Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 12:16   #1141
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;35886031]ooooo a o co chodzi?[/QUOTE]

Nie pamiętam, w której to było części tego wątku, ale jakaś dziewczyna założyła tego bloga i prosiła wizażanki o wypowiedź na jego łamach. Nie popierałam tego, bo poszło tam pełno wyzwisk na Nissiax83 - dalej tego nie popieram, ale jest w tym ziarenko prawdy.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
a aaa co zrobiła nieesia, jaka ekomania? nie rozumiem

Wydaje mi się, że chodzi o akcję z warsztatami Dove czy Nivea - te firmy testują na zwierzętach. Ponoć Nieesia na yt mówiła, że nie popiera testowanych kosmetyków, a na warsztaty pojechała. Piszę ponoć, bo sama tego jakoś nie wyłapałam. Mogę się mylić, jak coś to mnie poprawcie

Cytat:
Napisane przez TheAggaa80 Pokaż wiadomość
A czy ktoś podałby namiary na anty bloga nissiax?
Podawać linka nie będę, wpisz w google, to znajdzie, żeby potem nie było, że popieram tego bloga i znowu wizaż jest siedliskiem zła.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:18   #1142
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo ogarnięta aż za bardzo biorąc pod uwagę fakt ile lat miałam osobisty kontakt z Joanną i jak wiele w tych kwestiach mogłabym powiedziec.Jednak z uwagi na totalny brak zainteresowania całym filmikowym światem z całej afery się dobrze uśmiałam,posty Ramonki poczytałam,odniosłam się do tego co akurat mnie rozbawił najbardziej i spadam
jasnosz mysle, ze moglabys jeszcze cos ciekawego w tym temacie napisac
(znam jasnosz z innego forum i juz od dawna pisala, ze maxineczke zna osobiscie)
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:18   #1143
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Niestety tak, raz zostalam zbanowana bo uznano mnie za klona mojej siostry i po proszeniu przez nia odblokowali mnie...
ja miałam taką samą sytuację (mlodsza siostra- ja- dostałam bana) ale konta mojej siostry (miałyśmy jeden komputer) nie zabanowali .. o ile dobrze pamiętam
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:27   #1144
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ale co z tego, że się zna maxineczkę osobiście? Toż to siostry potrafią sobie wykręcać podobne numery, a co dopiero koleżanki...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:34   #1145
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ale co z tego, że się zna maxineczkę osobiście? Toż to siostry potrafią sobie wykręcać podobne numery, a co dopiero koleżanki...
a to z tego, ze mozna porownac pewne fakty i skonfrontowac je z rzeczywistoscia,ale juz nic o tym nie pisze, jak jasnosz bedzie chciala to sama napisze cos wiecej w tym temacie....
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:39   #1146
TheAggaa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Znalazlam anty bloga nissiax i poczytałam komenatrze i rzeczywiście niektóre są trafneLubię ją oglądać ale czasami czułam się zakomplesiona oglądając tak idealną osobę
Co do afery dotyczącej maxineczki uważam że skoro moderatorzy wypowiedzieli się w tej sprawie i faktycznie wyjaśnić wczorajszą pisaninę maxineczki/ramony...
A od siebie dodam że czasami zerkałam na jej kanał ale z każdym filmikiem to nie była dla mnie ta sama osoba, w moim odczuciu przestała być tak spontaniczna i swojska, ni mniej ni więcej nie można odmówić jej talentu odnośnie wykonywania makijażu (choć oczywiście jednym może się podobać a innym nie).

