2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 21:36   #541
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.. Kurcze Szajajaba, tak mi przykro
Musze sobie skan zorganizować w tygodniu, bo inaczej się będę stresowała.. Albo do położnych serducha posłuchać..

A dla tych co jeszcze nie wymiotowały.
Ja mdłości mam od dobrych 3 tygodni, ale dziś miałam pierwsze 'spotkanie z porcelaną'..grrr Wstałam do pracy o 6:30 zjadłam w wyrze śniadanie po czym poszłam się umyć.. no i musiałam nos wydmuchać, bo całe zatoki znowu mam zapchane.. no i całe śniadanie poszło się...

Ja na szczęście nigdy nie paliłam, ale alkoholu to mi masakrycznie brakuje.. Półwytrawne białe winko.. ochhhhhhhhh
Mdłości mam od około 10 tygodni już (od trzeciego tygodnia, jeszcze zanim wiedziałam, że jestem w ciąży), a wymiotuję od 5 tygodni lub 6, w kazdym razie długo. Najpierw raz na jakiś czas, co kilka dni. Od dwóch tygodni codziennie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:13   #542
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Aguśkaa83 no to jeszcze troche i juz druga dzidzia zdjeciowa dolaczy do tej pierwszej rezolutnej. A jak Filipek, cieszy sie na rodzenstwo? powiedział, czy woli brata,czy siostree?

cziqua niezły miks sobie zafundowalas

Jolkaaa
masz gołąbki i Ty tak spokojnie o tym mowisz? i do tego,ze nie masz ochoty...ooo jaaaa toz golabki to moja milosc kulinarna
co do palenia w ciazy znam taka jedna nieodpowiedzialna, ktora ma juz 3 dzieci i przy kazdym cały czas paliła..Az mi sie noz w kieszeni otwiera jak takie cos slysze. Jeszcze tłumaczyla to sobie faktem,ze "lekarz powiedzial, ze bedzie gorzej ja teraz rzuce" grrr

szaja az nie wiem co powiedziec...trzymaj sie ciepło

Co do przytycia to niby wyszło 1,5kg wiecej....ale czuje sie czasem jak spizarka na jedzenie. Robie wycieczke do Wc i nic sie nie dzieje, juz normalnie nie mam co czytac. A tak swoja droga to ku uciesze mego małza brzuszek sie pokazal..(mam nadzieje,ze to nie zadne wzdecie )

Byłam dzisiaj na zakupach ubraniowych iiiiiiii jedyne co mi sie podobało to T-shirt....z jakąs mysza, kupiony w młodziezowym sklepie (czy to objaw kryzysu wieku mojego)...i bluza dresowa kangurka w kolorze dojrzałej maliny... niestety nadal brak spodni nie opinajacych brzuch,pozostaje mi rozpinanie guzika i łudzenie sie,ze zamek sie nagle nie zacznie rozpinac )
a nie szukalas w h&m? tam maja mode ciazowa ja swoje jeansy kupilam wlasnie w h&m, tylko wiekszosc maja rurek, ale sa ze strech'em i po pierwszym praniu zrobily sie bardzo wygodne.



dzien dobry, czyzbym byla dzisiaj porannym ptaszkiem?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:33   #543
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Szaja mi równiez bardzo przykro Oby to już naprawdę ostatnie złe wieści były
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:48   #544
julliczka
Rozeznanie
 
Avatar julliczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

dzień doberek,

wczoraj się chwaliłam, że nie mam wymiotów i co.. dziś mnie pogoniło na szczęście krótko i szybko poczułam ulgę. Jak na złość oczywiście, bo zaraz ruszam z mamą w trasę w świętokrzyskie (około 180 km) i będę prowadzić, mam nadzieję, że innych figli mieć nie będę

To miłego weekendu, jak dam radę jutro wieczorkiem po powrocie zajrzę do Was.
julliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:22   #545
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Mdłości mam od około 10 tygodni już (od trzeciego tygodnia, jeszcze zanim wiedziałam, że jestem w ciąży), a wymiotuję od 5 tygodni lub 6, w kazdym razie długo. Najpierw raz na jakiś czas, co kilka dni. Od dwóch tygodni codziennie

uuu nie zazdroszczę..
Karolca mam pytanie, z którego roku macie syrenkę? I mój mąż się pyta, czy Twój pojawia się na forum syrena-nekla???

