Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-31, 08:33   #4801
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mnie za to boli triceps. Po Body Pumpach w innej sieciówce, bo w mojej nie pasowała mi godzina. A dziś zaczynam urlop. 2 tygodnie przerwy. Ale pierwszy tydzień aktywny, bo w górach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 08:57   #4802
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Mnie za to boli triceps. Po Body Pumpach w innej sieciówce, bo w mojej nie pasowała mi godzina. A dziś zaczynam urlop. 2 tygodnie przerwy. Ale pierwszy tydzień aktywny, bo w górach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj też zaczynam urlop, mam nadzieję, że będzie jak zawsze aktywny.
Które góry, Karkonosze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 09:36   #4803
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też zaczynam urlop, mam nadzieję, że będzie jak zawsze aktywny.
Które góry, Karkonosze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sudety. A potem jedziemy nad morze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 09:50   #4804
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ojej, w plecy poszło? Niedobrze
Dość długo zajęło mi ogarnięcie swinga z kettlem (bo pewnie to ćwiczenie robiłaś). Na początku nic nie czułam, cała się gibałam bez sensu. A teraz mocno wchodzą pośladki aż przyjemnie pali
Trener mi niby pokazywal, jak to sie robi, ale chyba i tak nie ogarnelam na razie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 11:28   #4805
Bogna_Chromotomiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

A ja postanowiłam w końcu przytyć. A nawet nie tyle zrobić sobie brzuszek i boczki, co podreperować masę. Generalnie zawsze byłam przeraźliwie chuda, a jednocześnie kręcą mnie sporty, nazwijmy to ekstremalne, takie jak wspinaczka skalna. I właśnie w związku z tą ostatnią podjęłam taką decyzję
Bogna_Chromotomiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 11:32   #4806
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Bogna_Chromotomiecka Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam w końcu przytyć. A nawet nie tyle zrobić sobie brzuszek i boczki, co podreperować masę. Generalnie zawsze byłam przeraźliwie chuda, a jednocześnie kręcą mnie sporty, nazwijmy to ekstremalne, takie jak wspinaczka skalna. I właśnie w związku z tą ostatnią podjęłam taką decyzję
To witaj klubie, ja toczę walkę, żeby nie wyglądać jak chuda nastolatka. Ostatnio jestem zabiegana i rano nie chce mi się dużo jeść, w przerwie w pracy też nie mam czasu na jakis porządny posiłek, jedynie na wieczór zawsze się opycham. A kalorii spalam na pewno sporo, więc muszę się ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 15:24   #4807
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

To ja się pożalę, że byłam na siłce, ale wyszedł mi słaby trening, jakoś nie miałam weny chyba. Mam wrażenie, że powoli progresuję, do tego jestem mega niezadowolona ze swojego ciała, oglądałam się dziś w lustrze, nawet chciałam zrobić jakieś zdjęcia do porównania, ale tylko sobie zepsułam humor. Wyglądam jak ulana buła
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-31, 18:30   #4808
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
To ja się pożalę, że byłam na siłce, ale wyszedł mi słaby trening, jakoś nie miałam weny chyba. Mam wrażenie, że powoli progresuję, do tego jestem mega niezadowolona ze swojego ciała, oglądałam się dziś w lustrze, nawet chciałam zrobić jakieś zdjęcia do porównania, ale tylko sobie zepsułam humor. Wyglądam jak ulana buła

Zrób te foty i porównaj za kilka miesięcy. Broń boże z nikim innym tylko porównuj z samą sobą. I może wcale nie jest źle, a tylko CI się tak wydaje.


Ja w te wakacje wyglądam gorzej niż w zeszłe. Taki szczyt swojego wyglądu miałam rok temu. Byłam niedawno na wakacjach i bardzo się zdziwiłam kiedy kolega zwrócił mi uwagę, że fajnie wyglądam i jestem szczuplejsza. Byliśmy razem na wakacjach 2 lata temu i miał porównanie.