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez TheAggaa80 Pokaż wiadomość
Znalazlam anty bloga nissiax i poczytałam komenatrze i rzeczywiście niektóre są trafneLubię ją oglądać ale czasami czułam się zakomplesiona oglądając tak idealną osobę
Co do afery dotyczącej maxineczki uważam że skoro moderatorzy wypowiedzieli się w tej sprawie i faktycznie wyjaśnić wczorajszą pisaninę maxineczki/ramony...
A od siebie dodam że czasami zerkałam na jej kanał ale z każdym filmikiem to nie była dla mnie ta sama osoba, w moim odczuciu przestała być tak spontaniczna i swojska, ni mniej ni więcej nie można odmówić jej talentu odnośnie wykonywania makijażu (choć oczywiście jednym może się podobać a innym nie).
Wyszło niezbyt logiczne zdanieuważam że skoro już raz wypowiedzieli się w tym temacie moderatorzy to powinni zrobić to jeszcze raz i wyjaśnić tą sprawę do końca.
TheAggaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:39   #1147
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Maxi talent na pewno ma! Z tym nie ma co dyskutować...

...ale np. ja zasubskrybowałam ją na samym początku jej istnienia, bo spodobało mi się, że twierdziła, iż nie potrzeba drogich kosmetyków i 10-ciu pędzli aby pięknie się umalować...

Potem jednak sukcesywnie z filmiku na filmik się sprzedawała, zmieniała DIAMETRALNIE, nie przyjmowała żadnej krytyki dlatego też wierzę i wiem, że Ramona to Ona
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 12:43   #1148
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
A siostra też pisała z takimi samymi błędami jak Ty? Też tak samo formułowała te same wypowiedzi? To już nie tylko o IP się rozchodzi.
Nie pamiętam już ale możliwe, bo w końcu to siostra- ta sama krew
To naprawdę może być zbieg okoliczności...
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:45   #1149
TheAggaa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Maxi talent na pewno ma! Z tym nie ma co dyskutować...

...ale np. ja zasubskrybowałam ją na samym początku jej istnienia, bo spodobało mi się, że twierdziła, iż nie potrzeba drogich kosmetyków i 10-ciu pędzli aby pięknie się umalować...

Potem jednak sukcesywnie z filmiku na filmik się sprzedawała, zmieniała DIAMETRALNIE, nie przyjmowała żadnej krytyki dlatego też wierzę i wiem, że Ramona to Ona
Zgadzam się ma talent i podobnie zasubskrybowałam ją na samym początku, kiedy miała zdrowe podejście do kosmetyków. Co do wyglądu zawsze dobrze się prezentowała ale w miarę nagrywania filmików "wyrobiła"się jeszcze bardziej, szkoda tylko że w moim odczuciu zmieniła zachowanie. Kiedyś faktycznie widziało się tą przyjemność nagrywania, spontan a obecnie tego już nie ma raczej jest zdystansowanie, przemyślane filmiki i chęć budowania idealnego wizerunku.
TheAggaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:48   #1150
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Wydaje mi się, że chodzi o akcję z warsztatami Dove czy Nivea - te firmy testują na zwierzętach. Ponoć Nieesia na yt mówiła, że nie popiera testowanych kosmetyków, a na warsztaty pojechała. Piszę ponoć, bo sama tego jakoś nie wyłapałam. Mogę się mylić, jak coś to mnie poprawcie
aaa ok dziekuję

