Potrzebuję odmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 21:32   #1
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118

Potrzebuję odmiany


Hej! Od zawsze posiadam proste długie włosy. Próby ich cieniowania zwykle źle się kończyły (po powrocie od fryzjera było ok, ale potem włosy wywijały się we wszystkie strony). Chciałabym zmienić fryzurkę na taką która pasowałaby do mojej buzi i która nie wymagałaby długiego układania. Chciałabym również abyście mi doradziły jak się malować (w szczególności jak malować moje głęboko oraz blisko siebie osadzone oczy, bez widocznej powieki ruchomej).Chciałabym również poznać wasze zdanie na temat kolorów jakie mi pasują. Poniżej odpowiadam na pytania:

1. Jak się opalasz- opalam się najpierw na czerwono a potem opalenizna brązowieje

2. Kolor oczu -
Oczy mam niebiesko szare ale z zielonymi plamkami, oprawa chyba ciemna

3. Piegi -
piegów raczej nie mam

4. Cera -
Rumienię się na czerwono, skórę mam bladą z prześwitującymi naczynkami, straszne sińce pod oczami

5. Naturalny kolor włosów -
Kolor chyba taki mysi, ciemny blond lub jasny brąz- ciężko określić

6. Kolor ust -
Usta raczej blade

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a ktore źle podkreślają Twoją urodę -
W czekoladowym brązie, w brudnej czerwieni czuję się źle, a dobrze w żywych kolorach: zieleni, niebieskim, różowym

Proszę o rady dotyczące fryzurki, makijażu oraz o odpowiedź na pytanie jakim typem kolorystycznym jestem

Ps. Załączam moje zdjęcia choć wyglądam na nich koszmarnie ale chyba one najlepiej oddaja kolor mojej cery oraz oprawę oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dometamorfozy 10.jpg (65,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.JPG (1,9 KB, 440 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dometamorfozy 16.jpg (69,0 KB, 117 załadowań)
__________________
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:39   #2
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Potrzebuję odmiany

tak na pierwszy rzut oka doradziłabym Ci grzywkę. Masz wysokie czoło, więc będzie Ci pasowała Poza tym zrobiłabym na Twoim miejscu porządek z brwiami - wizyta u kosmetyczki i delikatna regulacja ich kształtu. Pomyśl również nad zmianą kształtu oprawek - wydaje mi się, że obecne nie dodają Ci urody. A może zastanów się nad zamianą ich na soczewki?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:41   #3
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania.JPG (13,8 KB, 44 załadowań)
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:44   #4
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

A jaki typ grzywki? Myślałam o grzywce ale nie wiem jaka by mi pasowała. O soczewkach też myślałam ale ostatnie miałam żle dobrane i jakoś źle w nich widziałam. Do kosmeyczki już kilka miesięcy się wybieram ale jakoś czasu nie było - wiem że ta wizyta jest mi potrzebna. Dziękuję za rady
__________________
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:01   #5
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

a to moje dzisiejsze malunki ( i cienie których nie mogę niczym przykryć )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tecza 14.jpg (101,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tecza 17.jpg (103,8 KB, 69 załadowań)
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:03   #6
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Potrzebuję odmiany

Moim zdaniem grzywka albo prosta, albo na skos, ale zakrywająca większość czoła. Regulacja brwi u kosmetyczki naprawdę nie trwa długo
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:07   #7
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Moim zdaniem grzywka albo prosta, albo na skos, ale zakrywająca większość czoła. Regulacja brwi u kosmetyczki naprawdę nie trwa długo
Wiem Byłam więc kilka razy ale nigdy nie miała czasu a na głupią regulację brwi szkoda się zapisywać. A ta grzywka to taka cienka (tak aby prześwitywało czoło i taka nastroszona) czy taka duża (spod której nie widać czoła)?
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 01:17   #8
anianyc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 91
GG do anianyc Send a message via Skype™ to anianyc
Dot.: Potrzebuję odmiany

moze cos takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 152397.jpg (21,8 KB, 40 załadowań)
anianyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 07:37   #9
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

