Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-08, 12:23   #121
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Proponuję takiego KRUPSa jaki podawałam, albo podobnego.
IMo proporcja ceny do jakości jest rewelacyjna.
Nie zabijają ceną, a sa bardzo porządne i nieawaryjne (ćwiczymy trzeciego a my jesteśmy opoje kawowe, w wolny dzień na nas dwoje tylko idzie 7-8 kaw. Pierwszy służył kilkanaście lat, padł bo nie wiedzieliśmy ze trzeba konserwować uszczelkę- w nowszych już tego nie ma)
Jest też wyjściem jeszcze tańszym, kupić na ALL ekspres uzywany, np. poekspozycyjny albo popokazowy, który przeszedł przez serwis i ma gwarancję.
Tak kupiliśmy drugi ekspres tuż po przeprowadzce jak akurat bylismy spłukani, teraz jest już wyniesiony do firmy i tam robi dzień w dzień koło 12-20+ kaw, i działa bez zarzutu juz ponad trzeci rok. Nikt sie tam z nim nie cacka.


Jestem zaskoczona pozytywnymi opiniami o MUM BOSCH.
mam, działa, ale zakup życia to to na pewno nie jest.
jak się wnerwię, albo on się zuzyje/znudzi to jednak kupie coś mocniejszego, może jednak kitchenaid albo coś w tym stylu.
Robot jest za lekki lub żle wywazony przez co "tańczy", ma za małą moc przez co maszynka do mielenia to raczej dekoracja, nie bardzo mi pasują tarcze do tarki.


BTW, przez ten watek, poleciałam wczoraj i kupiłam wolnowar
dziś premiera, stoimy nad nim co chwilę i podziwiamy jak gotuje
Cava, byc moze swojego MUMa zastąpię kiedys porządniejszą wersją, ale kupowalam go w czasach studenckich, wiec kitchenaid byl poza moim zasiegiem cenowym no i MUM ma idealne male wymiary. Smiga bezawaryjnie mimo, ze dziala codziennie i naprawde nie moge zlego slowa powiedziec. Mise mam metalową
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 12:25   #122
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Jestem zaskoczona pozytywnymi opiniami o MUM BOSCH.
mam, działa, ale zakup życia to to na pewno nie jest.
jak się wnerwię, albo on się zuzyje/znudzi to jednak kupie coś mocniejszego, może jednak kitchenaid albo coś w tym stylu.
Robot jest za lekki lub żle wywazony przez co "tańczy", ma za małą moc przez co maszynka do mielenia to raczej dekoracja, nie bardzo mi pasują tarcze do tarki.
Cava, to jakiego Ty masz MUM'a, że Ci nie wyrabia? Ja dostałam od rodziny MUM 5 i wszystko działa tak jak trzeba. Jak porównywałam kitchenaida do mojego boscha, to ten pierwszy miał słabszą moc i wszystkie końcówki miał w pieron drogie. (dobra, końcówki do boscha też są w pieron drogie, ale można kupić robota, który ma dużą liczbę przystawek, to wtedy nie jest tak źle)
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:14   #123
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Widzę, że często pojawiał się tutaj parowar, mógłby mi ktoś polecić konkretny model? Bo słyszałam, że od niektórych mocno czuć zapach plastiku w jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:27   #124
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

To ja też z prośbą o polecenie Klawiatura do Smart TV. Chcieliśmy z Tż kupić na prezent, ale pan w sklepie polecał nam jedną firmę, a resztę z dostępnych u nich odradzal twierdząc, że nie współpracują dobrze z żadnym telewizorem (cos wierzyć nam się nie chciało, raczej musiał sprzedać konkretny sprzęt). Pytanie, jaką macie klawiaturę do jakiej marki telewizora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:38   #125
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Widzę, że często pojawiał się tutaj parowar, mógłby mi ktoś polecić konkretny model? Bo słyszałam, że od niektórych mocno czuć zapach plastiku w jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ten:http://www.mediaexpert.pl/kombiwary-...mpact,id-13349

Używany bardzo często i nic nie czuć. Jedyny minus to brak możliwości dolewania wody podczas gotowania.

