Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-30, 08:37   #1
naayHalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1

Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.


Cześć. Głupio mi tak pisać, ale już sama nie wiem co mam zrobić. Od paru miesięcy spotykam się z chłopakiem. Na samym początku jak wszędzie było fajnie,kolorowo. Po pewnym czasie gdy pokłóciłam się z mamą to wyżyłam się na nim i dopiero na drugi dzień przeprosiłam go i powiedziałam o co chodziło, pokłóciliśmy się o to, że nie powiedziałam odrazu o co chodzi i zerwaliśmy kontakt. Po 3 tygodniach znów się odezwał ,przyjechał porozmawiać i powiedział, że zależy mu na mnie, że cały czas myślał o mnie, znów było wszystko okej, tydzień temu pojechałam do niego poznać jego rodziców i od przedwczoraj Bóg wie o co chodzi, przestał ze mną normalnie rozmawiać, odpisywał tylko zdawkowo. Chciałam się z nim spotkać to nie bo ja inne plany, dziś też pytam się czy znajdzie dla mnie czas to też odpisał, że nie bo ma inne plany. Gdy spytałam się go o co chodzi bo nic nie rozumiem z jego zachowania i czuję się jakby miał mnie gdzieś to odpisał że mam czuć co chcę o mieć w dupie tak jak on ma. Już sama nie wiem co mam robić bo naprawdę bardzo go polubiłam i myślałam, że w końcu trafiłam na fajnego chłopaka !
naayHalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 10:10   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.

Pozostaje Ci tylko posłuchać jego rady.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 10:30   #3
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.

Olać? Po co pchać się w relacje, która od początku wygląda źle?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 10:33   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.

Cytat:
Napisane przez naayHalina Pokaż wiadomość
Cześć. Głupio mi tak pisać, ale już sama nie wiem co mam zrobić. Od paru miesięcy spotykam się z chłopakiem. Na samym początku jak wszędzie było fajnie,kolorowo. Po pewnym czasie gdy pokłóciłam się z mamą to wyżyłam się na nim i dopiero na drugi dzień przeprosiłam go i powiedziałam o co chodziło, pokłóciliśmy się o to, że nie powiedziałam odrazu o co chodzi i zerwaliśmy kontakt. Po 3 tygodniach znów się odezwał ,przyjechał porozmawiać i powiedział, że zależy mu na mnie, że cały czas myślał o mnie, znów było wszystko okej, tydzień temu pojechałam do niego poznać jego rodziców i od przedwczoraj Bóg wie o co chodzi, przestał ze mną normalnie rozmawiać, odpisywał tylko zdawkowo. Chciałam się z nim spotkać to nie bo ja inne plany, dziś też pytam się czy znajdzie dla mnie czas to też odpisał, że nie bo ma inne plany. Gdy spytałam się go o co chodzi bo nic nie rozumiem z jego zachowania i czuję się jakby miał mnie gdzieś to odpisał że mam czuć co chcę o mieć w dupie tak jak on ma. Już sama nie wiem co mam robić bo naprawdę bardzo go polubiłam i myślałam, że w końcu trafiłam na fajnego chłopaka !
Facet Ci powiedział, że ma to, czyli Waszą znajomość w d... - co jeszcze jest niejasne? Nie, to nie jest fajny chłopak, skoro nie potrafi jak człowiek z Tobą porozmawiać, a wali Ci takim tekstem. Ale ta znajomość w sumie od początku jest jakaś taka "poszarpana". W sumie nie powiedzenie Ci wprost "to koniec" jest sprytne, bo przez weekend może sobie poszaleć, Ty będziesz czekała na odzew z jego strony (zastanawiając się o co chodzi z tym "maniem w d..."), a on jak mu się zachce, odezwie się po kilku dniach i powie, że miał zły okres, czy coś tam.

Na moje oko facetowi zauroczenie przeszło. Poznanie z rodzicami niewiele znaczy, jeżeli nie idzie za tym normalne zachowanie się. Niektórzy takie rzeczy robią trochę automatycznie, bo tak wypada, bo może coś dzięki temu na nowo zaskoczy. Nie zaskoczyło i widzisz - znowu zrobił się "dziwny". Autorko, nie jest Ci coś takiego w życiu potrzebne - ciągła niepewność, szarpanina uczuciowa. Zatęsknienie to nie jest niestety wyznacznik uczucia - on się wtedy, po tych 3 tygodniach odezwał, bo zatęsknił, ale chyba nie poszedł za tym rozwój uczuć do Ciebie.

A może też, tak przyziemnie, nie spodobałaś się rodzicom. Różnie bywa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-03-30 o 10:35
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 13:38   #5
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.

Dobra radę Ci dał. Serio. On ma Cię w dupie to nie pozostaje nic innego jak mieć w dupie jego.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 12:27   #6
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Gdy chłopak mówi, że mam mieć w dupie tak jak on.

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Dobra radę Ci dał. Serio. On ma Cię w dupie to nie pozostaje nic innego jak mieć w dupie jego.
Dokładnie.
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-31 13:27:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.