My mamy volvo 100 z 1969 Uwielbiamy wszystko co się rusza a jest naprawdę stare Może się kiedyś na jakimś rajdzie spotkamy>>??
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:50   #546
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

szajajaba tak strasznie mi przykro. Trzymaj się dzielnie i nie trać swojego optymizmu Zaglądaj do nas
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:11   #547
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 10:25   #548
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
uuu nie zazdroszczę..
Karolca mam pytanie, z którego roku macie syrenkę? I mój mąż się pyta, czy Twój pojawia się na forum syrena-nekla???

My mamy volvo 100 z 1969 Uwielbiamy wszystko co się rusza a jest naprawdę stare Może się kiedyś na jakimś rajdzie spotkamy>>??
Mój się bardzo intensywnie udziela na Nekli
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:13   #549
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Oj dziewczyny... Przykro mi bardzo Szajajaba i Dragusia88 wczoraj nadrobilam, przeczytałam i przykro sie zrobilo Szczerze mówiąc zaczęłam się bardzo stresować... ehhhh... Te moje stresy.

Dziewczyny czy Wy też tak strasznie się denerwujecie? Ja nie wiem co się ze mną stało, zawsze byłam dosyć nerwowa, ale, teraz, to jest jakiś armagedon ! Wszystko mnie doprowadza do wściekłości, ledwo się powstrzymuje, żeby nie kłócić się z TŻ, na każdym kroku, a nawet z obcymi ludźmi, w sklepie, aucie... KOszmar I cały czas przekonanie, że nie powinnam się przecież denerwować..ehh...
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:16   #550
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

szajajba bardzo mi przykro- trzym sie mocno dziewczyno i trzymam kciuki za szybkie ponowne zafasolkowanie. Bedzie mi Ciebie tu brakowac , tak jakos mi gleboko w serce zapadlas
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:19   #551
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też tak strasznie się denerwujecie? Ja nie wiem co się ze mną stało, zawsze byłam dosyć nerwowa, ale, teraz, to jest jakiś armagedon ! Wszystko mnie doprowadza do wściekłości, ledwo się powstrzymuje, żeby nie kłócić się z TŻ, na każdym kroku, a nawet z obcymi ludźmi, w sklepie, aucie... KOszmar I cały czas przekonanie, że nie powinnam się przecież denerwować..ehh...
Normalnie jestem łagodna jak baranek, ale bardzo szybko się zaczęłam denerwować. Z byle powodu. Ale szybko mi przechodzi
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 11:36   #552
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

U mnie robi się, to nie do znieniesienia Nie wiem jak, to będzie.. Nie mam za, to żadnych mdłości ani innych objawów, prócz wyostrzonego węchu
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:40   #553
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Witajcie
A ja jestem szczęśliwa, bo wczoraj zadzwonili do mnie z przychodni i mam wizytę już w poniedziałek o 9 rano Muszę przyznać, że się szybko uwinęli i prawdopodobnie będę mieć USG A na dodatek mężuś ze mną idzie, hurrra
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:42   #554
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też tak strasznie się denerwujecie? Ja nie wiem co się ze mną stało, zawsze byłam dosyć nerwowa, ale, teraz, to jest jakiś armagedon ! Wszystko mnie doprowadza do wściekłości, ledwo się powstrzymuje, żeby nie kłócić się z TŻ, na każdym kroku, a nawet z obcymi ludźmi, w sklepie, aucie... KOszmar I cały czas przekonanie, że nie powinnam się przecież denerwować..ehh...
Ja wczoraj taki dzień miałam, normalnie bez kija nie podchodzic do mnie :/ Ale jak mam taki dzień to od razu mówię o tym mężowi i mi schodzi z drogi wtedy i jakoś się bez kłótni nawet obywa Za to wczoraj jak jechałam samochodem to obtrąbiłam jakiegoś pana tylko dlatego że wysadzał jakąś panią z zakupami przede mną i na chwilkę zablokował drogę.. W sumie nie wiem czemu to zrobiłam, nigdzie mi się nie spieszyło, takie do do mnie niepodobne że szok No a potem miałam moralniaka że się tak zdenerwowałam bo to się na niuni wszystko odbija...
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:53   #555
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

szajajaba współczuje !!!!! trzymaj sie i nie daj sie losowi !!!!