Cytat:
Napisane przez anianyc Pokaż wiadomość
moze cos takiego
Dziękuję za radę, ale czy w tej fryzurce nie odwijają się na zewnątrz włosy (chodzi mi o końcówki)?
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:02   #10
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Potrzebuję odmiany

Zdecydowanie jest Ci potrzebna grzyweczka i to najlepiej na ukos i mocne cieniowanie włosków, wtedy końce na pewno nie będą się wywijać a fryzura nada Ci lekkości. I na twoim miejscu zmieniłabym kmolor włosów na jasniejszy, moze warto pomyslec nad blond pasemkami. Wg mnie wyglądałabyś ekstra!!A co do okularów to zmieniłabym kolor oprawek na ciut odważniejsze i bedzie super
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:59   #11
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Potrzebuję odmiany

Masz kwadratową twarz, więc pasowałaby Ci grzywka, ale taka koniecznie na ukos. Kolor włosów masz jakby wyplówiały, więc przydaloby sie go orzywic pasemkami, najepiej blond na przemian z trochę mocniejszym brązem od Twoich włosów, ale nie za ciemnym. Wiesz, taki balejaż
Ale przede wszystkim - regulacja brwi!!
Na worki pod oczami kup jakiś dobry korektor, albo tuszuje je jak ja - podkladem w konsystencji musu.
I nie maluj się brazowymi cieniami bo Twoje oczy wyglądałyby na zmęczone. Hmm... co do cienia, to moze jasny róż?
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 11:00   #12
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Potrzebuję odmiany

A ja jestem za grzywka prosta.
scieciem tych wlosow, lub chociaz pocieniowaniem.
Przefarbowaniem na jakis cieplejszy odcien brazu do ktorego mozna dodac troszke jasniejsze i ciemniejsze pasemka odcieni brazu.
Oraz nawet rude.

Cieni uzywaj ciemnozielonych,
podkreslaj oczy, bo masz ladne niebieskie oczy
ladnie podkreslone moga bardzo ladnie sie wyrozniac, wrecz hipnotyzowac
pomyslalabym tez moze zamiast okularow o soczewkach
wyreguluj brwi.

Twoje usta maja ladny ksztalt,
wystarczy im blyszczyk,
nawet bezbarwny, lub jakis jasniejszy roz, byle nie ciemne kolory.

Nadaj wlosow lekkosci bo zdaja mi sie ciezkie..
karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:39   #13
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
A ja jestem za grzywka prosta.
scieciem tych wlosow, lub chociaz pocieniowaniem.
Przefarbowaniem na jakis cieplejszy odcien brazu do ktorego mozna dodac troszke jasniejsze i ciemniejsze pasemka odcieni brazu.
Oraz nawet rude.

Cieni uzywaj ciemnozielonych,
podkreslaj oczy, bo masz ladne niebieskie oczy
ladnie podkreslone moga bardzo ladnie sie wyrozniac, wrecz hipnotyzowac
pomyslalabym tez moze zamiast okularow o soczewkach
wyreguluj brwi.

Twoje usta maja ladny ksztalt,
wystarczy im blyszczyk,
nawet bezbarwny, lub jakis jasniejszy roz, byle nie ciemne kolory.

Nadaj wlosow lekkosci bo zdaja mi sie ciezkie..
A mogłabyś wkleić zdjęcie z przykładową grzywką o jaką Ci chodzi?
Kiedyś miałam pasemka jasny blond i nie byłam do nich przekonana chociaż wszyscy mi radzili takie. Wolałabym kolor jakiś podobny do mojego żeby jak naj mniej było widać odrosty czyli aby mój kolor jakoś ylko podkreślić

Co do cieni to zwykle ciemne podkreślają moje cienie pod oczami więc najlepiej czuję się w różowych

