Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 10:47   #391
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

hej.
jestem nowa na watu. bylam wczoraj na kursie piercingu i powiem wam, ze jakbym nie studiowala na akademii medycznej to slabo bym ogarnela co koles mowil. narazie nie planuje otwierac "domowego" interesu, bo jak ktos wyzej napisal autoklawu nie mam w domu ;/ ewentualnie moge sobie dla wlasnych potrzeb sterylizowac w szkole, ale mysle, ze w zakladzie takie uslugi wygladaja profesjonalniej niz w domu... zrobilam sobie kolczyka w jezyku wczoraj na kursie. dzisiaj troche spuchl, ale jem normalnie tzn musze bokiem jesc hehe i mam pytanko odnosnie kolczykow. szukalam na all i nic ciekawego nie znalazlam. duzo jest z akrylowymi kulkami, czy to jest dobre? a moze macie jakis zaufany sklepik internetowy?
__________________
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


Licencjonowana Kosmetolog


Studia magisterskie:

1. Kosmetologia PUM
2. technologia chemiczna ZUT
emza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:43   #392
samantaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

sprawdź tu http://wildcat.pl/sklep/ tu chyba najlepiej kupować bo na allegro nie wiadomo kto co dotykał a tu masz sterylizacje i wgl
samantaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:22   #393
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

koltat też jest ok, cyber tattoo również. co do akrylu to tylko i wyłącznie po wygojeniu przekłucia.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 08:03   #394
megi 96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

a jaki 'materiał' kolczyka polecacie najbardziej ?. ; D
tylko taki żeby szkliwa nie niszczył ani niczego nie podrażniał ...
mam kolczyk od niecałych 2 tygodni i myśle że tak za tydzień będę chciała wymienić na inny żeby ząbków nie niszczyć !.


; ]]
megi 96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 15:43   #395
Wisienka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Hej od wczoraj mam kolczyk w jezyku.Moje wrazenia?

Przekluwanie nie bolalo,chyba mocniej boli jak sie samemu w jezyk ugryzie.
Wstalam dzis rano,nic nie bolalo,spalam dobrze ale po jakiejs godzinie jezyk zrobil sie jak balon,plucze szalwia i ssie kostki szalwiowe

Widze ze leci mi odrobinka limfy,to chyba dobry znak :P
mam tez zolty osad ale to chyba od tych ziolek (szalwia i rumianek)
Wczoraj jak plukalam buzie to leciala mi krew z jezyka,dzisiaj juz nie leci.

Zjadlam 2 papki dla dzieci i wypilam kawe(zimna:P)

Mam pare pytan ;

1-czy was tez piecze czubek jezyka jabyscie sie oparzyly??
2.-czy mam usuwac ta limfe i osad??
3.-jak to jest z paleniem?nie palilam wczoraj caly dzien,a dzis juz mnie nosi czy moge juz palic??
4.-po jakim czasie moge jesc bialko (mleko,jogurty itp)
5.-trenuje tajski boks czy kolczyk bedzie mi przeszkadzal??
Nie walcze zawodowo,a na treningach nie bijemy sie po twarzy,ale jakby sie zdarzylo mi oberwac to czy moge sobie cos zrobic??(te oberwanie to tak przykladowo pisze :P)
Wisienka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:25   #396
Kendusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

No to ja też mam parę pytań, a mianowicie:

1. W którym miejscu dokładniej przekłuwa się język, czy nic nie stanie mi się od przekłucia tej białej "żyłki" na środku języka? Bo z tego co wiem to przekłuwa się prześ środek, gdzie właśnie jest ta żyłka.
2. Jak to jest z alkoholem? Czy jak na drugi dzień wypije reddsa lub 2 to może to jakoś poważnie wpłynąć na gojenie, czy coś?
3. Czy są jakieś przeciwwskazania co do papierosów?
4. Czy konieczne jest płukanie Dentoseptem(lub czymś podobnym), czy sama szałwia czy rumianek wystarczy?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo jutro już mam mieć kolczyk i jakieś schizy mnie dzisiaj wzięły straszne
Kendusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:26   #397
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Kendusia i Wisienka_28 wystarczy przeszukać ten temat by znaleźć odpowiedzi na wasze pytania
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 23:08   #398
Kendusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Przeszukałam jeszcze raz cały temat, ale znalazłam odpowiedź tylko na pytanie o płukaniu, nic o tej białej żyłce, która mnie najbardziej niepokoi, o alkoholu tylko ogólnie, nie pisze dokładnie czy od wypicia małej ilości piwa(i to reddsa, który ma 4,5%) mogą być jakieś powikłania. Nie znalazłam też jednoznacznej odpowiedzi co do papierosów. Może to już wina późnej pory i dlatego nie mogę tego znaleźć, bo trochę tych postów do przeszukiwania jest, więc jeśli mozesz to powtórz odpowiedzi na te 3 pytanka Jak Ci się nie chce pisać tutaj, albo ktoś inny zna odpowiedzi na te pytania to możecie pisać jeszce na 11300147 żeby szybciej było xD

Edytowane przez Kendusia
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:11
Kendusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 09:23   #399
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Kendusia
1.jezyk nalezy przekluc wlasnie na srodku jezyka, a linie srodka wyznacza wlasnie ta "biala zylka", nerwy sa na obwodzie jezyka, a zyly sa dwie i doskonale widac je pod jezykiem
2. alkohol opoznia gojenie, ale jeden redds Ci nie zaszkodzi, staraj sie unikac alkoholu wtzej %%%
3. papierosy rowniez opozniaja gojenie, ja pierwszy dzien nie pailam,a pozniej palilam po 2 dziennie, ale musze przyznac, ze ani jezyk mi nie spuchl, ani nie bolal i normalnie jadlam
4. wystarcza kostki lodu rumiankowe. nie plucz jezyka zadnymi plynami antybakteryjnymi, bo wyeliminujesz bakterie, ktore zapobiegaja kolonizacji grzybow w twojej jamie ustnej. bialy nalot w pierwszych dniach jest fizjologiczny. staraj sie nie jesc jogurtow
__________________
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


Licencjonowana Kosmetolog


Studia magisterskie:

1. Kosmetologia PUM
2. technologia chemiczna ZUT
emza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:50   #400
Wisienka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Snide przeczytalam watek i nie znalazlam nikogo kto by uprawial jakas sztuke walki i mogl bys sie wypowiedziec.Wiec prosze nie pisz,ze mam poszukac bo jesli bym znalazla to bym nie pisala pytan.

Mam jeszcze jedno pytanie.Dolna kuleczka jest przekluta bardziej na prawo i przez to mam troche podrazniony jezyk,troszeczke czerwony czy to zejdzie jak opuchlizna zmaleje??
Wisienka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:55   #401
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Wisienka_28 Pokaż wiadomość
Snide przeczytalam watek i nie znalazlam nikogo kto by uprawial jakas sztuke walki i mogl bys sie wypowiedziec.Wiec prosze nie pisz,ze mam poszukac bo jesli bym znalazla to bym nie pisala pytan.

Mam jeszcze jedno pytanie.Dolna kuleczka jest przekluta bardziej na prawo i przez to mam troche podrazniony jezyk,troszeczke czerwony czy to zejdzie jak opuchlizna zmaleje??
a dlaczego jest bardziej na prawo?
masz krótki język?
długie wędzidełko?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 19:59   #402
Kendusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
Kendusia
1.jezyk nalezy przekluc wlasnie na srodku jezyka, a linie srodka wyznacza wlasnie ta "biala zylka", nerwy sa na obwodzie jezyka, a zyly sa dwie i doskonale widac je pod jezykiem
2. alkohol opoznia gojenie, ale jeden redds Ci nie zaszkodzi, staraj sie unikac alkoholu wtzej %%%
3. papierosy rowniez opozniaja gojenie, ja pierwszy dzien nie pailam,a pozniej palilam po 2 dziennie, ale musze przyznac, ze ani jezyk mi nie spuchl, ani nie bolal i normalnie jadlam
4. wystarcza kostki lodu rumiankowe. nie plucz jezyka zadnymi plynami antybakteryjnymi, bo wyeliminujesz bakterie, ktore zapobiegaja kolonizacji grzybow w twojej jamie ustnej. bialy nalot w pierwszych dniach jest fizjologiczny. staraj sie nie jesc jogurtow
Bardzo dziękuję ; )



No to już mam język przekłuty. Tylko teraz proszę o powiedzenie mi po jakim czasie pojawi się opuchlizna, bo mam przekłuty od około godziny i jak na razie mówie normalnie, opuchlizny też nie zauważyłam.

