Macie tatuaż? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 20:00   #871
19madzia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Macie tatuaż?

Witam
Swietne macie tatuaze;] ja juz z niecierpliwoscia czekam zeby rowniez sobie zrobic;] 14maja ide bedzie to niewielki czarno-niebieski motylek toz nad pupa;] mam nadzieje ze bedzie dobrze wygladal;] na poczatku chcialam sobie zrobic na stopie ale przemyslalam to i stwierdzilam ze chce ten tatuaz sama dla siebie i nie bedzie go widac;] juz sie nie moge doczekac hehe chociaz troche sie boje:| :P ale na szczescie ide z kolezakna :P ona natomiast robi chinski znaczek na lopatce;]
19madzia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 20:22   #872
Bastard Heart
Raczkowanie
 
Avatar Bastard Heart
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 163
Dot.: Macie tatuaż?

Nie mam tatuażu, ale z niecierpliwością czekam, aż osiągnę pełnoletniość .
Marzy mi się gwiazdka, a pod nią napis "Famous" na nadgarstku. Ewentualnie napis "Cut here" i linia cięcia na nadgarstku .
__________________
"I want to have control.
I want a perfect body,
I want a perfect soul."
Bastard Heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 21:30   #873
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Macie tatuaż?

kochane wroclawianki, (mam nadzieje , ze sa tu takie ) prosze poleccie mi jakies dobre studio tatuazu !

moj tatuaz bedzie troche skomplikowany , bardzo wazne sa proporcje i chce zeby byl zrobiony idealnie...

Edytowane przez Lady_Macabre
Czas edycji: 2008-05-05 o 11:34
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 21:52   #874
MoonBootica
Raczkowanie
 
Avatar MoonBootica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: AcidCity
Wiadomości: 161
GG do MoonBootica
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
kochane wroclawianki, (mam nadzieje , ze sa tu takie ) prosze poleccie mi jakies dobre studio tatuazu !

moj tatuaz bedzie troche skomplikowany , bardzo wazne sa proporcje i nie chce zeby byl zrobiony idealnie...
Polecam studio na kotlarskiej
__________________
OUT OF SPACE *
read my mind, don't waste my time


Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
MoonBootica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 22:12   #875
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
kochane wroclawianki, (mam nadzieje , ze sa tu takie ) prosze poleccie mi jakies dobre studio tatuazu !

moj tatuaz bedzie troche skomplikowany , bardzo wazne sa proporcje i nie chce zeby byl zrobiony idealnie...
polecam Ricarda ze skullmastera(w zameczku) bądź Rzyfca z Clean Fun(na kościuszki)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 00:18   #876
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Macie tatuaż?

Tatuażu nie mam, chociaż chciałabym w przyszłości sobie zrobić jakiś mały, w dyskretnym miejscu

Kuci - twój motylek jest śliczny.
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 07:09   #877
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Macie tatuaż?

Mam na plecach.
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 09:23   #878
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Macie tatuaż?

pokaż!
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:12   #879
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Macie tatuaż?

dziekuje za rady, wlasnie sie zabieram do ogladania galerii tych kolesi , szkoda ze clean fun nie moge znalezc ( spoko nazwa tak wogole

jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, padaly pytania w jakim miejscu najmniej boli itd a mnie interesuje w jakim miejscu tatuaz moze ulec znieksztalceniu ?

bardzo bym chciala miec dziare tak miedzy biodrem a podbrzuszem, tylko tam sie skora naciaga chyba ?

moj wzor ( jeszcze nad nim pracuje ) to bedzie najprawdopodobniej twarz i kawalek dloni plus jeszcze inne bajery, wydaje mi sie ze lopatka jest na to najlepszym miejscem, jak myslicie ?

mam dylemat, bo bardzo chcialabym dziare na biodrze ale wydaje mi sie, ze tam najlepiej wygladaja symbole, litery etc tak jak ten krzyz u angeliny jolie...

please help
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:39   #880
zadowolona1
Przyczajenie
 
Avatar zadowolona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: przebywam za granica
Wiadomości: 3
Dot.: Macie tatuaż?

Witam dlugo juz nie pisalam
wiecie jednego juz sie nauczylam robienie tautazy jest jak nalog zrobisz jeden i poleci i nastepny i potem jeszcze 1 ... narazie mam 3 ale juz mysle nad nastepnym tylko nie wiem gdzie go zrobic , bo jednak nie chce zeby wygladalo to na za duzo itd . dlatego jeszcze sie wstrzymuje pozdrawiam
zadowolona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 17:01   #881
zadowolona1
Przyczajenie
 
Avatar zadowolona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: przebywam za granica
Wiadomości: 3
Dot.: Macie tatuaż?

