Warszawa czy Kraków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 20:48   #1
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479

Warszawa czy Kraków?


Które miasto bardziej się wam podoba i dlaczego?
__________________


Edytowane przez mc266
Czas edycji: 2011-06-02 o 22:00
mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 21:51   #2
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków! Bez dwóch zdań
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 22:01   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Które miasto bardziej się wam podoba i dlaczego?
Warszawa niestety tak wyszla z wojny, ze szkoda nawet takie porownania snuc :/
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 22:25   #4
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków -> ze względu na ułożenie Starówki ,oraz planty.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 07:37   #5
9kini0
Rozeznanie
 
Avatar 9kini0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 974
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków bo tu mieszkam
__________________

"jesteś własnością tego, co posiadasz" FC


9kini0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:29   #6
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Oczywiście Warszawa

Za wszystko... (Poza korkami )

Czesław Niemen tez to wiedział

Mam tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam kolorowe sny.

Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni.

Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak, przywita pięknie nas
Warszawski dzień
.

(...)
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 15:18   #7
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Gdańsk
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 17:32   #8
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Bez dwóch zdań-Kraków
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 17:42   #9
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków <3
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 20:48   #10
unBeatable
Raczkowanie
 
Avatar unBeatable
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 249
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków, bo jest niesamowity!
unBeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:06   #11
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Oba

Znam doskonale zarówno Warszawę jak i Kraków i oba miasta są piękne na swój sposób. Są tak odmienne, że po prostu nie chcę wybierać.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 22:22   #12
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Warszawa.
Jest piekna !
Chociaz Krakow tez jest ladny.
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:31   #13
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Warszawa.

Krakowa nie lubię
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 12:53   #14
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Estetycznie może Kraków jest lepszy - ale to też nie cały, bo na obrzeżach nie bardzo różni się od podrzędnych dzielnic mojej Częstochowy. Kraków kojarzy się z artystami, bohemą, zwolnionym tempem życia itd., ale znam wielu ludzi, którzy wybrali się tam na studia i narzekają, że po paru latach specyficzny klimat miasta ich dusi i przytłacza. W efekcie większość z nich przenosi się do Warszawy, która ma zupełnie inny klimat. Życie bardziej dynamiczne, nowoczesne. Co kto lubi...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:14   #15
funfelka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 79
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Jestem warszawianką, do tego miłośniczką mojego rodzinnego miasta, więc zdecydowanie stawiam na Warszawę. Kraków też mi się podoba, czuć w nim kulturalny klimat. Warszawska Staróweczka, choć mała jest o wiele bardziej urokliwa od krakowskiej. Wszystkim miłośnikom stolicy polecam książki Marka Nowakowskiego, zwłaszcza te o Warszawie przedwojennej i z lat 50-tych, 60-tych. Fajny klimacik
funfelka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:16   #16
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków, ze względów sentymentalnych, bo tam były moje pierwsze wakacje z chłopakiem, jest tam pełno "naszych" miejsc, wszystko mi się z nim kojarzy. Uwielbiam Kraków! Jak dobrze, że spędzę tam całe wakacje Jeszcze tylko morze przenieść do Krakowa i będze super Jedyne co mnie wkurza w tym mieście, to korki (ale gdzie ich nie ma) i małe bezpieczeństwo w centrum. Np. wszechobecne żule, z którymi powinno zrobić się porządek. Kiedyś menel zaczepił mnie na plantach... Porażka.

Warszawa mnie przytłacza... Począwszy od ludzi, którzy dosłownie depczą po sobie, pełno wieżowców w centrum, takie to niepasujące do tego miasta. Wiem, że stolica, ale dla mnie nie różni się niczym od innych większych miast w Polsce (choć to wina wojny w dużej mierze, wszystko zbudowane od nowa).

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-06-04 o 14:19
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:26   #17
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Estetycznie może Kraków jest lepszy - ale to też nie cały, bo na obrzeżach nie bardzo różni się od podrzędnych dzielnic mojej Częstochowy. Kraków kojarzy się z artystami, bohemą, zwolnionym tempem życia itd., ale znam wielu ludzi, którzy wybrali się tam na studia i narzekają, że po paru latach specyficzny klimat miasta ich dusi i przytłacza. W efekcie większość z nich przenosi się do Warszawy, która ma zupełnie inny klimat. Życie bardziej dynamiczne, nowoczesne. Co kto lubi...
Nie tylko na obrzezach, w zasadzie poza cetrum to w Krku jest od groma blokowisk.

