Invimed i Invicta Wrocław - część 2 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 20:32   #3301
karmela 2911
Raczkowanie
 
Avatar karmela 2911
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 445
GG do karmela 2911
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Dziewczyny wydaje mi sie ze refundowane leki sa 3 razy tak jak podejscia w mz. Powyzej 3 juz platne normalnie. Czyli ja juz musialabym placic, ale Ty justka w sumie nie, bo dopiero 2 razy korzystalas z refundacji lekow. Zapytaj lekarza.
__________________
Ważne są dni, których jeszcze nie znamy..
karmela 2911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 07:14   #3302
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Znalazłam takie coś:
"W ramach Programu para ma prawo skorzystać z trzech prób procedury wspomaganego rozrodu. Kolejny cykl pobrania i zapłodnienia komórek jajowych może być wykonany dopiero po wykorzystaniu wszystkich uzyskanych wcześniej zarodków. Największy koszt in vitro stanowią: punkcja jajników, zapłodnienie oraz transfer zarodków. Pary zakwalifikowane do Programu nie ponoszą na tym etapie żadnych kosztów.

Jeszcze niedawno sporym obciążeniem finansowym były leki. Obecnie preparaty umożliwiające stymulację hormonalną podlegają refundacji. Mogą się o nią ubiegać, także te pary, które nie zakwalifikowały się do Programu.

Kryteria kwalifikacji są podobne, jak w przypadku rządowego programu leczenia niepłodności, ale program i refundacja leków działają niezależnie. Oznacza to, że pacjentka nie musi uczestniczyć w Programie Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016, a mimo to może mieć refundowane preparaty do stymulacji hormonalnej. Lekarz dobiera leki indywidualnie, biorąc pod uwagę wiek oraz historię choroby pacjentów."

Czyli powinni mi refundować.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 07:54   #3303
NowaStarsza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 170
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Tak, refundacja leków poza programem jest możliwa, aczkolwiek nam lekarz powiedział, że jedynym kryterium było właśnie moje AMH (nie pamiętam dokładnie tej granicy, ale chyba powyżej 1,2 było refundowane, a ja przy pierwszym badaniu miałam grubo poniżej 1 i wówczas groziło nam wydanie od 2.000-4.000 zł. Dobrze, że sama zdecydowałam się zrobić badanie drugi raz, chociaż lekarz nie widział w tym sensu, a jednak się udało i cudownie mój wynik był powyżej tej magicznej granicy). Nie wiem nic na temat ewentualnych 3 prób tak jak w programie więc nie będę się wymądrzać. Trzeba chyba zapytać lekarza czy to ma jakiś związek czy nie...moim zdaniem nie, bo my się w ogóle nie kwalifikowaliśmy na program, bo już w klinice nie było pieniędzy więc nie było na co liczyć, ale tak jak napisałam, mogę się mylić, więc wolę się nie wymądrzać...
NowaStarsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:41   #3304
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez NowaStarsza Pokaż wiadomość
Tak, refundacja leków poza programem jest możliwa, aczkolwiek nam lekarz powiedział, że jedynym kryterium było właśnie moje AMH (nie pamiętam dokładnie tej granicy, ale chyba powyżej 1,2 było refundowane, a ja przy pierwszym badaniu miałam grubo poniżej 1 i wówczas groziło nam wydanie od 2.000-4.000 zł. Dobrze, że sama zdecydowałam się zrobić badanie drugi raz, chociaż lekarz nie widział w tym sensu, a jednak się udało i cudownie mój wynik był powyżej tej magicznej granicy). Nie wiem nic na temat ewentualnych 3 prób tak jak w programie więc nie będę się wymądrzać. Trzeba chyba zapytać lekarza czy to ma jakiś związek czy nie...moim zdaniem nie, bo my się w ogóle nie kwalifikowaliśmy na program, bo już w klinice nie było pieniędzy więc nie było na co liczyć, ale tak jak napisałam, mogę się mylić, więc wolę się nie wymądrzać...
Kryterium AMH miałaś w invikcie?
Ja robiłam ostatnio to miałam 2,69 więc nie jest tak źle.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:56   #3305
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

