Sonda publiczna Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Pokaż wyniki sondy: Podoba Ci się nowe KWC?
Tak 6 1,52%
Nie 385 97,47%
Nie mam zdania 4 1,01%
Głosujący: 395. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 13:10   #151
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Redakcja to ma poczucie humoru, wysłali mi zaproszenie do testów farb Syossa. Mogę zostać ambasadorką I napisać recenzję o treści "mi się podoba, fajna farba, polecam wizażanką".
Tak... to w sumie nawet zabawne w pokrętny sposób...

__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:02   #152
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Redakcja to ma poczucie humoru, wysłali mi zaproszenie do testów farb Syossa. Mogę zostać ambasadorką I napisać recenzję o treści "mi się podoba, fajna farba, polecam wizażanką".
Ja dostałam już dwie wiadomości z tym - jak chyba ze dwa lata używam wyłącznie henny do farbowania

Tak czytam Wasze żale i podpisuję się wszystkimi kończynami. W kwestii samego wyglądu się nie wypowiem, bo w ogóle nie ogarniam trendu w Internecie, by wszystko stawało się takie wielkie i kwadratowe - ale ja konserwa jestem w tej kwestii.
Kiedy weszłam na nowe KWC i zobaczyłam jego rozlazłość oraz problemy w działaniu, to początkowo myślałam, że to tablet coś knoci, może nie współgra z androidowym Chrome albo coś - po Waszych wypowiedziach widzę jednak wyraźnie, że mój tablet jest niewinny Nie jest to pierwszy raz, kiedy Wizaż nie przejmuje się opiniami Userek, choć zdziwił mnie brak możliwości wyboru wersji, to już krok dalej w olewaniu. Nowe "recenzje" pokroju "to jest super" i punktowanie aktywności - jakiejkolwiek, bez jakości - to też kwestie śmiechu warte. Nie należę do Użytkowniczek aktywnych, po tylu latach mam na koncie niewiele postów, 28 recek i 2 dodane produkty, jednak nawet w tej małej ilości wszystkiego zależało mi cały czas na wiarygodności i pomocy innym dziewczynom, sama wiele rzeczy kupiłam dzięki KWC. Chciałam nadrobić zaległości i napisać w końcu o rzeczach, które dotąd wypróbowałam, ale chyba sobie daruję - to żadna przyjemność dokładać swoje małe cegiełki do czegoś, z czego obecnie sama nie skorzystałabym jako źródła informacji.
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:25   #153
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Często posiłkowałam się KWC przed zakupem produktów, których nie znałam. Lubiłam uporządkowaną, klarowną formę, mogłam doczytać trochę o recenzentkach, żeby upewnić się, co do wyrobienia wstępnej opinii. Nawet zdarzyło mi się kilka razy dopisać recenzję, jeśli widziałam, że dotąd nie była jakaś cecha produktu wymieniona. Obecna wersja jest do bani, nie pozwala się skupić na temacie. Specjalnie weszłam sobie w recenzję kosmetyku, którą czytałam w starej formie , no i niestety- porównanie wypada kiepsko. Sama idea wpisywania recenzji była dotąd prosta- odnoszono się do produktu, który z jakichś względów wpadł w ręce= przykuł naszą uwagę ( promocja, recenzja w necie, potrzeba kosmetyku o danych właściwościach) i pozostawił po sobie takie, czy inne wrażenie. To już był jakiś miernik i sygnał dla czytelniczek. Teraz jest duża szansa, że spora grupa recenzujących kierować się zasadą "dają, to bierę, coś tam potem skrobnę". I to mi się nie podoba, powoduje, że nie do końca poważnie będę podchodzić do nowych recenzji. O ile w ogóle przebrnę przez ten bałagan i chaos, jaki teraz panuje na kwc.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:36   #154
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wtedy napiszę "co za szajs trzymajcie się z daleka nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!" . Jak będę pisać dużo takich recenzji, to może nawet umieszczą mnie na liście najaktywniejszych recenzentek
No wiesz?! Dostaniesz farbę za darmo i niepochlebną opinię napiszesz? Tak się nie robi
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:02   #155
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
i kolejna rozbudowana recenzja na temat jednego z pokładów


ómaruam i nie rzyje
oczywiście lajkowałaś?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:09   #156
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

hehe, jakoś na to nie wpadłam, aby dać łapkę do góry za niezwykle pomocą recenzję muszę to nadrobić.
A swoją drogą to pojawiło się chyba ostatnio bardzo dużo "nowych wizażanek", które mają maksymalnie po kilka recenzji.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:25   #157
Kilaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Oddałam swój głos w sondzie. Moja odpowiedź na nowe KWC - beznadziejne.
Nowa formuła nikomu się nie podoba, wprowadzana jest na siłę, wbrew dotychczasowym użytkownikom.
Nowe KWC jest przede wszystkim niefunkcjonalne, kompletnie chaotyczne, nieczytelne. To zdanie wielu użytkowniczek.

