Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-05, 11:39   #691
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

ja byłam w Lidlu ok. 9.30 i zostały tylko małe brązowe
obejrzałam je i nie podobały mi się (zresztą nei byłam nastawiona na zakup żadnej torebki, więc nie było rozczarowania)
nie podało mi się jak się otwiera

a w kasie przede mną stała babka i miała ostatnią brązową chyba tą dużą
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:44   #692
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja swoje upolowałam w Lidlu przy Braniborskiej. Byłam tam kilka minut przez 7 i już była kolejka - stało ok. 10-12 osób. Pomyślałam, że może ze 2-3 stoją po torby, czyli dziewczyny, które stały przed mną. Nie wzięłam pod uwagę facetów, w tym dziadków, stojących przede mą. Potem okazało się, że pierwszy dziadek wziął 5 toreb, po jednej z każdego rodzaju
Każdy stojący przede mną poleciał do tych toreb. Babki brały po kilka, odchodziły na bok i wybierały - to tak, jak ja.
Poszłam po średnią torbę. Na zdjęciach bardziej podobała mi się brązowa, ale w realu czarna. W ogóle nie brałam pod uwagę kupna te dużej. Okazało się, że ta duża ma idealną dla mnie wielkość i długość rączek, więc wyszłam z dwoma torbami. Jak się nie rozmyślę, to zostawię obie.
Torebki były pakowane z takie olbrzymie białe torby: z jednej strony napis Wittchen, z drugiej: Lidl, dobry wybór

Gdzieś w tle słyszałam, że ze dwa razy baby kłóciły się o torby: która z nich wzięła torbę pierwsza.

Jak stałam i oglądałam swoje torby (a w tle te babki się kłóciły), to stanęło koło mnie 3 policjantów. Zaczęłam się śmiać, że przyszli uspokoić zamieszki związane ze sprzedażą toreb w Lidlu

Jak wychodziłam ok. 7.30 to kilka toreb jeszcze było, wszystkie brązowe.
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/

Edytowane przez margaretka02
Czas edycji: 2013-10-05 o 11:46
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:50   #693
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

ale macie z tymi torebkami Podobno już się pojawiły na Allegro, jestem zaskoczona
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:51   #694
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Tak , mam. Wstepnie bede chciala oddac/sprzedac czarna xl, brazowa l, i czarna z krotkimi raczkami. Narazie jade do domu, pokaze siostrom\ bratowej\ mamie, jak nie beda zainteresowane tym co zostanie to bede kminic jak je spieniezyc...

Wg mnie ta dodatwa smycz to np. Na klucze... ale nie wiem sama...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziekuje za wiadomosc
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:53   #695
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja jak bym nie kupila tej torby to bym chyba sie posikala.... nie wiem o co chodzi, ale, takt sie nakrecilam na jej zakup, ze szok... wstala po 5 pojechalam do malo uczeszczanego lidla, a tam tlumy... masakra.... jak to sie nazywa? Marketing?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:57   #696
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Ja jak bym nie kupila tej torby to bym chyba sie posikala.... nie wiem o co chodzi, ale, takt sie nakrecilam na jej zakup, ze szok... wstala po 5 pojechalam do malo uczeszczanego lidla, a tam tlumy... masakra.... jak to sie nazywa? Marketing?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to podobnie bylo u mnie, tez tak wczesnie wstalam, bo jeszcze psa musialam wyprowadzic ....
w mojej okolicy lidl jest tez malo uczeszczany, ale widze, ze na takie akcje to wszedzie jest pelno osob...
kolezanka powiedziala do mnie, dooobra choc pojedziemy do innego, moze bedzie ta brazowa srednia, a tam juz ktos powiedzial (akurat rozmawiala kobieta przez telefon) ze tez nie ma
wychodzi na to, ze ludzie obstawiali kilka sklepow
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:02   #697
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja byłam w najbardziej uczęszczanym Lidlu we Wrocławiu i o 7 można było spokojnie je kupić.
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 12:03   #698
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