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Masz kwadratową twarz, więc pasowałaby Ci grzywka, ale taka koniecznie na ukos. Kolor włosów masz jakby wyplówiały, więc przydaloby sie go orzywic pasemkami, najepiej blond na przemian z trochę mocniejszym brązem od Twoich włosów, ale nie za ciemnym. Wiesz, taki balejaż
Ale przede wszystkim - regulacja brwi!!
Na worki pod oczami kup jakiś dobry korektor, albo tuszuje je jak ja - podkladem w konsystencji musu.
I nie maluj się brazowymi cieniami bo Twoje oczy wyglądałyby na zmęczone. Hmm... co do cienia, to moze jasny róż?
Właśnie jakoś siebie nie widzę w takiej na ukos. A myślisz że by mi taka pasowała? Jeśli dasz radę to mogłabyś wkleić jakieś zdjęcie (byłoby mi łatwiej sobie wyobrazić)

Spróbuje tego podkładu musowego. Jeśli będzie źle to wyruszę na poszukiwania

Cienie jasnoróżowe chyba są najlepsze dla mnie (tzn ja się w nich najlepiej czuję)

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Zdecydowanie jest Ci potrzebna grzyweczka i to najlepiej na ukos i mocne cieniowanie włosków, wtedy końce na pewno nie będą się wywijać a fryzura nada Ci lekkości. I na twoim miejscu zmieniłabym kmolor włosów na jasniejszy, moze warto pomyslec nad blond pasemkami. Wg mnie wyglądałabyś ekstra!!A co do okularów to zmieniłabym kolor oprawek na ciut odważniejsze i bedzie super
Co do cieniowania to zawsze jak wracałam od fryzjera z wycieniowanymi włosami to płakać mi się chciało bo wywijały się we wszystkie strony, a ja nie znosze stania godzinami i ich układania. Zawsze więc moje wizyty kończyły się podcięciem tylko z długości na prosto.

Jakie oprawki masz na myśli? Ciemne zawsze przytłaczały moją buzię

Czy ja mam napewno kwadratową twarz? Z opisu bardziej chyba bym powiedziała, że trójkątna. A ktoś mi kiedyś powiedział na jakimś forum że owalna, ale chyba raczej nie bo do owalu to chyba za szerokie czoło mam. Jak myślicie?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-24 o 11:00 Powód: post pod postem
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 12:09   #14
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Potrzebuję odmiany

ze zdjec, ktore zamiescilas to wydaje mi sie, ze nie masz trojkatnej twarzy. tak patrze na fotki i widze owal .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 12:27   #15
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ze zdjec, ktore zamiescilas to wydaje mi sie, ze nie masz trojkatnej twarzy. tak patrze na fotki i widze owal .
W sumie trójkąt chyba nie, bo mam za bardzo wystające kości policzkowe.
Może faktycznie owal. Do owalu pasują wszystkie fryzury za wyjątkiem długich prostych włosów (czyli moich ) i chyba takich koczków na czubku głowy, bo one wydłużają i tak już pociągłą buzię. Dobrze myślę?
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:59   #16
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Grzywka na skos najlepiej pasuje do okraglej buzi.

Hmm..
mniej wiecej taka prosta.
Dowod ze pasuje Ci taka.
I bylabym za tej dlugosci fryzura.

hmm.. a na cienie musisz cos wymyslic.
Bo w rozach Ciebie nie widze.
majac takie oczy trzeba je podkreslac!
A nie odwracac od nich uwage. ;>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xyk.jpg (23,8 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-24 o 11:01
karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:44   #17
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
hmm.. a na cienie musisz cos wymyslic.
Bo w rozach Ciebie nie widze.
majac takie oczy trzeba je podkreslac!
A nie odwracac od nich uwage. ;>
Podkreślać? A ja ich nie znoszę łącznie z moimi sińcami A jaki typ makijażu oczu polecasz?
A to moje zdjęcia w różowym, tylko nie umiem ocenić czy mi pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozowy.jpg (121,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozowy 1.jpg (97,4 KB, 37 załadowań)
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:37   #18
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Potrzebuję odmiany

