmuszona zmienić podkład na nawilżający. Używam mocno nawilżającego kremu, ale mimo wszystko mój stary DW light podkreśla suche skórki i jest zdecydowanie za cięzki. Po przejrzeniu KWC i wizycie w douglasie jestem pomiędzy Lancome Photogenic Luminessence a nowym Diorskin nude. Pani w perfumerii dobrała mi niestety zbyt ciemne odcienie i sama nie potrafię ocenić, który z nich bardziej mi odpowiada. Czy któraś z Was testowała te podkłady i mogłaby poradzić mi, który z nich jest lepszy?
eM.eS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:45   #247
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam, do niedawna używałam podkładu Bourjois w pędzlu, lecz po wykryciu ŁZS musiałam go odstawić. Moja cera się tłuści, mam takie małe łuski, policzki mam suche i zastanawiam się jakiego podkładu użyć. Myślę nad LRP Toleriane, LRP Unifance i podkładami mineralnymi. Jaki byście poleciły? Drogie podkłady nic nie dają, po Cliniquach i Lancomach moja cera mnie nie lubi.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 18:17   #248
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Dobry podkład kryjący

nie chce zakładać nowego tematu dlatego napiszę tutaj. Mam tradzik i trochę przebarwień, które chciałabym skutecznie zamaskować ale tak zeby nic mnie nie zapchało i wyglądało w miarę naturalnie.
Zastanawiałam się nad podkładem Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation. Dodam że mam młodą cerę(17lat) i nie wiem czy taki podkład oraz te wymienione powyżej nadawałyby sie. Jakie wy byście mi doradzili?
proszę o rade

Edytowane przez samotna w sieciiiiiii
Czas edycji: 2009-03-06 o 18:21
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:56   #249
kisonerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry podkład kryjący

Dermacol, mozna go dostać w aptece i niektórych drogeriach - bardzo kryjący, duża gama kolorów i jedyne 13zł.

I oczywiście nie obyło by się gdybym nie zachwaliła podkładu silnie kryjącego z maXfactora w takim granatowym sztyfcie- świetny jako korektor i podkład zawsze dobrze jest go mieć przy sobie
kisonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:26   #250
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Dobry podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Gdy zobaczyłam tytuł wątku, to właśnie od razu pomyslałam sobie o Double Wear EL Kryje, kryje i to zdrowo. Niezłą tapetę można sobie nim zrobić, bo szybko zasycha. Bardzo ładnie ukrywa niespodzianki i trzyma się kilka do kilkunastu godzin. I co najwazniejsze - świetnie matowi!!! (a ja mam z tym nieustanne problemy)
Też od razu pomyślałam o DW - dla mnie mistrz świata. Uwielbiam go - najbardziej za wytrzymałość na mojej cerze.
Czy można nim tapetę zrobić...? Hmmm można ale jak dla mnie to trzeba go nałożyć grubą warstwę. To co dla innych jest minusem dla mnie jest plusem - zastyganie. Podoba mi się to, że szybko zastyga bo rano zawsze mam mało czasu. Aha i prosty skład też na plus.
Miałam wiele podkladów niby kryjących
MF Lasting Performance - słabo krył i słabo się trzymal ale za to duży wybór odcieni i przystępna cena
L'oreal Infallible - najgorszy! Koszmar, splywał z cery po godzinie ujawniając każdą zmarszczę i każda porę. O mega blysku nie musze pisać
Dermacol - używam tylko punktowo jako korektor i jest super.