to jest jakaś masakra... w moim Lidlu ponoć karetka nawet była... w Outlecie można taniej dostać albo za te same pieniądze, ale widzę, że na Allegro już handel kwitnie
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:06   #699
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
to jest jakaś masakra... w moim Lidlu ponoć karetka nawet była... w Outlecie można taniej dostać albo za te same pieniądze, ale widzę, że na Allegro już handel kwitnie
nawet kupony rabatowe, ktore byly dodane do torebek, sa wystawione po 10,00 -15,00 zl
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:13   #700
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

hej
ja byłam w moim lidlu późno bo ok 11 to było jeszcze 4 małe brązowe, baba w kasie mówiła że kobitki brały po 5 sztuk, że się przepychały, kłóciły aż ochroniarz musiał interweniować.
na moją kieszeń to i tak dużo za drogie więc mnie to nie obeszło.
te buty dziecięce też są na allegro i to dużo drożej....
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:29   #701
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hej
ja byłam w moim lidlu późno bo ok 11 to było jeszcze 4 małe brązowe, baba w kasie mówiła że kobitki brały po 5 sztuk, że się przepychały, kłóciły aż ochroniarz musiał interweniować.
na moją kieszeń to i tak dużo za drogie więc mnie to nie obeszło.
te buty dziecięce też są na allegro i to dużo drożej....
To jest żałosne W PL robiąc takie promocje powinni ograniczać ilość zakupionych sztuk/osobę, bo spekulant na spekulancie spekulantem pogania
Te buty dla dzieci wg mnie nie były warte więcej niż te 45 złotych za które je sprzedawano, udawały wyglądem kozaki firmy Bartek ale to jak niebo i ziemia: nie ta jakość materiałów (nawet podeszwy i klejenia)
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 13:46   #702
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

hehe ;D uwielbiam czytać relacja z łowów na promocje

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
W Lidlu, w ktorym ja bylam torebki byly moze z 3 min.... jakas masakra....odlozylam sobie kilka bo nie moglam sie zdecydowac to mi jakis babol bezczelnie podpiep.rzyl.... jakas porazka x tymi ludzmi, gdzie kultura..... w koncu wkurzylam sie wzielam wszystkie, ktore udalo mi sie odlozyc, poszlam i zaplacilam. Przemysle na spokojnie, ktore zostawic, a chce 2.... po co tracic czas i nerwy, z glupimi babami....

Generalnie torebki piekne! Bardzo podobaja mi sie brazowe, choc czarna jest bardziej praktyczniejsza...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to ile ich sobie "odłożyłaś" ? pół kosza? nie pochwalam zachowania babki, ale no


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja byłam w najbardziej uczęszczanym Lidlu we Wrocławiu i o 7 można było spokojnie je kupić.
o! który to ma taką opinię?
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:06   #703
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

A ja stwierdziłam, że jednak nie chce mi się iść z rana i sprawdzać czy są. Liczę, że może ktoś zwróci je do sklepu i zobaczę wieczorem. Jak nie będzie, to płakać nie będę.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:26   #704
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
To jest żałosne W PL robiąc takie promocje powinni ograniczać ilość zakupionych sztuk/osobę, bo spekulant na spekulancie spekulantem pogania
Te buty dla dzieci wg mnie nie były warte więcej niż te 45 złotych za które je sprzedawano, udawały wyglądem kozaki firmy Bartek ale to jak niebo i ziemia: nie ta jakość materiałów (nawet podeszwy i klejenia)


też bym więcej nie dała, wzięłam je jako zapasowa parę, gdyby młode jakoś zalatwilo główne buty kiedyś tak wlazla w nimi w jakieś blocko, że musiałam uprac i ledwo ledwo wyschly na czas.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:04   #705
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

