Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-08, 17:28   #2791
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Mam przepis na kruche ciasto z rabarbarem. W przepisie na ciasto jest olej kokosowy. Czy mogę go zastąpić zwykłym olejem rzepakowym? Jeśli tak to czy w tych samych proporcjach? Iii czy nadzienie z rabarbaru (duszone rabarbar z cukrem) mogę zamienić na zwykłe owoce np truskawki mrożone? Później jest "kruszonka" ze startej części ciasta. Mogę jeszcze pod nią dać pianę z białek?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 17:39   #2792
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Mam przepis na kruche ciasto z rabarbarem. W przepisie na ciasto jest olej kokosowy. Czy mogę go zastąpić zwykłym olejem rzepakowym? Jeśli tak to czy w tych samych proporcjach? Iii czy nadzienie z rabarbaru (duszone rabarbar z cukrem) mogę zamienić na zwykłe owoce np truskawki mrożone? Później jest "kruszonka" ze startej części ciasta. Mogę jeszcze pod nią dać pianę z białek?
nie jestem pewna jak zareaguje połączenie kruszonka plus piana z białek (kruszonka może się nie dopiec, albo piana spalić), ale resztę możesz zrobić
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 17:45   #2793
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
nie jestem pewna jak zareaguje połączenie kruszonka plus piana z białek (kruszonka może się nie dopiec, albo piana spalić), ale resztę możesz zrobić
Znaczy to nie jest taka typowa kruszonka, tylko to kruche ciasto starte na wierzch coś mi się kojarzy, że kiedyś tak robiłam, ale nie jestem pewna. Musze znaleźć przepis :P
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 17:47   #2794
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Są jakieś programy na androida w miarę proste w obsłudze do odzyskiwania smsów i zdjęć?
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 17:53   #2795
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Czy jeśli odchodzę z pracy w połowie miesiąca to za ten miesiąc należy mi się jakiś urlop? Bo ogolnie przypada 2 dni na miesiac. A co w takim przypadku?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:23   #2796
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Mam przepis na kruche ciasto z rabarbarem. W przepisie na ciasto jest olej kokosowy. Czy mogę go zastąpić zwykłym olejem rzepakowym? Jeśli tak to czy w tych samych proporcjach? Iii czy nadzienie z rabarbaru (duszone rabarbar z cukrem) mogę zamienić na zwykłe owoce np truskawki mrożone? Później jest "kruszonka" ze startej części ciasta. Mogę jeszcze pod nią dać pianę z białek?
Czyli w zasadzie chcesz zrobić zupełnie inne ciasto? nie łatwiej Ci po prostu wygooglać inny przepis na ciasto z truskawkami, z bezą u góry?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:25   #2797
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Czyli w zasadzie chcesz zrobić zupełnie inne ciasto? nie łatwiej Ci po prostu wygooglać inny przepis na ciasto z truskawkami, z bezą u góry?
No zupełnie nie, ale chcę trochę zmodyfikować będę próbować może mi wyjdzie
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 18:32   #2798
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
No zupełnie nie, ale chcę trochę zmodyfikować będę próbować może mi wyjdzie
Haha ja bym olej koko zamieniła z rzepakowym w tych samych proporcjach, chyba, że w przepisie jest np. ucieranie go, a nie roztapianie, bo olej koko jest w formie stałej w temperaturze pokojowej. Więc jeżeli w przepisie jest np. utarcie oleju koko z cukrem/mąką, to raczej bym zamieniła na masło albo margarynę. Rabarbar możesz spokojnie podmienić na truskawki, tylko je najpierw rozmroź i odcieknij na sitku, żeby za bardzo nie rozmoczyły ciasta w trakcie pieczenia. Bezę bym sobie darowała, bo może się rozciaptać, ale ja nie mam za dużego doświadczenia z pieczeniem bezy w sumie. Wybrałabym między bezą a kruszonką, jedno i drugie chyba nie wyjdzie.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:35   #2799
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Ja jako dziecko jadałam trzy zupy (pomidorowa, rosół, pieczarkowa), w ogóle nie jadłam mięsa, poza parówkami, bo mi rodzice wmówili, że to nie jest mięsko (i mieli rację). Jak było, to wydłubywałam, nie jadłam też jajek w żadnej postaci, nie mogłam pić mleka z powodu alergii. Żywiłam się kluskami, kanapkami, owocami. Do mięsa przekonałam się jak miałam jakieś 11 lat, mleko zaczęłam pić wcześniej, jajek nie jem do dzisiaj i jest to właściwie jedyna rzecz, której nie jem. Przez to, że nikt mnie nigdy nie zmuszał do jedzenia (do dzisiaj pamiętam, jak zwymiotowałam na panią z przedszkola, a jak na mnie zaczęła się skarżyć tacie, to ten wybałuszył oczy i ,,no ale my mówiliśmy, żeby jej nie zmuszać" <3) obecnie jem praktycznie wszystko, owoce morza, uwielbiam warzywa. Może gdybym jadła mięso to byłabym te kilka cm wyższa, ale obiektywnie jestem okazem zdrowia Bardzo jestem wdzięczna rodzicom, że mieli normalne podejście do mojego niejedzenia, jedyny warunek jaki miałam, to badanie krwi raz do roku.
Moi mnie też nie zmuszali, chociaż mama czasami próbowała coś przemycić, ale nigdy się nie udało co ciekawe od razu wyczuwałam jak użyła produktów innej marki i zawsze pytałam czy następnym razem może zrobią tę dobrą zupę czy co tam akurat ugotowała
U mnie w domu nie było szalonego zmuszania do jedzenia, jak nie chciałam jeść kolacji, to nie jadłam, jak chciałam kromkę, dostałam kromkę, jak 10 - miałam 10, jak chciałam dokładkę po kolacji, bo jednak 2 kromki było za mało - mama dorabiała. A wiem, że inni rodzice nie byli tak wyrozumiali...
W przedszkolu próbowano zmuszać do jedzenia, ale z tym nie miałam większych problemów, bo oddawałam koleżance i koledze (straszne łasuchy) to czego nie lubiłam, a resztę zakopywałam pod ziemniakami bo pani mówiła, żeby zjeść chociaż mięsko i surówkę, a ziemniaki można zostawić. No to zostawiałam
Ja byłam niejadkiem a urosłam na 180, więc nie wiem czy jedzenie ma aż taki wpływ
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;55349756]
A Młodemu na wigilię zaserwowałam paluszki rybne, które i tak olał (czasami zje jednego), a w zeszłym roku miał na talerzyku banana.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja na widok niektórych potraw dostawałam mdłości. Nienawidziłam mięsa. Zupy-kremu nie wzięłam do ust. Ziemniaki polane sosem były niezjadliwe.
Do tej pory nie znoszę niektórych potraw i prawdę mówiąc jem bez szczególnej przyjemności.
Ale z głodu nie umarłam, wbrew przepowiedniom mojego ojca.
Ja do tej pory nie zjem takiej zupy, wygląda jak zblendowane rzygi tak samo mam z wszelkiego rodzaju koktajlami. Wyglądają paskudnie nie ma bata, żebym wypiła...


