YSL - *Baby Doll* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-15, 14:35   #1
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107

YSL - *Baby Doll*


1. Co o nim sądzicie?
2. Co sądzą o nim inni?
3. Z czym Wam się kojarzy?



Odp:

1. Sądzę, że jest piękny, świeży i charakterystyczny. Lubię go czuć na sobie, od razu poprawia mi chumor

2. Działa na mężczyzn ale kobietom się mniej podoba. Tzn. albo się komuś podoba albo nie. Nikt nie ma miszanych odczuć

3. Z małą dziewczynką nad morzem podczas wakacji, która je cukrową watę wieczorem ...
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 15:52   #2
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: YSL - *Baby Doll*

1. Ładny,mocno grejpfrutowy,mało w nim słodkości. Po pewnym czasie robi się jakby nieco herbaciany i gdzieś można wyczuć kroplę słodyczy. Coś mi w BD jednak nie pasuje,a są dni kiedy nawet boli mnie od nich głowa niezbyt trwały...

2. W moim przypadku Baby Doll było raczej niezauważalne,żadnych komplementów ani antykomplementów nie otrzymałam

3. Z młodą dziewczyną która powoli odkrywa świat "dorosłych kobiet" - pierwsza szminka,pierwszy stanik,pierwsze randki,pierwsze perfumy...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!

Edytowane przez Blonde_Stranger
Czas edycji: 2007-12-15 o 17:16
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 17:02   #3
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez *REQUIEM* Pokaż wiadomość
1. Co o nim sądzicie?
2. Co sądzą o nim inni?
3. Z czym Wam się kojarzy?
1. Ladne, wole latem niz zima,
2. dziewczyny komplementowaly wiec chyba sie podoba.
3. mnie osobiscie kojarzy sie z Lolitkami.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 17:13   #4
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: YSL - *Baby Doll*

1. Sadze, ze to bardzo ladny zapach, taki radosny. Lubie go, ale mialam tylko raz - 50 ml kupione przez moja mame, zaraz po premierze tego zapachu. Jaki jest? dawniej wydawal mi sie mocno rozany, troche nawet staromodny, ale dzis bym tak w zyciu o nim nie powiedziala! czuje wyrazno grejpfruta, owszem Ale rozyczki tez. Zawsze bedzie dla mnie jedyny i wyjatkowo, bo to chyba jeden z pierwszych optymistycznych landrynkowych, oirozowych zapachow
2. Co sadza inni?
Moja mama dzis go jzu nie lubi, twierdzi, ze wlasnie na nutka rozana jest troszke staromodna. Jakos nie ma przekonania do tego zapachu
Moja nauczycielka, kiedy mialam ten zapach na jakiejs wycieczce klasowej, pytala co to za piekne perfumy. generalnie wzbudzily zachwyt wsrod kolezanek, kiedy wyciganelam tego bączka, ale nauczycielce sie podobaly najbardziej
3. Baby doll kojarza mi sie wylacznie z ta wycieczka wlasnie. Padal snieg, byl koniec listopada, nastroje juz prawie swiateczne. Bylismy wedy kilka dni w jakiejs wiosze zabitej dehami, gdzie bylo duzo dziwnych ludzi Jednego razu wybralismy sie na kulig, w 3 pary san, bylo wesolo i bardzo klimatycznie

Rok temu przypomnialam sobie o tych perfumach i nawet myslalam, ze je kupie, ale jednak wybralam cos innego. Mysle, ze kiedys do nich wroce, zeby sie odmlodzic
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 17:42   #5
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Bardzo lubię ten zapach i co więcej - mam do niego ogromny sentyment To rzeczywiscie były moje pierwsze perfumy z najwyższej półki. Kiedy je dostałam miałam chyba 15 lat i pamiętam, że była to pełna setka a ja mimo wszystko starałam się je oszczędzać

Zapach jest śliczny. Dla mnie właśnie śliczny, a nie ładny, bardzo ładny, seksowny czy upajający Bezapelacyjnie uroczy, wywołujący uśmiech

Strasznie podobają mi się limitowane edycje flakoników ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05534181706[1].jpg (35,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06623581706[1].jpg (37,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05296681706[1].jpg (41,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg limited_edition_yves_saint_laurent_baby_doll_large[1].jpg (17,9 KB, 47 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 17:57   #6
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: YSL - *Baby Doll*