@edit
No, troszkę spuchł, ale mówię normalnie prawie. Powinnam robić z nim coś innego oprócz płukania? Bo jak na razie to się boję nawet zębów umyć bo na szczoteczce na pewno dużo bakterii jest xD

Edytowane przez Kendusia
Czas edycji: 2010-05-01 o 14:03
Kendusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:27   #403
catsglow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

hej ma mam taki problem. bo przy kolczyku na prodzie zrobilo mi sie taka a'la zgrubienie, gulka jest ona twarda ale jak ja dotykam to nie boli .daje zdjecie moze nie jest zbyt wyrazne bo komorka ale wybralam najlepsze
catsglow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:57   #404
Mikaax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

No to od początkUu .
Ja zrobiłam kolczyka w tą środę . Zrobiła mi go koleżanka która ma doświadczenie . Kupiłam kolczyka igłę i wodę utlenioną i przeszłyśmy do sedna . Samo przekucie mnie nie bolało .
Tylko czułam że coś wchodzi mi w język
Jakieś 3 godziny po przekuciu . Czułam jak język mi puchnie .
Na drugi dzień zaczęłam seplenić . Trochę mi to przeszkadzało w szkole . ale wisiało mi to . ; D Teraz jest to już 5 dzień już normalnie jem i juz nie boli . tylko jeśli zahaczysz o zęby . ; D
Rada dla tych co chcą sobie zrobić kolczyka : !
1.Nie jedz nic ostrego , słonego - może piec cię język .
2.Przez jakiś tydzień-półtora nie baw się kolczykiem . <zaczekaj aż się zagoi>
3.Nie pij alkocholu !
4.Jedź dużo lodów . i pij zimne napoje .
5.Jeśli twoi rodzice o tym nie wiedzą . a seplenisz . to Ssij cukierki !
To na tyle jeśli masz jakieś pytanie to napisz .
Polecam tym co się wachają . ! ; )

Edytowane przez Mikaax3
Czas edycji: 2010-05-09 o 11:02
Mikaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:24   #405
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Mikaax3 Pokaż wiadomość
No to od początkUu .
Ja zrobiłam kolczyka w tą środę . Zrobiła mi go koleżanka która ma doświadczenie . Kupiłam kolczyka igłę i wodę utlenioną i przeszłyśmy do sedna . Samo przekucie mnie nie bolało .
Tylko czułam że coś wchodzi mi w język
Jakieś 3 godziny po przekuciu . Czułam jak język mi puchnie .
Na drugi dzień zaczęłam seplenić . Trochę mi to przeszkadzało w szkole . ale wisiało mi to . ; D Teraz jest to już 5 dzień już normalnie jem i juz nie boli . tylko jeśli zahaczysz o zęby . ; D
Rada dla tych co chcą sobie zrobić kolczyka : !
1.Nie jedz nic ostrego , słonego - może piec cię język .
2.Przez jakiś tydzień-półtora nie baw się kolczykiem . <zaczekaj aż się zagoi>
3.Nie pij alkocholu !
4.Jedź dużo lodów . i pij zimne napoje .
5.Jeśli twoi rodzice o tym nie wiedzą . a seplenisz . to Ssij cukierki !
To na tyle jeśli macie jakieś pytania to moje gg . ! 11344074[COLOR="Silver"]
yhm...
nie ma sie czym chwalić-bo to co zrobiłaś to głupota
a twoja rada o rodzicach i cukierku świadczy o tobie

a potem zdziwienie-bo rodzice nie traktują nas po partnersku-trudno żeby traktowali jak sie z nich głupa robi
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:58   #406
Mikaax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

DO miss venflon . !

ja mam 16 lat . i też mam na ten temat jakies doświadczenie . ! znam się na takich żeczach ponieważ moja mama jest kosmetyczką .
I mogę coś napisać . chyba ? no nie . Moja koleżanka zrobiła kolczyka i nie powiedziała rodzicom . więc dlatego tak napisałam ..! ;. a takie inne uwagi możesz zachować dla siebie .!

