Gdzie się podziały wizażanki?? - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 09:59   #2521
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Oooo, nieprawda - to już drugi wątek, jeden sobie sam założył (z petycją).
Ale to nie to samo....to tak jakbym kupowała swoje własne płyty i przez to była rozchwytywaną piosenkarką
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 10:02   #2522
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Ja też za nim nie tęsknie. Jest strasznie irytujący. Jak dla mnie może nie wracać.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 10:12   #2523
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Kurczę, faktycznie go nie ma Tęsknię za jego ciętymi (ri)postami
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 10:53   #2524
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Szczerze? A ja żałuję, że go nie ma.
Jest jedną z wyrazistych osób na forum, kontrowersyjną. Dzięki takim osobom jest ciekawiej na forum. Lubiłam go czytać.
Gdyby zostały tutaj same osoby, które zawsze zgadzają się ze sobą, to błyskawicznie wypisałabym się z takiego Koła Wzajemnej Adoracji.

[Tak samo zresztą żałuję, że Kapitan Morgan dostał bana, pomimo, że z jego wypowiedziami się nie zgadzałam, a kilka było zdecydowanie poniżej krytyki (chodzi mi o te, za które był ban).]
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 11:24   #2525
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
We Wrocławiu zrobiła się Brazylia, więc Wyrak na pewno wygrzewa tyłeczek gdzieś w Parku Szczytnickim albo rowerem po Południowym jeździ. Albo lansuje się w Literatce na Rynku

Jak Go spotkam, to Go od Was pozdrowię, ucieszy się, że za Nim tęsknicie ;D
Nie wiedziałam, że Wyrak jest z mojego miasta pomimo tego, że raz się z nim "ściełam" - odczułam jego brak, jest kontrowersyjny i chyba nudno by tu było bez takiej osoby. Ale nie twierdzę, że jest niezastąpiony
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 11:54   #2526
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Szczerze? A ja żałuję, że go nie ma.
Spoko, wróci niczym bumerang i znowu będzie walczył na wątkach z "lewakami" i "ubeckimi szmatami", piszącymi "bzdury", a w międzyczasie prowadził krucjatę na dietetyce
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 11:58   #2527
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Spoko, wróci niczym bumerang i znowu będzie walczył na wątkach z "lewakami" i "ubeckimi szmatami", piszącymi "bzdury", a w międzyczasie prowadził krucjatę na dietetyce


muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 12:01   #2528
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez Amitri Pokaż wiadomość
Hehe dokładnie. A myślałam, że już jestem nienormalna, że nie doceniam tej mądrości bijącej z jego wypowiedzi...

A tak w ogóle, to jest jedyna "rzecz", która mnie denerwuje na wizażu
Tak jak i mnie.
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Nie brakuje mi go wcale, wręcz ciesze się, że się nie odzywa i mam nadzieję, że nie będzie się odzywał jak najdłużej... najchętniej nigdy więcej nie chciałabym ujrzeć go na Wizażu, bo wg mnie jest strasznie bucowaty, zarozumiały i irytujący.
Im mnie tutaj takich osób tym lepiej
Piwo dla niej
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:03   #2529
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
We Wrocławiu zrobiła się Brazylia, więc Wyrak na pewno wygrzewa tyłeczek gdzieś w Parku Szczytnickim albo rowerem po Południowym jeździ. Albo lansuje się w Literatce na Rynku
Znaczy że co? Że Wyrak z naszego zacnego miasta jest?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:07   #2530
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
Ja też za nim nie tęsknie. Jest strasznie irytujący. Jak dla mnie może nie wracać.
Podejrzewam, że takie opinie mu schlebiają.
:
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:15   #2531
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

zniknęłam na godzinne opalanko - zauważył ktoś?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 12:19   #2532
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Nie brakuje mi go wcale, wręcz ciesze się, że się nie odzywa i mam nadzieję, że nie będzie się odzywał jak najdłużej... najchętniej nigdy więcej nie chciałabym ujrzeć go na Wizażu, bo wg mnie jest strasznie bucowaty, zarozumiały i irytujący.
Im mnie tutaj takich osób tym lepiej
Racja
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:23   #2533
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
zniknęłam na godzinne opalanko - zauważył ktoś?
tak, już zakładałam ci temat na plotkowym
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:47   #2534
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

ja także jestem zaskoczona tym wątkiem, nie rozumiem po co on w ogóle powstał? :/
może teraz np. ktoś założy wątek "Zauważyłyście, że Lexi od 3 dni nie zmoderowała żadnego wątku?"
ludzie, ogarnijcie się...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:52   #2535
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
O teraz jak ktoś wspomniał to zauważam.... Od tygodnia się nie wkur.....zyłam na nikogo na wizażu. Tak to zdecydowanie brak Wyraka.