Teraz brałabym ten:http://www.mediaexpert.pl/kombiwary-...FQgjcgod5GYF4w
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:43   #126
traudi
Raczkowanie
 
Avatar traudi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Fajny wątek .
Ja zdecydowanie polecam zmywarkę i samochód z automatyczną skrzynią - jeździ się rewelacyjnie.
Zaintrygowałyście mnie wolnowarem, jakiej firmy polecacie?
traudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:48   #127
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Widzę, że często pojawiał się tutaj parowar, mógłby mi ktoś polecić konkretny model? Bo słyszałam, że od niektórych mocno czuć zapach plastiku w jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ten:
http://www.euro.com.pl/parowary/philips-hd9125-00.bhtml
ale jestem pewna że nie dałam za niego więcej niż 200zl (właściwie wydaje mi się że dałam 179zł), a kupowałam w rtveuroagd.
W jedzeniu nie czuć żadnego sztucznego zapachu.

Edytowane przez b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Czas edycji: 2017-01-08 o 13:50
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-08, 14:09   #128
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
To ja też z prośbą o polecenie Klawiatura do Smart TV. Chcieliśmy z Tż kupić na prezent, ale pan w sklepie polecał nam jedną firmę, a resztę z dostępnych u nich odradzal twierdząc, że nie współpracują dobrze z żadnym telewizorem (cos wierzyć nam się nie chciało, raczej musiał sprzedać konkretny sprzęt). Pytanie, jaką macie klawiaturę do jakiej marki telewizora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
podpinam się pilotem idzie obłedu dostac
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:14   #129
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
podpinam się pilotem idzie obłedu dostac
Ja jeszcze oglądałam w necie piloty które na odwrocie miały klawiaturę. Takim pilotem steruje się kursorem jak wskaźnikiem, nie trzeba touchpada. To już jest bajka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:21   #130
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
Cava, to jakiego Ty masz MUM'a, że Ci nie wyrabia? Ja dostałam od rodziny MUM 5 i wszystko działa tak jak trzeba. Jak porównywałam kitchenaida do mojego boscha, to ten pierwszy miał słabszą moc i wszystkie końcówki miał w pieron drogie. (dobra, końcówki do boscha też są w pieron drogie, ale można kupić robota, który ma dużą liczbę przystawek, to wtedy nie jest tak źle)
Tez mam MUM5, i mięsa powyzej kurczaka, indyka on nie uciagnie bo za twarde.
Na wieprzowinie się zaczyna dławić, wołowiną zatyka. :/

Jak wyrabiam ciasto drożdżowe to mam wrażenie, ze on zaraz się zerwie i grzmotnie misą o ścianę, albo o mnie.

Moc opisana, nie do końca przekłada się na siłę działania, to zalezy od przekładni jakie zamontowano w konstrukcji.
I tez nie wiem czy kupie Kitchenaida, moze po prostu kupię coś w tym stylu, czyli: ciezkie, dobrze wywazone, pancerne i o sile realnej która mi uciagnie i ciezkie ciasto bez tańcowania i zmieli twardą a nawet zylastą wołowię.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:24   #131
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;69402516]Możecie podać link jakiś do tego serum z Bielendy?[/QUOTE]
Chyba o to serum chodzi, w każdym razie ja najbardziej polecam to, rzeczywiście jakość jest zadziwiająca
http://www.ceneo.pl/32341163;pla?se=..._wcB#tab=click
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:26   #132
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

-sprzęt w góry, a zwłaszcza skórzane buty meindl. Co za wygoda i komfort!
- zmywarka, wiadomo. Zrobiłam dla niej remont całej kuchni, ale musiałam w końcu mieć.
-duże, wygodne szafy z drążkami
Muszę kindla kupić, już myślę o tym od dłuższego czasu ale zawsze jakiś inny większy wydatek wypadnie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:38   #133
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
-duże, wygodne szafy z drążkami
O tak! kazda wydana złotówka na porządną szafę systemową (wcale nie musi byc Komandor, ale w tym stylu i dobrej jakości) oraz szafki kuchenne systemowe z bajerami, to sa najlepiej wydane pieniądze "ever!" (że zacytuje Dodofona)

Natomiast tak teraz modne garderoby, czyli pomieszczenia z otwartymi pólkami, drążkami z wieszakami nie zamkniętymi w szafie, siatkowymi szufladami, to sa pieniądze wywalone w błoto, na siedlisko bałaganu, kurzu, kotłowaniny i tylko węża wpuścic i komplet.

