Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-07, 16:44   #241
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Moim zdaniem przykryja, jesli nie masz bardzi masywnych nog, grafitowe tez powinny, nie wiem jak szare, bo nigdy takowych nie mialam.
Mam dosyć masywne łydki, ale rajstopy są kupowane w sklepie dla puszystych i jeszcze największy rozmiar bo wysoka jestem.

A może tą niewygodną część spryskałabym rajstopami w sprayu?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 17:08   #242
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Mam dosyć masywne łydki, ale rajstopy są kupowane w sklepie dla puszystych i jeszcze największy rozmiar bo wysoka jestem.

A może tą niewygodną część spryskałabym rajstopami w sprayu?
Też mam bliznę na nodze i według mnie 60den powinno dać radę, jeśli nie będzie to bardzo jasny kolor. Dużo zależy też od marki, bo niektóre bardzo słabiutko kryją.
Jedne z najlepszych rajstop 60den pod względem krycia to jakieś z technologią 3d - bardzo różniły się w dotyku, wydawały się bardziej śliskie.
Najlepiej jak włożysz rękę w rajstopy i trochę naciągniesz, wtedy widać krycie. Ewentualnie rozważ melanż, z wzorkiem będzie lepiej kryło i mniejsza szansa, że będzie widać
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 17:14   #243
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale dla mnie bardzo istotna jest hmmm powiedzmy twardość włosia xd w praktyce kupuję już teraz szczoteczki jednej firmy, opisane jako SOFT czy jakos tak, jak kupowałam tańsze szczoteczki to często raniły mi dziąsła.
Uogólniając to co napisałam wyżej marka też ma znaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też najważniejsza jest twardość włosa. Kupuję Soft albo ultrasoft. I kupuję tylko Prokudenta z rossmanna bo są najzwyklejsze,bez gumy itp. Przerabialam chyba wszystkie a i tak wracałam do tych najtańszych z Prokudenta bo mi odpowiadało,że mi nie wy$lizgują się z rąk... Inne mnie wkurzaly,że mi z rąk wylatywały...


I dodam,ze zauważyłam że im bardziej miękka szczoteczka,tym lepiej się pasta pieni a to dla mnie ważne

wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 18:18   #244
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Pytanie do osób, które używają szczoteczki elektrycznej do zębów. Jak często zmieniacie główkę? W instrukcji piszę, że należy zmienić, gdy włoski odbarwią się do połowy czyli ok 3 miesiące. Używam już 3,5 miesiąca i owego odbarwienia nie widzę.
ja wymieniam w momencie gdy włoski zaczynają się wyginać. czyli też coś ok 3 miesięcy. szczerze mówiąc nie zauważyłam żeby występowało jakieś odbarwienie.

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Źle zapytałam. Twardość i rozmiar wiem, jakie chcę. Chodzi mi o kształt i długość włosia i gumowe (?) elementy.

(...)

Zdjęcia losowe, żeby pokazać, o jakie elementy mi chodzi. Tyle tego jest, że nie wiem, co wybrać i czy to w ogóle ma znaczenie.
przez długi czas używałam i bardzo chwaliłam sobie szczoteczkę Aquafresh Interdental. miałam wrażenie że te wystające włoski faktycznie lepiej doczyszczają przestrzenie międzyzębowe.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja wyrzuciłam od butów i już mi ich nie przyjęli chociaż w ogóle w nich nie chodziłam.
nie przyjęli Ci zwrotu towaru czy reklamacji? (pytam z ciekawości)
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 18:45   #245
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Trzymam z tydzień, a potem wywalam


