Wymienię modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 17:56   #1
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.

modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3


ZAPRASZAM! WIĘCEJ ZDJĘĆ PW, BO NIE CHCĄ SIĘ WSZYSTKIE LADOWAĆ!
witam w nowym, letnim wątku. poniżej kilka zasad, które ułatwią nam wymiany:
  • preferuję wymiany na terenie warszawy, ale wysyłka też wchodzi w grę
  • noszę rozmiar XXS/XS, czasem S i na takie rozmiary w więszości się wymieniam
  • raczej trzymam się wish, ale można kusić - mam w swojej wishliście także rzeczy codziennego użytku, kawy, herbaty czy słodycze - więc wymiana prawie zawsze jest możliwa do dogadania
  • chętnie podam dodatkowe wymiary, zrobię dokładniejsze zdjęcia
  • nie robię zdjęć na sobie - rzeczy z jakiegoś powodu na mnie nie pasują, więc nie wyglądają korzystnie
  • wysyłam pierwsza, jak mam mniej komentarzy
  • preferuję przesyłkę inpostem - mam rozwaloną skrzynkę
  • mam więcej rzeczy do oddania, ale część z nich jest w innym mieście, więc wysyłka może się opóźnić. zawsze o tym informuję.

dokłada wygląda tak, rezerwacja tak, a jak czegoś nie ma, to znika w takim kolorze.
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-09-22 o 19:14
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:11   #2
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

buty

1. nowe z metką platformy new yorker. rozmiar 36. wkładka 23 cm. obcas ok 11 cm, platforma 1,5 cm. metki, brak tej z ceną. (kosztowały 129 zł) mała wada, którą zauważyłam - odrobinka kleju na bucie. nie tykam tego, bo boję się, że coś zniszczę. widać jednak, że buty nie były noszone. oddam najchętniej za czarne koturny zamszowe

2. beżowe czółenka. mam z wymiany, są piękne, ale niestety pół rozmiaru za duże żałuję, bo są☠piękne. klasyczny krój i kolor. rozmiar oceniam na 36,5: dla 37 za małe, dla 36 odrobinę za duże. stan widoczny na zdjęciu. od wewnętrznej strony mają ryskę na obcasie i lekko zdarte fleki. chętnie bym oddała za takie same czółenka w rozmiarze 36. mają skórzaną wkładkę w środku.

3. mam a zamianę piękne buty marki nike, kultowy model air max ltd 2. ten model ltd akurat rzadko spotykany, mega klasyk. kupowane za 400 zł.

ROZMIAR 35,5, natomiast ja polecam na 36 - nosze taki rozmiar i nic buty nie uwieraja.

wszelkie wady widoczne na zdjęciach. czarne ryski, widoczne a butach w kilku miejscach, są podobno do zmycia. buty zabrudzily się w trakcie przeprowadzki. przetarty srodek w niczym takze nie przeszkadza, buty sa wciaz bardzo wygodne, nie uwieraja, nic.nie mam obecnie kleju zeby buciki pdkleic, ale przy jezyku sie przyda, wiecej nic nie zawazylam. ogolnie buty sa uzywane i noszone, ale wciaz jeszcze dlugo komus posluza, bo bardzo dobrze sie je nosi, biega w nich.

ODDAM TYLKO ZA MARKOWE PERFUMY LUB TRAMPKI CONVERSE 36, ciuchy aloha from deer/msbhv/local heroes.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3142.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  80,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3144.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  30,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3145.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  46,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3143.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  76,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3146.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  71,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3147.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  52,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3148.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  37,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3150.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  68,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3149.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  68,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3151.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  49,6 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-10-10 o 19:22
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:29   #3
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

[SIZE="2"][FONT="Tahoma"]kolejne zdjęcia air maxów

[CENTER]bluzki, koszule

1. miętowa koszula marki size 8 needle, kupiona w szwecji w sklepie carlings. kosztowała w przeliczeniu na złotówki 150 zł (ok 380 koron szwedzkich). jest piękna, ma świetny tył. rozmiar XS, ale ma dość luźny krój - mała Ska też się zmieści. na zbliżeniu ukazałam drobną wadę - ma zaciągnięcia, zauważyłam dwa. ale nie są one bardzo widoczne, przy noszeniu praktycznie wcale, bo koszula się ładnie układa. NIE WIE, CZY CHCĘ ODDAĆ, ALE MOŻNA KUSIĆ

2. bordowa bluzka z baskinką new look, rozmiar S, ale to zdecydowanie XS, małe. na zbliżeniu widać drobną 'wadę', jeśli można to tak nazwać. gumka jest lekko jakby pofalowana, ale podczas noszenia tego nie widać.