taka mnie mysl naszla....ciekawe kiedy beda znowu ekspresy cisnieniowe, jak byly chyba przed swietami Bozego Narodzenia przeoczylam, pozniej juz ich nie widzialam
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 19:34   #706
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja bylam z mama i wzięłysmy sobie po 2 torby ja jedną mniejsza czarną i dużo brązową, a mama na odwrót. Jesteśmy zadowolone
Mam już torbe Wittchena, kosmetyczki, portfel i absolutnie nie zgodze z kims kto tu wyżej pisal, ze te są gorszej jakośći.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Pewnie zaraz ktoś mnie nazwie handlarą
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 19:57   #707
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Weszlam do Lidla chwile po 8 razem z mama. Szal trwal przy koszykch z torebkami. Mialam kupic srednia brazowa ale juz nie bylo. Po glowie chodzil mi tez kuferek wiec z braku laku wzielam go, nawet ogaldajac srednie torebki jak inne kobietki przymiarzaly rozne modele stwierdzilam, ze wole kuferek. Mama zas wziela duza brazowa. Znow zagubiony Pan w akcji podszedl do mnie i mamy gdy wybieralysmy z posrod 4 torebek z koszyka. Tak patrzy na nas i przerazonym glosem zadaje niesmialo pytanie: "przepraszam czy to zarezerwowane" a ja w smiech z mama, ze nie prosze smialo wybierac a koleś znow z tekstem" bo ja sie boje cokowliek brac bo tu taka walka o nie byla" brzydal. Duch walki w narodzie jest. A wychodzac po kilku minutach ze sklepu policja przyjechala i wlazila do srodka. Myslalymy z mama ze przyjechali se kupic cos do szamania ,a moze tez akcja i bojka o torebki byla?
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014

Edytowane przez mal
Czas edycji: 2013-10-05 o 20:47
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 20:39   #708
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Weszlam do Lidla chwile po 8 razem z mama. Szal trwal przy koszykch z torebkami. Mialam kupic srednia brazowa ale juz nie bylo. Po glowie chodzil mi tez kuferek wiec z braku laku wzielam go, nawet ogaldajac srednie torebki jak inne kobietki przymiarzaly rozne modele stwierdzilam, ze wole kuferek. Mama zas wziela duza brazowa. Znow zagubiony Pan w akcji podszedl do mnie i mamy gdy wybieralysmy z posrod 4 torebek z koszyka. Tak patrzy na nas i przerazonym glosem zadaje niesmialo pytanie: "przepraszam czy to zarezerwowane" a ja w smiech z mama, ze nie prosze smialo wybierac a koleś znow z tekstem" bo ja sie boje cokowliek brac bo tu taka walka o nie byla" brzydal. Duch walki w narodzie jest. A wychodzac po kilku minutach ze sklepu policja przyjechala i wlazila do sklepu. Myslalymy z mama ze przyjechali se kupic cos do szamania ,a moze tez akcja i boja o torebki byla?
normalnie, aż strach rano do sklepu wejść
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 00:41   #709
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Nasz lidlowy wątek w dziale Moje gotowanie ostatnio całkiem zdominowany przez ciuchy i torby Szwagier z synkiem na ręku z kolei stał do kasy uszczęśliwiony o ósmej rano, że udało mu się kurteczkę dziecięcą dorwać, to mu jakaś baba wyrwała i uciekła..a ja myślałam, że to Wy mieszkacie obok jakichś mało cywilizowanych lidlów, okazuje się, że u mnie nie lepiej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 07:19   #710
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Jak czytam wasze opowieści z Lidla to sie zastanawiam w jakim kraju my żyjemy ? Ludzie się zachowują jak bydło...
Nie wiem ... może to przez to że jednak coraz ciężej jest z kasą u wszystkich i jednak w takim Lidlu naprawde można kupić porzadną rzecz o wiele taniej niż w normalnym sklepie i z tej desperacji w ludziach odzywa sie taki Lidlowy drapieżnik ?
Ja się przyznaje że jak jest co mnie interesuje to ide do Lidla po 7 rano. Walk jeszcze nie widzialam i mam nadzieje że nie bedę miała tej przyjemnosci to oglądać bo dla mnei to żałosne jest..
Swoją drogą myśle że naprawde powinni wprowadzić jakies ograniczenia co do ilości kupowanego towaru własnie takiego bardzo popularnego : ciuszki buty na przyklad do 3 sztuk na osobe. Bo faktycznie niektorzy kupuja wiecej i na handel...
Nawet gdyby Lidl wiecej wrzucal na sklep to mysle że tak samo by bylo że wszystko by sie rozeszlo migiem.
Ja do Lidla ruszam jutro bo są ubranka dla niemowląt a mam takiego miesięcznego szkraba w domu wiec ide po sweterek i rajstopki kupie pod katem juz zimy Dzisiaj tez widze ze od 17 beda kurtki zimowe i tez jest fajny kombinezon ktory chce dla malego