<b>ankalola</b> ale to musiałabyś dać zdjęcia jak jesteś pomalowana z OTWARTYMI OCZAMI, bo tak nie mozna stwierdzić, czy Tobie pasuje taki makijaż.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 13:53   #19
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Potrzebuję odmiany

ankalola- uparłaś się jak osiołek przy swoim punkcie widzenia i mimo, że założyłaś wątek, to widzę, że guzik słuchasz. a dziewczyny dobrze ci radzą.
kochana, trzeba się obudzić i posłuchać, jeżeli naprawdę chcesz wyglądać dobrze.
zaczynając od włosów- przede wszystkim GRZYWKA. i to prosta a nie na bok, bo masz dość wysokie czoło. dość długa, lekko cieniowana grzywka. włosy na długość są ok, ale też bym je nieco wycieniowała. jak włosy są dobrze wycieniowane to nie ma mowy, żeby się nie układały. kolor natomiat radzę jaśniejszy, jakieś odcienie miodu, złotego blondu, rudawego piasku...
dalej- ewidentnie regulacja brwi. to nie jest tylko głupia regulacja brwi, a kluczowa rzecz. od razu zmieni ci się twarz jak brwi będą delikatniejsze. a sama regulacja to wyjątkowo groszowa sprawa.
na sińce pod oczami należy używać podkładu, korektora, pudru rozświetlającego. i już ich nie będzie.
broń cię Panie Boże różowe cienie. przy twoim typie cery wywołają one efekt przeciwny do zamierzonego, podkreślą właśnie sińce i szarawą cerę. ja cię osobiście widzę w zgniłej zieleni, brązach i klasycznym smoky eye. do tego mocno wytuszowane górne rzęsy.
kości policzkowe do podkreślenia lekkim opalizującym pudrem, maluj w tych miejscach, ktore najbardziej "odstają" kiedy się uśmiechasz.
do tego proponuję jedzenie dużej ilości owoców, warzyw, witaminek i wody mineralnej oraz przebywanie na świeżym powietrzu- zdrowo się po tym wygląda.

mimo tak wielu uwag absolutnie nie chciałam skrytykować twojej urody- jesteś bardzo ładną dziewczyną, ale żeby wyglądać naprawdę pięknie musisz się przemóc i posłuchać obiektywnych opinii.
popróbuj i zobacz jak na to reaguje otoczenie, jak dla mnie zachwyt gwarantowany
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 19:13   #20
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Potrzebuję odmiany

Cytat:
Napisane przez saswati Pokaż wiadomość
ankalola- uparłaś się jak osiołek przy swoim punkcie widzenia i mimo, że założyłaś wątek, to widzę, że guzik słuchasz. a dziewczyny dobrze ci radzą.
kochana, trzeba się obudzić i posłuchać, jeżeli naprawdę chcesz wyglądać dobrze.
zaczynając od włosów- przede wszystkim GRZYWKA. i to prosta a nie na bok, bo masz dość wysokie czoło. dość długa, lekko cieniowana grzywka. włosy na długość są ok, ale też bym je nieco wycieniowała. jak włosy są dobrze wycieniowane to nie ma mowy, żeby się nie układały. kolor natomiat radzę jaśniejszy, jakieś odcienie miodu, złotego blondu, rudawego piasku...
dalej- ewidentnie regulacja brwi. to nie jest tylko głupia regulacja brwi, a kluczowa rzecz. od razu zmieni ci się twarz jak brwi będą delikatniejsze. a sama regulacja to wyjątkowo groszowa sprawa.
na sińce pod oczami należy używać podkładu, korektora, pudru rozświetlającego. i już ich nie będzie.
broń cię Panie Boże różowe cienie. przy twoim typie cery wywołają one efekt przeciwny do zamierzonego, podkreślą właśnie sińce i szarawą cerę. ja cię osobiście widzę w zgniłej zieleni, brązach i klasycznym smoky eye. do tego mocno wytuszowane górne rzęsy.
kości policzkowe do podkreślenia lekkim opalizującym pudrem, maluj w tych miejscach, ktore najbardziej "odstają" kiedy się uśmiechasz.
do tego proponuję jedzenie dużej ilości owoców, warzyw, witaminek i wody mineralnej oraz przebywanie na świeżym powietrzu- zdrowo się po tym wygląda.