A oto moje dziarki 3 nie pokaze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja dziarka.JPG (95,2 KB, 402 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moj tatoo.JPG (138,3 KB, 357 załadowań)
zadowolona1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 17:21   #882
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Macie tatuaż?

Tak odnośnie tatuaży we Wrocławiu, to oglądając galerie różne, mało który wydaje mi się sensowny. Uwagę zwróciłam najbardziej na ten:
http://www.blackdeath.pl/mod/tatoo/id/tatuaz_alex.html
Zależy co kto szuka. Ja bym chciała bluszcz z motywami roślinnymi nad pośladkami i żeby lekko, asymetrycznie schodziło mi to w stronę podbrzusza z jednej strony, a z drugiej lekko na nogę. Ciężko znaleźć kogoś, kto by się potrafił wywiązać z motywów roślinnych.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:07   #883
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Macie tatuaż?

Nie mam tatuaży i nie uważam żeby były mi potrzebne do szczęścia...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:51   #884
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: Macie tatuaż?

A to mój. Wzoru szukałam przez ok rok. Przez następne 5 lat czekałam na dowód osobisty (wzór przez ten cały czas nosiłam w portfelu żeby sprawdzi czy to na pewno "to"). Zrobiłam i nie żałowałam ani przez chwilkę (a mam go prawie 5 lat). Za jakiś czas go poprawię. Marzą mi się jeszcze dwa: na karku i na stopie (wzory też już wybrane) ale mój Mąż kochany jakoś się zgodzic nie chce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00671.JPG (54,0 KB, 373 załadowań)
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!

Mój blog









afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 05:15   #885
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Macie tatuaż?

witam
mam ochote zrobic sobie tatuaz na stopie .... szukam jakis ciekawych wzorow ...
ale jak narazie nie znalazlam takiego zeby mnie powalil na kolana ... mysle o czym subtelnym i kobiecym ... jakis motyl czy cos w tym rodzaju
jak macie jakies ciekawe wzory to chetnie poogladam
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 05:27   #886
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Kuci Pokaż wiadomość
Ja mam tatuaż od tygodnia, od dawna o tym myślałam ale nie wiedziałam w którym studio zrobić. Dereniowa.pl poleciła mi kolezanka z pracy. Mam ślicznego i wyjątkowego motyla-zaprojektowałam go sama na podstawie kilku zdjęć. Najwazniejsze dla mnie było aby znajdował sie w miejscu które mogłabym łatwo zakryć, no i zrobiłam, na lewym biodrze na wysokości linii majteczek Jest po prostu cudowny, nie zdążyłam się nim jeszcze nacieszyć Czarno-biały, cieniowany, po prostu cudo
Uważam ze tatuaż powinien być przede wszystkim przemyślany-miejsce na ciele, kolor, wzór, jego symbolika itp.-podejdzcie do tego poważnie Tatuaż to decyzja indywidualna, ale powinna być przede wszystkim przemyślana
sliczny ten Twoj motylek

Cytat:
Napisane przez Amidi Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki Ja zamierzam sobie zrobić tatuaż na stopie. Co myślicie o tych wzorach?

wooow robia niewatpliwie wrazenie ... ten czarno - bialy zwlaszcza
tylko jak dla mni troszke za duzy
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 07:52   #887
Kuci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Macie tatuaż?

Mój tatuaż ma już miesiac, ale to zleciało Byłam juz w salonie na kontroli, jeszcze sie goi, skóra na skrzydełkach mojego motylka jeszczze sie świeci wiec nie jest jeszcze wygojony Ale mam ładniejsze zdjęcie, załączam do opisu
Obiecałam sobie że to już koniec, ze wiecej nie,ale kto wie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (127,0 KB, 509 załadowań)
Kuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 15:16   #888
sunny88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Macie tatuaż?

ja mam napis heartache na nadgarstku i powyżej malutka niewypełniona gwiazdke zrobiłam go na 18 urodziny.od dłuzszego czasu mysle o czyms na lędzwiach.Od wzorków wole jednak cos osobistego jakis napis po łacinie albo po hebrajsku majacy dla mnie znaczenie.
sunny88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:14   #889
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 142
Dot.: Macie tatuaż?

