Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawany? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-23, 07:57   #1
Wandax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 7

Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawany?




https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...iw-wagrom.html

Jak byłam młodsza używałam go często i do mojej skóry był idealny. Zastanawiam się więc dlaczego nie jest prawie nigdzie dostepny?

Czy chodzi o skład? Kiedyś czytałam, ze peelingi nienaturalne nie są dobre dla środowiska itp.
Wandax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 08:04   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawa

Cytat:
Napisane przez Wandax Pokaż wiadomość


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...iw-wagrom.html

Jak byłam młodsza używałam go często i do mojej skóry był idealny. Zastanawiam się więc dlaczego nie jest prawie nigdzie dostepny?

Czy chodzi o skład? Kiedyś czytałam, ze peelingi nienaturalne nie są dobre dla środowiska itp.
Mechaniczne peelingi na wągry to nie jest dobry pomysł.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 09:18   #3
Wandax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawa

Dlaczego? Pamiętam, że potem miałam bardzo gładką buzię.
Wandax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 09:57   #4
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawa

Do cery trądzikowej ( a do takiej ten peeling niby przeznaczony ) takie peelingi są słabe, bo bakterie można sobie roznosić po skórze. To nie poprawia stanu skóry. Tak, szorując miałaś wrażenie "domycia", ale to tylko krótkotrwały efekt.
Lepiej sprawdzają się peelingi enzymatyczne ( np. delikatny migdałowy ), nakładane na zasadzie kremu na noc, bez żadnego pocierania skóry. Zabiegi z kwasem migdałowym może też zaproponować kosmetyczka. Trzeba tylko pamiętać przy tym o ochronie przeciwsłonecznej, kremie z filtrem do twarzy.
O filtrach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280551
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 22:29   #5
MartaOstojska
Raczkowanie
 
Avatar MartaOstojska
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 56
Dot.: Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawa

Jejjj, wieki tego nie widziałam Stosowałam swego czasu Tak samo jak Clearasil, nie wiem czy ktoś pamięta. Z Clean&Clear były chyba też takie płatki do nosa na wągry. Jakieś 20 parę lat temu Dzisiaj skupiam się na pielęgnacji, nawilżaniu, odpowiednim oczyszczaniu. Mega fajne są kosmetyki QMS Medicosmetics. Mają super mleczko oczyszczające i do tego tonik
MartaOstojska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-04, 21:00   #6
Talinowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawa

Szukam również sposobów na poprawę stanu mojej skóry, więc chętnie poznam Twoje rekomendacje dotyczące QMS Medicosmetics.
Talinowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-01, 09:44   #7
Krystianon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego produkt clean&clear peelingujący żel przeciw wągrom nie jest sprzedawa

Zgadzam się z Tobą w 100%! Peelingi mechaniczne mogą być szkodliwe dla skóry trądzikowej. Rozprzestrzenianie się bakterii po skórze może zwiększyć stan zapalny i doprowadzić do pojawienia się nowych pryszczy.
Krystianon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.