Przypomniało mi się, że mama miała taki przepiśnik i jak tylko nauczyłam się czytać i pisać, to pod każdym przepisem na końcu koślawym pismem zamieściłam informację, że lubię lub nie mama ma go do dziś, choć kartki już żółte i lekko podarte
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:37   #2800
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Haha ja bym olej koko zamieniła z rzepakowym w tych samych proporcjach, chyba, że w przepisie jest np. ucieranie go, a nie roztapianie, bo olej koko jest w formie stałej w temperaturze pokojowej. Więc jeżeli w przepisie jest np. utarcie oleju koko z cukrem/mąką, to raczej bym zamieniła na masło albo margarynę. Rabarbar możesz spokojnie podmienić na truskawki, tylko je najpierw rozmroź i odcieknij na sitku, żeby za bardzo nie rozmoczyły ciasta w trakcie pieczenia. Bezę bym sobie darowała, bo może się rozciaptać, ale ja nie mam za dużego doświadczenia z pieczeniem bezy w sumie. Wybrałabym między bezą a kruszonką, jedno i drugie chyba nie wyjdzie.
Nie ma ucierania, generalnie jest prosto: przesiać mąki, dodać pozostałe składniki i zagnieść.
Znalazłam mój stary przepis na plesniaka i zawsze robiłam właśnie owoce+beza+starta cześć ciasta. Wychodziło, wiec powinno wyjść
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:50   #2801
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Czy jeśli odchodzę z pracy w połowie miesiąca to za ten miesiąc należy mi się jakiś urlop? Bo ogolnie przypada 2 dni na miesiac. A co w takim przypadku?
A jest to Twoja pierwsza praca na podst. umowy o pracę? Jeśli tak, to urlop przysługuje Ci z dołu, więc za ten miesiąc, w trakcie którego odejdziesz, to urlop Ci nie przysługuje.
Jeśli nie jest to Twoja pierwsza praca - urlop przysługuje Ci za ten miesiąc.