Dotychczas korzystałam z KWC z wielką przyjemnością. Nie umieszczałam swoich recenzji ale bardzo ceniłam sobie mądre rady Uzytkowniczek. Do tego nie potrzebowałam logowania. Najbardziej brakuje mi możliwości wybrania kategorii, później litery a na koniec marki produktu, żeby widzieć, co przeglądam.
Konto na Wizażu utworzyłam 2 dni temu, tylko po to, żeby móc zaprotestować. Popsuliście coś, co było dobre. Sprawdźcie sobie wyniki sondy. Myślę, że ktoś mądry utworzy nową stronę korzystając z tego co odrzuciliście. Ja tu już więcej nie zajrzę, chyba jedynie żeby sprawdzić, czy ktoś poszedł wreszcie po rozum do głowy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Kilaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 13:28   #158
ethernalmagic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Pytanie pierwsze- wrociły Wam juz dziewczyny recenzje? ja mam mniej niz miałam i najlepsze jest to ze mam kilka usunietych przez modki a nie mam wielu tych ktore miec powinnam
Wciaz nie mam wszyskich punktow, wiem ze nie jest to najwazniejsze ale zastanawiam sie gdziez sie one podziały
Probowałam dodac recke,nie nada mimo iz zdaje sie ze wszystko wykonałam poprawnie
Moze nie jestem wybitna recenzentka ale staram sie pisac składnie i z sensem , zeby ktos sobie mogł skorzystac ( sama posiłkuje sie kwc przed zakupami, a raczej posiłkowałam), to co widze teraz- przykłądem niech bedzie recenzja podkłądu sprzed kilku postow to jakas farsa. Powaznie? Tak teraz bedzie?
Na nowym KWC byłam 3 razy odkad wprowadzili nieszczesne zmiany, poczekam jeszcze chwile, poczekam do spotkania. Podejrzewam jednak ze usune swoje recenzje i zwine majdan bo na lepsze chyba nie zmieni sie nic. Szkoda, od 6 lat siedziałam tutaj przynajmniej kilkanascie minut dziennie.
Nie ma tutaj juz niczego co mogłoby mnie zadowolic, mam na mysli cały ten nieszczesny Wizaz, KWC to tylko dobicie.
Na temat tego okrutnego fałszu jaki jedzie z ''gory'' ju lepiej nic mowic nie bede bo co mam wiecej dodac. Zachowanie redaktorek to zenada jakiej jeszcze w sieci nie widziałam, wstyd.
ethernalmagic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 13:55   #159
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Dawno mnie na forum nie było, ale często przed kupieniem kosmetyków zaglądałam na KWC. A tak właściwie to była to nieoceniona pomoc i kopalnia wiedzy dla mnie. Mam problematyczną skórę i KWC było dla mnie jak znalazł. I jakież było moje zdziwienie, gdy weszłam na znana sobie stronę i o rany - reklamy, ogromne zdjęcia, zupełnie nieczytelne strony. Jak już gdzieś któraś z Was zauważyła, zupełnie nieintuicyjna strona. Wiedząc czego szukam (konkretna recenzja, konkretnego kosmetyku), naszukałam się jak głupia. I nie znalazłam, bo zrezygnowałam. A co dopiero by było, jakby ktoś chciał zaczynać szukanie od zera. Masakra. Zawiodłam się niesamowicie i jest mi smutno, że strona, która z zamyśle miała być pomocą od Wizażanek dla Wizażanek, stała sie maszynką do zarabiania na reklamach. Mam nadzieję, że stara wersja wróci. Albo przynajmniej będzie wybór między starą a nową wersją (tak jak to jest przy zmianach choćby szat graficznych na większości stron internetowych).