1. Mam obecnie flakonik 50 ml, bardzo lubię ten zapach, jest taki delikatnie różany, słodkawy, ja generalnie lubię "różowe" zapachy i ten idealnie trafia w mój gust Podoba mi się też flakonik

2. Nikt się póki co z mojego otoczenia nim nie zachwycał jakoś, ale to mnie się ma zapach podobać a nie innym

3. Mi kojarzy się z cukierkami różanymi albo taką małą dziewczynką w różowej sukieneczce Taki zapach dla kobiet, które są nieco dziecinne.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 19:43   #7
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez *REQUIEM* Pokaż wiadomość
1. Co o nim sądzicie?
2. Co sądzą o nim inni?
3. Z czym Wam się kojarzy?

1. Ja go bardzo lubię, jest słodki, ale nie przesłodzony. Uroczy, dziewczęcy zapach.
2. Jeśli chodzi o mężczyzn to spotykałam się z pozytywnymi reakcjami. Kobiety też pozytywnie.
3. To mój pierwszy zapach, więc mam miłe wspomnienia.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 21:31   #8
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Ja też dołączę do fanek Baby Dolla.

1. Świeży, słodki i nienachalny. Zapach, którym mogę pachnieć zawsze, bo nie jest jakiś szalenie skomplikowany ani męczący Bardzo podoba mi się to połączenie różyczek (bo to wg mnie takie maleńkie różyczki a nie róże ) grejpfruta i frezji Bardzo wesoły, radosny.
2. Mój TŻ i otoczenie reagowało pozytywnie
3. Kojarzy mi się przede wszystkim z taką szaloną małolatą z warkoczykami, w kolorowych skarpetkach i gumą w buzi Śmiejącą się w głos, rozkrzyczaną może trochę.. rozkapryszoną?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:23   #9
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Kocham Baby Doll i nie wyobrażam sobie mojej kolekcji bez nich.Podobnie jak dla Angel były to dla mnie pierwsze wysokopółkowe perfumy,dostałam je mając 12(chyba ) lat od taty i strasznie oszczędzałam tą moją setkę,teraz jestem w drugiej (tej mniejszej ) połowie drugiej butli.

1.Jest wspaniały,cierpki,lekko słodki ale i kwaśny.Wspaniałe połączenie róż i grejpfruta.Na mnie bardzo intensywny i trwały.
2.Bardzo sie podoba a w moim najbliższym otoczeniu kojarzony jest ze mną
3.Mam wiele skojarzeń z nimi związanych i większość łączy się z moimi różnymi przeżyciami którym Baby Doll towarzyszył.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:41   #10
Frania01
Raczkowanie
 
Avatar Frania01
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 121
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Zużyłam kiedyś flakonik nie usłyszawszy ani jednego komplementu
Wiem, że budzi skrajne emocje: od "co za cudny kicz, musze mieć", do "nudny, dla barbie".
Mnie się kojarzy chyba dość nietypowo - z... Eclat d'Arpege Lanvin. W pewnym momencie w zapachu Lanvin pojawia się identyczny cukiereczek-landrynka jak w Baby Doll.
__________________
ANGEL ANGEL ANGEL...

Non, je ne regrette rien, ni le bien qu'on m'a fait, ni le mal, tout ça m'est bien égal!
Non, je ne regrette rien! C'est payé, balayé, oublié, je me fous du passé.

Frania01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 09:44   #11
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: YSL - *Baby Doll*

dostałam w prezencie limitowaną edycję 50ml ze srebrnym korkiem (dokładnie taka jak na zdjęciu powyżej - druga od lewej) i....co za różnica między nią a klasykiem w klasyku dominują nutki kwaskowe w głowie i róża a w limitowance w nucie głowy liście czarnej porzeczki a później już tylko kwiaty właściwie bez róży, w ogóle jej nie wyczuwam no i wcale nie jest słodka i kwaskowa, jestem srodze zawiedziona i chętnie ją oddam w dobre ręce
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 15:55   #12
kikaczka
Raczkowanie
 
Avatar kikaczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Testowałam go kiedyś, ladny ale w sam raz dla dziecinnych nastolatek wg mnie. perfumy to jakby atrybut kobiecości i sama nazwa tych perfum zabiera im głębie na rzecz rzecz dziecinnej zabawki, która bawi się mała dziewczynka nasladująca mamusię.
Ja wolę być jednak mamusią
a komentarzy nie miałam zadnych od innych osób
__________________
Nigra sum sed formoza
kikaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 16:01   #13
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Moim zdaniem zapach małociekawy.