Nie tęsknię i nie szlocham. Natomiast już widzę to rozszalałe ego jak wróci i ujrzy ten wątek, na samą myśl mam ochotę zrobić tak
Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, ze jak zniknę to też mi wątek założycie haha
Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
ale się z niego gwiazda zrobiła wpadnie w samozachwyt jak to zobaczy
Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Szczerze? A ja żałuję, że go nie ma.
Jest jedną z wyrazistych osób na forum, kontrowersyjną. Dzięki takim osobom jest ciekawiej na forum. Lubiłam go czytać.
Gdyby zostały tutaj same osoby, które zawsze zgadzają się ze sobą, to błyskawicznie wypisałabym się z takiego Koła Wzajemnej Adoracji.

[Tak samo zresztą żałuję, że Kapitan Morgan dostał bana, pomimo, że z jego wypowiedziami się nie zgadzałam, a kilka było zdecydowanie poniżej krytyki (chodzi mi o te, za które był ban).]
Zgadzam się z powyższymi.

Wyrak jest wyrazisty na Wiazu, bo jest jedynym facetem udzielajacym sie tak czesto
Zalosne jest zakladanie o nim wątku, dla mnie user jak każdy, chociaz nie powiem, lubie czytac jego wypowiedzi. Oczywiscie nie tylko jego... Osmieszamy sie takim wątkiem....
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:53   #2536
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Szczerze? A ja żałuję, że go nie ma.
Jest jedną z wyrazistych osób na forum, kontrowersyjną. Dzięki takim osobom jest ciekawiej na forum. Lubiłam go czytać.
Gdyby zostały tutaj same osoby, które zawsze zgadzają się ze sobą, to błyskawicznie wypisałabym się z takiego Koła Wzajemnej Adoracji.

[Tak samo zresztą żałuję, że Kapitan Morgan dostał bana, pomimo, że z jego wypowiedziami się nie zgadzałam, a kilka było zdecydowanie poniżej krytyki (chodzi mi o te, za które był ban).]
Jest coś pomiędzy zgadzającym się ze sobą Kołem Wzajemnej Adoracji a wyrywaniem zdań z kontekstu, łapaniem za słówka i odwracaniem kota ogonem tak, że ciężko na to jakoś sensownie odpowiedzieć. A tak właśnie robi wizażanka Wyrak.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:56   #2537
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

A mnie tam wszystko jedno, czy wróci czy nie, choć tez zwróciłam na to uwagę że go nie ma. Ale jakoś szczególnie się tym nie przejełam.
__________________
,,Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić''
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:02   #2538
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez Goshia Pokaż wiadomość
Wyrak jest wyrazisty na Wiazu, bo jest jedynym facetem udzielajacym sie tak czesto
Nie jest jedyny, paru panów goni go jak może, ale nie wykazują się taką samą radośnie wredną bezczelnością

Poza tym mamy tu kobiety równie wyraziste I jak którejś brakuje przez jakiś czas, to na wizażu nudą powiewa

No ale fakt, zakładanie wątku na ten temat smyra ego jak tylko może Zwłaszcza wypowiedzi osób, które wcale podobno na owo smyranie nie mają ochoty
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:09   #2539
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Poza tym mamy tu kobiety równie wyraziste I jak którejś brakuje przez jakiś czas, to na wizażu nudą powiewa
Zgadzam się.
Jest kilka wizażanek płci żeńskiej, których wypowiedzi bardzo lubię czytać i których nieobecność również zauważam, ale żeby od razu wątek zakładać...
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 13:19   #2540
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Jak komuś brak wyraka to może mu PW wysłać, komentarz zostawić na profilu, tudzież jak wróci, to w odpowiedzi na jego post dopisać drobnym maczkiem, że długo go nie było, fajnie, że wrócił itd.

Samej się mi taki przypadek zdarzył i to było bardzo miłe

Natomiast żeby zakładać wątek o kolesiu, który i tak ma wygórowane mniemanie o sobie, jest przesadą.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:19   #2541
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

A ja lubię czytać Wyraka
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:23   #2542
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
A ja lubię czytać Wyraka
Ale co z tego?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:26   #2543
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
A ja lubię czytać Wyraka

Ja też, niech wraca. Chociaż wredna bestia z niego... Mam nadzieję, że wszytko z nim okej.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:31   #2544
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Widze, ze okazja dokopania Wyrakowi i obgadania go nie zostala zmarnowana. Tylko pogratulowac.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:33   #2545
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Formalnie ten wątek jest dublem i powinien być połączony- jest wątek o tytule (mniej więcej ) "Gdzie się podziały wizażanki".