mimo tak wielu uwag absolutnie nie chciałam skrytykować twojej urody- jesteś bardzo ładną dziewczyną, ale żeby wyglądać naprawdę pięknie musisz się przemóc i posłuchać obiektywnych opinii.
popróbuj i zobacz jak na to reaguje otoczenie, jak dla mnie zachwyt gwarantowany
Przecież słucham. Co do włosów to też zdawało mi się że gzrywka raczej prosta a nie na bok bo wtedy tak jakoś dziwnie wygląda czoło (gdy jest wysokie). Co do wycieniowania to nigdy nie miałam tak wycieniowanych włosów aby mi się nie wywijały i wiele znajomych dziewczyn też dlatego tak mówię. "Głupia" regulacja- chodziło mi że jest bardzo tania i aż głupio się na nią samą zapisywać do kosmetyczki, a za każdym razem gdy byłam to ktoś u niej był. Co do cieni to moje wyjatkowo ciezko zakryć ponieważ są bardzo barzdo ciemne i nawet tona korektora nie działa i nigdy nie miałam takiego makijażu aby ich nie było widać (czy malowałam się sama czy ktoś mnie malował). Jeśli chodzi o makijaż oczu to w ciemnym (czarne kreski itp) wyglądam tragicznie bo mam głęboko osadzone oczy i okulary (a ciemny makijaż i okulary pomniejszają oczy) stąd makijaże w jasnych kolorach.
Dziękuję za rady i będe próbować jutro malować oczy tymi kolorami które proponujesz. Jutro też wybieram się do kosmetyczki (mam nadzieję że się dostanę). Co do włosów to mogłabym prosić o zdjęcie fryzurki która mogłaby mi pasować? Pozdrawiam i czekam na dalsze rady
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:14   #21
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Potrzebuję odmiany

przydałaby Ci się prosta grzywka na całe czoło.. i konieczna regulacja brwi bo maz opadające oczy a twój obecny kształ brwi tylko to podkreśla... hmmm no i koniecznie trochę słoneczka
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:24   #22
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
a no bo widzisz, z włosami to tak jest, że je trzeba układać i jak się wycieniuje to potem albo na jakieś większe wałki albo wyprostować, czy też tam zakręcić jak się komu podoba. ale same z siebie się nie ułożą w pokazową fryzurkę.
jeżeli chodzi o te cienie, hmm... a próbowałaś dermablendu? on jest taki, że potrafi zakryć niemal tatuaż, więc może i z cieniami sobie poradzi.
oczy- kreski rzeczywiście odpadają, ale popróbuj przydymione oko w tych barwach o których mówiłam i pokaż jakieś zdjęcia.
fryzurę przykładową załączam, tylko kolorem się nie sugeruj, bo dla ciebie za jasny
a, i tak nieśmiało wysunę pomysł zamiany okularów na szkła kontaktowe, ale rozumiem że nie jest to najtańsza przyjemność, więc nie nalegam

o, o dokładnie coś takiego mi chodzi!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g4.jpg (105,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Reese_Witherspoon_79th_Annual_Academy_Awards_2.jpg (57,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MischaBart_Kambo_11095706_400.jpg (27,1 KB, 34 załadowań)
__________________
27 lipca 2013

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-25 o 09:14
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 08:19   #23
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Potrzebuję odmiany

Moim skromnym zdaniemnie wygladasz rewelacyjnie az w tak prostej grzywce-przytlacza Cie jakos tak dziwnie seriomoze byc prosta ale z lekka modyfikacja w postaci jej wycieniowania z gory. Poza tym po co sie tak dlugo zastanawiasz nad sorry, ale "glupia" grzywka przeciez ona ona naprawde bardzo szybko odrasta bez wzgledu na rodzaj wlosow. Nie ma sie co zastanawiac cały wiek, tylko lec do fryzjera i wtedy bedziemy myslec nad make up itd.
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:06   #24
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Potrzebuję odmiany