matko jak tu się dzieje, ale chodliwy temat, 206 osób przegląda ten wątek ;d
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:52   #1151
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez TheAggaa80 Pokaż wiadomość
Znalazlam anty bloga nissiax i poczytałam komenatrze i rzeczywiście niektóre są trafneLubię ją oglądać ale czasami czułam się zakomplesiona oglądając tak idealną osobę
Ja nie pochwalam tam wyzywania jej, ale jak obejrzymy kilka różnych filmików, to zaczynają pojawiać się wielkie nieścisłości. Też ją lubię oglądać, ale ostatnio denerwuje mnie, że na blogu stosuje różne zapychacze ( jak np. wpis o stopkach). Kiedyś miło się czytało bloga i ją oglądało. Dzisiaj do jej recenzji podchodzę już sceptycznie. Ostatnio pokazywała wypełniacz do koka. Dowiedziałam się o nim z zupełnie innego, przypadkowego filmiku. A tutaj nagle Nissiax mówi " Ja go używam już od bardzo dawna" - no to czemu nam tego nie powiedziała? Swoją drogą ten wypełniacz jest całkiem fajną sprawą
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 12:58   #1152
TheAggaa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Ja nie pochwalam tam wyzywania jej, ale jak obejrzymy kilka różnych filmików, to zaczynają pojawiać się wielkie nieścisłości. Też ją lubię oglądać, ale ostatnio denerwuje mnie, że na blogu stosuje różne zapychacze ( jak np. wpis o stopkach). Kiedyś miło się czytało bloga i ją oglądało. Dzisiaj do jej recenzji podchodzę już sceptycznie. Ostatnio pokazywała wypełniacz do koka. Dowiedziałam się o nim z zupełnie innego, przypadkowego filmiku. A tutaj nagle Nissiax mówi " Ja go używam już od bardzo dawna" - no to czemu nam tego nie powiedziała? Swoją drogą ten wypełniacz jest całkiem fajną sprawą
Faktycznie nieścisłości są, a co do wszelkich przezwisk to absolutnie ich nie popieram, natomiast ja zawsze zastanawiałam się ile ma jej doba
A co do wypełniacza koka fajna sprawa, ale u mnie się nie sprawdza
TheAggaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:18   #1153
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

nie interesuje mnie wina czy też niewinność Maxineczki, ale z jednym zgadzam się w 100% - Banderoza, masz jakies życie? bo po tym wątku wyraxnie widać, że jedyne co Cię interesuje to szukanie taniej sensacji i wyrażanie sądów o drugim człowieku, mimo że nie masz całkowitej pewności co do swoich racji. Za rękę nikogo nie złapałaś, a ton w jakim się wypowiadasz jest obrzydliwy.
Zacznij żyć swoim życiem dziewczyno.
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:21   #1154
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
a to z tego, ze mozna porownac pewne fakty i skonfrontowac je z rzeczywistoscia,ale juz nic o tym nie pisze, jak jasnosz bedzie chciala to sama napisze cos wiecej w tym temacie....
lepiej nie nie moja sprawa
każdy wie swoje i tyle
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:27   #1155
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Odszukałam tego bloga i jestem zniesmaczona. Od góry do dołu praktycznie same anonimowe komentarze szkalujące Nissię. A wśród nich takie smaczki jak "Ja jestem facetem i wiecie co? Wasze komentarze sa zalosne. Widzialem pare wpisow i filmikow tej calej 'Nissiax' i nie wiem jak mozecie byc tak puste,zeby ogladac bzdury takiej prozniaczki. Dziewczyna,ktora zalozyla tego bloga jest z pewnoscia bardzo rozgarnieta i odwazna osoba,ktora ma lepszy system wartosci od tego 'kosmetycznego',prezentow anego przez Nissia"
albo:
"Nissiax jest niewatpliwie jedna z gorszych ytubowiczek nieesia jest zupelnie inna , wueilbiam ja."

Dla mnie to samo mówi za siebie Anonimowy baby-hater, który jak dla mnie sam w większości pisze te wszystkie komentarze, a w następnym poście wyraża zdziwienie, że spodziewał się 10 komentarzy a tu ponad 200.

A potem powiedzą, ze wizaż to siedlisko hejtingu
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:32   #1156
TheAggaa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Odszukałam tego bloga i jestem zniesmaczona. Od góry do dołu praktycznie same anonimowe komentarze szkalujące Nissię. A wśród nich takie smaczki jak "Ja jestem facetem i wiecie co? Wasze komentarze sa zalosne. Widzialem pare wpisow i filmikow tej calej 'Nissiax' i nie wiem jak mozecie byc tak puste,zeby ogladac bzdury takiej prozniaczki. Dziewczyna,ktora zalozyla tego bloga jest z pewnoscia bardzo rozgarnieta i odwazna osoba,ktora ma lepszy system wartosci od tego 'kosmetycznego',prezentow anego przez Nissia"
albo:
"Nissiax jest niewatpliwie jedna z gorszych ytubowiczek nieesia jest zupelnie inna , wueilbiam ja."