Wysłane z
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Nie musisz mieć oryginalnego kartonu, żeby reklamować produkt z ustawy, a z gwarancji producenta to już zależy jakie są jej warunki.
Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ja wywalam, moj chlopak nalogowo trzyma.
Pamietam jak ostatnio sie przeprowadzalismy na strychu pelno bylo tych kartonow. Sprzetow juz dawno nie bylo, a kartony od drukarek, suszarek jeszcze tam tkwily.
Ale wracajac do pytania-nie wiem czy do gwarancji sa potrzebne. Obstawialabym ze nie, ale glowy nie dam sobie uciac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Zapomniałam dopisać, że ja trzymam pudełka tylko od droższych i delikatnych rzeczy np. od tv czy laptopa
Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja tak mam z pudełkiem do monitora od kompa stacjonarnego. Często się przeprowadzam i po prostu łatwiej jest mi zapakować monitor do pudełka i tak transportować ;-)
Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja wyrzuciłam od butów i już mi ich nie przyjęli chociaż w ogóle w nich nie chodziłam.
Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Wywalam, został mi jeden wielki od telewizora, bo nie ma kto wynieść, ale też w przeciągu miesiąca pójdzie do kosza.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Do gwarancji nie są kartony potrzebne, ale żeby wysłać coś do serwisu, to trzeba to jakoś spakować. I wtedy oryginalny karton jest najlepszą opcją.
Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
W przypadku zglaszania reklamacji z tytulu gwarancji obowiazuja warunki zawarte w karcie gwarancyjnej producenta. Moze byc zapis, ze bez oryginalnego opakowania gwarant nie przyjmie sprzetu albo za wszelkie uszkodzenia odpowiada osoba zglaszajaca reklamacje.
Jezeli zglaszamy z ustawy to oryginalne opakowanie nie jest potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okej Dziękuję ślicznie wszystkim za odpowiedzi Od laptopa karton zostawię - bo chyba jeszcze na gwarancji ale to musze sprawdzić dokładnie, stare po gwarancji wywale a suszarka i drukarka to tez doczytam kartę czy koniecznie będzie potrzebne to pudło w razie zepsucia itd Ale mam nadzieje, że nie będzie potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 19:00   #246
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Okej Dziękuję ślicznie wszystkim za odpowiedzi Od laptopa karton zostawię - bo chyba jeszcze na gwarancji ale to musze sprawdzić dokładnie, stare po gwarancji wywale a suszarka i drukarka to tez doczytam kartę czy koniecznie będzie potrzebne to pudło w razie zepsucia itd Ale mam nadzieje, że nie będzie potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się jeszcze nie zdarzyło oddawać żadnego sprzętu na gwarancję, dlatego też wszystkie pudełka wywalam. pewne gdybym oddawała to pomysł ze sprawdzaniem kto wymaga pudełka nie jest głupi

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 19:01   #247
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Wiem, że zależy od człowieka. Chodzi mi o możliwie największe usrednienie
jedynie.





Dzięki, promilowo wiem, jak to wygląda
Słyszałam że mozna wypić małe piwo ale nie sprawdzałam 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 19:02   #248
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;73589386]

A mam trochę grażynowe pytanie - czy ma ktoś wykupiony abonament z wyborczej i mógłby mi przekopiować jeden tekst? Nie wiem nawet, w którym numerze go szukać stacjonarnie, zresztą jest sprzed kilku dni, więc i tak będzie mi ciężko.[/QUOTE]

ja mam, ten podstawowy.
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 19:24   #249
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

jaki powerbank poleciacie? zalezy mi na lekkosci i ok 10000 pojemnosci
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 19:41   #250
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie przyjęli Ci zwrotu towaru czy reklamacji? (pytam z ciekawości)
Zwrotu. Chciałam oddać i wymienić na większy rozmiar. Mowa o ccc.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 20:02   #251
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Skoro sam lekarz tak robi to dla mnie tak. Choć mnie, by się to nie podobało mimo małej różnicy wieku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mało profesjonalne.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 20:33   #252
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Mnie się jeszcze nie zdarzyło oddawać żadnego sprzętu na gwarancję, dlatego też wszystkie pudełka wywalam. pewne gdybym oddawała to pomysł ze sprawdzaniem kto wymaga pudełka nie jest głupi

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Ja też nie musiałam do tej pory ale wiesz, chciałam wiedzieć w razie W :p
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 20:37   #253
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Zwrotu. Chciałam oddać i wymienić na większy rozmiar. Mowa o ccc.
Sklep stacjonarny nie ma obowiazku przyjmowac zwrotow (a jesli przyjmuje moze ustalic ze wylacznie z pudelkiem, akcesoriami itd.) Jesli kupilas online moze potracic czesc ceny za brak oryginalnego oapkowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 20:40   #254
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Sklep stacjonarny nie ma obowiazku przyjmowac zwrotow (a jesli przyjmuje moze ustalic ze wylacznie z pudelkiem, akcesoriami itd.) Jesli kupilas online moze potracic czesc ceny za brak oryginalnego oapkowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam stacjonarnie niestety.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 20:48   #255
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Zwrotu. Chciałam oddać i wymienić na większy rozmiar. Mowa o ccc.
a to się nie dziwię... buty ze zwrotu wracają na sklep. a brak pudełka powodowałby że musiałyby pójść po niższej cenie. więc sklep traciłby na tym - a zwroty są tylko i wyłącznie dobrą wolą sklepu

reklamacji natomiast nie mogą nie przyjąć z powodu braku opakowania (mówię o tej ustawowej)
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:00   #256
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Jaką polecicie okrągłą szczotkę do włosów, w którą nie będą mi się wkręcały włosy? Ewentualnie jak używać okrągłej szczotki poprawnie, bo może robię to źle? U fryzjera jakoś zawsze pięknie im to wychodzi, a potem ja próbuję w domu i uj
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:03   #257
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mało profesjonalne.