Co do uciekania po studiach - ja bym powiedzial, ze mizerne w porownaniu z Wawa mozliwosci kariery o tym decydowaly raczej
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:36   #18
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Krakow pomimo ze nie bylam tam na dluzej jest extra w przeciwienstwie do Wawy ktora strasznie mnie meczy ( korki tlok itp)za kazdym razem kiedy ja odwiedzam
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 21:16   #19
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Ja jestem jakaś męczennica, bo wolę Warszawę :P Wiem, że jest brzydsza, bardziej zatłoczona (podobno?) i w ogóle fe.
A jednak - ma w sobie coś takiego w tych odrapanych blokowiskach i podziurawionych kamienicach, ze jest fajnie, no
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 09:10   #20
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Ja w Warszawie czuję się zagrożona, mam zerowe poczucie bezpieczeństwa. Zauważyłam, że ludzie w Warszawie są nie mili, tacy naburmuszeni wszyscy, nie ma mowy, żeby młody starszemu ustąpił w tramwaju, nie ma mowy o uśmiechu na przystanku czy w kolejce. Każdy tylko widzi czubek swojego nosa i patrzy się w ziemię zamiast przed siebie. W Krakowie aż przyjemnie zacząć rozmowę z nieznajomym, wszyscy mili i pomocni, uśmiechają się. Dlatego wolę Kraków. Na plus dla Krakowa również architektura.
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2011-06-05 o 09:12
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 09:20   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez jetaime Pokaż wiadomość
Ja jestem jakaś męczennica, bo wolę Warszawę :P Wiem, że jest brzydsza, bardziej zatłoczona (podobno?) i w ogóle fe.
A jednak - ma w sobie coś takiego w tych odrapanych blokowiskach i podziurawionych kamienicach, ze jest fajnie, no
Oj, Krakow z uwagi na to, ze przez kawaly centrum nie przejedziesz, tez jest momentami kawalem wyzwania przy kierowaniu...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 12:58   #22
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Oj, Krakow z uwagi na to, ze przez kawaly centrum nie przejedziesz, tez jest momentami kawalem wyzwania przy kierowaniu...
Właśnie dlatego napisałam "podobno" Nie mieszkam tam na stałe więc nie mam porównania, a turystycznie to wiadomo, że nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością... No i Kraków też mała mieściną nie jest, więc w sumie nie dziwie się, że można tam utknąc...
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 13:14   #23
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ja w Warszawie czuję się zagrożona, mam zerowe poczucie bezpieczeństwa. Zauważyłam, że ludzie w Warszawie są nie mili, tacy naburmuszeni wszyscy, nie ma mowy, żeby młody starszemu ustąpił w tramwaju, nie ma mowy o uśmiechu na przystanku czy w kolejce. Każdy tylko widzi czubek swojego nosa i patrzy się w ziemię zamiast przed siebie. W Krakowie aż przyjemnie zacząć rozmowę z nieznajomym, wszyscy mili i pomocni, uśmiechają się. Dlatego wolę Kraków. Na plus dla Krakowa również architektura.
kurcze, ja mieszkam 5 lat w Warszawie, codziennie korzystam z komunikacji miejskiej i nigdy nie widziałam przypadku, żeby starsza pani/pan/kobieta w ciąży/z małym dzieckiem musieli stać w tramwaju, bądź w autobusie. zdecydowanie wszyscy młodzi zawsze ustępują miejsca, jeśli jest taka potrzeba

to samo dotyczy się reszty wypowiedzi. zawsze jeśli potrzebuję pomocy (np. żeby znaleźć drogę) ludzie chętnie pomagają. nie widzę też nigdzie tych naburmuszonych ludzi. za to często zdarzyło mi się, że mnie ktoś zagadał na przystanku czy w tramwaju, uśmiechów też tu nie brak


nie wiem na jakiej podstawie napisałaś tę opinię, ale uważam, że jest nieprawdziwa i krzywdząca. dużo jest stereotypów dotyczących Warszawy i Warszawiaków, ale dopiero jak się tu zamieszka dowiadujemy się, że nie były prawdziwe.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 15:12   #24
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
kurcze, ja mieszkam 5 lat w Warszawie, codziennie korzystam z komunikacji miejskiej i nigdy nie widziałam przypadku, żeby starsza pani/pan/kobieta w ciąży/z małym dzieckiem musieli stać w tramwaju, bądź w autobusie. zdecydowanie wszyscy młodzi zawsze ustępują miejsca, jeśli jest taka potrzeba