Edytowane przez Mikaax3
Czas edycji: 2010-05-09 o 11:00
Mikaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:07   #407
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Mikaax3 Pokaż wiadomość
DO miss venflon . !

ja mam 16 lat . i też mam na ten temat jakies doświadczenie . ! znam się na takich żeczach ponieważ moja mama jest kosmetyczką .
I mogę coś napisać . chyba ? no nie . Moja koleżanka zrobiła kolczyka i nie powiedziała rodzicom . więc dlatego tak napisałam ..! ;. a takie inne uwagi możesz zachować dla siebie .!


wybacz ale taka moja reakcja była na Twój post.

1. co masz z polskiego? bo chyba 5 skoro mówisz tu o tak mądrych żeczach

2. Twoja mama jest kosmetyczką? No to super ale na 99% nie ma pojęcia o piercingu kosmetyczki i piercing

3. słuchaj się miss venflon to może nie zginiesz


aaa.. i tak nawiasem - każde ciało reaguje inaczej i Twoje rady nie muszą się sprawdzać robiłam kolca w języku dziewczynie, która po tknięciu lodów/zimnego wyła na całą ulicę.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:16   #408
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Mikaax3 Pokaż wiadomość
DO miss venflon . !

ja mam 16 lat . i też mam na ten temat jakies doświadczenie . ! znam się na takich żeczach ponieważ moja mama jest kosmetyczką .
I mogę coś napisać . chyba ? no nie . Moja koleżanka zrobiła kolczyka i nie powiedziała rodzicom . więc dlatego tak napisałam ..! ;. a takie inne uwagi możesz zachować dla siebie .!
nie nie znasz się na tych rzeczach
a mama ma autoklaw?
a woda utleniona to po co ci była?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:09   #409
Mikaax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

DO miss venflon
żeby odkazić igłę i kolczyka ..
a pozatym co ty możesz o mnie wiedzieć . czy ja się Znam czy Nie .;/

Edytowane przez Mikaax3
Czas edycji: 2010-05-09 o 13:15
Mikaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 13:15   #410
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

no to "fajnie masz na chacie" mówiąc modnym językiem, bo igła powinna być sterylnie zapakowana, a kolczyk wysterylizowany [w autoklawie]. chyba, że igła do szycia? ;>
i Miss oraz reszta tutaj wypowiadających się, a krytykujacych Ciebie, może już sporo o Tobie wiedzieć po tym co i w jaki sposób piszesz. ot.

Edytowane przez eaven
Czas edycji: 2010-05-09 o 13:18
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:24   #411
Mikaax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

no WoW jak bym o tym nie wiedziała .. ;D ja też koleżnkom już nie 1 kolczyki robiłam . ha. ;^
Mikaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:10   #412
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

W takich momentach właśnie wstyd mi za ludzi w moim wieku...
Mikaa jak widać nie masz zielonego pojęcia o piercingu - woda utleniona? Po kiego grzyba
Dziewczyny mają racje, słuchaj się Miss to nie zginiesz, uwierz Nam, że wie o piercingu więcej niż Ty.

Na dzień dzisiejszy życzę Ci tylko żeby język nie zaczął się paprać... i na następny raz polecam salon, ale i tak zrobisz co zechcesz
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 22:02   #413
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

no WoW jakbyśnie wiedziała.. ;D na drugi raz się dowiedz, że sterylnych rzeczy się nie odkaża. gorzej będzie, jak tej niejednej koleżance coś się stanie i jej rodzice pozwą Ciebie/Twoich rodziców do sądu o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. ha ;^

Edytowane przez eaven
Czas edycji: 2010-05-09 o 22:03
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:22   #414
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Question Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Dziewczyny, jak wiecie (pisałam już wcześniej) przymierzam się z decyzją o wyjęciu kolczyka. Niestety-za dużo problemów z zębami i dziąsłami.
Tak sie zastanawiem- a czy znacie kogoś, kto miał kolczyk,ale go wyciągnął????Czy żałuje tej decyzji?czy gdyby ponownie chciał go mieć to musiałby przekłuwać w innym miejscu języka???
Niewiem po prostu jak sie będę czuła bez niego. To już tyle lat.
Ciężka decyzja

