Jasny podkład - zbiorczy - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 09:01   #4711
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Yves Rocher to u mnie dopasowuje się wersja z różowymi podtonami. Ale nie ta z żółtymi - żótek na mnie ciemniał okropnie. Żółte pigmenty bywają zdradliwe

Hah, muszę się chyba uśmiechnąć do Zygmus o próbeczkę... Miała polecieć do mnie z iFioną, ale paczka z iFioną zaginęła, a czekanie z miesiąc na kolejną (jak nie dłużej) wystawia na próbę moją cierpliwość. Zwłaszcza po Twoich relacjach. To rażące bielenie jest rewelacyjną przynętą
już się dopasował, nie ściemniał a właśnie dopasował, ale w chwili nałożenia to był za jasny się przez ten tydzień będę tylko nim smarować żeby wyrobić sobie zdanie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 10:14   #4712
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A u mnie się okazuje niesamowita rzecz - mogę zejść z krycia - jedynie na policzki będę musiała użyć korektora. Praktycznie pozbyłam się niespodzianek w postaci pryszczy Nie ma to jak dieta od doktora dietetyka. Wcześniej miałam pryszcz na pryszczu, dekolt, plecy - a teraz ani jednego. Jedynie na twarzy jakieś niedobitki.

Więc chyba wracam na Bourjois jak skończę inglota
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 10:24   #4713
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
już się dopasował, nie ściemniał a właśnie dopasował, ale w chwili nałożenia to był za jasny się przez ten tydzień będę tylko nim smarować żeby wyrobić sobie zdanie
To czekam na relację
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 10:45   #4714
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

zdjęcie Narsa, przepraszam za jakość, zdjęcie robione telefonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nars.jpg (72,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1323513782399.jpg (13,6 KB, 33 załadowań)
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 10:57   #4715
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

trygowałas mnie ta
Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
A u mnie się okazuje niesamowita rzecz - mogę zejść z krycia - jedynie na policzki będę musiała użyć korektora. Praktycznie pozbyłam się niespodzianek w postaci pryszczy Nie ma to jak dieta od doktora dietetyka. Wcześniej miałam pryszcz na pryszczu, dekolt, plecy - a teraz ani jednego. Jedynie na twarzy jakieś niedobitki.

Więc chyba wracam na Bourjois jak skończę inglota

zaintrygowałaś mnie tą dietą! Zazdroszczę. Ja od chyba 2 tygodni borykam się z coraz to nowymi niespodziankami : O nie wiem czy to wina tego smogu nad Krakowem, czy co... od DAWNA nie miałam takiego wysypu. Nie wiem co się dzieje. Muszę wrócić do mniej naszpikowanego silikonami podkładu, bo od 4 dni używam revlona i napewno też ma swój udział w pogarszaniu stanu.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 11:02   #4716
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
zdjęcie Narsa, przepraszam za jakość, zdjęcie robione telefonem
A jak z jakością podkładu ?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:01   #4717
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
zaintrygowałaś mnie tą dietą! Zazdroszczę. Ja od chyba 2 tygodni borykam się z coraz to nowymi niespodziankami : O nie wiem czy to wina tego smogu nad Krakowem, czy co... od DAWNA nie miałam takiego wysypu. Nie wiem co się dzieje. Muszę wrócić do mniej naszpikowanego silikonami podkładu, bo od 4 dni używam revlona i napewno też ma swój udział w pogarszaniu stanu.
U mnie mam to szczęście, że poza dietą, która działa (oczyściła mi organizm z toksyn dzięki odpowiednio skomponowanej owsiance - otręby, płatki, banan, śliwki suszone, siemię i pasta Sezamowa, a obecnie z jabłkiem i cynamonem + orzechy włoskie), to to, że mam oligocen w kranie. Woda jest trochę twarda, ale nie podrażnia skóry. Rodzice mają też dobry filtr na domu. Więc dobra, trochę twarda woda + dieta. Zwiększyłam po prostu ilość węgli w diecie. Moja dieta przeczy zasadom 10PŻ, bo więcej tu węgli (pełnych) niż białka - no ale dietetyk ją układał. I powoli zaczynam tyć, z czego się cieszę, bo widzę, że doktor zatrzymał proces, który był nieunikniony, tylko nikt nie podejrzewał, że nabiał, przy alergii może wykończyć organizm - byłam wykończona i wycieńczona. A brzuch stroił fochy, bo od 6 lat się leczyłam na pęcherz, a teraz co ciekawe zakażenie jeśli się zdarzy, to trwa dzień, dwa przy stosowaniu ziołowego leku - Fitolizyna. Więc praktycznie przestałam jeść tyle antybiotyków co kiedyś.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 18:48   #4718
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