to samo dotyczy się reszty wypowiedzi. zawsze jeśli potrzebuję pomocy (np. żeby znaleźć drogę) ludzie chętnie pomagają. nie widzę też nigdzie tych naburmuszonych ludzi. za to często zdarzyło mi się, że mnie ktoś zagadał na przystanku czy w tramwaju, uśmiechów też tu nie brak


nie wiem na jakiej podstawie napisałaś tę opinię, ale uważam, że jest nieprawdziwa i krzywdząca. dużo jest stereotypów dotyczących Warszawy i Warszawiaków, ale dopiero jak się tu zamieszka dowiadujemy się, że nie były prawdziwe.
Nie mieszkam w Warszawie na stałe ale od dłuższego czasu spędzam tam miesiąc, przy trzech we Wrocławiu i tak w kółko. Za każdym razem jak wracam do Wrocławia odczuwam ulgę. W moim osobistym porównaniu do Krakowa i Wrocławia nie ma życzliwości na ulicach Warszawy.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:49   #25
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie tylko na obrzezach, w zasadzie poza cetrum to w Krku jest od groma blokowisk.
ludzie chyba gdzieś muszą mieszkać, prawda?

wolę Kraków - nie tylko dlatego, że w nim mieszkam od zawsze, choć to pewnie też ma wpływ przede wszystkim za to, że jest piękny, ale też dlatego, że jest różnorodny - z jednej strony postsocjalistyczna Nowa Huta, niby szara, same bloki, ale ma w sobie jakiś wyjątkowy klimat, z drugiej strony Stare Miasto, z kamienicami, wąskimi uliczkami i takim właśnie artystycznym duchem. pełno nastrojowych knajp i ciekawych miejsc, a poza tym taka specyficzna atmosfera, krakowska po prostu

Wyrak wspominał, że łatwiej znaleźć pracę w Warszawie, bo rynek jest większy, i to jest prawda. wynika to chyba z tego, że różne krakowskie środowiska (np. prawnicze, ale inne pewnie też) są bardzo hermetyczne, chociaż wiadomo, że nie można generalizować. no to się rozpisałam
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:23   #26
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków ? Kraków jest paskudny... Oprócz zabytkowego centrum nie ma tu nic ładnego. A i centrum nie jest wcale takie wspaniałe ze względu na mnożącą się żulernie na każdym kroku. Wszędzie ktoś żebra, a na samych plantach siedzą tylko pijani bezdomni, drąc się albo zaczepiając ludzi. Po studiach uciekam stąd jak najszybciej

A Wa-wa? Wstyd się przyznać, ale nie miałam okazji jeszcze odwiedzić Jedynie byłam przejazdem, więc nie mogę ocenić

Zdecydowanie wolę urok małych miateczek
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:59   #27
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Bardzo lubię krakowską starówkę, ma cudowny klimat Natomiast reszta tego miasta ani trochę mi nie odpowiada - za całokształt wolę Warszawę, nie wyobrażam sobie mieszkania w Krakowie
Jeśli miałabym się wyprowadzić z Warszawy, to ewentualnie do Trójmiasta
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2011-06-10 o 11:00
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 12:36   #28
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Warszawa czy Kraków?

dodałabym jeszcze, że (przynamniej z tego co słyszałam) Wa-wa jest lepsza, jeżeli idzie o infrastrukturę drogową. A w Krakowie? A w Krakowie do wielu miejsc prowadzą dwupasmówki tworzące ogromne korki. Trasę, którą w normalnych warunkach jestem w stanie przejechać w 10 min, jadę ok 50. Dramat.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 16:22   #29
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków - klimat, ludzie, dużo spokojniej i wolniej się żyje. Chociaż Warszawy zbyt dorze nie znam...
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:54   #30
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Kraków. Za specyficzny artystyczny klimat, którego nie można spotkać w innych polskich miastach. Za kawał naszej historii niezniszczonej przez wojnę, nie wyobrażam sobie żeby przez całe życie nie być choć raz na Wawelu, Kazimierzu. Za pewiem spokój: zobaczcie mimo tlumów turystów zawsze można się zaszyć w jakiejś knajpce i bocznej uliczce. Za cudowną architekturę.
Warszawę cenię głównie że z kolei jest to jedyny wielkomiejski ośrodek żyjący tempem wielkiej metropolii - chodzi o możliwości zawodowe jakie daje. Architektoniczni klapa ale trzeba to wybaczyć bo wiadomo co zrobiła wojna. Uwielbiam nowe inicjatywy muzealne - Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Kopernika - dla tych miejsc warto tu przyjechać.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.