Dla mnie to samo mówi za siebie Anonimowy baby-hater, który jak dla mnie sam w większości pisze te wszystkie komentarze, a w następnym poście wyraża zdziwienie, że spodziewał się 10 komentarzy a tu ponad 200.

A potem powiedzą, ze wizaż to siedlisko hejtingu
Oczywiście że wszelkie wyzwiska itp. nie powinny się pojawiać i jak zestawi się komentarze na youtube i te z tego bloga to są dwie przeciwności, ale tak jak zawsze i tu jest trochę racji i tu.
TheAggaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:36   #1157
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
a aaa co zrobiła nieesia, jaka ekomania? nie rozumiem
Chodzi mi o tą aferę nieesia vx nissiax Wtedy co nieesia stwierdziła, że już od miesięcy nie ogląda nisiax, a teraz jeden filmik obejrzała (dot ekologicznych kosmetyków http://www.youtube.com/watch?v=gfwZioNUEJY&feature=plcp ) i czuje się zahaczona i ogólnie trochę kwas bo dziewczyna wydawała się sympatyczna, a wpadła w jakąś dziwną furię, kasowała i blokowała komentarze, zablokowała funkcję lajkowania komentarzy, a przy okazji wypowiadała się o nissiax, że przerażające jest to jak nissiax moderuje komentarze. Wtedy dużo ludzi się zwróciło przeciwko nieesi i staneło w obronie nissiax, twierdząc że nissiax wcale niesi nie zaatakowała. To tak w skrócie
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:47   #1158
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

tak a propos tego, że modki nie pokażą screena - obszar moderatorski jest objęty nazwijmy to ochroną bo przede wszystkim IP czy adres MAC to dane identyfikujące was i są traktowane jak dane osobowe więc z oczywistych względów nie są podawane do publicznej wiadomości.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:49   #1159
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Właśnie ja też czytałam o tej sytuacji między niesią, a niesiax, ale jakoś mnie to nie ruszyło, nawet mi się pisać nie chciało na ten temat, bo "mam swoje życie" w co ktoś tu zwątpił :P i wypowiadam się tylko jak coś mną wstrząśnie

Oglądam tylko te główne dziewczyny typu Ciasteczko25, Katosu, Niesia, Niesiax83, megilounge i maxineczkę ... to chyba tyle. Nigdy nikt mnie tak nie wzburzył jak Ramona po prostu...
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 13:52   #1160
Nielubielalek
Przyczajenie
 
Avatar Nielubielalek
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Czytam Was już długo, ale dopiero teraz się wypowiadam. Poniżej zestawienie, które przygotowałam, jako streszczenie całej afery - takie podsumowanie w pigułce!

Piszę, bo kieruje mną jedynie chęć otwarcia oczu niedowiarkom, głównie młodym dziewczynom, które są fankami tej fałszywej dziewuchy i chłoną każde jej słowo jak mantrę.
Tym czasem, ona zakłada fałszywe konto na największym polskim forum - wizaz.pl i obrabia d*pę innym znanym "koleżankom". Pisze te wszystkie obelgi pod nickiem Ramona1980

Oczywiście możecie w to nie wierzyć. Możecie mi napisać w komentach, że jestem psychiczna... Ale o jedno Was proszę - zanim rzucicie kamień, poczytajcie FAKTY!!!

