Kobieta to nie walizka... - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 12:33   #481
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Kobieta to nie walizka...

tym bardziej jeśli trafie na nie takiego jak bym chciała to istnieje większe prawdopodobieństwo że spartaczy cesarkę ;/
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:39   #482
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez cal Pokaż wiadomość
tym bardziej jeśli trafie na nie takiego jak bym chciała to istnieje większe prawdopodobieństwo że spartaczy cesarkę ;/
Albo zafunduje Ci niezłą traumę w przypadku porodu siłami natury
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:41   #483
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez cal Pokaż wiadomość
lekarz którego wybiorę na pewno będzie sie lepiej na tym znał niż ja - to dla miej jasne i nie mam zamiaru podważać jego autorytetu.
Tere fere kuku strzela baba z łuku Nie masz ŻADNEJ pewności, że nie trafisz na partacza. Poopowiadać ci o spartaczonych porodach, w wyniku których rodzą się roślinki lub "tylko" ciężko chore dzieci? Znać lepiej lekarz się może, ale - nie jest to równoznaczne, że porodu nie spartaczy.

Poza tym, umówmy się - ilu lekarzy tak naprawdę jest przy porodzie? W tygodniu to jeszcze, ale jak kobieta ma nieszczęście rodzić w weekend - położna, a lekarz na telefon. No a przy cesarce jest przynajmniej pewność, że lekarz będzie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 13:57   #484
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Kobieta to nie walizka...

a ja zaplace kazde pieniadze za cesarke,nie urodze silami natury,dla mnie to koszmar i nie zamierzam sie az tak poswiecac.
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 14:21   #485
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Albo zafunduje Ci niezłą traumę w przypadku porodu siłami natury
z takim podejściem to bym z domu nie wychodziła.
zawsze może na moje drodze pojawić sie jakiś nie douczony kierowca.
w restauracji mogę trafić na złego kucharza
na złą fryzjerkę, na złego nauczyciela, złego fachowca od remontu i tak dalej i tak dalej...

Zrozumiałabym gdyby większość porodów tak sie kończyła ale tak nie jest. Tylko tragedie i dramaty są bardziej medialne. O porodach przebiegających bez komplikacji sie nie mówi bo nie ma sensu.

Czyli rozumiem Ty do lekarza nie chodzisz bo zakładasz ze trafisz na partacza??
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 14:29   #486
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Właśnie chodzi o to, że te tragedie i dramaty wcale nie są nagłaśniane. A ich efekty widać w szkołach.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 14:40   #487
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kobieta to nie walizka...

A ja w sumie nie rozumiem całego tego dymu , pomyślałby kto jeszcze, że chcą wprowadzić CC... obowiązkowe

Jak ktoś jest przeciwny cc na życzenie, to niech SOBIE tego cc nie życzy, a jak ktoś jest ZA, to niech sobie życzy, proste
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 14:58   #488
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Kobieta to nie walizka...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8834620]Właśnie chodzi o to, że te tragedie i dramaty wcale nie są nagłaśniane. A ich efekty widać w szkołach.[/quote]


czyli wszystkie dzieci w szkołach specjalnych sa tam dlatego że porody sie przedłużały? jakoś mi sie wierzyć nie chce.

gdyby tak było cc było by obowiązkowe.
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 16:44   #489
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Kobieta to nie walizka...

A przeczytałaś dokładnie, co napisałam kilka postów wcześniej. Jak widać, nie

Ródź sobie (co za słowo paskudne) jak chcesz, normalnie, cesarką - życzę ci, byś nigdy nie musiała wyć z rozpaczy po zbyt długim porodzie i w konsekwencji okaleczeniu dziecka.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:30   #490
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Dot.: Kobieta to nie walizka...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8836048]A przeczytałaś dokładnie, co napisałam kilka postów wcześniej. Jak widać, nie

Ródź sobie (co za słowo paskudne) jak chcesz, normalnie, cesarką - życzę ci, byś nigdy nie musiała wyć z rozpaczy po zbyt długim porodzie i w konsekwencji okaleczeniu dziecka.[/quote]
O tak szajajaba ,dobrze napisalas !Oklaski dla Ciebie !Jak juz pisalam wyzej wiem co to znaczy !Wylam 14 godzin a potem jeszcze tydzien bo lekarze nie byli w stanie powiedziec co bedzie z moim dzieckiem .Jak tylko urodzilam ,zabrano mi ja natychmiast od godz 16 do 22 czekalam ,by zobaczyc moja coreczke .Przez te kilka godzin nie chcieli powiedziec ani slowa co sie z nia dzieje ,ani kiedy ja zobacze !To byla trauma !Jak mnie wpuszczono na intensywna terapie o godz 23 to lezala bez ruchu ,ledwo ja bylo widac spod plataniny rurek i urzadzen .Nikomu nie rzycze zobaczyc swoje dziecko w takiej sytuacji .A mialo byc tak pieknie ...Myslalam ze podadza mi rozowego bobaska ,zaraz przyssa sie do mojej piersi i "zasniemy polaczeni niteczka mleka "Tymczasem byl to najgorszy dzien w moim zyciu !Cos potwornego wyprostowac nie moglam sie jeszcze przez tydzien .A doznany uszczerbek na mojej psychice ?Przez rok budzilam sie z krzykiem -snil mi sie ten feralny dzien -moj porod -dzien ,ktory mial byc najpiekniejszym dniem w moim zyciu .Bo po raz pierwszy mialam zobaczyc moje dziecko .Niestety nim nie byl !zaluje jednego -ze nie wybralam cesarki
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:25   #491
AporiaCrataegi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 145
Dot.: Kobieta to nie walizka...