3. dorzucam burgundowy sweterek topshop. rozmiar S, ale polecam od XS do M, bo się rozciąga, jest elastyczny i ma dekolt łódkę, leży więc dobrze. stan oceniam na db+/bdb-, gdyż w jednym miejscu przesunął się szew, ale nie jest to widoczne przy noszeniu, gdyż sweter jest luźny. chętnie oddam za inny, bardziej jesienny.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3152.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  48,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3153.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  63,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3155.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  50,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3164.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  80,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3166.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  78,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3167.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  55,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3122.jpg
Wyświetleń: 45
Rozmiar:  78,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3123.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  76,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3480.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  21,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3482.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  26,0 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-09-22 o 16:59
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:37   #4
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

bluzki, koszule cd

3. panterkowy crop top gina tricot, rozmiar XS, dla S mniejszego też dobry. stan BDB, z tyłu ma złoty zameczek. na zbliżeniu próbowałam uchwycić drobną wadę, która przy tym princie jest praktycznie niewidoczna.

4. body sonia rykiel dla H&M, rozmiar XS, polecam dla XXS/XS z malutkimi biodrami. ja mam jednak pupę zapinane na zamek, w kroku regulowane zapięcie, lekko modelujące. oddam za coś super.

7. bluza hollister, rozmiar S, ale to bardziej XS. stan BDB, materiał ma lekkie zmechacenie, ale taki już był. oddam za coś fajnego, bluza była droga.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3111.jpg
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  85,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3108.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  117,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3113.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  82,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3117.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  55,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3118.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  68,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3124.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  59,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-10-10 o 19:22
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:50   #5
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

zbliżenie bluzy hollister

spodnie, spódniczki


3. neonowa spódniczka jane norman, rozmiar S, jest lekko rozciągliwa. na zdjęciu starałam się ukazać, że jest zakładana, tiulowa, składa się z kilku warstw, tył gładki. w stylu asos. stan BDB+, nie nosiłam jej.

4. dokładam bieliznę! za nią szukam innej, koronkowej, bez duszek, drutów. kolory pastelowe lub klasyka: czern, biel, czerwien, bez. rozmiar XS/70a.

- bardotka marks&spencer, pięknie leży, koronkowo-satynowa, z ładnymi wykończeniami. stan oceniam na bdb-, gdyż☠ma malutkie zaciągnięcie z przodu - podobno da się to naprawic, nie próbowałam, bo stanik już mi nie pasuje rozmiar 32B/70b

- bralet w limonkowym kolorze (zielono-żółty), rozmiar 70b i na taki pasuje. zapinany z przodu, kupiony w szwecji w sklepie lindex. stan oceniam na bdb-, jak to koronka, kilka niteczek wystaje, ale nie jest to aż tak bardzo widoczne.

- h&m brązowy, piękny stanik do sukienek z głębokim dekoltem. rozmiar 75A. stan bdb+.

- bardotka h&m, 75B, marszczona, czarna w drobne, pudrowe kropeczki. pięknie leży, gdyby nie była za duża, to bym nie oddawała. nie posiadam do niej ramiączek, bo brakowały mi w innym staniku

- kremowy, koronkowy bandażowy stanik z bieliznianej linii marki bik bok, rozmiar XS/S. jednak mi nie pasuje. stan idealny


Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3125.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  93,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3138.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  88,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  pf_1407757001.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  40,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3484.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  28,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3501.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  49,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3491.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  21,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3500.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  50,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  191395425_136db353-955a-4da6-ac1e-ff68d6d81265.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  46,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  191395425_ad42e9ac-c740-429e-982b-a9e37c52424f.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  51,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-09-22 o 21:33
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:08   #6
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

spodnie cd

beżowe szorty new look, dziecięca rozmiarówka, pasują na XS, większe XXS. stan BDB-, mają maleńką plamkę z tyłu nad pupą, prawdopodobnie od kredki. myślę, że z łatwością zejdzie.

ołówkową, elastyczną spódniczkę h&m, basicowa kolecja. kolor to soczysty fiolet, rozmiar XS, rozciągliwa, więc na mniejszą Skę powinna pasować. stan oceniam na BDB: z maleńkim minusikiem może, jak się dobrze przyjrzeć, to można zauważyć drobniutkie zmechacenie (doslownie pol cm) i malutka, biala kreske (przejechalam paznokciem i taka zostala, ale nie pralam jej od tego czasu i moze zejdzie) są to wady mało zauważalne, praktycznie żadne, ale mam dość wprawne oko i wolę opisać

reszta rzeczy

chanelka atmo, stan bdb+, nie ma oznak użytkowania, dość pojemna, wygodna, pasuje do wielu rzeczy, wiele stylizacji ożywa i naprawdę ladnie się ją nosi. nie wiem, czy chcę oddać, ale kusić. najchętniej przyjęłabym torbę mieszczącą a4 w klimacie mizensy, bo cierpię na brak toreb

cień do powiek estee lauder, odcień golden ice, świetny na mokro jak i na sucho. użyłam go raz i potem mi spadł, przez co cały się pokruszył jednak wciąż jest to wymiarowy produkt. oddam za dobry kosmetyk.

książka stażystka, przeczytana raz, ma drobne zagięcia oprawki.

płyta cool kids of dead, afterparty. przesłuchana kilka razy, ma ze dwie ryski, ale w żaden sposób nie wpływają one na płytę, nadal dobrze gra.

dokadka!

rozkloszowana spódniczka w kratkę, h&m, rozmiar S, ale to XS. stan idealny.

czarny gorset z głęboko wyciętym tyłem. rozmiar 75A,ale polecam na miseczkę b. miseczki troszkę pomarszczone (chciałam je zwęzić, ale jednak rozprulam), ale przy noszeniu nic nie widać.

parka khaki h&m, swojego czasu bardzo poszukiwana. rozmiar dziecięcy na 158 cm, ale polecam od rozmiarów XXS do małego S - gdyż ma regulację w pasie. stan oceniam na BDB, wymaga jedynie odświeżenia, nie ma żadnych wad typu rozpucia, dziury czy zniszczenia. obecnie mam ją w innym mieście. ODDAM ZA PŁASZCZYK ELEGANCKI ROZMIAR XS, ZDJĘCIE UDOSTĘPNIONE W MIEJSCU, GDZIE JEST DODANY TRENCZ.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3134.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  72,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3140.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  67,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3169.jpg
Wyświetleń: 34
Rozmiar:  109,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3157.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  83,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3158.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  93,3 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3159.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  77,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3171.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  65,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC07570.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  48,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC07890.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  85,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC07920.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  104,1 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-09-18 o 15:39
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:09   #7
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

dokładka 22.09


1. dokładam mega bluzę! biała w kwiatowy print z przodu, tył i rękawy gładkie. rozmiar S, dla XXS/XS oversize, dla Ski i Mki normalna bluza. stan oceniam na db+, materiał odrobinkę zmechacony, ale przez print jest to mało widoczne. oddam za coś MEGA, bo jest niepowtarzalna i sporo mnie kosztowała.

2. pudrowa narzutka marki wallis, rozmiar S, olecam od XS do S. stan bdb-, ma drobne zmechacenia. ale przez lejący przód nie jest to bardzo widoczne.

3. koszula w ptaszki/jaskółki new look, rozmiar 12, ale polecam jako oversize od rozmiaru XS, śmiało można powiedzieć, że rozmiar jest uniwersalny. stan bdb.

4. mini sukienka/tunika floral marki dorothy perkins, była zwężana przez krawcową z rozmiaru 42 do XS/S. stan BDB.

