Erotyczne przebieranki - puszysta osoba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 23:19   #1
dudusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13

Erotyczne przebieranki - puszysta osoba


Cześć dziewczyny!

Czytam was od dawna, ale się nie udzielam, jednak teraz coś muszę się poradzić. Podobny temat już był, ale nie było odpowiedzi na mój problem
Jako że naszedł nowy rok, nowe rozmyślenia mam. Chciałabym z moim TŻtem spróbować coś nowego
Jakoś tydzień temu otworzyłam erotyke na allegro i sobie przeglądaliśmy co jakoś by nas tam mogło kręcić i jakie ciekawostki są.
Wiem, że kręci go przebranie za uczennice, jakaś krótka mini w krate, warkoczyki, do tego koszula przewiązana pod piersiami. :P
Jednak stąd też mój problem. Mam troche dużo za dużo w niektórych miejscach, a prościej mówiąc jestem puszysta.
Zmierzając do sedna sprawy, macie jakąś alternatywę na erotyczną bielizne/przebranko dla puszystej osoby?
(Może jakaś pomysł na strój uczennicy z zasłoniętym brzuchem?)

PS. Baaardzo też mnie to jara i chce spróbować, ale boje się, że będę wyglądać idiotycznie
dudusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 23:34   #2
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Ja ci powiem tylko to co mi powiedzieli, co prawda nie jestem puszysta, ale nie uważam się też za atrakcyjną osobę, bo niestety sporo kg się przytyło. Jak pytałam nie raz na forach a potem Tżta, to każdy odpowiada że facet jest tak rozpalony, tak zaciekawiony, że nie patrzy na żadne niedoskonałości kobiety, jemu się podoba taka jaka jesteś. Będzie napewno mega zadowolony, ja nie raz próbowałam i ciężko było mi się do tego odważyć, wstydziłam się, a teraz mnie to samą kręci, lubię coś urozmaicić
Kup jakieś ubranko w którym będziesz czuła się pewniej, pozapalaj świeczki, zgaś światło, napijcie się jakiegoś dobrego wina, może nawet odważysz się na striptiz, napewno twój facet będzie mega zachwycony, a więc do dzieła
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 23:36   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Cytat:
Napisane przez dudusiowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Czytam was od dawna, ale się nie udzielam, jednak teraz coś muszę się poradzić. Podobny temat już był, ale nie było odpowiedzi na mój problem
Jako że naszedł nowy rok, nowe rozmyślenia mam. Chciałabym z moim TŻtem spróbować coś nowego
Jakoś tydzień temu otworzyłam erotyke na allegro i sobie przeglądaliśmy co jakoś by nas tam mogło kręcić i jakie ciekawostki są.
Wiem, że kręci go przebranie za uczennice, jakaś krótka mini w krate, warkoczyki, do tego koszula przewiązana pod piersiami. :P
Jednak stąd też mój problem. Mam troche dużo za dużo w niektórych miejscach, a prościej mówiąc jestem puszysta.
Zmierzając do sedna sprawy, macie jakąś alternatywę na erotyczną bielizne/przebranko dla puszystej osoby?
(Może jakaś pomysł na strój uczennicy z zasłoniętym brzuchem?)

PS. Baaardzo też mnie to jara i chce spróbować, ale boje się, że będę wyglądać idiotycznie
Jeśli zależy Ci na tym, aby zakryć brzuch, to może po prostu baardzo krótka spódniczka, ale za to z wysokim stanem? + pończochy, szpilki, biała prześwitująca koszula zawiązana pod biustem?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 23:41   #4
dudusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Kręci mnie jak cholera to i wszelkie inne nowości, ale boje się, że właśnie jak idiotka będe wyglądać
spódniczka z wyższym stanem to ciekawa propozycja, tylko zamiast pończoch to zakolanówki (strasznie go to jara z tego co się dowiedziałam )
dudusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 23:54   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Skoro z tobą jest to mu się podobasz właśnie taka puszysta... więc co za różnica nago/w ubraniu/w przebraniu :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 00:24   #6
dudusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

a macie jakieś propozycje na erotyczną bieliznę dla osoby "większej"?