A jesteś święcie przekonana że cesarka by sie udała obyło by się bez komplikacji i nie bolało by potem przez miesiąc?
piszesz że chciałaś żeby poród wyglądał inaczej - nie stało sie tak ale zakładasz ze cesarka odbyła by sie cacy cacy.
AporiaCrataegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 18:32   #492
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Mialem juz nie pisac, ale skoro jestem wywolany do tablicy...

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Wyrak, prosze napisz mi co o tym myślisz. Cały czas zarzucałeś nam, kobietom nie rodzącym, że bronimy prawa do cc na życzenie. Masz tu wypowiedź kobiety która rodziła naturalnie, która wie co to poród i nie chce kolejnego dziecka rodzić siłami natury? Czy wypowiedź mamyvictorii nie daje ci do myślenia?
Mysle o tym, ze podajesz bledny zwiazek przyczynowo-skutkowy. Powodem problemu nie jest niedokonanie cc na zyczenie, tylko niedokonanie cc gdy sa wskazania medyczne, ktore wnioskujac z opisu wystapily.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8833062]Tere fere kuku strzela baba z łuku Nie masz ŻADNEJ pewności, że nie trafisz na partacza. Poopowiadać ci o spartaczonych porodach, w wyniku których rodzą się roślinki lub "tylko" ciężko chore dzieci? Znać lepiej lekarz się może, ale - nie jest to równoznaczne, że porodu nie spartaczy.

Poza tym, umówmy się - ilu lekarzy tak naprawdę jest przy porodzie? W tygodniu to jeszcze, ale jak kobieta ma nieszczęście rodzić w weekend - położna, a lekarz na telefon. No a przy cesarce jest przynajmniej pewność, że lekarz będzie [/quote]

Idac tropem myslenia o prawie wyboru, to jest wina rodzacych, ze sobie nie wybraly takiego czy innego zabiegu, czy procedury. Tak samo jak moga sobie zadac cc, to niech sobie zadaja innych zabiegow. W koncu to ich brzuch, macica, ich konsekwencje, one wiedza lepiej, musza miec wybor, a lekarz to tylko wyrobnik, rzemieslnik, one placa one wymagaja... to juz ich problem, ze nie wybraly tego co by bylo dla nich zdrowsze, ale przeciez musza miec wybor

Nie chce zeby to zabrzmialo cynicznie, ale jak ktos ma miec prawo wyboru i wie lepiej, to niech wybiera, ale lekarza niech zwolni z jakiegokolwiek podejmowania decyzji i odpowiedzialnosci.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 08:05   #493
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Właśnie w DDTVN wypowiadała się Minister Zdrowia - Ewa Kopacz i okazało się,że cesarka na życzenie nie będzie zakazana

Poza tym w wypadku cesarki na życzenie, szpitalowi płaci się jak za poród naturalny,a resztę kwoty pokrywa kobieta.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 08:57   #494
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Właśnie w DDTVN wypowiadała się Minister Zdrowia - Ewa Kopacz i okazało się,że cesarka na życzenie nie będzie zakazana

Poza tym w wypadku cesarki na życzenie, szpitalowi płaci się jak za poród naturalny,a resztę kwoty pokrywa kobieta.
Czyli jednak wolność wyboru kobiety wygrała
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:33   #495
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Właśnie w DDTVN wypowiadała się Minister Zdrowia - Ewa Kopacz i okazało się,że cesarka na życzenie nie będzie zakazana

Poza tym w wypadku cesarki na życzenie, szpitalowi płaci się jak za poród naturalny,a resztę kwoty pokrywa kobieta.
Ale będzie oficjalnie dozwolona, czyli mogę przyjść do szpitala i powiedzieć wybieram cesarkę, wypełniam formularz, robię przelew? Czy dalej na zasadzie konspiracji - płacę lekarzowi prywatnie i "przez przypadek" zjawiam się w szpitalu kiedy ma dyżur?
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:41   #496
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Ale będzie oficjalnie dozwolona, czyli mogę przyjść do szpitala i powiedzieć wybieram cesarkę, wypełniam formularz, robię przelew? Czy dalej na zasadzie konspiracji - płacę lekarzowi prywatnie i "przez przypadek" zjawiam się w szpitalu kiedy ma dyżur?
w tej kwestii chyba nic się nie zmieni
Tak naprawde nadal lekarz może ci odmówić cesarki
Ale dobrze, ze przynajmniej nie jest zakazana
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:35   #497
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Kobieta to nie walizka...