Dokładnie. Później może wyjść jakaś niepotrzebna sytuacja. Praca to praca. Nieważne kto ile ma lat. Nie wiem dlaczego ludzie nie potrafią oddzielić relacji służbowej od prywatnej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:06   #258
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaką polecicie okrągłą szczotkę do włosów, w którą nie będą mi się wkręcały włosy? Ewentualnie jak używać okrągłej szczotki poprawnie, bo może robię to źle? U fryzjera jakoś zawsze pięknie im to wychodzi, a potem ja próbuję w domu i uj
Może napisz jak Ty to robisz... Ciężko doradzić nie wiedząc co robisz źle - ogólnie na każdej szczotce da się wysuszyć włosy bez ich wkręcania się. Podejrzewam, że robisz coś źle. Szczotkę polecam taką (mam takie 4 o różnych średnicach i nic się nie wplątuje):
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:09   #259
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;73599051]Może napisz jak Ty to robisz... Ciężko doradzić nie wiedząc co robisz źle - ogólnie na każdej szczotce da się wysuszyć włosy bez ich wkręcania się. Podejrzewam, że robisz coś źle. Szczotkę polecam taką (mam takie 4 o różnych średnicach i nic się nie wplątuje):
[/QUOTE]
Biorę pasma włosów i nawijam na tę szczotkę i staram się przesuwać po całym paśmie, ale potem już nie mogę ich z niej wyplątać Próbowałam właśnie na takiej jak wstawiona przez Ciebie. Na pewno coś robię źle, więc chciałabym się dowiedzieć, jak to robić dobrze
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 21:27   #260
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Skoro mówimy o włosach, lokówkach itp to też mam pytanie.

Mam długie i falowane włosy, układają się w drobne fale, chciałabym odbić je od nasady i podkreślić trochę skręt, podobają mi się takie duże fale/loki. Nie znam się w ogóle na jakichkolwiek urządzeniach do włosów, poszukałam trochę w necie i wiem mniej niż wiedziałam wcześniej. Co wybrać? Duże wałki? Grubą lokówkę? Lokówko-suszarkę?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:28   #261
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Biorę pasma włosów i nawijam na tę szczotkę i staram się przesuwać po całym paśmie, ale potem już nie mogę ich z niej wyplątać Próbowałam właśnie na takiej jak wstawiona przez Ciebie. Na pewno coś robię źle, więc chciałabym się dowiedzieć, jak to robić dobrze
A więc tak:
Po pierwsze i najważniejsze - nic nie nawijamy
Może zacznę od początku

1. Podsusz delikatnie włosy (muszą być wilgotne a nie mokre).


2. Podziel sobie włosy na pasma poziome (tutaj zdjęcie ale te pasma są za duże jeżeli chcesz podnieść u nasady - ja bym podzieliła tą tylną warstwę na 2) Broń Boże nie rób przedziałka przez całą głowę bo Ci taki zostanie W górnej części podziel sobie włosy też na mniejsze pasma z zaznaczeniem gdzie ma być przedziałek.




3. Włosy suszymy zaczynając od włosów przy karku. Pod pasmo poziome włosów kładziemy szczotkę zaraz przy nasadzie. Na szczotce opierają się włosy.


4. Przykładamy suszarkę w ten sposób, żeby nam włosy nie latały do góry:


Broń Boże nie tak, bo wtedy włosy latają we wszystkie strony i rzeczywiście mogą się zaplątać :



5. Ciągniemy szczotkę razem z suszarką, nie nawijając na nią włosów, ale delikatnie przekręcając szczotkę. Na końcówkach możemy pokręcić dłużej to będą podwinięte.
W zależności jak bardzo chcesz mieć uniesione tak też unoś pasmo do góry. Jak bardzo uniesione to pasmo trzeba podnieść jak najwyżej:

jeżeli chcesz mniej uniesione to niżej:
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:30   #262
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;73599801]A więc tak:
Po pierwsze i najważniejsze - nic nie nawijamy
Może zacznę od początku [/QUOTE]
OMG, dzięki Ci dobra kobieto! Na pewno wypróbuję.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:31   #263
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Dziewczyny jaka jest różnica między gwarancją a gwarancja z tytułu rękojmi? Jak to wygląda? Odrzucili mi reklamacje dt butów w znanej sieci sklepów. A to nie moja wina jak napisano "używanie butów niezgodne z przeznaczeniem". Co mogę zrobić dalej? Zawsze dawałam spokój i to moja pierwsza reklamacja bo już mam dość butów na miesiąc z tych niby tańszych. Czasem wolę takie niżeli drogie, ot oblatać sezon i do kosza, ale nie kurczę miesiąc.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:37   #264
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Skoro mówimy o włosach, lokówkach itp to też mam pytanie.