justka, ja też gdzieś czytałam o tej refundacji, że jeszcze raz Ci się należy, ale tylko do końca czerwca. Może przejrzyj tę ustawę z listopada o in vitro. A w ogóle to masz jakąś wizytę u lekarza w Invikcie umówioną czy teraz jak? Przykro mi, że nie wyszło tak jak pragnęliście i rozumiem, że to naprawdę ogromne koszty.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:57   #3306
najkii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 565
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez justka2209 Pokaż wiadomość
No to złych wiadomości ciąg dalszy. Z mojej walczącej czwórki pozostał jeden plus jeden zamrożony wczoraj to mam 2 zarodki.
Jednak już wcześniej zdecydowaliśmy, że do PGD damy nie mniej niż 3, dlatego też musimy podejść do stymulacji raz jeszcze i raz jeszcze pobrać, żeby uzbierało się ich trochę więcej. Ostatnio z 3 zdrowy był tylko 1, więc nie widzę sensu wydawania 8 tys. żeby zbadali 2 i później znowu po kolejnej stymulacji kolejna kasa.
Teraz musimy już podejść komercyjnie, ale pewnie na rządówkę na 3 podejście też byśmy się już czasowo nie załapali.
Zła wiadomość dopadła mnie w pracy, więc jakoś się trzymam przy reszcie pracowników, ale niewiele mi brakuje, żeby wybuchnąć.
Jak myślicie czy już w następnym cyklu będę mogła podejść do stymulacji?
FUCK! Justka...przykro mi. Miejmy nadzieję, że załapiesz się na refundację, że uda się uzyskać jeszcze jakieś zarodki i że będą zdrowe..ale tak czy siak wierzę w te dwa-które już masz. Co do stymulacji, słyszałam że zaleca się odczekać 2-3miesiące. To nie tak jak z crio, że można przystąpić w następnym cyklu. Leć na jakąś konsultację i dowiedz się co i jak, nie ma co czekać.

Cichutka no właśnie nie skumałam do końca z tym AMH...mam badanie zrobić w 1 dniu stymulacji? Jaki to ma sens? Doktor powiedział, że warto sprawdzić aktualny poziom, żeby ustalić dawki zastrzyków (czyli pod stymulację) a jak zrobię w 1ds no to ona już będzie jakoś zaplanowana ja chyba zrobię na dniach, czyli na około tydzień przed stymulacją. W tydzień AMH się chyba nie zmieni, hm? A za Dhea ile płaciłaś?

Niagara, kurde. A ile mm endo? nie próbują go jakoś "ulepszyć"? Po prostu finito i przekładamy transfer?
najkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 09:21   #3307
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Niagra, no właśnie, nie dołożyli Ci Estrofemu? Pijesz wino?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 09:43   #3308
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Właśnie czekam na telefon od koordynatorki, co dalej. Chciałabym zacząć jak najszybciej.
Na wizytę pojechałabym nawet dzisiaj. Zaraz sama do nich zadzwonię.

Ja czytałam kilka opinii, że jeśli nie było hiperstymulacji to można od razu podejść.

Edytowane przez justka2209
Czas edycji: 2016-03-23 o 09:59
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:19   #3309
najkii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 565
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Pewnie to kwestia indywidualna. Jak reagujesz na stymulacje i jak się czujesz. Daj znać po rozmowie co tam postanowiliście
najkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:11   #3310
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez najkii Pokaż wiadomość
Pewnie to kwestia indywidualna. Jak reagujesz na stymulacje i jak się czujesz. Daj znać po rozmowie co tam postanowiliście
Już jestem po rozmowie, mogę zaczynać od razu, ale to czy protokołem długim czy krótki to już zależy od lekarza. Możliwe, że jeszcze dziś będę miała wizytę, żeby nie uciekł nam cykl. Pewnie w święta zacznie się @ to mogłabym już brać ovulastan jeśli będę szła długim protokołem.
Mamy też zdecydować jaki program wybrać, za jaką kasę.
Czekam teraz na potwierdzenie wizyty.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:23   #3311
najkii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 565
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Wow! Super, że tak szybko! Nie ma na co czekać. Fajnie, że tak się da. Fajnie, że chcą pomóc, przyspieszyć wszystko, że znajdzie się chwila na wizytę...trzymam mocno kciuki. Jak tylko coś ustalicie, daj nam znać Justka jakie programy masz do wyboru? Jak to finansowo stoi? Upewniłaś się co do refundacji leków?
najkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 11:25   #3312
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