Dziewczyny, jak przechowujecie swoje pędzle do makijażu?
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 19:50   #2802
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;55349756]No właśnie dziewczyny, ja też byłam niejadkiem, a teraz wiecznie walczę z wagą Schizowałam, jak syn był mniejszy, ale odkąd rozumie, do czego służy jedzenie i czym grozi niejedzenie, to się już tym nie martwię aż tak (gdyby któraś z Was miała taki problem z maluchem, to polecam książkę "Moje dziecko nie chce jeść", jest świetna) .
A Młodemu na wigilię zaserwowałam paluszki rybne, które i tak olał (czasami zje jednego), a w zeszłym roku miał na talerzyku banana.
Z przedszkolem też tak miałam, zaczęłam chodzić dopiero jak moja mama poprosiła przedszkolanki, żeby mnie nie zmuszały do jedzenia.[/QUOTE]
A gdzie można dostać ta książkę?

Ja też byłam niejadkiem od zawsze i do dziś jestem wybredna wiec i się nie dziwię ale martwię po prostu.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:52   #2803
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
A gdzie można dostać ta książkę?

Ja też byłam niejadkiem od zawsze i do dziś jestem wybredna wiec i się nie dziwię ale martwię po prostu.
Raczej wszędzie. Ja kupuję książki w księgarniach Aros/Bonito.
(przy czym to książka raczej dla rodziców małych dzieci)
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:52   #2804
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
A jest to Twoja pierwsza praca na podst. umowy o pracę? Jeśli tak, to urlop przysługuje Ci z dołu, więc za ten miesiąc, w trakcie którego odejdziesz, to urlop Ci nie przysługuje.
Jeśli nie jest to Twoja pierwsza praca - urlop przysługuje Ci za ten miesiąc.


Dziewczyny, jak przechowujecie swoje pędzle do makijażu?
Wcześniej w przeźroczystych kubkach, od kilku dni w małych białych "koronkowych" doniczkach z Ikei.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:55   #2805
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Ja tez w doniczkach z ikei
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:56   #2806
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

A ja w przezroczystym kubku :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:57   #2807
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

ja mam organizer z przezroczystej pleksi,kupiony w biedrze
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:00   #2808
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Ja też w doniczkach z ikei . Dodatkowo mam na każdy większy pędzel nałożoną osłonkę .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:01   #2809
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;55371331]Raczej wszędzie. Ja kupuję książki w księgarniach Aros/Bonito.
(przy czym to książka raczej dla rodziców małych dzieci)[/QUOTE]
No moja maja nie jest ;-)

Aha zapomniałam dodać, że ta moja córka nie chce nawet czegoś spróbować wiec skąd może wiedzieć że nie lubi? ;-) W przedszkolu podobno jakoś je, a w domu gimnastyka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 20:02   #2810
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Czy możecie temat dzieci przenieść gdzieś indziej?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:02   #2811
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja tez w doniczkach z ikei
ja też, tzn. nie w doniczkach a chyba lampionach, białych ażurowych
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:03   #2812
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