Nie posiadam (z racji niepełnoletniości ), ale chciałabym mieć. Nie teraz, ale w przyszłości, owszem. Marzy mi się ładny tattoo na ramieniu, najlepiej prawym. Chciałabym coś niepowtarzalnego, nie z katalogu, z internetu tylko coś co sobie wymyślę, co tatuator narysuje i co ja uznam za ładne. Coś co będzie powodowało uśmiech na mojej twarzy, będzie oddawało jakieś uczucia. Na pewno nie będą to napisy. Dla mnie tatuaże to forma sztuki i chciałabym żeby wzór na moim ciele mógł zostać określony tym mianem. Oczywiście zamierzam iść do dobrego studia i zapłacić odpowiednie pieniądze, mając pewność, że tatuaż jest robiony przez fachowca, w odpowiednich warunkach.
looska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 17:25   #890
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez sunny88 Pokaż wiadomość
ja mam napis heartache na nadgarstku i powyżej malutka niewypełniona gwiazdke zrobiłam go na 18 urodziny.od dłuzszego czasu mysle o czyms na lędzwiach.Od wzorków wole jednak cos osobistego jakis napis po łacinie albo po hebrajsku majacy dla mnie znaczenie.

Czemu taki napis?
Podobają mi się tatuaże na nadgarstku,napisy własnie.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 16:43   #891
19michaela
Raczkowanie
 
Avatar 19michaela
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 96
Dot.: Macie tatuaż?

Witam

To również dołączę si e do Was moje drogie;]
Mam rówież tatuaż a nawet tatuaże Pierwszy zrobiłam sobie dwa lata temu na 18-ste urodziny. Jest to mały smok na łopatce, drugi tego samego roku w grudniu - jest to moje imię po chińsku w okolicy miednicy(w ogóle go nie żałuje), trzeci tatuaż zrobiłam sobie w zeszłym roku przed maturami - jest to nieokreślonego charakteru wzór na kostce (podobał mi się wzór i też go nie żałuję) i czwarty zrobiłam sobie na nerkach tj na nerce i jest to nie wypełniona gwiazdka , ale nie typowa gwiazdka ponieważ dwa ramiona gwiazdki są wygięte.

Troszkę się tego uzbierało, jednak żałuje tego na łopatce - jednak w takim miejscu , że np teraz jak jest ciepło to do pracy nie mogę iść już w bluzce bez rękawków i zdaje sobie sprawę, że w życiu będzie jeszcze kilka sytuacji gdzie będę musiała uważać jak sie ubrać żeby nie było widać....ale z drugiej strony to myślę sobie, że nie po to robiłam tatuaże żeby ich nie pokazywać (tj tyczy sie to,tego na łopatce)

Co do tatuażu na nadgarstku, też mi się strasznie podoba i zastanawiam się czy sobie nie zrobić albo literki, albo małej gwiazdki....hmm czas pokażę
__________________
Lubię poranki. Są tym lepsze im później się zaczynają.

------------------------------------------------------
Zapuszczam włosy i paznokcie.
Zmieniam styl.
Uczę się akceptować siebie...
19michaela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:45   #892
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Kuci Pokaż wiadomość
Mój tatuaż ma już miesiac, ale to zleciało Byłam juz w salonie na kontroli, jeszcze sie goi, skóra na skrzydełkach mojego motylka jeszczze sie świeci wiec nie jest jeszcze wygojony Ale mam ładniejsze zdjęcie, załączam do opisu
Obiecałam sobie że to już koniec, ze wiecej nie,ale kto wie...
Uroczy jest ten tatuaż

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Mam od wczoraj moj projekt teraz tylko czekam jak sie wygoi )
Fajnie że sama sobie wymyśliłaś projekt swojego tatuażu, ale zupełnie nie mój stylNajważniejsze jednak że Tobie się podoba!

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
To może i ja wrzucę zdjęcie swojego. Minęły już ponad 2 miesiące odkąd zrobiłam...
Zagoił się ślicznie, bez żadnych komplikacji czy poprawek.
Hehe u Naszych sąsiadów jest moda na likwidację tatuaży umieszczonych w tym miejscu;D

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Mój, od sierpnia
Sweet, prostota i fajne miejsce

Ja tatuażu nie mam, kiedyś bardzo chciałam mieć na nadgarstku, ale z tego wyrosłam. Uwielbiam kolczyki i mam dwa+uszka z tym jest mniej ryzyka, bo jak się znudzi to cyk i wyciągnąć można
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 10:55   #893
diamentts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Szkoła Tatuażu I Kolczykowaia

reklama

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-05-30 o 12:13 Powód: spam
diamentts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 10:57   #894
diamentts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Macie tatuaż?

reklama

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-05-30 o 12:13 Powód: spam
diamentts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:00   #895
kash
Przyczajenie
 
Avatar kash
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: london
Wiadomości: 26
Dot.: Macie tatuaż?