ja dis wstalam, ubralam sie, poszlam na targ z mezem i tyle teraz odpoczywam na obiad tortilla


ehhh teraz rzakdoc o zgaldam bo duzo na głowie mam ;/ no i maly dokazuje!!!! ale staram sie jakos nadrabiac- tak duzo piszecie ze po prostu potrzebuja 2 dni na nadrobienie jednego tutaj ;/
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres

Edytowane przez Gizmiatko
Czas edycji: 2011-09-10 o 11:56
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:12   #556
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Hejka
Ja dzis mam okropny nastroj.
Zostalam zwyzywana w zwyklej klotni przez meza od durniow i innych...
mnie neich sobie poniza ale szacunek za to ze mu dziecko nosze powinien miec! i koniec kropka...
wk***** sie dzis bardzo


Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Witajcie
A ja jestem szczęśliwa, bo wczoraj zadzwonili do mnie z przychodni i mam wizytę już w poniedziałek o 9 rano Muszę przyznać, że się szybko uwinęli i prawdopodobnie będę mieć USG A na dodatek mężuś ze mną idzie, hurrra
super, bede trzymac kciuki
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:17   #557
Capsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 161
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny... Przykro mi bardzo Szajajaba i Dragusia88 wczoraj nadrobilam, przeczytałam i przykro sie zrobilo Szczerze mówiąc zaczęłam się bardzo stresować... ehhhh... Te moje stresy.

Dziewczyny czy Wy też tak strasznie się denerwujecie? Ja nie wiem co się ze mną stało, zawsze byłam dosyć nerwowa, ale, teraz, to jest jakiś armagedon ! Wszystko mnie doprowadza do wściekłości, ledwo się powstrzymuje, żeby nie kłócić się z TŻ, na każdym kroku, a nawet z obcymi ludźmi, w sklepie, aucie... KOszmar I cały czas przekonanie, że nie powinnam się przecież denerwować..ehh...
Na męża nie denerwuje się, bo jest kochany, ale inni ludzie działają mi na nerwy. Raczej zawsze wściekam się z konkretnych powodów, ale ostatnio coraz częściej odrażają mnie swoim wyglądem, zachowaniem tudzież smrodem niektórzy mężczyźni. To raczej nic oryginalnego, ale od dawna takich osób nie widywałam a teraz mam wrażenie, że opanowują świat

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Jeszcze dodam, że do szału zaczął mnie doprowadzać dźwięk telefonu komórkowego, więc wkurzam się na każdego kto do mnie dzwoni.
Capsta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:18   #558
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Hejka
Ja dzis mam okropny nastroj.
Zostalam zwyzywana w zwyklej klotni przez meza od durniow i innych...
mnie neich sobie poniza ale szacunek za to ze mu dziecko nosze powinien miec! i koniec kropka...
wk***** sie dzis bardzo



super, bede trzymac kciuki
Dziękuję
Kochana nie smuć się, jeszcze przyjdzie i będzie przepraszał... mój też się czasem zapomina w kłótni i zbyt wiele mówi. A w ciąży to jest dużo bardziej przykre
Ale ja w ciąży jakaś spokojniejsza się zrobiłam, aż się sama sobie dziwię i już bardzo dawno się nie kłóciliśmy
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:40   #559
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

KOchane dzis poczulam pierwsze kopniaczki dzidziusia a jutro zaczynam drugi trymestr az sie poplakalam
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 12:42   #560
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Kochana nie smuć się, jeszcze przyjdzie i będzie przepraszał... mój też się czasem zapomina w kłótni i zbyt wiele mówi. A w ciąży to jest dużo bardziej przykre
Ale ja w ciąży jakaś spokojniejsza się zrobiłam, aż się sama sobie dziwię i już bardzo dawno się nie kłóciliśmy
wiesz my ogolnie klocimy sie zawsze z para co dla mnie jest nie fajne, ja tak nie lubie, ale on mnie czasem tak potrafi wyprowadzic z rownowagi ze nie moge spokojnie... a szczegolnie w ciazy jest to przykre, bo jednak dzidzia to tez slyszy i moze sie boi wtedy?
jednak uwazam ze powinien skakac kolo mnie bo nosze nasze malenstwo i powinien chociaz w tym okresie sie powstrzymac

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
KOchane dzis poczulam pierwsze kopniaczki dzidziusia a jutro zaczynam drugi trymestr az sie poplakalam
super Kasiu
ja tez czulam juz dwa pojedyncze takie delikatne a tak to cisza
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:46   #561
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny... Przykro mi bardzo Szajajaba i Dragusia88 wczoraj nadrobilam, przeczytałam i przykro sie zrobilo Szczerze mówiąc zaczęłam się bardzo stresować... ehhhh... Te moje stresy.