Może zamiast rozwlekać spór czy wątek potrzebny czy nie należałoby go połączyć z tamtym.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:33   #2546
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Boże jedyny, normalnie z Wyraka się robi ostatnio maskotkę Wizażu Nie mam nic do niego i imho często ma sporo sensownych rzeczy do powiedzenia (chociaż nie zawsze się z nimi zgadzam), natomiast strasznie mnie śmieszy ogólnowizażowa krucjata antywyrakowa i wzajemne pocieszanie się w tematach wizażanek, z których zdaniem on się nie zgadza Jest taka funkcja jak "ignoruj" i problem się kończy. Prawda jest taka, że mi się udało zaobserwować kilka zakorzenionych i powszechnie szanowanych wizażanek płci żeńskiej, które walą nieraz z grubej rury o wiele bardziej żenującymi tekstami, ale jakoś na nie się nie urządza polowania

Poza tym powiedzmy sobie szczerze - co ro za forum, na którym wszyscy się kochają i sobie słodzą Jakaś napinka od czasu do czasu jest bardzo zdrowa
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:37   #2547
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Takie drobne spostrzeżenie. Wg mnie pisanie na wątku o konkretnej osobie, że się tej osoby nie znosi, ma rozbuchane ego i żałosne posty, jest - jakby to ująć? - żałosne.

Rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale sporej części wypowiedzi w tym temacie żal czytać.

I tak, wiem, jestem subiektywna. Jak wszyscy tutaj. Może dlatego, że też mam rozbuchane ego
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:39   #2548
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

zgadza się, tutaj możecie płakać za swoim mistrzem
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...apifen&page=84

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
natomiast strasznie mnie śmieszy ogólnowizażowa krucjata antywyrakowa
a mnie śmieszy akcja taka jak ten wątek
wyobraź sobie że nie powstał jeszcze odrębny do wieszania na nim psów, natomiast ryczące kobiety dały już swój popis tutaj
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:41   #2549
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Widze, ze okazja dokopania Wyrakowi i obgadania go nie zostala zmarnowana. Tylko pogratulowac.
Sądzę, e wyrak dobrze wie, że nie jestem jego fanką. Co więcej... sądzę, że mu to dynda i powiewa

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Boże jedyny, normalnie z Wyraka się robi ostatnio maskotkę Wizażu Nie mam nic do niego i imho często ma sporo sensownych rzeczy do powiedzenia (chociaż nie zawsze się z nimi zgadzam), natomiast strasznie mnie śmieszy ogólnowizażowa krucjata antywyrakowa i wzajemne pocieszanie się w tematach wizażanek, z których zdaniem on się nie zgadza Jest taka funkcja jak "ignoruj" i problem się kończy. Prawda jest taka, że mi się udało zaobserwować kilka zakorzenionych i powszechnie szanowanych wizażanek płci żeńskiej, które walą nieraz z grubej rury o wiele bardziej żenującymi tekstami, ale jakoś na nie się nie urządza polowania

Poza tym powiedzmy sobie szczerze - co ro za forum, na którym wszyscy się kochają i sobie słodzą Jakaś napinka od czasu do czasu jest bardzo zdrowa
A ja nie mówię, że się z nim nie zgadzam, a że mnie irytuje. Ma kilka bardzo dobrych spostrzeżeń, nie raz mogłabym się zgodzić np. jeśli chodzi o wątek pt: rzecz o nadinterpretacji. Jednak jego sposób prowadzenia rozmowy, wyrywania zdań z kontekstu w celu urobienia ich pod swoje widzi mi się, ignorancja, chamstwo w takim czy innym ujęciu, ostentacyjne ziewanie oraz wiele innych irytujących zachowań sprawiających, że dyskusja z nim nie ma sensu, i jest wnerwiający dla mnie osobiście. Jako rozmówca, a nie jako istota przedstawiająca taki czy inny światopogląd.


Acha i jak rozumiem jest to wątek zastrzeżony dla osób piejących zachwyt nad jaśnie wielmożnym panem?

No bo skoro moje stwierdzenie, że powstanie tego wątku podsyci i tak jego wybujałe ego (co dla mnie jest prostym stwierdzeniem faktu) jest żałosne, to jakim słowem należy określić w ogóle powstanie tego wątku?


P.s Jakoś nie zauważyłam by ktoś założył wątek: Wyrak-cham i prostak. Więc nie wiem gdzie ktoś widzi krucjatę antywyrakową. No chyba, że na tym wątku, ale to należało zaznaczyć, że tylko dla osób roniących łzy, po osieroceniu ich przed jego czcigodną osobę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2010-06-06 o 13:45
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:43   #2550
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: Zauwazylyscie ze Wyrak sie nie oddzywa ostatnio?

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Szczerze? A ja żałuję, że go nie ma.
Jest jedną z wyrazistych osób na forum, kontrowersyjną. Dzięki takim osobom jest ciekawiej na forum. Lubiłam go czytać.
Gdyby zostały tutaj same osoby, które zawsze zgadzają się ze sobą, to błyskawicznie wypisałabym się z takiego Koła Wzajemnej Adoracji.

[Tak samo zresztą żałuję, że Kapitan Morgan dostał bana, pomimo, że z jego wypowiedziami się nie zgadzałam, a kilka było zdecydowanie poniżej krytyki (chodzi mi o te, za które był ban).]
Podpisuję się, chociaż muszę przyznać, że niejednokrotnie nie zgadzałam się z jego opiniami.
Mówię o Wyraku, bo Kapitana Morgana nie było za mojej marnej kadencji chyba...
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 12:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.