Edytowane przez sniegowa7
Czas edycji: 2013-10-06 o 07:51
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 09:33   #711
SwietaKsiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar SwietaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 632
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Kurcze Wiecie może czy i w tym roku będą buty a'la Emu??
W biedronce będą od 14.10.10 r.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
SwietaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 09:58   #712
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nasz lidlowy wątek w dziale Moje gotowanie ostatnio całkiem zdominowany przez ciuchy i torby Szwagier z synkiem na ręku z kolei stał do kasy uszczęśliwiony o ósmej rano, że udało mu się kurteczkę dziecięcą dorwać, to mu jakaś baba wyrwała i uciekła..a ja myślałam, że to Wy mieszkacie obok jakichś mało cywilizowanych lidlów, okazuje się, że u mnie nie lepiej
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 10:46   #713
body_electric
Przyczajenie
 
Avatar body_electric
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Ja jak bym nie kupila tej torby to bym chyba sie posikala.... nie wiem o co chodzi, ale, takt sie nakrecilam na jej zakup, ze szok... wstala po 5 pojechalam do malo uczeszczanego lidla, a tam tlumy... masakra.... jak to sie nazywa? Marketing?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Raczej zakupoholizm

Jestem w tym wątku, ponieważ zajmuję się obecnie wpływem reklamy na człowieka i nowym problemem społecznym, jakim jest zakupoholizm . Bardzo mnie interesują Wasze relacje. Nie chciałabym robić tu off-topu, bo to wątek o sprawdzonych produktach z Lidla, ale mam do Was pytanie: czy zakupy robicie częściej z konieczności, czy z powodu akcji marketingowych? Czy któraś z Was naprawdę potrzebowała tej torby?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Jak czytam wasze opowieści z Lidla to sie zastanawiam w jakim kraju my żyjemy ? Ludzie się zachowują jak bydło...
Nie wiem ... może to przez to że jednak coraz ciężej jest z kasą u wszystkich i jednak w takim Lidlu naprawde można kupić porzadną rzecz o wiele taniej niż w normalnym sklepie i z tej desperacji w ludziach odzywa sie taki Lidlowy drapieżnik ?
Ja się przyznaje że jak jest co mnie interesuje to ide do Lidla po 7 rano. Walk jeszcze nie widzialam i mam nadzieje że nie bedę miała tej przyjemnosci to oglądać bo dla mnei to żałosne jest..
Swoją drogą myśle że naprawde powinni wprowadzić jakies ograniczenia co do ilości kupowanego towaru własnie takiego bardzo popularnego : ciuszki buty na przyklad do 3 sztuk na osobe. Bo faktycznie niektorzy kupuja wiecej i na handel...
Nawet gdyby Lidl wiecej wrzucal na sklep to mysle że tak samo by bylo że wszystko by sie rozeszlo migiem.
Ja do Lidla ruszam jutro bo są ubranka dla niemowląt a mam takiego miesięcznego szkraba w domu wiec ide po sweterek i rajstopki kupie pod katem juz zimy Dzisiaj tez widze ze od 17 beda kurtki zimowe i tez jest fajny kombinezon ktory chce dla malego
Wydaje mi się, że jest odwrotnie, i takie zachowanie jest spowodowane tym, że ludzie mają coraz więcej pieniędzy.

Edytowane przez body_electric
Czas edycji: 2013-10-06 o 10:47
body_electric jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 10:48   #714
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

ją poluje tylko na rzeczy, ktroe mi się przydadzą, dlatego np poszłam na promo rzeczy dla biegaczy, bo biegam i nie mam cieplejszych ubrań sportowach albo na promo ciuchow dziecięcych, ponieważ potrzebowalam ubranek dla corci. torby mnie nie interesowały, więc nawet nie rozwazalam zakupu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 12:02   #715
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