quench próbowałaś tego palgantone czy jeszcze nie miałaś okazji?
u mnie jego wygląd na skórze nie zachwyca, ciężko mi coś o nim powiedzieć nie zapchał choć wydaje mi się że na dłuższą metę może mieć do tego potencjał jakoś tak szybko się po nim błyszczę, sama nie wiem co o nim myśleć, nie wiem jak go nakładać bo jest bardzo gęsty i wymaga pracy, szkoda że nie daje takiego efektu jak charmzone feverlet może by go tak wymieszać.... ogólnie lubię raczej rzadkie kremy a ten jest bardzo gęsty(jak dla mnie)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:14   #4719
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
quench próbowałaś tego palgantone czy jeszcze nie miałaś okazji?
u mnie jego wygląd na skórze nie zachwyca, ciężko mi coś o nim powiedzieć nie zapchał choć wydaje mi się że na dłuższą metę może mieć do tego potencjał jakoś tak szybko się po nim błyszczę, sama nie wiem co o nim myśleć, nie wiem jak go nakładać bo jest bardzo gęsty i wymaga pracy, szkoda że nie daje takiego efektu jak charmzone feverlet może by go tak wymieszać.... ogólnie lubię raczej rzadkie kremy a ten jest bardzo gęsty(jak dla mnie)
Próbowałam. Z tym, że ja nie mam problemu z jego rozprowadzaniem a z nim samym. Ścina mi się na buzi dosłownie po 10 minutach i bardzo mocno ciemnieje.
W ogóle ze wszystkich testowanych przeze mnie bb kremów/podkładów azjatyckich klasyczny Skin 79 Hot Pink i Dear Rose wyglądają najlepiej... Dear Rose szczególnie, bo napchany silikonami daje efekt jeszcze lepszy niż Lasting Silk Armaniego. Szkoda tylko, że dziad ciemnieje. Nie zawsze, ale czasami potrafi bezczelnie przyciemnić mi skórę. Nie wiem od czego to zależy.
Czekam na iFionę... Miałam nadzieję, że dojdzie do Świąt ale najwidoczniej tak się nie stanie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:52   #4720
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Próbowałam. Z tym, że ja nie mam problemu z jego rozprowadzaniem a z nim samym. Ścina mi się na buzi dosłownie po 10 minutach i bardzo mocno ciemnieje.
W ogóle ze wszystkich testowanych przeze mnie bb kremów/podkładów azjatyckich klasyczny Skin 79 Hot Pink i Dear Rose wyglądają najlepiej... Dear Rose szczególnie, bo napchany silikonami daje efekt jeszcze lepszy niż Lasting Silk Armaniego. Szkoda tylko, że dziad ciemnieje. Nie zawsze, ale czasami potrafi bezczelnie przyciemnić mi skórę. Nie wiem od czego to zależy.
Czekam na iFionę... Miałam nadzieję, że dojdzie do Świąt ale najwidoczniej tak się nie stanie.

