Czy to normalne ze olej kokosowy nałożony na twarz/włosy po kilku godzinach śmierdzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 11:34   #1
Magda449
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13

Czy to normalne ze olej kokosowy nałożony na twarz/włosy po kilku godzinach śmierdzi?


Hej dziewczyny Przedwczoraj kupiłam olej kokosowy firmy Bio planete. W pierwszy dzień nałożyłam go na włosy w celu olejowania. Po kilku godzinach zaczął strasznie śmierdzieć... Z zapachu kokosa zrobił się zapach dosłownie wymiocin. Tak samo było z nałożeniem go na twarz. Nałożyłam go na noc i sytuacja się powtórzyła-po kilku godzinach zaczęłam czuć straszny smród. Normalnie w opakowaniu olej pachnie kokosem. Czy to normalne, ze olej kokosowy zmienia zapach?
Magda449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 12:51   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Czy to normalne ze olej kokosowy nałożony na twarz/włosy po kilku godzinach śmi

tak to normalne
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:20   #3
evella318
Raczkowanie
 
Avatar evella318
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 58
Dot.: Czy to normalne ze olej kokosowy nałożony na twarz/włosy po kilku godzinach śmi

Myślę że lepiej kupić olej kokosowy rafinowany który nie ma zapachu wiec napewno nie będzie śmierdział. Działanie jest takie same jak nierafinowanego, sama stosuje już od dłuższego czasu i jestem zadowolona
__________________
Chemicznie...
evella318 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 15:18   #4
Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ling
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy to normalne ze olej kokosowy nałożony na twarz/włosy po kilku godzinach śmi

spróbuj trzymać olej jak maseczkę- około godziny, unikniesz przykrego zapachu a efekt będzie zadowalający. U mnie nic takiego się nie dzieje, choć używam oleju nierafinowanego, tłoczonego na zimno. Przypuszczam, że może to być sprawa indywidualna- może w reakcji z Twoją skóra tak się dzieje, albo temperatura otoczenia jest zbyt wysoka (olej lubi chłód). Spróbuj olej z innej firmy, ale nie radzę próbować olejów rafinowanych- są one pozbawione wielu cennych składników, zazwyczaj mają znacznie gorszą jakość! xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-09-11 o 09:28 Powód: reklama
Ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:34   #5
darijka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: Czy to normalne ze olej kokosowy nałożony na twarz/włosy po kilku godzinach śmi

i tak nic nie przebije zapachu mojego olejku arganowego .. a co do olejku kokosowego - kup moze rafinowany, zapach jest mniej wyczuwalny
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
darijka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-21 22:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.