justka, w takim razie powodzenia. Dobrze, że chociaż czekać nie trzeba.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:32   #3313
ania__27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 55
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Dziewczyny czy któraś z was miała inseminację w Invimedzie i orientuje sie jakie badania trzeba wykonać do zabiegu?
Dzisiaj miałam powtórny test PCT u dr Gizlera, jeżeli wyjdzie źle to na kolejny cykl inseminacja.
ania__27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:10   #3314
najkii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 565
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Ja nie miałam Ania. Niestety nie pomogę
najkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:17   #3315
ewolek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 18
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Refundacja leków jest też w programach komercyjnych.. wiem bo korzystałam. Trzeba być tylko ubezpieczonym i sprawdzają to w eWUŚ.
Ja również zaczynam kolejną walkę ... wczoraj dostałam @ i biorę estrofem. 9dc mam wizytę i zapewnie w połowie kwietnia transfer jednej ostatniej blastki.
ewolek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:32   #3316
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez ania__27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was miała inseminację w Invimedzie i orientuje sie jakie badania trzeba wykonać do zabiegu?
Dzisiaj miałam powtórny test PCT u dr Gizlera, jeżeli wyjdzie źle to na kolejny cykl inseminacja.

ja chcialam u nich podchodzić i dowiedziałam się tyle "potrzebne badania ustala lekarz na wizycie"
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:46   #3317
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Dostała info telefonicznie, że lekarz po przejrzeniu mojej historii zdecydował o długim protokole. Czyli od 2 dc ovulastan i wizyta między 14 a 18 dc. Na niej też zdecydujemy z jakiego pakietu korzystamy. Przesłali nam oferty ma maila. Ceny od 6,5 do 24 tys. My i tak musimy zapłacić 8 za diagnostykę i leki mamy refundowane, więc chyba wybierzemy tą najtańszą opcję. Dopłata wtedy tylko do znieczulenia przy pick upie i 120 zł za wizyty. Musimy to na spokojnie przeliczyć i zobaczymy. Teraz z utęsknieniem czekam na @ i zaczynam po raz trzeci. Będę też brała DHEA, może coś to da, żeby te komóreczki moje były bardziej wytrzymałe.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 13:11   #3318
ewolek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 18
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka masz rację weż pakiet podstawowy.... nas namówili na all inclusive. Jakie było moje zdumienie jak musiałam płacić za kolejne badania... a niby miało byc takie all inclusive i wszystko w cenie :/ żałuję, że nie wzięłam podstawowego. Na pewno miałabym teraz więcej pieniążków w kieszeni.
ewolek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 14:04   #3319
NowaStarsza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 170
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez justka2209 Pokaż wiadomość
Kryterium AMH miałaś w invikcie?
Ja robiłam ostatnio to miałam 2,69 więc nie jest tak źle.
Nie, nie....ja leczyłam się w Invimedzie. Twój wynik jest całkiem dobry, żeby nie powiedzieć, że bardzo dobry