Liczyłam na słodkości (tak kojarzy mi się nazwa- wata cukrowa,pralinki... coś jak Pink Sugar) a otrzymałam zwykły kwiatowy zapach.

Może i ładny ale tylko ładny, nie pozostaje w pamięci.
Jedyne co mnie zachwyca to limitowane flakoniki.

Czy podoba się mężczyznom? Tż jak wąchał to powiedział, że zwykły taki... jak odświeżacz kwiatowy do wc natomiast gdy pachnę Angelem to za każdym razem komentuje : ale ładnie pachniesz....

co do skojarzeń... z nazwy kojarzy mi się też z Lolitkami..ale lolitki są słodko-ostre niewinno-diabelskie.. myśle, że któraś z trucizn Diora byłaby odpowiednia dla Lolity... BabyDoll bez wyrazu nie pasuje do niej,moim zdaniem.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 16:03   #14
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Pachnę nimi dziś całościowo z próbki. Z jednej strony jest uroczy... słodki, rozczulający, taki przekorny, ale wypachniona nim cała czuję się tak jakoś "ciziowato" (żeby nie było nieporozumień- mam na myśli SIEBIE I TYLKO SIEBIE w tym zapachu) i niepoważnie. Po raz pierwszy czuję, że jestem za stara na taki typ perfum Owszem jest rozkoszny, słodki a zarazem lekki i byłby idealny na lato, ale mimo wszystko jakoś tak nie za bardzo się w nim "czuję". Dochodzę do wniosku, że jako zapach sam w sobie bardzo mi się podoba i zawsze będzie podobał, ale już nie na mnie raczej. Z przyjemnością będę go wywąchiwać na innych.

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-01-15 o 16:05 Powód: Poprawki stylistyczne
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:04   #15
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: YSL - *Baby Doll*

A na mnie Baby Doll pachnie świetnie - żadne tam mdłe kwiatki czy kompoty, tylko soczysty, perlisty, owocowo-różany miks, w którym czuję się zalotnie, radośnie. Dodaje mi energii i prowokuje do szaleństw. O !
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:19   #16
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
dostałam w prezencie limitowaną edycję 50ml ze srebrnym korkiem (dokładnie taka jak na zdjęciu powyżej - druga od lewej) i....co za różnica między nią a klasykiem w klasyku dominują nutki kwaskowe w głowie i róża a w limitowance w nucie głowy liście czarnej porzeczki a później już tylko kwiaty właściwie bez róży, w ogóle jej nie wyczuwam no i wcale nie jest słodka i kwaskowa, jestem srodze zawiedziona i chętnie ją oddam w dobre ręce
Kriss, jeśli masz na myśli ten flakonik z mojego załącznikowego zdjęcia to nie może być różnicy w zapachu Te limitowanki (Lucky Game, Magic, Pompoms Collector i Music Box) różnią się tylko wyglądem flakonu
Baby Doll występuje w dwóch wersjach - EDT (flakon różowy, kryształowy i bajernackie limitowanki) oraz Legere i Light (nieosiągalne w PL ale dostępne na Truskawce - fota w załączniku).

A Twój flakonik chętnie bym przygarnęła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04443181706[1].jpg (30,1 KB, 36 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:21   #17
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kriss, jeśli masz na myśli ten flakonik z mojego załącznikowego zdjęcia to nie może być różnicy w zapachu

A Twój flakonik chętnie bym przygarnęła
ja mam wersję Magic i daję Ci słowo, że zapach jest zupełnie inny - specjalnie testowałam na lewym nadg.magic na prawym klasyka - no kosmos... jak chcesz służę próbką a co do wymiany może się dogadamy?
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:52   #18
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
ja mam wersję Magic i daję Ci słowo, że zapach jest zupełnie inny - specjalnie testowałam na lewym nadg.magic na prawym klasyka - no kosmos... jak chcesz służę próbką a co do wymiany może się dogadamy?
Więc to może siła sugestii ? No, sama nie wiem

Co do wymiany - napiszę PW (pomyślę, co bym Ci tam mogła zaproponować fajniusiego )
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 23:10   #19
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Up!
Hehe ...
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 11:49   #20
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Nie jest to jakas superbogata i wyrafinowana kompozycja, jednak jest, ze tak powiem, przesympatyczny mimo malej komplikacji zapach jest oryginalny, nutki YSL obecna w nimi In Love Again nie spotkalam jeszcze w zadnych innych perfumach.