Tak w ogóle to proponuję najapierw wyleczyc trądzik, przebarwienia a potem kupować dobry podklad
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:30   #251
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Witam
Mam cere mieszana i nie wiem jaki kupic sobie podklad, ktorej firmy jest najlepszy wg. Was.
Lubie efekt dobrze kryjacy.
Jezeli wiecie to piszcie prosze ;***
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 21:58   #252
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Wyszukiwarka tu będzie bardzo pomocna jest masa takich wątków

Polecam mocno kryjące; Revlon Colorstay (mam i jestem zadowolona) i chwalone Dermablend i Dermacol [chyba dobrze napisałam] Poczytaj na KWC i popróbuj, który będzie dla Ciebie najlepszy. Pozdrawiam
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:02   #253
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Ja polecam podkład wyszukiwarka marki KWC a także ten marki wątek zbiorczy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:34   #254
dreamlady
Raczkowanie
 
Avatar dreamlady
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 491
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

może spróbuj czegoś tańszego. mnie ostatnio przypadł do gustu loreal minerals, tez mam cere tlusta, ale jakos z tym pudro-podkładem się zgrała. aczkolwiek, ja się nie znam, może ktoras wizazanka ci lepiej doradzi

ja też mam pytanko. co do makijażu.
zaczełam się bawić w bardziej "profesjonalny" acz i tak bardzo amatorski makijaż. zaopatrzyłam się w pędzelki (z sephory) i dziewczyny, mam problem z rozmazywaniem granic cieni.. roznoszą mi się te cienie, albo nie umiem rozmazać ich tak zeby sie te granice zatarły, no czasami męcze się okropnie, żeby to jakoś wyglądało. wiem, że to trzeba czasu żeby nauczyć się robić dobry makijaż..ale może coś doradzicie. jaki pędzelek do rozcierania granic między cieniami, słyszałam ze z kozłowskiego są dobre pędzle... czekam na poradę kogoś wprawionego podrawiam ciepło!

Edytowane przez dreamlady
Czas edycji: 2009-03-07 o 00:06 Powód: przepraszam, dopiero teraz zauważyłam, że topic dotyczy podkładów a nie ogólnie makijażu, na drugi raz się poprawię! ;)
dreamlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:58   #255
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Rozumiem potrzebę założenia nowego wątku jeśli ktoś ma jakieś niecodzienne problemy z cerą, jakieś szczególne wymagania... Ale w tym wypadku zakładanie nowego wątku, brak jakiejkolwiek inicjatywy żeby samemu czegoś poszukać i czekanie jedynie na podstawienie rozwiązania pod nos uważam za arogancję i lenistwo.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 07:48   #256
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dreamlady Pokaż wiadomość
może spróbuj czegoś tańszego. mnie ostatnio przypadł do gustu loreal minerals, tez mam cere tlusta, ale jakos z tym pudro-podkładem się zgrała. aczkolwiek, ja się nie znam, może ktoras wizazanka ci lepiej doradzi

ja też mam pytanko. co do makijażu.
zaczełam się bawić w bardziej "profesjonalny" acz i tak bardzo amatorski makijaż. zaopatrzyłam się w pędzelki (z sephory) i dziewczyny, mam problem z rozmazywaniem granic cieni.. roznoszą mi się te cienie, albo nie umiem rozmazać ich tak zeby sie te granice zatarły, no czasami męcze się okropnie, żeby to jakoś wyglądało. wiem, że to trzeba czasu żeby nauczyć się robić dobry makijaż..ale może coś doradzicie. jaki pędzelek do rozcierania granic między cieniami, słyszałam ze z kozłowskiego są dobre pędzle... czekam na poradę kogoś wprawionego podrawiam ciepło!
a jakie pędzelki kupiłas? ja do cieni z sephory mam nastepujące :
18 crease; 9 eyeshadow;7 small eyshadow; 19 - taki krótki, szeroki, ściety na półokrągło, nazwa sie zamazala.