Ps. Też znam osobę, która sama sobie igłą przekłuwała i jest okey. Nic się nie dzieje. ale ja bym nigdy(!)tak nie zrobiła i nie polecała nikomu!To niebezpieczne, niesterylne.Zamiast się przyozdobić, można się okaleczyć->obejrzyjcie sobie fotki z nieudanych przekłuwań.Brrr:-/
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:57   #415
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Ja wyciągnęłam, już kiedyś o tym pisałam. Dla mnie kolczyk w języku to nie żadna ideologia - przeszkadzał, to wyjęłam(po prawie roku chyba) i jest lepiej. Nie musiałam się przyzwyczajać do jego braku i nie chciałabym go tam znów wsadzać Przez bliznę raczej nikt Ci później nie przebije, więc pewnie zrobiliby Ci drugiego pod innym kątem. Dla mnie język jest zdecydowanie praktyczniejszy bez kolczyka, jest mi wygodniej. Wolę moje inne kolce.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 17:10   #416
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Mikaax3 wlos mi sie na glowie jezy jak czytam takie samozwancze przekluwanie .. jezyka ? I prosze odnos sie z szacunkiem do pozostalych uzytkownikow.



komicznie -sprawdz prosze punkt 9 regulaminu ogolnego forum.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 01:29   #417
dafforne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Pomocy!!!
Przeklulam jezyk rok temu i do wczoraj wszystko bylo ok. (tzn. czasami pobolewal bardzo delikatnie jak za duzo go uzywalam ) Jednak od wczoraj zaczal bolec. Na poczatku myslalam, ze znowu gdzies zahaczylam o jedzenie, zeby czy ugryzlam sie. Dzisiaj po poludniu bolal mnie juz tak, ze mnialam problemy z jedzeniem i mówieniem. Po wyjeciu kolczyka zauwazylam, ze wokól dziurki zrobilo mi sie zgrubienie. Gdy je naciskam zebami badz palcami bardzo boli. Dodam jeszcze ze od grudnia nosilam kolczyka z plastikowa sztanga (moze to jest przyczyna tego zgrubienia?), ale po poludniu zmienilam na tego, którego zalozono mi w salonie po przekluciu. Jednak wieczorem zgrubienie, a wlasciwie gulka w srodku jezyka powiekszyla sie wiec wyjelam kolczyka calkowicie. Jestem przerazona i nie wiem co mam robic?!!! Gulka w jezyku boli jak nim ruszam i jest twarda. Prosze pomózcie mi co robic? Szkoda mi wyciagac kolczyka bo pewnie do rana mi juz dziurka zarosnie ale boje sie, ze z moim jezykiem dzieje sie cos powaznego. Pomocy!!!

PS. Jesli mozecie piszcie na mojego maila; bacorabana@o2.pl
dafforne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:26   #418
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

problem tkwi w owej plastikowej sztandze ktora nosiałaś-tworzywo sztucznee jest porowatee,wystarczy lekkie uszkodzenie(nadgryzienie) a już osadza się kamień i bakterie-dlatego raz na jakis czas trzeba taka sztange wymienić na nową

trzeba było zostawić dłuższy metalowy kolczyk i płukac np.szałwią czy dentoseptem-bolsności opuchlizna stopniowo by ustapiły
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:39   #419
dafforne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Nie jest to taka opuchlizna jaka mialam zaraz po przekluciu (caly jezyk byl opuchniety równomiernie i taki miekki) tylko twarda gula nie na powierzchni jezyka tylko w srodku przy samej dziurce...i boli tylko ta gula!
dafforne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:03   #420
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

no bo podrażniony jest sam kanał (czy to od bakterii czy od zebranego na kolczyku kamienia)
oprócz wymiany konieczne jest włączenie płukanki-szybko na opuchliznę działa płukanka z sody czyszczonej(łyżka na szklankę wody-3 do 5 razyy dziennie)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-23 18:31:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.