Solidna teflonowa/ceramiczna patelnia o śednicy _33_ cm
W końcu mieści mi się misne jadło na 4 osoby na raz, a nie smażenie na dwóch patelniach, albo partiami.
(chciałabym jeszcze 5cio palnikowa kuchenkę do tego)


__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:58   #134
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja jeszcze oglądałam w necie piloty które na odwrocie miały klawiaturę. Takim pilotem steruje się kursorem jak wskaźnikiem, nie trzeba touchpada. To już jest bajka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam prawie identyczny




Po prostu trzymam palec na srodku i klikam gdzie mi pasuje

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Jeszcze mi sie przypomnial Optigrill. Wrzucam mieso i klikam rodzaj a grill miga na rozne kolory w zaleznosci od aktualnego stopnia wypieczenia miesa a ja w tym czasie w ogole nie mysle czy nie wysusze miesa albo czy nie bedzie surowe i zajmuje sie czym tam chce
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:01   #135
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Znalezione tutaj na forum, kupione i sprawdzone: patelnia z ikei za 9zł lepszej nie miałam, żadna z wcześniej kupionych za niemałe pieniądze tak dobrze się nie spisuje jak ta!
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:02   #136
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Widzę, że często pojawiał się tutaj parowar, mógłby mi ktoś polecić konkretny model? Bo słyszałam, że od niektórych mocno czuć zapach plastiku w jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ten http://www.philips.pl/c-p/HD9170_91/...ection-parowar. Jest super, ma dodatkowo pojemnik na zioła i przyprawy.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:05   #137
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
Znalezione tutaj na forum, kupione i sprawdzone: patelnia z ikei za 9zł lepszej nie miałam, żadna z wcześniej kupionych za niemałe pieniądze tak dobrze się nie spisuje jak ta!
Juz pol rodziny uraczylam tą patelnią szkoda ze nie ma odpowiednika o wiekszej srednicy. Wynajmuje mieszkanie i jak sie wprowadzalam to bylo duzo rzeczy w kuchni, wiec poprosilam wlasciciela zeby zostawil tylko duze patelnie a reszte wyniosl. I z tych patelni i tak nie korzystam. W uzytku tylko moje 2 szt z ikei za grosze.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:12   #138
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez traudi Pokaż wiadomość
Fajny wątek .
Ja zdecydowanie polecam zmywarkę i samochód z automatyczną skrzynią - jeździ się rewelacyjnie.
Zaintrygowałyście mnie wolnowarem, jakiej firmy polecacie?

Kupiłam CrockPota 4,7 l, ale nie wiem czy polecam, musze pouzywać.
W MediaM jest on bardzo tanio- nie wiem czy promocja czy maja jakąś zniżke wynegocjowaną.
na razie widzę jedną wadę (albo nie kumam instrukcji?) jak się skończy program gotowania, to on się nie wyłącza, tylko przechodzi w tryb utrzymywania temperatury, aż się go ręcznie wyłączy. IMO- bez sensu, powinny byc 2 programy:
-po czasie gotowania wyłącz
-po czasie gotowania utrzymuj podgrzane.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:19   #139
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Solidna teflonowa/ceramiczna patelnia o śednicy _33_ cm

Dla mnie odkrycie to patelnia kamienna.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:31   #140
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja mam prawie identyczny




Po prostu trzymam palec na srodku i klikam gdzie mi pasuje

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Jeszcze mi sie przypomnial Optigrill. Wrzucam mieso i klikam rodzaj a grill miga na rozne kolory w zaleznosci od aktualnego stopnia wypieczenia miesa a ja w tym czasie w ogole nie mysle czy nie wysusze miesa albo czy nie bedzie surowe i zajmuje sie czym tam chce
Kurcze, jestem na telefonie i nie mogę zbyt swobodnie go poszukać, ale z tego co widzę to Samsung, a do Samsunga właśnie szukam (opcjonalnie do Sony).
Dwa pytania - nie przeszkadza Ci brak klawiatury, nakierowujesz wskaźnik na klawiaturę na ekranie wpisując literki?
I drugie, za ile złotych monet ten bajer?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:38   #141
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja mam prawie identyczny