Po prostu sami się oceniamy bardzo ostro. I to wcale nie jest dobre.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 10:00   #4809
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dostałam strój od GG i ogólnie bardzo mi się podoba, fajnie się w nim wygląda. Ale muszę się podpisać pod tym, że akurat mój model jest rozciągliwy i nie wiem, czy S nie byłoby lepsze, co uznaję za to, że mają zawyżoną rozmiarówkę. Ale chyba się zdecyduję jeszcze na jakieś komplety od nich, tyle że są strasznie drogie.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
To ja się pożalę, że byłam na siłce, ale wyszedł mi słaby trening, jakoś nie miałam weny chyba. Mam wrażenie, że powoli progresuję, do tego jestem mega niezadowolona ze swojego ciała, oglądałam się dziś w lustrze, nawet chciałam zrobić jakieś zdjęcia do porównania, ale tylko sobie zepsułam humor. Wyglądam jak ulana buła
Tak jak napisała Wolha wRedna, ogólnie jesteśmy dla siebie zbyt krytyczni.
Ja jeszcze jak sobie sama robię zdjęcia to ok, ale jak ktoś mi robi, to nie wiem, zawsze trafia na moment, kiedy jestem zgarbiona i patrzę się w telefon, coś jem, tragedia. Do zdjęcia trzeba zapozować, żeby w miarę na nim wyjść.
Też nie jestem zadowolona ze swojej formy w 100%, ale ostatnio kupiłam sobie strój kąpielowy i stwierdziłam, bez przesady, wyglądam okej, choć mogłoby być lepiej. Tyle że nie mogę patrzeć na swoje ramiona, ostatnio nie noszę sukienek na ramiączkach.

Wiem, że wrócę do lepszej formy, ale boję się, że we wrześniu znowu zamkną siłownie - teraz ćwiczę i w nich, i poza nimi, i takie połączenie podoba mi się najbardziej. Jak znowu zamkną, to naprawdę zmuszę się do biegania, żeby się nieco wysmuklić.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 10:51   #4810
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wiem, że wrócę do lepszej formy, ale boję się, że we wrześniu znowu zamkną siłownie - teraz ćwiczę i w nich, i poza nimi, i takie połączenie podoba mi się najbardziej. Jak znowu zamkną, to naprawdę zmuszę się do biegania, żeby się nieco wysmuklić.

Ja na razie jestem zdecydowana, że skoro jestem zaszczepiona, to bede chodzić na siłkę nawet jak teoretycznie zamkną.
Tam była możliwość, wystarczyło sie zapisac do jakiejś sekcji sportowej, robić kurs instruktorski (połowa siłki ma teraz jakiś patent), albo uczestniczyć w rehablilitacji na coś, a nawet rehabilitacje pokowidową mieli a ze chodzili ludzie co covidda nie mieli...


U mnie jakoś słabo w tym tygodniu, od piątku nie byłam na niczym, jakoś słabo się czuję od kilku dni, nawet nie umiem powiedzieć co mi jest, ale jakaś jestem skołowana, osłabiona, łaże jak mucha w smole, mięśnie mi drgają (usta całe) jak przy braku magnezu, wczoraj cały dzień przespałam.
Wczoraj np. wstałam godzinę wcześniej przez jakąś pomyłkę, uznałam ze budzik nie zadzwonił, mąż się pyta co tak wcześnie wstałam a ja mu ja ze przecież tak zawsze wstaję , potem zdziwko czemu budzik wyje godzinę później i żadnej refleksji która jest godzina i potem cały dzień taki półprzytomny, dosłownie 2 do 2 nie byłam w stanie dodać z sensem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 11:21   #4811
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja na razie jestem zdecydowana, że skoro jestem zaszczepiona, to bede chodzić na siłkę nawet jak teoretycznie zamkną.
Tam była możliwość, wystarczyło sie zapisac do jakiejś sekcji sportowej, robić kurs instruktorski (połowa siłki ma teraz jakiś patent), albo uczestniczyć w rehablilitacji na coś, a nawet rehabilitacje pokowidową mieli a ze chodzili ludzie co covidda nie mieli...