Pozdrawiam
__________________
.



enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:19   #160
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

ethernalmagic - pamiętasz, czego ci brakuje? Próbowałaś znaleźć to ręcznie na stronie produktu (jeśli jest w miarę świeże)? Niektóre mogły jeszcze się nie zaciągnąć, bo profile są dość ospałe
Ja mam nadwyżki tak jak ty, na papierze powinno być 236 recenzji, a mam ponad 250 pozycji, z czego większość to nieaktywne linki do usuniętych przeze mnie w ostatnich dniach. Nie wiem, czego się spodziewać - znikną, nie znikną?
Najgorsze jest to, że jak mi je przywrócą, to nie zobaczę tego od razu. (I w drugą stronę - trudniej będzie kontrolować, czy coś znika i dlaczego.)
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:46   #161
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Często przed zakupami przeglądałam KWC. Teraz się to z pewnością zmieni - strona jest tak nieprzejrzysta, nieintuicyjna że to skutecznie zniechęca mnie do korzystania z KWC. Jeśli tak już zostanie, to ja niestety podziękuję.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 21:49   #162
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Zacisnęłam zęby, podjęłam kolejną próbę skorzystania z KWC, bo doraźna potrzeba mnie przypiliła.
I koniec, amen, odpadam, rezygnuję, wymiękam, żegnam ozięble. Nowe KWC jest przykładem tego, jak NIE POWINIEN wyglądać portal przyjazny dla użytkownika.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 22:51   #163
NiebieskOOka87
Przyczajenie
 
Avatar NiebieskOOka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami, niestety dla mnie to koniec KWC
NiebieskOOka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 23:41   #164
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

koniec kwc szkoda, wielka szkoda, naprawdę lubiłam
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 08:45   #165
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

zastanawiam się, czy tfurcom tego potwora przychodzi do głowy, że namolne autoreklamy KWC zachęcą do korzystania zeń

bo ja je omijam jeszcze szerszym łukiem niż inne i jeszcze staranniej zamykam, aby przez przypadek nie kliknąć
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:33   #166
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
nie, nie używam - mam powody

nie wiem, jak w każdym razie staram się nie klikać, m.in. aby klikalnosci nie zwiększać (taki tam bierny opór), no i aby po prostu nie zobaczyć tego ... czegoś

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Przy okazji - ponownie dziękuję wszystkim głosującym, i Paniom i Panom, którzy choć nieliczni w tej społeczności, jak zawsze dają radę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:51   #167
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Ja bym bez Adblocka w ogóle nie dała rady wchodzić na Wizaż. Często wyłączam go na wybranych stronach, jeśli mnie o to proszą i widzę, że reklamy nie będą mi utrudniać korzystania. Wizaż jednak nie zna umiaru i dla mnie jest tylko albo-albo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 10:27   #168
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na stronach takich jak wizaż reklamodawcy płacą za odsłony, więc jak masz adblocka=reklamy się nie wyświetlają=wizaż nie zarabia.
W reklamach google jest płatne od kliknięcia.
Ja też wyłączam adblocka na niektórych stronach, ale wizaz to jest największe przegięcie jakie znam. Bazują chyba an tym ,że główna grupa odbiorców, czyli młode kobiety, nie słyszały nigdy o dodatkach do przeglądarki.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 12:42   #169
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym bez Adblocka w ogóle nie dała rady wchodzić na Wizaż. Często wyłączam go na wybranych stronach, jeśli mnie o to proszą i widzę, że reklamy nie będą mi utrudniać korzystania. Wizaż jednak nie zna umiaru i dla mnie jest tylko albo-albo.
Obstawiam, że w końcu nadejdzie ten dzień, w którym z włączonym Adblockiem nie będzie można korzystać z wizażu
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 12:59   #170
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Obstawiam, że w końcu nadejdzie ten dzień, w którym z włączonym Adblockiem nie będzie można korzystać z wizażu
Ja też
Kiedyś przy okazji dyskusji nt filmików wpychanych pod recenzjami Rochelle pisała, że nie zrezygnują z nich, bo wg ich statystyk wizazanki nie pauzują ich - znaczy się nie przeszkadzają im. Na pytanie o to czy maja statystyki dotyczące używania Adblocka blokującego ten badziew nie dostałam odpowiedzi. Jakbym miała za każdym razem pauzować to coś, to chyba padłabym rażona atakiem apopleksji, bo nic nie wkurzało mnie bardziej od tych filmików. No, do czasu pojawienia się nowej wersji KWC.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 13:14   #171
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też
Kiedyś przy okazji dyskusji nt filmików wpychanych pod recenzjami Rochelle pisała, że nie zrezygnują z nich, bo wg ich statystyk wizazanki nie pauzują ich - znaczy się nie przeszkadzają im. Na pytanie o to czy maja statystyki dotyczące używania Adblocka blokującego ten badziew nie dostałam odpowiedzi. Jakbym miała za każdym razem pauzować to coś, to chyba padłabym rażona atakiem apopleksji, bo nic nie wkurzało mnie bardziej od tych filmików. No, do czasu pojawienia się nowej wersji KWC.
kiedy widze te filmiki to automatycznie wyłączam głos w lapku, bo nie chce mi sie każdego badziewia pauzować
ale zacznę