5. granatowa (chociaż wygląda na czarną) koszulka z ciekawym zakończeniem, oraz beżowym kołnierzykiem. stan oceniam a bdb

6. koronkowa bluzka z baskinką atmosphere. rozmiar S, polecam na XS. mam ją z wymiany i myślę, że została przerabiana z sukienki - w środku zamek jest trochę krzywo obcięty, ale nie widać tego przy noszeniu ani w ogóle. oprócz tego stan bdb, po prostu nie mój kolor.

7. piękna fioletowa koszula mgiełka select, rozmiar 12/40, ale polecam od XS jako oversize. stan idealny, nie mój kolor. kołnierzyk i mankiety są podwójne, przez co materiał wygląda na woskowany. będę wybredna.

DOKŁADKA 8.10!!

7.stan bdb, minus tylko taki, że jest pognieciona, ale nie mam dobrego parowego żelazka, żeby ją ładnie wyprasować.
głęboki, zakładany dekolt, kolor koszuli nieco inny niż na zdjęciu - bardziej wpada w niebieski niż w turkus. rozmiar S - polecam też dla XS. świetnie wygląda, założona tyłem do przodu. ODDAM NAJCHĘTNIEJ ZA TAKĄ SAMĄ, TYLKO BIAŁĄ, CZARNĄ. to jednak nie mój kolor. materiał przypominający matową satynę.

8. body koronkowe river island, rozmiar XS, polecam na XXS/XS z małym biustem. stan bdb-, jak to koronka - w kilku miejscach wychodzą niteczki, ALE jest to w mało widocznych miejscach. głęboki dekolt z tyłu, koronkowe na brzuchu i rękwach. mega seksowne, ale po prostu nie mam go gdzie nosić.

9. nowa z metkami koszula z zary, czarna z rozcięciami po boku, wiązana przy dekolcie, rękawy jak kimono. cena z metki to 169 zł, wciąż dostępna na stronie zary i w sklepie. rozmiar S, dla XS jako over, ale lepiej leży od S wzwyż. oddam za coś mega z wish.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3523.jpg
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  25,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3532.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  23,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3535.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  25,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3525.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  37,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3527.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  18,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3557.jpg
Wyświetleń: 31
Rozmiar:  79,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3586.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  35,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  $_12.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  33,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  8125882800_6_1_1.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  34,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  8125882800_2_3_1.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  102,7 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-10-08 o 15:49
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 19:10   #8
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

dokładka 17.08!
dopisek 22.09: te rzeczy mam w trójmieście i będę mieć do nich dostęp w okolicach października.

pelerynka topshop petite, rozmiar S, polecam na XS/S pelerynka idealna jako przejściówka, ale jak ktoś umie ją skomponować, to się nadaje na każda porę roku. stan oceniam na BDB-, dwa z 3 zatrzasków odpadło, ale można to naprawić za grosze. śliczny, miedziany środek. oddam za coś mega, bo pelerynka była bardzo droga - najchętniej oddam za płaszcz typu, jaki dodałam zaraz obok zdjęcia pelerynki.

katanka jeansowa cubus, jasna, z przetarciami, mega modna i uniwersalna. rozmiar 42, polecam jako over od S, do L. stan idealny. za coś mega!

szara koszula jeansowa marki gina tricot, rozmiar z metki XS, ale to zdecydowanie większy rozmiar - jest luźna i długa, polecam od S/M. stan idealny.

dorzucam trencz klasyczny beżowy marki f&f, rozmiar XS, ale bardziej polecam na S. stan BDB+, jedyna wada to lekko połamana klamerka - widać na zdjęciu. nie przeszkadza w noszeniu. ODDAM TYLKO ZA INNY TRENCZ LUB PŁASZCZYK JAK TEN DODANY W ZAŁĄCVZNIKU - EW. RAMONESKA. ROZMIAR XXS/XS!

dokładka!
krótka jeansowa kurteczka z ciemnego, granatowego jeansu, moto by topshop, nowa z metkami (odczepione, ale mam je luzem; myślałam, że będę nosić) rozmiar S, ale polecam na XS też.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  topshop-petite-hooded-duffle-cape-profile.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  12,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20140817_110557.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  82,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20140817_110732.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  83,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20140817_110638.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  120,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20140817_110332.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  106,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20140817_110444.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  126,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  img-thing.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  8,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20140817_115333.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  63,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20140817_115353.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  89,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  19503167.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  54,4 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-09-22 o 21:14
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:11   #9
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

21.09 DOKŁADKA!

dorzucam kilka męskich rzeczy, należących do mojego chłopaka. wymieniam je jedynie za inne męskie ubrania w rozmiarze S, małe M. przy ubraniach będzie napisane, za co konkretnie. chłopak preferuje dobre jakościowo materiały, klasyczne ubrania.