U mnie jakoś słabo w tym tygodniu, od piątku nie byłam na niczym, jakoś słabo się czuję od kilku dni, nawet nie umiem powiedzieć co mi jest, ale jakaś jestem skołowana, osłabiona, łaże jak mucha w smole, mięśnie mi drgają (usta całe) jak przy braku magnezu, wczoraj cały dzień przespałam.
Wczoraj np. wstałam godzinę wcześniej przez jakąś pomyłkę, uznałam ze budzik nie zadzwonił, mąż się pyta co tak wcześnie wstałam a ja mu ja ze przecież tak zawsze wstaję , potem zdziwko czemu budzik wyje godzinę później i żadnej refleksji która jest godzina i potem cały dzień taki półprzytomny, dosłownie 2 do 2 nie byłam w stanie dodać z sensem.
Ja też ostatni trening w piątek, ale za to doskonale wiem, dlaczego się źle czułam po weekendzie dzisiaj idę na pumpy. Też mam zamiar jak najdłużej chodzić, jak to będzie możliwe, bo może sobie wkręcam, ale widzę, że po prostu sylwetka inaczej wygląda, jak chodzę na siłownię. Niby w domu też ćwiczyłam intensywnie, ale zegarek pokazuje mi więcej spalonych kalorii na siłowni, wydaje mi się, że brzuch jakiś bardziej płaski i plecy bardziej wyprostowane, a poza tym no po prostu fajniej jest na zajęciach grupowych.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-03, 12:21   #4812
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Zrób te foty i porównaj za kilka miesięcy. Broń boże z nikim innym tylko porównuj z samą sobą. I może wcale nie jest źle, a tylko CI się tak wydaje.


Ja w te wakacje wyglądam gorzej niż w zeszłe. Taki szczyt swojego wyglądu miałam rok temu. Byłam niedawno na wakacjach i bardzo się zdziwiłam kiedy kolega zwrócił mi uwagę, że fajnie wyglądam i jestem szczuplejsza. Byliśmy razem na wakacjach 2 lata temu i miał porównanie.


Po prostu sami się oceniamy bardzo ostro. I to wcale nie jest dobre.
Wiem, wiem, plus mąż mi mówi, że na żywo wyglądam lepiej niż na zdjęciach, choć pewnie kłamie długi lockdown zrobił swoje i logiczne, że półtora miesiąca tego nie naprawi. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, bo większość życia byłam zawsze za chuda. Ciężko mi zaakceptować tę zmianę.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Wolha wRedna, ogólnie jesteśmy dla siebie zbyt krytyczni.
Ja jeszcze jak sobie sama robię zdjęcia to ok, ale jak ktoś mi robi, to nie wiem, zawsze trafia na moment, kiedy jestem zgarbiona i patrzę się w telefon, coś jem, tragedia. Do zdjęcia trzeba zapozować, żeby w miarę na nim wyjść.
Też nie jestem zadowolona ze swojej formy w 100%, ale ostatnio kupiłam sobie strój kąpielowy i stwierdziłam, bez przesady, wyglądam okej, choć mogłoby być lepiej. Tyle że nie mogę patrzeć na swoje ramiona, ostatnio nie noszę sukienek na ramiączkach.

Wiem, że wrócę do lepszej formy, ale boję się, że we wrześniu znowu zamkną siłownie - teraz ćwiczę i w nich, i poza nimi, i takie połączenie podoba mi się najbardziej. Jak znowu zamkną, to naprawdę zmuszę się do biegania, żeby się nieco wysmuklić.
Też nie mogę patrzeć na swoje ramiona, dużo tłuszczu mi się na nich odkłada i nie wygląda to zbyt estetycznie. Ogólnie plan jest taki, że do końca września miałam robić masę żeby wrócić do formy i nabrać siły, a potem drastyczna redukcja. Wiem, że jak zrzucę otulinke z tłuszczu to poczuję się lepiej. Ale też bardzo boję się zamknięcia siłowni niestety nie umiem ćwiczyć w domu i nie mam też za bardzo miejsca.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

W ogóle, jutro jest promka na GG, ja się na pewno na coś skuszę
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 12:40   #4813
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dziewczyny dziękuje za porady z decathlonem i rozmiarami.

Melduję, że przy wymiarach ok 70-72 cm pas i 100-102 biodra (nie wiem dokładnie ile mam aktualnie) rozmiar W30 L31 jest idealny

Ja na razie nie wracam do ćwiczeń w domu, póki jest ciepło wykorzystam ten czas na naukę jazdy na rolkach i do dywanówek wrócę pewnie we wrześniu lub październiku, może czasami w któryś weekend zrobić coś z gumami. Póki co, jest plan, że rolki 4 razy w tygodniu. Tym łatwiej, że chłop poleciał i tez kupił więc wzajemnie się uczymy
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 12:55   #4814
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, plus mąż mi mówi, że na żywo wyglądam lepiej niż na zdjęciach, choć pewnie kłamie długi lockdown zrobił swoje i logiczne, że półtora miesiąca tego nie naprawi. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, bo większość życia byłam zawsze za chuda. Ciężko mi zaakceptować tę zmianę.