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ania__27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was miała inseminację w Invimedzie i orientuje sie jakie badania trzeba wykonać do zabiegu?
Dzisiaj miałam powtórny test PCT u dr Gizlera, jeżeli wyjdzie źle to na kolejny cykl inseminacja.
Ania ja miałam IUI w Invimedzie. Wygrzebałam rozpiskę z tego czasu (rok temu):
1. grupa krwi
2. cytologia
3. badania krwi (oboje): WR, HBs (antygen), HIV (przeciwciała), HCV (przeciwciała)
4. po krwawieniu - wymazy z szyjki macicy w kierunku chlamydia i posiew ogólny. Tyle miałam badań przed zabiegiem. Nic więcej. Powodzenia
NowaStarsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 14:13   #3320
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez ewolek1234 Pokaż wiadomość
Justka masz rację weż pakiet podstawowy.... nas namówili na all inclusive. Jakie było moje zdumienie jak musiałam płacić za kolejne badania... a niby miało byc takie all inclusive i wszystko w cenie :/ żałuję, że nie wzięłam podstawowego. Na pewno miałabym teraz więcej pieniążków w kieszeni.
Dokładnie, tym bardziej, że ja badania mam wszystkie aktualne, bo dopiero co robiłam. Zastanawiam się tylko czy będę musiała dopłacać do hodowli do blastocysty, bo to musi być do diagnostyki pgd i teraz nie wiem czy to jest zapewnione w kasie którą płacimy za diagnostykę czy muszę dopłacić.

NowaStarsza niby wynik dobry, ale jeszcze rok temu przed pierwszym podejściem miałam sporo ponad 3. Aż boję się pomyśleć co będzie później jak to tak leci szybko.

A czy przy komercyjnym podejściu mogę wybrać sobie liczbę zarodków do podania? Tu chyba nie ma żadnych wytycznych.

Edytowane przez justka2209
Czas edycji: 2016-03-23 o 14:14
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 14:22   #3321
NowaStarsza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 170
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

justka tak, możesz wybrać. Nas lekarz pytał ile chcemy podać zarodków. Sam zalecał 2 i na tyle się zdecydowaliśmy. Nie ma żadnych ograniczeń (chociaż nie wiem co by było, gdybyśmy się np,. uparli na 3 albo 5?). Nie wiem. Ale na pewno można samemu decydować czy 1 czy 2.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Acha....i ja pierwszy wynik AMH miałam 0,56....więc Twoje 2,69 to dla mnie marzenie Po drugim badaniu miałam "już" ponad 1,2 co nadal nie jest spektakularnym wynikiem. Powodzenia
NowaStarsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 15:08   #3322
motylek1984
Zadomowienie
 
Avatar motylek1984
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 717
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka, my też sami mogliśmy zdecydować ile zarodków podajemy, ale pewnie gdybyśmy chcieli np 4, to pewnie ze względu na ciąże czworaczą i bezpieczeństwo matki, nie podaliby. My przy drugim podejściu wzieliśmy 2 i obydwa się przyjęły, a przecież one też dodatkowo mogły się jeszcze podzielić. Więc ja raczej nie zdecydowałabym się na podanie więcej niż 2. Ja chodzę z bliźniakami i to już jest ciąża wysokiego ryzyka, a co dopiero np trojacza. Ja jestem w 26tc, w 16 wylądowałam w szpitalu z plamieniem, a teraz 3 dzień leże ze skurczami, na szczęście leki je wyciszyły, szyjka zamknięta i nie skrócona i może jutro wyjdę do domu, ale sterydy na rozwój płucek i narządów już moje maluchy dostały, w razie czego.
motylek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 18:08   #3323
ania__27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 55
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Nowa Starsza a wiesz moze ile czasu sa wazne te wyniki z krwi (wirusy)? I jakie sa koszty badan oraz w sumie całego zabiegu? �� Troche mnie to przeraża zważając na niską skuteczność inseminacji, ale cóż od czegoś trzeba zacząć...
ania__27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 18:27   #3324
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

