Gość na weselu w białej sukience? - możnaa? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 21:13   #61
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;21987617]No i dobrze!
Też bym tak zrobiła, bo to by było już chamskie po prostu przyjść na czyjś ślub w sukience typowo ślubnej...[/QUOTE]
Ale mam pomysł! Robimy z tż-tem taki śmieszny regulamin dla gości, więc dodam jeden punkt od siebie
"Pani, która przyjdzie ubrane w sukienkę w kolorze przeznaczonym dla Panny Młodej, na wejściu zostaną oblane czerwonym winem, tak dla rozpoznania. Proszę się nie martwić, wina jest pod dostatkiem"
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:36   #62
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ale mam pomysł! Robimy z tż-tem taki śmieszny regulamin dla gości, więc dodam jeden punkt od siebie
"Pani, która przyjdzie ubrane w sukienkę w kolorze przeznaczonym dla Panny Młodej, na wejściu zostaną oblane czerwonym winem, tak dla rozpoznania. Proszę się nie martwić, wina jest pod dostatkiem"
świetne ;D
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:54   #63
Skromal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 121
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Dla mnie to smieszne...no nie wypada przyjsc w bialej sukience i jak pisalam wczesniej wkurza panienka w bialej kiece, ale kochanne przyszle PM i tak wiadomo kto jest pana mloda? prawda? a taki glupi tekst na glupi regulamienie to szczyt chamstwa i powiem szczerze podziekowalabym za zaproszenie, bo to ma byc zabawa a nie inscenizacja. Glupi pomysl...i zbytnie planowanie.
Skromal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:14   #64
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Skromal Pokaż wiadomość
Dla mnie to smieszne...no nie wypada przyjsc w bialej sukience i jak pisalam wczesniej wkurza panienka w bialej kiece, ale kochanne przyszle PM i tak wiadomo kto jest pana mloda? prawda? a taki glupi tekst na glupi regulamienie to szczyt chamstwa i powiem szczerze podziekowalabym za zaproszenie, bo to ma byc zabawa a nie inscenizacja. Glupi pomysl...i zbytnie planowanie.
A ja uważam, że chamskie, to są te baby, które tak się ubierają na czyjś ślub i jak przeczyta takie coś i jej się zrobi głupio to może sobie zapamięta! W końcu jest to żartobliwa forma przekazania sprzeciwu co do pewnych zachowań. SA tam też wzmianki co do wynoszenia czegokolwiek, jęczących bab i kilka innych, przekazanych w żarcie. Nie obchodziłoby mnie, że mi się gość za takie coś obraża. Takim strojem czy zachowaniem obraża mnie. Może wyjść, jeszcze za nim domknę drzwi. I nie zawsze wiadomo, kto jest PM, szczególnie że coraz częsciej PM ubierają garsonkowe białe sukienki lub długie białe prościutkie sukienki. Na szczęście moi goście nie są sztywniakami i się będą z tego śmiać Poza tym, ten regulamin będzie wisiał na sali na duzym kartonie. Nie podczepialismy ich pod zaproszenia
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2010-09-11 o 15:22
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 14:32   #65
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
A ja uważam, że chamskie, to są te baby, które tak się ubierają na czyjś ślub i jak przeczyta takie coś i jej się zrobi głupio to może sobie zapamięta! W końcu jest to żartobliwa forma przekazania sprzeciwu co do pewnych zachowań. SA tam też wzmianki co do wynoszenia czegokolwiek, jęczących bab i kilka innych, przekazanych w żarcie. Nie obchodziłoby mnie, że mi się gość za takie coś obraża. Takim strojem czy zachowaniem obraża mnie. Może wyjść, jeszcze za nim domknę drzwi. I nie zawsze wiadomo, kto jest PM, szczególnie że coraz częsciej PM ubierają garsonkowe białe sukienki lub długie białe prościutkie sukienki. Na szczęście moi goście nie są sztywniakami i się będą z tego śmiać Poza tym, ten regulamin będzie wisiał na sali na duzym kartonie. Nie podczepialismy ich pod zaproszenia
Właśnie! Ja w 100% popieram Cię Bianeczko
W końcu tu nie chodzi tylko o zakazy czy coś, tylko o świetną zabawę, a wielu osobom spodoba się ten regulamin, przynajmniej bedzie coś oryginalnego ze strony pary młodej.
Jesli którys z gości by się o to obraził to nie ma raczej sensu w tym żeby przychodził na wesele skoro wesele to przede wszystkim świetna zabawa, dużo smiechu, a nie jakieś pogrzebowe humory. W końcu to dzień szczęśliwy dla wielu osbób
I mnie bardzo się ten pomysł podoba
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:32   #66
sznyk
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