Też nie mogę patrzeć na swoje ramiona, dużo tłuszczu mi się na nich odkłada i nie wygląda to zbyt estetycznie. Ogólnie plan jest taki, że do końca września miałam robić masę żeby wrócić do formy i nabrać siły, a potem drastyczna redukcja. Wiem, że jak zrzucę otulinke z tłuszczu to poczuję się lepiej. Ale też bardzo boję się zamknięcia siłowni niestety nie umiem ćwiczyć w domu i nie mam też za bardzo miejsca.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

W ogóle, jutro jest promka na GG, ja się na pewno na coś skuszę



Łee, nie dziękuję za informację, bo ja muszę oszczędnie z uwagi na wyjazd . A na pewno coś zamówię w przyszłym miesiącu, super te legginsy.

U mnie nawet nie kwestia tylko, że jest tam tłuszcz, tylko chyba tłuszcz i mięśnie i te ramiona nie są takie drobne, i jeszcze są szerokie same w sobie, jednak tego drugiego już nie zmienię. Jak się porównuję na zdjęciach do koleżanek, które nie ćwiczą, i mają takie super szczupłe ręce, to się czuję jak jakiś tłuścioch-kulturysta.

Ja nawet jak ćwiczyłam prawie codziennie, to po prostu te ćwiczenia w domu jakoś mniej mi dają niż na siłowni - takie odnoszę wrażenie. A w domu robiłam ostre treningi, głównie z Caroline. Może to kwestia, że też wtedy robię więcej kroków, może szybsze tempo trzymam przy innych - nie wiem.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 12:59   #4815
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
U mnie nawet nie kwestia tylko, że jest tam tłuszcz, tylko chyba tłuszcz i mięśnie i te ramiona nie są takie drobne, i jeszcze są szerokie same w sobie, jednak tego drugiego już nie zmienię. Jak się porównuję na zdjęciach do koleżanek, które nie ćwiczą, i mają takie super szczupłe ręce, to się czuję jak jakiś tłuścioch-kulturysta.
To u mnie jest chyba podobnie, bo dopóki nie ćwiczyłam to ramiona były w miarę ok. Ale jak zaczęłam nabierać mięśni, to nabrały też objętości i "wypychają" ten tłuszcz :/ I wyglądam jak jakiś zapaśnik. Ale tutaj też winię trochę typ sylwetki, większość życia na niedowadze, a nigdy mi nie było widać obojczyków, zawsze miałam dość miękkie rysy ciała.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 13:10   #4816
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mnie się prawie w ogóle nie gromadzi tłuszcz w górnej części ciała Więc moje ręce to były patyczki. Z mięśniami wreszcie lepiej wyglądają.
Ja jednak bardziej się męczę ćwicząc w domu i mam większe zakwasy. Po wygaśnięciu karnetu raczej nie wrócę na siłownię, a zamiast tego może zacznę np. chodzić na basen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 13:21   #4817
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja się teraz bardzo wkręciłam w siłownię. I to jeszcze w trening z ciężarem, w miejscu które jest trochę taką wylęgarnią wielkich koksów. Bardzo mi się podoba bicie własnych rekordów, zwłaszcza że serio widać postęp.
Na basen chciałabym chodzić, ale nie potrafię tego ogarnąć tak, żeby sprawnie się wyrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 13:23   #4818