Mam długie i falowane włosy, układają się w drobne fale, chciałabym odbić je od nasady i podkreślić trochę skręt, podobają mi się takie duże fale/loki. Nie znam się w ogóle na jakichkolwiek urządzeniach do włosów, poszukałam trochę w necie i wiem mniej niż wiedziałam wcześniej. Co wybrać? Duże wałki? Grubą lokówkę? Lokówko-suszarkę?
Duże fale i loki to grubą lokówką. Samej na szczotkę możesz nie dać rady. Wałki są okej jak masz cały dzień, aby te włosy wyschły, albo jak zamówisz takie cudne urządzenie z aliexpress


---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
OMG, dzięki Ci dobra kobieto! Na pewno wypróbuję.
Zapomniałam dodać: włosy powinny na szczotce zajmować tyle miejsca, żeby po prawej i lewej stronie szczotki zostało trochę nieużywanych ząbków. W sensie po ok 0,5-1cm z każdej strony. Chodzi mi o szerokość pasma na szczotce. Jak weźmiesz za szerokie to będą się wwijać w bok szczotki - nieraz to przerabiałam
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:39   #265
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;73599976]Zapomniałam dodać: włosy powinny na szczotce zajmować tyle miejsca, żeby po prawej i lewej stronie szczotki zostało trochę nieużywanych ząbków. W sensie po ok 0,5-1cm z każdej strony. Chodzi mi o szerokość pasma na szczotce. Jak weźmiesz za szerokie to będą się wwijać w bok szczotki - nieraz to przerabiałam [/QUOTE]
Widzę różne wielkości tych szczotek - jaką polecasz dla długości do ramion?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:40   #266
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka jest różnica między gwarancją a gwarancja z tytułu rękojmi? Jak to wygląda? Odrzucili mi reklamacje dt butów w znanej sieci sklepów. A to nie moja wina jak napisano "używanie butów niezgodne z przeznaczeniem". Co mogę zrobić dalej? Zawsze dawałam spokój i to moja pierwsza reklamacja bo już mam dość butów na miesiąc z tych niby tańszych. Czasem wolę takie niżeli drogie, ot oblatać sezon i do kosza, ale nie kurczę miesiąc.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Nie gwarancję a reklamację z tytułu rękojmi. Gwarancji udziela zazwyczaj producent i on ustala jej warunki.
CO do odrzucenia reklamacji- reklamowałaś z ustawy, tzn wyraźnie zaznaczyłaś że reklamujesz z tytułu rękojmi? Dostałaś odmowną odpowiedź w ciągu 14 dni? DOstałaś opinię rzeczoznawcy?
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:40   #267
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

A lokówka mi je podbije od nasady? Bo gdzie nie patrzę to te grube loki kręci się na wysokości mniej więcej szczęki, nigdy od nasady
Urządzenie cudo
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2017-05-07 o 21:47
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:44   #268
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Widzę różne wielkości tych szczotek - jaką polecasz dla długości do ramion?
A jaki efekt chcesz uzyskać?
Do ramion to ogólnie ja osobiście bym wzięła 32-43 w zależności jaki efekt bym chciała uzyskać


---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A lokówka mi je podbije od nasady? Bo gdzie nie patrzę to te grube loki kręci się długości mniej więcej szczęki, nigdy od nasady
Urządzenie cudo
Jak zaczniesz kręcić od nasady to uniesie Zawsze możesz je później rozczesać i będą delikatniejsze i u nasady prostsze

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2017-05-07 o 21:46
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:54   #269
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;73600271]A jaki efekt chcesz uzyskać?
Do ramion to ogólnie ja osobiście bym wzięła 32-43 w zależności jaki efekt bym chciała uzyskać [/QUOTE]
Mam włosy bardzo puszące się i chciałabym je wygładzić.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:58   #270
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

To ja bym wzięła z tych 43 nie mała, nie średnia ale i nie największa. Jeżeli nie chcesz podwijać końcówek to spokojnie wystarczy a i bardziej je uniesie i do tego łatwiej i szybciej będzie się suszyło
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 19:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.