ania__27, na stronie Invimedu znajdziesz dokładny cennik inseminacji oraz badań. Zadzwoń tam najlepiej i zapytaj, czy akceptują wyniki robione w innych laboratoriach albo umów się na tę pierwszą wizytę i wtedy zobaczysz, jakie bdania będziesz musiała zrobić. W innych laboratoriach można zrobić wiele badań o wiele taniej, np. AMH w Invikcie o 60 zł.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 19:15   #3325
NowaStarsza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 170
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez ania__27 Pokaż wiadomość
Nowa Starsza a wiesz moze ile czasu sa wazne te wyniki z krwi (wirusy)? I jakie sa koszty badan oraz w sumie całego zabiegu? �� Troche mnie to przeraża zważając na niską skuteczność inseminacji, ale cóż od czegoś trzeba zacząć...
Hm wiem, że niektóre wyniki były ważne pół roku (np. HIV). Nasz lekarz akceptował badania z innych laboratoriów (w sumie nie wiem czemu miałby ich nie akceptować - my praktycznie wszystko robiliśmy poza Invimedem w naszym mieście i nie było z tym żadnego problemu). Warto pewnie porównać po prostu ceny, ale wynik to wynik, więc nie ma znaczenia gdzie było badanie. Być może teraz trzeba zrobić jeszcze jakieś inne badania. Te nasze to był taki podstawowy pakiet. Zabieg - o ile dobrze pamiętam - kosztował chyba ok. 800 zł ale to było niemalże równo rok temu. Teraz nie wiem ile. Może więcej. My też od tego zaczęliśmy, ale na 1 razie (nieskutecznym) się skończyło. Trzymam za Was kciuki

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

I niestety nie pamiętam cen tych badań, bo to było dawno temu A AMH do IUI w ogóle nie robiłam tylko ten pakiet który Ci wcześniej wypisałam.
NowaStarsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:01   #3326
Cichutka2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 408
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez najkii Pokaż wiadomość
FUCK! Justka...przykro mi. Miejmy nadzieję, że załapiesz się na refundację, że uda się uzyskać jeszcze jakieś zarodki i że będą zdrowe..ale tak czy siak wierzę w te dwa-które już masz. Co do stymulacji, słyszałam że zaleca się odczekać 2-3miesiące. To nie tak jak z crio, że można przystąpić w następnym cyklu. Leć na jakąś konsultację i dowiedz się co i jak, nie ma co czekać.

Cichutka no właśnie nie skumałam do końca z tym AMH...mam badanie zrobić w 1 dniu stymulacji? Jaki to ma sens? Doktor powiedział, że warto sprawdzić aktualny poziom, żeby ustalić dawki zastrzyków (czyli pod stymulację) a jak zrobię w 1ds no to ona już będzie jakoś zaplanowana ja chyba zrobię na dniach, czyli na około tydzień przed stymulacją. W tydzień AMH się chyba nie zmieni, hm? A za Dhea ile płaciłaś?

Niagara, kurde. A ile mm endo? nie próbują go jakoś "ulepszyć"? Po prostu finito i przekładamy transfer?
Tak ja mam zalecenie zrobic AMH w 1ds i to mam jeszcze z wykrzyknikami napisane.. Sama sie zastanawiam wlasnie jak to bedzie wygladac, bo pytałam pan w recepcji to na 2w dopiero lekarz bedzie przeglądał wyniki badań i dopiero na 1 ds zleci konkretne dawki leków.
__________________
05.2015 kwalifikacja
10.08 IVF nieudane
Cichutka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:02   #3327
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Dziewczyny, bardzo wam współczuję

Ja leżę w szpitalu z ostrym zapaleniem trzustki i ledwo żyje, odciagam tu pokarm i niestety wylewam nigdy wcześniej mnie nic nie bolało a tu taki klops. Bardzo tęsknię za moją Hania, a spędzę tu święta :/
__________________
Hania
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:06   #3328
Cichutka2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 408
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez Eleo765 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo wam współczuję

Ja leżę w szpitalu z ostrym zapaleniem trzustki i ledwo żyje, odciagam tu pokarm i niestety wylewam nigdy wcześniej mnie nic nie bolało a tu taki klops. Bardzo tęsknię za moją Hania, a spędzę tu święta :/
Eleo trzymaj sie kochana i szybko zdrowiej. Bardzo współczuje
__________________
05.2015 kwalifikacja
10.08 IVF nieudane
Cichutka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:50   #3329
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Eleo, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do domu!
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 17:11   #3330
karmela 2911
Raczkowanie
 
Avatar karmela 2911
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 445
GG do karmela 2911
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Eleo biedna ale sie meczysz. Bardzo wspolczuje
Trzymaj sie.

Wszystkim dziewczynlom Wesolych Swiat
__________________
Ważne są dni, których jeszcze nie znamy..
karmela 2911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-14 12:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.