A tutaj zestawienie faktów (sporządzone przez jedną z Was, ale nie umiem cytować na forum) :
1. Ramona1980 we wszystkich swoich postach pałała wielkim uwielbieniem do Maxineczki oczerniając przy tym wiele dziewczyn nagrywających na YouTube.
2. Ramona nie udzielała się na forum w tym samym czasie, w którym Maxineczka przebywała na urlopie.
3. Ramona co najmniej dziwnie zaczęła się tłumaczyć, że zna Maxineczke, że to nie ona itp.
4. W tym samym czasie na profilu Maxineczki pojawił się wpis od niejakiej Ramony Tomczyk o treści mniej więcej "chciałam dobrze, ale chyba namieszałam".
5. Wpis został niebawem skasowany.
6. Konto Ramony miało bardzo mało znajomych, słownie: pięciu i zostało założone w tym czasie co konto na wizazu.
7. Jak udało się odkryć jednej z wizazanek kont z tym zdjęciem jest trochę na facebooku, więc jest to podpucha.
8. Niebawem zdjęcie profilowe zostało zmienione na 'stalk me on a facebook'
9. Wpisy Ramony na wizazu i Maxineczki są do złudzenia podobne zarówno poz względem budowy zdań, jak i używanych zwrotów.
10. W czasie kiedy Maxineczka udzielała się na swoim fanpage'u i kasowała komentarze Ramonka obserwowała co się dzieje na wizazu.
11. Moderatorki jednogłośnie potwierdziły, że Maxineczka i Ramona to jedna i ta sama osoba. //edit: korzystały z tego samego komputera, o tym samym numerze MAC i IP.

Poniżej wklejam niektóre wypowiedzi "Ramony", dotyczące innych znanych blogerek:


O KatOsu, z którą się rzekomo przyjaźni:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=691
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=686
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=35464176&p ostcount=4545
O Zmalowanej:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=35078694&p ostcount=3824 - wysmiewa się z wymowy, jak na "anglistkę" przystało, i czepia się akurat firmy Senna, którą razem ze Zmalowaną promują w necie.
O MissHeledore:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=35107680&p ostcount=3886
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3897 - poniża osobę, z którą dzieli jeden dział na snobce!!
O Grzee:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=35078748&p ostcount=3825

Mogłabym jeszcze kilka innych postów przytoczyć, np. jak obraża Szusz!

A tutaj o... MAXINECZCE:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=5039 - samouwielbienie w czystej formie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3825
- kolejne samouwielbienie!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4003

Gdy sprawa wypłynęła i jej matactwa wyszły na jaw, maxineczka zaczęła się bardzo nieudolnie tłumaczyć:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=949
Kiedy jej argumenty zostały podważone przez Moderatorów, to zaczęła kręcić jeszcze bardziej i zmieniała wersje!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1035

Maxineczka pyta po co miałaby to robić?
Oczywiście po to, by zniszczyć konkurencję! To są czarne zagrywki, bardzo nie fair, poniżanie, obgadywanie i podkręcania niechęci do osób, które jakoś sobie radzą w tej blogosferze. Tak się nie robi. To nie jest fair play.

Dla mnie sprawa jest jasna jak słońce. Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi, czy spostrzeżenia piszcie.
Ale nie pozwólmy, żeby ta przebiegła i cyniczna dziewucha tak nas wodziła za nos!!
Nielubielalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:03   #1161
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja korzystałam z komputera znajomej co ma konto na wizażu (która nabałaganiła), z komputera mojego TŻ, którego siostry też mają tu kona a i tak zostałam "klonem" tych wszystkich kont i na nic zdało się tłumaczenie, że klonem nie jestem. Więc tę kwestię poniekąd rozumiem.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:06   #1162
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

nie sądziłam, że ten blog anty nissiax w ogóle jeszcze istnieje
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:10   #1163
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dzięki tetrix.... rotfl

a mogę poprosić o bloga?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:29   #1164
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Właśnie taką Maxineczkę lubiłam.. :http://www.youtube.com/watch?v=73moQSgYsgg&feature=plcp

Szkoda, że teraz jest taka szorstka i aż bije profesjonalnością i chłodem w jej filmikach..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:41   #1165
MrsForget
Przyczajenie
 
Avatar MrsForget
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Żądacie screena od Maxi, że Ramona istnieje, ale screena od modów, na poparcie swojej tezy już nie. Nawet nie potraficie poprosić, żeby powiedziały wprost na jakiej podstawie to widzą? I co widzą?
Popatrzcie, że wiele rzeczy się tutaj kupy nie trzyma