Raczej bez króliczych uszu itp. (sam przyznał, że buchnął by śmiechem gdyby mnie w takim czymś zobaczył i oczami wyobraźni poszedł na pozycji na pieska, gdzie w każdym ruchu by te uszy tak latały )
dudusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 10:58   #7
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Może seksowna koszulka nocna? Przysłoni brzuch, pokazując jednak sporo
super pomysłem jest też gorset, mój TŻ nie jest w stanie się opanować gdy go ubiorę
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 00:15   #8
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Nie rozumiem, jak ktoś może pisać, ze jak tż napalony to na nic nie zwraca uwagi... no chyba zauważy odsłonięty brzuch, który po prostu będzie na pierwszym planie w przypadku zawiązanej koszuli
A co do tematu to na pewno gorset byłby dobrym pomysłem albo jakaś koszula z bardzo głębokim dekoltem.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 09:47   #9
maruda69
Raczkowanie
 
Avatar maruda69
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Skoro jesteś puszysta, to pewnie masz piękne piersi Skorzystaj z tego- gorset to super pomysł na przyszłość
A jeśli chodzi o strój uczennicy, to popieram poprzedniczki- spódnica nieco wyżej, a koszula zamiast odsłaniać brzuch, niech ma rozpięte więcej guzików od góry. Będzie seksi jak cholera, a dodatkowo biust odwróci uwagę od brzuszka
maruda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 13:36   #10
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Cytat:
Napisane przez maruda69 Pokaż wiadomość
Skoro jesteś puszysta, to pewnie masz piękne piersi Skorzystaj z tego- gorset to super pomysł na przyszłość
A jeśli chodzi o strój uczennicy, to popieram poprzedniczki- spódnica nieco wyżej, a koszula zamiast odsłaniać brzuch, niech ma rozpięte więcej guzików od góry. Będzie seksi jak cholera, a dodatkowo biust odwróci uwagę od brzuszka
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:49   #11
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Cytat:
Napisane przez maruda69 Pokaż wiadomość
Skoro jesteś puszysta, to pewnie masz piękne piersi Skorzystaj z tego- gorset to super pomysł na przyszłość
Popieram pomysł gorsetu! Ślicznie wszystko trzyma na miejscu, uwydatnia piersi, a panu na pewno się oczka zaświecą
A spódnicę to może dłuższą, za kolana ale z długim rozporkiem? Koszula rozpięta na górze i puszczona dołem luźno.

A co do innych strojów... odradzałabym bodystocking. Nawet szczupłe dziewczyny na niektórych zdjęciach w katalogach wyglądają dla mnie dziwnie, ale to tylko moje zdanie. Ważne, żebyś Ty się wygodnie czuła
__________________
przepraszam za brak polskich znakow
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 18:48   #12
Ciotka Dobra Rada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 81
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

Każda z nas ma kompleksy. Ale w oczach tż (już wiem, co oznacza ten skrót ) wyglądamy najpiękniej na świecie, wręcz idealnie i to jest najfajniejsze. Jak ktoś wyżej powiedział, napalony, ale i kochający facet - akceptuje nas z każdą najmniejszą fałdką i wadą. Jednakże ważne jest także nasze własne samopoczucie. Gdy będziemy mieć w głowie cały czas, że tu mi wystaje, tam wisi, a gdzie indziej się trzęsie, to nie będziemy mogły oddać się przyjemności w 100%. Warto zatem, jak ktoś wyżej już powiedział, zadbać też o siebie i zatuszować niedoskonałości strojem. Polecałabym coś z wysokim stanem. Widziałam np. lateksowe majteczki z wysokim stanem. Zawsze można tu i ówdzie odchylić, a lateks nie dość, że obciśnie i podniesie mu temperaturę, to jeszcze troszkę spłaszczy krągłości. Można też poszukać takich majteczek z zameczkiem. Powodzenia.
Ciotka Dobra Rada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:48   #13
pozpoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Erotyczne przebieranki - puszysta osoba

A dlaczego się wstydzić krągłości? Wielu facetów one podniecają.
pozpoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-02 17:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.