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ja się teraz bardzo wkręciłam w siłownię. I to jeszcze w trening z ciężarem, w miejscu które jest trochę taką wylęgarnią wielkich koksów. Bardzo mi się podoba bicie własnych rekordów, zwłaszcza że serio widać postęp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam tak samo. Nawet pomijając efekty na sylwetce, przynosi mi ogromną frajdę jak tydzień po tygodniu mogę dźwignąć więcej i więcej.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 13:28   #4819
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo. Nawet pomijając efekty na sylwetce, przynosi mi ogromną frajdę jak tydzień po tygodniu mogę dźwignąć więcej i więcej.
Akurat z efektami to tak gorzej. Na pewno pochwalę to, że pupa ładnie się podniosła i w ogóle ciało jest bardziej jędrne. Natomiast od przysiadów uda (i tak dość wydatne) też mi się powiększają, wolałabym żeby już nie rosły.
Chciałam mieć bardziej widoczne mięśnie brzucha, ale z analizy składu ciała wyszło, że i tak mam za mało tłuszczu, a jak jeszcze będę go zrzucać to pojawią się problemy hormonalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-03, 14:20   #4820
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie progresu siłowego wielkiego nie ma, ale ćwiczenia to dla mnie wybawienie też dla psychiki, mam lepszy nastrój. Na urlopie planuję za to dużo, dużo pływać i ewentualnie może jakieś krótkie serie na brzuch.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
To u mnie jest chyba podobnie, bo dopóki nie ćwiczyłam to ramiona były w miarę ok. Ale jak zaczęłam nabierać mięśni, to nabrały też objętości i "wypychają" ten tłuszcz :/ I wyglądam jak jakiś zapaśnik. Ale tutaj też winię trochę typ sylwetki, większość życia na niedowadze, a nigdy mi nie było widać obojczyków, zawsze miałam dość miękkie rysy ciała.
To ja się przy niedowadze robię koścista, ale miałam krzywicę i mi przy praktycznie każdej wadze widać żebra (no nie wiem, jakby było przy nadwadze, ale nie mam zamiaru tego sprawdzać). Ale trudno, nie chcę sobie psuć wakacji przez to, że nie wyglądam dokładnie tak, jakbym chciała; trochę starałam się redukować, jak pisałam w wątku, i może odrobinę wyszło, ale wiadomo że teraz w dwa tygodnie nie będzie wielkiej przemiany. Po urlopie już będę bardziej konsekwentna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 11:46   #4821
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Coś słabo wczoraj poćwiczyłam, bo nic mnie nie boli Też tak macie, że jak nie ma morderczych zakwasów to czujecie niedosyt? Może jeszcze mi wejdą do wieczora, z opóźnieniem.
Kliknęłam na promocji w GG stanik i krótkie spodenki, jakoś ostatnio polubiłam ćwiczenia w krótkich gaciach.
Pooglądałam też swoje zdjęcia, no i na pewno cośtam widać, oprócz tego że przytyłam cała, to jednak rozbudowały mi się uda i pupa, widać to też po obwodach. Góry ciała nie umiem ocenić, bo na razie nie widać mi mięśni spod tłuszczu :/