A ja trzymam w takiej tubie po czekoladkach. Bije na głowę wszelkie organizatory i doniczki
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:08   #2813
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
ja też, tzn. nie w doniczkach a chyba lampionach, białych ażurowych
Ja w czymś takim https://www.google.pl/search?q=ikea+...IJPqt4XhSuM%3A
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:15   #2814
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
hehe, widzę że sporo osób ma podobne pojemniki na pędzle

Przy okazji ikei, działa wam ich strona? Bo mi od popołudnia się nie wczytuje, gadałam z siostrą i twierdzi, że u niej działa. Zaczynam podejrzewać, że tż mi ją zablokował, po tym jak powiedziałam, że chce kolejne talerze
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:20   #2815
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Zostałam bez podkładu. Jestem chłodnym typem. Jednak nie różowym. W macu doradzono mi kolor nc 20 i niestety, wyglądam jak z zoltaczka. Mam czarne włosy. Ciemna oprawę i brąz włosy. Idealnie stapiam się z bb kremem dr g srebrna tuba taka stara wersja. Teraz szukam czegoś w drogerii. Chcę tylko ujedbolicic kolor buzi. Krycie lekkie/ średnie. Cera sucha. Jakieś rady?

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:28   #2816
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnosnie tych pędzli ja bym jednak wolala nie trzymac ich w takim odkrytym pojemniku (tego typu jak doniczki z ikea,o których w większości piszecie, ze względu na możliwość ich zakurzenia:/ nam dwa pędzle ktore przechowuje w takiej grubszej folii w której je zakupilam (każdy oddzielnie), ale jest to jednak dość niewygodne..
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:30   #2817
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
No moja maja nie jest ;-)

Aha zapomniałam dodać, że ta moja córka nie chce nawet czegoś spróbować wiec skąd może wiedzieć że nie lubi? ;-) W przedszkolu podobno jakoś je, a w domu gimnastyka
Ja też jestem niejadkiem chociaż staram się czasem coś zjeść nowego A skąd twoja córka wie ze czegoś nie lubi? Ciężko to wytłumaczyć bo sama tak mam ale po prostu patrze na daną potrawę i z góry wiem, że mi nie będzie smakować Może to być to zapach, skladniki, wygląd co mi przeszkadza i wiem z góry ze nie zjem tego :p nie znając nawet smaku
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:31   #2818
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Przy okazji ikei, działa wam ich strona? Bo mi od popołudnia się nie wczytuje, gadałam z siostrą i twierdzi, że u niej działa. Zaczynam podejrzewać, że tż mi ją zablokował, po tym jak powiedziałam, że chce kolejne talerze
działa
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:45   #2819
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zostałam bez podkładu. Jestem chłodnym typem. Jednak nie różowym. W macu doradzono mi kolor nc 20 i niestety, wyglądam jak z zoltaczka. Mam czarne włosy. Ciemna oprawę i brąz włosy. Idealnie stapiam się z bb kremem dr g srebrna tuba taka stara wersja. Teraz szukam czegoś w drogerii. Chcę tylko ujedbolicic kolor buzi. Krycie lekkie/ średnie. Cera sucha. Jakieś rady?

Wyciśnięte z jeżynki
Sprobuj Guerlain kolory z 'rose' w nazwie, to jest bodajze numer 11 i 12, albo 12 i 13 - mnie wlasnie pasuja, sa chlodne, ale nie prosiaczkowe.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:55   #2820
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ja też jestem niejadkiem chociaż staram się czasem coś zjeść nowego A skąd twoja córka wie ze czegoś nie lubi? Ciężko to wytłumaczyć bo sama tak mam ale po prostu patrze na daną potrawę i z góry wiem, że mi nie będzie smakować Może to być to zapach, skladniki, wygląd co mi przeszkadza i wiem z góry ze nie zjem tegonie znając nawet smaku
A to ja też tak mam. Za chiny ludowe nikt mnie nie przekona do jedzenia owoców morza chociaż nigdy nie jadłam :-D Brzydzi mnie sama myśl. Ale kurcze kluski są pyszne :-D
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 23:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.