weszłam wczoraj na KWC poszukac kremu.
Po kilku sekundach wyszłam zniesmaczona (m.in. brakiem marki w nazwie) i wiecej tego blędu nie popełnię
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 13:31   #172
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też
Kiedyś przy okazji dyskusji nt filmików wpychanych pod recenzjami Rochelle pisała, że nie zrezygnują z nich, bo wg ich statystyk wizazanki nie pauzują ich - znaczy się nie przeszkadzają im. Na pytanie o to czy maja statystyki dotyczące używania Adblocka blokującego ten badziew nie dostałam odpowiedzi. Jakbym miała za każdym razem pauzować to coś, to chyba padłabym rażona atakiem apopleksji, bo nic nie wkurzało mnie bardziej od tych filmików. No, do czasu pojawienia się nowej wersji KWC.
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kiedy widze te filmiki to automatycznie wyłączam głos w lapku, bo nie chce mi sie każdego badziewia pauzować
ale zacznę

weszłam wczoraj na KWC poszukac kremu.
Po kilku sekundach wyszłam zniesmaczona (m.in. brakiem marki w nazwie) i wiecej tego blędu nie popełnię
a ja pauzuję, nie urządza mnie wyłączanie głosu, tym bardziej że prawie zawsze słucham Antyradia
bo nie widzę powodu marnować pakietu na wyświetlanie guana, a potem dokupywania gigabajtów, żeby obejrzeć fajny film
sorry - nie zamierzam jeszcze finansować z własnej, chudej kieszeni ich genialnych pomysłów na zarobek
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 13:37   #173
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
.
Ja też wyłączam adblocka na niektórych stronach, ale wizaz to jest największe przegięcie jakie znam. Bazują chyba an tym ,że główna grupa odbiorców, czyli młode kobiety, nie słyszały nigdy o dodatkach do przeglądarki.
Polecam jeszcze raz zainstalowanie prostego dodatku do przeglądarki który fajnie blokuje różne rzeczy

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/ghostery/

Będziecie bardzo zaskoczone widząc ile wizaż zbiera o nas informacji
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 13:47   #174
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a fakt
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 21:13   #175
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
weszłam wczoraj na KWC poszukac kremu.
Po kilku sekundach wyszłam zniesmaczona (m.in. brakiem marki w nazwie) i wiecej tego blędu nie popełnię
Właśnie, o co chodzi z tym brakiem marki w nazwie? Strasznie dziwne rozwiązanie. Bardzo niefajne i niewygodne.

Błędy na kwc to najmniejszy problem kwc.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:55   #176
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Przyłączam się do opinii że nowa wersja jest fatalna.
Co Wam strzeliło do głowy żeby dobrze funkcjonującą stronę (czytelną!) tak po prostu zniszczyć?
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 09:03   #177
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Właśnie, o co chodzi z tym brakiem marki w nazwie? Strasznie dziwne rozwiązanie. Bardzo niefajne i niewygodne.

Błędy na kwc to najmniejszy problem kwc.

bo ponoć wizażanką myliła się marka z nazwą, tiaaa
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 10:17   #178
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
bo ponoć wizażanką myliła się marka z nazwą, tiaaa
Może to się tyczy wizażanek z nowej grupy docelowej portalu?

A tak na serio to wszędzie (blogi, fora, portale, itp.) pisze się najpierw markę, a potem nazwę produktu wiec kiepską wymówkę sobie wymyślili...
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać

Edytowane przez Lady_Mosquito
Czas edycji: 2016-04-03 o 10:20
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 10:41   #179
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Może to się tyczy wizażanek z nowej grupy docelowej portalu?

A tak na serio to wszędzie (blogi, fora, portale, itp.) pisze się najpierw markę, a potem nazwę produktu wiec kiepską wymówkę sobie wymyślili...
aaaa, na to nie wpadłam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 23:47   #180
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nie podoba mi sie nowe KWC. Jest nieczytelne, beznadziejna czcionka.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 12:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.