czemu nie nie ma nigdzie napisane ze nie wolno sie ubrac na bialo ja byłam swiadkiem gdzie panna młoda mnie poprosiła zebym tez ubrała sie na biało
sznyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:10   #67
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

ja byłam na ślubie w kremowej, dopasowanej kiecce (długość do kolan) i do tego czarne bolerko z krótkimi rękawkami i czarne dodatki. oczywiście bolerka nawet na chwile nie zdejmowałam właśnie z względu na pannę młodą. wątpię by ktoś na tym weselu mnie pomylił z pm (miała balową, śnieżnobiałą sukienkę i oczywiście welon). czy mi by przeszkadzał gość na moim weselu w białej sukience? raczej cała "biała" tak, ale z kolorowymi dodatkami nie.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 13:14   #68
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Dla mnie można,wcale mi nie przeszkadza ,za to nie podobają mi się całe czarne sukienki a do tego jeszcze czarne rajstopy to w ogóle niewypał.
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:14   #69
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja mam koleżankę z daleeekiej zagranicy, zza oceanu, która na ślub swojej znajomej w Polsce ubrała obszerną suknię, gdzie gorset był zupełnie prosty, a doł taki jak w załączonej sukience, tylko z wyższym stanem. Suknia była w bardzo jasnym pastelowym kolorze, takim jakby bardzo jasnym brudnym różu. Suknia była o wiele strojniejsza od sukienki panny młodej, która była ubrana w prostą, muślinową suknię z ozdobnym paskiem w talii i niczym więcej. Niestety, ale moja koleżanka swoją suknią odciągała uwagę od panny młodej i goście mogli być zdezorientowani kto jest kim. Dla mnie był to ogromny nietakt.
Ta dziewczyna jest zaproszona na moje wesele w tym roku, a trzy tygodnie później ja idę do niej na wesele. Ciekawa jestem, czy ubierze do mnie tą swoją kieckę. Mam nadzieję, że ja nie będę musiała szukać białej sukienki na jej wesele w rewanżu ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 294.jpg (22,2 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez nutik
Czas edycji: 2013-02-21 o 09:15
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:29   #70
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
zgadzam sie z dziewczynami...biała sukienka z wzorkami jeszcze może być ale czysta biała raczej dziwnie wyglada...jest taki wybór sukienek w galeriach i sklepach że można znalesc cos fajnego w innym kolorze...

Dokładnie ja również się zgadzam Też nigdy nie byłam na czyimś weselu w białej sukni i nie ukrywam , że nie chciałabym aby ktoś był na moim.
To Panna Młoda ma się wyróżniać z tłumu !!
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 14:01   #71
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja jestem na tym etapie, że za dwa miesiące wychodze za mąż, sukienka śnieżnobiała jest i reszta o tym wie, to nóż w kieszeni mi się otworzył jak usłyszałam, że ciotka lat 50 ogląda się za białymi lub ecru sukienkami na moje wesele
Ja wyznaję zasadę, że nie przycmiewam panny młodej obojętnie jakby była ubrana. Chociaż przyznam, że byłam kiedyś na weselu w sukience ktora była biała tylko, że miała duze czarne grochy, ktore tak zadrukowane były, ze widac bylo w większości czarne niż białe. Była za kolano taką w stylu pin up takze wogóle inna bajka niż PM. do tego miałam czarne dodatki. teraz nie ubrałabym się tak, bo coraz więcej PM wybiera ślub w stylu lat 50 i krótkie sukienki a nie tak jak 8 lat temu, gdzie królowały długie balowe- księzniczkowe suknie.
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 15:24   #72
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

jeszcze pan młody musi zabronić swojego koloru garnituru,bo może ktoś przyćmi pana młodego i dopiero będzie draka
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:53   #73
josephine_g
Raczkowanie
 
Avatar josephine_g
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 73
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
jeszcze pan młody musi zabronić swojego koloru garnituru,bo może ktoś przyćmi pana młodego i dopiero będzie draka

Najwyraźniej pan młody nie jest tego dnia tak ważny, jak młoda, a w dniu ślubu liczy się to, żeby błyszczeć i wyróżniać się z tłumu...