Dziewczyny czy Wy też tak strasznie się denerwujecie? Ja nie wiem co się ze mną stało, zawsze byłam dosyć nerwowa, ale, teraz, to jest jakiś armagedon ! Wszystko mnie doprowadza do wściekłości, ledwo się powstrzymuje, żeby nie kłócić się z TŻ, na każdym kroku, a nawet z obcymi ludźmi, w sklepie, aucie... KOszmar I cały czas przekonanie, że nie powinnam się przecież denerwować..ehh...
Ja az tak zle nie mam, tzn czasem sie zdenerwuje, ale bez przesady, z mezem sie na szczescie nie klocimy
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Witajcie
A ja jestem szczęśliwa, bo wczoraj zadzwonili do mnie z przychodni i mam wizytę już w poniedziałek o 9 rano Muszę przyznać, że się szybko uwinęli i prawdopodobnie będę mieć USG A na dodatek mężuś ze mną idzie, hurrra
super
Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj taki dzień miałam, normalnie bez kija nie podchodzic do mnie :/ Ale jak mam taki dzień to od razu mówię o tym mężowi i mi schodzi z drogi wtedy i jakoś się bez kłótni nawet obywa Za to wczoraj jak jechałam samochodem to obtrąbiłam jakiegoś pana tylko dlatego że wysadzał jakąś panią z zakupami przede mną i na chwilkę zablokował drogę.. W sumie nie wiem czemu to zrobiłam, nigdzie mi się nie spieszyło, takie do do mnie niepodobne że szok No a potem miałam moralniaka że się tak zdenerwowałam bo to się na niuni wszystko odbija...
Ja takie rzeczy robilam przed ciaza zawsze, a teraz mi sie nasililo jak tylko wsiadam za kolko to mam agresora, irytuje mnie sposob jazdy innych ludzi i najczesciej jezdza za wolno, zbyt niepewnie i wyprowadzaja mnie tym z rownowagi albo jak nie moge znalezc parkingu pod domem to jest dopiero masakra. Jak sie poustawiaja tak ze po pol auta by sie zmiescilo pomiedzy

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
KOchane dzis poczulam pierwsze kopniaczki dzidziusia a jutro zaczynam drugi trymestr az sie poplakalam
a z suwaczka wynika ze jestes w 15 tc ?
gratuluje ruchow i zazdroszcze po cichu tez bym chciala juz poczuc, ale u mnie to pierwsza ciaza wiec jeszcze musze poczekac
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:06   #562
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Emigra o widzisz ale sie pierdzielnelam to ja juz w 15 TC ale od jutra bo ten suwaczek jakos cos inaczej liczy , ja mam taki wydruk od gina MAAAtko przez te praktyki machnelam sie o dwa tygodnie

Jak tak dalej bedzie to bede miala parte a bede myslec ze to jeszcze nie teraz
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:07   #563
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Emigra o widzisz ale sie pierdzielnelam to ja juz w 15 TC ale od jutra bo ten suwaczek jakos cos inaczej liczy , ja mam taki wydruk od gina MAAAtko przez te praktyki machnelam sie o dwa tygodnie
hehe suwaczki licza chyba od ostatniego dnia @✂albo przewidywanego dnia porodu nie? Spokojnie Ja tez w 15 tc ale mowie, pierwsza ciaza to pewnie pozno zaczne odczuwac ruchy bobaska ale fajnie ze Ty juz czujesz
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:42   #564
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Witam kobitki