No właśnie z tego zdania:
Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Poza tym w wypadku cesarki na życzenie, szpitalowi płaci się jak za poród naturalny,a resztę kwoty pokrywa kobieta.
wywnioskowałam że będą jakieś formalne uregulowania, bo skąd będą wiedzieć która cesarka jest na życzenie a która nie i ile kobieta ma dopłacić szpitalowi?
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:33   #498
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Tak naprawde nadal lekarz może ci odmówić cesarki
I bardzo dobrze. Prawo wyboru wybiorcze :P? Jesli uwaza ze operacja jest niepotrzebna i moze miec negatywne skutki, kloci sie z przyrzeczeniem lekarskim, to czemu mialby ja wykonywac?

Co do meritum tematu, dalej jestem przeciwko cc na zyczenie, motywujac to opinia WHO i PTG.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:09   #499
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
No właśnie z tego zdania:

wywnioskowałam że będą jakieś formalne uregulowania, bo skąd będą wiedzieć która cesarka jest na życzenie a która nie i ile kobieta ma dopłacić szpitalowi?

W katalogu świadzczeń NFZ jest cesarka na życzenie
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 21:07   #500
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Co do meritum tematu, dalej jestem przeciwko cc na zyczenie, motywujac to opinia WHO i PTG.
To jak zajdziesz w ciążę, Wyrak, to po prostu urodzisz siłami natury Proste!
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 21:21   #501
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
To jak zajdziesz w ciążę, Wyrak, to po prostu urodzisz siłami natury Proste!
Pewnie razem z Teje bede na porodowce lezal

Pozdrawiam
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 21:56   #502
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Pewnie razem z Teje bede na porodowce lezal
Z tego co wiem, Teje nie jest zainteresowana powielaniem swojego genotypu, więc szanse nikłe
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 23:52   #503
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Poród i wszystko co z nim zwiazane jest okropne,nigdy w zyciu nie zdecyduje sie na to jesli to wszystko bedzie tak wygladac jak wyglada..
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 12:35   #504
AporiaCrataegi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 145
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, Teje nie jest zainteresowana powielaniem swojego genotypu, więc szanse nikłe
Sądzę jednak że Teje ma większe szanse na wylądowanie na porodówce (jako pacjent)
:P
AporiaCrataegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 23:04   #505
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Nie kracz, nie kracz
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 12:34   #506
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Slyszalam o tym zakazie w Tv. kilka moich kolezanek ostatnio rodzilo naturalnie..
pierwsza mimo wskazan do cesarki zostala zmuszona do porodu naturalnego mimo,ze jest bardzo drobna i wiadomo bylo ,ze dziecko jest duze.Do ostatniego momentu probowano porodu naturalnego..dziewczyna urodzila silami natury ,ale miala peknieta macice i przetaczana krew.Nie wiadmomo czy bedzie miala dzieci jeszcze...

Druga rodzila 70 godzin .Bez znieczulenia ,zero zainteresowania lekarzy co sie z nia stanie..

Jak slysze glosy typu "kobieta chce isc na latwizne" to mnie krew zalewa.Osoby,ktore urodzily raz w meczarniach ,bolu chca isc na latwizne? A moze chca po prostu walczyc o wlasna godnosc ,zdrowie (rowniez psychiczne) o szczesliwe macierzynstwo...Jesli kobieta przezyla taki porod to na cale zycie odcisnie sie na jej psychice...to plus lekarze ktorzy czesto traktuja pacjetki jak smieci moze byc przyczyna depresji poporodowej,zerowego poczucia wlasnej wartosci...
Ci ludzie sa smieszni.Z jednej strony zastanawiaja sie kto nas bedzie utrzymywl i placza nad przyrostem naturalnym a z 2 ludziom ktorzy chca miec dzieci toruja do tego droge.Nie tedy droga jak zwykle w tyk kraju...zamiast myslec co zrobic zeby nie bolalo..zakazac.No tak ,ale do tego trzeba myslenia i inewncji ale tego naszym politykom brak.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 14:30   #507
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Nie wiecie może kiedy będzie już znana decyzja w tej kwestii?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 14:38   #508
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kobieta to nie walizka...

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Nie wiecie może kiedy będzie już znana decyzja w tej kwestii?
Przeczytaj wątek, zostało to już tutaj powiedziane.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 17:24   #509
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kobieta to nie walizka...

już wiem wszystko

Edytowane przez Nicole
Czas edycji: 2008-09-12 o 12:23
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 08:38   #510
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kobieta to nie walizka...

http://wiadomosci.onet.pl/1841262,11,item.html

__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.