Prosiłam o to w nocy. Nikt mnie nie poparł. Śledzę wątek z ukrycia, mam swoje zdanie jak pewnie każdy tutaj. Może czas się uspokoić? Ta kłótnia zmierza donikąd.
__________________
'Since I've been loving you, I'm about to lose my worried mind'

06.12.10

MrsForget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:46   #1166
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Odszukałam tego bloga i jestem zniesmaczona. Od góry do dołu praktycznie same anonimowe komentarze szkalujące Nissię. A wśród nich takie smaczki jak "Ja jestem facetem i wiecie co? Wasze komentarze sa zalosne. Widzialem pare wpisow i filmikow tej calej 'Nissiax' i nie wiem jak mozecie byc tak puste,zeby ogladac bzdury takiej prozniaczki. Dziewczyna,ktora zalozyla tego bloga jest z pewnoscia bardzo rozgarnieta i odwazna osoba,ktora ma lepszy system wartosci od tego 'kosmetycznego',prezentow anego przez Nissia"
albo:
"Nissiax jest niewatpliwie jedna z gorszych ytubowiczek nieesia jest zupelnie inna , wueilbiam ja."

Dla mnie to samo mówi za siebie Anonimowy baby-hater, który jak dla mnie sam w większości pisze te wszystkie komentarze, a w następnym poście wyraża zdziwienie, że spodziewał się 10 komentarzy a tu ponad 200.

A potem powiedzą, ze wizaż to siedlisko hejtingu
Dlatego też wspomniałam o tym blogu, bo uważam, że to gruba przesada nazywać ten wątek siedliskiem hejtingu. Tak naprawdę w sieci znajdzie się wiele innych, podobnych blogów, które dopiero obrażają dziewczyny z yt, a tak naprawdę wiecznie wizaż jest zły. Swoją drogą, dziewczyna, która go założyła już nigdy się na wizażu nie pojawiła.

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Chodzi mi o tą aferę nieesia vx nissiax Wtedy co nieesia stwierdziła, że już od miesięcy nie ogląda nisiax, a teraz jeden filmik obejrzała (dot ekologicznych kosmetyków http://www.youtube.com/watch?v=gfwZioNUEJY&feature=plcp ) i czuje się zahaczona i ogólnie trochę kwas bo dziewczyna wydawała się sympatyczna, a wpadła w jakąś dziwną furię, kasowała i blokowała komentarze, zablokowała funkcję lajkowania komentarzy, a przy okazji wypowiadała się o nissiax, że przerażające jest to jak nissiax moderuje komentarze. Wtedy dużo ludzi się zwróciło przeciwko nieesi i staneło w obronie nissiax, twierdząc że nissiax wcale niesi nie zaatakowała. To tak w skrócie
Ou, to ja w ogóle myślałam o czymś innym

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
nie sądziłam, że ten blog anty nissiax w ogóle jeszcze istnieje
Też myślałam, że go nie ma, ale jakoś tak ostatnio mi się o nim przypomniało. Żeby nie było, nie mam z tym blogiem nic wspólnego
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:54   #1167
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Emocja20 nie no jasne,nic takiego nie przyszlo mi do glowy po prostu sadzilam, ze ten blog pojawil sie, narobil troche szumu i od razu zniknal
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:56   #1168
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Właśnie taką Maxineczkę lubiłam.. :http://www.youtube.com/watch?v=73moQSgYsgg&feature=plcp

Szkoda, że teraz jest taka szorstka i aż bije profesjonalnością i chłodem w jej filmikach..
faktycznie, daje się wyczuć różnicę między jej pierwszymi filmikami, a tymi obecnymi
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 15:01   #1169
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Myślałam że większość youtuberek wyniszczą hejterzy ale z tego co widzę one same na wzajem się zjedzą i skompromitują
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 15:14   #1170
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Myślałam że większość youtuberek wyniszczą hejterzy ale z tego co widzę one same na wzajem się zjedzą i skompromitują
Zgodnie z zasadą :Boże chroń nas od przyjaciół bo z wrogami sami sobie poradzimy
soffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.