ja wczoraj myślałam że umrę tak mnie baniak napi...ał nawet z zasypianiem miałam problem. Dzisiaj rano pierwsze co do apteki po coś od bólu głowy byle nie do połykania jak juz pisałam tabletek w jadłospisie mam wystarczająco wiele jak dzisiaj policzyłam coś ok 13, no i Pani aptekarka dała mi maśc do smarowania czółka
A teraz wsuwam żurek mamusi pychotka
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 14:20   #565
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Dziś poczułam takie jakby lekkie pukanie i łaskotanie od środka i się zastanawiam czy to jelita czy bejbik
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 15:24   #566
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dziś poczułam takie jakby lekkie pukanie i łaskotanie od środka i się zastanawiam czy to jelita czy bejbik
wszystko mozliwe
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:03   #567
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj taki dzień miałam, normalnie bez kija nie podchodzic do mnie :/ Ale jak mam taki dzień to od razu mówię o tym mężowi i mi schodzi z drogi wtedy i jakoś się bez kłótni nawet obywa Za to wczoraj jak jechałam samochodem to obtrąbiłam jakiegoś pana tylko dlatego że wysadzał jakąś panią z zakupami przede mną i na chwilkę zablokował drogę.. W sumie nie wiem czemu to zrobiłam, nigdzie mi się nie spieszyło, takie do do mnie niepodobne że szok No a potem miałam moralniaka że się tak zdenerwowałam bo to się na niuni wszystko odbija...

No właśnie, to jest najgorsze, że nie powinnyśmy się denerwować właśnie ze względu na maleństwo

Cytat:
Napisane przez Capsta Pokaż wiadomość
Na męża nie denerwuje się, bo jest kochany, ale inni ludzie działają mi na nerwy. Raczej zawsze wściekam się z konkretnych powodów, ale ostatnio coraz częściej odrażają mnie swoim wyglądem, zachowaniem tudzież smrodem niektórzy mężczyźni. To raczej nic oryginalnego, ale od dawna takich osób nie widywałam a teraz mam wrażenie, że opanowują świat

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Jeszcze dodam, że do szału zaczął mnie doprowadzać dźwięk telefonu komórkowego, więc wkurzam się na każdego kto do mnie dzwoni.

Mam dokładnie to samo uczucie... Dużo facetów wydaję mi się jakiś podejrzanych i obleśnych i tacy jacyś dziwni są Ostatnio siedziałam w aucie koło dworca i tak przez okno patrzyłam na ludzi... I właśnie zaczęłam myśleć, że coraz więcej dziwolągów chodzi heh zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie zaczynam po prostu wariować... ale pocieszyłaś mnie, może, to przez hormony

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ja az tak zle nie mam, tzn czasem sie zdenerwuje, ale bez przesady, z mezem sie na szczescie nie klocimy

super

Ja takie rzeczy robilam przed ciaza zawsze, a teraz mi sie nasililo jak tylko wsiadam za kolko to mam agresora, irytuje mnie sposob jazdy innych ludzi i najczesciej jezdza za wolno, zbyt niepewnie i wyprowadzaja mnie tym z rownowagi albo jak nie moge znalezc parkingu pod domem to jest dopiero masakra. Jak sie poustawiaja tak ze po pol auta by sie zmiescilo pomiedzy

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------




To ja mam w aucie, to samo. Dosłownie szału dostaję i sie wydzieram... Nie mam nawet cierpliwości by kogoś przepuścić, nie mówiąc o wychodzących na drogę przechodniach mam ochotę zamiast na hamulec wcisnąć gaz
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:12   #568
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Hejka
Ja dzis mam okropny nastroj.
Zostalam zwyzywana w zwyklej klotni przez meza od durniow i innych...
mnie neich sobie poniza ale szacunek za to ze mu dziecko nosze powinien miec! i koniec kropka...
wk***** sie dzis bardzo
Witaj w klubie ja też dziś miałam niezłą przeprawę z mężem i to z samego rana na szczęście już jest ok
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:16   #569
monika_krk
Raczkowanie
 
Avatar monika_krk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cześć dziewczyny! Właśnie przeczytałam całe 19 stron wpisów korzystając z sobotniego luzu Wszystkim przyszłym mamą gratuluję! Chciałam się do was przyłączyć, termin wg OM mam na 2.04.2012.
monika_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:44   #570
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Dagirll dobrze wiedziec, ze nie ja jedyna tak reaguje moj maz sie juz przyzwyczail ze klne jak szewc podczas prowadzenia auta, choc i tak staram sie hamowac najgorzej jak np wioze tesciowa


Monika_krk witaj i gratuluje
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.