this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 13:20   #4822
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Coś słabo wczoraj poćwiczyłam, bo nic mnie nie boli Też tak macie, że jak nie ma morderczych zakwasów to czujecie niedosyt? Może jeszcze mi wejdą do wieczora, z opóźnieniem.
Kliknęłam na promocji w GG stanik i krótkie spodenki, jakoś ostatnio polubiłam ćwiczenia w krótkich gaciach.
Pooglądałam też swoje zdjęcia, no i na pewno cośtam widać, oprócz tego że przytyłam cała, to jednak rozbudowały mi się uda i pupa, widać to też po obwodach. Góry ciała nie umiem ocenić, bo na razie nie widać mi mięśni spod tłuszczu :/

Też tak mam
Fajny komplet. A spodenki nie wbijają się w Bożenę? Bo chciałam kupić jakieś, ale każde się tak dziwnie odznaczały w tym miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 13:24   #4823
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88841188]Też tak mam
Fajny komplet. A spodenki nie wbijają się w Bożenę? Bo chciałam kupić jakieś, ale każde się tak dziwnie odznaczały w tym miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mam szare z ich podstawowej kolekcji i lekko się wbijają, muszę je poprawiać po przysiadach, ale są też bardzo cienkie, dobre na upały. Te, które teraz zamówiłam są podobno grubsze i mają się nie wbijać (fitdoncia robiła przegląd nowości na swoim kanale), ale zobaczymy jak przyjdą
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 13:45   #4824
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Fajne, choć nie w moim stylu (nie lubię takich krótkich i obcisłych spodenek na siłownię, ale ja bym nie wyglądała w tym zestawie). Chciałam sobie zamówić jakieś długie legginsy, ale widzę, że z modeli, które mi się podobały, nie ma S, a jak wczoraj miałam na treningu tę M, to jednak mniejszy rozmiar byłby lepszy, ale już po ptakach. Także przepraszam fitdoncię za swoje rozważania , bo z GG legginsy naprawdę są rozciągliwe.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 13:47   #4825
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Fajne, choć nie w moim stylu (nie lubię takich krótkich i obcisłych spodenek na siłownię, ale ja bym nie wyglądała w tym zestawie). Chciałam sobie zamówić jakieś długie legginsy, ale widzę, że z modeli, które mi się podobały, nie ma S, a jak wczoraj miałam na treningu tę M, to jednak mniejszy rozmiar byłby lepszy, ale już po ptakach. Także przepraszam fitdoncię za swoje rozważania , bo z GG legginsy naprawdę są rozciągliwe.
No to najwyraźniej ze mną jest coś nie tak Ja S ki odczuwam jako dość obcisłe. No kurcze, mam w tyłku 93 cm, to chyba mniej niż doncia.
Przy czym te krótkie co mam są znacznie cieńsze od moich długich i na pewno bardziej się naciągają.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 13:50   #4826
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No to najwyraźniej ze mną jest coś nie tak Ja S ki odczuwam jako dość obcisłe. No kurcze, mam w tyłku 93 cm, to chyba mniej niż doncia.
Przy czym te krótkie co mam są znacznie cieńsze od moich długich i na pewno bardziej się naciągają.
Tzn. w tyłku mi nie wiszą , zresztą trudno, żeby mi w biodrach coś wisiało; widzę, że się marszczą na nogach i odstają w talii.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 13:54   #4827
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Tzn. w tyłku mi nie wiszą , zresztą trudno, żeby mi w biodrach coś wisiało; widzę, że się marszczą na nogach i odstają w talii.
Nie no, to moje się raczej nie marszczą, choć czasem lekko rolują w talii (ale ja talię mam niestety nienajmniejszą, 67 cm :/)
Ale to też kwestia budowy, ja jestem dość "klockowata" z natury, nie mam szerokich bioder, raczej przekrój okrągły
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 14:04   #4828
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja nawet nie pamiętam swoich wymiarów, a nie mam centymetra przy sobie, ale w talii też jakoś mam 67, a w biodrach chyba 97; mnie irytuje, że najszersza część mojego ciała to ramiona, a biodra, mimo że mam wyćwiczony tyłek, nie są szerokie same w sobie. Wręcz czasami zazdroszczę koleżankom gruszkom, bo choć powiedzmy zbliżam się wymiarami do klepsydry, to ja już wolę szersze biodra i węższe ramiona, a nie ramiona jak kolumna.

A jeszcze co do luster na siłowni, to czasami też mam, że w jakimś nie mogę na siebie patrzeć, ale też oglądałam jakiś filmik ostatnio, że te lustra niby też zniekształcają sylwetkę. I że w niektórych można wyglądać gorzej , a w niektórych lepiej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 14:08   #4829
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja nawet nie pamiętam swoich wymiarów, a nie mam centymetra przy sobie, ale w talii też jakoś mam 67, a w biodrach chyba 97; mnie irytuje, że najszersza część mojego ciała to ramiona, a biodra, mimo że mam wyćwiczony tyłek, nie są szerokie same w sobie. Wręcz czasami zazdroszczę koleżankom gruszkom, bo choć powiedzmy zbliżam się wymiarami do klepsydry, to ja już wolę szersze biodra i węższe ramiona, a nie ramiona jak kolumna.

A jeszcze co do luster na siłowni, to czasami też mam, że w jakimś nie mogę na siebie patrzeć, ale też oglądałam jakiś filmik ostatnio, że te lustra niby też zniekształcają sylwetkę. I że w niektórych można wyglądać gorzej , a w niektórych lepiej.
U mnie na siłce są dwa rodzaje luster, jedno normalne, a drugie poszerzejące. Chyba żeby połechtać ego typowym pakerom
Ja też mam szerokie ramiona, z przodu wyglądam jak klocek, a dopiero z boku widać odstający tyłek. Więc mnie te wymiary z bioder idą głównie w tył. Ale planuję trochę poszerzać nogi.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 14:14   #4830
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja mam tyle samo w ramionach i w biodrach. W efekcie nie wiem jakim typem sylwetki jestem, bo te 2 wymiary identyko, za to biust mały więc znowu pasuje że gruszka ale gydby biust był większy to bardziej klepsydra. No i nie wiem....

Jesu jak nie lubię tej panny, która reklamuje GG.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.