Dziewczyny, uwierzcie, że przejmując się takimi duperelami, jak goście na weselu w białych sukienkach, dodajecie sobie zupełnie niepotrzebnie stresu, nie to się liczy w dniu ślubu. Dla TŻta i tak będziecie się wyróżniać, choćby i 50 lasek przyszło w takich samych kieckach, jak Wy
josephine_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:02   #74
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Nie wypada , to faux pas. Wystarczy poczytać savoir vivre .
Nawet krótkiej i 'nieślubnej' trzeba wziąć pod uwage że panna młoda moze wybrać krótką sukienke, moze miec kolorowe wstawki więc sukienka która niby ślubnej nie przypomina moze sie okazać całkiem podobna do sukienki PM
Naprawde są tysiece kolorów nie ma co ryzykować że sie sprawi przykrość pannie młodej -bo są rózne jedne sie zezłoszczą, innym bedzie wszystko jedno a inne nic nie powiedza ale zrobi im sie przykro. A nawet jak nie panna młoda to goście zauważa ,bedą obgadywać naprawdę nie warto robić z siebie wątpliwej atrakcji.
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:07   #75
wiola2013
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Nie strasz, bo przyjdą w czarnych, jak na pogrzeb
nie doczytałam nawet do końca wątku, bo sporo jest w tym temacie wpisów, ale zastanawiam się czy rzeczywiście czarna sukienka na wesele to też przesada?
wiola2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:58   #76
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez josephine_g Pokaż wiadomość

Najwyraźniej pan młody nie jest tego dnia tak ważny, jak młoda, a w dniu ślubu liczy się to, żeby błyszczeć i wyróżniać się z tłumu...

Dziewczyny, uwierzcie, że przejmując się takimi duperelami, jak goście na weselu w białych sukienkach, dodajecie sobie zupełnie niepotrzebnie stresu, nie to się liczy w dniu ślubu. Dla TŻta i tak będziecie się wyróżniać, choćby i 50 lasek przyszło w takich samych kieckach, jak Wy
To ten pan młody to tak specjalnie nie jest potrzebny,wystarczy jak w kościele dokumenty podpisze i niech wraca do domu
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:47   #77
josephine_g
Raczkowanie
 
Avatar josephine_g
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 73
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Nie wypada , to faux pas. Wystarczy poczytać savoir vivre .
Nie zmienia to faktu, że nie warto się tym przejmować i psuć sobie nerwy. Bardziej niż taki "biały gość" razi mnie podejście panien młodych, którym się najwyraźniej w dzisiejszych czasach priorytety ślubne trochę poprzestawiały.
josephine_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:59   #78
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez josephine_g Pokaż wiadomość
Nie zmienia to faktu, że nie warto się tym przejmować i psuć sobie nerwy. Bardziej niż taki "biały gość" razi mnie podejście panien młodych, którym się najwyraźniej w dzisiejszych czasach priorytety ślubne trochę poprzestawiały.
Mnie bardziej zrazi czarny gość ,bo będzie wygladac jakby na stypę przyszedł
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:59   #79
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Mnie bardziej zrazi czarny gość ,bo będzie wygladac jakby na stypę przyszedł
A ja nie rozumiem dziewczyn które ubierają się na czarno i idą na wesele,zrozumiałabym jakby miała ponad 60 lat ale młoda dziewczyna w czarnej sukience i do tego czarne rajstopy,dla mnie tragedia
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 15:31   #80
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Wybaczcie ale naprawde nie rozumiem , dlaczego gościom miałabym wprowadzac zakazy lub nakazy co do stroju. Jeśli komus bardzo do twarzy w białym kolorze i go lubi to dlaczego miałaby ta osoba przyjść w sukience , w której bedzie sie żle czuc? przecież i tak każdy wie kto jest panną młodą i panem młodym bo tu nie da się pomylić (pierwszy taniec,specjalne miejsce przy stole,albo sie po prostu ludzi zna) to samo myślę o sukienkach czarnych. Sama byłam u kuzynki w czarnej sukience nie wygladała jak na pogrzeb , była elegancka.Zresztą czerń jest klasyką i nie oznacza tylko i wyłącznie załoby.mam koleżanke przy tuszy , która chodzi tylko w czarnych ubraniach bo ją wyszczuplają troszkę. Miałabym ją z wesela wyprosic za to ???!!! dziewczyny i tak cała uwaga będzie zwrócona na Was więc nie stwarzajcie sobie same problemów.Takie jest moje zdanie
Czy któras sukienka wyglada jak na stype ? :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1290165787.jpg (48,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mala-czarna.jpg (17,0 KB, 32 załadowań)
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub

Edytowane przez 8malina8
Czas edycji: 2013-02-22 o 15:46
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:42   #81
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

A moja mama i moja teściowa kupiły sobie jednakowe sukienki,ale będą jaja jak się zobaczą w kościele,chyba ze wcześniej się spotkaja i pochwalą się sukienkami,ja nie mam zamiaru im mówić że mają takie same sukienki
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 17:20   #82
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
A moja mama i moja teściowa kupiły sobie jednakowe sukienki,ale będą jaja jak się zobaczą w kościele,chyba ze wcześniej się spotkaja i pochwalą się sukienkami,ja nie mam zamiaru im mówić że mają takie same sukienki
ha ha ha
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 00:11   #83
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
A moja mama i moja teściowa kupiły sobie jednakowe sukienki,ale będą jaja jak się zobaczą w kościele,chyba ze wcześniej się spotkaja i pochwalą się sukienkami,ja nie mam zamiaru im mówić że mają takie same sukienki
Czemu nie chcesz im powiedzieć?
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 14:44   #84
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Czemu nie chcesz im powiedzieć?
A po co miałabym do nich się wtrącać,o zdanie mnie nie pytały.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:32   #85
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
A po co miałabym do nich się wtrącać,o zdanie mnie nie pytały.
Nie wiem jakie są Twoja mama i przyszła teściowa, więc może ich to nie ruszy. Ale ja mojej mamie bym na pewno powiedziała, bo ona się bardzo przejmuje swoim wyglądem na moim ślubie. I wiem, że gdybym jej nie powiedziała o takiej sytuacji to miałaby do mnie żal. Rodzicom też zależy żeby ładnie wypaść bo mają świadomość tego, że ich też ludzie na weselu będą oceniać.

Ale tak jak mówię, jeśli masz mamę i teściową wyluzowane, to może się obejdzie bez przykrości.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:54   #86
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie są Twoja mama i przyszła teściowa, więc może ich to nie ruszy. Ale ja mojej mamie bym na pewno powiedziała, bo ona się bardzo przejmuje swoim wyglądem na moim ślubie. I wiem, że gdybym jej nie powiedziała o takiej sytuacji to miałaby do mnie żal. Rodzicom też zależy żeby ładnie wypaść bo mają świadomość tego, że ich też ludzie na weselu będą oceniać.

Ale tak jak mówię, jeśli masz mamę i teściową wyluzowane, to może się obejdzie bez przykrości.
Moja mama dość mi krwi napsuła w związku z weselem.My za wesele płacimy sami więc nie pozwalamy im się wtrącać.Zapraszamy tylko te osoby które znamy i lubimy,moja mamuśka zaczęła rozgłaszać że nie chcemy kwiatów tylko wino,a my w zaproszeniach specjalnie napisaliśmy że chcemy kwiaty.Moja mama i teściowa robią sobie poweselną imprezkę bez nas,ah ,dużo by pisać o tym co one obie wyprawiają.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:20   #87
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Moja mama dość mi krwi napsuła w związku z weselem.My za wesele płacimy sami więc nie pozwalamy im się wtrącać.Zapraszamy tylko te osoby które znamy i lubimy,moja mamuśka zaczęła rozgłaszać że nie chcemy kwiatów tylko wino,a my w zaproszeniach specjalnie napisaliśmy że chcemy kwiaty.Moja mama i teściowa robią sobie poweselną imprezkę bez nas,ah ,dużo by pisać o tym co one obie wyprawiają.
W związku z tym sytuacja przedstawia się skrajnie odmiennie :P
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:02   #88
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
W związku z tym sytuacja przedstawia się skrajnie odmiennie :P
Więc niech w dniu wesela omijają się z daleka albo niech lecą do domów zmieniać sobie kreacje.Kamerzysta a włąściwie będzie ich dwóch mają za zadanie uchwycić moment gdy one zobaczą sie pod kosciołem.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 07:38   #89
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Wolałabym by mi się na moim ślubie nikt w biel nie ubrał. Ale jeśli miałaby to być mniej strojna sukienka z kolorowymi dodatkami to afery bym nie zrobiła
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 08:11   #90
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Więc niech w dniu wesela omijają się z daleka albo niech lecą do domów zmieniać sobie kreacje.Kamerzysta a włąściwie będzie ich dwóch mają za zadanie uchwycić moment gdy one zobaczą sie pod kosciołem.
Musiały Cię srogo podkurzyć. hahaha
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-29 12:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.