1. marynarka esprit, rozmiar M, wypada na większe M. skład materiału: wierzchni materiał to 60% wełny i 40% poliestru, podszewka - 100% bawełny, podszycie rękawów - 100% poliestru. kupiona w tk maxxie, nie posiada oznak użytkowania, gdyż okazała się za duża. kosztowała ok 200 zł.
posiada łatki na rękawach. idealna na jesień/zimę.
wymiana na inną marynarkę w rozmiarze S, chętnie taka sama, tylko mniejsza, kolory: ciemny szary, szary, kobaltowy, niebieski. również dresowa marynarka. w grę wchodzi też wymiana za przelewowy ekspres do kawy


2. szyta na miarę brązowa marynarka. jest szyta na 178 cm wzrostu, zasłania 1/3 pośladków. również posiada łatki na ramionach. kolor brązowy/khaki. w stanie bdb, mało noszona. wymiana: inna marynarka (jak wyżej), lub jakiś ciekawy zimowy sweter.

3. jeansowa kurtka cedarwood state (atmo) rozmiar S. stan idealny, kupiona i nienoszona. wymiana na zimowy sweter z kołnierzem, lub jakiś inny ciekawy, również marynarka.

4. kamizelka puchowa zara young, rozmiar S. granatowa, bardzo ciepła, idealna na zbliżającą się jesień, zimę. od nowości wychodziła z niej latwo watka, ale nie jest to bardzo widoczne, po prostu w kilku miejscach jest szansa, że może wyjść.
[/COLOR]
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3451.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  23,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3452.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  36,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3455.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  34,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3464.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  31,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3468.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  30,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3476.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  30,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3477.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  27,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3471.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  26,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3473.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  24,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-10-10 o 19:23
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:11   #10
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

dokładka 21.09 cd

5. koszulka polo topman, rozmiar S, bardzo ładny, fioletowy odcień. stan BDB-, ma drobne zmechacenia, które aż tak się nie rzucają w oczy z racji z faktury materiału -melanż białego z fioletowym. wymiana na białą koszulkę w idealnym stanie w rozmiarze S z pull&bear lub bershki.


dokładka 22.09

czarna mini bandażowa, z zipem z tyłu. rozmiar według metki to S/M, ale zdecydowanie wypada na XXS/XS. stan bdb+

luźny v neck hollister, granatowy we wzór. rozmiar L, polecam jako over od XS, dla Mki normalna koszulka. stan bdb, nadruk był popękany od nowości.

koronkowa mega poszukiwana swojego czasu ramoneksa h&m young, rozmiar 158 cm, polecam na XXS/XS. stan bdb. oddam za coś mega, bo nie wiem, czy chcę się z nią rozstawać

dokładka!!

elisabeth arden green tea intense, z 75ml zosta ło 25. oddam za inny zapach, bardziej nadający się na jesien/zimę.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3459.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  28,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3461.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  34,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3496.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  26,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3498.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  30,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3485.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  24,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3490.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  25,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Elizabeth-arden-green-tea-scent.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  23,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2014-10-10 o 19:20
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:28   #11
Karola903
Wtajemniczenie
 
Avatar Karola903
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 074
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

niestety nic nie znalazłam, moze planujesz zrobic dokładkę?
__________________
Wymiana

UBRANIA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post53113170

KOSMETYKI
Karola903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 19:39   #12
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

cos u mnie?
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:59   #13
m000
Wtajemniczenie
 
Avatar m000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 177
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

Coś u mnie za platformy?
__________________


m000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:21   #14
kaaamila_
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaamila_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 413
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

za koronkowe szorty?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

mogę tylko wiedzieć ile mają w pasie?