jeżeli nakładam jasny cien na cała powieke, używam 9, używam go tez jak mam jasny cien i chce go nałozyc tylko na ruchomą powieke, przy ciemnych sie nie sprawdza bo jak wiadomo ciemne trzeba nakładac staranniej.
do ciemnych cieni używam tego 7 small eyeshadow, ale wiadomo, trzeba to robic starannie. 18 crease jest swietny do rozświetlania łuku brwiowego, wewnętrznego kącika (ale do tego czesto używam tez 19, jeżeli chce zeby to było wyraziste i nie rozmazane, bo tym 18 fajnie sie robi taka jasną poswiate ,w kąciku.)
jeżeli chodzi o rozcieranie granic to najlepszy chyba jest 19, przy zewnętrznym kąciku rysuje nim takie V, potem wypełniam w srodku cieniem, a zaokraglam i łagodze linie za pomoca 18 a mieszanie kolorów w srodku powieki to chyba kwestia odpowiedniego ruchu, wgl pędzelka używa sie troche inaczej niz pacynki;p maluje sie sama jego koncówką, nie dociska za mocno, warto najpierw wklepac cien a potem dopiero go rozcierac, tzn najpierw tak pukasz w powieke a potem dopiero marzesz ;p
19 tez sie swietnie maluje dolna powieke ;p
no i mam taka pacynke okragłą do rozcierania kredki.
__________________
moje życie to kupa ;p

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2009-03-07 o 07:49
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 09:19   #257
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Rozumiem potrzebę założenia nowego wątku jeśli ktoś ma jakieś niecodzienne problemy z cerą, jakieś szczególne wymagania... Ale w tym wypadku zakładanie nowego wątku, brak jakiejkolwiek inicjatywy żeby samemu czegoś poszukać i czekanie jedynie na podstawienie rozwiązania pod nos uważam za arogancję i lenistwo.
Widocznie zle szukalam bo nie znalazlam,a ja uwazam za arogancje obrazanie kogos i sugerowanie,ze jest sie leniwcem. Dla mnie jestes spalona. Nie jestes wlascicielka tego portalu wiec takie uwagi... sorry ale zal.pl
Jezeli nie znasz naprawde dobrego pudru i nie masz na ten temat nic do powiedzenia to sie nie wypowiadaj na MOIM watku bo sobie tego nie zycze.
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~


Edytowane przez Natalia4005
Czas edycji: 2009-03-07 o 09:21
Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 10:03   #258
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Ja z dobrze kryjących polecam Revlon Colorstay. Samam mam troszke przebarwien i wszystkie zakrywa a buzia jest swieza i promienna
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 10:34   #259
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Widocznie zle szukalam bo nie znalazlam,a ja uwazam za arogancje obrazanie kogos i sugerowanie,ze jest sie leniwcem. Dla mnie jestes spalona. Nie jestes wlascicielka tego portalu wiec takie uwagi... sorry ale zal.pl
Jezeli nie znasz naprawde dobrego pudru i nie masz na ten temat nic do powiedzenia to sie nie wypowiadaj na MOIM watku bo sobie tego nie zycze.

Nie skomentuję tego bo nie mam zwyczaju rozmawiać (nawet nie nazwałabym tego rozmową) na takim poziomie. Chyba jesteś młodziutka i masz zapędy, żeby rządzić innymi.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 11:38   #260
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość

Nie skomentuję tego bo nie mam zwyczaju rozmawiać (nawet nie nazwałabym tego rozmową) na takim poziomie. Chyba jesteś młodziutka i masz zapędy, żeby rządzić innymi.
No przykro mi ale mlodziutka nie jestem. Po prostu probowalam wiele podkladow i zaden mnie nie zadowala, czytalam recenzje na wizazu i np. ten Nivea ma swietna ocene a dla mnie byl przecietny... jestem jaka jestem, trudno.
skladam wiec pani poklony bo pani taaaaaaaaaaaka doswiadczona przeciez a ja nierozumna nastolatka (ktora bylam...).
Dziekuje innym Wizazankom za propozycje
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:39   #261
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
No przykro mi ale mlodziutka nie jestem. Po prostu probowalam wiele podkladow i zaden mnie nie zadowala, czytalam recenzje na wizazu i np. ten Nivea ma swietna ocene a dla mnie byl przecietny... jestem jaka jestem, trudno.
skladam wiec pani poklony bo pani taaaaaaaaaaaka doswiadczona przeciez a ja nierozumna nastolatka (ktora bylam...).
Dziekuje innym Wizazankom za propozycje
To, że jesteś młodziutka, wywnioskowałam z Twojego słownictwa i infantylnych zwrotów, których użyłaś.
Ja ze swojej strony mogę zaprosić Cię jedynie na forum mineralne - tam możesz poczytać o różnych firmach, formułach - może znajdziesz coś, co Cię zadowoli, dziewczyny robią też wspólne zagraniczne zamówienia.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:44   #262
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
To, że jesteś młodziutka, wywnioskowałam z Twojego słownictwa i infantylnych zwrotów, których użyłaś.
Ja ze swojej strony mogę zaprosić Cię jedynie na forum mineralne - tam możesz poczytać o różnych firmach, formułach - może znajdziesz coś, co Cię zadowoli, dziewczyny robią też wspólne zagraniczne zamówienia.
Za szybko wyciagasz wnioski... Ja wierze w maksyme-KTO PYTA, NIE BLADZI.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Dziekuje za informacje
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:47   #263
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Za szybko wyciagasz wnioski... Ja wierze w maksyme-KTO PYTA, NIE BLADZI.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Dziekuje za informacje
No doooobraaaa, poniosło mnie Po prostu jestem wyczulona na takich 'leniuszków', którzy nie szukają i oczekują gotowej odpowiedzi, mimo że wystarczy na przykład przejrzeć kilka stron forum, żeby trafić na odpowiedni wątek albo poczytać dokładnie KWC. Ale każdy ma prawo do błędu i w ogóle
Nie ma za co, ja sama też powoli wkraczam w tematykę minerałów
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:50   #264
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Dziewczyny PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ Domniewam, ze autorka nie zalozyla watku pom to zeby sie sprzeczać z kimkolwiek
Wróćmy kulturalnie do tematu dziewczęta
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:51   #265
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ Domniewam, ze autorka nie zalozyla watku pom to zeby sie sprzeczać z kimkolwiek
Wróćmy kulturalnie do tematu dziewczęta
Już zdążyłyśmy się dogadać
Nie biiiij
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:56   #266
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

Heh wlasnie juz ok
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 19:22   #267
dreamlady
Raczkowanie
 
Avatar dreamlady
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 491
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziękuje Ci bardzo life ja mam pędzelek 26 i dwa takie noname z sephory, kiedys w promocji dostalam. ale z tego co piszesz muszę się zaopatrzyć w kilka innych dziękuje jeszcze raz
dreamlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 16:19   #268
LiloTa
Przyczajenie
 
Avatar LiloTa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: JAKI PODKLAD-pomocy!!!

obecnie mam baze z Max Factora, i fluide z Perfecty (ok 16zł) z AA(ok 13zł) i z Loreala (ok50zł)
mam pare, ponieważ jeden jest jest jaśniejszy drugi ciemniejszy i zależy kiedy jaki nałoze. Polecam z AA dobrze się rozprowadza (tzn ja mam czekolade i tylko ona najlepiej się na mojej cerze rozprowadza kiedyś miałam inny ale mi nie podpasował) z Perfecty też nie jest zły fluid choć to moje pierwsze opakowanie w wygodnym opakowaniu i dobrze się wchłania. Z Loreala bardzo dobry droższy ale polecam jak się nakłada nie jest taki oleisty, a dobrze się rozprowadza i ładnie wygląda
LiloTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 16:29   #269
LiloTa
Przyczajenie
 
Avatar LiloTa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

Loreala.. z AA tanie a dobre. nie pamiętam nazwy ale są napewno w każdych drogeriach fluid podzielony na krem z fluidem naciskasz i wychodzi to i to nie musisz nakd\ładać oddzielnego kremu.. bardzo jest fajny używałam
LiloTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:36   #270
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

przyłączam sie do pytania loverynki czy może ktoś coś powiedzieć na temat tych podkładów? Dodam, że najbardziej interesuje mnie LRP unifiance fluide mat.

Edytowane przez lowers
Czas edycji: 2009-03-09 o 18:40
lowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.