To co się dzieje w Lidlach na tego typu akcjach to jest jakaś masakra. Ja się po torby nawet nie wybierałam, ale denerwuje mnie to,że ktoś podejdzie zabierze powiedzmy 1/2 albo i więcej dostępnego towaru z asortymentu , odkłada sobie na bok i się "zastanawia",a przy tym nie pozwala nawet zobaczyć. Bez przesady. Rozumiem 2-3 sztuki sobie odłożyć i się namyślać,którą wziąć, ale tak? Zwłaszcza,że najczęściej rzeczy z danego rodzaju jest tylko po kilka sztuk, przy czym rozchodzą się one w ciągu kilku minut. Powinno być też ograniczenie zakupowe nie wiem do max 3 sztuk, bo ktoś sobie weźmie 10 torebek, albo 8 par butów, a inna osoba nie kupi sobie ani jednej

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez SwietaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Kurcze Wiecie może czy i w tym roku będą buty a'la Emu??
W biedronce będą od 14.10.10 r.
też jestem ciekawa własnie. Nie wiecie jak z ich jakością zazwyczaj było? Które wypadają lepiej, te z Biedronki, czy z Lidla?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 12:09   #716
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Piszecie tak jakbyście nigdy na dostawie w ciuchu nie były To nasze polskie zachowanie typowe, że ludzie stoją i łapią wszystko, najlepiej przykryć to szmatą, co oznacza "moje, nie ruszać!" w sumie wszedzie na swiecie to jest, tylko nie stoją po ciuchy, a telefony i inne jabłkowe sprzęty
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 12:13   #717
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez body_electric Pokaż wiadomość
Raczej zakupoholizm

Jestem w tym wątku, ponieważ zajmuję się obecnie wpływem reklamy na człowieka i nowym problemem społecznym, jakim jest zakupoholizm . Bardzo mnie interesują Wasze relacje. Nie chciałabym robić tu off-topu, bo to wątek o sprawdzonych produktach z Lidla, ale mam do Was pytanie: czy zakupy robicie częściej z konieczności, czy z powodu akcji marketingowych? Czy któraś z Was naprawdę potrzebowała tej torby?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------


Wydaje mi się, że jest odwrotnie, i takie zachowanie jest spowodowane tym, że ludzie mają coraz więcej pieniędzy.
Ja z konieczności.
Torba mi nie była potrzebna więc nawet nie poszłam.

Jutro będą ciuszki dla dzieci to pójdę, bo są mi potrzebne. Ale na pewno nie pójdę punkt 7 na otwarcie, nie mam aż takiego parcia na szkło rolleyes:

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 15:20   #718
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Nie wiecie co tam jutro w Ryneczku Lidla będzie?
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 16:09   #719
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Piszecie tak jakbyście nigdy na dostawie w ciuchu nie były To nasze polskie zachowanie typowe, że ludzie stoją i łapią wszystko, najlepiej przykryć to szmatą, co oznacza "moje, nie ruszać!" w sumie wszedzie na swiecie to jest, tylko nie stoją po ciuchy, a telefony i inne jabłkowe sprzęty
nigdy nie byłam podczas dostawy w lumpeksie, wolę przyjść, gdy nie ma za dużo ludzi i spokojnie sobie poszukać czegoś ciekawego. dlatego taka praktyka jest mi nieznaną. i rozumiem jeszcze wziąć dwie sztuki danego towaru w różnych rozmiarach, żeby na pokojnie sprawdzić wymiary itp, ale lapania 5 toreb na raz to nie za bardzo.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 16:20   #720
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Mnie tylko rozbawił post jednej wizażanki, która się oburzała na chamstwo i brak kultury czyjejś, a sama sobie nabrała toreb żeby pooglądać, no cóż, może najpierw sami wymagajmy tej kultury od siebie, a potem od innych...

Co do pytania, to ja chodzę do Lidla, jak czegoś potrzebuję, np. potrzebowałam kurtki, więc faktycznie pojechaliśmy z TŻtem rano po nią. Czasem też dzieciowe rzeczy kupuję dla dzieciaków siostry TŻta. Ale nie chodzę zawsze, bo 'rzucili cos z gazetki'.

szału na torebki Wittchena nie rozumiem, bo za tę cenę można kupić torebkę w ich outlecie - na spokojnie, nie bijąc się o nią z nikim.

I dziwi mnie, że niektóre kupowały nawet po 2 torebki - gdzie ciekawa jestem, czy gdyby nie było tej akcji w Lidlu, to wydałyby akurat 500zł na torebki w danym miesiącu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 07:55:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.