Na poczatku swiezosc cytrusow, ale o dziwo nie cytryn i pomaranczy, a wlasnie grejfruta poczatek juz zaskakuje, pozniej robi sie coraz ciekawiej - wychodza slodsze, kwiatowo-owocowe akcenty i wlasnie pojawia sie ta YSLaurentowa oryginalna nutka, jakby musujaca, gazowana (moze to lemoniada, moze oranzadka w proszku).

Bardzo sympatyczna, sliczniutka, dziewczeca kompozycja nie uzywam jej czesto, jednak zawsze z duza przyjemnoscia
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:13   #21
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Proszę o pomoc

bardzo prosze pomóżcie mi w pewnej ważnej kwestii. Muszę pilnie stwierdzić jaką pojemność ma woda Baby Doll , którą wysłałam wizażance .

Ja twierdzę ,że 50 ml / bo jako 50 ml kupiłam tę wodę / Wizażanka zaś że jest to 30 ml . No głowę dałabym sobie uciąć ,że jest to 50-siątka

Holender spalę się ze wstydu bo chyba w niezamierzony sposób wprowadziałm w błąd osobę ,która sie ze mną wymieniała.

Na flaszce nie ma oznaczenia pojemności a pudełka nie miałam . Jedynie co mogę powiedzieć to , to że moja butelczyna ma średnicę 7,5 cm


Mam trzydziestki innych wód i w porównaniu z wielkością Baby tamte są maleńkie.


Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:35   #22
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Proszę o pomoc

ja mam 50tkę. Ma ok 8-8,5 cm średnicy.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:52   #23
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
ja mam 50tkę. Ma ok 8-8,5 cm średnicy.
dzięki
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:31   #24
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Proszę o pomoc

moja corka ma flaszke 30ml, ktora ma okolo 7cm srednicy
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 09:06   #25
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
moja corka ma flaszke 30ml, ktora ma okolo 7cm srednicy
Dzięki serdeczne
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 23:06   #26
SzAnElKa
Zadomowienie
 
Avatar SzAnElKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 340
Dot.: YSL - *Baby Doll*

nie wiem czemu ale kojarzy mi się........ z seksem ...
SzAnElKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 23:09   #27
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pachnę nimi dziś całościowo z próbki. Z jednej strony jest uroczy... słodki, rozczulający, taki przekorny, ale wypachniona nim cała czuję się tak jakoś "ciziowato" (żeby nie było nieporozumień- mam na myśli SIEBIE I TYLKO SIEBIE w tym zapachu) i niepoważnie. Po raz pierwszy czuję, że jestem za stara na taki typ perfum Owszem jest rozkoszny, słodki a zarazem lekki i byłby idealny na lato, ale mimo wszystko jakoś tak nie za bardzo się w nim "czuję". Dochodzę do wniosku, że jako zapach sam w sobie bardzo mi się podoba i zawsze będzie podobał, ale już nie na mnie raczej. Z przyjemnością będę go wywąchiwać na innych.

No cóż...., będę miała drugie podejście niedługo Nawet nabrałam na nie ochoty - jako antydepresant na nadchodzącą jesień
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:50   #28
morigiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 48
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Grejpfrut, porzeczka i trochę róży...
Uwielbiam je, zawsze gdy się nimi psiknę poprawia mi się humor.
morigiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:21   #29
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Dziewczny, doradźcie Planujemy kupić koleżance perfumy, lubi słodkie zapachy. Np. Hugo Boss - Orange czy Valentino Rock'n Rose. Niestety w ciemno, bo do najbliższej dobrej drogerii mamy 60 km, dlatego zostaje Allegro Czy sądzicie, że ten zapach się nadaje?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:50   #30
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Nadaje się.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.