Jeśli prosta grzywka Cię przytłacza, a w ukosnej będzie Ci źle bo masz duze czoło, to proponuję lekko ukośna, taką, co kakrywa prawie całe czoło, jak na zamieszczonych zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pikna2.jpg (79,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piknaa.jpg (74,9 KB, 12 załadowań)
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 22:18   #25
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Cytat:
Napisane przez saswati Pokaż wiadomość
a no bo widzisz, z włosami to tak jest, że je trzeba układać i jak się wycieniuje to potem albo na jakieś większe wałki albo wyprostować, czy też tam zakręcić jak się komu podoba. ale same z siebie się nie ułożą w pokazową fryzurkę.
jeżeli chodzi o te cienie, hmm... a próbowałaś dermablendu? on jest taki, że potrafi zakryć niemal tatuaż, więc może i z cieniami sobie poradzi.
oczy- kreski rzeczywiście odpadają, ale popróbuj przydymione oko w tych barwach o których mówiłam i pokaż jakieś zdjęcia.
fryzurę przykładową załączam, tylko kolorem się nie sugeruj, bo dla ciebie za jasny
a, i tak nieśmiało wysunę pomysł zamiany okularów na szkła kontaktowe, ale rozumiem że nie jest to najtańsza przyjemność, więc nie nalegam

o, o dokładnie coś takiego mi chodzi!
Dzięki spróbuję i wkleje zdjecia. Co do układania to jest z tym problem bo nie mam za bardzo warunków (nie piszę dlaczego bo to skomplikowane) więc zależy mi na fryzurce której nie będę musiała układać na lokówki wałki itp
O soczewkach kontaktowych myślę i w tym lub przyszłym tygodniu się po nie wybieram.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniemnie wygladasz rewelacyjnie az w tak prostej grzywce-przytlacza Cie jakos tak dziwnie seriomoze byc prosta ale z lekka modyfikacja w postaci jej wycieniowania z gory. Poza tym po co sie tak dlugo zastanawiasz nad sorry, ale "glupia" grzywka przeciez ona ona naprawde bardzo szybko odrasta bez wzgledu na rodzaj wlosow. Nie ma sie co zastanawiac cały wiek, tylko lec do fryzjera i wtedy bedziemy myslec nad make up itd.
Tak długo się zastanawiam bo wizyta u fryzjera ma poprawić mi humor, a zwykle zmiana fryzury mnie tylko dołowała. Więc jeśli tak ma być i tym razem to chyba mija się to z celem.
Co do prostej to chyba ona wyostrza moje rysy i jakoś tak przytłacza.

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Jeśli prosta grzywka Cię przytłacza, a w ukosnej będzie Ci źle bo masz duze czoło, to proponuję lekko ukośna, taką, co kakrywa prawie całe czoło, jak na zamieszczonych zdjęciach.
Ta pierwsza fryzurka chyba bardziej mi pasuje.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-25 o 23:29 Powód: post pod postem
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 10:36   #26
lenka1991
Raczkowanie
 
Avatar lenka1991
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z przed kompa:D;)
Wiadomości: 147
Dot.: Potrzebuję odmiany

moim zdaniem pasowała by Ci prosta,"cięższa" grzywka
__________________
--->

ciuszki oddam&szukam:rolley es:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198907
lenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:05   #27
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Oto moja wizja Ciebie Być może wyszło za bardzo przejaskrawione, ale podobasz mi się w takiej okazałości

I sama wizja makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif wizaaaaz.gif (75,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaaaz.jpg (24,0 KB, 22 załadowań)
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-26 o 18:11
tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:56   #28
aska105
Raczkowanie
 
Avatar aska105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: piszę do Was z... nieba ;)
Wiadomości: 73
GG do aska105
Wink Dot.: Potrzebuję odmiany

TYNECZKA jakim programem zrobilas metamorfoze ANKALOLI??
aska105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:49   #29
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Potrzebuję odmiany

Photoshopem, a co?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:00   #30
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Potrzebuję odmiany

W grzywce na pierwszym zdjeciu od lewej pare postow wyzej wygladalabys super-troche odwagi życze
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.