Witajcie!!! pierwszy tatuaz zrobilam jak mialam 15 lat byla to bransoletka wokol reki wice mistrz polski uczyl sie na mnie kolejny bardziej przemyslany zrobilam se na obu rekach zaczynajac od dloni a konczacy sie przy lokciu to osobisty tekst wiele znaczacy nastepnt mam na brzuchu slonce wokol pepka a ostatni juz to inie i nazwisko mego faceta na plecach-to zamiast pierscionka zareczynowego
kash
__________________
...Zyj tak jakby jutra mialo nie byc...
kash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:45   #896
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez kash Pokaż wiadomość
Witajcie!!! pierwszy tatuaz zrobilam jak mialam 15 lat byla to bransoletka wokol reki wice mistrz polski uczyl sie na mnie kolejny bardziej przemyslany zrobilam se na obu rekach zaczynajac od dloni a konczacy sie przy lokciu to osobisty tekst wiele znaczacy nastepnt mam na brzuchu slonce wokol pepka a ostatni juz to inie i nazwisko mego faceta na plecach-to zamiast pierscionka zareczynowego
kash
Kash, zamiast dostac pierscionek zareczynowy to sie wytatuowalas?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 15:20   #897
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Kuci Pokaż wiadomość
Mój tatuaż ma już miesiac, ale to zleciało Byłam juz w salonie na kontroli, jeszcze sie goi, skóra na skrzydełkach mojego motylka jeszczze sie świeci wiec nie jest jeszcze wygojony Ale mam ładniejsze zdjęcie, załączam do opisu
Obiecałam sobie że to już koniec, ze wiecej nie,ale kto wie...

Śliczny ten tautaz


A ja marze o takim nad kostką nie za dużym jakims chinskim znaku... ale sie boje troche
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 15:53   #898
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez marta0055 Pokaż wiadomość
Śliczny ten tautaz


A ja marze o takim nad kostką nie za dużym jakims chinskim znaku... ale sie boje troche
marta055 a masz juz jakis wzorek na oku ???

madwapierwszy zrobilam 8 lat temu na nodze ,2-gi rok pozniej czasami korci mnie na kolejny ale walcze z pokusa . teraz z uplywem czasu wybralabym inne wzory ale tak to juz jest

to moje wzorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,0 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020265.JPG (38,0 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010825.JPG (56,2 KB, 264 załadowań)
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 18:15   #899
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Macie tatuaż?

Napisałam się, napisałam i coś się wyłaczyło i... koniec :/ No to teraz w skrócie, Aaliyah masz tatuaze dokładnie w tych miejscach gdzie ja bym bardzo chciała i śa cudne!! ale ja pewnie odwaze sie tlkyo na ten nad kostka. Wzorki nie za duze na pewno czarne (zadnych kolorow!) Naszykowalam takie co sobie wybralam jzu wstepnie... ale podczas ladowania jakis blad mi wyskakuje i nie moge zaladowac
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 18:30   #900
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez marta0055 Pokaż wiadomość
Napisałam się, napisałam i coś się wyłaczyło i... koniec :/ No to teraz w skrócie, Aaliyah masz tatuaze dokładnie w tych miejscach gdzie ja bym bardzo chciała i śa cudne!! ale ja pewnie odwaze sie tlkyo na ten nad kostka. Wzorki nie za duze na pewno czarne (zadnych kolorow!) Naszykowalam takie co sobie wybralam jzu wstepnie... ale podczas ladowania jakis blad mi wyskakuje i nie moge zaladowac
brdzo ci dziekuje wiesz ja tak z perspektywy czasu tez chyba jednak teraz bym zrobila mniejsze . Mysle ,ze taki maly wzorek nad kostka jest bardzo sexy wiec nie masz sie czego obawiac .Ja wybierajac miejsca kierowalam sie tym zebym mogla je wrazie czego zaslonic wiadomo np sa prace gdzie nie jest wskazany taki ozdobnik . Swojego czasu pracowalam w salonie sukien slubnych i nieraz pomagalysmy dziewczyna ukrywac takie wzorki . Ale uwazam ,ze wszystko jest dla ludzi i chyba nie sam tatuaz jest problemem tylko sa osoby , ktore sa uprzedzone i potem trzeba sie w niektorych sytuacjach maskowac .

Czekam az uda ci sie zalaczyc wzorki
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.