też tak mam, czasem pięknie jasno wyglądam, a czasem ten sam bb mi ciemnieje z dotychczasowych jeśli wziąć pod uwagę i jasność(!) i wygląd na buzi(co przy jasnych kremach/podkładach nie idzie w parze zazwyczaj) najbardziej mi pasuje skin79 homme feverleta bardzo lubię tylko troszkę za ciemny próbowałam też z zygmusiowych próbek skinfood apple cinnamon tea #1 też ładnie wygląda na skórze tak satynowo i gładko ale jest barrrdzo ciemny, brzoskwiniowy mam jeszcze 5 kremów do wypróbowania ale chcę zużyć to co napoczęłam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:58   #4721
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Właśnie widziałam podkłady F&F, marka tesco, dwa wyglądają całkiem jasno, fair(żółtawy) i ivory(różowawy)
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 20:15   #4722
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam podkłady F&F, marka tesco, dwa wyglądają całkiem jasno, fair(żółtawy) i ivory(różowawy)
czy moglabys napisac cos wiecej:
-czy sa w zwyklych Tesco (czy tych nowych)
-w jakiej cenie?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:17   #4723
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam podkłady F&F, marka tesco, dwa wyglądają całkiem jasno, fair(żółtawy) i ivory(różowawy)
Kiedyś czytałam o tych kosmetykach - podobno produkowane we Włoszech i są całkiem przyzwoite. Ale niestety nie widziałam ich w "swoim" Tesco
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:26   #4724
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam podkłady F&F, marka tesco, dwa wyglądają całkiem jasno, fair(żółtawy) i ivory(różowawy)
To oni produkują kosmetyki?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:01   #4725
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ano produkują nie wiem czy są w zwykłych tesco, u mnie jest Tesco extra. Podkłady kosztują 35zł, skusiłabym się ale dopiero co kupiłam burżujka. O ile pamietam sa oil free, na stronie f&f pewnie będzie więcej info. Znając mnie jak przedświąteczna dziura w budżecie się trochę podreperuje to się zaopatrzę pewnie w ivory. Z 10 minut myślałam, czy fair i ivory maja ten sam stopień jasności i wydaje mi się, że tak przy czym fair jest naprawdę jasnożółty, ivory bardziej różowy beż. Boje się tylko jak wyglądałyby w dziennym świetle bo wiadomo w hali się nie oceni. Wysmarowałam policzek i ładnie się wtopiło ale było już późno więc w domu też nie mogłam ocenić w normalnym świetle. Co jeszcze zauważyłam, myślę, że są lekko matujące, miło się rozprowadzają. Widziałam też bardzo jaśniutki korektor w kremie i pudry w kamieniu - transparentny bardzo jasny, kolejny odcień też całkiem całkiem się wydawał.
Jeszcze dodam, że ogólnie fluidy są chyba w 5 albo 6 kolorach więc dwa jasne to niezły wynik. No chyba, że zwiodło mnie sklepowe światło....
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:09   #4726
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

uuu szkoda, ze Tesco Extra mam za miastem

chodzi o ten podklad? http://beauty.ffmoda.com/pl-pl/winter-ice.aspx
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:14   #4727
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
uuu szkoda, ze Tesco Extra mam za miastem

chodzi o ten podklad? http://beauty.ffmoda.com/pl-pl/winter-ice.aspx
nie właśnie nei znalazłam na stronie, ten to taki typowy rozświetlacz w sumie nie nazwałabym go podkładem Trochę dziwne bo mają też rozświetlacz w słoiczku. Obiecuję, że przy kolejnej okazji zrobię foty telefonem bo akurat nie miałam go przy sobie.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:05   #4728
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

110 wygląda ładnie..http://karlasugar.net/2011/08/guest-...me-foundation/
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 17:09   #4729
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Tylko wątpię, czy ten podkład zawita do PL Premierę miał już dawno, w Polsce pojawiły się nawet podkłady które Maybelline wypuścił na rynek po nim, a Fit Me brak

Rany, chyba jutro pokręcę się po Tesco
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 17:48   #4730
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Są na allegro, ale oczywiście od 115 .
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:06   #4731
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Są na allegro, ale oczywiście od 115 .
No taaa.... Bo komu potrzebny odcień 110
Info dla dziewczyn bladych ale nie bardzo bladych. Dermika wypuściła linię podkładów Revisage. Najjaśniejszy podkład o odcieniu 01 shine porcelain wydaje się całkiem przyjemny. W weekend wrzucę swatche
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:53   #4732
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

chcialam obadać tą dermikę ale nie mieli testerów revisage, był jakiś rozświetlająco coś robiący i 101 też był jak na drogeryjne dość jasny.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:30   #4733
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