Po prostu trzymam palec na srodku i klikam gdzie mi pasuje [COLOR="Silver"]
Przez jakiś czas korzystałam i jak dla mnie nie było to zbyt wygodne... klawiaturka niezastąpiona
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:43   #142
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Kurcze, jestem na telefonie i nie mogę zbyt swobodnie go poszukać, ale z tego co widzę to Samsung, a do Samsunga właśnie szukam (opcjonalnie do Sony).
Dwa pytania - nie przeszkadza Ci brak klawiatury, nakierowujesz wskaźnik na klawiaturę na ekranie wpisując literki?
I drugie, za ile złotych monet ten bajer?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogolnie mam 2 piloty. Zwykly i ten. Ze zwyklego praktycznie nie korzystam, lezy przy lozku w razie czego. Dokladnie tak, jak chce wlaczyc cos na przyklad na youtube bez uzycia telefonu, to klikam klawiature i po prostu ruszam pilotem po literkach i klikam w te, ktore mnie interesują. Nie wiem ile kosztuje osobno, na szczescie byl w zestawie to samo dotyczy wszelkich opcji na tv, mozna klikac znacznie sprawniej niz skacząc zwyklym pilotem tylko przy pomocy strzalek.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:47   #143
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Za ok 2 tys. zł da się kupić parzący porządna kawę włoski ekspres ciśnieniowy Rancilio czy Gaggia. Trzeba doliczyć jeszcze młynek ok. 1000 zł. Te wszystkie Philipsy, Krupsy, Saeco i nie wiadomo co jeszcze to raczej chala z Chin. I nie jest to tylko moja opinia, poczytaj na przykład fachowe forum wszystkookawie.

Przy małym budżecie lepiej odpuścić ciśnieniowy ekspres i kupić kawiarke. Żeby kawa z niej była dobra, to przydaje się i tak młynek.
To z 2000 robi się 3000 zł. Dla mnie wydać50% więcej niż się zdecydowało to zdecydowanie za dużo. Poza tym nie wszyscy to smakosze i zadowolą się chałą z Chin.

U nas najlepszym wydatkiem ever była szafa systemowa z Ikei. Mogę w każdej chwili sobie zmienić kompletnie układ szafy, w zależności od potrzeb. I ogrzewanie podłogowe zdecydowanie.

Edytowane przez 871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Czas edycji: 2017-01-08 o 15:48
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:49   #144
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ogolnie mam 2 piloty. Zwykly i ten. Ze zwyklego praktycznie nie korzystam, lezy przy lozku w razie czego. Dokladnie tak, jak chce wlaczyc cos na przyklad na youtube bez uzycia telefonu, to klikam klawiature i po prostu ruszam pilotem po literkach i klikam w te, ktore mnie interesują. Nie wiem ile kosztuje osobno, na szczescie byl w zestawie to samo dotyczy wszelkich opcji na tv, mozna klikac znacznie sprawniej niz skacząc zwyklym pilotem tylko przy pomocy strzalek.
A nie miałaś w zestawie też klawiatury? U nas w zestawie właśnie była klawiaturka i pilot. Jesli chodzi o dodatkowe opcje, to faktycznie, bardzo fajnie sprawdza się ten pilot.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:17   #145
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
A nie miałaś w zestawie też klawiatury? U nas w zestawie właśnie była klawiaturka i pilot. Jesli chodzi o dodatkowe opcje, to faktycznie, bardzo fajnie sprawdza się ten pilot.
kupowalismy tv juz dosc dawno. Klawiature tez bym pewnie przygarnela, aaa co
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:17   #146
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

A to jest standard, że do tv Samsunga dodają pilota do Smart TV? Ja chcę kupić do telewizora zakupionego w zeszłym roku i z tego co wiem, nie było w zestawie takiego pilota/klawiatury (oczywiście telewizor ze Smart TV).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:26   #147
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?




tu jest filmik jak kursor śmiga po ekranie

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A to jest standard, że do tv Samsunga dodają pilota do Smart TV? Ja chcę kupić do telewizora zakupionego w zeszłym roku i z tego co wiem, nie było w zestawie takiego pilota/klawiatury (oczywiście telewizor ze Smart TV).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie wiem, na pewno na samsung.com mozna sprawdzić akcesoria danego modelu przy moim są dwa piloty, bez klawiatury
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:26   #148
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- Kindle
- rower z 29" kołami
- szczoteczka elektryczna
- spodenki rowerowe z pieluchą
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:38   #149
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

W opozycji do wolnowara, ja polecam szybkowar. Też bym mu mogła ołtarzyk postawić
I tak, jak już ktoś wcześniej - aparat ortodontyczny - bezcenne.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:43   #150
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Mnie ten pilot samsunga do tv doprowadza do szału. Nie lubie tym sterowac, staram sie nie uzywac. Takze co kto lubi. ;p

Dla mnie hitami sa:
- robot kuchenny, nie mialabym bez niego zycia, wszystko tam robie
- kindle, standard
- porzadny stelaz i materac do lozka, nigdy nie pomyslalabym ze cokolwiek moze byc tak wygodne.
- pojemniki prozniowe na zywnosc, naprawde dluzej wszystko jest swieze
- porzadny noz kuchenny, ma dozywotnia gwarancje i wlasciwie zaden inny nie jest mi do niczego potrzebny
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.