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

ah, no to jeśli nosisz ten sam rozmiar to myślę,że będzie w porządku. Ja te rurki troszkę podwijam,bo są na mnie za długie. Teraz zobaczyłam,że na prawej nogawce po wewnętrznej stronie trochę nitki się wyciągnęły. Informuję Cię teraz, bo na bieżąco sprawdzam stan (porządki w szafie i duuużo rzeczy,które mi zalegają).
__________________
Wymień się!
kaaamila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:52   #15
fitnesswoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 266
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

nic
__________________
Moja Ciucholandia: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=773274
fitnesswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:57   #16
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

coś u mnie za
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...&d=1407693950i
i
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1407691966

odpisz u mnie prosze
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:58   #17
morell
Rozeznanie
 
Avatar morell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 873
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

cos za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1407690415 ?
__________________
wymiana ciuszków
morell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 22:00   #18
witiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Słupca
Wiadomości: 395
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

Masz śliczne ubranka i buty także - niestety odrobinkę na mnie za małe, niżej niż XS nie schodzę..
witiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 05:55   #19
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

mogłabym oddać spodnie z ri mają małą wadę ponieważ jak wkłaałam nogę to chyba jedną dziure/przetarcie powiększyłam ale ogólnie nie miałam ich na sobie mam z wymiany ale sa na mnie za małe
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 07:54   #20
kathrina180
Wtajemniczenie
 
Avatar kathrina180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolnośląskie, Ostroszowice
Wiadomości: 2 273
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
GG do kathrina180
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

cos za: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1407691661 i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1407691661 ??
kathrina180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:31   #21
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

odpisane
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:59   #22
Blezikowa
Zakorzenienie
 
Avatar Blezikowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 240
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

Niestety nic nie znalazłam
__________________
SH
Blezikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:42   #23
dziuniaax
Zakorzenienie
 
Avatar dziuniaax
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5 611
Przekupka: 87 pkt / 99% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

kurczę tylko staniki.... nie oddasz ich za zapach?
dziuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:00   #24
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

odpisane
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:55   #25
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Przekupka: 66 pkt / 97% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

Masz sporo fajnych rzeczy, ale niestety wszystko będzie na mnie za małe
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 14:04   #26
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Przekupka: 78 pkt / 99% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

u Ciebie podoba mi sie:
3. panterkowy crop top gina tricot, rozmiar XS, dla S mniejszego też dobry. stan BDB, z tyłu ma złoty zameczek. na zbliżeniu próbowałam uchwycić drobną wadę, która przy tym princie jest praktycznie niewidoczna.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1407691966
4. body sonia rykiel dla H&M, rozmiar XS, polecam dla XXS/XS z malutkimi biodrami. ja mam jednak pupę zapinane na zamek, w kroku regulowane zapięcie, lekko modelujące. oddam za coś super.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1407691966
oraz ewentualnie
7. bluza hollister, rozmiar S, ale to bardziej XS. stan BDB, materiał ma lekkie zmechacenie, ale taki już był. oddam za coś fajnego, bluza była droga.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1407692179

a Tobie co sie u mnie podoba?
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:48   #27
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Przekupka: 78 pkt / 99% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

co bys chciala za panterkowy top i body?
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:00   #28
kasiulka1919
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 881
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

niestety nic nie znalazłam
kasiulka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:11   #29
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

Niestety nic nie będziesz nic dokładać?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 22:02   #30
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 134
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: modny SIERPIEŃ z VSVP! estee lauder miętowa koszula, platformy i więcej! <3

Za Coco nic nie widzę, a torebke chętnie wymienię na panterkowy top

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Może dobierz sobie coś do tej torebki Ona przy pasku i zamknięciu ma drobne przetarcia.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Ten gorsecik jest fajny:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1407691661
Mogłabym oddać za niego i spodnie i torebke, a z panterkowego topu bym zrezygnowała

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Środa przed 14 tam gdzie ostatnio?
Jakbys podała mi tylko wymiary gorsetu to będę wdzięczna
SoiSoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 13:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.