podkład NYX w douglas na promocji za 54,24 z 67,80 zł
promocja całkiem fajna
http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000044003.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:11   #4734
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
podkład NYX w douglas na promocji za 54,24 z 67,80 zł
promocja całkiem fajna
http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000044003.html
Szkoda tylko, że mają tylko 3 odcienie. I nie ma wśród nich ani pale ani ivory
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:24   #4735
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dziewczyny czy w Waszych Douglasach są kosmetyki Dianne Brill??
bo u mnie to nic nie ma, oferta bardzo licha, nawet Bobbi Brown czy np. NYX ni ma
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:32   #4736
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że mają tylko 3 odcienie. I nie ma wśród nich ani pale ani ivory
Ja gdzies powinnam miec 3/4 butelki najjasniejszego odcienia. Jak chcesz to Ci w przyszlym tygodniu moge podeslac ja .

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dziewczyny czy w Waszych Douglasach są kosmetyki Dianne Brill??
bo u mnie to nic nie ma, oferta bardzo licha, nawet Bobbi Brown czy np. NYX ni ma
BB jest w Krakowie, Wroclawiu, Poznaniu, Warszawie i chyba Gdansku. NYX tylko na stronie (w polskich Doglasach nie ma). Diane Brill tylko w wybranych Douglasach.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:50   #4737
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja dziś oglądałam Gosha, nawet jasny( znaczy tonei zadna nowośc, wiecie o nim), ale co z tego jak gliceryna i mnei zapcha. Nie wiem, chciałabym cos do 50 zł, nie musi super kryć. Ale nie Lumene Natural Code. Chyba nie ma szans na znalezienie. No i żeby nie wpadał mocno w róż..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:56   #4738
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31104393]Ja gdzies powinnam miec 3/4 butelki najjasniejszego odcienia. Jak chcesz to Ci w przyszlym tygodniu moge podeslac ja .



BB jest w Krakowie, Wroclawiu, Poznaniu, Warszawie i chyba Gdansku. NYX tylko na stronie (w polskich Doglasach nie ma). Diane Brill tylko w wybranych Douglasach.[/QUOTE]

Dzięki za propozycję, ale muszę jakoś spożytkować swojego Armaniego i Clarinsa. Nie mówiąc już o bb kremach i innych podkładach, które w amoku kupowania wpadły do mojej kosmetyczki. Znowu zaczynam tracić nad tym kontrolę I żeby to chociaż jasne było, a tu zonk

Podkłady Dianne Brill bardzo mnie zainteresowały Chyba po świętach ruszę na łowy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:06   #4739
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wrzucam swatch z podkładem Dermiki i dr Ireny Eris do porównania z Bourjois Flower Perfection.
Ogólnie kiedy porównałam Dermikę i Eris odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z tym samym podkładem tylko w innej tonacji kolorystycznej i o innym zapachu. Nawet opakowania mają podobne. Aż żałuję że wywaliłam opakowanie po Erisie, bo porównałabym składy. Ogólnie - wszytkie podkłady mają podobną jasność, aczkolwiek gdybym miała wskazać najjaśniejszy, to będzie to Bourjois. Eris jest minimalnie ciemniejszy i bardziej ziemisty natomiast Dermika ma najwięcej różowych pigmentów.
Więcej swatchy jutro, bo światło jest fatalne i nie sprzyja robieniu zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0837.jpg (62,8 KB, 102 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 20:19   #4740
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Podkłady Dianne Brill bardzo mnie zainteresowały Chyba po świętach ruszę na łowy
mnie po opisie już od dawna fascynują ponoć niewidoczne, leciutkie i dają perłowy efekt i ta tubka jak farba olejna
ponoc jest kilka "nowych" odcieni, miedzy innymi "geisha pearl" ale na necie nie mogę nic znaleźć, tylko tutaj o tym dziewczyna napisała:
http://www.pinksith.com/2008/10/dian...ter-pearl.html


tak w ogóle to próbeczka rozświetlającego bb (od zygmus) the history luxury coś tam... jest bardzo fajna(pomijając oczywiście kolor) dziewczyny pisały że mega błysk, że bardziej jak rozświetlacz niż bb ale jak dla mnie super na całą twarz szkoda tylko że z dwa/trzy tony jaśniejszy nie jest bo kolor go dyskwalifikuje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.